PDA

View Full Version : Ats purje??

tkkt
20.07.03, 14:52
minu arust väga hea ryndaja kellel näen helget tulevikku aga mis te asjast arvate?:)

kaala
20.07.03, 17:18
ei tea seda atsi

17
20.07.03, 17:54
eelmine hooaeg, kui FC Kuressaare mängis esiliigas, siis mängis Ats Purje vist Maardu JK-s, aga mees on iseenesest väga lootustandev pallivõlur.

kaala
20.07.03, 17:55
Originally posted by mixer

eelmine hooaeg, kui FC Kuressaare mängis esiliigas, siis mängis Ats Purje vist Maardu JK-s, aga mees on iseenesest väga lootustandev pallivõlur.
lootusandev pallivõlur? pole ta sul siin mingi võlur.suvaline mees kes mängib hobikorras kuskil mudaliigas

duff_K
20.07.03, 18:21
Originally posted by kaala

lootusandev pallivõlur? pole ta sul siin mingi võlur.suvaline mees kes mängib hobikorras kuskil mudaliigas

näha siis palju sina asjast jagad võib olla ta võlur ei ole aga mudaliigas ta nüüd ka ei mängi muidugi sinusuguse staari jaoks on äkki esiliiga mudaliiga kes seda teab?

17
20.07.03, 18:23
kes teab kes teab, võibolla kaala jaoks on Eesti meistriliiga ka mudaliiga

lennu
20.07.03, 19:24
see 17 aastane tulevane ründetäht on teinud levadia süsteemis kiire tõusu Tallinna Levadiast Maardu Levadiasse, need kes teavad, on rääkind et tegemist on vägagi lootusrikka mängumehega, muide kuulsin sellist juttu, et purje jt Levadia Tallinna mängijad said oma üleminekutest Levadia süsteemis teada mingi liigamängu vaheajal, vist oli L-Tallinn ja L-Maardu, see selleks, nii said Tallinna mängijad teada et peavad minema teise liigasse mängima, eks ole ju masendav siukst uudist kuulda poolajal

kaala
20.07.03, 19:35
Originally posted by duff_K

Originally posted by kaala

näha siis palju sina asjast jagad võib olla ta võlur ei ole aga mudaliigas ta nüüd ka ei mängi muidugi sinusuguse staari jaoks on äkki esiliiga mudaliiga kes seda teab?
vabandust vabandust ma vist tõesti läksin sipa liiale.

mario
20.07.03, 19:54
Kutt paistab teiste hulgast silma küll, aga ei usu, et temast midagi staarisarnast võix tulla (võrreldes teda näitex Kingiga, kellega koos ta SC Reali tiimis rannajalka turniiridel on osalenud)
Muidugi võib öelda, et rannajalgpall on ikkagi liiva peal mäng ja ei anna õiget pilti mängija oskustest...aga ausalt öeldes - Kink tõmbas ja lüpsis seal vastaseid ikka nii nagu ise tahtis ja oli kohe näha, et kutt on midagi erilist. Ats Purje paistis aga silma just võitluslikkuse ja tööga meeskonna heax (samas kui Kink lihtsalt ees palli ootas ja meeskonnakaaslasi vägagi ebatsensuursete sõnadega sõimas :P )

Ex aeg näitab, mis sellest vennast saab...ei või kunagi ette teada ;) :)

PraS
20.07.03, 19:56
tema treening kaaslased on väitnud et mõlemad purjed on isegi kingist andekamd ja vähem staarikamad:)

Ott
21.07.03, 19:04
Ats on minu arust väga lootust andev mängija ja muideks tänu Tarmo Kink“ile kes motiveeris teda mängima ja tassis ta igasugustesse trennidesse kui Ats täielik jota oli!
Igatahes Eesti meistriliigas mängimist väärib ta küll raudselt.

Silver
21.07.03, 20:37
Originally posted by Ott

Ats on minu arust väga lootust andev mängija ja muideks tänu Tarmo Kink“ile kes motiveeris teda mängima ja tassis ta igasugustesse trennidesse kui Ats täielik jota oli!
Igatahes Eesti meistriliigas mängimist väärib ta küll raudselt. See niiöelda sõber sõimas venda igas mängus, kus koos mängisid:D N: u 3 kuud tagasi mängisime Kingi ja Purje vastu.. Purje korra proovis vedada, Kink sõimas, et tra sa teed, see et sul seljapeal Fc Levadia Tallinn on ei tähenda, et sa mängida oskaksid. Täiesti null vend oled.

;)

2mSööt3mMööda
22.07.03, 00:42
Originally posted by treze

Originally posted by Ott

Igatahes Eesti meistriliigas mängimist väärib ta küll raudselt. See niiöelda sõber sõimas venda igas mängus, kus koos mängisid:D N: u 3 kuud tagasi mängisime Kingi ja Purje vastu.. Purje korra proovis vedada, Kink sõimas, et tra sa teed, see et sul seljapeal Fc Levadia Tallinn on ei tähenda, et sa mängida oskaksid. Täiesti null vend oled.

;)
Parimad sõbrad on nad minu teada ikkagi.

tkkt
29.07.03, 23:34
ei ytlex, et ta parm on/oli...
mis see on parem, et kui olen käärikul ning näen kuda liivo leetma, meelis rooba ja kristal võtavad salaja hotelli administratsioonist õllesi... ja kohe pärast leedu käest saadud sauna balti cupil... vennad uurisid hoolega, et pijpers ei tulex ja siis tulidki saku on ice-d leti alt välja...
ei siis oli naljakas aga nyyd jah... vennad olex võinud parem mineraalvett juua...:(

-Eemeez-*
30.07.03, 01:27
Jääb vägisi mulje, et zuma17 ise ongi see Purje ...

Phillips
30.07.03, 15:57
aastaga on vend kõvasti edasi arenenud..alles 17 või 18 aastane ,aega ju küll veel..väga kiire mängumees on

thierry
31.07.03, 03:57
Mina tema peale panust siiski ei paneks... ehkki treener on Tarmo Kinkiga sama olnud ja muidu on Kinkist toredam säga :lahe:

tkkt
01.09.03, 22:33
no esimene hattrick tuli ära juba:doh: ... ple poiss saanudki õite mängida veel meistri liigas...

Sir Brazza
01.09.03, 23:23
Enne, kui siia konkreetsemat Atsist kommenteerin, tahaxin teda mängimas näha.. kuid kui tüüp on 17 ja meistriliigas, siis peax see midagi siiski ju tähendama.. ja kui nüüd 3 kotti ka veel lõi.. siis pakun, et ta järgmine aasta pärast Eesti liitumist euroopaga saab kuskilt välismaaklubilt pakkumise... igatahes oian pöialt kõigile eesti jalgpalluritele..

marabella666
03.09.03, 22:52
ma ei usu, et keegi nii noorelt meistriliigas kat-tricki teinud on... kui on siis parandage mind...

-Eemeez-*
04.09.03, 00:22
Minu mäletamist mööda Valga vastu Maardu Levadia eest tegi vist jah hat-tricki.
Midagi pole öelda. Tase !:kala:

malagar
04.09.03, 10:08
Originally posted by zuma17

mis see on parem, et kui olen käärikul ning näen kuda liivo leetma, meelis rooba ja kristal võtavad salaja hotelli administratsioonist õllesi... ja kohe pärast leedu käest saadud sauna balti cupil... vennad uurisid hoolega, et pijpers ei tulex ja siis tulidki saku on ice-d leti alt välja...
ei siis oli naljakas aga nyyd jah... vennad olex võinud parem mineraalvett juua...:(

Ja mis kurat need õlled nii väga ära on . Ise trenni rabades libistan tihti õhtul õlle või paar alla ja võin öelda et sportlikku tulemust see küll ei mõjuta . Teine asi oleks kui kutid peale mängu viina kallale läheks ... mis toonast sauna arvestades oleks ehk kah põhjendatav olnud;)

Jaak
04.09.03, 10:22
Originally posted by malagar

Ja mis kurat need õlled nii väga ära on . Ise trenni rabades libistan tihti õhtul õlle või paar alla ja võin öelda et sportlikku tulemust see küll ei mõjuta . Teine asi oleks kui kutid peale mängu viina kallale läheks ... mis toonast sauna arvestades oleks ehk kah põhjendatav olnud;)
No see, et nad õlle joovad pole mingi uudis:-)
Aga paha on see, et Saku ICE. Vutimehed peavad jooma A Le Coqi!!! ;)

Tihane
04.09.03, 11:48
Mehed, kes Atsi mängu vaatamas käisid, kommenteerisid, et Ats sai oma hattricki õigel ajal õiges kohas olemise pärast .. kõik väravad olid löödud tühja väravasse.

Jaan
04.09.03, 15:09
Iga teema all pean seda kirjutama v6i... Ka 6iges kohas seismine on oskus ning lausa selline, mida on raske 6ppida, seega eriti v22rtuslik. Ja v2rav on v2rav. Yhtlasi tervitan selle postitusega Kristen Viikm2ed.

Ono
04.09.03, 15:11
Originally posted by Tihane

Mehed, kes Atsi mängu vaatamas käisid, kommenteerisid, et Ats sai oma hattricki õigel ajal õiges kohas olemise pärast .. kõik väravad olid löödud tühja väravasse.

See ongi juhuslikult ründaja funktsioon.
Sellised mängijaid on maailm täis, kuulsamatest nt. Inzaghi.

ethan
04.09.03, 15:31
Originally posted by Ono

kui ründaja ainus funktsioon on palle väravasse taguda, võiksid ju kõik mängijad ründajateks sobida.

Tihane
04.09.03, 15:42
päris ainus funktsioon see jah ei ole .. ja ma ei öelnudki, et ta kehvasti oleks talitanud, tubli, et olukorrad ära vormistas (meie ründajatele tavaliselt ebatavapärane omadus)

Aga ründaja võib ka olla füüsilisem, palli ise kasti viia .. kellegiga selle pärast võidelda vms .. sellise ründajaga, kes lihtsalt tühjas kohas jalg kikkis palli ootab saab edu saavutada vaid meeskonnas, kus on väga head ettekandjad.

PS! Sedamoodi on hea üleoleval võistkonnal eduseisu kasvatada, kuid endaga võrdse või tugevama vastase korral peab ründaja suutma palli keskjoonelt väravasse tassida.

-Eemeez-*
04.09.03, 19:54
Originally posted by Jaak

Originally posted by malagar

No see, et nad õlle joovad pole mingi uudis:-)
Aga paha on see, et Saku ICE. Vutimehed peavad jooma A Le Coqi!!! ;)

Mis te vaidlete ..

Saku ON Ice pole õlu .... vaid miskine muu jook.

Ono
04.09.03, 23:16
Originally posted by ethan

Originally posted by Ono

kui ründaja ainus funktsioon on palle väravasse taguda, võiksid ju kõik mängijad ründajateks sobida.

Eino loogika on sul 5+, kõik ei suudagi palle väravasse taguda seepärast ei olegi kõik inzaghid. duh. :doh:

ethan
05.09.03, 12:52
Originally posted by Ono

Originally posted by Ono

Eino loogika on sul 5+, kõik ei suudagi palle väravasse taguda seepärast ei olegi kõik inzaghid. duh. :doh:

Kas Sa arvad, et ründajad on mingid olendid, kes sünnivad kohe laitmatu väravavaistuga? Lemsalu võiks ju ka ründaja olla, kui tuua näiteks mõni viimane sõprusmäng rahvuskoondiste vahel.

Jaan
05.09.03, 15:30
Just nimelt, ainult viimane m2ng...

qqq
05.09.03, 19:10
Ats eesti u 19 kümmnes!!!!

ethan
13.09.03, 22:27
Räägin ainult uudistepildi põhjal, kuid täna oli Purje esimene värav Tuleviku vastu individuaalselt väga hästi vormistatud, ning teine värav sündis tema ideaalse tsenderduse tagajärjel. Kolmaski värav sündis vist tema söödust, aga selles pole enam kindel.

marabella666
13.09.03, 22:37
Minul on igal juhul hea meel, Levadia on hakanud soosima selliseid talendikaid mängijaid nagu Purje, Kruglov ja Ratnikov ning samas lepingu lõpetanud mingite mõttetud kärssadega (nagu Fenin ja Olumets). Mulle tuli üllatusena, et leping lõpetati ka Juri Leitangiga, kes minu arvaes oli eesti tasemel väga hea kaitsja.
Huvitav, mis neist kolmest edasi saab.
ps, lisan kohe juurde ära, et kolm esimest mängivad Maardus ja kolm viimast Tallinna Levadias... nüüd ei pea keegi tarkpea mulle seda meelde tuletama. Sest iga hooaja lõpus on ju üks ja sama jutt- üks Levadia kaob ära jne....:kisakõri:

Hogarth
14.09.03, 00:11

Räägin ainult uudistepildi põhjal, kuid täna oli Purje esimene värav Tuleviku vastu individuaalselt väga hästi vormistatud, ning teine värav sündis tema ideaalse tsenderduse tagajärjel. Kolmaski värav sündis vist tema söödust, aga selles pole enam kindel.Kolmas värav oli tõesti tema söödust.

PraS
14.09.03, 12:27
Originally posted by FCOperBK

Minul on igal juhul hea meel, Levadia on hakanud soosima selliseid talendikaid mängijaid nagu Purje, Kruglov ja Ratnikov ning samas lepingu lõpetanud mingite mõttetud kärssadega (nagu Fenin ja Olumets). Mulle tuli üllatusena, et leping lõpetati ka Juri Leitangiga, kes minu arvaes oli eesti tasemel väga hea kaitsja.
Huvitav, mis neist kolmest edasi saab.
ps, lisan kohe juurde ära, et kolm esimest mängivad Maardus ja kolm viimast Tallinna Levadias... nüüd ei pea keegi tarkpea mulle seda meelde tuletama. Sest iga hooaja lõpus on ju üks ja sama jutt- üks Levadia kaob ära jne....:kisakõri:

leitan jah tubli poiss sai solbergi jalaluust lahti(murdis selle)!!!!!!!!1

Silver
14.09.03, 12:38
juhtub ka tegijatel. ;)

PraS
14.09.03, 12:44
Originally posted by zoolazorts

Originally posted by PraS

leitan jah tubli poiss sai solbergi jalaluust lahti(murdis selle)!!!!!!!!

Too vikat oli ukrainlane Tatarinov, mitte Leitan.

vist oli jah ....... oi mu halba mälu

priity
17.09.03, 07:21

Originally posted by zoolazorts

leitan jah tubli poiss sai solbergi jalaluust lahti(murdis selle)!!!!!!!!

Too vikat oli ukrainlane Tatarinov, mitte Leitan.

vist oli jah ....... oi mu halba mälu

Solberg sai oma jalaluu murdmisega üsna edukalt ise hakkama. See, et keegi levadalane teda seejuures aitas oli Pohlaku luulu. Kui ei usu minge otsige ETV arhiivist vana lint üles või sobrage pisut Õhtulehe arhiivis.

Tihane
17.09.03, 09:50

Räägin ainult uudistepildi põhjal, kuid täna oli Purje esimene värav Tuleviku vastu individuaalselt väga hästi vormistatud, ning teine värav sündis tema ideaalse tsenderduse tagajärjel. Kolmaski värav sündis vist tema söödust, aga selles pole enam kindel.

vaatasin ise ka seda mängu .. ja peab mainima, et Ats tegi väga head tööd ning kõik kolm väravat olid tema \"tehtud\"

ruyna
16.05.04, 13:32
olen mänging ka atsiga koos ja võin kindlalt üelda et poiss oskab mängida:lahe:
kõik kes räägivad et ründaja amet on lihtne siis te eksite rängalt, sest see on omamoodi kunstiteos et sa saaksid palli tühjaväravasse lükata, sa pead end õigelepositsioonile mängima jne.a tähtsaim mida siin ei paista mainitut olevat, et ründajad teevad vägapalju mustatööd..jooksevd nii öelda tühja, aga see annab tulemusi ja nii sünnivadki väravad.
et iga mees ei sobi meistriliigase ja ma oleń kohe päris kindel et igamees ei sobi ka ründajaks;)

Silver
16.05.04, 14:50
Mees on hea, kuid minu silmis temast mingit staari ei tule. Keskpärane Eesti Meistriliiga pallur. Seoses eksamitega on jalgpalli tahaplaanile lükanud. Kuid samas võin oma sõnu ka süüa. Oleks positiivsem, kuid ebatõenäolisem.:)

-Antz-
17.05.04, 15:29
Originally posted by ruyna

kõik kes räägivad et ründaja amet on lihtne siis te eksite rängalt, sest see on omamoodi kunstiteos et sa saaksid palli tühjaväravasse lükata, sa pead end õigelepositsioonile mängima jne.

Ee... Ahah.

Originally posted by ruyna

a tähtsaim mida siin ei paista mainitut olevat, et ründajad teevad vägapalju mustatööd..jooksevd nii öelda tühja, aga see annab tulemusi ja nii sünnivadki väravad.

Jooksevad tühja ja nii sünnivadki väravad? Tühikargajad? :)
Kas siin on tegu mingi konksuga jutuga või oled lihtsalt huumoripoiss? :oih:

ruyna
19.05.04, 18:41
kle -antz- ma vaatan et sa ei jaga jalkast kohe mitte si**agi
sry et nii ütlen aga jutu järgi jääb küll mulje.:doh:
ei taha üelda etolen ise see kõiketeadja...aga jah
mängija peab, eriti ründaja, ilma pallita kohutavalt rabama ja jooksma, et ültse väravat lüüa;)

runno
06.07.04, 01:00
Tänases mängus Transi vastu õigustas vana küll oma nime täielikult.
Purjetas aga keskjoone juurest läbi kogu Transi (korraks küll Transi kaitsjate abiga) ja 2:0 oli tõsiasi. Ei ole küll eriline Levadia pooldaja, aga tubli töö:r66m8:

frain
20.07.04, 14:42
Ats on eesti jalgpalli mõistes tõeline talent...temast saab tegija ainult et eestis;) Euroopa tasemele ei kyndi ykski meie mees lähima 15 aasta jooksul:D Jalgpalli kool lihtsalt ei võimalda seda;)

ROOTSI KUNN
20.07.04, 22:04
Originally posted by frain

Ats on eesti jalgpalli mõistes tõeline talent...temast saab tegija ainult et eestis;) Euroopa tasemele ei kyndi ykski meie mees lähima 15 aasta jooksul:D Jalgpalli kool lihtsalt ei võimalda seda;)

Kuule Kashpirovski ,kas sa needust oskad ka maha võtta?

frain
21.07.04, 13:02
võimatu:D

eika
21.07.04, 16:22
Senised FC Levadia põhikoosseisu jalgpallurid Dmitri Koržinski, Eduard Ratnikov, Mati Pari, Andrus Mitt ja ATS PURJE on kuni käimasoleva hooaja lõpuni ümber registreeritud FC Levadia II meeskonda.

niipalju siis teie suurest staarist:P

Jux
21.07.04, 17:50
Originally posted by eika

Senised FC Levadia põhikoosseisu jalgpallurid Dmitri Koržinski, Eduard Ratnikov, Mati Pari, Andrus Mitt ja ATS PURJE on kuni käimasoleva hooaja lõpuni ümber registreeritud FC Levadia II meeskonda.

niipalju siis teie suurest staarist:P

Eika, valgustan sind järgmise punktiga Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistluste juhendist:
\"5.14 Juhul, kui Meistriliiga meeskonna duubelmeeskonnaks on Esiliiga või Teise liiga meeskond, siis igas Meistriliiga mängus võib kasutada vabalt 5 (viit) duubelmeeskonna mängijat ja igas duubelmeeskonna mängus vabalt 3 (kolme) Meistriliiga mängijat. \"

Ehk nii Dima, Mati, Eedi, Andrus ja Ats saavad vajadusel kenasti Levadia süsteemi põhiklubis edasi pallida ning on suured staarid edasi.

ROOTSI KUNN
29.07.04, 10:39
Midagi on praegu käärimas. Ats Purjele on ilmselt midagi paremat pakutud ja kutt võib peagi Levadiast sääred teha. Mis seal taga võiks olla? Need on küll vaid minu oletused aga panen kirja.
1. Pakkumine mõnelt välisklubilt- mängus on tema endise treeneri Aivar Tiiduse käsi.
2. Pakkumine mõnelt teiselt Eesti klubilt . Suurem palk ,rohkem mänguaega jne.
Ei usu ,et poiss nii loll on ,et lihtsalt tühja protsessib ,ilmselt on keegi kes siili kombel põõsast õpetab. Kuna Levadia on hetkel veel võidueufoorias(kardan ,et mitte kauaks) siis võivad nad Atsi kergesti minema lasta. Oleneb ,muidugi milline leping teda klubiga seob.
Kui keegi teab midagi täpsemalt siis palun ,lükake mu oletused ümber!:)

marabella666
29.07.04, 13:01
Tõepoolest on huvitav, et Ats regati Levadia 2, siis kui ta oli päris heas hoos. Ja väike mõõn saabus pärast madalama liiga meeskonda registreerimist. Mõõn selle pärast et - teisipäevases euromängus noor ründaja väljakul ei käinud ja ka 2 nädalat tagasi peetud kodumängus ei paistnud ta millegiga silma, kuigi alustas algkoosseisus.

Peku
29.07.04, 18:33
oleks tore olnud kui purje oleks mänginud iirimaal. võib-olla oleks ka jala valgeks saanud ja end välisklubidele silma jätnud või nii. :oih:

Jux
30.07.04, 10:25
Originally posted by ROOTSI KUNN

Midagi on praegu käärimas. Mis seal taga võiks olla? Kui keegi teab midagi täpsemalt siis palun ,lükake mu oletused ümber!:)

Tarkpea Vaher SLÕhtulehest teab, mis värk on -> http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=160454&d=29.07.04&r=3

Teadmata küll asjade tegelikku tausta, nõustun, et Ats oleks võinud jonnima hakata peale UEFA karikamänge. Nüüd on nagu eriti masendav seis..., Eks ole näha, kas homme teeb ta duubli ridades TVMK II vastu kaasa või mitte.

ROOTSI KUNN
31.07.04, 21:04
Ei ole Purje ka tänases duublite mängus üles antud . Võibolla saame peatselt lugeda ,et Ats Purje on sõlminud lepingu......suurklubiga. Need on vaid minu oletused.:)

Ramm
31.07.04, 21:14
Käivad kuulujutud et meeskond Lester City on Ats\'i kutsunud testima ja veel üks Levadia mängija(hetkel nime ei avalikusta).Ning sellest ka on tingitud Ats\'i \"ego tõus\"... a\'la \"makske rohkem kui tahate et jääksin levadiasse\".

ROOTSI KUNN
31.07.04, 23:05
Originally posted by Ramm

Käivad kuulujutud et meeskond Lester City on Ats\'i kutsunud testima ja veel üks Levadia mängija(hetkel nime ei avalikusta).Ning sellest ka on tingitud Ats\'i \"ego tõus\"... a\'la \"makske rohkem kui tahate et jääksin levadiasse\".

No nii loll ei ole ükski mängija ,isegi mitte noor,et hakata sellisel kombel latti tõstma ja palka juurde tingima. Tark ei sülita kumagi vanasse kaevu. Ma arvan ,et kui juttudel on tõepõhi all siis tehti juba konkreetne pakkumine mitte aga ei kutsutud testimisele.
P.S. Siin võib olla on ka Pasi Rautiaineni käsi mängus ,sest ta oli sel mängul Kadriorus.

zaz
31.07.04, 23:17
Täna on 31 Juuli seega, kui mingeid uudiseid pole, siis jätkab poiss Levadias...

frain
01.08.04, 23:58
Siin võib olla mängus sõber Tarmo Kink:D, kes rääkis oma tingimstest Spartakis;)
Seega kuna poisid alati võrdväärsed mängijad olnud....ytleme nii et alates 8 eluaastast sis nagu väike kadedus ja soov samu tingimusi;):D
Kuid samas ei tea:D

materazzi
02.08.04, 02:39
http://www.estfootball.ee/read.php?art_id=4904

bianconeri
02.08.04, 03:08
Originally posted by materazzi

http://www.estfootball.ee/read.php?art_id=4904

Tiidus, vana kala, teab, kus on sügavam vesi;)

ROOTSI KUNN
02.08.04, 12:48
Tuleb välja ,et ma ei pannudki oma ennustustega väga palju mööda:P . Tiiduse käsi võibki mängus olla. Huvitav ainult ,kuidas Purje ja teised oma vanade tööandjatega arved klaarivad. Ikka see vanasõna: vanasse kaevu ära kunagi sülita.:kaval:

budu
05.08.04, 12:09
purje on saanud U-21 koondise kutse ei tea ainult kas vend ka kohale ilmub :oih:

Karla
05.08.04, 12:11
kust sa tead et ta sai kutse.

budu
05.08.04, 12:19
sportnetist,muidugi juhul kui ta on üles leitud

Karla
05.08.04, 12:27
sportnetis pole küll selle kohta midagi kirjutatud.

fc mongoolia
05.08.04, 12:38
kle saar,see kord budulojusel isegi õigus:

Noortekoondis kohtub Islandiga

3.08 14:47

Kolmapäeval, 18. augustil kell 18 peab Eesti U-21 vanuseklassi koondis Kuressaare linnastaadionil maavõistluse eakaaslastega Islandilt. Treener Jelle Q. Goes on kutse koondisse tulla järgmistele mängijatele: Enar Jääger, Ragnar Klavan, Sander Post, Ott Reinumäe (kõik FC Flora), Mihkel Aksalu, Alo Bärengrub, Mati Lember, Jarmo Ahjupera (kõik Pärnu JK Tervis), Sander Reelo, Mikk Haavistu (mõlemad Emmaste HÜJK), Andrei Mazurkevitš, Tõnis Vanna, Martin Vunk, Andrei Antonov (kõik FC Valga), Siim Roops, Oliver Konsa (mõlemad Tartu JK Tammeka), Vitali Gussev (Tartu JK Merkuur), Ingemar Teever (FC TVMK), Dmitri Kruglov, Ats Purje, Eduard Ratnikov, Tihhon Šišov, Konstantin Vassiljev ja Vladimir Voskoboinikov (kõik Tallinna FC Levadia).

Kõik nimetatud (välja arvatud FC Levadia pallurid) peavad lisaks mängule Islandiga 11. augustil kell 16 Maardu staadionil kontrollkohtumise FC TVMK-ga.

Sportnet

asdf
05.08.04, 19:12
Peaks mainima, et Soccernetis oli sama uudis isegi varem üleval :)

http://www.soccernet.ee/news.php?id=7072

U2
12.08.04, 01:53
Sai täna Atsiga paar sõna vahetatud ja poiss põhjendas oma kadumist lausega et ta vajas veidi puhkust

Ramm
12.08.04, 02:07
Originally posted by promootor

Sai täna Atsiga paar sõna vahetatud ja poiss põhjendas oma kadumist lausega et ta vajas veidi puhkust

Poiss tahab ju õismäel ka jalgpalli mängida oma tuttavatega ;) :lahe:

dreyd
12.08.04, 09:50
küll see maailm on ikka pehmekeseks lännud, 19aastane poiss ja tahab puhkust, krt sellises eas hakatakse juba mehetegusid tegema, mingu siis parem sõjaväkke, vähemalt mingitki tolku

marabella666
12.08.04, 11:19
Originally posted by promootor

Nii et Spartakis ta ei käinud??? Niikuinii käis.

Amadeus
12.08.04, 11:28
Nüüd on vähemalt teada mis sorti mehega on tegu. Mina mõtleks igal juhul pikalt järgi enne kui teda meeskonda kutsuks. Mitte mingisugust arusaama ei ole ei distsipliinist ega professionaalsest suhtumisest. Kalamaja Konservi kõik niisugused kraaded!

eika
12.08.04, 13:39
miks nii kurjalt. äkki tõesti mees vajas puhkust. kui te ei tea asja tagamaid, siis ärge kukkuge kohe kritiseerima. mõne mehe psüühika võib selline pinge jne täitsa sassi ajada (a la deisler) ja siis on parem, kui mees võtab puhkust enne kui asi täiesti käest läeb.

jansa
12.08.04, 13:42

miks nii kurjalt. äkki tõesti mees vajas puhkust. kui te ei tea asja tagamaid, siis ärge kukkuge kohe kritiseerima. mõne mehe psüühika võib selline pinge jne täitsa sassi ajada (a la deisler) ja siis on parem, kui mees võtab puhkust enne kui asi täiesti käest läeb.

... nagu näiteks Larissa Netsheporuki näidegi..:oih:

asdf
12.08.04, 14:05

Kui vajaski, siis ei jalutata klubile ütlemata lihtsalt minema. Päris nii need asjad ei käi. Et kui ma töötan mingis kohas ja mul on vaja puhkust, siis lihtsalt lähen minema ja ülemusele midagi ei ütle.

Amadeus
12.08.04, 14:34
Ainuke vahe just selles ongi, nagu ka asdf siin märkis , et professionaalsed sportlased ei otsusta seda mitte ise millal nad väsinud on vaid seda teevad arstid nende eest. Testidest on ju kohe näha kui keegi on väsinud. Ja kui ka ei tehta teste igapäevaselt siis on alati võimalus seda nõuda, kui ise tunned, et on väsimus. Ja päris kindlasti ei võta keegi puhkust ilma oma tööandjale sellest teatamata. Seega jään oma seisukohale - Kalamaja Konservi kõik siuksed kraaded!

Silver
12.08.04, 14:49
Originally posted by Amadeus

Ainuke vahe just selles ongi, nagu ka asdf siin märkis , et professionaalsed sportlased ei otsusta seda mitte ise millal nad väsinud on vaid seda teevad arstid nende eest. Testidest on ju kohe näha kui keegi on väsinud. Ja kui ka ei tehta teste igapäevaselt siis on alati võimalus seda nõuda, kui ise tunned, et on väsimus. Ja päris kindlasti ei võta keegi puhkust ilma oma tööandjale sellest teatamata. Seega jään oma seisukohale - Kalamaja Konservi kõik siuksed kraaded! Mulle lihtsalt ei jõua kohale, miks selline mängija nagu seda on Purje - sai Meistriliigas eelmisel hooajal kanda kinnitatud, ilusaid mänge näidatud, perspektiivikas tulevik, korra A koondisesse isegi kuulunud - niimoodi endale jama kaela tõmbama hakkab. Kuid kindel on see, meie võime oletada, tegelikku põhjust võib ainult aimata. Midagi kindlat on lähiajal tulemas, sest vaevalt ta enam Levadia esindusmeeskonnas naljalt pallib.

Amadeus
12.08.04, 15:38
Ma loodan, et Levadia seda asja niisama ei jäta ja nõuab FIFA\'lt mingit korralikku karistust talle. Siis jõuab ehk teistele sama mentaliteediga tüüpidele kohale mida tähendab leping ja sellest kinnipidamine. Niisugune käkk on küll väärt pikemat võistluskeeldu.

Daz Booob
12.08.04, 18:00
Kui karistusest rääkida. Kui karistusest rääkida, siis ainukene variant oleks tüübi ingoreerimine ja a la boikoteerimine - kui inimesest välja ei tehta, siis... see on valus.

Amadeus
13.08.04, 15:09
karistusvariante on märksa paremaid. kui mängijal on leping ja ta seda ignoreerib siis võib klubi paluda FIFA \'lt sekkumist ja nõuda mängijale pikaajalist (ka eluaegset) mängimiskeeldu. või siis talt mingeid suuremaid summasid välja nõuda tehtud materiaalse ja psüühhilise kahju tekitamise eest.

Jaak
13.08.04, 20:06
Tundub, et konflikt on tunduvalt rahumeelsemalt lõppemas. Ats täna Levadia II eest väljakul.

ROOTSI KUNN
14.08.04, 08:28
Purje jah ,tagasi tulnud aga eks kunagi kuuleb ,mis seal siis õieti juhtus.

tkkt
14.10.04, 16:28
heh...
ytleme nii, et jah kõigega on seotud ...(<-persoon) !
kes vähegi jalkast midagi jagab saab aru mis sinna lynka käib.:kaval:

2mSööt3mMööda
22.06.05, 20:37
Kas Ats tuli see hooaeg alles esimest korda palliplatsile Kalevi vastu? Kui jah, siis päris hästi alustas...suutis lõpuminutitel isegi värava lüüa.

Üllar
23.06.05, 12:57
peax vist olema jah esimene kohtumine see hooaeg..loodame,et atsike jätkab paugutamist ja varsti surub zelinski pingile

TonZo
24.06.05, 16:52
Las surub pigem leitani pingile, aga enne tuleks tal yldse põhimeeskonda saada, aga... selle ma kahtlen, minu arust täiesti mõttetu mees suhtumis poolest(sama ylbe nagu ta kallis Sõber K...k)

Homie
26.06.05, 12:04
Ats Purje on lootustandev mängija küll aga kas tast hea mängija tuleb on juba omaette teema

Üllar
23.07.05, 05:26
Tuleval pĆ¼hapƤeval, 24.juulil toimub Valga linnastaadionil Ć¼ks meistriliiga XX vooru mƤnge. ƕhtul, kell 17.00 tulevad vƤljakule FC Valga ja FC Levadia Tallinna meeskonnad.

Ć¼ndaja Ats Purje: \"Tahame kindlasti Valgas vƵita. Soovitud tulemuse saavutamiseks peame nƤitama ilusat ja resultatsiivset jalgpalli. Ma ise loodan saada mƤnguaega ning pika vƵistluspausi jƤrel meistriliigas isikliku vƤravakonto avada.\"

ats lööd ära ka.....pole probleeemi
:lahe:

TonZo
24.07.05, 16:33
Ta tundub ka , nagu Kink, käitumised sarnased, paistab et ka saatused...

Pilt
24.07.05, 18:45
ats lõi valga mängus 34 min. värava;)

Üllar
28.10.05, 10:36
keegi atsi väravatest dünamo mängus oskab midagi rääkida

Silver
28.10.05, 12:56
Pole suurt midagi rääkida, lihtsalt läks ja lõi ära. Laagri väljak oli märg ning lörtsi täis. Vaevu seisid mängijad püsti. Levadia oli lihtsalt nii üle. Suurt mingit iluväravad need polnud, aga kenad kotid siiski. Rahulikult alla nurka oli esimene, teine oli minu mäletamist mööda peaga paarilt kolmelt-neljalt meetrilt. Ats oli hea. ;)

Üllar
28.10.05, 17:10
Algselt postitas Silver

Pole suurt midagi rääkida, lihtsalt läks ja lõi ära. Laagri väljak oli märg ning lörtsi täis. Vaevu seisid mängijad püsti. Levadia oli lihtsalt nii üle. Suurt mingit iluväravad need polnud, aga kenad kotid siiski. Rahulikult alla nurka oli esimene, teine oli minu mäletamist mööda peaga paarilt kolmelt-neljalt meetrilt. Ats oli hea. ;)
see mulle meeldib

dnb
02.08.10, 16:52
vana teemat ka suht põnev lugeda :D