PDA

View Full Version : In Memoriam: Lauri Aus

ethan
20.07.03, 15:51
Selle teemaga tahaksin anda enda tagasihoidliku panuse traagiliselt hukkunud profijalgrattur Lauri Ausi mälestamisele.

http://news.hot.ee/vaata_uudis.php?id=108745

Täielik shokk. See on miski, mis nõuab mõtlemist, ning mõte, mis vajab harjumist. Mul pole lihtsalt sõnu.

Selle teema tahaksin pühendada Lauri Ausile, mitte roolijoodikutele. Viimastest räägiks teise teema all.

Kaastunne lähedastele.

moochie
20.07.03, 16:07
Mul ei ole sõnu.

Minu sügavaim kaastunne Kristelile ja väiksele Karlile, ning teistele lähedastele ...

Lünk
20.07.03, 16:25
Au saatku sind surmas
ja kerge olgu su tee,
kui liigud yle Manala vee.

Kaastunne köigile lähedastele ja tuttavatele.

kaala
20.07.03, 16:31
ma ei suuda lihtsalt.eriti vihale ajab selline asi kui see ascona juht ei panda trellide tahagi.
minupoolt kasügav kaastunne eesti tippsportlasele

greenday
20.07.03, 16:41
Masendav. Minu vana jalgrattapann justkui austusavalduseks heitis samuti täna lõplikult hinge.

17
20.07.03, 16:59
Jube, lihtsalt jube ei olegi sõnu mida õelda, aga igatahes sügav kaastunne minu poolt Lauri vanematele, perele ja sõpradele.Muidugi on see šokk Eesti jalgratturitele.

resorte
20.07.03, 17:03
Avaldan minagi oma kaastunnet Lauri Ausi perekonnale ja sõpradele jne.. :kurb10: :kurb4:

Raimo
20.07.03, 17:17
Ajakirjanikuna suhtlesin mõned aastad tagasi Lauriga üpris tihti ja pole kahtlust - Lauri oli üks sümpaatsemaid sportlasi, keda tean. Äärmiselt tagasihoidlik, mõnusalt muhe ja konkurente tunnustav mees.
Kahju, et ta oli vigastustega kimpus, sest ta pidanuks praegu Tartu asemel hoopis Prantsusmaal pedaalima.
Sügav kaastunne Lauri lähedastele!

magicm
20.07.03, 17:18
Avaldan kaastunnet traagiliselt hukkunud Lauri lähedastele ja kõigile, kes teda tundsid. See on kohutav kogu rattamaailmale, sest üks tippsportlane on kahjuks jälle vähem, nüüd kui meenutama hakkan, siis Jaan ju alles rääkis, et oi kui kahju, et Lauril pikk vigastuste periood oli ja ta ei saanud Touril osaleda, tundsin temast palju puudust, kuna ta olevat üks maailma parimaid \"lahti vedajaid\". Ning üldse väga sümpaatne mees oli, tema intervjuud olid alati sellised Eesti mehe kohaselt tagasihoidlikud ja viisakad. :(

Epic
20.07.03, 17:19
tõesti kurb :( :kurb9:

lennu
20.07.03, 18:39
nagu Ausi viimased hooajad poleks talle vähe ebameeldivusi valmistanud, pikad rasked vigastusperioodid, operatsioonid jne, nüüd kui vorm oli taastumas, nüüd siis selline tragöödia, lihtsalt ei ole sõnu

Hogarth
20.07.03, 19:18
No vittu küll,pisar tikub silma.Kuradi joomar,maha lööks venna,türapea joomar selline.:(

makser
20.07.03, 20:07
ja mis kõige haigem, sellele vennale kes ta surnuks sõitis saab määrata kuni 5 aastase vanglakaristuse

SleepWalking
20.07.03, 20:09
sõnatu ... puhka rahus, Lauri! me ei unusta Sind ...

H.M Murdock
20.07.03, 20:33
täiesti õudne :kurb4: kuradi roolijoodikud:trafck: :kisakõri: :viha:

puhka rahus Lauri!!!kaastunne omaksetele.....:suurnutt: täiesti perses,vend lähed trenni ja mingi laupäevaõhtune joomar sõidab otsa.......OLE TUBLI LAURI!:ingel:

-madis-
20.07.03, 20:35
Oli seda veel vaja. Võtab sõnatuks ... ning pisar tuleb silmanurka.
Minu sügav kaastunne :kurb9: :kurb9:

malagar
20.07.03, 21:04
Shokeeriv lugu lihtsalt . Mul pole sõnu :( :( :(

2mSööt3mMööda
20.07.03, 21:26
Minu kaastunne. Minule isiklikult jäid meelde Lauri Ausist väga lahedad teleintervjuud kus ta rääkis alati lõbusalt ja oma sõbraliku pehme häälega.

Loca
20.07.03, 21:33
Sügav kaastunne :kurb9:
Oleks ta Touril olnud poleks seda juhtunud

makser
20.07.03, 21:37
oleks oleks oleks oleks... need oleksid ei aita midagi... kahjuks...

-Eemeez-*
20.07.03, 22:32
Kuradi kurat.

ah rohkem polegi midagi öelda

:(

Rebu
21.07.03, 00:40
Puhka rahus :( :kurb4:

Marduk
21.07.03, 09:07
Minust kui minnakse, toimub see salaja
Õhtune üksindus pisaraiks saab
Roostesed lukud ei kinni teid pea
Võrkudest järel vaid tolm on maas

Uks kui on avatud, sisse te tulete
Milleks?, et lahkuda peagi?
Tühjaks jääb tuba, ukse kui sulete
Ise te ilmselt ei teagi.

(M.Engele)

Puhka rahus Lauri!

magicm
21.07.03, 11:28
Minu kaastunne uuesti :( Tahtsin lihtsalt õelda, et tänase Touri etapi alguses seistakse Lauri auks leinaminut ja grupi eesotsas on Ag2r sõitjad. :(

sprinter
21.07.03, 12:28
Lauri puhka rahus !!!!!!!!!!!
sügavad kaastunded loo rahva poolt

Taidur
21.07.03, 12:48
Kõigile Tallinna inimestele teadmiseks, et täna, kell 18:00, algusega Jaani kirku juurest Vabaduse väljakul, toimub Lauri Ausi mälestuseks ühine rattasõit.

jansa
21.07.03, 13:58
... minul ja ma arvan et kõigil Eesti vutifännidel - spordisõpradel on juhtunu pärast sügavalt kurb ja valus ... see on ikka liialt lubamatu et mingi joobes imbetsilli pärast hukkub süütu inimene, seda puhku siis meie üks parimaid proffijalgrattureid. Oleks et sõidaks end surnuks - andku tuld - aga ...
Kes on järgmine võiks küsida? Äkki ma ise? Ei julge enam tänaval käijagi, rattaga sõitmisest rääkimata... tütar läeb sügisel kooli - peaks talle vist helikopteri ostma et linnaliikluse eluolelusvõitluses ja mingite narkaritest-joodikutest rullnokkade autode eest põigeldes ikka vähemalt keskooli lõpuni terveks-ellu jääks:(
JalgpalliHaigla juhtkond oleks võinud ka omaltpoolt pressiteate ja seisukoha meediasse paisata, seda enam et eks meidki seostatakse liigse alkoholi tarbimisega(st. jalkafänne) , meist üritatakse luua liigse napsutamise etaloni ning mine tea mis sellega kaasnevaga. Haudade rüüstamises juba süüdistati...
Sellest tuleneb ka üldsuse hoiak. Hea oleks seda ümberkummutada... aga see selleks.
F...k see elu on siin maal ikka täitsa p...s!

H.M Murdock
21.07.03, 14:07
Originally posted by Taidur

Kõigile Tallinna inimestele teadmiseks, et täna, kell 18:00, algusega Jaani kirku juurest Vabaduse väljakul, toimub Lauri Ausi mälestuseks ühine rattasõit.

mina lähen avaldan Laurile austust......on veel minejaid??

yheksa
21.07.03, 14:11
Originally posted by Taidur

Tegemist on siis Prussakovi nim. Rattaühingu korraldatava üritusega (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=108845).

Homme on üritus, mille eestvedajaks on velo.clubbers.ee (http://velo.clubbers.ee/foorum/viewtopic.php?t=2277#17765), kooskölastus on linnaga ja ka politseiga (tundub organiseeritum ja seega läbimöeldum). Starditakse Miidurannast kell 18.00, ühineda vöib ka tee peal (nii ma aru saan). Ntks kesklinnas.
Trass - Merivälja (Miiduranna bussipeatus stardiks) - Pirita - Kadriorg - Kesklinn (Narva mnt - Pronksi - Raua - Viru väljak - Estonia pst - Vabaduse plats - Kaarli pst - Luise - Endla - Sõpruse pst - Ehitajate tee (Nõmme mäkke) - Pärnu mnt (linna tagasi) - Vabaduse väljak - Raekoja plats.

Ehk lühidalt (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=108882)....

NB! Kiiver pähe! (kohustuslik)

ethan
21.07.03, 14:13
Tänase Tour de France\'i etapi algus, nagu aimata oli:

MINUTE OF SILENCE: Riders are now at the start line, observing a minute of silence in memory of Estonian rider Lauri Aus, who died yesterday in a training accident in Estonia. Aus, who rode for the AG2R team, competed in the Tour de France in 1997 and 2000.

Vabaduse väljakul rattasõiduga mälestamine on ka väga hea idee, kõik, kel rattad all, kohale. Miks mitte ka ilma kahe rattata.

khristo
21.07.03, 14:50
Mnjah... endale jõudis ka asi alles siis päris lõplikult kohale kui Eurospordist sai näha kuidas 15. etapi minutiline seisak kordi pikemaks venis ja Ag2ri meeste päikeseprillide alt pisaraid voolas...

SleepWalking
21.07.03, 22:26
Originally posted by yheksa
Tegemist on siis Prussakovi nim. Rattaühingu korraldatava üritusega (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=108845).

Prussakovi ürituse uudis jõudis lausa CNNi (http://sportsillustrated.cnn.com/cycling/news/2003/07/21/estonia_aus_ap/). Homme siis kell 6 velo.clubbers.ee sõit läbi linna Laurit mälestades.

jansa
22.07.03, 10:51
Sõbrad...

... kas on veel huvilisi kes oleks nõus täna vutifännide esindajatena sinisärgid seljkas Meriväljalt starima (või mujalt kolonniga liitudes) Lauri mälestuseks mõeldud rattarongkäigus? Hetkel on tulijad : mina, Haista, Väike Tom, Rootsi Kunn, Suur, Pätsu, Kata, Taunc, PikkKiristjan, Off, IlusIvar, Rigo, Schmidtipoiss, Ragnar jne. huvilisi tuleb juurde. Rääkisin ka ürituse organiseerijaga - kui KIIVRIT ei ole siis pole hullu midagist, see rohkem enda huvides ja keegi ära ajama selle puudumisel ei hakka , jalkafännide liitumine kolonniga on teretulnud.Mida rohkem seda uhkem.
Marsruut on Merivälja tee-Narva mnt.-Raua tn- Gonsiori tn-Estonia teater_Vabaduse plast-Pärnu mnt-Nõmme.
Ise stardime Lillekülast ca 17:00 ajal.. paneme rattad suure bussipeale, peatume vahepeal ka Karu tn. kandis et veel rattaid peale võtta ja sõiduautodega sõidame Miiduranna poe juurde... sealt võtame rattad bussist ja liitume rahvaga. Iseenesest on kolonniga ka kesklinnas või kus iganes liituda võimalik.
Nii et sinisärgid selga ja näitame et Eesti vutifännid toetavad kogu Eesti spordielu - seda tema rõõmudes ja dramaatikaga, näitame välja oma suhtumise rullnoku`slusesse ja roolijoodikutesse.

p.s. kes soovib rattaid transportida siis ka minu nr. kes veel ei tea 050 99366

winki
22.07.03, 11:00
jaaa, mina olen ka käpp :) võibolla ka rauno kui ta just ei tööta
jansa, mida sa motlesid rataste transpordi all ? rattad meriväljale ??
http://velo.clubbers.ee

jansa
22.07.03, 11:07
Originally posted by winki

jaaa, mina olen ka käpp :) võibolla ka rauno kui ta just ei tööta
jansa, mida sa motlesid rataste transpordi all ? rattad meriväljale ??
http://velo.clubbers.ee

ma seda mõtlesin jah sest mul ja paljudel ei ole võiamlik töö tõttu ilmselt rattaga kodunt Miiduranda sõita ajanappuse tõttu sestap meil on suur nn. paketibuss kuhu saame mingid 10..15 ratast panna ja ise sõidame paari sõiduautoga sabas, jätame paketika ja sõiduautod Meriväljale (kas Kata või minukliendi maja ette) ja sytardime siis Miiduranna poe eest..kes Nõmmeni, kes vähem ja kes eriti vinge vend võib Raekotta tagasi sõita kus ka mingid kõned jne. ametlik osa lõpeb. Aga nagu ma ütölesin võib ju ka linnast või kus iganes kolonniga liikuda..telefoniod on ju ka olemas. Ja keegi ei keela ka Meriväljale rattaga sõitmast juba. Peace.

rauno
22.07.03, 11:11
ikka tulija. mul eile tekkis ka mõte et kui kolmapäev flora mängule tulijatel lipud kaasas on paneks mustad lindid külge.ja suurematele lippudele saab musta teibiga üle lipunurga mustajoone tõmmata.

Raix
22.07.03, 11:32
/me ja Sell ka tulemas! liitume arvatavasti Kadriorus..

Täpne trass on siis järgmine: Merivälja (Miiduranna bussipeatus stardiks) - Pirita - Kadriorg - Narva mnt – Pronksi - Raua - Gonsiori - Estonia pst - Estonia teatri esine plats (vahepeatus + uued tulijad) - Estonia pst - Vabaduse plats - Kaarli pst - Luise tn - Endla tn - Sõpruse pst - Ehitajate tee (suunaga Nõmme mäkke) - Nõmmelt suundume kesklinna st– Vana-Pärnu mnt - Pärnu mnt - Tõnismäe tn - Kaarli pst - Vabaduse väljak – Raekoja plats

jansa
22.07.03, 13:32
.... ja kui kellelgi juhuslikult pole veel sinisärki siis võin meeleldi laenata selleks ürituseks...andke teada varakult.

Óns kellegi ratta Meriväljale transportimise soovi?

H.M Murdock
22.07.03, 13:34
Originally posted by jansa

.... ja kui kellelgi juhuslikult pole veel sinisärki siis võin meeleldi laenata selleks ürituseks...andke teada varakult.

mul on koondise t-särk.....on see OK?

jansa
22.07.03, 13:42
Originally posted by H.M Murdock

.... koondise t-särki ma LOOMULIKUT silmas peangi...
:õnnelik:

H.M Murdock
22.07.03, 13:49

Originally posted by H.M Murdock

.... koondise t-särki ma LOOMULIKUT silmas peangi...
:õnnelik:

sry ma väljendasin end veitsa valesti.....ma mõtlesin seda 175 .- t-särki :doh:

jansa
22.07.03, 16:18
.. vahetpole mist eesti särk, peaasi et kohale tulete...

yheksa
22.07.03, 16:42
Ärgem, siis musta linti unustage :kurb9:

jansa
23.07.03, 10:21
... tänan kõikki kes eilsest L.Ausi mälestusreidist osavõtsid (meid oli ca +20 mida polegi nii vähe) ja ühtlasi annan edasi ka ürituse peaorganiseerija tänusõnad (kui et sellises asjas midagi tänama peaks) vutifännidele ja JalgpalliHaiglale toetuse ja suhtumise eest...

Raix
23.07.03, 14:00
sõit tuli ca 36 km pikk ning osavõtjaid oli u kolmesaja ringis... yks rattur tegi ka mõned ülesvõtted.. (http://www.hot.ee/jannotest/lauri/)

yheksa
23.07.03, 16:33
Originally posted by Raix

sõit tuli ca 36 km pikk ning osavõtjaid oli u kolmesaja ringis... yks rattur tegi ka mõned ülesvõtted.. (http://www.hot.ee/jannotest/lauri/)

/me on siis hetkel \"yks rattur\"

Möned pildid ka siin (http://velo.clubbers.ee/foorum/album_cat.php?cat_id=4). 3\'ndal pildil vötab Aus seda töusu mida meiegi eile vötsime.....

Aga öige asi oli. Täpselt see, mida oligi vaja. Eimingeid proteste ja sönavötte, lihtsalt mälestus.

Stinger
25.07.03, 11:57
Jõudsin just tagasi 12 päevasest Leedu reisist ja vahepeal on 2 väga head inimest surnud :(

R.I.P Lauri ja Andrus

mg
27.07.03, 20:29
jah, täiesti masendav nädal, sest peale ausi suri ka lomp.
avaldan kaastunnet kõikidele jalgratta ja vennaskonna fännidele.