PDA

View Full Version : Real Sociedad

mxm
16.07.03, 01:00
Kas Real Sociedad suudab ka järgmine hooaeg ilma teha?

makser
16.07.03, 03:05
kahtlen... ma pakun sellele meeskonnale kohta esikuuikus,aga selle hooaja edu ma arvan et nad ei korda,kuid see ju kõigest minu arvamus

Loca
16.07.03, 03:44
Ma tahaks näha mida Sociedad CL-s korda saadab

Silver
16.07.03, 11:14
Ise usun, et Meistrite Liigas võivad nad suhteliselt kaugele jõuda. Kõik oleneb, mis see suvi neile toob. Kui põhikoosseisust lahkub hulganiselt mängijaid mõnda muusse klubisse, siis on edu saavutamine kaheldav. Pakuks, et hea õnnekorral võidakse jõuda isegi veerandfinaalideni. Tõsiselt ei soovi, et selline klubi oma tähtmängijad maha müüks. Selleljuhul järgmine aasta Liigas esikohale ei võidelda. ;)

lauri59
16.07.03, 21:31
Sociedad võidab kohe kindlasti järgmine aasta ML karika ja oma liiga. Sellist meeskonna vaimu kui sociedadil pole veel kellegil. Isegi mitte raha Madriiidil.
Euro kogemustega mängijaid peaks neil ka olema piisavalt. Alonso-Kovasevic-Karpin-Westerveld. Need on vähemalt kindlad keda ma tean ja kes ka mahuvad kindlalt ka algkooseisu. Siiamaani pole mingeid tõsised lahkujaid küll olnud. Igatahes oma lemmik tiimi poolt hoian kindlasi põialt järgmiseks aastks ja loodan et raha madriidiid jäetakse pika ninaga. Vot nii.:viha: :viha: :viha:

2mSööt3mMööda
16.07.03, 21:38
Originally posted by lauri59

Sociedad võidab kohe kindlasti järgmine aasta ML karika ja oma liiga. Sellist meeskonna vaimu kui sociedadil pole veel kellegil. Isegi mitte raha Madriiidil.
Euro kogemustega mängijaid peaks neil ka olema piisavalt. Alonso-Kovasevic-Karpin-Westerveld. Need on vähemalt kindlad keda ma tean ja kes ka mahuvad kindlalt ka algkooseisu. Siiamaani pole mingeid tõsised lahkujaid küll olnud. Igatahes oma lemmik tiimi poolt hoian kindlasi põialt järgmiseks aastks ja loodan et raha madriidiid jäetakse pika ninaga. Vot nii.:viha: :viha: :viha:
See on ikka väga vahva kui sa oma lemmik tiimist nelja mängija nime tead. Aga tuleb tõdeda, et Sociedad mängis tõesti ilusa hooaja aga see on päris suur küsimärk, kas nad suudavad seda teha 2 hooaega järjest. btw, päris vihane post sinu poolt:oih:

Lünk
16.07.03, 21:56
Ei säranud Leverkusen kaks hooaaega järjest, ei sära ka Sociedad.:P

SleepWalking
16.07.03, 22:20
Originally posted by Lünk

Sa lünk - särad oma lünkliku mälu või teadmiste poolest. miks vaatad ometi vaid meistrite liigat? ma küll ei arva, et ühe hooaja meeskonnaga tegemist on.

2mSööt3mMööda
17.07.03, 01:34
Kas keegi oskab öelda mis värk selle sociedadiga toimus, et järsku selline tõus tuli(rahasüst?)? Vaadates lähiajalugu on nas olnud stabiilselt ühe õnnetu koha peal :)

2002/2003 2 koht
2001/2002 13 koht
2000/2001 13 koht
1999/2000 13 koht

mxm
17.07.03, 02:01
ma arvan et sosiedadi tõusu taga on uue treeneri tulek sest võrreldes 2001/2002
hoojaga tuli 02/03 hooajal juurde vaid kaks uut mängijat( karpin westerveld ) paljud jalgpalli tundjad on õeldud et sociedadi uus peatreener tõi uued treening meetodid mida keegi varem pole kasutanud:kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval:

duff_K
17.07.03, 13:05
siiski kovacevic tuli ka juurde ja nihat kahveci tuli ka alles 2001/02 hooaja lõppueel.........aga ma arvan et sociedad suudab ühel rindel järgmine hooaeg hästi esineda arvatavasti Cl ma arvan et võivad alagrupist edasi saada, aga ma arvan et La ligas nad kannatavad kindlasti selle tagajärjel see on iga aasta nii olnud et kui väiksemad tiimid on Cl jõudnud siis koduliiga kannatab selle alll....(Genk, Auxerre, Leeds, Valencia, Leverkusen)

lauri59
17.07.03, 13:51
Originally posted by daywalker

See on ikka väga vahva kui sa oma lemmik tiimist nelja mängija nime tead. Aga tuleb tõdeda, et Sociedad mängis tõesti ilusa hooaja aga see on päris suur küsimärk, kas nad suudavad seda teha 2 hooaega järjest. btw, päris vihane post sinu poolt:oih:

Ma ei tea sociedadist mingit suvalist 4. meest. Ma olen peaaegu kõiki nende selleaasta liiga mänge vaadanud. Kui sa lugesid korralikult siis need keda nim. olid eurokogemustega mängijad keda ma kindlat tean.

lennu
23.07.03, 21:45
selline nukker uudis, et euroopa rahajõmmid meelitavad san sebastiani kaptenit De Pedrot, link siin (http://www.eurosport.com/home/pages/V3/L0/S22/E5823/sport_Lng0_Spo22_Evt5823_Sto460688.shtml)

Epic
23.07.03, 22:25
Originally posted by lennu

selline nukker uudis, et euroopa rahajõmmid meelitavad san sebastiani kaptenit De Pedrot, link siin (http://www.eurosport.com/home/pages/V3/L0/S22/E5823/sport_Lng0_Spo22_Evt5823_Sto460688.shtml)

mis ajast Bordeaux ja Southampton \"euroopa rahajõmmid\" on?:doh:

lennu
23.07.03, 23:52
eurospordi artiklis oli lause: the San Sebastian team cannot compete financially with Europe\'s big boys, sellest ka euroopa rahajõmmid. ja Epic kas on mõtet iga sõnapaari peale ilkuma hakata? kui sa tahad sellel teemal arutada siis saada priivaat sõnum muidu läheb off-topicuks asi kätte ära

Epic
24.07.03, 01:11
ma ei hakka iga sõnapaari peale ilkuma :doh:

Lihtsalt avaldasin oma arvamust :kaval:

De Pedro müüakse sellepärast maha kuna mehel lõpeb leping järgmine aasta (nagu Operil oli) Real Sociedad on endale juba ka korraliku asendaja Lee Chun-Soo näol endale leidnud :lahe: Ma ei saa aru miks inimesed arvavad, et Real Sociedad tänavu enam tiitli pärast ei võitle :doh: põhimehed onju alles ;)

Mina igatahes loodan, et võitlus esikoha pärast läheb veel põnevamaks sest Barca on ka jalgu alla saamas :)

Silver
24.07.03, 01:58
Parem loota vähemat, kui kukkuda kõrgelt!

Portillo
24.07.03, 19:44
Kui Sociedad suudab meeskonna koos hoida siis võivad nad CL isegi veerandfinaali jõuda.:kaval:

lauri59
25.07.03, 00:36
Originally posted by Epic

ma ei hakka iga sõnapaari peale ilkuma :doh:

Lihtsalt avaldasin oma arvamust :kaval:

De Pedro müüakse sellepärast maha kuna mehel lõpeb leping järgmine aasta (nagu Operil oli) Real Sociedad on endale juba ka korraliku asendaja Lee Chun-Soo näol endale leidnud :lahe: Ma ei saa aru miks inimesed arvavad, et Real Sociedad tänavu enam tiitli pärast ei võitle :doh: põhimehed onju alles ;)

Mina igatahes loodan, et võitlus esikoha pärast läheb veel põnevamaks sest Barca on ka jalgu alla saamas :)

Ma ei tea kust kurat sa seda arvad et see Lee Chun-Soo on vääriline asendaja De Pedrole. Isegi mina oma võin järeldada siit, et De Pedro kes mängis imelise hooaja liigas ja kes ka kuulub kindlalt koondisesse on tükkmaad parem mingist japsist. OK MM mängis see Lee Chun-Soo hästi kuid see veel ei tähenda, et ta oleks võrdväärne asendaja De Pedrole. Noo ikka mingi austus peab sellise inimese vastu olema.

2mSööt3mMööda
09.11.03, 12:15
Eile sai siis Real Sociedad 2:1 sugeda Deportivo La Coruna käest. Uskumatult kehv päev oli aga Sociedadi mängijal Jauregil, kes suutis lüüa kaks omaväravat. Sociedadi eest lõi värava aga Nihat Kahveci.

-Antz-
09.11.03, 13:05
Ma ei tea kust kurat sa seda arvad et see Lee Chun-Soo on vääriline asendaja De Pedrole.../ ...kes ka kuulub kindlalt koondisesse on tükkmaad parem mingist japsist. Noo ikka mingi austus peab sellise inimese vastu olema.

Nagu ka võiks väike austus olla \"japsi\" vastu... Et kõik asiaadid ei ole päris hiinlased ja/või jaapanlased! ;)

Munk
12.11.03, 17:14
Originally posted by SleepWalking

Originally posted by Lünk

Sa lünk - särad oma lünkliku mälu või teadmiste poolest. miks vaatad ometi vaid meistrite liigat? ma küll ei arva, et ühe hooaja meeskonnaga tegemist on.

Kahju küll öelda, aga praegust liigatabelit vaadates peab vist siiski Lüngaga nõustuma. Meistrite Liigas pole asjad selle eest eriti hullud.:doh:

2mSööt3mMööda
03.12.03, 10:26
Eilne mäng Valenciaga lõppes 0:0 viigiga. Nägin telekast väravalöömisvõimalusi ning peab ütlema, et Sociedadil oli päris palju võimalusi. Sociedad sahistas võrku 2 korda kuid kohtunik ei lugenud neist kumbagi (üks kord oli Karpin napilt suluseisus ning teine kord tegi Kovavecic enne värava löömist vea). Sociedad lõi ühe korra veel latti ning neil oli veel palju võimalusi. Kõige suurema kalaga sai aga hakkama Francisco Rufete (valencia), kes mängis küll väravavahist läbi kuid lõi tühjast väravast mööda.
Kommentaaridest võib lugeda, et Valencia peaks olema väga rahul saadud viigipunktiga.

Cerny Petr
22.12.03, 17:34
Originally posted by duff_K

aga ma arvan et sociedad suudab ühel rindel järgmine hooaeg hästi esineda arvatavasti Cl ma arvan et võivad alagrupist edasi saada, aga ma arvan et La ligas nad kannatavad kindlasti selle tagajärjel see on iga aasta nii olnud et kui väiksemad tiimid on Cl jõudnud siis koduliiga kannatab selle alll....

ja ongi nii, mitte et see mulle eriti korda läheks, aga 8 kaotust ja 18. koht on ikka natuke liiga sitt tulemus. Celtaga peaaegu sama lugu. Neil saab see segav CL vähemalt varakult läbi, aga kurat teab kaua need vaesed baskid seal veel peavad kannatama. Sociedad on kusjuures täiesti võimeline ületama Villa ebastabiilsusrekordit.

Silver
28.02.04, 11:04
Veel üks tähtmängija on arvatavasti suvel San Sebastiani klubist lahkumas. Äärepooliku De Pedroga Sociedad lepingut ei pikenda ning seoses sellega on mängija 30. juunist vabaagent. Võimalikud kosilased on peamiselt Inglismaalt.

Cerny Petr
18.06.04, 02:40
Jamh, De Pedro sõlmiski Blackburniga 2-aastase lepingu. Põline Sociedadi kasvandik otsustas veel oma karjääri loojangul Inglismaale turisti mängima minna. Ise lootsin imepisikest võimalust, et ehk võtab aru pähe ja läheb naaberlinna Bilbaosse, aga ei.
Nüüd, kui kahest meeskonna põhimängijast(Xabi lahkumine ka enam-vähem kindel) on edukalt lahti saadud, on ehk ka lõpuks üllatavale edule lõpp peale tehtud. Vast saaks veel Nihati ka mõne mõttetu tölliga asendada, siis oleks korras.
Seda satsi me Meistrite Liigas enam tükk aega ei näe.

Hughes
23.08.04, 13:14
Tundub, et Sociedadi puurivaht Westerweld on City-crapi shortlistis.

Hughes
23.08.04, 13:14
Tundub, et Sociedadi puurivaht Westerweld on City-crapi shortlistis.

Musi
23.08.04, 19:05
päris sooda

mikc
24.08.04, 00:25
päris sooda

lorenzo
26.07.06, 21:02
selle baskide klubi kohta pole ka siin juba ammu midagi oeldud...

igatahes 3 viimast hooaega on pehmelt oeldes aia taha lainud ja klubil siis ka suht raske majanduslik seis veel...

alustatud on ka uue hooaja ettevalmistusega ning eile peeti mang inglaste HUDDERSFIELD TOWN\'ga, mis siis vist meie moistes Inglise teise liiga voi divisjoni klubi.
Skoor oli igatahes La Liga meeskonna jaoks kohutav- jai viiki 0-0.

Treener Bakero mangitas esimesel poolajal jargmist koosseisu- Riesgo; Mikel González, Ansotegi, Labaka, Rekarte (capitán); Rivas; Novo, Stevanovic, Felicio; Xabi Prieto; Kovacevic.

teisel poolajal oldi valjakul koosseisus- Bravo; Cifuentes, Labaka, Juanito, Garrido; Gerardo; Aranburu (capitán), Mikel Alonso, Rossato; Gari Uranga, Díaz de Cerio

hetkeseisuga on uued mangijad- Diego Rivas Getafe klubist, Gerardo Malagast, tshiillasest varavavaht Bravo, Juanito Alavesist ning Portugali U-21 koondislane, endine Uniao Leiria mangija, Fabio Felicio.
Brechet aga lahkus Sochaux\'i.

lorenzo
10.08.06, 01:02
eile siin voideti Portugali korgliiga keskmikku Academica Coimbrat, tulemusega 2-0.

Sociedadi koosseis oli jargmine- Bravo; Gerardo, Ansotegi, Juanito, Rekarte; Rivas; Xabi Prieto (Fabio Felicio, m. 58), Novo (Stevanovic, m. 58), Mikel Alonso (Aranburu, m. 73), Gari Uranga (Rossato, m. 73); Kovacevic (Díaz de Cerio, m. 73).

varavad loodi: 0-1: Gerardo (m. 3). 0-2: Mikel Alonso (m. 70).

lorenzo
02.10.06, 13:37
Baskidel laheb sel aastal ikka vaga kehvasti- Sociedad on hetkel viimane ja Athletic eelviimane. loodetavasti ikka suudetakse end pika peale kokku votta, sest oleks kurb kui muidu alati jalgpallis tugevad baskid enam La Ligas oma meeskonnaga esindatud pole. samas arusaamatu on hetkeline olukord, kuna Baskimaa on uldtuntud kui uks rikkamaid regioone Hispaanias.
igatahes Bakero pole suutnud oma meestest siiani saada mida vaja. ka pole Brondbyst toodud Skoubo sel hooajal veel oma jalga valgeks saanud, on uldse miskiparast ainult 31 minutit siini mangida saanud. igatahes siiani ainus saadud viik parineb just oma naabrilt- Bilbao Athleticult.

lorenzo
27.10.06, 19:52
uus treener siis Lotina

lorenzo
13.11.06, 01:28
ka Lotina pole suutnud mehi voitma saada. siiski Malaga vastu saadi siin just uks voit, aga La Ligas siiani voiduta meeskond. onneks viimasest mangust saadi viik.

lorenzo
27.01.07, 00:09
huvitav kull, aga peale viimast postitust on Sociedad saanud ainult 3 kaotust La Ligas ja mis veel positiivsem- ka 2 voitu isegi. enamus tulemusi on siiski viigid-koguni 4 viiki. nii et Lotina on mingil maaral meeskonna kriisist valja toomas.
aga tegelt mitte sellest ei tahtnud ma siin raakida:) kaivad siin kovad kolakad, et Lotina tahab meeskonda tugevdust tuua enne 31.jaanuarit...ja peamine kandidaat on Gaizka Mendieta;)

lorenzo
22.04.07, 00:03
paistab et Lotina on mehed mangima saanud ja juba teine jarjestikune voit kaes. muideks juba 3 viimast kodumangu voidetud. kui nii edasi, siis ehk on isegi voimalik La Ligasse jaada;)

Kasper
22.04.07, 00:58
Tõesti Sociedad on hakkanud mängima ja nüüd 2:0 võit A. Madridi üle, lahe. Veel on neil šansi La Ligasse jääda, aga eks näeb.;)

lorenzo
17.06.07, 21:26
ligemale 40 aastat tagasi käidi viimati Segundas. kurb. loodetavasti saadakse uuesti jalad alla ja varsti võime jälle näha neid Primeras

lorenzo
22.06.07, 14:25
ligemale 40 aastat tagasi käidi viimati Segundas. kurb. loodetavasti saadakse uuesti jalad alla ja varsti võime jälle näha neid Primeras

esimene mees siis juba läinud- Savio sõlmis lepingu Levantega

EgoTrip
29.06.07, 00:11
väga huvitav peatreeneri valik muidugi
http://www.teamtalk.com/football/story/0,16368,2483_2455526,00.html

lorenzo
18.06.10, 23:46
Primeras siis tagasi ja juba ka kõva täiendus saadud- mingi ime läbi on 2,5 miljoni euro eest saadud Villarrealist oma poiss, Joseba Llorente, tagasi. sellise kaliibriga väravaküti eest ikka jube vähe

Blue Rock
31.07.10, 23:47
Primeras siis tagasi ja juba ka kõva täiendus saadud- mingi ime läbi on 2,5 miljoni euro eest saadud Villarrealist oma poiss, Joseba Llorente, tagasi. sellise kaliibriga väravaküti eest ikka jube vähe
Llorente saab endale partneriks endise Espanyoli snaipri Raúl Tamudo (http://www.realsociedad.com/caste/home/real.asp?menu=110100&id=111841), kelle La Real sai tasuta kätte. Kahtlemata igati arvestatav duo algavaks hooajaks.

Mask
05.02.11, 01:10
Lorenzo või keegi teine Hispaania jalgpalli huviline Real Sociedadi mänge ka see hooaeg on vaadanud? Mind huvitab Prantsusmaa U19 koondisega läinud suvel Euroopa meistriks kroonitud Antoine Griezmanni käekäik. Ise olen vaid ühte Sociedadi mängu sellel hooajal näinud, mis mängiti Real Madridi vastu ja kaotati suhteliselt teenimatult 1:2. Toona jättis Greizmann väga hea mulje. Aga kuidas üldiselt ta see hooaeg mänginud on?

Kasper
05.02.11, 03:08
Lorenzo või keegi teine Hispaania jalgpalli huviline Real Sociedadi mänge ka see hooaeg on vaadanud? Mind huvitab Prantsusmaa U19 koondisega läinud suvel Euroopa meistriks kroonitud Antoine Griezmanni käekäik. Ise olen vaid ühte Sociedadi mängu sellel hooajal näinud, mis mängiti Real Madridi vastu ja kaotati suhteliselt teenimatult 1:2. Toona jättis Greizmann väga hea mulje. Aga kuidas üldiselt ta see hooaeg mänginud on?

Kutt on igati tasemel ning näitab end üha parematest ja parematest külgedest.

lorenzo
05.02.11, 14:28
ma pole Sociedadi mänge eriti vaadanud. pole ka eriti võimalust olnud, sest pole lihtsalt teleülekannet olnud ja striime pole viitsinud vaadata.
küll aga on meelde jäänud ta La Liga kokkuvõtetes, kus ta sel hooajal 4 väravat löönud on.
homme neil Madridiga mäng, võib olla homme siis jälgib rohkem seda poissi

Mask
11.09.11, 17:54
Baskimaa vingeim klubi! Üritan Sociedadi mänge see hooaeg nii tihedalt vaadata kui võimalik. Esiteks mängib seal minu jaoks mitu sümpaatset ja huvitavat mängumeest (Griezmann, McDonald Mariga, Vela, Agirretxe jne), kellel on soov silma peal hoida. Neil on peatreeneriks möödunud hooaegadel Valenciennes`i väga sümpaatset - ründavat jalgpalli mängima pannud Philippe Montanier, ja iga klubi, kes suudab Barca teemas leinameeleolu luua väärib jälgimist.

Edit: Et keegi valesti aru ei saaks, siis leinameeleolu all pidasin silmas punktide poolitamist, mitte Alexis Sanchezi vigastust.

_AI_
11.09.11, 19:16
Baskimaa vingeim klubi! Üritan Sociedadi mänge see hooaeg nii tihedalt vaadata kui võimalik. Esiteks mängib seal minu jaoks mitu sümpaatset ja huvitavat mängumeest (Griezmann, McDonald Mariga, Vela, Agirretxe jne), kellel on soov silma peal hoida. Neil on peatreeneriks möödunud hooaegadel Valenciennes`i väga sümpaatset - ründavat jalgpalli mängima pannud Philippe Montanier, ja iga klubi, kes suudab Barca teemas leinameeleolu luua väärib jälgimist.

Edit: Et keegi valesti aru ei saaks, siis leinameeleolu all pidasin silmas punktide poolitamist, mitte Alexis Sanchezi vigastust.

Leinameeleolu? Hee, me loeme vist erinevaid asju. tavaline Fifa needus ning vastase alahindamine teisel poolajal. juhtub.
Sociedad oli tubli, igati hea mäng.

Mask
11.09.11, 19:47
Noh, mulle jäi teemat lugedes mulje, et viigi asemel saadi hoopiski tappa.

_AI_
11.09.11, 19:50
Noh, mulle jäi teemat lugedes mulje, et viigi asemel saadi hoopiski tappa.

La Ligas on iga Reali või Barca tehtud viik kaks kaotatud mitte võidetud punkti. Kahjuks. Põhjused jne juba teistes teemades.

Mask
11.09.11, 19:55
La Ligas on iga Reali või Barca tehtud viik kaks kaotatud mitte võidetud punkti. Kahjuks. Põhjused jne juba teistes teemades.

Mistõttu ma nimetasingi eilset meeleolu naljatades leinameeleoluks :)

BCfey
12.09.11, 23:38
Ma tunnistan ausalt üles, et olin tõsiselt leinameeleolus. Aga Alexise vigastuse üle, mitte viigi tõttu.

Jään aga lootma, et Sociedad jalga gaasipedaali pealt ära ei võta ning annab Realile samasuguse lahingu mis meilegi.

Kasper
03.10.11, 03:26
http://www.youtube.com/watch?v=MzMC-EAmZeg&feature=player_embedded

lorenzo
27.11.11, 15:50
http://www.youtube.com/watch?v=MzMC-EAmZeg&feature=player_embedded

see mees lõi just suht identse kolli Betisi vastu. nädala koll

Mask
27.11.11, 16:58
Lubasin küll suure suuga mänge vaadata aga pole aja nappuse tõttu õnnestunud. Kuida siis see hooaeg nii kehvad on oldud, et lausa viimaste seas ollakse? Koosseis on ju täitsa korralik ja treener ka päris hea reputatsiooniga (vähemalt Prantsusmaal), et vähemalt tabeli keskossa kuuluda.

Kasper
30.01.12, 03:10
Milline ebaõnn David Zurutuzal - lööd kolmandaks minutiks kaks väravat ja siis juba viiendal lahkud väljakult kanderaamil...

lorenzo
12.05.12, 23:43
loetud minutid tagasi saadeti suurte ovatsioonidega väljakult ära Mikel Aranburu, kelle jaoks oli see viimaseks mänguks oma profijalgpallurikarjääris. mees pallis Real Sociedadi eest juba 1997. aastast alates.

atleticomadrid
06.01.13, 21:39
Ilmselgelt on selle mängu vooru kuldmehikese ära teeninud Reali vastu hattricki löönud Xabi Prieto !!! Eluaegne Sociedadi mängija ja üks kindlamaid mängijaid baski tiimis üldse.
Kahjuks jäädi puhtalt ebaõnnele Realile meeskonnana 4-3 alla, kuid see ei vähenda superstaari esitusele antavat hinnangut karvavõrdki !
http://erreala.tv/wp-content/uploads/2012/08/xabi_prieto.jpg

atleticomadrid
19.01.13, 22:38
Au Real Sociedadile võitmatu Barcelona alistamise eest ! Elagu baskid, Viva Txuri-urdin !!!

Mask
11.03.13, 14:12
Vaatan, et mu Hispaania liiga sümpaatia on sel hooajal nii vingelt mänginud, et hetkel asutakse koguni Meistrite Liiga positsioonil. Ja võidetud on teiste seas Barcelonat, Malagat, Valenciat, viimati Madridi Atleticot ja kahel korral ka suurimat rivaali Athletic Bilbaod. Millest selline järsk tõus liigatabelis võrreldes eelmise hooajaga ja kuidas minu lemmikul Antoine Griezmannil on sel hooajal läinud?

_AI_
11.03.13, 16:44
Vaatan, et mu Hispaania liiga sümpaatia on sel hooajal nii vingelt mänginud, et hetkel asutakse koguni Meistrite Liiga positsioonil. Ja võidetud on teiste seas Barcelonat, Malagat, Valenciat, viimati Madridi Atleticot ja kahel korral ka suurimat rivaali Athletic Bilbaod. Millest selline järsk tõus liigatabelis võrreldes eelmise hooajaga ja kuidas minu lemmikul Antoine Griezmannil on sel hooajal läinud?

Carlos Vela, griezmann, Prieto... Noorus, kiirus, tehniline osavus ja ülitäpsed söödud. Natuke on ka kohtunikud aidanud ja õnne on kah ropult olnud, aga kes siis ei oleks oma õnne ottsepp. Ei tea, kuidas sel Malagala edasikaebusega CLi suhtes läheb, aga hetkel oleks vast neljanda koha kandidaat nr1-2 (Valenciaga). Kui muidugi välja jäädakse, võib juhtuda, et mängijad ostetakse üles (Bilbao Martinezi rahaga juba ootab).

Kasper
17.03.13, 00:47
Tänane neljas värav näitab umbes selle klassi ära, miks tabelis neljandal real püsitakse... Üldse löödi täna ikka ultrakaunilt.

Kasper
17.03.13, 01:45
Mainin selle ka ära, et alates 10. novembrist on saadud vaid üks kaotus. See pärineb Real Madridilt. Võidetud on nii Barcat, Atleticot, Valenciat... Võimas!

Mask
17.03.13, 15:13
Tänane neljas värav näitab umbes selle klassi ära, miks tabelis neljandal real püsitakse... Üldse löödi täna ikka ultrakaunilt.

Kena söödumäng tõesti. Ega Griezmanni teinegi väga inetum värav olnud:

http://www.youtube.com/watch?v=IljqcjMf6BU&feature=player_embedded

Huvitav kaua läheb, kuniks Deschamps avastab, et üks noormees on Hispaanias/Baskimaal juba mitmendat hooaega väga korralikult mängimas.

Kasper
18.03.13, 14:42
Et siiski inimestes veel huvi tekitada, siis no palun vaadake seda videot. Vaadake, kui äge on La Liga!

http://www.youtube.com/watch?v=MLjI8Nb47kg

papagoi
18.03.13, 15:43
Sa võid ju üritada, aga eestis on La Liga huvi väike. Premier on inimestele juba maast madalast pähe tambitud kui kõikvõimas ja ainulaadne.

atleticomadrid
18.03.13, 18:39
Eks lambana sündinu jääb ikka lambaks, näita mis tahad. Viva La Liga !

atleticomadrid
06.04.13, 22:47
Tuline 4 koha võitlus jätkub ja Sociedad on rebinud tänasega 4 punktise edu sisse. Baske CL näha üle aastate hakkab reaalselt kuju võtma.
Täna 4-2 võit lähima ja tugevaima rivaali Malaga üle ja võidu tõid loomulikult need ässad, kes see hooaeg Sociedadi hoos on hoidnud :
Vela ja Griezmann + väravad veel De la Bellalt ja Inigo Martinezilt.

Meeskond koosneb paljuski juba aastaid klubis mänginud meestest ja koostöö on seetõttu kujunenud laitmatuks. Kompotti vürtsitavad mehhiko ründeäss Carlos Vela ja prantslane Antoine Griezmann kelle pidurdamisel jäädakse tihti hätta.
Vela on 2 hooajaga löönud seni kokku 26 väravat liigas, rohkem, kui oma senise klubikarjääri jooksul kokku( Arsenal, Salamanca, Osasuna, West Bromwich Albion) !!!
Antoine Griezmann on teinud klubi eest vaatamata noorele eale (22) juba 140 mängu, lüües 28 väravat.
Noori talente on veelgi, näiteks Ruben Pardo, keskkaitsija Inigo Martinez ning Romast laenul olev Jose Angel.
Kogemusi ja küpsust lisavad GK Claudio Bravo, Carlos Martinez, Imanol Agirretxe, Alberto De La Bella, legendi staatuses Xabi Prieto, kes kõik on juba aastaid klubis.
Hispaanialiku ründejalgpalli on lisamas prantslaslikke elemente peatreener Philippe Montanier, 48 aastane endine väravavaht, kes on valitud Ligue 2 parimaks treeneriks 2009. Kes teab - tunneb prantsuse jalgpalli mäletab mõne aasta tagust Boulogne Cote Dopale - i kõrgliigas käiku.

Meintz
06.04.13, 23:07
Sociedad CLis oleks umbes sama nagu Leeds Meistrite Liigas (või Deportivo).

Aga Valencial siiski pealtvaadates selgelt kergemad fixtured tulemas, niiet võib taas minna nagu tavaliselt
Juba eelmisel hooajal olid Levanted, Zaragozad, Espanyolid jms CLi konkurentsis.

Seda ka et Vela võiks jääda mõneks hooajaks Sociedadi paigale ja Falcaod teha

dontastik
06.04.13, 23:24
Sociedad on viimasest 20-st liigamängust kaotanud vaid ühe. Loodetavasti kujuneb hooaja lõpp neile edukaks ja CL'i koht ongi olemas.

Jasper
07.04.13, 12:24
Sociedad CLis oleks umbes sama nagu Leeds Meistrite Liigas (või Deportivo).

poolfinaali laks nagu Leedsi viimane ja Depori eelviimane seiklus CL'is?

Mask
14.04.13, 15:50
Espanyol tegi eile Sociedadi poistele kena kingituse ja võitles Valencia vastu välja 3:3 viigi. Sociedad ise sai aga kirja kolm võidupunkti Rayo Vallecano vastu tänu Agirretxe kahele tabamusle.

ericbana
29.04.13, 01:07
Keegi võiks valgustada, kas Sociedad on väga tühjaks jooksmas põhitegijatest pärast nii võimast hooaega?

karl91
29.04.13, 01:35
Real Sociedad on tõesti tegemas kõva hooaega, mulle täitsa meeldib see ja tõesti hea oleks,kui selle klubi põhitegijad jäevad.
Carlos Vela on vist juba varem öelnud ka, et ta jääb klubisse peale seda head hooaega, kuigi seal on mõned noored kelle vastu võivad suuremad klubid huvi tunda.
Ma loodan, et Mehhiko koondise treener võtab aru pähe ja kutsub Vela koondisesse tagasi.

AaviK
29.04.13, 09:20
Keegi võiks visata siia Sociedadi/Malaga/Valencia alles jäänud mängud.

_AI_
29.04.13, 11:15
Keegi võiks valgustada, kas Sociedad on väga tühjaks jooksmas põhitegijatest pärast nii võimast hooaega?

Athletic noolib kindlasti nii mõndagi meest, palju räägitakse ka sellest, et Madrid kipub just Sociedadist endale Xabi asendajat ostma (Prieto), Barcelona listis võib olla Inigo Martinez. Griezmann olevat väga kuum kaup, kuid kui pääsetakse CLi, siis paljud kindlasti jäävad vähemalt üheks aastaks.

Yattara
29.04.13, 12:30
Xabi asendaja Prieto näol? Kas positsioonid ei ole mitte väga erinevad?

Kasper
29.04.13, 12:38
palju räägitakse ka sellest, et Madrid kipub just Sociedadist endale Xabi asendajat ostma (Prieto)
Ei-ei-ei. Et vahetame ühe Xabi teise vastu, kes on vaid kaks aastat noorem? Kindlasti mitte. Lisaks juba eelmainitud positsioonide erinevus...

lorenzo
29.04.13, 13:06
Keegi võiks visata siia Sociedadi/Malaga/Valencia alles jäänud mängud.

Sociedad- Getafe(A), Granada(H), Sevilla(A), Real Madrid(H), Deportivo(A)
Malaga- Granada(A), Real Madrid(A), Sevilla(H), Deportivo(H), Barcelona(A)
Valencia- Osasuna(H), Rayo(A), Getafe(A), Granada(H), Sevilla(A)

JuriM
29.04.13, 13:10
Et siis ilmselgelt Valencial kõige lihtsamad mängud jäänud.

_AI_
29.04.13, 17:06
Xabi asendaja Prieto näol? Kas positsioonid ei ole mitte väga erinevad?

Mälu vedas alt. Mainitud on Illaramendit.
Pikemalt spekuleerib Hispaania vutti päris kenasti tundev Phil Ball (http://espnfc.com/columns/story/_/id/1404174/ball:-clones-from-pea-mountain?cc=5739)

Punkt
29.04.13, 19:16
Ma isiklikult usun küll, et Real Sociedad päris tühjaks ei jookse. Müügiartikleid on muidugi palju, seda tuleb tunnistada, aga ma miskipärast ei taha uskuda, et suvel mingit massiline väljaränne toimub. Kes need potentsiaalsed ostjad oleksid? Hispaaniast on muidugi Real ja Barcelona, kes võiksid röövretke korraldada, aga üldjuhul sihivad nood klubid juba end rahvusvaheliselt tõestanud materjali (ehk äkki jääb noorte profiil veel madalaks). Ülejäänud nö subtopperid ei ole minu meelest väga tõenäolised variandid: esiteks puudub neil selline finantsmuskel, nagu kahel suurel on (La Real ei müü kindlasti odavalt) ning teiseks ei näe ma mingit erilist x-faktorit, millega nad mängijaid lihtsalt meelitada suudaks. Griezmann oli ju tegelt hooaeg kaks tagasi päris lähedal, et Atléticoga liituda, aga toona leppisid klubide juhid sõbramehelikult kokku, et Atleti ei hakka vägisi väljaostuklauslit maksma ning rohkem pole sellest enam juttu olnud. Praegu on Real Sociedad märksa paremas seisus kui tollal, seda igas mõttes.

Kindlasti võib rääkida ka Athleticust kui võimalikust kosilasest, aga kui mälu nüüd totaalselt alt ei vea, siis Jokin Aperribay minu meelest kuskil ütles, et Athleticule ta väga meelsasti ei müüks. Ka uduselt Albionilt võib huvi olla, kuid samas on La Realil oma trumbid, millega mehed alles hoida (näiteks CL) ning päris Rayo-tüüpi klubiga tegemist pole, keda saaks lihtsalt tühjaks imeda. Enamus mängijad on siiski olnud kas eluaegsed igiliikurid (Xabi Prieto), omakasvandikud (Griezmann, Iñigo, Illarramendi jne) või siis mehed, kes on just karjääri joonele saanud ning vaevalt mingit radikaalset muutust sooviksid (Vela). Esimesed sammud tuleviku suhtes on väidetavalt juba tehtud ning prantslasest peatreener Philippe Montanier peaks varsti uuele lepingule alla kirjutama, mis seoks teda klubiga kuni aastani 2015.

Üldiselt tuleb muidugi öelda, et Real Sociedad on end sel hooajal minu jaoks täiesti uuest küljest näidanud. Kooslus pole ju midagi väga uut, aga imekombel on suutnud kõik mehed sel hooajal korraga sammu edasi teha. Xabi Prieto, Agirretxe, Illarramendi, Zurutuza, Griezmann, Iñigo Martínez, Mikel González, Carlos Martínez, Pardo, Vela - tiimi on veel ja veel. Kui otsida mõnda ekvivalenti, siis mulle meenutab hetke Real Sociedad näiteks natuke Dortmundi, samamoodi on vaikselt tõustud ning muid sarnasusi ka veel sekka.

Mask
18.05.13, 12:57
Kahjuks on vahepealne viiepunktiline edu Valencia ees kahes viimases voorus maha mängitud. Esmalt kaotati Getafele ja siis tehti hädine 2-2 viiki tabeli tagumisse otsa kuuluva Granadaga. Vaadates kolme viimast mängu liigas, siis läheb viimase Meistrite Liiga koha püüdmine raskeks. Ees ootavad täna õhtune mäng Sevillaga võõrsil, Madridi Real kodus ning viimases voorus ellujäämise nimel võitlev Deportivo. Samas Valencial on vähemalt paberil pisut kergem hooaja lõpp, kui ees ootavad Getafe võõrsil, Granada kodus ja viimases voorus Sevilla võõrsil. Aga loodame ikka parimat, et pisut värsket verd ka järgmine hooaeg CL-is oleks.

Mask
19.05.13, 15:02
Game on! Sevilla murti võõrsil maha. Kahjuks oli ka Valencia võõrsil Getafe vastu võidukas. Mängu õnnestus pisut teisel poolajal näha, kuid selleks ajaks oldi väravatelöömisega juba ühele poole saadud. Sellegipoolest põnevuse või olukordade üle kurta ei saa, sest seda ja neid oli piisavalt. Ja nii palju, kui on õnnestunud Sociedadi mänge sel hooajal näha, pole neis mängudes seda hispaanialikku näitlemist ja maas püherdamist nii palju, kui mõnel suuremal meeskonnal ette tuleb. Kiitused.

http://www.dailymotion.com/video/x100evf_sevilla-1-real-sociedad-2_sport?start=176#.UZiwmkrHaVo

Ehk järgmises voorus külalised pealinnast vähekegi halastavad ja võtavad asja kergemini. Pole ju neil millegi (peale au) eest enam hooaja lõpus võidelda.

lorenzo
20.05.13, 22:49
sitt küll aga paistab et Montanier tõmbab Prantsusmaale tagasi, Rennesil mingi järgmine vutimiljonär oma plaaniga

Iceman
26.05.13, 23:53
God so exist! Super mängu suure Real Madridi vastu...

Üsna lõpus löödi sulust 3-3 värav, mida ei loetud ära aga viimasel minutil, viimasel rünnakul löödi 3-3 ikkagi ära ja CL´i lootus veel püsib!!!

dontastik
27.05.13, 00:02
God so exist! Super mängu suure Real Madridi vastu...

Üsna lõpus löödi sulust 3-3 värav, mida ei loetud ära aga viimasel minutil, viimasel rünnakul löödi 3-3 ikkagi ära ja CL´i lootus veel püsib!!!

Jah, lootus veel püsib, kuigi Valencia suutis kodus Granada üle mängida ja enne viimast vooru on neil Sociedadi vastu 2 punktiline edu. Eks viimane voor saab huvitav olema. Deportivo - Sociedad, kus Deportivol tuleb püsimajäämise pärast võidelda ja Sociedad tahab kindlasti võita ja loota, et Unai Emery juhendatav Sevilla keerab Valenciale käru.

BCfey
27.05.13, 00:50
Sociedad - 27 lööki väravale, 12 postide vahele.

Madrid - 11 lööki väravale, 4 postide vahele.

Super mäng oli! Aga arvestades et see oli siiski Madridi C meeskond, siis oleks Sociedad pidanud neid ikka korralikult nüpeldama. Kahju et need 2 punkti võtmata jäid.

Mask
27.05.13, 00:57
Vaidleks vastu. Diego Lopez, Marcelo, Khedira, Modric, Kaka, Essien, Arbeloa, Carvalho, Albiol, Callejon, Higuain küll C koosseis ei ole. Heal juhul on mõned neist B koosseisu omad.

Aga tuleb ikka loota, et Sevilla pisut aitab ja ise Deportivole midagi korraldada suudetakse. Deportivo muidugi võiks ikka üles jääda. Samuti üks sümpaatseid meeskondi Hispaanias.

BCfey
27.05.13, 01:05
Vaidleks vastu. Diego Lopez, Marcelo, Khedira, Modric, Kaka, Essien, Arbeloa, Carvalho, Albiol, Callejon, Higuain küll C koosseis ei ole. Heal juhul on mõned neist B koosseisu omad.

Aga tuleb ikka loota, et Sevilla pisut aitab ja ise Deportivole midagi korraldada suudetakse. Deportivo muidugi võiks ikka üles jääda. Samuti üks sümpaatseid meeskondi Hispaanias.

Minu silmis on ainult Lopez, Khedira, Modric, Arbeloa ja Higuain algkoosseisu mehed.

Arvesta juurde veel fakt et mehed mängisid heal juhul 50% motiveeritusega.

Punkt
27.05.13, 01:18
Kui aus olla, siis ega teiste meeskondade jaoks erilist vahet pole, kas tegu on B või C koosseisuga. Reali (ja samuti Barcelona) rahaliste võimaluste puhul on ka pingil nii kõvad mehed, et teised meeskonnad võivad vaid unistada taoliste ostmisest ning tuleb kõvasti hambad ristis pusida, et vastu hakata.

Aga Real Sociedadi juurde tulles, siis sai antud mängu poole silmaga jälgitud ning baskidel oli ikka meeletult ebaõnne. Agirretxe ja Griezmann näevad ilmselt mõnda oma raisatud olukordadest täna unes ning tuleb öelda, et ka Diego Lopez tegi Real Madridi väravas suurepärast tööd. Väga kahju, et võidupunktid seekord võtmata jäid kodus. Loodan minagi, et La Real end Meistrite Liigasse pressiks.

atleticomadrid
29.05.13, 17:39
Väidetavalt ollakse väga lähedal Barca Marc Muniesa soetamisele.

dontastik
01.06.13, 23:53
Nonii, poolajaks Deportivo vastu 1-0 ees ja vaadates teist mängu Sevilla - Valencia vahel, siis trumbid on täielikult Real Sociedadi käes, et ise viimane Meistrite liiga koht ära võtta. Banega viis poolaja alguses Valencia juhtima, aga peale seda pööras Sevilla mängu täielikult enda kasuks. Negredo 2 väravat 4 minuti jooksul ja Sevilla juhib ise 2-1 peale esimest poolaega. Lisaks mängib Sevilla veel arvulises ülekaalus, sest Valencia mängija Jonas sai otse punase.

j6u1uv4n4
02.06.13, 00:26
Alvaro Negredo on Sociedadile suurt teenet tegemas, ning tore olekski näha CL-is mõnda uut euroopa eliit jalgpallimaa klubi.

Iceman
02.06.13, 00:54
Ja tehtud!! Real Sociedad ongi järgmine hooaeg CL´is...ülikõva. Loodetavsti suudetakse end alagrupiturniirile ka mängida! :)

Kohtunik tegi küll lõpus mängu huvitavamks, kui andis punase kaardi Sociedadi mängijale aga õnneks pidasid vastu.

Hellik
02.06.13, 01:09
Tubli saavutus txuri-urdini poolt! Edu CL-is!

Yattara
02.06.13, 04:15
Minu arvates on Sociedadi CL-i pääsemine just jama. Üks tõsisemaid vastasseise Hispaania jalgpallis võiks olla just Valencia ja Atlético. Hetkeseisuga sekkub aga klubi, kellel nagunii pikka pidu ei ole, ainult rikub Valencia majanduslikku olukorda.

Mõnuagent 007
02.06.13, 04:28
Minu arvates on Sociedadi CL-i pääsemine just jama. Üks tõsisemaid vastasseise Hispaania jalgpallis võiks olla just Valencia ja Atlético. Hetkeseisuga sekkub aga klubi, kellel nagunii pikka pidu ei ole, ainult rikub Valencia majanduslikku olukorda.

See on nii rumal arvamus, et anna olla. Ehk Hispaanias olgu kaks suurt, kaks ülejäänut ja siis ülejäänud imegu muna?

Yattara
02.06.13, 12:33
Aa, sry, öine värk ja ebaselged meeled jne. A samas isiklikust perspektiivist olnuks siiski toredam Valencia edu. :)

atleticomadrid
03.06.13, 21:43
Minul on Valenciast küll kõrini CL - is, 4- 5 aastat järjest jõudsid alagrupiturniirile vist ? Sociedad on huvitav ja särtsakas meeskond ja loodame, et nad ka edaspidi head hoogu jätkavad.

lorenzo
03.06.13, 22:10
huvitav kes uueks treeneriks tuleb? ja no koosseisu tuleb ka kindlasti tugevdada ehk siis pinki pikemaks, sest sedasi on oht Segundas lõpetada

_AI_
03.06.13, 22:16
huvitav kes uueks treeneriks tuleb? ja no koosseisu tuleb ka kindlasti tugevdada ehk siis pinki pikemaks, sest sedasi on oht Segundas lõpetada

Unay, Emery- võttis endale viimase mänguga CLi koha ja andis valenciale korraliku ninanipsu. Pandi talle ju sulg sappa, kuna ei suutnud Valenciat kolmandast kohast ettepoole tõsta...ja nüüd siis Valencia ELis ja sisuliselt pankrotis. Well done.

Punkt
03.06.13, 22:34
Ilmselt oleks kasulik taas mõni prantslane etteotsa leida, arvestades millist edu on nii Denoueix' kui ka Montanieri aegadel nauditud.

Aga kui tõsiselt rääkida, siis nimekirjas olla Ernesto Valverde (ilmselt siiski pigem Athleticu pärusmaa), eelnevalt mainitud Unai Emery, Luis Zubeldia ja isegi Frank Rijkaard. Favoriit olla siiski Gerardo Martino, keda ka Malaga meelsasti Pellegrini asendajana näeks, kuid La Real olevat argentiinlase jaoks eelistatum variant.

LeeRomeno
04.06.13, 00:08
Fantastiline tulemus, loodan, et mängivad sama innustunult nagu Malaga see hooaeg ja leiavad rohkelt poolehoidjaid.

Punkt
09.07.13, 15:17
La Real on seni veel üsna tagasihoidlikult tegutsenud, aga vähemalt nii palju on juba korda saadetud, et José Ángel saadi Romalt veel üheks aastaks laenule. Kõik edusambad on samuti suudetud seni alles hoida, kuigi Illarramendit noolib Real Madrid ikka päris agressiivselt. Jokin Aperribay andis igatahes mõista, et noort baski müüa ei soovita ning kui mees läheb, siis ainult nii, et keegi maksab väljaostuklausli. Väga loodan, et asi nõnda kaugele siiski ei lähe ning San Sebastiani meeskonnal lastakse kasvõi ühe hooaja veel senine kooslus säilitada.

Endisele peatreenerile Philippe Montanierile on ka juba mõnda aega tagasi asendaja leitud - uueks lootsiks sai senine abitreener Jagoba Arrasate.

atleticomadrid
09.08.13, 19:29
Baskide vastaseks CL eelringis on Lyon Olympique. Pagan, oleks võinud parem loos tulla aga võta näpust. Rammu prantslaste alistamiseks peaks ometi olema ! Viva La real !

Diz
17.08.13, 22:52
Ilus algus liigale.
2-0 võit Getafe üle

lorenzo
20.08.13, 23:06
oioioi mis koll ja milline kokkumäng. Vela-Giezmann ikka väga hea duo

Fixer
20.08.13, 23:12
http://i.minus.com/iV70W1Z71PzX4.gif

Diz
20.08.13, 23:13
Pole paha rsk

BCfey
20.08.13, 23:49
Päris kena mäng seni olnud. Sociedadi mänguplaan tundub hetkel paremini töötavat ning kuigi Garde mehed paar ohtlikku momenti tekitanud on, siis ei ole nad suurt peavalu Hispaanlastele siiski eriti valmistanud. Griezmanni värav oli muidugi fantast ja kena kättemaks oma noorsoo klubile, kelle toonane treener seda venda Lyoni esindamiseks liiga ebapädevaks pidi.

/ Parandan ennast - Lyonis pole Antonie mänginud ent oli ta selle klubi suur fänn ja üritas noorena meeskonda sisse saada. See tal ei ei õnnestunud kuna poissi peeti liiga väikseks kõrgel tasemel jalgpalli mängimiseks.

nodisco
20.08.13, 23:52
Tõsine maasikas Griezmanni poolt! Mäng tundub hetkel sujuvat ning hetkel löödi ka teine väga kena värav. Ilus.

lorenzo
20.08.13, 23:54
no täitsa pees ikka mis kollid. Baskid võiksid siit tõesti edasi saada. Granero ka veel pingil

Meintz
21.08.13, 00:02
Ebareaalne...

Griezmann on ikka kõva talent, kuigi kohati veel päris toores

Griez-Sefarovic-Vela saab väga surmavaks trioks veel liigas

BCfey
21.08.13, 00:06
http://i.minus.com/ibgyxpcbMCPPAJ.gif

Diz
21.08.13, 08:57
Väga kenad väravad.
Võõrsil 2-0 pole paha...

delorean
21.08.13, 12:12
Assa, väga mürgised väravad ikka. Lyon isiklikult peale Juninhot pole eriti sümpatiseerinud ja uustulnukaid CL-is alati põnev jälgida, loodetavasti suudavad liigat samavääriliselt esindada kui Malaga eelmisel hooajal. Aga okei-okei, ootame korduskohtumise ära ja siis vaatame edasi.

Kasper
21.08.13, 15:20
Griezmann on ikka kõva talent, kuigi kohati veel päris toores
Kust otsast Griezmann toores on?

Mask
21.08.13, 15:30
Griezmanni kiidulaulu on saadud laulda juba viimased 2-3 aastat, kuigi klubi eest pole teda ülemäära palju mängimas näinud.

Loodetavasti Deschamps ka vaatas ja noormehe lõpuks koondisesse kutsub.

karl91
29.08.13, 00:11
Ja 1-0 Vela scooooooris, Sociedad arvatavasti selle seisuga edasi kah.(üldseis 3-0) :)

Ning Vela lööb ka 2 Lyonile. Meeldib :D

Vela koondisesse!!!!!!!!!

JuriM
29.08.13, 14:27
http://www.youtube.com/watch?v=IjTDrHS2nAk

Owned.

atleticomadrid
01.09.13, 15:34
Vela koondisesse!!!!!!!!!

Vela on koondisest eemal mingisuguste napsiga seotud koeruste tõttu.

matys
11.09.13, 11:44
Käisin San Sebastianis vaatams seda mängu, kus kohalik Real võitis külla sõitnud Lyoni. Sattusin sel kolmapäeval San Sebastiani ja läksin kohe Anoetale, kahjuks oli siesta aeg ja piletit ei saanud. Õhtul tagasi minnes olid alles 95 eurosed piletid, maksin siis 95 euri pileti eest ja läkisn mängu vaatama. Väga võimas emotsioon oli,publik oli täiega lahe. Mäng oli võimas nagu te kõik teate ja Real valitses seda. Lõpp oli lahe, kui Reali fännid kõik laulsid mingit klubi laulu jaa de ge amo , ma sind armastan vms. Peale mängu tuli meeskond ka tänama ja viskasid oma dresse ja särke publikusse, ma sain kinni püütud Vela soojendusdressi, Vela nime peal polnud, aga ilus Reali logo on seal peal. Loodetavasti teevad CL-s ka hea hooaja.

karl91
12.09.13, 15:36
Vela on koondisest eemal mingisuguste napsiga seotud koeruste tõttu.

See keeld on tal ammu läbi. Toimus see intsident 2010 ja ta on selle vahemiku sees 2 koondise mängu teinud. Mõlemad arvatavasti 2011 aastal.
Arvatavasti on ta järgmiseks korraks kui on Mehhiko jaoks väga tähtsad mängud on ta koondises, USA ja Hondurase vastu puudus ta isiklikel põhjustel. Wikis on täpsemalt kirjas.

nodisco
03.10.13, 14:23
Loodetavasti oma alagrupis päris punktita ei jääda. Mõned kohtumised veel õnneks ees, kuid pärast Lyoni ei ole kuidagi soonele saadud.

_AI_
03.10.13, 15:42
Loodetavasti oma alagrupis päris punktita ei jääda. Mõned kohtumised veel õnneks ees, kuid pärast Lyoni ei ole kuidagi soonele saadud.

Kooliraha. Esimene hooaeg CLis (üle pika vaheaja- nt Dortmund) kipub paljudel klubidel nii lõppema. Liigne üritamine muutub krambiks ja taktikaliselt on ikka naiivselt mängitud.

nodisco
03.10.13, 21:48
Kooliraha. Esimene hooaeg CLis (üle pika vaheaja- nt Dortmund) kipub paljudel klubidel nii lõppema. Liigne üritamine muutub krambiks ja taktikaliselt on ikka naiivselt mängitud.

Eks see nii ole küll. Treener ei ole sama masti mees, mis eelmisel hooajal. Muidugi murekoht on see, et hetkeline tabeliseis ei kiida järgmise aasta osalemist väga heaks. Mängitud on muidugi vähe, aga vaid 1 võit hetkel ja mõned viigipunktid.

atleticomadrid
03.10.13, 22:14
Särtsu nagu pole. Tea kas tuleb, eks hooaeg näitab.

dontastik
23.11.13, 22:26
1 - Carlos Vela is the first player to score four goals in a game in the Europe’s top five leagues this season. Explosion

http://youtu.be/3byxx2KP9jU

atleticomadrid
24.11.13, 16:43
Stiilne noot mehhiko peatreenerile.

Kasper
05.01.14, 23:57
Väga ilus derbi oli! Griezmann näitas taas, et on kõva mees.

atleticomadrid
06.01.14, 01:54
CL oli liigahooaja vastik pidur.

lorenzo
06.01.14, 02:36
eks oligi arvata, et sellise koosseisuga mitmel rindel vastu ei pea. olulisi täiendusi ju suvel ei tehtud

karl91
22.02.14, 23:46
Suppppppppper Sociedad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Debs
22.02.14, 23:49
Ja Mcity ei tule sellise asjaga toime...

Punkt
11.04.14, 19:11
http://estaticos01.marca.com/albumes/2014/04/08/nuevoanoeta/1396951593_extras_albumes_0.jpg

Järjekordne Hispaania klubi mõlgutab vaikselt plaane staadionit uuendada - sedakorda siis Real Sociedad. Uues kuues Anoeta mahutaks esialgsete plaanide kohaselt ligi 42 000 pealtvaatajat ja muuhulgas kaotataks ära senised tüütud jooksurajad. Ehitama loodetakse hakata 2015. aasta suvel.

http://www.youtube.com/watch?v=t5Siw0GXWiM

FoxHunter789
12.04.14, 09:10
Ilus staadion. Aga ma ei mõista, kust see raha võetakse.Praegu Hispaanias ju suur masu ja paljud klubid võlgades, aga kõik ehitavad. Barca, Atletico, Bilbao, Valencia (üritavad vähemalt), Sociedad

Punkt
12.04.14, 14:32
Ilus staadion. Aga ma ei mõista, kust see raha võetakse.Praegu Hispaanias ju suur masu ja paljud klubid võlgades, aga kõik ehitavad. Barca, Atletico, Bilbao, Valencia (üritavad vähemalt), Sociedad

Sociedadi puhul on ilmselt Illaramendi müügist veel natuke vabasid vahendeid. Anoeta remodelleerimise eelarveks on klubi praegusel hetkel välja öelnud 43,8 miljonit eurot, mis tahetakse veidi madalamaks saada, 40 miljoni peale. Nii palju kui lugenud olen, siis Real Sociedad maksab otse oma taskust 20 miljonit eurot, 10 miljonit loodetakse saada tehingust Kutxabankiga ning ülejäänud raha on lubanud anda Baskimaa valitsus.

Nüüd kisub veidi küll Sociedadi teemast kõrvale, aga mis teisi staadioneid puudutab, siis...

Athletic on finantsmuskli poolest ju tegelikult väga heas olukorras. Lihtsalt oma kaadrivaliku põhimõtete tõttu ei ole neil väga võimalik oma varandust raisata. Staadioni ehituseks saadi raha väidetavalt nii kokku:

The issues of financing were finally resolved with funding coming from five partners. Athletic Club, BBK (Bilbao Biscay Savings Bank), The Council of Bizkaya and The Basque Regional Government would have a €50m stake in the project, whilst Bilbao City Council committed €11m. Some local politicians called upon Athletic to make a greater contribution to the project, but Athletic remained resolute, reminding everybody of the stadium's community facilities and the €500,000 they will pay each year in rent.

Atlético puhul on aga näiteks klubipoolsed kulud suhteliselt minimaalsed, sest antakse vastu põhimõtteliselt Vicente Calderoni alune väga magus maatükk:

Atlético Madrid owns the Estadio Vicente Calderón, and FCC, a leading Spanish construction company, covets the land that it and the adjoining Mahou Beer Factory stand on. In return for this piece of prime real estate, FCC will build Atléti a modern stadium on the site of La Peineta at little or potentially no cost. The proposed cost of the build will be €270m. All Atléti would have to pay is approximately €40m to the City of Madrid who own the land on which La Peineta stands.

FoxHunter789
12.04.14, 17:39
Selge. Tänan selle põhjaliku vastuse eest :)

atleticomadrid
30.07.14, 18:25
Esteban Granero !
http://images.teinteresa.es/deportes/futbol/Esteban-Granero-presentacion-Real-Sociedad_TINIMA20130816_0724_18.jpg

Kasper
01.08.14, 01:21
Tore, et Sociedadi jäi. Loodetavasti enam traumasid ei tule ja saab näidata, milleks ta võimeline on, sest kutt on ju nii-nii hea.

Cule
01.08.14, 16:52
Vahepeal on kuidagi vaikselt sisse toodud ka Alfred Finnbogason, kes eile ka Euroopa liigas sai mängida. Hollandi liigas lõi kõvasti väravaid, eks näeb kas ka La Ligas nii hästi läheb.

Iceman
24.08.14, 21:55
Esimene poolaeg lasti Eibaril siis poolaja viimase löögiga 1-0 juhtima minna...rumal käemäng karistusala kasti kõrval ja FK´st terava nurga alt Java Lara lõi värava paremale ülevale postist palli väravasse...Näis mida Sociedad IIpa suudab...Eibar kahjuks rohkem mängu valitsenud. Eelmine hooaeg teises liigas 21st kodumängust vaid 12 väravat lasi sisse. Läheb raskes Sociedadil see hooaja esimene mäng positiivse tulemusega lõpetada.

bubbles
28.08.14, 22:01
Mis asi see nüüd Krasnodariga mängu lõpus juhtus? Keegi nägi mängu? Väga üllatav lôpp

BCfey
28.08.14, 23:07
Mängu ise ei näinud aga siit (http://www.instagoals.com/fc-krasnodar-vs-real-sociedad-highlights-600-720p/) leidsin highlightsid.

Ei ole Arrasate meestel see hooaeg kõige paremini alanud. Kõigepealt 1:0 kaotus liiga uustulnukatele Eibarile ning nüüd säärane saun Krasnodaris. Tundub et Baskimaa klubi ei ole veel korralikult taastunud oma võtmemängijate maha müümisest antud suvel.

bubbles
01.09.14, 09:31
Vägev! Võit Real Madridi vastu oli küll üllatus, eriti 0:2 kaotusseisust.

atleticomadrid
01.09.14, 18:44
Kui nüüd saada üle sissekulunud ettevaatlikusest ja arvata, et Reali üle võit ei olnudki juhus võib tänavuselt La Liga hooajalt ikka väga tasavägist meelelahutust oodata.

jobikukal
21.09.14, 13:45
mis arvate Real Sociedad vs Almeria matšist?
Pakun, et Almeria saab vähemalt 2 väravaga, sest nad jätkavad eelmise hooaja rada seal kuskil relegationi piiri peal. Aga et kindel olla, siis panen handicap -1, et kui juhtub ime, ja ei lööda hulganisti väravaid, saab vähemalt papi tagasi :)

Üldiselt tasub sellistel juhtudel pigem handicapile bettida, saab rohkem moneyz, kui lihtsalt straight win

Cule
22.09.14, 02:17
Noh, better luck next time vast :/ Aga mäng oli päris põnev iseenesest, mõlemad tiimid andsid kuuma.

Meintz
26.10.14, 16:42
Mõni päev tagasi siis sellised uudised (http://www.insidespanishfootball.com/131626/pepe-mel-favourite-to-take-over-at-real-sociedad/)

Ning selle jätkuks jäädi eile ka Cordoba vastu 87. minutil võidust ilma ja kuigi veel kuu alguses oli Arrasatel presidendi toetus olemas, siis usutavasti on sack aja küsimus

Punkt
26.10.14, 17:18
Pepe Mel oleks kahtlemata tore valik. Betis mängis tema käe all kaunist, atraktiivset jalgpalli. Juande Ramost oleks samuti huvitav taaskord La Liga satsi juhendamas näha.

Kõige intrigeerivama kuulujutu järgi on Baskimaa klubi pannud silma peale ka noorele ja andekale sakslasele Thomas Tuchelile, kes viimati tüüris Mainzi ning tegi seda väga korralikult. Oleks väga vahva, kui selline karakter La Ligat rikastama tuleb.

Staadium
10.11.14, 16:02
Realil on siiani 2 võitu Ligas ja meeskondade vastu, kes kohtusid eelmises CL finaalis. Muinasjutuline :D

Raitsu
11.11.14, 02:27
Uus peatreener : David Moyes !

nodisco
11.11.14, 15:27
Võib-olla ma olen naiivne, aga ma usun, et flop Moyes saab Sociedadis täitsa hakkama. Eks muidugi aeg annab kõige parema pildi, aga leian, et varajaseks appikarjeks pole põhjust.

Punkt
11.11.14, 16:49
Selles mõttes on Moyesil hea alustada, et kuhugi palju sügavamale pole Real Sociedadil enam kukkuda. Päris huvitavaks katsumuseks saab olema see, kuidas ta suudab oma ideid keelebarjääri tõttu üldse meeskonnale edasi anda. Oli vist kunagi Mirallas see, kes Roberto Martinezi saabumist Evertoni kiitis, kuna erinevalt Moyesist sai ta vabalt hispaania keeles suhtlema hakata. Ehk siis võib arvata, et ilmselt Moyesi hispaaniakeelne sõnavara eriti kiita pole. Real Sociedad on praegu katkise enesehinnanguga meeskond ja just selline sõnaline motiveeriv osa võiks tähtis olla.

Ehk resümeeks - muidugi on huvitav Briti koolkonna treenerit La Ligas näha, aga kui ma oleks La Reali poolehoidja, siis eelistanuks suurt palka nõudvale šotlasele pigem omakandi meest Pepe Meli või samuti suure põnevusfaktoriga Thomas Tuchelit, kel tundub potentsiaali rohkem olevat. Toschak ja Coleman omal ajal üleliia kaua Real Sociedadi pukis ei püsinud. Aga eks anname šotlasele aega atra seada.

FoxHunter789
11.11.14, 17:09
Päris huvitavaks katsumuseks saab olema see, kuidas ta suudab oma ideid keelebarjääri tõttu üldse meeskonnale edasi anda. Oli vist kunagi Mirallas see, kes Roberto Martinezi saabumist Evertoni kiitis, kuna erinevalt Moyesist sai ta vabalt hispaania keeles suhtlema hakata. Ehk siis võib arvata, et ilmselt Moyesi hispaaniakeelne sõnavara eriti kiita pole. Real Sociedad on praegu katkise enesehinnanguga meeskond ja just selline sõnaline motiveeriv osa võiks tähtis olla.
Kindel, et see Mirallas oli? Mirallas ju Belgiast pärit ja vaevalt ta nüüd hispaania keelt parem on rääkida, kui inglise keelt.
Aga Moyesist rääkides, siis ma arvan, et ta pole sugugi nii halb peatreener, kui tundub olevat. Lihtsalt kogu see ManU tiim oli kohutav, kelle ta mängima pidi panema ja nüüd, kui pukis on van Gaal, kellel on kasutada Di Mariad, Shawd jne, on samuti püsti hädas.

j6u1uv4n4
11.11.14, 17:24
Kindel, et see Mirallas oli? Mirallas ju Belgiast pärit ja vaevalt ta nüüd hispaania keelt parem on rääkida, kui inglise keelt.

Kevin Antonio Joel Gislain Mirallas y Castillo

ElNino9
11.11.14, 19:19
Kevin Antonio Joel Gislain Mirallas y Castillo
jep,
Mirallas' father was born in Spain, although Mirallas was born in Liege.

LeeRomeno
11.11.14, 22:23
Aga Moyesist rääkides, siis ma arvan, et ta pole sugugi nii halb peatreener, kui tundub olevat. Lihtsalt kogu see ManU tiim oli kohutav, kelle ta mängima pidi panema ja nüüd, kui pukis on van Gaal, kellel on kasutada Di Mariad, Shawd jne, on samuti püsti hädas.

Ma pigem ikka arvan, et Moyes ongi selline ideaalne treener oma taktika ja suhtumisega sellise keskmise või keskmiselt pisut kõrgema tasemega meeskonna jaoks. Evertoni eesotsas oli ju täiesti okey, tipptiimi jaoks on vast liiga üheülbaline, aga tabeli tagumisest otsast võivad kindlasti tõusta, taset ju on, võidud Madridi meeskondade vastu näitavad seda.
Igatahes ootan huviga, mis siit tuleb.

FoxHunter789
12.11.14, 08:57
Oh, oh :D Kogu aeg teadnud, et Kevin Mirallas ja Belgiast pärit, aga see pikk nimi selgitab asja

Saarlane
12.11.14, 11:30
Steve McClarenit mäletate? Üks teine Britimaal flopanud treener. Twentega Hollandi meister 2009-10.

Kenny's Heroes
12.11.14, 16:09
El Elegido?

karl91
13.11.14, 07:04
Tore, et Carlos Vela koondises tagasi ning Mehhiko eest väravad kirja saab. :D

Raitsu
13.11.14, 07:05
Tore, et Carlos Vela koondises tagasi ning Mehhiko eest väravad kirja saab. :D

The Moyes impact.

Staadium
23.11.14, 14:48
Mis sõnasõda seal toimus I pa. Moyese suunas Deportivo abitreeneri poolt? Tundus, et mees saadeti oma raevu tribuunidele edasi elama kohtuniku poolt.

atleticomadrid
24.11.14, 12:49
David Moyes isn’t the first former Manchester United manager to try his luck in La Liga. Nor is he the first former Everton boss to pitch up in the Basque Country. Real Sociedad have even had a Scottish coach taking the sessions in San Sebastian.

http://www1.skysports.com/football/news/11828/9570941/the-experiences-of-howard-kendall-ron-atkinson-and-steve-kean-can-help-david-moyes-at-real-sociedad

Punkt
25.11.14, 18:09
Moyesi esimesed möllamised

https://www.youtube.com/watch?v=vwNOHb82AWM

JuriM
29.11.14, 10:45
Carlos Vela kaabutrikk Elche vastu ja Moyes marsib edasi. :D

Meintz
07.12.14, 22:57
Skoor skooriks, aga mängupildilt oli see ikka ülim impotentsus. Nii kaitses, nii rünnakul (õigemini see "plaan", millega ründama mindi) ja nii ka väravavahi poolt. Hullem klassivahe kui nt Manchesteri derbydes eelmises aastal.
Kuigi palju nende mänge pole sel hooajal näinud, siis põhjust Villarreali 11/12 kordumiseks on. Kuigi mängijate CV-d ju iseenesest on korralikud

zelee
15.01.15, 20:03
:D:D

https://www.youtube.com/watch?v=Wa3BzSg8oFw

Punkt
08.02.15, 17:39
Šoti mehe seiklused jätkuvad, seekord midagi rubriigist "tunne oma vastaseid":

OUO31hujdml

atleticomadrid
08.02.15, 21:40
Mida ta teisena ütleb ja wtf is ballbayo? :D

bubbles
22.02.15, 16:40
Real Sociedad hetkel tabelis 10nal kohal. Osadel muidugi veel 24nda vooru mängud pidamata. Tänane võit Sevilla üle võis kindlasti eriti magus olla. Sevillal oli muidugi neljapäeval alles Euroopa Liiga mäng Mönchengladbachi vastu, eks see mängis ka rolli.

Kaurr
08.03.15, 22:42
Täna siis 1-0 võit espanyoli üle. Mängu ei näinud, aga statistika järgi võiks öelda, et võrdne mäng oli.

kuna celta vigo kaotas villarealile , siis espanyol kui ka celta vigo kahe punkti kaugusel ja bilbao 3 punkti kaugusel, 8s koht pole üldse kohe mitte kaugel.

BCfey
17.03.15, 17:24
Eile õhtu saavutas Moyesi Sociedad Getafe koduväljakul oma esimese võõrsilvõidu. Tabelis ollakse nüüd 33p 10. kohal.

https://www.youtube.com/watch?v=CnqckYJFgGo

BCfey
01.05.15, 21:50
David Moyesi elust Baskimaal:

https://www.youtube.com/watch?v=HpRQR7cfUhI

BCfey
02.05.15, 12:58
Carlos Vela sai eile Real Sociedadi 3:0 võidus Levante üle sellise trikiga hakkama:

http://giant.gfycat.com/FirstWindingKinglet.gif

Viimane kord kui La Real karistuslöögist skooris, siis oli selle autoriks ei keegi muu kui praegune Barca väravavaht Claudio Bravo:

http://giant.gfycat.com/ImmediatePracticalDugong.gif

Tofoa
04.05.15, 14:38
Viimane kord kui La Real karistuslöögist skooris, siis oli selle autoriks ei keegi muu kui praegune Barca väravavaht Claudio Bravo

Oota, sa tahad öelda, et Real Sociedad ei ole 5 aastat karistuslöögist väravat saanud?

BCfey
04.05.15, 16:22
Oota, sa tahad öelda, et Real Sociedad ei ole 5 aastat karistuslöögist väravat saanud?

Yup, nii seda Hispaania meedias vähemalt kuulutati.

Samas ma ise küll kõiki mänge nüüd ette ei võtnud, seega võib see statistika vigane olla.

_AI_
04.05.15, 16:32
Yup, nii seda Hispaania meedias vähemalt kuulutati.

Samas ma ise küll kõiki mänge nüüd ette ei võtnud, seega võib see statistika vigane olla.

Peast ütleks, et La Liga stats.

Staadium
07.11.15, 00:45
Tundub, et Moyes on see mees, kes esimesena kinga saab La Ligast!

dontastik
07.11.15, 01:44
Tundub, et Moyes on see mees, kes esimesena kinga saab La Ligast!

Paco Herrera (Las Palmas) ja Lucas Alcaraz (Levante) on juba sel hooajal tagandatud ametist. Aga jah, kui Sociedad nii edasi jätkab (viimasest 5-st mängust ainult 1 võit ja 4 kaotust), siis Moyesil pikka pidu ei ole.

atleticomadrid
09.11.15, 13:05
Pressiteadet on õhus:

Reports from Spain say Real Sociedad have taken the decision to sack David Moyes and replace him with former Barcelona B Coach Eusebio Sacristan.

AS claims La Real President Jokin Aperribay and the board of directors came to the decision in the aftermath of Saturday’s defeat to Las Palmas.

Eusebio, who has also trained Celta Vigo, is expected to be named as the Scot’s replacement but B team Coach Asier Santana will take Monday’s training session.

marv3llous
09.11.15, 19:08
Done: http://www.realsociedad.com/document/view/spa/0/193335/comunicado-oficial

dontastik
09.11.15, 19:26
663729888348762112

Meintz
09.11.15, 19:30
Olen umbes 3 korda ka Barcelona teemasse sattunud ja no seal loetu põhjal on Eusebio tulek päris korralik üllatus

_AI_
09.11.15, 20:34
Olen umbes 3 korda ka Barcelona teemasse sattunud ja no seal loetu põhjal on Eusebio tulek päris korralik üllatus

Peamine etteheide ei olnud Eusebiole tulemused, vaid paradoksaalsel kombel vastupidi- tulemused olid liiga tähtsad noorte arendamise asemel. Ja kui lõppeks tulemused ka enam päris need ei olnud, siis sai kinga. Nn esinduskoosseisu eesotsas võib ta täitsa pädev olla, koosseisu Sociedadil on, paberil ikkagi selge esikümne sats.

RealFan
09.11.15, 22:10
Eelmise hooaja järel tundus, et Moyesi käe all saab sellest meeskonnast asja, ennustasin vist isegi kuuendaks. Tehtud ostud tundusid mõistlikud ning koosseis igati soliidne. Kuna ise ühtegi mängu vms jälginud ei ole, siis ei tea, mis täpselt Moyesile saatuslikuks sai.

Tofoa
09.11.15, 22:22
ei tea, mis täpselt Moyesile saatuslikuks sai.

http://www.theanfieldlounge.com/uploads/2/6/9/3/26939903/1147439_orig.jpg

sepakas
05.04.16, 10:25
See on huvitav lõik sellest nn Panama Papers nimistust, mis viitab klubi poolsele süstemaatilisele tegutsemisele teatud ajal, et ots otsaga paremini kokku tulla:

Mattias Asper, Valeri Karpin, Nihat Kahveci, Tayfun Korkut, Darko Kovačević, Gabriel Schürrer and Sander Westerveld had accounts created by Real Sociedad and its president(s) principally Iñaki Otegui, under the leadership of José Luis Astiazarán, Miguel Fuentes, María de la Peña, Juan Larzábal and Iñaki Badiola

atleticomadrid
13.07.16, 18:26
14 suve tagasi algas Sociedadi teekond liigahõbedale mida keegi oodata ei osanud. Tiitli baskimaale napsamisest jäi puudu vaid pisut:
http://thesefootballtimes.co/2016/07/08/when-royals-could-have-been-kings-real-sociedads-push-for-the-2002-03-la-liga-title/

Francis
26.08.17, 00:26
Täna sai üks klubi legend Xabi Prieto Sociedadi särgis kirja 500nda mängu. Esimese mängu tegi siis 2003.aastal ning läbinisti oma linna mehega.
Mäng ise võideti täna Villareali vastu 3-0 ja Prieto sai ise ka värava kirja. Kõik väravad esimesel poolajal ja ega Villarealist enam tõsist vastast polnud teisel poolajal. Mängu miinuspoolele jäi kaitsetala Raul Navase vigastus, kes toimetati kanderaamiga ära.

telekavaataja
29.11.17, 23:13
Real Sociedad on midagi ulmelist korraldamas Copa del Reys. Teist korda nädala jooksul mängitakse kotikutele kõik maha.

Punkt
20.03.18, 14:19
Eusebio ning spordidirektori ülesandeid täitnud Loren tehti ametist priiks. Hooaega alustati küll suurepäraselt, kuid mida aeg edasi, seda rohkem on vajutud.

Esimese hooga pakuti isegi välja, et Xabi Alonso võiks olla hea kandidaat Eusebio asenduseks, aga mees lükkas kohe need jutud tagasi ning tunnistas, et on veel pisut liiga roheline treeneriametiks.

Esialgu võtab ohjad üle Imanol Alguacil, kes seni on Real Sociedadi B meeskonda vedanud ning seda üsna edukalt teinud. Pikemas plaanis tundub, et ihaldusobjekt number üks oleks praegune Eibari loots José Luis Mendilibar, kes on ennekõike tuntud selle poolest, et suudab tagasihoidlike võimalustega klubidest sisuliselt kõik ja enamgi välja pigistada.

Punkt
12.06.19, 10:07
La Real, tundub, on tegemas üsna põnevaid liigutusi mängijate turul.

Esiteks kinnitati noore puurivahi Alex Remiro hankimist Athletic Bilbao ridadest. Arvestades, et viimasel ajal on kahe klubi suhted hapud ja rivaliteet suur, siis seda magusam Remiro (tasuta) ülemeelitamine ilmselt oli.

Teiseks ollakse lähedal Cristian Portu soetusele Segundasse langenud Gironast. Ametlikku kinnitust veel tulnud ei ole, aga kõik märgid viitavad hetkel sinna suunas, et Portu tõmbab just La Reali särgi selga. Arvaks jällegi, et La Reali jaoks potentsiaalselt hea ost ning pakuks veidi alternatiivi praegu ründeliinis olevale.

Lisaks ollakse kahte Skandinaavia talenti sihtimas.

Suure tõenäosusega teatatakse täna-homme noore Rootsi ründetähe Alexander Isaki soetusest. Isak on juba San Sebastianis kohapeal ning peaks täna enne lepingu allkirjastamist läbima meditsiinilised testid. Hinnaks on spekuleeritud 10 miljonit eurot ning arvestades kuti potentsiaali, siis peaks La Reali jaoks tegu olema üsna suurepärase diiliga.

Samuti ollakse väga tugevalt huvitatud 19-aastase taanlase, Andreas Skov Olseni soetusest, kes Taani Superligas on käesoleva hooajaga löönud kokku juba 19 väravat. Hinnaks pakutakse sarnaselt Isakile ca 10 miljonit eurot ning kuigi võrreldes eelnevate nimedega on Skov Olseni osas läbirääkimised hetkel kõige tooremas staadiumis, siis sellegipoolest tundub üsna tõenäoline, et lõpuks Skov Olsen Real Sociedadi särgi selga tõmbab.

telekavaataja
20.06.19, 00:58
Teiseks ollakse lähedal Cristian Portu soetusele Segundasse langenud Gironast. Ametlikku kinnitust veel tulnud ei ole, aga kõik märgid viitavad hetkel sinna suunas, et Portu tõmbab just La Reali särgi selga. Arvaks jällegi, et La Reali jaoks potentsiaalselt hea ost ning pakuks veidi alternatiivi praegu ründeliinis olevale.

See on nüüd ametlik.

Goakjie
19.08.19, 11:15
Polnud paha debüüt kuigi väravat ega assisti ei saanud

Martin Odegaard vs. Valencia:

90 Minutes,
88 Touches,
64/71 Passes,
1/3 Long Ball,
90.1% Pass Accuracy,
5 Key Passes (most),
3 Dribbles (most),