320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi Folk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viljandi Folk

    Nonii, taas hakkab kätte jõudma Folk. Suure tõenäosusega parandan viimaste aastate vead ja ilmun isegi kohale

    Seega paluks siia arvamused (nii enne kui ka peale) tänavusest folgist Kirjutada võiksid ka need, kes mulle peavarju tahavad pakkuda nimetatud nädalavahetusel

    Kui keegi rohkem infi tahab, siis vaadaku siia, möödunud aasta folgist foorumlaste silmade läbi võib lugeda siit

    Kõike hääd ja trehvamiseni Folgil või ehk juba Hard Rock Laagris?
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    #2
    Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

    Folk on jah tore sündmus kus vaikne Viljandi järsku rahvast täis saab. Mina olen ikka viimastel aegadel käinud Folgil aga see on piirdunud nii ühel päeval seal olemisega, see aasta see aga muutub.
    Aga iseenesest ega seal toredaid esinejaid minu jaoks eriti ei ole.Aga mulle meeldib see ikkagi.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

      /me võtab neljapäeva hommikul oma kolm pampu selga ja hüppab bussipeale, suund teadagi kuhu! Ja enne esmaspäeva ei sunni ükski jõud mind sealt tagasitulema!
      Traditsioonid on selleks, et neid austada ehk siis maakeeli, kuidas saab vahelejätta sellist superüritust! Seda enam kui ees ootavad tuhanded lahedad inimesed, kelle seas on ka paras trobikond jalkafänne!
      Juhuuuu Viljandi, ready or not here I come!!!


      ps. Erxx, on ikka meeles, et su pilet on minu käes!?
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

        Minagi püüan juba neljapäeval Viljandi tee ette võtta, aga seekord ei tule üle 2 päeva kuidagi välja, kuna laupäeval Tartus juba pulm ees ootamas. Pole Folgile juba 2 aastat jõudnud, muidu vist korda 5 ikka käidud ja alati on üritus vähemalt 5 päevane olnud!

        to M1kk- öömaja pärast pole küll kunagi muret tundma pidanud, sest see on alati õhtu edenedes kuidagi lahenenud!
        Viljandis sel ajal ikka mõnusaid prouasid, kes ei pea paljuks oma telki või muud peavarju jagada.

        to Raix- sätiks ennast siis koos pealinnast neljapäeval minekule?

        Aasta tippsündmuseni on veel 6 päeva!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

          Hmm...jälle need jubedad päevad käes varsti

          Mikk, kui sa tõesti peavarju ei leia ja minu käest öömaja kõlbab vastu võtta..siis on su mure lahendatud

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'


            atsihh! ajame siis endid käima jälle... :P

            vigala hard rock laager on kyll veel kontides (btw, s6na otseses m6ttes ), aga pole ullu...

            niisiis -- kodanikud-futifännid, andke endast märku, st. millal ja kuidas lähete, kas festivali passiga v6i vabalavale... teaks siis, keda otsida yrituselt ja keda karta

            eriti uvitaks, et mulle endast kiiremas korras märku annaksid kodanikud RAIKS, RAINMAN ja OKU!!!

            pRmt!

            aiFo. kolmapäeval kohale ja passiga igatahes :P
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

              /me raporteerib Aifole:

              - kõigepealt, kallis sõber, kus sa kadunud oled olnud??? muretse ennast lolliks!! ok, nüüd on jälle kõik kontrolli all!

              - juhul, kui mingi valemiga autoga saa, siis Antzuga stardime neljapäeval kl. 13:00 Bussijaamast ja kohale peaks jõudma pool neli.

              - Ao-tänava-Antzul veel passi pole, mina saan selle kõikide eelduste kohaselt kohapealt!

              - rääkisin natu aega tagasi Reinumehega ning kahjuks jääb tal see aasta vahele... täkuvabrik pidi sellel ajal ühes kohas oma küljeluuga kvaliteetaega veetma...

              - Erxx pidi vist reedel tulema ning meie meistriliiga mees herr Berg aka Liikuv Entsüklopeedia pidi ka tõsiselt mõtlema tulemise peale!

              - üleskutse autojuhtidele, kes stardivad neljapäeva hommikul Viljandi poole!! kaks tagasihoidlikku pealinna noormeest otsivad kohta! vaiksed! juhi nõusolekul jooksid heameelega yhe õlle! pärast seda naeravad rohkem ning võivad mõne nalja teha! aitähh!!!!


              side lõpp
              The other line moves faster.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

                Originally posted by Jansu


                Hmm...jälle need jubedad päevad käes varsti

                Mikk, kui sa tõesti peavarju ei leia ja minu käest öömaja kõlbab vastu võtta..siis on su mure lahendatud
                Ülla-ülla.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

                  krt, paistab, et peaks kah ennast kuidagi viljandisse toimetama. Jansu, kuidas viljandist kõige kergemini Jõgevale saaks? Pean seal laupäeva hommikul olema.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

                    ja rohkem ei olnudki midagi öelda kosk? ma ei hakka parem midagi järeldama sellest ülla-üllast....eks igal lollil ole oma lõbud...


                    Raimo, Viljandist on suht keeruline Jõgevale saada, ainukesed bussid lähevad minu teada alles peale lõunat kuskil...kuskil kella 15 paiku vist läks mingi buss...ja ta käib ka väga harva...nii et ei oska aidata...

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

                      mhmm, siis jääb asi kahjuks ära

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

                        Kle Raimo!
                        Mul näiteks tarvis laupäeva hommikul Tartusse pulma kihutada ja sina saaksid sealt ilusti edasi Jõgevale ju!
                        Nii et mõtle ikkagi selle peale, millisest suurepärasest üritusest sa nii kergekäeliselt loobuda kavatse(si)d!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

                          Originally posted by Raix

                          Berg pidi ka tõsiselt mõtlema tulemise peale!
                          Folk jääb mul see aasta ära, aga teistele, kes minejad on, soovin lõbusat olesklemist!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

                            Originally posted by Raix



                            Erxx pidi vist reedel tulema
                            ega härral juhtumisi autoga plaanis minna pole? Kui start äkki pealelõunasel ajal, pressiks Jyrka end oma naisukesega (vabade kohtade olemasolul loomulikult) ka end hea meelega peale.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Viljandi Folk 2003\'

                              OT, kaks ühe hoobiga-Tartu tänava raamatupoes müüakse praegu \"rahvuskoondise kümme aastat \" 50.- eesti raha eest. Tavahind 175.- raha.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X