PDA

View Full Version : Euro 2004 Coca-Cola predictor game

heinzz
20.07.03, 15:58
Mul endal läheb suht hästi, vahepeal olin Phase`s peale kahte mängude päeva 10. kohal. Kahjuks liitusin ma mänguga alles neljandal Matchday`l. Üldkokkuvõttes olen praegu täpselt 4000. kohal 200 punktiga.
Need, kes mängust midagi ei tea, vaadake huvi korral. ...::Vajuta::... (http://euro2004predictor.uefa.com/)

resorte
20.07.03, 16:49
kas siin on seotud midagi ennustusega? :oih: :viha: :viha: :viha:

Epic
20.07.03, 17:17
Originally posted by Totti

kas siin on seotud midagi ennustusega? :oih: :viha: :viha: :viha:

see on selline mäng kus saab Euro 2004 valikmängude ennustamise eest punkte :lahe:

heinzz
20.07.03, 18:18
Totti, sa vaata enne kriitikat järgi.

SleepWalking
21.07.03, 08:34
Originally posted by heinzz

totti\'l on õigus, see teema (kui üldse) oleks pidanud tekkima cm\'i ja mängude alla. sest selle näol ei ole tegemist ennustusvõistlusega.

silverman
21.07.03, 09:50
Originally posted by SleepWalking

Originally posted by heinzz

totti\'l on õigus, see teema (kui üldse) oleks pidanud tekkima cm\'i ja mängude alla. sest selle näol ei ole tegemist ennustusvõistlusega.

SW, sa oled tõesti oma rohelisi mehikesi liiga palju näinud vist. Kui antud mäng pole ennustusvõistlus, siis mis üldse on? Samal UEFA lehel on ka nn. fantasy-mängud, mille kohta aga teema algataja pole midagi öelnud.
Seega SW: loll jutt suhu tagasi!

SleepWalking
21.07.03, 10:47
Originally posted by silverman
SW, sa oled tõesti oma rohelisi mehikesi liiga palju näinud vist. Kui antud mäng pole ennustusvõistlus, siis mis üldse on? Samal UEFA lehel on ka nn. fantasy-mängud, mille kohta aga teema algataja pole midagi öelnud.
Seega SW: loll jutt suhu tagasi!

mnjaa ... kui sa nüüd vaatad muid teemasid siin topicus, siis näed et need ongi konkreetselt ennustusvõistlused, mida läbi foorumi korraldatakse. ilus oleks hoida siit eemal kõik ennustusmängud, mis juba pooleli vms - need kõlbavad panna küll fantasy-mängude teemade hulka. nii et SM, sa meeldid mulle ka.

silverman
21.07.03, 16:46
ilus oleks hoida siit eemal kõik ennustusmängud, mis juba pooleli vms - need kõlbavad panna küll fantasy-mängude teemade hulka. nii et SM, sa meeldid mulle ka.

Seleta palun, miks peaks ennustusvõistlus minema fantasy-mängude teemasse? Miks mitte siis juba Eesti koondise alla?
Kindlasti on nii mõnigi foorumilugeja osalenud ka selles nimetatud ennustusvõistluses algusest peale. See, et sina seda teinud pole, peaks küll isiklik tragöödia olema.

Seega teema täiesti õiges kohas.

17
21.07.03, 21:23
ise mängin kah, valetasin end vanemaks, aga liitusin alles hiljaaegu niiet tulemust loota pole ja selle pika vaheaja peale on juba password ja kasutajanimigi ära ununenud