320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euro 2004 Coca-Cola predictor game

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Euro 2004 Coca-Cola predictor game

    Mul endal läheb suht hästi, vahepeal olin Phase`s peale kahte mängude päeva 10. kohal. Kahjuks liitusin ma mänguga alles neljandal Matchday`l. Üldkokkuvõttes olen praegu täpselt 4000. kohal 200 punktiga.
    Need, kes mängust midagi ei tea, vaadake huvi korral. ...::Vajuta::...
    FC \\"kohalik kylameeskond\\" poolik

    #2
    Replying to Topic \'Euro 2004 Coca-Cola predictor game\'

    kas siin on seotud midagi ennustusega?
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Euro 2004 Coca-Cola predictor game\'

      Originally posted by Totti


      kas siin on seotud midagi ennustusega?
      see on selline mäng kus saab Euro 2004 valikmängude ennustamise eest punkte

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Euro 2004 Coca-Cola predictor game\'



        Totti, sa vaata enne kriitikat järgi.
        FC \\"kohalik kylameeskond\\" poolik

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Euro 2004 Coca-Cola predictor game\'

          Originally posted by heinzz
          Totti, sa vaata enne kriitikat järgi.
          totti\'l on õigus, see teema (kui üldse) oleks pidanud tekkima cm\'i ja mängude alla. sest selle näol ei ole tegemist ennustusvõistlusega.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Euro 2004 Coca-Cola predictor game\'

            Originally posted by SleepWalking


            Originally posted by heinzz
            Totti, sa vaata enne kriitikat järgi.
            totti\'l on õigus, see teema (kui üldse) oleks pidanud tekkima cm\'i ja mängude alla. sest selle näol ei ole tegemist ennustusvõistlusega.
            SW, sa oled tõesti oma rohelisi mehikesi liiga palju näinud vist. Kui antud mäng pole ennustusvõistlus, siis mis üldse on? Samal UEFA lehel on ka nn. fantasy-mängud, mille kohta aga teema algataja pole midagi öelnud.
            Seega SW: loll jutt suhu tagasi!
            Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Euro 2004 Coca-Cola predictor game\'

              Originally posted by silverman
              SW, sa oled tõesti oma rohelisi mehikesi liiga palju näinud vist. Kui antud mäng pole ennustusvõistlus, siis mis üldse on? Samal UEFA lehel on ka nn. fantasy-mängud, mille kohta aga teema algataja pole midagi öelnud.
              Seega SW: loll jutt suhu tagasi!
              mnjaa ... kui sa nüüd vaatad muid teemasid siin topicus, siis näed et need ongi konkreetselt ennustusvõistlused, mida läbi foorumi korraldatakse. ilus oleks hoida siit eemal kõik ennustusmängud, mis juba pooleli vms - need kõlbavad panna küll fantasy-mängude teemade hulka. nii et SM, sa meeldid mulle ka.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Euro 2004 Coca-Cola predictor game\'

                ilus oleks hoida siit eemal kõik ennustusmängud, mis juba pooleli vms - need kõlbavad panna küll fantasy-mängude teemade hulka. nii et SM, sa meeldid mulle ka.
                Seleta palun, miks peaks ennustusvõistlus minema fantasy-mängude teemasse? Miks mitte siis juba Eesti koondise alla?
                Kindlasti on nii mõnigi foorumilugeja osalenud ka selles nimetatud ennustusvõistluses algusest peale. See, et sina seda teinud pole, peaks küll isiklik tragöödia olema.

                Seega teema täiesti õiges kohas.
                Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Euro 2004 Coca-Cola predictor game\'

                  ise mängin kah, valetasin end vanemaks, aga liitusin alles hiljaaegu niiet tulemust loota pole ja selle pika vaheaja peale on juba password ja kasutajanimigi ära ununenud

                  Kommentaar

                  Working...
                  X