PDA

View Full Version : FC Flora särk

xKxAxPxUx
17.07.03, 16:06
kas keegi teab kas Tallinnas on müügil uusi Flora särke millel on ees Radiolinja ja number olex kah taga,kui teate siis öelge kust poest neid saab

fitti
17.07.03, 16:21
nii sportlandis kui cityspordis peaks juba ammu saadaval olema.

xKxAxPxUx
17.07.03, 23:42
tean aga need on vanad soovin sellist millel ees on radjolinija

Peku
18.07.03, 12:17
neid, millel ees radiolinja, ei saagi veel vist poodidest... ma arvan vähemalt nii, tegelikult, kui sa teed nipika ja lähed kristiinesse ja ütled, et oled flora noor ja tahad särki kätte saada, äkki saad:doh: ;) aga nohh... neid müügis vist pole

greenday
18.07.03, 13:04
Originally posted by Peku

neid, millel ees radiolinja, ei saagi veel vist poodidest... ma arvan vähemalt nii, tegelikult, kui sa teed nipika ja lähed kristiinesse ja ütled, et oled flora noor ja tahad särki kätte saada, äkki saad:doh: ;) aga nohh... neid müügis vist poleNo selge.

17
21.07.03, 21:20

neid, millel ees radiolinja, ei saagi veel vist poodidest... ma arvan vähemalt nii, tegelikult, kui sa teed nipika ja lähed kristiinesse ja ütled, et oled flora noor ja tahad särki kätte saada, äkki saad:doh: ;) aga nohh... neid müügis vist pole

aga kas selle jaoks mingit klubi liikmekaarti vms ei pea olema?

Silver
21.07.03, 22:06
Vot nüüd ma ei saa aru. Cityspordis on minumeelest olnud Radiolinja embleemidega särgid juba pikemat aega müügis. Olen mina loll või sa ei oska vaadata ;) Neid saab juba pikemat aega. Käisin neid ise kah vaatamas ning plaanin endale kah soetada. Seega loll on jutt, et neid kuskilt ei saa.

yheksa
21.07.03, 22:15
Sportlandis on see praegune särk olemas. Aint, et Radiolinja kirja ei ole köhu peal :õnnelik:

Peku
22.07.03, 19:17
Originally posted by mixer

aga kas selle jaoks mingit klubi liikmekaarti vms ei pea olema?

varemasti nad küsisid nime ja kontrollisid seda oma raamatuist, aga kui nüüd oma särgil järel käisin, siis ütlesin niisama.
võibolla tundis ta mu ära kah, ma juba 3x käinud:P

p3p3
22.07.03, 23:34
Citiysport :kaval:

shepard
24.07.03, 15:46
Flora kodumängude ajal saab staadionilt osta. Radilolinja kiri ka kõhu peal ja puha ;) Isegi number on selja peal :lahe:

guitz
08.08.03, 01:28
ja palju see särk kah maksaks?

rauno
08.08.03, 12:34
CL mängu ajal Tiraspoliga maksis see särk ei rohkem ega vähem kui 500.- EEK loomulikult raha siis

Black_Magic
09.08.03, 02:22
krt, ise jäin ka vormi ostmisega hiljaks

stiff
14.08.03, 13:56
kellel huvi flora uue särgi vastu, see võiks võtta ühendust....ehk saan aidata :doh:

stiff@jalgpallihaigla.ee

cobras
15.08.03, 12:23
mis mõttes?
teed alet vä?

mjkk
15.08.03, 13:24
Originally posted by cobar10
mis mõttes?
teed alet vä?

Ei usu, et teeb...ää...lihtsalt müüb..ää..oled huvitatud, VÄ? :deemon:

p3p3
15.08.03, 21:24
Särke saab Sportlandist ja cityspordist:õnnelik:

xKxAxPxUx
19.08.03, 11:13
jess Tartu Sportlandi jõudsid kah lõpuks need rohelised radiolinjagaga särgid müüki aint et numbri valik on väike aint 8 ja 9 :(

Väravavaht
19.08.03, 19:20
Originally posted by xKxAxPxUx

jess Tartu Sportlandi jõudsid kah lõpuks need rohelised radiolinjagaga särgid müüki aint et numbri valik on väike aint 8 ja 9 :(

ise võtax nummer 9

xKxAxPxUx
19.08.03, 19:44
ega kui nyyd raha saab siis peab ikka vict selle ära soetama aga ise pooldan kah rohkem nr.9:)

sicmic
20.08.03, 00:10
Originally posted by Väravavaht

ise võtax nummer 9

Aitäh selle huvitava fakti eest...Milleks meil seda vaja oli teada?

xKxAxPxUx
20.08.03, 23:29
Originally posted by m1kk

Originally posted by Väravavaht

ise võtax nummer 9

Aitäh selle huvitava fakti eest...Milleks meil seda vaja oli teada?lihtsalt et te targemad oleksite kui tartu sportlandi tulete :D

fitti
02.01.04, 14:04
Kas keegi mingil põhjusel ei leia, et tal üks kena flora särk üle on? Ja kui leiab, siis kas ta ei taha seda mulle enne pühapäeva poehinnast väha soodsamalt \'ära ärida\'?

ma ei hakka siia vist lisama, et jäta pakkumata, kui särk on varastatud ;)