PDA

View Full Version : Hääletagem: kes tuleb meistriks?

mel21
18.07.03, 22:54
Selles threadis ei küsita ilusaima trikooga:myts3: BLi klubi ega vihatuimat:viha: meeskonda, vaid klassikaline hooajaeelne küsimus: kes tuleb meistriks?

Vahva oleks, kui oskad ka oma valikut kas südame või mõistusega põhjendada, kui mitte, pole ka midagi ning lihtsalt klikka. Lisaks on igasugused muud hiromantlikud nägemused, mis puudutavad tabeliseisu mais 2004 (näituseks kes hõivab elulise 11. koha?), soojalt teretulnud.

Miks siis Hamburg: 1) süda nõuab kedagi uut, 2) see hääl ei läinud mõistusega, 3) valiku hetkel jäi Bayern kahe silma vahele, 4) hea oomen: homme kohtub HSV liigakarikas FCB-ga, 5) Beinlich, Pieckenhagen, Barbarez, Romeo, Rahn, Ujfalussi, Hoogma, Mahdavikia, Reinhardt, Cardoso, Takahara, treener Jara ja teisid on lihtsalt supermeeskond, 6) tulise atmosfääriga AOL-Arena, 7) oleks juba aeg.

Martin
18.07.03, 23:02
Originally posted by mel21
6) tulise atmosfääriga AOL-Arena

Pean küsima: American Online Arena? Kui jah, siis miks ometi? Et nagu - mis tagamaad.

Revolucion
18.07.03, 23:46
Hääletasin VfB Stuttgarti poolt. Tegelikult hoian pöialt ka Herthale, Werderile, Leverkusenile ja Hamburgile. Peaasi, et oleks keegi sellistest, kes viimasel ajal pole nagu tiitleid võitnud.

mel21
19.07.03, 00:24
Originally posted by Martin

Originally posted by mel21
6) tulise atmosfääriga AOL-Arena

Pean küsima: American Online Arena? Kui jah, siis miks ometi? Et nagu - mis tagamaad.

Täitsa õige, netifirma-nimeline. Tagamaa on samasugune, nagu A. Le Coq Arenal. Staadioninimi on (kahjuks?) muutunud müüdavaks, kuid just staadioni(ümber)ehituste puhul kujunenud tulusaks ettevõtmiseks. BList veel näituseks MM2006 mängupaik ja Hannoveri kodustatka AWD-Arena (igav finantsteenuste firma) või loomulikult Müncheni külje alla ehitatav FCB/1860 ning MMi avastaadion Allianz-Arena (maailmanimega kindlustusäri).

resorte
19.07.03, 01:08
Hääletasin Hertha BSC poolt kuna see on mu üks lemmik klubisi ja seal on igasuguseid häid mängijaid eesotsas Marcelinho\'ga. Muidu võita võiks ka Dortmund või Schalke 04 või siis Bayern. ;) :)

PraS
19.07.03, 05:23
mina ikka oma lemmik klubi poolt!!!!
st vfb stuttgart!!!

põhjus mix ma loodna et nema dvõidavad kuna nema don esiotsa tiimidest yhed ävähesed kes ilma suurte ostudeta sinna jõudnud st ilma enam vähem igasuguste ostudetta:P

edu teile noorteklubi!!!

lennu
19.07.03, 10:52
mina hääletasin kaiserslauterni poolt, üks mu lemmik klubisi. Kuna eelmine hooaeg oli läbikukkumine, siis see hooaeg loodan kindlasti paremat tulemust, võit on veidike optimistlik, kuid siiski

Lünk
19.07.03, 12:58
Borussia, ei oska seletada, kuid lihtasalt on mulle köige sympaatsem Bundesliga klubi, kelle mänge on alati huvitav vaadata. Koelleri tegutsemine platsil toob kah alati naeratuse näole.:D

Aramis
19.07.03, 13:22
Tahaks minagi, et Lautern kordaks aastattagust tiitlit, aga ma ei näe muud varianti kui Bayern München. Borussia on just pikaks ajaks kaotanud Evanilsoni ja Fringsi ja HSV või mõni teine on tugev, aga mitte nii tugev.On muidugi variant, et Bayernil läheb Euroopas hästi ja ta peab UCLile keskenduma ja see annab hooaja teisel poolel teistele võimaluse. Väga huvitav saab olema Schalke käekäik, kes eelmise aasta põrumise järel kindlalt väga tugevalt esinema hakkab.Seega:
1)Bayern
2)Borussia
3)Schalke
4)Kaiserslautern
5)HSV
6)Leverkusen
7)Werder
8)Stuttgart
9)Wolfsburg
10)Herta

fitti
19.07.03, 14:04
pole eriline saksa liiga asjatundja, kuid ei usu, et bvb suudaks selgi aastal tunamullust edu korrata. bayern, mis mulle kaugeltki sümpaatne pole, arvan siiski saksa liiga kunn olema..makaayga või ilma:oih: kyll aga oleks huvitav näha, kas d\'alessandro tulek suudab wolfsburgi nt uefa cupile viia.

Jux
19.07.03, 15:51
Isiklikult hoian pöidla soojana Werderi eest! Lihtsalt on tegemist nii sümpaatse hansalinna veel sümpaatsema klubiga. Olles ise käinud Weserstadionil ning nautinud fännisektori rõõmu, loodan väga, et Bremeni moosekandid saavad sel hooajal rõõmustada meistritiitli üle.

Aramis
19.07.03, 16:38
Originally posted by fittibaldi

pole eriline saksa liiga asjatundja, kuid ei usu, et bvb suudaks selgi aastal tunamullust edu korrata. bayern, mis mulle kaugeltki sümpaatne pole, arvan siiski saksa liiga kunn olema..makaayga või ilma:oih: kyll aga oleks huvitav näha, kas d\'alessandro tulek suudab wolfsburgi nt uefa cupile viia.

BVB koosseis on vastav ükskõik millise maailma tippklubile...ja Saksamaal on Bayern ainuke, kes samat taset suudab hoida.Ning eelmine aasta oli Borussiale siiski pigem läbikukkumine kui edukas.Seega...usun, et kui hooaja alguse vigastused algust olulielt ei mõjuta, siis teisel poolel on ta ohtlik nii euroopas kui Bundesliigas.Noor meeskond, noor etreeneriga, kes eelmine aasta oli juuksekarva kaugusel Reali Meistrite Liigast tagandamisele - usun, et see aasta on nad veel silmapaistvamad...

mel21
19.07.03, 19:08
Favoriit hakkab pärast kohmakat algust siinses hääletuses tasapisi eest ära minema: üle kolmandiku on hääle andnud FCB-le. Tore on, et ka teised meeskonnad pole kuival, vaid Leverkuseni Bayerisse pole pärast eelmist hooaega suutnud foorumlastes usku äratada. Kolm klubi (FCB, Borussia, Hertha) on seadnud eesmärgiks meistritiitli, sportlikult potentsiaalilt lisan veel vähemalt samapalju, ühe käe jagu meeskondi peaks suutma CLi kohtade heitlusesse sekkuma. Meenutusena hooaeg 2000/2001 (kui Bayern lisaminutitel juba pidutsenud Schalkelt meistriitli näppas), kui kolm vooru enne lõppu kuus meeskonda nelja punkti sisse mahtusid.

Kaks foorumlast on oma meistrikandidaadi leidnud 9 meeskonna hulgast, kes pidid paraku ühte jaotust jagama. Ehk oskavad sinna risti teinud oma valikut täpsustada, kui juhtute siia threadi uuesti sattuma (Tshurka ja Rostock; McNamara ja Köln???).

Fiedler
20.07.03, 01:13
Ma hoian pöialt et see aasta saaks meistritiitli Bayern nagu talle kohane ja et Bayern suudaks ka euroopas läbilüüa. Kolmik polex paha.:õnnelik:

rolandbu
21.07.03, 23:30
Hääletasin Bayerni poolt, kuna pole kahtlustki, et tänavugi tuldakse meistriks..:(
Lemmik meeskond on Hertha BSC. Loodan, et järgmine aasta CL-is näha saaks. Meeskonnal on tohutu potensiaal, mida paraku ei ole suudetud siiani realiseerida :oih:

17
21.07.03, 23:58
Ise hääletasin Bayerni poolt, kuna Bayern oli paar aastat tagasi minu lemmikmeeskond ja tiim on ise ka nii tugev ja ei usu, et keegi suudaks Bayernilt tiitli võtta.

Red Devil
22.07.03, 02:26
Loogiline ju, et meistrix tuleb Bayern, nad on saksa liigas kõige tugevamad ja kõige paremad 100%, ainult mingi suur ebaõnn võib nad meistritiitlist ilma jätta.

PraS
22.07.03, 06:17
no seda tugevust oli jah kahe aasta eest näha saadud ja mitte kohe neil sel aastal kõige paremini ei läinud!!!!

mcnamara
22.07.03, 12:54
Originally posted by Man U

Loogiline ju, et meistrix tuleb Bayern, nad on saksa liigas kõige tugevamad ja kõige paremad 100%, ainult mingi suur ebaõnn võib nad meistritiitlist ilma jätta.

Vaimustav loogika tõesti. Õnneks jalgpallis ei saa kunagi olla 100%-liselt milleski kindel.

Mina annan oma hääle Stuttgart\'ile - lootuses, et nad jätkavad sealt, kuhu läinud hooajal pidama jäid. Tegelik lemmik on 1. FC Köln, aga nende osaks jääb ilmselt võitlus kõrgemasse seltskonda püsimajäämise nimel. Esialgu.

mel21
23.07.03, 00:34
Kampaaniast \"Salatitaldrik Hamburgi\" esimene nõue on täidetud: HSV alistas täna õhtul liigakarika poolfinaalis Bayerni. Mäng oli kohati väga vaadatav: tehniline ja mänguliselt kindel FCB, kel aga ebatavalise kaitseformatsiooni tõttu oli raskusi; HSV koos hea Pieckenhageni, Romeo ning eelkõige motiveeritud talendi Rahniga. 3:3 normaajal (seejuures FCB viigistas üleminutitel), millele järgnenud penaltiseerias Ballack ja Hargreaves eksisid. Siit moraal: platsil mängib lõppude lõppuks ikkagi 11 meest 11 vastu.

Finaalis kohtutakse Dortmundiga, kes kümnekesi alistas VfB Stuttgarti.

Fiedler
25.07.03, 23:18
Kas Mel või mõni teine teadja ei võix valgustada kes lõid kummagi meeskonna väravad?

K1ly
26.07.03, 00:07
Meistriks tuleb Bayern kuna Bayern on teistest saksa klubidest peaaegu poole parem
ning ma arvan ka et kui keegi saksa klubidest euroopas särab on see ainult Bayern

mel21
26.07.03, 02:35
Originally posted by Fiedler
Kas Mel või mõni teine teadja ei võix valgustada kes lõid kummagi meeskonna väravad?

Proovime meelde tuletada: 0:1 Ballack (penalti), 1:1, 2:1 Romeo, 3:1 minule üks sümpaatsemaid Barbarez (eelkõige Rostocki aastate tõttu), 3:2 Elber, 3:3 Ballack (penalti).

Igasuguste sääraste statistiliste ja teistsuguste küsimuste lihtsaks vastamiseks on vahvaid vutiportaale (nt www.kicker.de), mis on loetletud ka siinse foorumi Saksa sektsiooni vastavas teemaketis. Piisab ju minimaalsest saksa keele oskusest, et lugeda araabia numbreid ja pärisnimesid.

Nädal aega on jäänud hooaja avavileni...

mel21
29.07.03, 21:53
Praeguse seisuga ei saa 51% hääletanutest tõesti eksida; Bayern ei tule meistriks.

Alati on huvitav heita pilk kihlveokontoritesse, antud juhul siis tõenäosus saavutada meistritiitel. Keskmiste kvootide järgi reastuksid BLi 18 meeskonda sääraselt:

1 Bayern München 1.48
2 Borussia Dortmund 4.36
3 Hertha BSC Berlin 12.28
4 Schalke 04 12.72
5 VfB Stuttgart 12.90
6 Hamburger SV 18.26
7 Bayer 04 Leverkusen 26.36
8 Werder Bremen 28.77
9 1. FC Kaiserslautern 68.27
10 VfL Wolfsburg 90.60
11 TSV 1860 München 113.76
12 Borussia Mönchengladbach 196.94
13 Hannover 96 240.68
14 VfL Bochum 248.20
15 FC Köln 253.20
16 Eintracht Frankfurt 313.20
17 SC Freiburg 335.68
18 Hansa Rostock 370.68

Päris 1:1 ei saa tabelist välja lugeda võimalikud väljalangejad, selle jaoks on jälle omad kvoodid, kuid mingi pildi ta ikka annab. Muide, Rostock on aastaid olnud viimase kolme seas.

dieter
30.07.03, 10:08
Andsin ka lõpuks oma hääle ja ilmselt pole kahtlust, kellele see läks. Eeldan, et tänavu kahjuks FCB kõrgeimas Euroopa klassis siiski poolfinaalist (heal juhul) kaugemale ei jõua :( mis peaks aga andma võimaluse nii 4-5 punkti suuruseks eduks salatitaldriku hoidmisel ;)
Tegelikult usun siiski, et kahes karikasarjas (CL ja DFB Pokal) raugeb valitseva meistri hoog enne finaali, kuid teatud täienduste toel (kaitses gautsho \'Micho\' Demichelis ja paranev Tobias Rau, ehk ikka ka Makaay) suudab meeskond hoida oma taset ka tihedama mängugraafiku korral kui möödunud hooajal ning stabiilsusega end võidukursil hoida.
Samas kui päris aus olla, ei oleks väga suur tragöödia tõesti HSV või Schalke (ei tea tõesti miks ma neile edu soovin :oih:) väga hea esinemine või Wolfsburgi ;) korralik käekäik (ehkki viimasele päris esikolmiku kohta veel ei pakuks).

PS Tegelikult ma hea ennustaja pole ja seega tasub kõigil antibayernitel eeldada, et tänavu läheb neil liigas samamoodi kui mullu Meistrite Liigas :D

Kaarel
11.08.03, 14:58
Kirjutan ka omapoolse arvamuse selle kohta, kuidas alanud Bundesliga hooaeg kulgema hakkab. Täpseid kohti ma pakkuma ei hakka, pigem liigitan meeskonnad selle järgi, kas võitlevad tiitli või eurokohtade pärast.

Tiitliheitlus

Pole kahtlust, et siin saab olla vaid üks peafavoriit. Kui vaadata Bayerni mängijamaterjali ning võrrelda seda teiste klubidega, siis ei peaks olema kahtlust, kes kevadel salatitaldriku endale saab. Poolkaitse ning ründeliin on tõeliselt võimas, Hitzfeldil on lai valik erinevate tippmängijate seast. See annab ka võimaluse paindlikumalt taktikat muuta, vastavalt vajadusele. Lai ründajate valik võib tähendada seda, et Makaay\'d võidakse ka muudes rollides kasutada, nt Hollandi koondises on ta tihti paremal äärel mänginud.

Mis puutub Euromänge, siis seal võib Bayerni miinuseks olla tagaliin, eriti keskkaitse. Kuffouri või Linke võimalik vigastus/mängukeeld jätaks augu, mida oleks raske lappida. Väravavahi positsiooni pole mõtet kommenteerida - seal on neil maailma parim mängija selles ampluaas.

Milline meeskond oleks Bayerni ohustaja, kes neilt üsna kindlana näiva liigatiitli ära võiks näpata?

Loomulikult tuleb kõne alla Dortmund ning ütlen juba ette ära, et ei näe muid pretendente liigavõidule, kui neid kahte. Nagu ka Bayernil, näivad kõik Dortmundi liinid üsna tugevad. Siiski ühe erandinga - puudub tipptasemel puurilukk. Noor Weidenfeller võib alt vedada, samuti pole Warmuzist midagi erilist oodata.

Dortmundi trump on kahtlemata ründeduo Koller/Amoruso ning nende taga playmaker\'i rollis tegutsev Rosicky. Selle kolmiku tegevusest sõltubki Borussia võimalik title challence. Mingit rolli võib mängida ka asjaolu, et Bayerni prioriteediks pidi see hooaeg olema Meistrite Liiga, mistõttu Bundesliga nii suurt rõhku ei panda.

Eurokohad

Nagu juba mainisin, et näe ma teisi tiitlipretendente, peale nende kahe meeskonna.

Noor Stuttgarti meeskond ei suuda ilmselt stabiilselt liigamänge ja CL-i korraga mängida ning eelmise aasta teist kohta korrata. Ei oleks väga üllatav, kui nad isegi esikuuikust välja jääksid.

Pigem on ootan Leverkusenilt head hooaega. Nowotny on kaitseliini liidrina tagasi ning moodustab Lucioga (kes ikka Itaaliasse ei läinud) vaat et parima duo liigas.

Tore oleks, kui Mel poolt pakutud HSV liigavõidu eest võitleks, kuid ma kaldun arvama, et esikuuiku koht on parim, mida nad saavutada võivad.

Veel võitlevad Euroopa kohtade pärast ilmselt Schalke, Werder ja Hertha. Keegi sellest kolmikust võib mingi aeg isegi esimestele konkurentsi pakkuda (eriti Schalke), kuid kevadel vaevalt enam nii kõrgele kandideerib.

Võimalikku üllatajat näen Kölnis.

fennek4
30.08.03, 02:53
hääletasin loomulikult vfb meistriks - soovunelm niikuinii. veidi ajaloost, tänaseks on neli bl mängupäeva toimunud, vfb on momendil ainus klubi, kel pole vastasväravat löödud (tänud, timo!). selline olukord on bl ajaloos neljandat korda - sama suutsid werder bremen 1987/88, 1.fc kaiserslautern 1997/98 ja bvb 2001/02. k6ik need kolm klubi olid hooaja l6pus ka saksa meistrid. traditsiooni tuleb jätkata!

kaitz
31.08.03, 22:43
Valisin Bayern Müncheni,kuna ta on mu lemmik Bundesliigas
Esikoha pärast võitlema tuleb hakkata Stuttgardi,dortmundi ja miks mitte ka Bremeniga.:)

GreenACe
02.03.04, 16:47
Bayern :)

kqjanno
02.03.04, 22:49
bayern;)

mjkk
02.03.04, 23:08
bayern:)

ma tulen ka teie klubisse!

skint
02.03.04, 23:21
B...

üllatusmoment!:prill4: :prill6:

...ochum!

maxx
08.04.04, 13:00
Igal juhul mitte FC Hollywood München`ist :õnnelik:

U2
08.04.04, 15:23
Bayern München

Tanel
08.05.04, 19:30
No nii saksamaa meister on nüüd minu arvestuste järgi teada. Tänavune võitja siis Werderi Bremen. Kui nad juba võõrsil oma suurima konkurendi suutsid otsustavas mängus 3:1 kotti panna ei tohiks olla nende tugevuses mingit kahtlust. Muidugi kahju, et nad jäävad ilma Ailtoni teenedest, aga küll nad endale mängijaid suvel ostavad, et CLi kooseis ikka tugev olleks:lahe:. Ise neid loomulikult ei poolda nagu üldse ei meeldi mulle saksa jalgpall. Kuid jah tänavune jalgpalli hooaeg euroopas on ikka väga üllatuste rohke.

17
08.05.04, 19:48
Originally posted by Henryfan

No nii saksamaa meister on nüüd minu arvestuste järgi teada. Tänavune võitja siis Werderi Bremen. Kui nad juba võõrsil oma suurima konkurendi suutsid otsustavas mängus 3:1 kotti panna ei tohiks olla nende tugevuses mingit kahtlust. Muidugi kahju, et nad jäävad ilma Ailtoni teenedest[\\b], aga küll nad endale mängijaid suvel ostavad, et CLi kooseis ikka tugev olleks:lahe:. Ise neid loomulikult ei poolda nagu üldse ei meeldi mulle saksa jalgpall. Kuid jah tänavune jalgpalli hooaeg euroopas on ikka väga [b]üllatuste rohke
Kas tõesti eesti keel on nii raske??? Igatahes kahjuks on Bayern tänavuse liigavõidu käest lasknud...:(

PraS
08.05.04, 20:20
Originally posted by Roberto Carlos

Originally posted by Henryfan

No nii saksamaa meister on nüüd minu arvestuste järgi teada. Tänavune võitja siis Werderi Bremen. Kui nad juba võõrsil oma suurima konkurendi suutsid otsustavas mängus 3:1 kotti panna ei tohiks olla nende tugevuses mingit kahtlust. Muidugi kahju, et nad jäävad ilma Ailtoni teenedest[\\b], aga küll nad endale mängijaid suvel ostavad, et CLi kooseis ikka tugev olleks:lahe:. Ise neid loomulikult ei poolda nagu üldse ei meeldi mulle saksa jalgpall. Kuid jah tänavune jalgpalli hooaeg euroopas on ikka väga [b]üllatuste rohke
Kas tõesti eesti keel on nii raske??? Igatahes kahjuks on Bayern tänavuse liigavõidu käest lasknud...:(

üks 13. aastane õpetab teist:D

Tõesti Werderi Bremen on tänasest neljakordne BL meister. Tänane mäng näitas jälle tõsiasja, et Bremen on väga tugev just esimesel 45. minutil....nagu täna tehti Bayerniga esimesel poolajal sotid sirgeks on seda tehtud väga paljudes mängudes sel hooajal.

Järgmisel hooajal lahkuvad meeskonna liidrid Krstajic ja Ailton. Samas jahtiakse neile asendajaid Wiltordi ja Bastürki näol.

Aramis
09.05.04, 00:59
Kas mitte Klose ei tule Bremenisse Ailtoni kohale. Ja kuhugi läks teine Klauterlane Knavs - ta oleks suht kobe Kristajici asendaja. Ja nagu ma aru sain jäävad keskväljale micoud ja Liztes alles, seega Werder ei tohiks väga palju kaotada. Kas aga piisav, et Meistrite Liigas läbi lüüa, seda näitab aeg.

rolandbu
09.05.04, 09:36
See, et Wiltord ja Bastürk suvel meeskonnaga liituvad pole sugugi kindel. Kuigi tõenäoline on, et Wiltord siiski tuleb, kuna tal lõppeb leping Arsenaliga sel suvel

rolandbu
09.05.04, 09:38
Tõsi, Lisztes jääb, kuigi on oma pool aastat põlvevigastuse tõttu audis.

PraS
09.05.04, 18:53
Originally posted by rolandbu

MInu teada pole veel suudetud Lisztesega uut lepingut teha.Või on?

rolandbu
09.05.04, 20:33
Originally posted by PraS

Originally posted by rolandbu

MInu teada pole veel suudetud Lisztesega uut lepingut teha.Või on?

Lisztes pikendas lepingut ühe aasta võrra, ehk siis järgmise suveni

Matis
10.05.04, 11:13
Bremeni Werder on meister.:r66m8:

No eks me näe, kuidas järgmine hooaeg CL-s läheb. Kuigi osa mehi jalga laseb, suudab Werder neile samaväärikad asendajad leida.

Tanel
10.05.04, 14:31
Originally posted by Roberto Carlos
Kas tõesti eesti keel on nii raske??? Igatahes kahjuks on Bayern tänavuse liigavõidu käest lasknud...:(Kle mulle hakkab tunduma, et sa fännad rohkem klubisi kui mina. (4 siis: 2 tähtsamat klubi ja kaks vähem tähtsamat klubi);)

Jaan
10.05.04, 19:09
Loodetavasti näeb Werderilt sama põnevaid mänge kui kunagine Meistrite Liiga 5-3 võit (Anderlechti üle?) 0-3 poolaja kaotusseisust.

Kebab
11.05.04, 10:11
Palju õnne kõigile Bremeni poolehoidjatele ilusa hooaja eest. Mulle isegi sobis, et Bayern see aasta ei võitnud, ehk võtavad jalad kõhust välja ja viitsivad järgmine hooaeg CL-i ja Bundesliiga kinni panna. Muidu muutuvad mehed laisaks, et kodune meistritiitel on kindlustatud ja euroopaski ei saada korralikke esitusi teha. Ja eks teeb Werderi tiitel ka liiga enda huvitavamaks. Ja teadagi: huvitavam liiga = rohkem raha.

Elagu:WERDER BREMEN