PDA

View Full Version : Vihatuim klubi ja maa

Leheküljed : [1] 2

Red Devil
13.07.03, 18:53
Ise vihkan Real Madridi ja Brasiiliat :D

mikc
13.07.03, 18:59
Tore et sa neid vihkad ,aga äkki ytleksid ka oma vihkamise põhjuse...

Ise ei vihka otseselt kedagi.

eston maravilha
13.07.03, 19:02
selline teema on juba olemas ühes teises alamfoorumis...

Red Devil
13.07.03, 19:02
Originally posted by peremees

Tore et sa neid vihkad ,aga äkki ytleksid ka oma vihkamise põhjuse...

Ise ei vihka otseselt kedagi.

Ei tea kas see vihkamine tore just on :D Vihkamise põhjust ei viitsi seletada hetkel, vb kunagi hiljem :D

17
13.07.03, 19:26
Ise vihkan Manchester Unitedit ja Prantsusmaad.

Silver
13.07.03, 19:58
Originally posted by mixer

Ise vihkan Manchester Unitedit ja Prantsusmaad. Tore on teada, et sa oma vihkamisi ka meiega jagad. Jätka samas vaimus edasi! ;)

17
13.07.03, 20:09
Originally posted by treze

Ise vihkan Manchester Unitedit ja Prantsusmaad. Tore on teada, et sa oma vihkamisi ka meiega jagad. Jätka samas vaimus edasi! ;)

no teema on ju vihatum klubi ja maa, kas siis ei või oma arvamust avaldada???

Silver
13.07.03, 20:43
Peale nimede nimetamisele võiksid ka omapoolse arvamuse jätta, miks vihkad, mille pärast hakkasid jne. Oleks huvitavam lugeda. ;)

17
13.07.03, 21:15
Ok ma siis räägin natuke lähemalt.Manchester Unitedit fännasin muidu päris kangesti, aga see, et Barthez oskas Champions Leagues nõnda sõna otseses mõttes s***a keerata ja see et Beckham veel selliseks naiseks muutus see pani kangesti mõtlema ja otsustasingi, et ManU sakib täiega ja Real ruulib.Vihkan Prantsusmaad, eriti Trezeguet-i,
kuna tema lõi 2000 aasta EM-il lisaajal värava finaalis Itaalia vastu.Siis kui Treze selle värava lõi siis jooksin oma toas ringi kisendasin, Trezeguet ja France sakivad täiega ja siis kui France karika kätte sai siis nutsin ja kisendasin nii et terve maja kajas.Noh treze nüüd said veidi täpsemalt teada.

SleepWalking
13.07.03, 21:38
Siis kui Treze selle värava lõi siis jooksin oma toas ringi kisendasin, Trezeguet ja France sakivad täiega ja siis kui France karika kätte sai siis nutsin ja kisendasin nii et terve maja kajas.Noh treze nüüd said veidi täpsemalt teada.

nojah, lisaksin vaid ääremärkusena, et sa, poeglaps olid ju siis lausa 8-aastat siin maailmas elanud ... :D

17
13.07.03, 21:52
Originally posted by SleepWalking

Siis kui Treze selle värava lõi siis jooksin oma toas ringi kisendasin, Trezeguet ja France sakivad täiega ja siis kui France karika kätte sai siis nutsin ja kisendasin nii et terve maja kajas.Noh treze nüüd said veidi täpsemalt teada.

nojah, lisaksin vaid ääremärkusena, et sa, poeglaps olid ju siis lausa 8-aastat siin maailmas elanud ... :D

noh eks arvutada ma ikke oskan jah aga mis vahet sel on kui vana ma olin???

Peku
13.07.03, 22:20
vihatuimat klubi ei oska öelda, ehk midagi balkanilt või türgist või kreekast :D
aga kõige vähem sallisin ma sellist jalgpalliriiki, nagu seda olijugoslaavia... ma ei oska öelda miks, kõik mängijad tundusid nõmedad ja ma tõesti ei oska selget põhjust välja tuua, lihtsalt, argh:viha:

greenday
13.07.03, 22:26
Ma armastan igat jalgpallurit, jalgpalliklubi ja jalgpalliriiki siin maakeral.

sicmic
13.07.03, 22:26

Ok ma siis räägin natuke lähemalt.Manchester Unitedit fännasin muidu päris kangesti, aga see, et Barthez oskas Champions Leagues nõnda sõna otseses mõttes s***a keerata ja see et Beckham veel selliseks naiseks muutus see pani kangesti mõtlema ja otsustasingi, et ManU sakib täiega ja Real ruulib.Vihkan Prantsusmaad, eriti Trezeguet-i, kuna tema lõi 2000 aasta EM-il lisaajal värava finaalis Itaalia vastu.Siis kui Treze selle värava lõi siis jooksin oma toas ringi kisendasin, Trezeguet ja France sakivad täiega ja siis kui France karika kätte sai siis nutsin ja kisendasin nii et terve maja kajas.Noh treze nüüd said veidi täpsemalt teada.

Kuule mixer, kus see Beckham nüüd mängib siis, ja mis sa sellest arvad? Kas hakkad taas ManU \"fänniks\"? \"Naine\" läks ju Reali, mängida ka üldse ei oska, eks. Paanika, või mis? Reali kaitseliin Meistrite Liigas polnud ka ju parim jne. Ja kui nüüd Ronnie veel ManUsse tuleb, siis pole kahtlustki, eks? Barthezi asemel Tim Howard USA\'st ja kõik korras.

Masendavalt hale teema.

Ise ei vihka kedagi.

eston maravilha
13.07.03, 22:39

Ok ma siis räägin natuke lähemalt.Manchester Unitedit fännasin muidu päris kangesti, aga see, et Barthez oskas Champions Leagues nõnda sõna otseses mõttes s***a keerata ja see et Beckham veel selliseks naiseks muutus see pani kangesti mõtlema ja otsustasingi, et ManU sakib täiega ja Real ruulib.Vihkan Prantsusmaad, eriti Trezeguet-i,

gloryhunter supreme

Artur
13.07.03, 23:07
Tunded, näiteks armastus ja vihkamine, mõne jalgpalliklubi suunas on väga tihedalt seotud emotsioonidega. Oma südame häälele kunstlikult vastu hakata on mõttetu. Kui Real Madrid või Manchester United tundub ebasümpaatsena, siis see ei vaja põhjendamist. Kui miski seletamatu tung kutsub sind eelistama Itaalia või Inglismaa vutikoondist kodumaisele, siis aga palun.

Eston, gloryhunterlus gloryhunterluseks. Aga kurat, mida sa teed? Pane end tema positsiooni: fännad ManU-t, räägid oma algkoolisõpradega, et Beckham on proff ja van Nistelrooy on parem kui Raul. Äkitselt tunned, et Beckham on muutumas naiseks ja Barthez on jobu, kuna teeb väravas idiootlikke vigu. Kogu klubi muutub seetõttu ebasümpaatseks. Mida sa teed? Räägid oma 10-aastaste seltskonnas edasi, et Man Utd on parim, et säilitada \"ühiskondlik positsioon\"? Või teed seda, mida õigeks pead ja asud toetama Real Madridi.

Tõtt-öelda on see võrdlemisi keeruline teema. Ühest küljest seob sind klubiga eetiline lubadus, et ei reeda seda. Teisalt tuleb tugineda oma tunnetele ja valida tee, mis just sulle õige tundub!

bianconeri
13.07.03, 23:58
Originally posted by Artur

Tunded, näiteks armastus ja vihkamine, mõne jalgpalliklubi suunas on väga tihedalt seotud emotsioonidega. Oma südame häälele kunstlikult vastu hakata on mõttetu ..bla-bla-bla-blablablaba jne....l

Nii, tubli, panid diagnoosi ja alustasid kohe raviga:P
Aga tegelikult hea, et võtsid nõuks noorsandi abistada tema meeltesegaduses - paljud saadavad kohe p--sse

Martin
14.07.03, 09:43
Originally posted by Artur

Tunded, näiteks armastus ja vihkamine, mõne jalgpalliklubi suunas on väga tihedalt seotud emotsioonidega. Oma südame häälele kunstlikult vastu hakata on mõttetu. Kui Real Madrid või Manchester United tundub ebasümpaatsena, siis see ei vaja põhjendamist. Kui miski seletamatu tung kutsub sind eelistama Itaalia või Inglismaa vutikoondist kodumaisele, siis aga palun.

Eston, gloryhunterlus gloryhunterluseks. Aga kurat, mida sa teed? Pane end tema positsiooni: fännad ManU-t, räägid oma algkoolisõpradega, et Beckham on proff ja van Nistelrooy on parem kui Raul. Äkitselt tunned, et Beckham on muutumas naiseks ja Barthez on jobu, kuna teeb väravas idiootlikke vigu. Kogu klubi muutub seetõttu ebasümpaatseks. Mida sa teed? Räägid oma 10-aastaste seltskonnas edasi, et Man Utd on parim, et säilitada \"ühiskondlik positsioon\"? Või teed seda, mida õigeks pead ja asud toetama Real Madridi.

Tõtt-öelda on see võrdlemisi keeruline teema. Ühest küljest seob sind klubiga eetiline lubadus, et ei reeda seda. Teisalt tuleb tugineda oma tunnetele ja valida tee, mis just sulle õige tundub!

GLORYHUNTER!

Aramis
14.07.03, 21:08
Ma olen end tihti kohanud paranoikuna käitumas ja võta näpust - see juhtus jälle! Ma arvasin siit teemast midagi muud leidvat ;)

Loca
14.07.03, 21:40
Originally posted by Man U

Ei tea kas see vihkamine tore just on :D Vihkamise põhjust ei viitsi seletada hetkel, vb kunagi hiljem :D

Seleta ikka:D Ega põhjus ometi selles pole, et just Real ManU konkurentsist tõukas?

Revolucion
14.07.03, 22:10
Originally posted by greenday

Oled kindel? Pühapäeval küll just seda moodi ei paistnud.

greenday
14.07.03, 22:48
Originally posted by Revolucion

Oled kindel? Pühapäeval küll just seda moodi ei paistnud.Milles mu viha siis väljendus? Et ma Tammeka poolt olin? Ega see ei tähenda, et ma merkuuri vihkan.

kaala
15.07.03, 00:42
ise vihkan lõuna-korea ipisi sest nad on nii krõhvaldiined lissalt:D seda ka et mm-l võitsid nad itaaliat ja see ajas küll väga vihale.

Vürst
15.07.03, 11:10

Vihkan Prantsusmaad, eriti Trezeguet-i,
kuna tema lõi 2000 aasta EM-il lisaajal värava finaalis Itaalia vastu.

Sa vihkad teda sellepärast? See meenutab Perugia omanikku kes vallandas korealase Ahn Jung Whani (kuigi pärast võttis ta tema taas tagasi), kes lõi Lõuna-Korea võiduvärava MM-il Itaalia vastu.

Iga mees mängib oma võistkonna eest nii kuidas ta suudab. Ja see et ta õnnestub ei ole põhjus tema vihkamiseks, vaid teda tuleb seetõttu austada, sellest hoolimata et ta lõi värava just sinu lemmikvõistkonna vastu.

Mina isiklikult ei tea jalgpallurit keda ma vihkan, vaid on tohutult palju pallureid kes tunduvad mulle lihtsalt ebasümpaatsed(nagu ka klubisid)

Lünk
15.07.03, 18:49
Otseselt ei vihka ma nyyd, mitte yhtki klubi ega maad, kuna juba selle alaga tegelemine on väikseks austuseks piisav. Ylimalt ebasympaatsed on aga Arsenal ja Prantsusmaa.
Kuigi neis meeskondades on palju yhiseid mängijaid, pole see pöhkus, miks ma neid ei salli, sest paari pässi pärast pole mötet klubi vihata. Näiteks kui mulle ei meeldi Davids, siis see ei tähenda, et mulle ei meeldi Juve jne.
Nyyd aga asja juurde, Arsenali ei salli ma selle pärast, et tas mängib ainult käputäis inglasi, kuigi ise tahab veel brittide pealinnale uhkuseks olla. Selle sama asja töttu tundub mulle ka Real ylimalt ebasympaatne, kuigi ta oli kunagi hallil ajal mu lemmikklubi.
Prantsusmaad ei salli ma samuti, et nad kipuvad end vöörastwe sulgedega ehtima. Yle poolte pöhikooseisu meestest on Senegalist lihtsalt ära ostetud, oma trikoloori alla. Samuti pole neil yhtegi päris Prantsuse päritolu superstaari (Zidane on ju alzeerlane (parandatud) ja Henri on mingi Aafrika taustaga), ise nad aga ometigi laijavad \"oma\" superstaaridega.

mjkk
15.07.03, 19:02
Üldiselt on see teema kaldunud vaikselt üle elufilosoofiale :)

Minu arvates on teema nimi lihtsalt veidike valesti sõnastatud, jalgpalli armastame me kõik, ei tohiks nagu ühtegi mängijat-klubi-riiki ju vihata. Teine asi on sümpaatia ja sellest tulenev ebasümpaatia, mida ma arvan, et kodanik teemaavaja ka mõtles.

Endale on ebasümpaatsed Real Madrid ja Venemaa. Teatud olukorras võiksingi kirjutada, et vihkan neid. Ent las ta olla...ei ole mõtet siin niimoodi gloryhunteriteks sõimata jne. Kellele meeldib ManU-Real, las meeldib. Mis ta valesti teinud on? Valinud vale klubi, mis talle MEELDIB? :doh:

Munk
15.07.03, 19:10
Mulle ei meeldi Real Madrid, kellel on nii palju raha, et võib osta staare, kes ei pruugigi olla just maailma parimad mängijad, vaid lihtsalt ülespuhutud imidži kujundajad, mõistetamatult suurte rahasummade eest (nt. Ronaldo, Beckham). Märksa enam meeldivad mulle klubid, kes ise toodavad tulevasi staare. Näiteks kolm parimat hollandi klubi ja minu suur lemmik Deportivo (Depor on staarideks tootnud nt. Rivaldo ja Pauleta kuid ka praegused mängijad Makaay, Tristan ja Valeron). Kahju ainult, et enamuses ei suudeta just suurklubide survele vastu panna ja mängijad tuleb maha müüa. Maadest ei meeldi mulle Brasiilia oma \"tujuga\" mängimise poolest. Ühel päeval võivad nad võita MM-i, järgmisel kaotavad suurelt täiesti mõttetutele meeskondadele.

Robinho
15.07.03, 19:37
Originally posted by Munk

Mulle ei meeldi Real Madrid, kellel on nii palju raha, et võib osta staare, kes ei pruugigi olla just maailma parimad mängijad, vaid lihtsalt ülespuhutud imidži kujundajad, mõistetamatult suurte rahasummade eest (nt. Ronaldo, Beckham). Märksa enam meeldivad mulle klubid, kes ise toodavad tulevasi staare. Näiteks kolm parimat hollandi klubi ja minu suur lemmik Deportivo (Depor on staarideks tootnud nt. Rivaldo ja Pauleta kuid ka praegused mängijad Makaay, Tristan ja Valeron). Kahju ainult, et enamuses ei suudeta just suurklubide survele vastu panna ja mängijad tuleb maha müüa. Maadest ei meeldi mulle Brasiilia oma \"tujuga\" mängimise poolest. Ühel päeval võivad nad võita MM-i, järgmisel kaotavad suurelt täiesti mõttetutele meeskondadele.
Ronaldo on maailma parim jalgpallur momendil. PUNKT
Vaata tema auhindade pagasit, loe tema väravaid ning Sa saad sellest isegi aru. Vaata teda ka palli käsitsemas ning väravat heategevusmängus Figo XI vastu, kannaga endale kaitsjate vahelt ette, rinnaga maha ja siis sentimeetri täpsusega väravasse.
Il Fenomeno is alive and better than ever!:D

Munk
15.07.03, 19:49
See siin on vihkamisemitte õhkamise teema, Robinho. Oled eksind või?:sega1:

Epic
15.07.03, 19:54
Mulle ei meeldi Prantsusmaa koondis kuna WC98 finaalis võitsid nad Brasiiliat ja EURO2000 finaalis Itaaliat (eriti julmal moel:( )Aga näiteks mõned Prantsusmaa koondise mängijad mulle meeldivad Djibril Cisse, Silvestre, Thuram ... Ühtegi klubi/maad ma ei vihka, lihtsalt mõned ei meeldi... :deemon:

Revolucion
15.07.03, 21:49

Originally posted by Revolucion

Oled kindel? Pühapäeval küll just seda moodi ei paistnud.Milles mu viha siis väljendus? Et ma Tammeka poolt olin? Ega see ei tähenda, et ma merkuuri vihkan.
Lugedes su postitusi ja seda, mis sa seal karjusid jääb küll selline mulje, et koos oma ülejäänud natsionalistide kambaga vihkad kohe väga.

Robinho
15.07.03, 22:00
See siin on vihkamisemitte õhkamise teema, Robinho. Oled eksind või?:sega1:
Kuigi ei peaks Sinu ees vabandama, ütlen siiski enda kaitseks, et nägin lausvalet ja reageerisin sellele.

Teemasse tulles pean ütlema, et mulle on väga vastukarva Glasgow Celticu jalgpalli meeskond. Mulle ei meeldi nende mängitav jalgpall ega mängijad.

Lünk
16.07.03, 08:06
Originally posted by Robinho

Ei nöustu sinuga absoluutselt. Ronaldo on ylehinnatuim pallur maailmas. Kelle vöimed pole minu arvates kyll nii suured.

Devil
16.07.03, 09:45
Originally posted by Lünk

Sellise arvamuse juures, peaksid endale veits ajusid kasvatama!
Et nagu mispärast, Ronaldo kuulub kindlalt maailma parimate hulka, miks ei võiks ta Robinho lemmik olla neist ?

mcnamara
16.07.03, 11:02
Märksa enam meeldivad mulle klubid, kes ise toodavad tulevasi staare. Näiteks kolm parimat hollandi klubi ja minu suur lemmik Deportivo (Depor on staarideks tootnud nt. Rivaldo ja Pauleta kuid ka praegused mängijad Makaay, Tristan ja Valeron). Kahju ainult, et enamuses ei suudeta just suurklubide survele vastu panna ja mängijad tuleb maha müüa.

Jube mõnus väljend on see \"staarideks tootmine\". Saan asjast aru nii, et Mungale meeldivad sellised vaheastme klubid. Sellised, kes ise mängijaid ei kasvata, vaid \"toodavad\" juba suurepärase mängija \"staariks\"? Ei saa ju ometi väita, et Rivaldo, Pauleta või Makaay oleksid Deportivo noortesüsteemi kasvandikud? :)

Mulle meenub siin ühe Argentiinast katsetele saabunud mängija (nime olen juba unustanud) talvine ütlus, et ta tahab Liverpooli mängima tulla vaid selleks, et seal silma paista. Eesmärk muidugi edasi minna Hispaania suurklubidesse. Oleks siis \'poolistki saanud \"staari tootja\". Thanks but no thanks. Too argentiinlane osutus muuseas kõlbmatuks oma mänguoskuste poolest.

greenday
16.07.03, 11:57
Originally posted by RevolucionLugedes su postitusi ja seda, mis sa seal karjusid jääb küll selline mulje, et koos oma ülejäänud natsionalistide kambaga vihkad kohe väga.Äi???? Ole hea too mõni näide ka oma sõnade kinnituseks.

H.M Murdock
16.07.03, 12:25
aga miks siin selline mölin käib????see teema on ju 100% subjektiivne....igaühe maitse asi kes meeldib,antud juhul kes ei meeldi,so let it be.....

.........endale on vastu karva real madrid,aga robinho kaitseks peab ütlema,et kui tema meelest on ronaldo hetkel maailma parim pallur,siis SEE ON MAITSE ASI

:) peace:)

eston maravilha
16.07.03, 12:59
...Zidane on ju pooleldi bask...

sidaan on alzheerlane..

Lünk
16.07.03, 14:03
Originally posted by eston#21

...Zidane on ju pooleldi bask...

sidaan on alzheerlane..

andeksi, sel juhul. Kuid kui Zidane on töesti alzeerlane, nagu sa väidad, siis teeb see temast hoopiski araablase, sest nemad elimineerisid ju pea köik maa pölisasukad ( sinna varem rännanud foiniiklased) oma tulekuga ära.

mcnamara
16.07.03, 14:08
andeksi, sel juhul. Kuid kui Zidane on töesti alzeerlane, nagu sa väidad, siis teeb see temast hoopiski araablase, sest nemad elimineerisid ju pea köik maa pölisasukad ( sinna varem rännanud foiniiklased) oma tulekuga ära.

Vaimustav loogika. Zidane on prantslane, Prantsusmaal sündinud ja kasvanud. Vanemad tõepoolest Alzheeria päritolu. Ja mis on sellel kõigel tegemist foiniiklastega? Hopeless.

Robinho
16.07.03, 16:55

censored:D

Silver
16.07.03, 17:00
Seltsimehed, me oleme siiski meie ühises ja armsas Soccerneti foorumis. Võtame toonid maha ning nautigem suvemõnusid! Soojad ilmad ei ole teinud head ma vaatan. Päev rannal ei teeks paha. Seega loodan, et see tögamine on lõppenud! ;) :)

Alo
16.07.03, 19:22
Originally posted by mcnamara
Vaimustav loogika. Zidane on prantslane, Prantsusmaal sündinud ja kasvanud. Vanemad

Vaimustav loogika. Kõik, kes on Eestis sündinud ja kasvanud on eestlased.....? Võin sulle privas markantseid näiteid eranditest tuua. Rahvus on seotud esivanemate rahvuse, mitte elukohaga.

Ahh, kurat McNam, me oleme ju sel teemal juba kunagi privas vaielnud.... :)

Khm, vabandan moderaatori ees, kuid, oma kommentaari ära ei raatsi siiski kustutada.... :)

Alo

Lünk
16.07.03, 20:40

Naudid Interneti võlusid? Et võid kõike öelda, mis sülg suhu toob ja vastutama sõnade eest ei pea. Mida kuradit sina minu ajudest tead? Kui midagi ei meeldi, lepime asja kokku ja ütle mulle näkku, et mul ajusid pole. Capiche?

Esteks, eks ma olnud jah tol hetkel veits toores ja solvasin sind liialt, vabandan selle pärast, kuid kuna mul oli tol hetkel paha tuju ja ma olen kogu aeg Ronaldot maailma köige ylehinnatunumaks palluriks pidanud, ei suutnud ma mitte kudagi oma arvmust avaldamata jätta.
Teiseks olen ma alati valmis köigi oma sönade eest vastust andma ja kui sa vajad mu mingi lause kohta selgitust, teem seda PS-idega.
mcnamarale teadmiseks, et nagu Alo juba ytles on rahvus seotud esivanemate päritoluga. Nagu sina meil siis veel ei tea, on Alzeeria tänapäeva elanikele aluse pannud järgmiste rahvusgruppide liikumised:
Esimesed asukad alzeerias olid foiniiklased kes jöudsin nenedele aladele milllgi 4 sai eKr. Järgmine suurem sisseränne Alzeeria aladele toimus 7 saj peale Kristust siis veel yhtsest islami riigist, mis hiljem jagunes kolmeks. Sest ajast ongi alzeeria pölisasukateks saanud araablased, nendega on segunenud allesjäänud väike foiniiklaste grupp ja löunapoolt sisse rännanud neegrid, peamiselt Mali ja Nigeeria aladelt.

Löpetuseks tahaks lisada, et kui me siis teemas avaldame arvamust \"vihatud\" klubide vastu peaksime siiski jääma edasi söpradeks, söpradeks jalgpallis!;)

K1ly
16.07.03, 23:23
Ütleme nii et ma vihka kedagi lihtsalt mulle ei meeldi mõned nagu näiteks Real Madrid ja Prantsusmaa

Silver
16.07.03, 23:26
Originally posted by K1ly

Ütleme nii et ma vihka kedagi lihtsalt mulle ei meeldi mõned nagu näiteks Real Madrid ja Prantsusmaa Kas see on vihkamine või sis on need klubid/koondised lihtsalt ebasümpaatsed? :lahe: Vahe on suur...

K1ly
16.07.03, 23:35
ütleme nii et ebasümpaatsed oleks real täis jalgpallureid keda ma ei salli kohe mitte siis ma vihkaks reali aga seal ju becks raul figo jpt ainult ronaldo on seal keda ma vihkan

mcnamara
17.07.03, 09:37
mcnamarale teadmiseks, et nagu Alo juba ytles on rahvus seotud esivanemate päritoluga. Nagu sina meil siis veel ei tea, on Alzeeria tänapäeva elanikele aluse pannud järgmiste rahvusgruppide liikumised:
Esimesed asukad alzeerias olid foiniiklased kes jöudsin nenedele aladele milllgi 4 sai eKr. Järgmine suurem sisseränne Alzeeria aladele toimus 7 saj peale Kristust siis veel yhtsest islami riigist, mis hiljem jagunes kolmeks. Sest ajast ongi alzeeria pölisasukateks saanud araablased, nendega on segunenud allesjäänud väike foiniiklaste grupp ja löunapoolt sisse rännanud neegrid, peamiselt Mali ja Nigeeria aladelt.

Tänan selle suurepärase ajaloolise ülevaate eest, aga küsin veelkord: mis on sel kõigel pistmist Zinedine Zidane\'iga? Või siis kõige vihatuma klubi ja maaga? Kuna ilmselgelt ei ole, siis hoia oma rassistlikud mõtteavaldused endale.
Alo (ja mõne teisega) on sellesisulised vaidlused siin tõepoolest juba peetud. Otsi üles, kui huvitama peaks.

indrek
17.07.03, 11:57

Tänan selle suurepärase ajaloolise ülevaate eest, aga küsin veelkord: mis on sel kõigel pistmist Zinedine Zidane\'iga? Või siis kõige vihatuma klubi ja maaga? Kuna ilmselgelt ei ole, siis hoia oma rassistlikud mõtteavaldused endale.
Alo (ja mõne teisega) on sellesisulised vaidlused siin tõepoolest juba peetud. Otsi üles, kui huvitama peaks.

Nii tahaks teada, kus kohas need rassitlikud mõtteavaldused on? Mulle isiklikult käib mcnamara oma primitiivsete, solvavate ja lahmivate mõtteavaldustega, mis jalgpalli ei puutu suhteliselt närvidele. Parem kui ta tõlgiks oma artikleid Liverpoolist edasi.

mcnamara
17.07.03, 12:24
Originally posted by indrek
Nii tahaks teada, kus kohas need rassitlikud mõtteavaldused on? Mulle isiklikult käib mcnamara oma primitiivsete, solvavate ja lahmivate mõtteavaldustega, mis jalgpalli ei puutu suhteliselt närvidele. Parem kui ta tõlgiks oma artikleid Liverpoolist edasi.

Mida ma peaksin sellele vastama vastama? See, kes arvab asjadest pisut teisiti kui sina, ei tohi oma suud lahti teha? Miks nii?
Palun saada privaatsõnumitena oma isiklikud solvangud.

Luban koristada siit selle teate niipea, kui sina enda omaga samamoodi teed.

Hogarth
17.07.03, 12:46
vihatuim klubi on minu jaoks Real Madrid.vihatuim koondis on brasiilia.

greenday
17.07.03, 12:51
Pean veel kord mainima et minu meelest on ülimalt hale ja lapsik selline \"trendikas\" ManU, Reali, Figo, Beckhami, Zidane\'i vihkamine.

Hogarth
17.07.03, 13:25

Pean veel kord mainima et minu meelest on ülimalt hale ja lapsik selline \"trendikas\" ManU, Reali, Figo, Beckhami, Zidane\'i vihkamine. Justnimelt SINU MEELEST,mitte minu.Ma ei vihka Reali sellepärast et see trendikas on,vaid omadel põhjustel.Zidane varem meeldis mulle,kuid nüüd ta platsil ülbeks läinud.

kaala
17.07.03, 14:14
Originally posted by doggi20

Pean veel kord mainima et minu meelest on ülimalt hale ja lapsik selline \"trendikas\" ManU, Reali, Figo, Beckhami, Zidane\'i vihkamine. Justnimelt SINU MEELEST,mitte minu.Ma ei vihka Reali sellepärast et see trendikas on,vaid omadel põhjustel.Zidane varem meeldis mulle,kuid nüüd ta platsil ülbeks läinud.
ülbeks läinud? mina kül nii ei arva.too mõni näide

Alo
17.07.03, 17:52

Nii tahaks teada, kus kohas need rassitlikud mõtteavaldused on? Mulle isiklikult käib
Mida ma peaksin sellele vastama vastama? See, kes arvab asjadest pisut teisiti kui sina, ei

Sa võiksid vastata sellele, mis mindki huvitab - milline Lünga mõtteavaldus see rassistlik (üht rassi teisest halvemaks/vähemväärtuslikumaks/Untermenscheniks pidav) oli?

Alo

vaikiv mees
17.07.03, 22:54
noh tegel\'t on see rohkem \'yldine jalgpall\', mitte niiv6rd OT, kust saame lugeda korvpalli& ralli jms toredate asjade kohta

mxm
17.07.03, 23:56
mule ei meeldi boca juniors ja manu. boca sellepärast ,et ta on mu lemmik klubi(river plate)suurim konkurent,manu on aga mingite lollide pilude teiste kuulsuse_narride lemmik klubi ( see ei käi muidugi kõigi kohta ):viha: :viha: :viha: :kaval:

kaala
18.07.03, 01:04
Originally posted by mxm

mule ei meeldi boca juniors ja manu. boca sellepärast ,et ta on mu lemmik klubi(river plate)suurim konkurent,manu on aga mingite lollide pilude teiste kuulsuse_narride lemmik klubi ( see ei käi muidugi kõigi kohta ):viha: :viha: :viha: :kaval:
vaata ka ikka mida suust välja ajad

mxm
18.07.03, 03:08
kurat siin on ikka erilised kriitikud ,üks kõik mida ütlen alati on kellegil midagi kobiseda:viha:

mcnamara
18.07.03, 09:31
Originally posted by Alo
Sa võiksid vastata sellele, mis mindki huvitab - milline Lünga mõtteavaldus see rassistlik (üht rassi teisest halvemaks/vähemväärtuslikumaks/Untermenscheniks pidav) oli?

Alo

Kui mulle nii otsene küsimus esitatatakse, siis hea küll: minu jaoks on rassistlik jalgpallurite etnilise päritolu sellises kontekstis väljatoomine. Ja eriti veel selle sidumine (hilisemas postituses) ajalooliste sündmustega, millistel puudub igasugune side Prantsuse jalgpalluritega.

Meenutuseks siia see, mida Lünk kirjutas:
\"Prantsusmaad ei salli ma samuti, et nad kipuvad end vöörastwe sulgedega ehtima. Yle poolte pöhikooseisu meestest on Senegalist lihtsalt ära ostetud, oma trikoloori alla. Samuti pole neil yhtegi päris Prantsuse päritolu superstaari (Zidane on ju pooleldi bask ja Henri on mingi Aafrika taustaga), ise nad aga ometigi laijavad \"oma\" superstaaridega.\"

Mitte keegi ei saa võtta minult õigust sellistele mõtteavaldustele vastu vaielda.

Alo
18.07.03, 10:02
Kui mulle nii otsene küsimus esitatatakse, siis hea küll: minu jaoks on rassistlik jalgpallurite etnilise päritolu sellises kontekstis väljatoomine. Ja eriti veel selle sidumine (hilisemas postituses) ajalooliste sündmustega, millistel puudub igasugune side Prantsuse
[---]
Mitte keegi ei saa võtta minult õigust sellistele mõtteavaldustele vastu vaielda.

Nojah, ega seda õigust sult võtta saagi, kuid pead arvestama, et enamuse inimeste jaoks tähendab rassism midagi muud. Seega saad sa ka edaspidi oma vastuvaidlemistele ohtralt vastulauseid.

[lisaks] TEA võõrsõnastik, www.tea.ee otsing \'rassism\' -

rassism rasside jagunemist kõrgemateks ja madalamateks rassideks ning inimeste vaimset, sotsiaalset ja õiguslikku ebavõrdsust tähtsustav tõekspidamine, rassiteooria =>

Alo

indrek
18.07.03, 10:58

Originally posted by Alo

Alo

Kui mulle nii otsene küsimus esitatatakse, siis hea küll: minu jaoks on rassistlik jalgpallurite etnilise päritolu sellises kontekstis väljatoomine. Ja eriti veel selle sidumine (hilisemas postituses) ajalooliste sündmustega, millistel puudub igasugune side Prantsuse jalgpalluritega.

Meenutuseks siia see, mida Lünk kirjutas:
\"Prantsusmaad ei salli ma samuti, et nad kipuvad end vöörastwe sulgedega ehtima. Yle poolte pöhikooseisu meestest on Senegalist lihtsalt ära ostetud, oma trikoloori alla. Samuti pole neil yhtegi päris Prantsuse päritolu superstaari (Zidane on ju pooleldi bask ja Henri on mingi Aafrika taustaga), ise nad aga ometigi laijavad \"oma\" superstaaridega.\"

Võtaks lahti nüüd sõnaraamatu ja vaataks järgi mis asi on rassism, enne kui lahmima ja solvama hakkad? See, et sa mingi sõna tähendust ei tea, aga kasutad seda valedes kohtades näitab lihtsalt su väidete väärtust - õigesti selle puudumist. Kahju, et selliste õõnsate väidetega lahmijate kontsentratsioon on foorumis suureks läinud. Lollusi on lihtsalt igav lugeda. Kui lollustega kaasneb ka teiste solvamine, on see lihtsalt tülgastav.

mcnamara
18.07.03, 11:33
Võtaks lahti nüüd sõnaraamatu ja vaataks järgi mis asi on rassism, enne kui lahmima ja solvama hakkad? See, et sa mingi sõna tähendust ei tea, aga kasutad seda valedes kohtades näitab lihtsalt su väidete väärtust - õigesti selle puudumist. Kahju, et selliste õõnsate väidetega lahmijate kontsentratsioon on foorumis suureks läinud. Lollusi on lihtsalt igav lugeda. Kui lollustega kaasneb ka teiste solvamine, on see lihtsalt tülgastav.

Kes keda solvab?

Sõnal \"racism\" on kaks tähendust:
1. The belief that race accounts for differences in human character or ability and that a particular race is superior to others.
2. Discrimination or prejudice based on race.
Allikas: \"American Heritage Dictionary of the English Language. Fourth Edition.\" Kahtlemata võib leida ka teisi sõnaseletusi

Lünga postitus, mida ülal tsiteerisin, sobib oma mõttelt suurepäraselt selle teise definitsiooni alla. Kui sa seda ei näe või sellest aru ei saa - pole midagi parata.

Ma ei ole üllatunud, et mind lahmijaks, lolliks ja tülgastavaks tembeldatakse. Üldine meelsus siin riigis on sedavõrd inimvaenulik.
Ja vait ma ei jää.

indrek
18.07.03, 11:59
Meie vestlus toimub eesti keeles. Äkki lähtuks sõna \"rassism\" tähendusest meie kultuuriruumis.
Lihtsalt, et kõik sellest ühtemoodi aru saaksid.
Võimalik, et jaapani ja suahiili kulturiruumis on samalaadsel sõnal veel kolmandaid ja neljandaid tähendusi.
Minu hinnangul on Lünga jutu tõlgendamine rassistlikuks solvav ja ebaadekvaatne. Mõnes teises kontekstis tuleks selle eest kohtutee jalge alla võtta.

Melwood
18.07.03, 12:12

Meie vestlus toimub eesti keeles. Äkki lähtuks sõna \"rassism\" tähendusest meie kultuuriruumis.
Võimalik, et jaapani ja suahiili kulturiruumis on samalaadsel sõnal veel kolmandaid ja neljandaid tähendusi.

Kas Sina indrek oledki meie kultuuriruum? Ka mina saan rassismist niimoodi aru nagu mcnamara oma allikas viitab.

mcnamara
18.07.03, 12:15
Minu hinnangul on Lünga jutu tõlgendamine rassistlikuks solvav ja ebaadekvaatne. Mõnes teises kontekstis tuleks selle eest kohtutee jalge alla võtta.

Huvitav asi on see Eesti kultuuriruum. Ma saan aru, et Eestis tuleb lähtuda ainult ja üksnes TEA sõnaraamatu seletusest, seega: rassipõhine diskrimineerimine ja rassipõhised eelarvamused on meie kultuuriruumis igati aktsepteeritavad? Või õieti ei tohi neid rassismiks nimetada, sest TEA sõnaraamat ei luba?

Selle kohtuga ähvardamise juures tuli mulle elavalt meelde \"meeldiv vestlus\", mida pidasin ühes välismaa foorumis Kosovo sõja päevil. Oponendiks oli mul tookord üks Serbia rahvuslane, kelle ähvardused minu, kui NATO sissetungi pooldaja, suunas olid midagi palju-palju hullemat.

Nii et hirmu ei tunne. Ja vastu ei solva. Aga oma vaateid kaitsen siiski edasi.

Alo
18.07.03, 12:41
Huvitav asi on see Eesti kultuuriruum. Ma saan aru, et Eestis tuleb lähtuda ainult ja üksnes TEA sõnaraamatu seletusest,

Ei, Eestis tuleks lähtuda eesti keele ja kultuuri kohta käivatest teatmeteostest. Tea sõnaraamat oli ainus, mida netist õnnestus leida. ÕS\'i ja Võõrsõnade Leksikoni pole kahjuks käepärast, kuid arvan, et nendes olevad definitsioonid ei erine kuigivõrd Tea omast.

Alo

indrek
18.07.03, 14:52

Huvitav asi on see Eesti kultuuriruum. Ma saan aru, et Eestis tuleb lähtuda ainult ja üksnes TEA sõnaraamatu seletusest, seega: rassipõhine diskrimineerimine ja rassipõhised eelarvamused on meie kultuuriruumis igati aktsepteeritavad? Või õieti ei tohi neid rassismiks nimetada, sest TEA sõnaraamat ei luba?

Selle kohtuga ähvardamise juures tuli mulle elavalt meelde \"meeldiv vestlus\", mida pidasin ühes välismaa foorumis Kosovo sõja päevil. Oponendiks oli mul tookord üks Serbia rahvuslane, kelle ähvardused minu, kui NATO sissetungi pooldaja, suunas olid midagi palju-palju hullemat.

Nii et hirmu ei tunne. Ja vastu ei solva. Aga oma vaateid kaitsen siiski edasi.

On ka teisi sõnastikke (ÕS), entsüklopeediaid ja seaduseid (kriminaalkoodeks, ma eeldan) , kus on kirjas mis asi on rassism. Neid käepärast omamata eeldan siiski, et Lünki kirjutis ei olnud vastolus seadusega, ega ei mahu ühegi seal mainitud rassismi definitsiooni alla.
Süüdistus rassismis on aga äärmiselt tõsine ja tõeliste ehk kodanikunimede all võib kahjustada inimeste edasist karjääri ja tulevikku. Kuna minu arvates on see alusetu, siis pean seda laimuks ja solvamiseks.
Minu arvates on selline lambist solvamine lihtsalt alatu, näitab kitsast silmaringi ja pahatahtlikkust. Kui su vaated just koosnevad sellest, et pead teisi laimama, solvama siis lase käia. Loodan, et sinusuguseid siin foorumis palju ei ole. Tõenäoliselt sinusugused \"valvsad silmad\", kes nägid natsionalismi seal kus seda pole, ajasid paljusid meie esivanemaid siberisse või vangilaagritesse . Kahju, et eestlaste seas selliseid endiselt leidub (kahjuks on vist alati leidunud). Õnneks piirdub nüüd teiesuguste võim foorumites räuskamisega.

PS. omateada pole ma kedagi millegiga ähvardanud.

mcnamara
18.07.03, 15:06
Minu arvates on selline lambist solvamine lihtsalt alatu, näitab kitsast silmaringi ja pahatahtlikkust. Kui su vaated just koosnevad sellest, et pead teisi laimama, solvama siis lase käia. Loodan, et sinusuguseid siin foorumis palju ei ole. Tõenäoliselt sinusugused \"valvsad silmad\", kes nägid natsionalismi seal kus seda pole, ajasid paljusid meie esivanemaid siberisse või vangilaagritesse . Kahju, et eestlaste seas selliseid endiselt leidub (kahjuks on vist alati leidunud). Õnneks piirdub nüüd teiesuguste võim foorumites räuskamisega.

Ma olen end poolt välja öeldut piisavalt põhjendanud. Juhin tähelepanu ka sellele, et sina oled see, kes minu kohta väga ebameeldivaid väljendeid kasutab. Aga olen sellegagi harjunud. Salliv maailmavaade ei ole tänapäeval just eriti soositud.

Räuskamisest on minu puhul asi ikka väga kaugel. Seda Siberisse saatmise juttu ma ei kommenteeri, see jääb sinu enda südametunnistusele.

indrek
18.07.03, 15:34
Äkki salliks siis ka teistsuguseid maailmavaateid? Mitte ei alustaks teiste tembeldamisega kurjategijateks, kui maailmavaated üks ühele ei kattu?

mcnamara
18.07.03, 15:46

Äkki salliks siis ka teistsuguseid maailmavaateid? Mitte ei alustaks teiste tembeldamisega kurjategijateks, kui maailmavaated üks ühele ei kattu?

Sinu sõnad jällegi. Ma ei arva, et kellegi (minu seisukohast vaadates) rassistlike mõtteavalduste taunimine ja neile vastu vaidlemine on selle inimese kurjategijaks tembeldamine. Vastupidi, see peaks olema iga inimese kohus.
Muidugi, alati on võimalus vaikida.

indrek
18.07.03, 15:52

Huvitav arusaam sul vaidlemisest ja arvamuste mitmekesisusest. Minu arvates on see kõige labasem solvamine ja inimese tembeldamine rassistiks seetõttu, et andis ülevaate Alzheeria ajaloost.

Alo
18.07.03, 15:55

Lihtsalt mõnede inimeste jaoks on \'rassist\', \'nats\' jms muutunud käibefraasideks, mida kõlbab iga suvalise inimese puhul pruukida, andmata nende sõnade tegelikust tähendusest endale aru.

Alo

mcnamara
18.07.03, 16:11

Huvitav arusaam sul vaidlemisest ja arvamuste mitmekesisusest. Minu arvates on see kõige labasem solvamine ja inimese tembeldamine rassistiks seetõttu, et andis ülevaate Alzheeria ajaloost.

Kuna ilmselge kalduvus semantika poole on olemas, siis: kus on rassistiks tembeldamine, kui ma palun kellelgi oma rassistlikud mõtteavaldused endale jätta?

Ja veelkord - mis pistmist on Alzheeria ajalool siis Zinedine Zidane\'i kui jalgpalluriga? Ja mis mõttega seda seost välja tuuakse, kui mitte just rõhutamaks tema etnilist päritolu ja samal ajal tema Prantsusmaa koondises mängimist. Kui Lünga originaalpostitust lugeda, ei jää erilist küsimust, millises valguses tema seda seost näeb. ´

Ja Alo\'le tahaksin öelda, et on naljakas lugeda \"...mida kõlbab iga suvalise inimese puhul pruukida, andmata nende sõnade tegelikust tähendusest endale aru.\" Tõin välja, et seda sõna on võimalik kasutada rohkem kui ühes tähenduses. Ma ei usu, et Eesti on nii ülejäänud maailmast eraldunud ja eraldiseisev kultuuriruum, et meie siin peaksime ilmtingimata selle Eesti sõnaraamatus olemasoleva tähenduse juurde jääma.

indrek
18.07.03, 16:24
Kui ma paluks sul su homoseksuaalsed arvamused ilusti püksis hoida, kas see siis pole homoseksulistiks tembeldamine?

Sama sinu arvamustega - kõigele lisaks pole kellegi päritolumaa väljatoomisel ja rassismil midagi ühist, kui sellega ei kaasne selle halvustamist.

Alo
18.07.03, 16:44
sõna on võimalik kasutada rohkem kui ühes tähenduses. Ma ei usu, et Eesti on nii ülejäänud maailmast eraldunud ja eraldiseisev kultuuriruum, et meie siin peaksime ilmtingimata selle Eesti sõnaraamatus olemasoleva tähenduse juurde jääma.

Ma arvan, et eesti keel ja kultuur on seda väärt, et sellesse mõne maailmas (hetkel) domineeriva keele/kultuuri elemente pimesi mitte üle võtta.

Alo

Lünk
18.07.03, 18:19

Kes keda solvab?

Sõnal \"racism\" on kaks tähendust:
1. The belief that race accounts for differences in human character or ability and that a particular race is superior to others.
2. Discrimination or prejudice based on race.
Allikas: \"American Heritage Dictionary of the English Language. Fourth Edition.\" Kahtlemata võib leida ka teisi sõnaseletusi

Lünga postitus, mida ülal tsiteerisin, sobib oma mõttelt suurepäraselt selle teise definitsiooni alla. Kui sa seda ei näe või sellest aru ei saa - pole midagi parata.

Ma ei ole üllatunud, et mind lahmijaks, lolliks ja tülgastavaks tembeldatakse. Üldine meelsus siin riigis on sedavõrd inimvaenulik.
Ja vait ma ei jää.

Isegi kui vötta aluseks sinu väljatoodud jänkide sönaraamatu, siis ma siiski ei näe, kuidas ma diskrimineerisin Zidane\'i kuna ma lahkasin tema juuri. Kas ma olen kordagi oma jutus öelnud, et Zidane on halb jalgpallur, sellepärast, et ta on alzeerlane, EI. Ma lihtsalt ytlesin, et prantslased, uhkustavad oma superstaaridega, kes pole PRANTSLASED.
Vöi äkki lähme niikaugele, et kasutame rassistiks tembeldamist vahendina, millega saab köiki inimimesi määrida, kuna nad peavad oma ja teiste inimeste juuri tähtsaks.
Kui sinu arvates pole rahvus oluline, vaid see on mingi suvaline märge passis, millega pole miskit peale hakata, siis ole lahke.

P.S mcnamara, äkki jääks siiski eestlaseks ja ei hakkaks köiki jänkide töekspidamisi yle vötma.
P.P.S. Ameerikas on näiteks keelatud kutsuda kedagi ta päritolumaa järgi kui see sellele isikule ei meeldi, meenub yks ameerika saada, kus kuubalane seletas, et tänu tohututele pingutustele suutis ta rassismi USA-st välja juurida ja saavutas, et kuubalastele ei tohi öelda ilma kuubalasest osapoole nöusolekuta kuubalane vaid vöib öelda latiino-päritolu ameeriklane. Minu meelest on see absurd ja maa, kus sellised ideed levivad ei tohiks kindlasti endale eeskujuks vötta.

Hogarth
18.07.03, 18:29
Ärge nüüd pahandage,et ma julgen siin midagi vahele kobiseda,kuid minu mäletamist mööda oli teema\"vihatuim klubi ja maa\"mitte \"rassism\".:(

mario
18.07.03, 18:51
Tra olete ikka jobid küll raisk ma ütlen! (sry kuid kedagi solvasin). Igal pool peab ikka midagi mölisema ja kobisema , egod on lihtsalt niiiiiiiiiiiiii suured ja võimsad....taote vist arvuti taga passides endale rusikaga vastu rinda....röhite natuke ja siis muudkui \"REPLY\". Oehhhh! Igal inimesel on oma arvamus, nagu ka käesolev minu postitus on minu arvamus. Natuke rohkem tolerantsi!!! Pole ju vaja iga asja peale vaidlema hakata. Muidugi tekib paljudel lausa mingit idiootsust silmates vajadus selle kirjutajale asi selgex teha...sellex on olemas privaatsõnumid.

Isegi OFF-TOPIC teema all lähete te veel kahekordsesse off-topicusse...nu mai tia...jube lihtsalt...muudkui vaidlevad...

Sellele minu \"vastusele\" tulex ka arvatavasti igasuguseid peamiselt negatiivse sisuga suht rullnokklikke reply\'sid...aga noh, mis teha...sellised me, inimeseraisad, kord oleme. Demokraatia ju ikkagi!

Teen ettepaneku suurematel vaidlemise ja off-topic teemade austajatel enda jaox eraldi teema avada, näitex: VAIDLEMINE JA EGOTSEMINE.

Samas on ka see minu vastus suht mõttetu ja lisab arvatavasti veelgi õli tulle...

Kõik on pointless...

Ühtegi klubi ma ei vihka, on mõningad ebasümpaatsed...
Rahvuskoondistest ei meeldi mulle Venemaa ja seda puhtalt rahvuslikul põhjusel, kindlasti on seal suurepärased mängijad jne, kuid peaaegu kõik venelik on siiski minu jaox \"pähh\". No offence kui keegi solvus jälle (sest see tundub siin foorumis päris tihti juhtuvat).
Kui keegi soovib nüüd minuga \"tõsisemalt kirjutamama hakata\" ja midagi vastu kobiseda, siis palun väga, ent tehke seda privaatsõnumite abil.
Lõpetusex: PEACE:D

greenday
18.07.03, 21:20

[
Isegi kui vötta aluseks sinu väljatoodud jänkide sönaraamatu, siis ma siiski ei näe, kuidas ma diskrimineerisin Zidane\'i kuna ma lahkasin tema juuri. Kas ma olen kordagi oma jutus öelnud, et Zidane on halb jalgpallur, sellepärast, et ta on alzeerlane, EI. Ma lihtsalt ytlesin, et prantslased, uhkustavad oma superstaaridega, kes pole PRANTSLASED.
Vöi äkki lähme niikaugele, et kasutame rassistiks tembeldamist vahendina, millega saab köiki inimimesi määrida, kuna nad peavad oma ja teiste inimeste juuri tähtsaks.
Kui sinu arvates pole rahvus oluline, vaid see on mingi suvaline märge passis, millega pole miskit peale hakata, siis ole lahke.

P.S mcnamara, äkki jääks siiski eestlaseks ja ei hakkaks köiki jänkide töekspidamisi yle vötma.Zidane on prantslane. Ta on prantsusmaal sündind ja üleskasvand ja ta ise peab ennast prantslaseks ja tal on passis kirjas prantslane. Absurdne on siin hakata taga ajama mingeid populatsioone, kust kellegi geenid pärit on. Ma saaks aru kui ta oleks 16 aastaseni Alzheerias elanud ja seal oma jalpallioskused õppinud.

H.M Murdock
18.07.03, 22:29

[

P.S mcnamara, äkki jääks siiski eestlaseks ja ei hakkaks köiki jänkide töekspidamisi yle vötma.Zidane on prantslane. Ta on prantsusmaal sündind ja üleskasvand ja ta ise peab ennast prantslaseks ja tal on passis kirjas prantslane. Absurdne on siin hakata taga ajama mingeid populatsioone, kust kellegi geenid pärit on. Ma saaks aru kui ta oleks 16 aastaseni Alzheerias elanud ja seal oma jalpallioskused õppinud.

just!ning nagu mario ütles :õnnelik: PEACE!:õnnelik:

PS:pohl ju kus mõni mängija sündinud on,loeb see mis riigi eest ta hetkel mängib...:õnnelik:

Lünk
19.07.03, 11:34
Originally posted by H.M Murdock

PS:pohl ju kus mõni mängija sündinud on,loeb see mis riigi eest ta hetkel mängib...:õnnelik:

Ma oleks täiesti nöus kui puuduks selline termin nagu rahvuskoondis, see tähendab, et koondis koosneb selle rahva parimatest palluritest. Kui rahvuskoondises on mönest teisest rahvusest pallureid, siis on see minu arvates märk vööraste sulgedega ehtimisest ja see on nähtus, millega pole minu meelest kombekas laiata. Kui sulle loeb vaid see mis riigi eest keegi mängib, siis on sul muidugi see öigus oma arvamuse juurde jääda, aga mul kyll pohl pole kelle eest keegi mängib, vötame näiteks Suurbritannia, kus on iseenesest see hea nähtus, et eksisteerivad 4 rahvuskoondist, rahvusliku jagunemise alusel (kuigi ka inglise koondises on nn \"uus-inglasi\"). Mulle oleks meelepärasem, kui koondiseid tehaks köikjal samal alusel, kuigi see on praktikas teostamatu, sest ma ei kujutaks ette kuidas Araabiamaad Marokost Pakistanini yhe koondise kokku paneksid ja mis saaks sellistest \"uusrahvustest\" nagu usa-lane, kanadalane jne.

H.M Murdock
19.07.03, 12:31

Ma oleks täiesti nöus kui puuduks selline termin nagu rahvuskoondis, see tähendab, et koondis koosneb selle rahva parimatest palluritest. Kui rahvuskoondises on mönest teisest rahvusest pallureid, siis on see minu arvates märk vööraste sulgedega ehtimisest ja see on nähtus, millega pole minu meelest kombekas laiata. Kui sulle loeb vaid see mis riigi eest keegi mängib, siis on sul muidugi see öigus oma arvamuse juurde jääda, aga mul kyll pohl pole kelle eest keegi mängib, vötame näiteks Suurbritannia, kus on iseenesest see hea nähtus, et eksisteerivad 4 rahvuskoondist, rahvusliku jagunemise alusel (kuigi ka inglise koondises on nn \"uus-inglasi\"). Mulle oleks meelepärasem, kui koondiseid tehaks köikjal samal alusel, kuigi see on praktikas teostamatu, sest ma ei kujutaks ette kuidas Araabiamaad Marokost Pakistanini yhe koondise kokku paneksid ja mis saaks sellistest \"uusrahvustest\" nagu usa-lane, kanadalane jne.

loomulikult on see võõraste sulgedega ehtimine :doh: aga kui mängijal on selle riigi (Zidane\'i puhul Prantsuse) kodakondsus,siis on OK,kui ta Prantsusmaa eest mängib,näiteks Davids on sündinud Süürias,noorena Hollandisse läind ja seal ta mängibki,oluliselt teine asi on kuulsusena kodakondsuse vahetamine (jalgpallis pole seda minuarust esinenud),küll aga kergejõustikus,ntx varsti Tallinnas võistlev Marlene Ottey (kahtlane õigekiri,aga loodan,et mõistate) oli kuni eelmise aastani Jamaika sprinter,nüüd aga Sloveenia,ning Wilson Kipketer on juba mitmendat aastat taanlane....:D
aga mõtle kui ntx saksamaa hakkaks rahvuskoondist ümber tegema,üks koondis koosneb endise Ida-Saksamaal asuvate klubide palluritest ja teine koondis siis lääne omadest :P või kui USA teeks igale osariigile oma koondise....kuigi jah,suurbritannia saab endale seda lubada...

mel21
19.07.03, 12:57
Minu arusaam on selline: rahvus on poliitiline konstruktsioon, mis on kujunenud alles rahvusriikide kui kindlapiiriliste poliitiliste üksuste tekkega - 17. sajand ja hiljem. Tihti aetakse see segamine etnilisusega, kuivõrd eriti Euroopas on rahvuse ja etnose kattumine märgatav. Need on aga erinevad mõisted.

Näituseks võtan õnnetu Prantsuse koondise, mis on siin foorumis (või juba iidsetel aegadel est-foot meililistis) nii palju lapsikuid solvanguid ja kibestumust põhjustanud. Rahvus \"prantslane\", nii nagu me seda tänapäevale tunneme, on alles Prantsuse revolutsiooni ja selle järgse perioodi sünnitis - seega sugugi mitte oluliselt vanemad kui USA või Kanada \"uus-rahvused\". Sinnamaani võis rääkida vaid ainuvalitseja alamatest, kes kuulusid kas mingisse sotsiaalsesse klassi, kõnelesid teatud murrakuid/iseseisvaid keeli, järgisid oma piirkonna kombeid - neid ühendas peamiselt vaid asjaolu, et nad maksid makse ühte kassasse. Oldi bretoon, gaskoonlane, provantsaal, bask, valloon, burgundlane, mitte aga \"prantslane\". Prantsuse rahvus - ühendamaks kõiki erinevaid etnosi - aga alles kujunes järk-järgult, mille tugevdamiseks kasutati konkreetseid abivahendeid: lipp, kirjakeel, hümn, rahvaarmeed/väeteenistus, ühised rahvuskangelased (Jean d\'Arc!), ametlik ajalookäsitlus jne. Sarnaselt on toiminud rahvuslus terves Lääne-Euroopas ning Põhja-Ameerikas, kus on kujunenud tugevad rahvuskehad regionaalsetele/etnilistele erinevustele vaatamata. Riik=rahvus (siit ka kodakondsuse nõue, mis põhineb nii territoriaalsusel kui etnilisusel), siit tulenevalt esindab rahvuskoondis riiki, mitte kitsast etnost (vastasel juhul poleks meil mitte 200, vaid 6000 koondist (kvalifikatsioonimängud!)). Vuti sotsiaalse mõju tõttu on see kujunenud samasuguseks ühendajaks, nagu lipp või hümn.

See, et Prantsusmaa eest mängib ka inimene, kelle vanemad on pärit Alzheeriast, või teine, kel Armeeniast, või kolmas, kel Senegalist või mõnest muust endisest asumaalt, on ühiskonna peegeldus. Inimene kuulub poliitilisse rahvusesse, ta on kasulik oma riigile, tal on vastava riigi kodakondsus. Miks ei peaks ta kuuluma oma kodumaa rahvuskoondisesse, kui tema vutioskused lubavad tal kuuluda 20 parima hulka. Võõraste sulgedega ei ole siin midagi pistmist, mis sest, et Gallia kuke saba on mitmevärviline.

Minu kaks kopikat...

Lisaks: arvan, et pakistanlane (mida omakorda peab etniliselt täpsustama) või kurd oleks solvunud, kui teda nimetataks araablaseks (paljud meist on kindlasti mossitanud, kui mõni välismaalane on eestlasi elavaid inimesi pidanud venelasteks).
- Kas Davids (nagu ka Rijkaard, Gullit ja teised vahvad pallurid) ikka mitte Surinamist pole.

greenday
19.07.03, 13:09
hästi öeldud, mel21, case closed.

H.M Murdock
20.07.03, 09:20
Originally posted by mel21

- Kas Davids (nagu ka Rijkaard, Gullit ja teised vahvad pallurid) ikka mitte Surinamist pole.

väga võimalik...:oih: ....aga väääga hea post....5+ :D

kaala
20.07.03, 16:35

Originally posted by mel21

väga võimalik...:oih: ....aga väääga hea post....5+ :D
davids on kindlalt surinamlane.

Red Devil
21.07.03, 10:42
Nii suvilast tagasi ja mis ma näen? :D Mix kõik seletavad rahvusest? Teema on ju vihatuim/ebasümpaatseim klubi ja maa :doh: . Päike on vist väga palju pahandust teind :D

FOE
21.07.03, 17:45
K6ige vihatum on REAL FKING MADRID ja VENEMAA:viha: :deemon: :kaval:

Lünk
21.07.03, 18:31
Originally posted by FOE

Jepp need on kah nömedad meeskonnad!

blonde bomba
21.07.03, 19:36
MINA VIHKAN INTERIT!!!!:trafck:
ei ütleks aga, et ühegi riigi koondis konkreetselt vihkamist väärib. siiski euroopa vs lõuna-ameerika puhul eelistan alati euroopat;)

Loca
21.07.03, 23:56
Ei vihka ühtegi klubi ega maad, aga ebasümpaatseimaks koondiseks on minu jaoks Lõuna-Korea

H.M Murdock
23.07.03, 23:16

oluliselt teine asi on kuulsusena kodakondsuse vahetamine (jalgpallis pole seda minuarust esinenud),küll aga kergejõustikus,ntx varsti Tallinnas võistlev Marlene Ottey (kahtlane õigekiri,aga loodan,et mõistate) oli kuni eelmise aastani Jamaika sprinter,nüüd aga Sloveenia,ning Wilson Kipketer on juba mitmendat aastat taanlane....:D

that\'s what I\'m talking about (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=46385)

kaala
24.07.03, 00:25

Originally posted by FOE

Jepp need on kah nömedad klubid!

venemaa vast ikka ei ole klubi

eston maravilha
24.07.03, 00:28
selle jumala kätega venna kohta ei tea midagi aga see teine tüüp ei saa korea eest mängida kuna on juba venemaa eest mänginud

ja kui tahad teada maailma nime jalgpallurit kes vahetanud kodakondsust look no further the ferenc puskas. hungari ja real madridi maalitykki kes sai hiljem hispaania kodanikuks ja kelle eest ta isegi mängis sest siis polnud fifal reeglit mille järgi tohib karjääri jooksul ainult 1te riiki esindada. puskas pommitas 88 rahvuskoondise(84+4) mängus 83 väravat

Portillo
24.07.03, 18:27
Nende artiklite põhjal võib järeldada ,et enamus vihkab real madridi . Järeldus: selles foorumis on palju kibestunud manu fänne:viha: :viha: :viha:

Munk
24.07.03, 18:31
Nende artiklite põhjal võib järeldada ,et enamus vihkab real madridi . Järeldus: selles foorumis on palju kibestunud manu fänne
Nüüd sa said küll asjast valesti aru. Minu teada pole veel vutimaailm kahestunud kõigest Reali ja ManU fännideks.
(GO Depor!):D

shepard
24.07.03, 23:51
/me ei vihka otseselt kedagi, aga kõige ebasümpaatsem koondis on saksamaa, kelle kaotusi ma alati rõõmuga jälgin ;) . Klubidest ei saagi eriti kedagi välja tuua, sest igas klubis on ikka mõnigi sümpaatne mängija üldjuhul... :doh: võibolla sheriff ainult...või siiski mitte...
/me lihtsalt ei oska vihata eriti...:õnnelik:

vot nii.

Hogarth
25.07.03, 00:24

Nende artiklite põhjal võib järeldada ,et enamus vihkab real madridi . Järeldus: selles foorumis on palju kibestunud manu fänne
Nüüd sa said küll asjast valesti aru. Minu teada pole veel vutimaailm kahestunud kõigest Reali ja ManU fännideks.
(GO Depor!):D Õigus,nt. mina ei salli kumbagi klubi.Mulle sümpatiseerivad Newcastle United ja FC Basel näiteks.Nii mõnus vaadata kui nad endast rikkamatele ja staare täis klubidele tappa annavad.

2mSööt3mMööda
25.07.03, 01:04
Newcastle Unitedis on staare ka ju küllaga

Hogarth
25.07.03, 01:22
Originally posted by daywalker

Newcastle Unitedis on staare ka ju küllaga Seal häid mängijaid,kuid nemad pole niivõrd staarid kuivõrd tuntud headuses tegijad.Ärme hakkagi parem võrdlema Arsenali,ManU,Real Madridi vms.:)

p3p3
13.08.03, 20:46
Mina vihakn AC MILANI selle perst et nad võitsid see aasta juventust finaalis aga nuh see natuke tasakaalustab asja et juventus tegi tagasi neile Itaalia superkarika mängus :D: IGATAHES AC MILAN:viha: :viha: :viha:

fitti
13.08.03, 21:55
Originally posted by doggi20Seal häid mängijaid,kuid nemad pole niivõrd staarid kuivõrd tuntud headuses tegijad.Ärme hakkagi parem võrdlema Arsenali,ManU,Real Madridi vms.:)

oi issand kyll, siit saaks ju jälle üles võtta samuti sadu kordi läbi nämmutatud teema, et mis kurat see on, mis \'heast mängijast\' järsku \'staari\' teeb??

Kas nt Yakin on nyt ka staar, kus ta enam baseli värvides \'rikkurklubisid \' ei klohmi? Aga kas Shearerit ei võiks mitte siis tähtründajaks pidada? Aga Dyerit nt tulevaseks? Ja loetle mulle lihtsalt huvi pärast, keda sa manus staariks pead? (No peale ruud vani, keda vist võib kah staariks pidada)? Aga keda lihtsalt heaks mängijaks? Aga Arsenalis?

Mõttetu jahumine, samamoodi see rahvuse ja rahvuskoondise ümber tiirutamine. Selliseid näiteid on ajaloost peale Puskase veel kyll ja kyll, kasvõi nt Alfredo di Stefano (Argentiina/Hispaania).

Devil
13.08.03, 23:26
Originally posted by p3p3

Mina vihakn AC MILANI selle perst et nad võitsid see aasta juventust finaalis aga nuh see natuke tasakaalustab asja et juventus tegi tagasi neile Itaalia superkarika mängus :D: IGATAHES AC MILAN:viha: :viha: :viha:
Sa tegid taaskord mu päeva ilusaks. Mul on hea meel, et Milan sulle seda pahameelt valmistas, ma olen õnnelik su yle:õnnelik:

klubid/rahvuskoonide kui siuksed, mis ei ole mulle sympaatsed: Boavista, Inter, Juventus, Nufc, Arsenal, K´lautern, Real(kuigi nende mänge on nauditav vaadata)/Prantsusmaa, L-Korea(teadagi miks)

Vihkamiseni pole mind õnnek ykski klubi viinud :)

Silver
13.08.03, 23:35
Küll see aeg kah tuleb devka:D Mul on vaja lihtsalt veidikene eeltööd teha

resorte
13.08.03, 23:36
Nojah mulle on siis kah mõningad klubida ja koondised ebasümpaatsed nagu näiteks:
KLUBID: ManU, Real Madrid ja Newcastle :viha:
KOONDISED: Inglismaa, Prantsusmaa ja Lõuna-Korea :viha:

yheksa
14.08.03, 09:13
Originally posted by fittibaldi
oi issand kyll, siit saaks ju jälle üles võtta samuti sadu kordi läbi nämmutatud teema, et mis kurat see on, mis \'heast mängijast\' järsku \'staari\' teeb??

Kas nt Yakin on nyt ka staar, kus ta enam baseli värvides \'rikkurklubisid \' ei klohmi? Aga kas Shearerit ei võiks mitte siis tähtründajaks pidada? Aga Dyerit nt tulevaseks? Ja loetle mulle lihtsalt huvi pärast, keda sa manus staariks pead? (No peale ruud vani, keda vist võib kah staariks pidada)? Aga keda lihtsalt heaks mängijaks? Aga Arsenalis?

Sellepeale meenus mulle Jaan Kirsipuu jutt laupäevases Arteris (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=111166) ja tema vastus küsimusele Keda sportlastest kõige rohkem imetlete? -
Zinedine Zidane’i. Jalgpallurid, kui nad tõusevad kõrgele tasemele ja seal püsima jäävad, peavad minu arvates olema suured isiksused. Kuldjalgu on küllaga, kes tulevad ja löövad kolle, kuid siis kaovad ära - kellel lööb raha pähe vms. Aga kes suudavad seejuures endaks jääda - neid võib imetleda.

euro_boss
14.08.03, 12:12
Tegelt ega ma nende tohutu VIHKAJA just ei ole aga ebasümpaatsed on
KLUBID: ManU, Real Madrid
KOONDISED: Inglismaa, Brasiilia

Ericc
14.08.03, 16:42
klubi real madrid
koondis prantsusmaa:viha: :viha:

mxm
14.08.03, 18:37
Klubid Manu,Real,Celtic
Riigid Inglismaa,Iirimaa,Sotimaa,Prantsusmaa

Fujuma
14.08.03, 18:40
Ma vihkan ainult Real Madridi

mikc
14.08.03, 19:44
Yessss,uus trendikas foorumlane juures,kindel et sa ei vihka ManU ja Prantsusmaad ka?
Tegelikult nii saab leida uusi sõpru teiste Madridi Reali vihkajate näol.

eston maravilha
14.08.03, 19:51
Originally posted by mxm

aga wales.. jääb ju sinu lemmikutel itaalial sellepärast sõit portugali ära ju..

mxm
14.08.03, 20:55
Originally posted by eston#21

Originally posted by mxm

aga wales.. jääb ju sinu lemmikutel itaalial sellepärast sõit portugali ära ju..

vaevalt et sõit ära jääb küll Itaalia kvalist Portugali pääseb ja Walesi on veel võimalik püüda

teoreetik
26.08.03, 11:00
Mulle ei meeldi klubidest Munchen Byern,Ajax,Valencia
Meeskndadest Saksamaa,Prantsusmaa,Lõuna-Korea,Türgi kah

Artista
26.08.03, 22:50
Mulle on äärmiselt ebasümpaatne kogu Belgia jalgpall - iga põlvepikkuna poisike, kes seal jala peal palli hüpitab on mulle vastik, nende staadionitele külvaks ma soola.

Kui ma elaks Saksamaal käiksin ma seal küll hoolsasti raamatukogudes, staadionitele jalad mind aga küll ei viiks.

2mSööt3mMööda
26.08.03, 22:56
Originally posted by Artista

Mulle on äärmiselt ebasümpaatne kogu Belgia jalgpall - iga põlvepikkuna poisike, kes seal jala peal palli hüpitab on mulle vastik, nende staadionitele külvaks ma soola.

Kas sa tõesti tead belgia jalgpallielust nii palju, et sa võid öelda, et sa vihkad belgia jalgpalli? Ja ma ei saa aru miks sul peaks olema viha mingi jõmpsika vastu, kes kusagil belgias jalgpalli mängib. Rõve jutt igatahes sinu poolt.

Jaan
26.08.03, 23:36

Kas sa tõesti tead belgia jalgpallielust nii palju, et sa võid öelda, et sa vihkad belgia jalgpalli? Ja ma ei saa aru miks sul peaks olema viha mingi jõmpsika vastu, kes kusagil belgias jalgpalli mängib. Rõve jutt igatahes sinu poolt.

Milline fenomen! Sakslasi, inglasi ja iga teist rahvast tambitakse siin maa sisse, Madridi Reali m2ngijatele k2sipidi kallaleminejaid saaks kokku terve pataljoni, aga vot! Belgia kaitseks astub vapper ryytel v2lja.

Hogarth
26.08.03, 23:51
Originally posted by Jaan

Milline fenomen! Sakslasi, inglasi ja iga teist rahvast tambitakse siin maa sisse, Madridi Reali m2ngijatele k2sipidi kallaleminejaid saaks kokku terve pataljoni, aga vot! Belgia kaitseks astub vapper ryytel v2lja.Aga kas sind häirib,et ta kaitseb belgia vutti??Alati on ju 2 osapoolt,üx kiidab,teine laidab.Ja las ollagi,poleks ju huvitav kui kõik teatud riigi vutti maha teeksid.Isegi saksa,inglise ja real madridi kaitseks astub ju keegi välja.

Henri19
27.08.03, 00:31
vihatuim klubi eranditult manu, kõik muu võib, aint mitte nemad, no lihtsalt ei meeldi nende stiil ja maa inglismaa samal põhjusel.

wal
27.08.03, 11:24
:viha:Must Nimekiri:viha:
Koondistest kindlasti Itaalia. Samuti ootan pea alati Venemaa kaotusi(vana harjumus NL ajast), ei sümpatiseeri ka Brasiilia, Serbia, Malta jmt koondised.
Hispaania klubidest: Sevilla, At. Madrid, Valladolid, Oviedo, Getafe,...
Inglismaalt: Crystal (WhoTheF**kIs)Palace, Liverpool, Blackburn, ManCity, Leicester, SheffUnited, Grimsby, Oldham, Doncaster, Torquay, Chester,...
Saksamaalt: Bayern M, Gladbach, Bochum, Karlsruhe, Wattenscheid, Stuttgarter Kickers, Saarbrücken,...
Prantsusmaalt: St.Etienne, Lille, Montpellier, Le Havre, Cannes,...
Itaaliast: mõlemad Milano, Torino ja Genua klubid, Udinese, Napoli, Atalanta,...
Hollandist: Bosch, Sparta
Portugalist:Estrela Amadora, Campomaiorense
Shotimaa: Dundee klubid, Aberdeen, Raith,..
Belgia: Standard, R. Antwerp, Cercle, FC Liege
Austria: Admira-Wacker

mjkk
27.08.03, 11:27
Mees vihkab nii, et tolmab...:D

yheksa
27.08.03, 12:28
Originally posted by wal

Kas sul raske elada ei ole?

SleepWalking
27.08.03, 12:35
Originally posted by yheksa
Kas sul raske elada ei ole?

alati leiab sellest nimekirjast mõne kaotaja (nagu no näiteks malta, nood ei võida ju ealeski midagi) ning jälle on hea olla :)

eston maravilha
27.08.03, 12:44
Originally posted by wal

mis põhjus on ühel antsla noorsandil vihata mingit väikest klubi nt. ratih rovers\'it??

wal
29.08.03, 08:56
Kõiki ma ka nii kategooriliselt ei vihka, osad on lihtsalt ebasümpaatsed. Raith Rovers aitas mingil aastal liigaseisu \"solkida\"(täpselt enam ei mäleta, ent selle nimega seostusid üpris negatiivsed mälestused). Lohutuseks niipalju, et \"valge nimekiri\" tuleks ehk pikem.

dimaggio
08.09.03, 17:26
Suckers: man citycrap, ARSEnal, liids, tšelski, real madrid,

Suckers vol. 2: brasiilia, venemaa, türgi, itaalia, hispaania, tšehhi

bomb
12.09.03, 15:31
Noh , mis meeskonnad mulle ei meeldi. kohe ütlen Muncester United samuti staaride kodu Madriidi Real. Miks , kuna nende klubide taga on summad, nad on kommertsklubid. Nad meenutavad muusika maailma popstaare nagu Britney Spears ja
co, kui tuua muusikaga paraleele. Samuti toon paraleele veel muusikast David
Bechammmi ( valesti kirjutatud, kuna ta vääris seda) prototüüp oleks muusikas Enrice
Iglesias. Mulle küll selline muusika artistid ei meeldi samuti nagu minu poolt nimetatud klubid.

mcnamara
12.09.03, 15:52
Originally posted by bomb
David Bechammmi ( valesti kirjutatud, kuna ta vääris seda)

Wow! Wicked! :D :r66m2:

Loca
12.09.03, 20:32
Noh , mis meeskonnad mulle ei meeldi. kohe ütlen Muncester United samuti staaride kodu Madriidi Real. Miks , kuna nende klubide taga on summad, nad on kommertsklubid. Nad meenutavad muusika maailma popstaare nagu Britney Spears ja
co, kui tuua muusikaga paraleele.

Palun ära võrdle Real Madridi allakäinud popstaari Britney Spearsiga

Samuti toon paraleele veel muusikast David
Bechammmi ( valesti kirjutatud, kuna ta vääris seda) prototüüp oleks muusikas Enrice
Iglesias. Mulle küll selline muusika artistid ei meeldi samuti nagu minu poolt nimetatud klubid.

Kas Enrique Iglesias vääris ka oma nime valesti kirjutamist?:oih:
Üleüldse mis on muusikal pistmist jalgpalliga:(

greenday
13.09.03, 00:54
Originally posted by Loca
Üleüldse mis on muusikal pistmist jalgpalliga:( Now that\'s a whole different subject! :)

U2
06.10.03, 20:17
Liverpool&Itaalia

Cerny Petr
23.10.03, 10:42
Originally posted by Rui Costa

Liverpool&Itaalia

...ruulivad(on küll paremaid)

La Motta
25.10.03, 13:50
Brasiilia ja Real Madriid

zaz
25.10.03, 14:32
Vihkan Real Madridi ja Man U, koondistest vihkan Brasiiliat :viha:

Neth
26.10.03, 17:01
Türklased ja venelased, need on koondiste poolest, aga klubidest on kindlasti Arsenal, Real ja Psv

kqjanno
09.11.03, 09:48
vihkan real madridi ja koondistest türgit.........nad lihtsalt ei meeldi mulle:P

blju
09.11.03, 15:09
minu vihatuimad on real madrid ja sunderland...:deemon:

Cerny Petr
09.11.03, 19:24
Originally posted by blju

ok, Realist saan veel kuidagi aru, aga kui sa just fanaatiline Newcastle`i fänn ei ole, jääb Sunderlandi osa küll selgusetuks.

Ruud
09.11.03, 19:36
Bayern, Real Madrid ja koondistest Saksamaa. Erilisi põhjusi nagu ei ole. Reali vihkam mudugi selle pärast, et seal klubis liiga kallid mängijad ja seal nagu pole jalgpall enam mäng vaid raha :viha: Eks bayerni tegelt sellepärast, et ta ManU vana konkurent ja Saksamaad, sest Bayern on saksamaalt :P

Jaan
10.11.03, 02:02
Originally posted by blju

Tere tulemast klubisse!

eston maravilha
10.11.03, 02:44
Originally posted by Ruud

Bayern, Real Madrid ja koondistest Saksamaa. Erilisi põhjusi nagu ei ole. Reali vihkam mudugi selle pärast, et seal klubis liiga kallid mängijad ja seal nagu pole jalgpall enam mäng vaid raha :viha: Eks bayerni tegelt sellepärast, et ta ManU vana konkurent ja Saksamaad, sest Bayern on saksamaalt :P

ja manu on ainult jalgpall jah? kui on üldse mingi klubi kellele jalgpall on äri siis on see just manc scum.. nii kahju kui purustasin su maailma

Juveman
14.11.03, 23:34
Absoluutselt ei salli:
klubidest: Real Madrid,Galatasaray,Celtic ja Rangers,Bayern
riikidest: Brasiilia,Türgi,Belgia,Taani,Saksamaa
:lehm:

Hughes
25.08.04, 16:26
Pühiks taas ühelt vanalt teemalt tolmu pealt ja kirjutas midagi...

Klubid: Real Madrid***,Chelsea***,Roma**,Valencia**,Man City**,Liverpool**,Leeds**

Riigid: Brasiilia***,Itaalia***,Venemaa**,Saksamaa**,Türgi **

Karla
25.08.04, 16:38
klubid

real madrid
lazio roma
ac milan
galatasaray
celta vigo

riigid

saksamaa
itaalia
belgia
horvaatia\'
portugal

indie
25.08.04, 19:01
vihatuim klubi: tglt vihkan eriti kolme klubi - Arsenal (Gaana), Arsenal (Lesoto) ning Arsenal (Brasiilia), sest nad on ilgelt ahvid ja nende nimi kirjutatakse täpselt nagu Arsenalil (Inglismaa).

vihatuim riik: Vanuatu - sest nad on nii krdi kaugel ja nii krdi kobad.

olen ilus ja heasüdamlik: hurraa!! :doh:

U2
25.08.04, 19:07
Algselt postitas vare

vihatuim klubi: tglt vihkan eriti kolme klubi - Arsenal (Gaana), Arsenal (Lesoto) ning Arsenal (Brasiilia), sest nad on ilgelt ahvid ja nende nimi kirjutatakse täpselt nagu Arsenalil (Inglismaa).

vihatuim riik: Vanuatu - sest nad on nii krdi kaugel ja nii krdi kobad.

olen ilus ja heasüdamlik: hurraa!! :doh:

Minu mäletamist mööda peaks kuskil kas mitte valgevenes olema selline jalgpalliklubi nagu Tuula Arsenal :P

indie
25.08.04, 19:16
nojah, kui nii võtta. Ukrainas on neid vist kolm, Singapuris samuti, Venemaal kaks, üks Kruusias.. kokku kuskil 14 võistkonda, kus nimetus Arsenal põhikohal esineb. vahva ju muidu :)

mikc
25.08.04, 23:25
JEEESH.....real on vihkamisedetabeli kindel liider...kena

3rk1
26.08.04, 01:30
Real Madrid ja Brasiilia.
Arvatavasti on maailmas Realil ikka fänne kõvasti rohkem kui vihkajaid.
Aga mida mina ka tean.

resorte
26.08.04, 13:11
Algselt postitas Hughes
Klubid: Roma**

Kui tohib küsida, mispärast sa Romat vihkad?

sicmic
26.08.04, 14:35
Mina tahaks ka teada, miks Hughes Romat vihkab, aga veelgi enam huvitab mind kodanik Totti suure viha allikas järgmiste klubide suhtes:

Algselt postitas Totti

Nojah mulle on siis kah mõningad klubida ja koondised ebasümpaatsed nagu näiteks:
KLUBID: ManU, Real Madrid ja Newcastle :viha:
KOONDISED: Inglismaa, Prantsusmaa ja Lõuna-Korea :viha:

:prill4:

resorte
26.08.04, 14:55
Noh Reali vihkan teadagi mille pärast. ManUt vihkan juba hooajast 98/99, kui nad võtsid Bayerni eest CLi karika. Newcastlet vihkan kuna seal mängib niskene persevest nagu Shearer ja peale selle on ta ka Inglismaa klubi.

dimaggio
26.08.04, 15:55
Algselt postitas Totti

Noh Reali vihkan teadagi mille pärast. ManUt vihkan juba hooajast 98/99, kui nad võtsid Bayerni eest CLi karika. Newcastlet vihkan kuna seal mängib niskene persevest nagu Shearer ja peale selle on ta ka Inglismaa klubi.
1. Mille pärast sa siis reali vihkad?
2. Ja ma vihkan naabrionu, sest tema onupoeg varastas 75. aastal minu vanaisa vennalt rediseid.
3. Poleks Inglismaad, poleks jalgpalli

pastor
26.08.04, 15:58
Madagaskari jalgpalli koondist

Tembu
26.08.04, 16:58
Mina ei vihka kedagi. Vihkamise tunnet ei ole minus tekkinud ja ei taha ennast sellise emotsiooniga üleüldse vaevata. Ka Fulham ja Middlesbrough on lahedad:)

Hughes
26.08.04, 17:45
Algselt postitas dimaggio

Algselt postitas Totti

2. Ja ma vihkan naabrionu...

Vellot või Raivot?

indie
26.08.04, 17:51
Algselt postitas tembuu
Mina ei vihka kedagi. Vihkamise tunnet ei ole minus tekkinud ja ei taha ennast sellise emotsiooniga üleüldse vaevata. Ka Fulham ja Middlesbrough on lahedad:)
Jummala õige jutt. isegi see, mis Fulhami ja Middlesbrough\' kohta käib :P

P.S. see postitus ei ole sarkastiline.

dimaggio
26.08.04, 18:00
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Totti

2. Ja ma vihkan naabrionu...

Vellot või Raivot?
Kalevit:mupet:

resorte
26.08.04, 19:32
Suckers: man citycrap, ARSEnal, liids, tšelski, real madrid,

Suckers vol. 2: brasiilia, venemaa, türgi, itaalia, hispaania, tšehhi

Samas ütle miks sina neid klubisid vihkad? Miks ka real madriiidi?

mikc
26.08.04, 19:45
Ma VIHKAn TäIeGa Real Madridi.....ajaa...naljakas on öölda ju Raha Madridi...oi nyyd panin pirni.........madrid:viha: :viha: mingi staare ostavad ja mingi eriti odav malts klubi ikkka ronaldo ja zidän seal mingi hale bex ka ja figo

endale meeldib t2iega manyoooo,juventus ja inter ja milan ka.

Epic
26.08.04, 19:54
Algselt postitas peremees

Ma VIHKAn TäIeGa Real Madridi.....ajaa...naljakas on öölda ju Raha Madridi...oi nyyd panin pirni.........madrid:viha: :viha: mingi staare ostavad ja mingi eriti odav malts klubi ikkka ronaldo ja zidän seal mingi hale bex ka ja figo

njah...

Prandus:Zidane on parim,Ronaldo saab auväärse 2.koha ja kuigi Nedved on väga sümpaatne mängija on ta siiski yks paljudest headest.

mikc
26.08.04, 19:55
Algselt postitas Epic

njah...

Prandus:Zidane on parim,Ronaldo saab auväärse 2.koha ja kuigi Nedved on väga sümpaatne mängija on ta siiski yks paljudest headest.

höhöhöhö...
edit: epic,tee veel nalja

Hughes
26.08.04, 20:17
Algselt postitas Totti

Algselt postitas Hughes

ma pooldan ja vihkan meeskondi põhiliselt mängijate pärast. ma ei leia Roma´s ühtegi sümpaatset mängijat ja isegi kui leiaks, siis see värdjas Totti rikub terve meeskonna ära.

Devil
26.08.04, 20:28
ja milanis rikub sheva kõik ära, kuna ta on tasemel ja osav ründaja? :doh:

Hughes
26.08.04, 20:56
Algselt postitas Devil

kui sa mulle selle küsimuse esitasid, siis esiteks Milani vastu ei ole mul küll midagi. ja selle Ukraina ründaja vastu samuti mitte. põhiline et Seedorf ja Stam seal mängivad.

Robinho
26.08.04, 21:09

Mina arvan ka nii!
Ronaldo - ma ei salli, et ta nii palju väravaid lööb ja nii pärjatud on. Mõttetu mees, sai vigastada ja nüüd tuli tagasi. Mängida ei oska üldse. Need kolmkümmend väravat hooajal on puhas pettus. Zidane, Figo, Beckham ja Raul (vahel ka Salgado) on pandud mängima ainult Ronaldo heaks. Nad ei tohi ise väravale peale lööma, vaid pevad Ronaldole söötma!!!
Zidane - kiilakas ju, ihihihihihi.
Figo - kukub pikali ju. Crapman on etem, sest tema ei kuku. Ta lihtsalt tsenderdab.
Raul - Ei oska ka mängida. Ma pole teda värava lööjate nimekirjas ammu näinud. Ta ei tee platsil midagi vist. Väravad ju loevad ainult.

Üldiselt kahju inimestest, kes Reali vihkavad hambad ristis. Teisalt on tore ise klubi toetada ja rõõmustada vahel hämmastama paneva mängu üle. Kahjuks viimane hooaeg polnud just särav (tänud järjekordselt Inglismaalt tulnud mehele...), kuid eelmiselt pole meile vastast olnud. Ajal, mil meid Harlem Globetrottersiks kutsuti mängiti Universumi parimat jalgpalli. Arsenali mängud mudaliigas ei küündinud sinna lähedalegi. Ja meie tegime seda Meistrite Liigas! Kahjuks ei ole sellest meeskonnast veel tippu kätte saadud. Seda osalt nõrga treeneri ja põikpäise presidendi tõttu. Zidane ja Figo ring hakkab läbi saama. Kahjuks just siis, kui nende tagala on kindlustatud. Mõelge, milline meeskond see oleks, kui Ronaldol poleks seda vigastust olnud, kui Zidane ja Figo oleksid 28 ning nende taga oleks Helguera-ükskõik kes, peale Crapmani ning Samuel-mingine enamvähem keskkaitsja (enesekindel Pavon käiks kah). Aga kahjuks pole nii. Aga sellegi poolest ei küündi keegi lähiajal 9 ML tiitli lähedalegi. Ja seda ei saa meilt keegi ära võtta!

Vihake edasi Real Madridi, mind ja kõike sellega seonduvat. Meie võimuses pole teha midagi, et seda parandada. Hoopis teil on see võimalus.

Devil
26.08.04, 21:12
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Devil

kui sa mulle selle küsimuse esitasid, siis esiteks Milani vastu ei ole mul küll midagi. ja selle Ukraina ründaja vastu samuti mitte. põhiline et Seedorf ja Stam seal mängivad. nooh yldiselt oli see vihkajatele mõeldud ja eelkõige saarile/ele :)

vihata pole vaja yleyldse, parem mõnitage niisama :)

runno
26.08.04, 21:13
vihkamine on nagu päris võimas emotsioon, ei ole väga kasulik seda pikalt enda sees hoida. Mind huvitab kuidas teist keegi oma viha konkreetse klubi vastu välja valab?
Kas peksate kedagi, või midagi... kirjutate anunüümkirju, sodite plangule....noh andke teada

Hughes
26.08.04, 21:18
Algselt postitas runno

vihkamine on nagu päris võimas emotsioon, ei ole väga kasulik seda pikalt enda sees hoida. Mind huvitab kuidas teist keegi oma viha konkreetse klubi vastu välja valab?
Kas peksate kedagi, või midagi... kirjutate anunüümkirju, sodite plangule....noh andke teada

ma käin igal suvel tööl ja seal teenitud raha eest ostan reali särke ning panen need ükshaaval tartu raekoja platsis põlema. kas tõesti pole keegi mind näinud?

Devil
26.08.04, 21:21
Algselt postitas Robinho

Aga sellegi poolest ei küündi keegi lähiajal 9 ML tiitli lähedalegi. Ja seda ei saa meilt keegi ära võtta!

Milan on sellele arvule ju väga lähedal. Pole te midagi nii vahvad ja toredad.
Ma võin kah oleksitada, et van Basten oleks võind kauem mängida.

Robinho
26.08.04, 21:23
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas runno

ma käin igal suvel tööl ja seal teenitud raha eest ostan reali särke ning panen need ükshaaval tartu raekoja platsis põlema. kas tõesti pole keegi mind näinud?
Nägin küll. Õnneks meeshoorad suve jooksul üle 200.- ei teeni ning piraatsärkide põletamise vastu pole mul midagi. Sa võid isegi medali saada piraatlusega võitlemise eest.

Devil
26.08.04, 21:27
nn gigolod teenivad kjenasti rohkem, kui nende naissoost ametikaaslased. Ära nyyd kadesta, et teised saavad normaalset tööd teha ja sina pead oma isa hoorama(teema autod).

Hughes
26.08.04, 21:43
Algselt postitas Robinho

Algselt postitas Hughes

Algselt postitas runno

Nägin küll. Õnneks meeshoorad suve jooksul üle 200.- ei teeni ning piraatsärkide põletamise vastu pole mul midagi. Sa võid isegi medali saada piraatlusega võitlemise eest.

kle Robert ega kõik ei tee seda tööd mis sina...mul oli hoopis kergem töö(sulle assile ei hakka rääkima). ja ega ma mingi tropp ei ole, et teen endale sellist häbi ja ostan poest reali särgi.

Robinho
26.08.04, 21:50
Algselt postitas Devil

nn gigolod teenivad kjenasti rohkem, kui nende naissoost ametikaaslased. Ära nyyd kadesta, et teised saavad normaalset tööd teha ja sina pead oma isa hoorama(teema autod).
Nali naljaks, kuid see pole enam naljakas. Hoorama all mõtlesin seda, et olen iga suvi tema heaks kõvasti tööd teinud. Seda mitte selle tähenduses, et ma Hughesi ametit peaksin, vaid, et olen ehitanud ja muid mölle teinud.

SleepWalking
27.08.04, 08:40
Algselt postitas Robinho
Ajal, mil meid Harlem Globetrottersiks kutsuti mängiti Universumi parimat jalgpalli. Arsenali mängud mudaliigas ei küündinud sinna lähedalegi. Ja meie tegime seda Meistrite Liigas!

Andesta mu rumalus, kuid kas universumi mõiste siin veidi ülepingutatud pole? Noh, ma näiteks arvan, et rohelised mehikesed seal 7 maa ja mere taga mängivad kindlasti paremini. Ahjaa, väike täpsustus. Mudaliiga = Inglise liiga?

Martin
27.08.04, 09:29
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Robinho
Ajal, mil meid Harlem Globetrottersiks kutsuti mängiti Universumi parimat jalgpalli. Arsenali mängud mudaliigas ei küündinud sinna lähedalegi. Ja meie tegime seda Meistrite Liigas!

Andesta mu rumalus, kuid kas universumi mõiste siin veidi ülepingutatud pole? Noh, ma näiteks arvan, et rohelised mehikesed seal 7 maa ja mere taga mängivad kindlasti paremini. Ahjaa, väike täpsustus. Mudaliiga = Inglise liiga?

Ole vait SW, sa oled nii loll ju. Teil pole Ronaldot ju. Isegi seda väikest na pole. Na. Auka! Ja Inglismaa liiga pole ju isegi liiga nime väärt. Mingi Ship. Hohohoo. Laev na. La Liga all the way! R3! R9! R18! Na.

ek
27.08.04, 09:40
Algselt postitas Hughes

...ja ega ma mingi tropp ei ole...

vaidlen vastu!

resorte
27.08.04, 13:10
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Totti

Algselt postitas Hughes

ma pooldan ja vihkan meeskondi põhiliselt mängijate pärast. ma ei leia Roma´s ühtegi sümpaatset mängijat ja isegi kui leiaks, siis see värdjas Totti rikub terve meeskonna ära.

GLORYHUNTER!!! värdjas.
Mis sai su suve algul väga suurest lemmikust Middlesbrough\'st? Et kui Melchiot ja Hasselbaink läksid sinna muutus see klubi ka vihatuimaks we?

3rk1
27.08.04, 13:18
yea, Reali fännid teevad oma klubile au.
Nüüd tundub Madriid kohe palju sümpaatsem :prill4:

Hughes
27.08.04, 13:36
Algselt postitas Totti

Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Totti

Algselt postitas Hughes

GLORYHUNTER!!! värdjas.
Mis sai su suve algul väga suurest lemmikust Middlesbrough\'st? Et kui Melchiot ja Hasselbaink läksid sinna muutus see klubi ka vihatuimaks we?

mis asja kukk? näita kus kohas ma olen öelnud, et Boro on mu SUUR LEMMIK ja kus kohas olen öelnud, et Melchioti ja Hasselbainki siirdumise tõttu ta enam mu SUUR LEMMIK ei ole?

Hughes
27.08.04, 13:39
Algselt postitas ek

Algselt postitas Hughes

vaidlen vastu!

tunned mind või?

3rk1
27.08.04, 13:41
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas ek

Algselt postitas Hughes

vaidlen vastu!

tunned mind või?
tra ää hyppa temaga. ta reali f2nn juuu

realmadridfan
27.08.04, 18:50
Algselt postitas 3rk1

Algselt postitas Hughes

Algselt postitas ek

Algselt postitas Hughes

vaidlen vastu!

tunned mind või?
tra ää hyppa temaga. ta reali f2nn juuu

õige

Aílton
29.06.08, 21:12
enim vastukarva koondised: saksamaa, brasiilia, prantsusmaa
klubid: arsenal, real madrid, müncheni bayern

Montag
29.06.08, 21:13
saksamaa ja bayern münchen

Tofoa
29.06.08, 21:17
Seda koondist: Prantsusmaa
Ja neid klubisid: Chelsea, Arsenal, Inter, Barcelona, AC Milan

Kasper
29.06.08, 21:19
Sõbrad ja uued tutvused on vihatud klubid ja koondised ära võtnud.

Even
29.06.08, 22:32
kõik need klubid mis mikk4

hofnar
29.06.08, 22:41
Koondised : Prantsusmaa, Portugal, Lõuna-Korea

Klubid : Milano Inter, Tottenham, Barcelona, Flora.

Põnn
29.06.08, 23:59
Koondised : Argentiina , Prantsusmaa

Klubid : Barka , Valencia , Milan.

WeThePeople
30.06.08, 00:00
Real Madrid, muu on pohhui

Olar
30.06.08, 00:36
Itaalia!:@

$$$
30.06.08, 01:12
Manu, Chelsea ja Roma.

sprinter
30.06.08, 01:13
enim vastukarva koondised: saksamaa, itaalia, prantsusmaa, hispaania
klubid: arsenal, real madrid, müncheni bayern, chelsea, ac milan, porto

cannuman
30.06.08, 01:17
nahhui sa sellest portost vihkad? teistest saab veel aru et suured ja tugeva...

2004 aasta pitsitab hinge?

Hughes
30.06.08, 01:30
äkki ka 3 viimast hooaega, mil nad sportingu ees liiga on võitnud ?

lorenzo
30.06.08, 01:31
Porto vihkamisest mingil määral saan aru. kuid eelkõige vihkaks Pinto da Costat.

cannuman
30.06.08, 01:38
äkki ka 3 viimast hooaega, mil nad sportingu ees liiga on võitnud ?

ei teadnud et ta sportingu fänn...

Wingback
30.06.08, 01:42
Täiesti perversne teema see, aga pange jõuga edasi noored ! :D

Hughes
30.06.08, 01:42
ma ka ei tea, aga see on võimalus ja seega ei üllata, kui keegi portot vihkab :)

Hogweed
30.06.08, 08:53
manU, Liverpool, Real Madrid, AC Milan, juve

AlwaysRed
30.06.08, 10:55
Koondised: Itaalia, Portugal
Klubid: Liverpool, Real Madrid, Lyon, Chelsea

buub
30.06.08, 11:01
Koondised: Saksamaa, Läti, Leedu
Klubid: Real Madrid, Chelsea, AC Milan

Shermann
30.06.08, 15:36
Koondised: venemaa loomulikult, Portugal ka natukene
Klubid: kõik venemaa klubid, natukene manu ja chelski

Mask
30.06.08, 18:28
Koondised: Itaalia.
Klubid: Ac Milan ja enamus Itaalia klubisi peale Juve.

eestimees
30.06.08, 18:47
Koondised: Itaalia.
Klubid: Ac Milan ja enamus Itaalia klubisi peale Juve.

duubeldan, itaalia on pedede koondis nagu naised väljakul nagu portugal ja brasiilia

kuuraa
30.06.08, 19:24
koondised: itaalia, brasiilia, argentiina.
klubid: chelsea, ac milan, barcelona.

sicmic
30.06.08, 20:33
chelsea on venelase klubi ja seal mängib Ballack ning selle pärast on chelsea pask

01000011 01101000 01100101 01101100 01110011 01100101 01100001

meelis989
30.06.08, 20:50
koondis: vene ja saksa
klubid: läti leedu poola vene , itaalia (v.a. milan juve), KÕIKS SAKSAMAA KLUBID!

flameas
30.06.08, 21:05
koondis: Inglismaa ja pederiik Portugal
klubid: Kõik INGLISE (eriti ManU muidugi)

sprinter
30.06.08, 22:45
nahhui sa sellest portost vihkad? teistest saab veel aru et suured ja tugeva...

2004 aasta pitsitab hinge?

2004 ei pitsita üldse mu hinge, lihtsalt ei austa seda klubi

Kasper
01.07.08, 00:07
Nahhui te vihkate nii palju? Rohkem sallivust!:rolleyes:

Arks
01.07.08, 00:10
Vihkan Pürenee poolsaart ja ammusest ajast juba. :D

Epic
01.07.08, 00:15
Mulle ei meeldi Prantsusmaa koondis kuna WC98 finaalis võitsid nad Brasiiliat ja EURO2000 finaalis Itaaliat (eriti julmal moel:( )Aga näiteks mõned Prantsusmaa koondise mängijad mulle meeldivad Djibril Cisse, Silvestre, Thuram ... Ühtegi klubi/maad ma ei vihka, lihtsalt mõned ei meeldi... :deemon:

Täitsa lõbus. :D

Kasper
01.07.08, 00:18
Täitsa lõbus. :D
Hea, et sa vähemalt ei vihka. :D

O HAI
01.07.08, 00:29
saksamaa ja saksa klubid

-RoMaRiO-
01.07.08, 00:33
TVMK ning Narva Trans,

kaitz
01.07.08, 18:01
Nõmme Jk Kalju ja Manchester United

Portugal

Piaoviaopiuviao
01.07.08, 18:06
Eeesti Ja Inglismaaaa Ja Saksamaaaa.

Floooora

Jeti88
01.07.08, 19:36
Eeesti Ja Inglismaaaa Ja Saksamaaaa.

Floooora

:eek:

vale foorum pole vä?

Felipe
01.07.08, 20:07
Prantsusmaa ja AC Milan

Piaoviaopiuviao
01.07.08, 21:46
üheotsapilet siberisse juba ostetud või paneme loomavagunisse ja saad tasuta sinna?

No mis sind nüüd häiris?

sicmic
01.07.08, 21:51
No mis sind nüüd häiris?

Ma pakuks, et see:

Eeesti

Piaoviaopiuviao
01.07.08, 22:01
Ma pakuks, et see:

No tehke mis tahate.kasvõi tao mu ilus nägu koledaks,aga tõesti,oma kodumaa koondise mäng mulle ei meeldi,kole:(

Aga mis ühiskonnna korraldus meil valitseb?..demokraatia?.jah see sama.

WeThePeople
01.07.08, 22:10
No tehke mis tahate.kasvõi tao mu ilus nägu koledaks,aga tõesti,oma kodumaa koondise mäng mulle ei meeldi,kole:(

Aga mis ühiskonnna korraldus meil valitseb?..demokraatia?.jah see sama.

Ime võmpsi

norsk
02.07.08, 00:40
Mulle ka enamasti ei meeldi, aga siin käib jutt vihkamisest...

Aílton
02.07.08, 00:44

teema pealkiri on küll selline, aga ma usun et enamus kirjutavad klubid mis ei meeldi neile. selleks et midagi või kedagi vihata peab olema tõsine põhjus või ise pisut peetusega:)

lorenzo
02.07.08, 01:35
See foorum on ilmselgelt vale sinu jaoks. Palun koli kuhugi kus Eestist ei räägita, vaid räägitakse Portugalist, Brasiiliast või mis iganes koondisest sulle meeldib. Kui kodumaad vihata siis palun tõmba uttu isegi Eestist mitte ainult siit foorumist. Reetur!

ballack, mis jama sul nende portugaallaste ja brasiillastega on?

rain.
02.07.08, 04:49
Itaalia ja Barcelona või Chelsea.

Horatio
02.07.08, 09:32
Ei vihka aga lihtsalt ei meeldi Prantsusmaa ja AC Milan ning Chelsea

Piaoviaopiuviao
02.07.08, 09:42

Teema üldnimetus on "Vihatum maa ja riik".Ma ei ole sõnakestki öeld,et mu VIHKAN eestit,ta lihtsalt ei meeldi mulle oma mängustiililt.

ChelseaFC
02.07.08, 11:32
Teema üldnimetus on "Vihatum maa ja riik".Ma ei ole sõnakestki öeld,et mu VIHKAN eestit,ta lihtsalt ei meeldi mulle oma mängustiililt.

Kuid kui sa Eesti siia postitasid, siis me võime pealkirja järgi järeldada et sa meie rahvuskoondist ju vihkad!

WeThePeople
02.07.08, 13:45

Teema pealkiri ongi Millist riiki sa ei vihka aga nende mängustiil ei meeldi.

Mõnuagent 007
02.07.08, 13:52
Oh shut da fuck up.

Mõnuagent 007
02.07.08, 13:56
Komoori saared ja Dallas Fire. Aa ja FC Soccernet on ka väga ebasümpaatne sats:D

Mask
02.07.08, 14:03
Ma vahest vihkan ka Eesti koondist siis, kui nad peksa saavad.

Jasper
02.07.08, 14:34
Ma vahest vihkan ka Eesti koondist siis, kui nad peksa saavad.

Me saame ju vahest peksa ...

Keegi võiks hääled kokku lugeda.

Mask
02.07.08, 14:43
Me saame ju vahest peksa ...

Keegi võiks hääled kokku lugeda.
Ma tegin nalja :)

hammas7
03.07.08, 00:39
Prantsusmaa, Portugal
Manu

FootYgod jr.
03.07.08, 01:58
Kuulus kooslus :Itaalia ja AC Milan.

Vähk
03.07.08, 21:27
Inglismaa ning Manu

marti88
03.07.08, 21:29
Itaalia ja AC Milan..täiesti mõttetud tiimid... jalaga tuleks anda neile

cannuman
03.07.08, 21:31
Muidugi mõttetud. Itaalia on euroopa edukaim tiim läbi aegade ja milan viimase 50 aasta euroopa edukaim klubi...

Jeti88
03.07.08, 22:14
Muidugi mõttetud. Itaalia on euroopa edukaim tiim läbi aegade ja milan viimase 50 aasta euroopa edukaim klubi...

Saksamaa veits edukam ikka...

EDIT: ja see "viimase 50 aasta" oli muidugi hea lüke.....Euroopa edukaim klubi läbi aegade on siiski Real Madrid.

cannuman
03.07.08, 22:30
oleneb mis valemi järgi arvutad. Aga igatahes (neljakordsete) maailmameistritega ei mölise

kaitz
03.07.08, 22:41
Itaalia ja AC Milan..täiesti mõttetud tiimid... jalaga tuleks anda neile

:D:D:D ühinen:D

Jeti88
03.07.08, 22:50
:D:D:D ühinen:D

4-kordne maailmameister ja 7 kordne Euroopa parim klubi ei saa mitte mingi loogika järgi olla mõttetud...

fcfloraforever
03.07.08, 22:50
Chelsea ja Itaalia

FootYgod jr.
03.07.08, 23:04
http://img159.imageshack.us/img159/9916/itaaliasitttw3.jpg