320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Madridi/Milaano ekperiment

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Madridi/Milaano ekperiment

    Mulle tundub, et Madridis ja Milaanos harrastatakse ühtmoodi eksperimente. Nimelt ajada kokku võimalikult suur hulk staare ja siis loota, et võidetakse. Interil pole tiitlit võitnud juba 12 aastat. Esialgsed vastukajad ytlevad ka, et Zidane ei leia mitte oma kohta väljakul. Interil aga Hector Cuperi tulekuga on hakanud asjad sujuma. Mina isiklikult ennustan Realile taas meistritiitlit, napilt Barcelona ees, ja Inter peaks saama 3 parema hulka Serie As.
    s**t happens

    #2
    jajah, eriti paistab see experiment silma reali juures, kus m6nes staarid ei mahu enam v2ljakule. mina nimetaxin selist poliitikat osalt ka talendiraiskamisex.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      sama asi ei toimu ainult realis ja interis vaid ka juves milanis ja lazios jm. ostavad kokku kogu maailma tähed kellest mängida saavad ainult pooled. ning samuti tekkivad lahkarvamused isiklikul tasandil ja nii ikka ei saa mängida jalgpalli.

      Kommentaar


        #4
        itaalia ärimehed lihtsalt mängivad ässa oma suurt raha kogustega
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #5
          Inter vist siiski suudab see aasta tõsiselt Juvele vastu hakata, Cuper on supertreener ja pealegi Ronaldo on tagasi, kes lihtsalt ei jäta sisse löömata. Mõni shanss keset ängu Interil ikka ju tekib (kui nad hooaja jooksul tõesti hästi ei mängi) ja kui see satub veel 9 peale, siis on kombes.
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #6
            Madridi/Milaano ekperiment

            Samas on praegu veel vara öelda, mis juhtuma hakkab. Esimese mängu pealt võib jah öelda, et Interil sujub (aga samas on neil Recoba näol üks staar vähem) ja Realil läheb halvasti, aga ma usun, et mingi 10 mängu pärast on asi juba selgem. Ronaldo tagasitulek peaks loomulikult Interi moraali tõstma tohutult, ja yldse on see maailma jalgpallile hea.
            s**t happens

            Kommentaar


              #7
              OOt .. kes ütles, et Milanil staare üleliia?? Minu arust on seal staaride jalihtsalt heade mängijate balanss ideaalselt paigas!
              Mis puudutab Reali - siis tõsi ta ju on liiga palju vürtsi rikub supi ära!
              Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
              ROSSONERI!!!!!

              Kommentaar


                #8
                Ega Milanil tõesti neid staare üleliia pole.
                Paneksin kokku väikese meeskonna ja see jäägu see teie otsustada , on seal üleiia staare või ei ole:
                *****************Abbiati****************
                Contra******Kaladze***Costacurta***Maldini
                Gattuso***Albertini*****Rui Costa**Ambrosini
                **********Shevchenko****Inzaghi*********

                See pole see meeskond millega Milan mängib, kuid siia meeskonda proovisin ma mahutada kõik Milani suurimad staarid.

                Kommentaar


                  #9
                  Ausalt öeldes on Realis lausa kahju meestest nagu Guti, Solari ja isegi Munitis, kelle võimalused mängu saada on kas viimasel 25-l mänguminutil või siis "tippmängijate" suspensionite või vigastuste korral.

                  Jah, ja eilse suurepärase kuulujutu kohaselt on Inter tegemas 100 miljoni naela pakkumist Beckhami ja Oweni peale, mistõttu siis Vieri läheks Juvesse ja Recoba ManU-sse. Normaalne

                  Ja loomulikult üritab ka Milan Beckhamile käppa peale panna, sest neil ju midfielderite põud. Nimelt olevat üks Berlusconile kuuluv meediakompanii tööd saatejuhina pakkunud Victoriale, mistõttu mees muidugi järgneks naisele ja otse loomulikult AC Milani.


                  Jah, ja kui juba kuulujuttudeks läks siis olevat Zidane väitnud, et Patrick Vieira on maailma parim poolkaitsja ja Zidane näeks hea meelega teda enda kõrval Realis mängimas. See oleks küll bro , sest Realil on ka poolkaitsjate põud .
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #10
                    vieira tahaks juvesse minna, ainult juvesse.
                    seega rikkus zizou oma võimaluse reali minnes ära

                    ma ei usu, ei tahagi uskuda, et ükskõik kumb, kas beckham või owen euroopasse läheks. esiteks läheb neil praegu oma klubides väga hästi, nad armastavaid oma klubisid(on seal üles kasvanud) ja ma ei usu, et neil euroopas nii hästi läheks, nt real hakkaks jälle talenti raiskama, paremäär on neil nigunii olemas.

                    midagi jäi kindlasti ütlemata.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Madridi/Milaano ekperiment\'

                      Originally posted by Lauri


                      Mulle tundub, et Madridis ja Milaanos harrastatakse ühtmoodi eksperimente. Nimelt ajada kokku võimalikult suur hulk staare ja siis loota, et võidetakse. Interil pole tiitlit võitnud juba 12 aastat. Esialgsed vastukajad ytlevad ka, et Zidane ei leia mitte oma kohta väljakul. Interil aga Hector Cuperi tulekuga on hakanud asjad sujuma. Mina isiklikult ennustan Realile taas meistritiitlit, napilt Barcelona ees, ja Inter peaks saama 3 parema hulka Serie As.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Madridi/Milaano ekperiment\'

                        real madrid ruulib nii et vähe pole ja ..milan on norm...kuid liiga palju staare pole ka hea...

                        Kommentaar

                        Working...
                        X