PDA

View Full Version : Viljandi Folk

sicmic
17.07.03, 23:28
Nonii, taas hakkab kätte jõudma Folk. Suure tõenäosusega parandan viimaste aastate vead ja ilmun isegi kohale:sega6:

Seega paluks siia arvamused (nii enne kui ka peale) tänavusest folgist :) Kirjutada võiksid ka need, kes mulle peavarju tahavad pakkuda nimetatud nädalavahetusel ;)

Kui keegi rohkem infi tahab, siis vaadaku siia (http://www.folk.ee), möödunud aasta folgist foorumlaste silmade läbi võib lugeda siit (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1569)

Kõike hääd ja trehvamiseni Folgil või ehk juba Hard Rock Laagris?:kaval:

Vürst
18.07.03, 10:27
Folk on jah tore sündmus kus vaikne Viljandi järsku rahvast täis saab. Mina olen ikka viimastel aegadel käinud Folgil aga see on piirdunud nii ühel päeval seal olemisega, see aasta see aga muutub.
Aga iseenesest ega seal toredaid esinejaid minu jaoks eriti ei ole.Aga mulle meeldib see ikkagi.

Raix
18.07.03, 15:56
/me võtab neljapäeva hommikul oma kolm pampu selga ja hüppab bussipeale, suund teadagi kuhu! Ja enne esmaspäeva ei sunni ükski jõud mind sealt tagasitulema! ;)
Traditsioonid on selleks, et neid austada ehk siis maakeeli, kuidas saab vahelejätta sellist superüritust! :silm4: Seda enam kui ees ootavad tuhanded lahedad inimesed, kelle seas on ka paras trobikond jalkafänne! :)
Juhuuuu Viljandi, ready or not here I come!!! :prill6:

ps. Erxx, on ikka meeles, et su pilet on minu käes!? ;)

-Antz-
18.07.03, 16:14
Minagi püüan juba neljapäeval Viljandi tee ette võtta, aga seekord ei tule üle 2 päeva kuidagi välja, kuna laupäeval Tartus juba pulm ees ootamas. Pole Folgile juba 2 aastat jõudnud, muidu vist korda 5 ikka käidud ja alati on üritus vähemalt 5 päevane olnud! ;)

to M1kk- öömaja pärast pole küll kunagi muret tundma pidanud, sest see on alati õhtu edenedes kuidagi lahenenud! ;)
Viljandis sel ajal ikka mõnusaid prouasid, kes ei pea paljuks oma telki või muud peavarju jagada.

to Raix- sätiks ennast siis koos pealinnast neljapäeval minekule?

Aasta tippsündmuseni on veel 6 päeva! :õlu:

Jansu
18.07.03, 16:27
Hmm...jälle need jubedad päevad käes varsti:D

Mikk, kui sa tõesti peavarju ei leia ja minu käest öömaja kõlbab vastu võtta..siis on su mure lahendatud:)

aiFo
21.07.03, 12:55
atsihh! ajame siis endid käima jälle... :P

vigala hard rock laager on kyll veel kontides (btw, s6na otseses m6ttes :(), aga pole ullu...

niisiis -- kodanikud-futifännid, andke endast märku, st. millal ja kuidas lähete, kas festivali passiga v6i vabalavale... teaks siis, keda otsida yrituselt ja keda karta;)

eriti uvitaks, et mulle endast kiiremas korras märku annaksid kodanikud RAIKS, RAINMAN ja OKU!!!

pRmt!

aiFo. kolmapäeval kohale ja passiga igatahes :P

Raix
21.07.03, 14:51
/me raporteerib Aifole:

- kõigepealt, kallis sõber, kus sa kadunud oled olnud??? :sega9: muretse ennast lolliks!! :silm1: ok, nüüd on jälle kõik kontrolli all! :r66m9:

- juhul, kui mingi valemiga autoga saa, siis Antzuga stardime neljapäeval kl. 13:00 Bussijaamast ja kohale peaks jõudma pool neli.

- Ao-tänava-Antzul veel passi pole, mina saan selle kõikide eelduste kohaselt kohapealt! :)

- rääkisin natu aega tagasi Reinumehega ning kahjuks jääb tal see aasta vahele... :( täkuvabrik pidi sellel ajal ühes kohas oma küljeluuga kvaliteetaega veetma... :r66m9:

- Erxx pidi vist reedel tulema ning meie meistriliiga mees herr Berg aka Liikuv Entsüklopeedia pidi ka tõsiselt mõtlema tulemise peale! ;)

- üleskutse autojuhtidele, kes stardivad neljapäeva hommikul Viljandi poole!! kaks tagasihoidlikku pealinna noormeest otsivad kohta! vaiksed! juhi nõusolekul jooksid heameelega yhe õlle! pärast seda naeravad rohkem ning võivad mõne nalja teha! aitähh!!!!

side lõpp

Kosk
21.07.03, 16:48
Originally posted by Jansu

Hmm...jälle need jubedad päevad käes varsti:D

Mikk, kui sa tõesti peavarju ei leia ja minu käest öömaja kõlbab vastu võtta..siis on su mure lahendatud:)

Ülla-ülla.

Raimo
21.07.03, 17:38
krt, paistab, et peaks kah ennast kuidagi viljandisse toimetama. Jansu, kuidas viljandist kõige kergemini Jõgevale saaks? Pean seal laupäeva hommikul olema.

Jansu
21.07.03, 18:20
ja rohkem ei olnudki midagi öelda kosk? ma ei hakka parem midagi järeldama sellest ülla-üllast....eks igal lollil ole oma lõbud...

Raimo, Viljandist on suht keeruline Jõgevale saada, ainukesed bussid lähevad minu teada alles peale lõunat kuskil...kuskil kella 15 paiku vist läks mingi buss...ja ta käib ka väga harva...nii et ei oska aidata...

Raimo
21.07.03, 20:33
mhmm, siis jääb asi kahjuks ära:(

-Antz-
21.07.03, 20:49
Kle Raimo!
Mul näiteks tarvis laupäeva hommikul Tartusse pulma kihutada ja sina saaksid sealt ilusti edasi Jõgevale ju!
Nii et mõtle ikkagi selle peale, millisest suurepärasest üritusest sa nii kergekäeliselt loobuda kavatse(si)d! ;)

Kaarel
21.07.03, 22:04
Originally posted by Raix

Berg pidi ka tõsiselt mõtlema tulemise peale! ;)

Folk jääb mul see aasta ära, aga teistele, kes minejad on, soovin lõbusat olesklemist!

jyriöö
22.07.03, 12:01
Originally posted by Raix

Erxx pidi vist reedel tulema

ega härral juhtumisi autoga plaanis minna pole? Kui start äkki pealelõunasel ajal, pressiks Jyrka end oma naisukesega (vabade kohtade olemasolul loomulikult) ka end hea meelega peale.

Mätas
22.07.03, 12:51
OT, kaks ühe hoobiga-Tartu tänava raamatupoes müüakse praegu \"rahvuskoondise kümme aastat \" 50.- eesti raha eest. Tavahind 175.- raha.

sicmic
01.08.03, 00:56
Nüüd on folgitajad ehk piisavalt taastunud :D Ja oleks aeg teistega jagada, millised esitajad ja mis (rohke alkoholi kõrvalt nii mõnelgi juhul) meelt jäi kummitama.

Endale jätsid parima mulje Oort ning Ukraina bänd Haydamaky (õigekiri vist selline?) Kahju, et jalad mind kontserdi lõpuni ei tahtnud kanda...

Mitu aastat oli vahele jäänud eelmisest folgist, ent juba enne ärasõitu tänavuselt võis tõdeda, et juba ootan järgmist.

kaida
02.08.03, 22:18
Parem Hilja kui Leida, ütleb Raix;) ehk siis ma ei suuda ennast talitseda ja pean oma järjekordset iga aasta juuli lõpus esinevat vaimustusepuhangut väljendama. Teisisõnu, FOLK OLI TORE:) Jalad lõid küll kaks päeva peale Viljandist lahkumist koledasti pilli ja rahakott näitas üles erakordset tühjust, aga see kõik oli seda väärt.
Iseäranis suurt kõrva- ja silmarõõmu pakkusid mulle Iiri asi Galldubh ja Flandriast tulnud Balbrojzin :). Oi, ja ka Ukraina kummaline nähtus nimega Haydamaky oli ikka tõsine elamus, ma ei saanudki päris hästi aru, et mis stiili nad viljelesid, müstiline igaljuhul:)
Muidugi ei saa mainimata jätta kõiki neid toredaid inimesi keda sai nähtud:)

Ja lõpetuseks, ma loodan, et järgmisel aastal näeb folgi vabalaval (kui mitte mõnel muul laval) oma animaal-pärimusmuusikalise talendi avastanud Koski koos oma omaloomingulise kavaga \"Delfiinid ei maga\".:õnnelik:

Kosk
05.08.03, 12:12
Sai mindud ja sai joodud, sai oldud ja sai joodud, sai joodud ja sai joodud, oldud ja joodud, sai tuldud ja joodud.

Enamus tegevusi sai ära märgitud. Delfiini häält tegin ka jah. Ja pärast peldikus ujumas käimist sain end sügada ka kaks päeva. A üldiselt oli ülimalt tore.

Raix
07.08.03, 11:34
Folk oli lahe nagu alati! :õnnelik:
Need neli päeva mööduvad igaseeaasta mõnusalt chillides: hea muusika, mõnus seltskond (igast normid topsid ning uskumalt palju lahedaid ja ilusaid neiusid), palju sööki-jooki, ühesõnaga festival suure algustähega!! :r66m8:

Kõvemad tegijad olid seekord mitmeid kordi mainitud Haydamaky ning viimane esineja, igati kõvad seksmehed Kuubast, Alberto Gutierrez et Maquinolandela! :silm4:

Kui nüüd aastate lõikes vaadata, siis üks lemmikuid on kahtlemata pullibänd Minu Isa Oli Ausus Ise!! :silm1: Kuigi nende looming eriti viljakas ei ole ehk siis teisisõnu, pea samad killud iga aasta, on nad ikka niivõrd head, et neid vaatama minna!! :kaval: Siinkohal peaks mainima, et kahjuks see aasta ei jõudnudki, see-eest eelmise aasta kontsert on veel elavalt meeles, eriti ühislaul Tõnis Mägiga!! :õnnelik:

Kõige nutusem värk oli see aasta, et järv oli igast kama täis... Niisugused ilmad, aga ujuma ei saa minna.. :kulm:

Enivei.. Ootan juba praegu pikisilmi järgmist folki!! :silm4: :r66m15:

ps. Kaidakallis, see lause on tegelt teistpidi, sest Leida on tunduvalt parem kui Hilja!! :r66m9:

aiFo
12.02.04, 12:38
Niisiis -- HALLLLOOOO!!!!

(ei hakanud uut teemat tegema, kuna kuulukse, et uute topicute tegemine Soccernet.ee-s nüüdsest tasuline;))

Kuivõrd oma sõprade-tuttavate seas ringküsitlust tehes selgus, et terve hulk inimesi ei ole endale hankinud piletit üritusele ja miski osa hoopistükkis ei tea, et Täna õhtul Tallinnas (Salme Kultuurikeskus) ja Reede õhtul Tartus (Sadamateater), saab toimuma järjekordne MAAjaILM. Algusajaga 19.00.

Üritus ei olekski ju teab mis märkimist väärt, kuna toimub igal aastal, aga ühe esinejana (kahest) astub üles juba siin teemas ülalpool kajastamist leidnud HAYDAMAKY!!!! :kaabu:

See bänd on iga senti väärt sellest 100/125/150 rahast, mis tema eest välja tuleb käia. SOO-VI-TAN!!!

Infot : www.folk.ee/2003
kel realplayer olemas, võiks meeldetuletusek/esmaavastamiseks liikuda menüüs AJAKAVA lingile ja sealt võtku neljapäeva, 24 juuli kella 24.00\'ne kontsert ja vaadaku-kuulaku ennast kontserdilainele. Kes Sadamateatrisse tulemas, sellega kohtume homme!

Raix
31.05.04, 09:13
Aeg lippab nii mis hullu ja Folk (http://www.folk.ee/2004/) juba koputab uksele!! :r66m9:

Passi ostmisega eriti aega enam polegi, 15. juunil pannakse putka kinni.

Praeguseks kõik! :prill1:

sicmic
26.07.04, 22:52
Aeg lippab tõesti hullult kiiresti...alles oli folgi pass 450, nüüd on üritus juba läbi. Ise viibisin kohal neljapääva hiliseimast tunnist pühapäeva lõunani ning taaskord võib tõdeda, et juba ootan järgmist aastat.

Lisaks kõigele muule toredale, mis Viljandis ootab, tahaks parandada tänavuse aasta häbiväärse vea, et ainult ühele kontsertile end vedada jõudsin. Rohkemat ei lubanud teatud vääramatud jõud, muud huvitavad seiklused ja laiskus...:oih: Seega jätan teistele foorumlastele võimaluse pajatada, millest heast ma ilma suutsin jääda.

See-eest oli fantastiline tunne näha ja kuulda pea igal kesk- ja vanalinna murulapil seltskonda, kes mängivad trumme, flööte, parmupille ja kitarre ning saadavad seda rahvuslike lauludega, mis õhtu ja õllede edenes asendusid kohati Meie Mehe ja muu säärase repertuaariga. Siiski - terve piirkond oli üks suur, sõbralik ja folkiv suguvõsa. Ootan hoolega järgmise aasta kokkutulekut! ;)

Jyrka
26.07.04, 22:57
HIPID!

Martin
26.07.04, 23:53
Originally posted by m1kk

Rohkemat ei lubanud teatud vääramatud jõud, muud huvitavad seiklused ja laiskus...:oih:

Räägi nüüd ausalt ära, et mis tots see oli! Ma nägin teda küll, seega ära luiska!

sicmic
27.07.04, 00:39
Originally posted by Martin

Rohkemat ei lubanud teatud vääramatud jõud, muud huvitavad seiklused ja laiskus...:oih:

Räägi nüüd ausalt ära, et mis tots see oli! Ma nägin teda küll, seega ära luiska!

:doh: See on piisavalt pikk lugu, et avalikkust mitte vaevata sellega.

Markko
27.07.04, 00:46
Minu folk algas laupäeval kell 12 hommikul ja päädis pühapäeval kell 0622 kui rongi peale kadusin. Selle sisse mahtus kaks tundi und, alkohol ja üks väike kontsert. Mingisugust suuremat sadu mäletan ka, õnneks sel ajal olin ma autos. Kõik

Jaan
27.07.04, 00:52

Martin, sa olid seal ja minuga õlut ei võtnud. Kas sa ei armasta mind enam?

Martin
27.07.04, 09:13

:doh: See on piisavalt pikk lugu, et avalikkust mitte vaevata sellega.

Fakk! Jälle ikaldus. Aga saada privamessage siis! Auka, onju. Tahaks ikka teada, mis totsi sa seal näppisid. Tegelt soovib avalikkus seda vast ka. Adminiga ju ikka tegemist ja nende sekselu peaks avalik olema!

Martin
27.07.04, 09:14
Originally posted by Jaan

Martin, sa olid seal ja minuga õlut ei võtnud. Kas sa ei armasta mind enam?

Natuke ikka luuvin sind ju. Kuid sul olid raudselt mingid purjus sõbrad kaasas ja minul polnud seetõttu midagi vastu panna ;) Järgmine kord peab enda olemasolust teada ka andma,

Jaan
27.07.04, 10:05
Sul ei olnud ühtegi purjus sõpra ja ka ise olid kaine? Ohhoo!

kaaLer
27.07.04, 16:45

Kirjutada võiksid ka need, kes mulle peavarju tahavad pakkuda nimetatud nädalavahetusel ;)

m1kk...hmm oleks teadnud et Sul peavrjuga probleeme oli/või ei olnud? Oleksid saanud ju kõsida ja ka alati tulla...mul ruumi oli :õnnelik:
aaga jah juba on möödas kõik see hea ja oleks jääbki oleksiks :(

et siis jah...See ya next year :kaval:

sicmic
27.07.04, 16:47
Originally posted by kaaLer

Kirjutada võiksid ka need, kes mulle peavarju tahavad pakkuda nimetatud nädalavahetusel ;)

m1kk...hmm oleks teadnud et Sul peavrjuga probleeme oli/või ei olnud? Oleksid saanud ju kõsida ja ka alati tulla...mul ruumi oli :õnnelik:
aaga jah juba on möödas kõik see hea ja oleks jääbki oleksiks :(

et siis jah...See ya next year :kaval:

:P. Peavarjuküsimus oli korraks aastal 2003 ;), kuid sai lahendatud eelmisel aastal ning samamoodi ka tänavu ja saab lahendatud järgmisel ja järgmisel ja järgmisel aastal...Igatahes folgil näeme ka aastal 2005.

lennu
27.07.04, 16:56
m1kk, sinu kui kohaliku arvamusliidri ja vaieldamatu avaliku elu tegelase eraelu ning sinu ümber keerlevad intriigid on kindlasti ühed suurimad kirgede kütjad siinmail. luba mul meelde tuletada, et tagasihoidlikkus ei ole voorus ;)

13
27.07.04, 17:10
Aga ma nägin kuidas eurohunt - Raix õlle asemel jäätist limpsis keset reedest päeva.

Häbi talle :oih: ....

Raix
28.07.04, 10:16
Originally posted by 13

Aga ma nägin kuidas eurohunt - Raix õlle asemel jäätist limpsis keset reedest päeva.

Häbi talle :oih: ....

Mis seal salata, jah, jäätis on üks mu nõrkustest! :prill1:

Aga herr 13, ei pea muretsema õlle suhtes, seda sai seal üsna korralikult pruulitud, täpsemalt öeldes neljapäevast esmaspäevani! :r66m9:

Muidu oli tore nagu alati, lahedaid sägasid ja ilusaid neiusid paljupalju ning häid kontserte jagus ka küllaga!! :õnnelik:

mjkk
17.10.04, 20:03
kas leian siit foorumist mõttekaaslaseid, kui väidan, et käimas on imeline tuuritamine (http://www.folk.ee/2004/loikuspidu/tuur.html), vähemalt eelduste kohaselt. endal plaanis reedel või nädalavahetusel kusagile kaema hääletada. iiri folk ja johansonid..hmm.

Raix
19.05.05, 14:36
Oleks õige aeg korra tuulutada folgiriiete kappi, koid järsku kallal.. :r66m8:
Jah, kallid sõbrad, käes jälle see aeg, kus aeg hakata tasapisi Viljandi peale mõtlema!
Passid nüüd ka müügis olemas, nii et!

Pass:
15. mai - 15. juuni 490.-
16. juuni - 28. juuli 690.-

Sellest aasta on ka perepass, mille saab Folgi kodukalt (http://www.folk.ee/2005/) tellida:
15.mai - 15.juuni - 2 täiskasvanut 2×490.- + laps(ed) à 245.-
16.juuni - 28.juuli - 2 täiskasvanut 2×690.- + laps(ed) à 345.-

Ja veel saadaval päevapiletid, vahemikus 180.- kuni 300.-

Vot sellised lood!
Kes käinud, need festivali kohta enam mingit tutvustust ei vaja, teada juba, kui laheda asjaga tegemist on!! :) Ise sean sammud nüüd vist juba kuuendat või seitsmendat korda, madis seda enam täpselt teab..
Ja kes veel ei ole jõudnud, nüüd selleks igati hea võimalus!

Päikest!! :prill6:

Raix
07.06.06, 17:51
Kuradima palju teemasid on aastaga vorbitud, mine või lolliks teemat tagaotsides. Kas adminnid on mõnikord mõelnud ka, et neid mõttetuid paari vastusega jaburaid teemasid võiks ju kustutada? Või on parem idee, et kui sitt ka asi poleks, lükkame lukku, las ajaloo huvides jääb alles?

Igaljuhul, nädala jagu on veel võimalik folgi passe soodsama hinnaga saada: http://www.folk.ee/2006/

15.mai-15.juuni 530.-
16.juuni-19.juuli(k.a.) 690.-
16.juuni-19.juuli(k.a.) soodushind üliõpilastele ja pensonäridele 590.-

Festival toimub siis 20.-23. juuli.

Ise olen kohal nagu viis kopikat!

vandersell
07.06.06, 18:59
Sai ka Folgi pass hangitud, ehk jõuan isegi kohale :) See oleks esmakordne juhus.

Aga kallis Raix, kas sa ei oska otsingut kasutada? Ega ometi aasta jagu offtopiku teemasid läbi lapanud? Muuseas, ära sel aastal telemarki harjuta ;)

Raix
08.06.06, 11:46
Algselt postitas vandersell

Aga kallis Raix, kas sa ei oska otsingut kasutada? Ega ometi aasta jagu offtopiku teemasid läbi lapanud? Muuseas, ära sel aastal telemarki harjuta ;)

No eks ma nii leidsingi selle. Eelmistel aastatel lappasin 5-6 lk tagasi, sai ka vanu teemasid puhtsportlikust huvist kiigatud. Seekord aga seda kräppi nii palju ja kuskil 10 lehe juures loobusin ja võtsin otsingu ette.

Ei tea midagi lubada, aga tundub, et sel aastal telemark jääb ära! ;) Tunduvalt atraktiivsem on järve kaldale ehitatud suur hüppetorn. Ei raputa organismi miski muu paremini tööle, kui üks kõrge vettehüpe! ;)

Ja Sell, hoia alt, kui sa kohale ei peaks jõudma! :kop:

Premium
20.07.06, 14:56
noh, raisad. Kohale ronijaid palju?

vandersell
23.07.06, 21:33
Super üritus oli. Kui homme ei peaks tööle minema, oleks veelgi parem.

sicmic
23.07.06, 21:51
Jep, folgimelu oli mõnna nagu alati. Ning nagu alati ei jõudnud siinkirjutaja küll paljudele kontsertitele, ent jäi väga rahule nende vähestega, kus käidud sai.

Ning see oli järjekordne folk, kus võis juba enne lahkumist tõdeda, et kaasa saab võetud taas paar meeldejäävat kogemust ja üritust ning et juba enne Viljandist väljasõitu ootab süda järgmise aasta folki...:lahe:

Devil
24.07.06, 22:47
Folgilt sai kah siis täna tagasi jõutud, väga meeldiv oli muidugist.

Kuidaks saakski mõni üritus kehv olla, kuhu sa sõidad ilma planeerimata ja peale kahe käe, mis sul taskus on, on ka mõned kopkad ning mobiil, nii igaks juhuks.

Tofoa
08.06.10, 17:19
Keegi see aasta ka minemas?

er1k
08.06.10, 18:03
Keegi see aasta ka minemas?

Loomulikult!

Ainult, et tänavu on telkidega vist anarhia. Pole enam ametlikke telklaid.
Asendusena pakutakse kohalike hoovi telk püsti panna.

dwideng
09.06.10, 13:23
Misasja? Telklaid pole?

Keegi äkki pakub hoovi?

mcnamara
01.12.11, 11:46
Seekord läks lausa sedaviisi, et ostsin järgmise aasta passid esimesel võimalikul päeval ära. Pole harjunud elu kaheksa kuud ette planeerima.