320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vihatuim klubi ja maa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

    Tunded, näiteks armastus ja vihkamine, mõne jalgpalliklubi suunas on väga tihedalt seotud emotsioonidega. Oma südame häälele kunstlikult vastu hakata on mõttetu. Kui Real Madrid või Manchester United tundub ebasümpaatsena, siis see ei vaja põhjendamist. Kui miski seletamatu tung kutsub sind eelistama Itaalia või Inglismaa vutikoondist kodumaisele, siis aga palun.

    Eston, gloryhunterlus gloryhunterluseks. Aga kurat, mida sa teed? Pane end tema positsiooni: fännad ManU-t, räägid oma algkoolisõpradega, et Beckham on proff ja van Nistelrooy on parem kui Raul. Äkitselt tunned, et Beckham on muutumas naiseks ja Barthez on jobu, kuna teeb väravas idiootlikke vigu. Kogu klubi muutub seetõttu ebasümpaatseks. Mida sa teed? Räägid oma 10-aastaste seltskonnas edasi, et Man Utd on parim, et säilitada \"ühiskondlik positsioon\"? Või teed seda, mida õigeks pead ja asud toetama Real Madridi.

    Tõtt-öelda on see võrdlemisi keeruline teema. Ühest küljest seob sind klubiga eetiline lubadus, et ei reeda seda. Teisalt tuleb tugineda oma tunnetele ja valida tee, mis just sulle õige tundub!


    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

      Originally posted by Artur


      Tunded, näiteks armastus ja vihkamine, mõne jalgpalliklubi suunas on väga tihedalt seotud emotsioonidega. Oma südame häälele kunstlikult vastu hakata on mõttetu ..bla-bla-bla-blablablaba jne....l
      Nii, tubli, panid diagnoosi ja alustasid kohe raviga:P
      Aga tegelikult hea, et võtsid nõuks noorsandi abistada tema meeltesegaduses - paljud saadavad kohe p--sse

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

        Originally posted by Artur


        Tunded, näiteks armastus ja vihkamine, mõne jalgpalliklubi suunas on väga tihedalt seotud emotsioonidega. Oma südame häälele kunstlikult vastu hakata on mõttetu. Kui Real Madrid või Manchester United tundub ebasümpaatsena, siis see ei vaja põhjendamist. Kui miski seletamatu tung kutsub sind eelistama Itaalia või Inglismaa vutikoondist kodumaisele, siis aga palun.

        Eston, gloryhunterlus gloryhunterluseks. Aga kurat, mida sa teed? Pane end tema positsiooni: fännad ManU-t, räägid oma algkoolisõpradega, et Beckham on proff ja van Nistelrooy on parem kui Raul. Äkitselt tunned, et Beckham on muutumas naiseks ja Barthez on jobu, kuna teeb väravas idiootlikke vigu. Kogu klubi muutub seetõttu ebasümpaatseks. Mida sa teed? Räägid oma 10-aastaste seltskonnas edasi, et Man Utd on parim, et säilitada \"ühiskondlik positsioon\"? Või teed seda, mida õigeks pead ja asud toetama Real Madridi.

        Tõtt-öelda on see võrdlemisi keeruline teema. Ühest küljest seob sind klubiga eetiline lubadus, et ei reeda seda. Teisalt tuleb tugineda oma tunnetele ja valida tee, mis just sulle õige tundub!

        GLORYHUNTER!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

          Ma olen end tihti kohanud paranoikuna käitumas ja võta näpust - see juhtus jälle! Ma arvasin siit teemast midagi muud leidvat

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

            Originally posted by Man U

            Ei tea kas see vihkamine tore just on Vihkamise põhjust ei viitsi seletada hetkel, vb kunagi hiljem
            Seleta ikka Ega põhjus ometi selles pole, et just Real ManU konkurentsist tõukas?

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

              Originally posted by greenday


              Ma armastan igat jalgpallurit, jalgpalliklubi ja jalgpalliriiki siin maakeral.
              Oled kindel? Pühapäeval küll just seda moodi ei paistnud.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                Originally posted by Revolucion


                Originally posted by greenday


                Ma armastan igat jalgpallurit, jalgpalliklubi ja jalgpalliriiki siin maakeral.
                Oled kindel? Pühapäeval küll just seda moodi ei paistnud.
                Milles mu viha siis väljendus? Et ma Tammeka poolt olin? Ega see ei tähenda, et ma merkuuri vihkan.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                  ise vihkan lõuna-korea ipisi sest nad on nii krõhvaldiined lissalt seda ka et mm-l võitsid nad itaaliat ja see ajas küll väga vihale.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                    Originally posted by mixer


                    Vihkan Prantsusmaad, eriti Trezeguet-i,
                    kuna tema lõi 2000 aasta EM-il lisaajal värava finaalis Itaalia vastu.
                    Sa vihkad teda sellepärast? See meenutab Perugia omanikku kes vallandas korealase Ahn Jung Whani (kuigi pärast võttis ta tema taas tagasi), kes lõi Lõuna-Korea võiduvärava MM-il Itaalia vastu.

                    Iga mees mängib oma võistkonna eest nii kuidas ta suudab. Ja see et ta õnnestub ei ole põhjus tema vihkamiseks, vaid teda tuleb seetõttu austada, sellest hoolimata et ta lõi värava just sinu lemmikvõistkonna vastu.

                    Mina isiklikult ei tea jalgpallurit keda ma vihkan, vaid on tohutult palju pallureid kes tunduvad mulle lihtsalt ebasümpaatsed(nagu ka klubisid)

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                      Otseselt ei vihka ma nyyd, mitte yhtki klubi ega maad, kuna juba selle alaga tegelemine on väikseks austuseks piisav. Ylimalt ebasympaatsed on aga Arsenal ja Prantsusmaa.
                      Kuigi neis meeskondades on palju yhiseid mängijaid, pole see pöhkus, miks ma neid ei salli, sest paari pässi pärast pole mötet klubi vihata. Näiteks kui mulle ei meeldi Davids, siis see ei tähenda, et mulle ei meeldi Juve jne.
                      Nyyd aga asja juurde, Arsenali ei salli ma selle pärast, et tas mängib ainult käputäis inglasi, kuigi ise tahab veel brittide pealinnale uhkuseks olla. Selle sama asja töttu tundub mulle ka Real ylimalt ebasympaatne, kuigi ta oli kunagi hallil ajal mu lemmikklubi.
                      Prantsusmaad ei salli ma samuti, et nad kipuvad end vöörastwe sulgedega ehtima. Yle poolte pöhikooseisu meestest on Senegalist lihtsalt ära ostetud, oma trikoloori alla. Samuti pole neil yhtegi päris Prantsuse päritolu superstaari (Zidane on ju alzeerlane (parandatud) ja Henri on mingi Aafrika taustaga), ise nad aga ometigi laijavad \"oma\" superstaaridega.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                        Üldiselt on see teema kaldunud vaikselt üle elufilosoofiale

                        Minu arvates on teema nimi lihtsalt veidike valesti sõnastatud, jalgpalli armastame me kõik, ei tohiks nagu ühtegi mängijat-klubi-riiki ju vihata. Teine asi on sümpaatia ja sellest tulenev ebasümpaatia, mida ma arvan, et kodanik teemaavaja ka mõtles.

                        Endale on ebasümpaatsed Real Madrid ja Venemaa. Teatud olukorras võiksingi kirjutada, et vihkan neid. Ent las ta olla...ei ole mõtet siin niimoodi gloryhunteriteks sõimata jne. Kellele meeldib ManU-Real, las meeldib. Mis ta valesti teinud on? Valinud vale klubi, mis talle MEELDIB?

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                          Mulle ei meeldi Real Madrid, kellel on nii palju raha, et võib osta staare, kes ei pruugigi olla just maailma parimad mängijad, vaid lihtsalt ülespuhutud imidži kujundajad, mõistetamatult suurte rahasummade eest (nt. Ronaldo, Beckham). Märksa enam meeldivad mulle klubid, kes ise toodavad tulevasi staare. Näiteks kolm parimat hollandi klubi ja minu suur lemmik Deportivo (Depor on staarideks tootnud nt. Rivaldo ja Pauleta kuid ka praegused mängijad Makaay, Tristan ja Valeron). Kahju ainult, et enamuses ei suudeta just suurklubide survele vastu panna ja mängijad tuleb maha müüa. Maadest ei meeldi mulle Brasiilia oma \"tujuga\" mängimise poolest. Ühel päeval võivad nad võita MM-i, järgmisel kaotavad suurelt täiesti mõttetutele meeskondadele.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                            Originally posted by Munk


                            Mulle ei meeldi Real Madrid, kellel on nii palju raha, et võib osta staare, kes ei pruugigi olla just maailma parimad mängijad, vaid lihtsalt ülespuhutud imidži kujundajad, mõistetamatult suurte rahasummade eest (nt. Ronaldo, Beckham). Märksa enam meeldivad mulle klubid, kes ise toodavad tulevasi staare. Näiteks kolm parimat hollandi klubi ja minu suur lemmik Deportivo (Depor on staarideks tootnud nt. Rivaldo ja Pauleta kuid ka praegused mängijad Makaay, Tristan ja Valeron). Kahju ainult, et enamuses ei suudeta just suurklubide survele vastu panna ja mängijad tuleb maha müüa. Maadest ei meeldi mulle Brasiilia oma \"tujuga\" mängimise poolest. Ühel päeval võivad nad võita MM-i, järgmisel kaotavad suurelt täiesti mõttetutele meeskondadele.
                            Ronaldo on maailma parim jalgpallur momendil. PUNKT
                            Vaata tema auhindade pagasit, loe tema väravaid ning Sa saad sellest isegi aru. Vaata teda ka palli käsitsemas ning väravat heategevusmängus Figo XI vastu, kannaga endale kaitsjate vahelt ette, rinnaga maha ja siis sentimeetri täpsusega väravasse.
                            Il Fenomeno is alive and better than ever!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                              See siin on vihkamisemitte õhkamise teema, Robinho. Oled eksind või?

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                                Mulle ei meeldi Prantsusmaa koondis kuna WC98 finaalis võitsid nad Brasiiliat ja EURO2000 finaalis Itaaliat (eriti julmal moel )Aga näiteks mõned Prantsusmaa koondise mängijad mulle meeldivad Djibril Cisse, Silvestre, Thuram ... Ühtegi klubi/maad ma ei vihka, lihtsalt mõned ei meeldi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X