320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vihatuim klubi ja maa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vihatuim klubi ja maa

    Ise vihkan Real Madridi ja Brasiiliat
    https://r-cold.blogabet.com/

    #2
    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

    Tore et sa neid vihkad ,aga äkki ytleksid ka oma vihkamise põhjuse...

    Ise ei vihka otseselt kedagi.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

      selline teema on juba olemas ühes teises alamfoorumis...

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

        Originally posted by peremees


        Tore et sa neid vihkad ,aga äkki ytleksid ka oma vihkamise põhjuse...

        Ise ei vihka otseselt kedagi.
        Ei tea kas see vihkamine tore just on Vihkamise põhjust ei viitsi seletada hetkel, vb kunagi hiljem
        https://r-cold.blogabet.com/

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

          Ise vihkan Manchester Unitedit ja Prantsusmaad.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

            Originally posted by mixer


            Ise vihkan Manchester Unitedit ja Prantsusmaad.
            Tore on teada, et sa oma vihkamisi ka meiega jagad. Jätka samas vaimus edasi!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

              Originally posted by treze


              Originally posted by mixer


              Ise vihkan Manchester Unitedit ja Prantsusmaad.
              Tore on teada, et sa oma vihkamisi ka meiega jagad. Jätka samas vaimus edasi!
              no teema on ju vihatum klubi ja maa, kas siis ei või oma arvamust avaldada???

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                Peale nimede nimetamisele võiksid ka omapoolse arvamuse jätta, miks vihkad, mille pärast hakkasid jne. Oleks huvitavam lugeda.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                  Ok ma siis räägin natuke lähemalt.Manchester Unitedit fännasin muidu päris kangesti, aga see, et Barthez oskas Champions Leagues nõnda sõna otseses mõttes s***a keerata ja see et Beckham veel selliseks naiseks muutus see pani kangesti mõtlema ja otsustasingi, et ManU sakib täiega ja Real ruulib.Vihkan Prantsusmaad, eriti Trezeguet-i,
                  kuna tema lõi 2000 aasta EM-il lisaajal värava finaalis Itaalia vastu.Siis kui Treze selle värava lõi siis jooksin oma toas ringi kisendasin, Trezeguet ja France sakivad täiega ja siis kui France karika kätte sai siis nutsin ja kisendasin nii et terve maja kajas.Noh treze nüüd said veidi täpsemalt teada.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                    Originally posted by mixer
                    Siis kui Treze selle värava lõi siis jooksin oma toas ringi kisendasin, Trezeguet ja France sakivad täiega ja siis kui France karika kätte sai siis nutsin ja kisendasin nii et terve maja kajas.Noh treze nüüd said veidi täpsemalt teada.
                    nojah, lisaksin vaid ääremärkusena, et sa, poeglaps olid ju siis lausa 8-aastat siin maailmas elanud ...

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                      Originally posted by SleepWalking


                      Originally posted by mixer
                      Siis kui Treze selle värava lõi siis jooksin oma toas ringi kisendasin, Trezeguet ja France sakivad täiega ja siis kui France karika kätte sai siis nutsin ja kisendasin nii et terve maja kajas.Noh treze nüüd said veidi täpsemalt teada.
                      nojah, lisaksin vaid ääremärkusena, et sa, poeglaps olid ju siis lausa 8-aastat siin maailmas elanud ...

                      noh eks arvutada ma ikke oskan jah aga mis vahet sel on kui vana ma olin???

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                        vihatuimat klubi ei oska öelda, ehk midagi balkanilt või türgist või kreekast
                        aga kõige vähem sallisin ma sellist jalgpalliriiki, nagu seda olijugoslaavia... ma ei oska öelda miks, kõik mängijad tundusid nõmedad ja ma tõesti ei oska selget põhjust välja tuua, lihtsalt, argh
                        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                          Ma armastan igat jalgpallurit, jalgpalliklubi ja jalgpalliriiki siin maakeral.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                            Originally posted by mixer


                            Ok ma siis räägin natuke lähemalt.Manchester Unitedit fännasin muidu päris kangesti, aga see, et Barthez oskas Champions Leagues nõnda sõna otseses mõttes s***a keerata ja see et Beckham veel selliseks naiseks muutus see pani kangesti mõtlema ja otsustasingi, et ManU sakib täiega ja Real ruulib.Vihkan Prantsusmaad, eriti Trezeguet-i, kuna tema lõi 2000 aasta EM-il lisaajal värava finaalis Itaalia vastu.Siis kui Treze selle värava lõi siis jooksin oma toas ringi kisendasin, Trezeguet ja France sakivad täiega ja siis kui France karika kätte sai siis nutsin ja kisendasin nii et terve maja kajas.Noh treze nüüd said veidi täpsemalt teada.
                            Kuule mixer, kus see Beckham nüüd mängib siis, ja mis sa sellest arvad? Kas hakkad taas ManU \"fänniks\"? \"Naine\" läks ju Reali, mängida ka üldse ei oska, eks. Paanika, või mis? Reali kaitseliin Meistrite Liigas polnud ka ju parim jne. Ja kui nüüd Ronnie veel ManUsse tuleb, siis pole kahtlustki, eks? Barthezi asemel Tim Howard USA\'st ja kõik korras.

                            Masendavalt hale teema.

                            Ise ei vihka kedagi.
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                              Originally posted by mixer


                              Ok ma siis räägin natuke lähemalt.Manchester Unitedit fännasin muidu päris kangesti, aga see, et Barthez oskas Champions Leagues nõnda sõna otseses mõttes s***a keerata ja see et Beckham veel selliseks naiseks muutus see pani kangesti mõtlema ja otsustasingi, et ManU sakib täiega ja Real ruulib.Vihkan Prantsusmaad, eriti Trezeguet-i,
                              gloryhunter supreme

                              Kommentaar

                              Working...
                              X