320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Roolijoodikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Roolijoodikud

    Julgeksin öelda, et tänane päev PEAB midagi eestlaste mentaliteedis muutma! Kuigi siinmail on inimeste surnuks sõitmine igapäevane asi, on nüüd asi jõudnud nii kaugele, et selliseks isikuks on juhtunud olema Lauri Aus.

    Mul on juhiload olemas, tegin omale need ligi 8 kuud tagasi. Ma tunnistan, ma pole väga hea sõitja, liiklusohtlikke olukordi ma pidevalt ei tekita, kuid kogenematusest tingitud hajameelsuses on seda siiski ette juhtunud, kogenematusest tulenevalt olen ka autot natuke lõhkunud. Kuid joobnuna rooli istumise peale ei tuleks ma elu jooksul MITTE.

    Olgu Te neetud, roolijoodikud, et põrgus Te elusalt kõrbeks!

    #2
    Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

    Seadusi karmistada, vöiks vötta kasutusele ka häbikaristuse, kus roolijoodikute autode numbri tähed vahetaks ära OIN(as) vastu vöi neilt load yldse ära vöetaks.

    Et tee rooli taga aeglaselt kärvaks.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

      unustage viin ja õlu.nüüd näete mis selle tagajärg on.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

        R.I.P Lauri Aus
        http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=46228 siin lähemalt uudis

        teema koha pealt tulex joobnud olekus inimese surnux sõitmise eest võtta juhiload elux ajax ära
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

          kaalal on õigus, miks vaja juua ja pärast seda veel istuda autorooli.Tundub, et need reklaamid on ju täielik raharaiskamine, või kuidas???

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

            Ma ei usu, et midagi muutub.Peaks, aga vaevalt. Kurb aga tõsi. Alkoholi võim on suur ja ma usun, et ennekõike saavad midagi teha inimesed, kes ümbritsevad potentsiaalset roolijoodikut, sest üle kahe promillise joobega mees ei saa niisama lihtsalt ilma kellegi märkamata sõitma minna.Loodame ja püüame ise olla võimalikult tähelepanelikult, äkki siis tasahilja , lõpuks läheb olukord normaalsemaks.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

              Originally posted by mixer


              kaalal on õigus, miks vaja juua ja pärast seda veel istuda autorooli.Tundub, et need reklaamid on ju täielik raharaiskamine, või kuidas???
              ei, see kampaania ei ole mahaviskamine, kuid kahjuks ei saa roolijoodikudest kunagi lahti

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

                masendav...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

                  Krt kyll. Jama lugu sellega. Eriti pinda käib see, et ise ole kui korralik tahes, keegi ikkagi peab midagi lolli tegema.
                  Südamilik kaastunne lähedastele.
                  FC \\"kohalik kylameeskond\\" poolik

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

                    Originally posted by kaala


                    unustage viin ja õlu.nüüd näete mis selle tagajärg on.
                    Milleks viin ja õlu unustada,parem unustada et sa autoomanik oled,sellal kui jood.On mul õigus???
                    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

                      Islamiseadused vaja kehtestada - muu nende hulludega ei aita . Mõrtukad seina äärde , rooolijoodikud kividega surnuks ja varastel käed maha

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

                        Ega 55 aastast parmu enam ei muuda. Nagu tõestas kunagine metanoolisaaga - parm viidi mürgitusega haiglasse, putitati 30000 krooni eest uuesti ellu, lasti koju, parm võttis sama pudeli kust ennem oli joonud ja jõi lõpuni.

                        PS. Tunnistan häbiga et olen isegi ühe korra purjus peaga sõitnud, seda lollust korrata pole plaanis.
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

                          Kogu see, mis tänastes spordiuudistes sportlased rääkisid, ja eriti see juhtum, et Andrus Veerpalule oleks äärepealt roolijoodik otsa sõitnud, on väga mõtlemapanev. Aga kahjuks kaldun arvama, et roolijoodikuid ei paranda mitte miski. Kes oleks ennem rooli istunud, istub ilmselt ka nüüd. Ja ka politsei on võimetu neid takistama. Kõigepealt peab muutuma ühiskonna mõtteviis, siis kaovad sellised inimesed.

                          Sõida kaine peaga!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

                            Ma arvan ka seda, et kui võtta neilt joodikutelt load ära siis ega see ka ei aita.Ta istub ikka rooli ja sõidab täiega mõne inimese surnuks.Kuradi jobid raisk

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Roolijoodikud\'

                              kuna neid miski muu ei paranda siis kas pikaajaline vanglakaristus või surmanuhtlus

                              Kommentaar

                              Working...
                              X