PDA

View Full Version : Kes järgmisena?

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

indrek
24.07.03, 14:24
Ehk siis niisama naljaviluks võiks spekuleerida teemadel kes kuhu läheb, või minna võiks? (Martin vist alustas natuke juttu teise teema all)
Teen natuke algust.

Väravavahid.
Tõenäoliselt mingeid olulisi minekuid ei ole ette näha.

Kaitseliin
Lemsalu, võib vahetada Norras klubi tänu majandusraskustele mis Brynet tabanud. Miski klubi teda ikka tahab.
Piiroja, et Valeranga mängib Euroopas ja ka Norra liiga on Inglismaa skautide poolt üsna jälgitav, siis on väike lootus et talvise transfer window`ajal võib kuhugi Premiei tagumise otsa klubisse liikuda. Mänguklass võimaldaks seal mängida küll. Pakun, et teda võiks tahta mõni see aasta Premieri tõusnud meeskond.
Stepanov - hea ja korralik kaitsja, paraku võib teda tabada nö Reimi sündroom - mees on ühtlaselt hea kõigis mänguelementides, aga tal pole midagi erakordselt tugevat - mis võib ta müügi raskeks teha. Ennustan, et kui Stepanov ka kuhugi minema peaks, siis klubi võib olla esialgu pisike pettumus.
Allas - vähe on temast räägitud, kuid mänguklassi poolest üks Flora parimaid (ja kõvasti arenenud viimase aasta jooksul) ja minu meelest ei jää ta oluliselt alla koondisel teisel äärel mängivast Roobast.
Ülejäänud: Saviauk, Jääger, Hohlov-Simson ja Klavan vaevalt et niipea klubi vahetavad.
Klavan võibolla aasta, kahe pärast.

Poolkaitse ja rünnak:
Kink - on ta nüüd Spartaki mängija või pole, seda ei tea vist keegi.
Kristal või Reim võivad oma mängijakarjääri kuhugi Soome minna lõpetama, kui flora väärilised asendajad leiab.
Lindpere, kui ta väravaid ka õpiks lööma võiks ehk mõnda skandinaavia (Taani, Rootsi, Norra) klubis hakkama saada. Ehk ka Terja head mängud Soome liigas võimaldavad kuskile tugevamasse Skandinaavia liigasse saada.
Ülejäänud mängijatel esialgu erilist võimalust minna ei näe, kõige lähemal oleksid ehk Smirnov, Gruznov, Teeveer ja Haavistu. Aga vist veel mitte see aasta.

Oper liigub oma karjääris aasta pärast loodetavasti sammukese ülespoole. Pakun kas Bundeliigat või Prantsusmaad.

See aasta pakun, et läheb tõenäoliselt üks (maksimaalselt kaks) mängijat sellisest kolmikust: Allas, Lindpere, Stepanov. Esimese kahe sihtpunkt skandinaavia, Stepanovil kas skandinaavia või venemaa.
Klubi vahetavad Zelinski (Landskronat vaevalt ta rahuldab), Lemsalu (klubi majandusraskused) ja ehk ka Terehhov.

Portillo
24.07.03, 19:48
Enar Jääger võiks küll kuskil välismaal mängida , minuarust on ta üks eesti parimaid keskkaitsjaid ega jää milleski piirojale või stepanovile alla:kaval: :kaval: :kaval:

kaala
24.07.03, 21:12
Originally posted by Portillo

Enar Jääger võiks küll kuskil välismaal mängida , minuarust on ta üks eesti parimaid keskkaitsjaid ega jää milleski piirojale või stepanovile alla:kaval: :kaval: :kaval: vaidlen vastu.piiroja on siiskie juba teine klass.jääger on küll tubli, kiire ja tahab palju teha, kuid kogemustest jääb siiski puudu.

malagar
24.07.03, 21:14
koondisemängudes on Jääger küll super olnud . Tema ainus viga on see et pisut lühikeseks jääb - äkki tuleks paremkaitsjaks ümber kasvatada

PraS
24.07.03, 22:56
mis mõtet on vaskujalgset venda parem kaitsex õpetada:P
tegelt ta sobix väga hästi kah reimi kohta täitma:)

malagar
24.07.03, 23:00
Sorry ei ole nii väga jälgind mis jalaga ta mängib . Tegelikult on Jääger minu meelest väga andekas ja külma kõhuga kaitsja . Teda poolkaitsesse panna oleks ressursi raiskamine . Ainult kasvu võiks rohkem olla nii 10 cm 174 cm on pisut lühike keskkaitsja jaoks , samas pole poiss vist veel päris kasvueeast väljas - nii mõnigi on tema vanuses pikkuses lisa saanud:õnnelik:

17
24.07.03, 23:18
Aga miks mitte Ragnar Klavan. Mees on kahes Flora särgis tehtud mängus väga hästi hakkama saanud, aga vanus on tal väga noh kuidas ma ütlen hea, sest poiss ju alles 85 sünniaastaga, niiet oodata on suurt tulevikulootust, kes võiks vabalt euroopas ilma teha, kuigi mis tulevikulootus, poiss mängib juba praegugi väga hästi, kuigi oleks vaja veel kogemusi.

thierry
25.07.03, 03:55
Vennad Jäägrid on mõlemad paremajalgsed.

Hogarth
25.07.03, 08:25
Kurat küll,Reim võiks kuhugi suunduda,Ma ei mõtle mingit veikkausliigat vaid ikka neti parema tasemega liigat.Minuarust ta oskused lubavad seda,ma imestan miks pole teda siiani veel kuhugi normulli meeskonda ostetud.Taastub seljaopist ja minema siit Eestist.

eston maravilha
25.07.03, 12:18
kuhugi ta sul siit enam ei lähe. kui siis ainult tagasi veikkualiigassse

Leivo-Tigu Vimb
25.07.03, 12:49
mina ka ei usu, et reim nii väga kuskile minema hakkab.
kunagi oli ju hää nali, kui ta koreas katsetel käis. ehk tal on ka see pikkuse-asi natuke häiriv

ROOTSI KUNN
25.07.03, 15:48
Originally posted by Leivo-Tigu Vimb

mina ka ei usu, et reim nii väga kuskile minema hakkab.
kunagi oli ju hää nali, kui ta koreas katsetel käis. ehk tal on ka see pikkuse-asi natuke häiriv

Kõigepealt tuleb Martinile head paranemist soovida ,et ta veel üldse kunagi tõsiselt jalgpalli saaks mängida. Sellisest raskest vigastusest iga mees ei taastugi.
Tahaks ikkagi Martini mängule kaasa elada ja tema suurepärast pallivaldamist nautida.

eestimees
25.07.03, 16:29
Maksim Gruznov pidi minema Zeniti aga Zenidi treenigul sõittis mingi munn talle sisse ja Gruznov sai tõsise vigastuse. Tema koht pole Eesti Liigas. Ta kuulub Venemaa kõrgliigasse või mõnda tugevasse Skandinaavia klubisse. Tema annet on lihtsalt nii-öelda \"ära vägistatud\" siin Eestis. Oper ja tema oleks Eesti lõbi aegade parim ründepaar! Zelinskil pole talle vastast. Aga noh mis sa teed.

lennu
25.07.03, 17:03
ma mäletan juttu, et mingi vene kõrgliiga klubi tegi transile pakkumise, et osta gruznov, kuid trans lükkas selle tagasi, mu mälu võib ka petta, eks te siis parandage

scholl7
25.07.03, 17:20
Gruznov võix vabalt venemaa kõrgliigas m2ngida. see on kyll jama, et ta siin eestis peab kykitama. muidex kui vana Gruznov üldse on ja mis rahvusest ta on- kas eestlane või venelane?

Jaak
25.07.03, 17:42
Originally posted by scholl7

Gruznov võix vabalt venemaa kõrgliigas m2ngida. see on kyll jama, et ta siin eestis peab kykitama. muidex kui vana Gruznov üldse on ja mis rahvusest ta on- kas eestlane või venelane?

:doh: :doh: kas sul on midagi selle vastu, et Eesti liigas mõni hea tasemega mängija on või? Kui kõik paremad siit minema kütavad, siis ei jõua ükski Eesti klubi mitte kunagi euroväljakutel \"mudaringist\" edasi. Mulle meeldib küll rohkem see, et ta siin väravaid lööb! ;)

Martin
25.07.03, 17:43
Originally posted by lennu

ma mäletan juttu, et mingi vene kõrgliiga klubi tegi transile pakkumise, et osta gruznov, kuid trans lükkas selle tagasi, mu mälu võib ka petta, eks te siis parandage

Pakkumist ei olnud.

Kaarel
25.07.03, 17:54

Vene rahvusest, kodakondsust ei oma.

2mSööt3mMööda
25.07.03, 18:38

muidex kui vana Gruznov üldse on ?
Sünniaeg: 21.04.1974

scholl7
25.07.03, 19:08
njah 29 aastat ka vana ja mul pole midagi selle vastu, et ta siin eesti liigas mängib, aga Trans ei jõua niikuinii kaugemale, kui UI cup. UEFA cupi eelring olex juba hea. siis võix Gruznov vähemalt kuskil Floras, TVMK\'s või Maardu Levadias m2ngida

Martin
25.07.03, 20:09
Gruznov ei lähe enam eriti mitte kuhugi ning selles pole tal süüdistada mitte kedagi peale iseenda. Punkt.

2mSööt3mMööda
25.07.03, 20:14
Originally posted by Martin

Gruznov ei lähe enam eriti mitte kuhugi ning selles pole tal süüdistada mitte kedagi peale iseenda. Punkt.
Ta vorm on viimasel ajal langenud, võib-olla on oma põhjus suitsetamisel. Kuuldavasti olevat ta isegi ükskord liigamängu vaheajal duziruuis tobi teinud :/

Martin
25.07.03, 20:19
Originally posted by daywalker

Ta vorm on viimasel ajal langenud, võib-olla on oma põhjus suitsetamisel. Kuuldavasti olevat ta isegi ükskord liigamängu vaheajal duziruuis tobi teinud :/

Oi, see oleks küll ime.

2mSööt3mMööda
25.07.03, 20:21

Originally posted by daywalker

Oi, see oleks küll ime.
Mis asi?

eestimees
25.07.03, 21:05
Tal tekkis masendus peale seda Zenidi juhtumit, ta ütles, et ei hakka iial eestis enam mängima.

Fiedler
25.07.03, 23:22
olge normaalsed Narvas ple suitsetamine mingi uudis peaasi on seal et systal sõber polex.:D

käbi
07.08.03, 20:06

Originally posted by lennu

Pakkumist ei olnud.

oli ametlik pakkumine 2miljonit krooni

käbi
07.08.03, 20:07
ma arvan et florast ei lähe niipea kedagi

PraS
07.08.03, 21:06
peale seda hooaega läheb väga tõenäoliselt Hamre kuhugi ja ehk vel keegi Stepanov,Lindpere,Allas.

Vürst
07.08.03, 23:05
Originally posted by PraS

peale seda hooaega läheb väga tõenäoliselt Hamre kuhugi ja ehk vel keegi Stepanov,Lindpere,Allas.

Just loodan väga, et kuhugi suunduvad nii Allas kui ka Stepanov. Eriti hea koht kuhu minna oleks kindlasti Norra.Kuid kui natuke optimistlikum olla siis miks mitte ka Holland.

Ja isiklikult loodan et Hamre veel paar hooaega Floras mängib.Kuigi see eriti tõenäoline ei ole.

willane
08.08.03, 01:44
olen rääkinud spordiarstidega ning Gruznovi tõsine probleem on tema põlved. pidi olema veel võimalik korda saada, aga siis vajaksid mõlemad miskit operatsiooni ...
igatahes lasi Trans tookord oma võimaluse käest (oli vist koguni 600 000 USD-i). teist sellist enam ei tule, vähemalt Gruznovi eest!

2mSööt3mMööda
08.08.03, 11:05
Isiklikult arvan, et Lindpere - sellise võitlusvaimuga mängijat tahaks iga klubi.

käbi
08.08.03, 16:49
ma olen realist või isegi pessimist aga flora eestlastest see aasta ei lähe keegi kuskile nad proovivad mehi koondisega reklaamida kyll aga sealt ei osteta kyll yhtegi eestlast, tasuta veel võibolla

Hogarth
08.08.03, 23:17
Originally posted by käbi

ma olen realist või isegi pessimist aga flora eestlastest see aasta ei lähe keegi kuskile nad proovivad mehi koondisega reklaamida kyll aga sealt ei osteta kyll yhtegi eestlast, tasuta veel võibollaIsiklikult usun,et Allas,Reim või Stepanov võivad suunduda kuhugi.......asi ei olegi reklaamis,eelnimetatud mehed suudavad ilma reklaamitagi välismaale trügida.:doh:

sell8
09.08.03, 00:02
Raudselt Allas

Hogarth
09.08.03, 00:07
Ega mul selle vastu midagi ei oleks kui Allas oleks järgmine:õnnelik: Aga samas oleks mul parem meel kui Reim oleks järgmine.....ta juba piisavalt oma oskusi siin ja soomes näidanud,oleks viimane aeg kuhugi tugevamasse liigasse minna.Kasvõi karjääri lõpetama.

sell8
09.08.03, 00:17
Kui Reim veel üldse läheb siis vist kahjuks jah karjääri lõpetama:(

-madis-
09.08.03, 00:39
Originally posted by doggi20
Ega mul selle vastu midagi ei oleks kui Allas oleks järgmine:õnnelik: Aga samas oleks mul parem meel kui Reim oleks järgmine.....ta juba piisavalt oma oskusi siin ja soomes näidanud,oleks viimane aeg kuhugi tugevamasse liigasse minna.Kasvõi karjääri lõpetama.
Ei mina usu, et järgmine Reimi kord on. Mees alles raskest vigastusest ja operatsioonist taastumas. Mine tea, missugusesse vormi ta üldse hooaja lõpuks jõuab ning vaevalt ta see hooaeg jõuab kellelegi silma hakata. Aga elame-näeme, loodetavasti läeb kõik paremuse poole.

Hogarth
09.08.03, 01:07
Originally posted by madman666

Originally posted by doggi20
Ei mina usu, et järgmine Reimi kord on. Mees alles raskest vigastusest ja operatsioonist taastumas. Mine tea, missugusesse vormi ta üldse hooaja lõpuks jõuab ning vaevalt ta see hooaeg jõuab kellelegi silma hakata. Aga elame-näeme, loodetavasti läeb kõik paremuse poole.Kahju jah et tal nii kehvasti on läinud.Reim on olnud juba aastaid minu lemmik,olen temale pöialt hoidnud ja lootnud et üxkord hakkab ka tal vedama,aga võta näpust.:(

U2
23.08.03, 01:37
kui keegi ka lahkub,siis on kohaks ikkagi norra või taani.lahkujaks pakuks lindperet

Hogarth
23.08.03, 01:51
Originally posted by karmo17

kui keegi ka lahkub,siis on kohaks ikkagi norra või taani.lahkujaks pakuks lindperet
But why not russia or sweden??

K1ly
23.08.03, 02:12
Järgmine vend on hoopis Klavan kes lahkub Flora st ;) Ma ei usu et Sociedadi aga kuhugi mujale .Näiteks miks mitte Hollandisse :doh:

Hogarth
23.08.03, 02:15
Originally posted by K1ly

Järgmine vend on hoopis Klavan kes lahkub Flora st ;) Ma ei usu et Sociedadi aga kuhugi mujale .Näiteks miks mitte Hollandisse :doh: No mina arvan,et kui Sociedad talle lepingut ei paku siis istub ta veel selle hooaja Eestis.Aga järgmisel hooajal on see vend mineja vist jah.:D

Pätu
23.08.03, 12:10
Iga aasta räägitakse, et oh see ja see tüüp nüüd kindlalt minejad, aga vat - turg on mängijatest nii üleküllustunud, et need minemised pole eriti lihtsad enam. Samuti jalgpalliliitu poolt seatud määrused (a\'la 1 non-eu mees meeskonnas) ei aita ka eestlaste minekule kaasa. Siit minema saavad vaid tõsised talendid nagu Kink ja kuulduste järgi Klavan (ise pole teda eriti mängimas näinud, aga Berg kiidab nii, et ehk on hea) :) Kahtlen, et keegi vanem tüüp siit kuhugi ära saaks (kui just Soome liiga välja arvata).

Epic
23.08.03, 12:18
Kink tõsine talent???....Väga kahtlen selles :P

2mSööt3mMööda
23.08.03, 12:36
Originally posted by Epic

Kink tõsine talent???....Väga kahtlen selles :P
Eesti tasandil on muidugi talent kuna omavanuseid loputab ta Eestis nii kuidas tahab. Aga arvatavasti on suured jalgpalliriigid temasugustest pungil.

K1ly
23.08.03, 12:37
Originally posted by Pätu

Iga aasta räägitakse, et oh see ja see tüüp nüüd kindlalt minejad, aga vat - turg on mängijatest nii üleküllustunud, et need minemised pole eriti lihtsad enam. Samuti jalgpalliliitu poolt seatud määrused (a\'la 1 non-eu mees meeskonnas) ei aita ka eestlaste minekule kaasa. Siit minema saavad vaid tõsised talendid nagu Kink ja kuulduste järgi Klavan (ise pole teda eriti mängimas näinud, aga Berg kiidab nii, et ehk on hea) :) Kahtlen, et keegi vanem tüüp siit kuhugi ära saaks (kui just Soome liiga välja arvata).

Nõustun Epic suga selles et Kink ei ole tõsine talent ta on mölalõug ja väike ülbik :viha: Jobukakk rsk

Hogarth
23.08.03, 12:48
Originally posted by K1ly

Originally posted by Pätu

Nõustun Epic suga selles et Kink ei ole tõsine talent ta on mölalõug ja väike ülbik :viha: Jobukakk rsk Sama arvamus minupoolt.

raido
23.08.03, 14:24
Gruznov pidavat lähipäevil Õhtulehe andmeil Iisraeli siirduma. Maccabi Netanyasse.

Vürst
23.08.03, 15:46
Ma olen ammu juba oodanud, et keegi eestlastest ka Hollandi liigas mängiks. Ja klubiks võiks olla mingi keskmik.

Suurimad võimalused siirdumiseks on vast Allasel,Stepanovil ja ka Klavanil.

Jaan
23.08.03, 19:10
Vaadake, selle Kingi jutuga seoses meenub mulle selline tegelane nagu Erki Nool, kes mitu aastat r22kis, et tulemus on sees, aga ei tule v2lja. Ja k6ik naersid kui tal j2rjekordne 8000 punni tuli ehk siis katkestamine. Ja siis tuli purakas ning naer lakkas. Saage aru, et k6ik inimesed ei saa tagasihoidlikud olla.

kaupo
29.08.03, 23:51
Nagu eelnevalt mainitud, on tõenäolised minejad Stepanov, Allas ja Klavan. Aga suurimat tulevikku ennustan Piirojale, Klavanile ja kui poisist ükskord normaalne mees kasvab, siis ka Kinkile. Mul on paar Kinki sarnast tuttavat, kes kõik olid hirmandekad aga iseloomult Kinki tüüpi ülbikud. Üks mängis Floras algusaastail, teised on/olid võrkpallurid, kes vabalt võiksid mängida praegu Eesti koondises. Aga iseloom maksis kätte ja praegu on kõik suurest spordist läind.

Tihane
29.08.03, 23:54
a mis mees see Taavi Rähn on?

viimane flora mäng mis nägin, näitas mees üles suurepärast kaitsetööd.

Peku
30.08.03, 00:02
Originally posted by Tihane

no kes siis rähna taavit ei tea. vaata eesti-holland kohtumist ja saad teada.

kuigi tegelt küll on mees kõvasti arenenud isegi väravaid lööb ja puha:P

indrek
29.01.04, 10:43
Originally posted by indrek

See aasta pakun, et läheb tõenäoliselt üks (maksimaalselt kaks) mängijat sellisest kolmikust: Allas, Lindpere, Stepanov. Esimese kahe sihtpunkt skandinaavia, Stepanovil kas skandinaavia või venemaa.
Klubi vahetavad Zelinski (Landskronat vaevalt ta rahuldab), Lemsalu (klubi majandusraskused) ja ehk ka Terehhov.

Näed, mõni asi on ka õigesti arvatud - Stepanov läind, Zelinski klubi vahetanud.
Ennustuse täitumiseks on vaja veel Lemsalu klubivahetust.
Ootan põnevusega.

Tihane
29.01.04, 13:39
Originally posted by Peku

oli vist minupoolt pisut taktitundetu irooniatera.

mimo
29.02.04, 03:39
pakun et viie aasta pärast on kolmveerand eesti meeskonda välis klubide aga mispuutub antud teemasse siis arvan et poom võix minna priemershipi oper kuhugi kek euroopasse nagu näiteks bundesliiga ja münchen:P aga arvan et esimene eestlane ch-liigas on klavan sest teda tahab ju rosenburg ja socedad

Amadeus
29.02.04, 11:20
Noh ilmselt on järgmine mineja ikka Klavan. Teine variant oleks , et saadake Piiroja ja Viikmäe jälle kuskile välja eestist. Aga suveni nyyd ju niikuinii midagi ei toimu, seega pikk aeg oodata enne kui selgust saab.

HardcoreFan
29.02.04, 12:39
keegi noor ja tundmatu

Robinho
29.02.04, 14:43
Originally posted by HardcoreFan

keegi noor ja tundmatu
ROBINHO!!!:reiv:

Silver
29.02.04, 16:38
natukene irooniat kah robinho:D

terav äär
04.03.04, 17:27
kui keegi peaks minema siis mati lember...kuigi ei ole veel flora kindel põhi oleks talle ääretult kasulik eesti minema saada...suurem talent kindlasti kui kink või klavan

Ott
05.03.04, 00:21
Originally posted by terav äär

kui keegi peaks minema siis mati lember...kuigi ei ole veel flora kindel põhi oleks talle ääretult kasulik eesti minema saada...suurem talent kindlasti kui kink või klavan
Jah, samas on ilm ka ilusam kui mullu, sest lund on ju rohkem..:doh:

Martin
12.05.04, 20:31
Neljapäevase Tartu Postimehe esikülg (pdf formaat) (http://www.hot.ee/treix/tammeka.pdf)

Klavan who?

Infot on muidugi kõriauguni veel, kõik allikad ei mahtunud isegi rääkima. Kahju, et lehemaht piiratud on.

Ristpostituse eest vabandused.

käbi
15.05.04, 14:56
hmmm..... Järgmisena läeb minema Meelis Rooba:D

Peku
15.05.04, 19:24

Originally posted by Peku

oli vist minupoolt pisut taktitundetu irooniatera.

sugugi mitte

17
17.05.04, 23:22
Ajakiri Eesti Jalgpall 2004 ennustab järgmisteks vöörsile minejateks Artur Kotenkot,Enar Jäägerit,Raio Piirojat,Dmitri Kruglovi,Ragnar Klavanit,Konstantin Vassiljevit,Vitali Leitanit,Aleksandr Dmitrijevit,Max Smirnovi,Joel Lindperet,Vladimir Voskoboinikovi,Kristen Viikmäed,Slava Zahovaikot või Ingemar Teeverit.

realmadridfan
17.05.04, 23:32
Originally posted by Roberto Carlos

Ajakiri Eesti Jalgpall 2004 ennustab järgmisteks vöörsile minejateks Artur Kotenkot,Enar Jäägerit,Raio Piirojat,Dmitri Kruglovi,Ragnar Klavanit,Konstantin Vassiljevit,Vitali Leitanit,Aleksandr Dmitrijevit,Max Smirnovi,Joel Lindperet,Vladimir Voskoboinikovi,Kristen Viikmäed,Slava Zahovaikot või Ingemar Teeverit.

Tõsiselt osavad ennustajad, peaks mainima....

Tanel
17.05.04, 23:35
Eino jah neid on seal päris palju :P viskaks ka kogu meistriliiga mängijad näiteks ette :D

ertz
01.06.04, 13:38
mmmm okay, aga asjast rääkides, kus on klavani leping? või ei ole mõtet seda enne EM lõppemist oodata? :doh:

pesa
01.06.04, 19:27
klavani kaks viimast koondismängu olid küll pettumused :( eriti taaniga kus mõlemad vastaste väravad lähevad tema arvele ja just nendel mängudel olid käinud skaudid teda jälgimas, ei olnud midagi eriti vaadata kahjuks...

INCE
02.06.04, 13:36

Aga Annistet ei pakkund keegi ;) ... spetsialistid ...

Martin
02.06.04, 13:57
Originally posted by INCE

Aga Annistet ei pakkund keegi ;) ... spetsialistid ...

Nojah, seda Anniste murdmist tippseltskonda oli ikka tõesti nati raske ette näha....

nimh
02.06.04, 19:11
Anniste saatus on masendav. Omal ajal suutis isegi Figolt korduvalt palli ära võtta ning nüüd peab kuskil Norra mudas siplema.:(

ertz
02.06.04, 22:03
Originally posted by nimh

Anniste saatus on masendav. Omal ajal suutis isegi Figolt korduvalt palli ära võtta ning nüüd peab kuskil Norra mudas siplema.:(

saatus??? iga mees on ise oma õnne sepp... ju siis jäi suhtumises midagi vajaka :doh:

budu
03.06.04, 17:12
ma arvan et parem ikka kui seal viljandis passida,teitur teeb tast veel mängumehe.elagu anniste:r66m9: :r66m1: :r66m7: :silm4: :ingel2: :reiv: :trafck:

Jaak
04.06.04, 20:50
Originally posted by nimh

Ära nüüd üle reageeri! Anniste mängib praegu kõrgemal tasemel, kui näiteks Viikmäe enamus oma mängudest Norras mängis! Anniste on 2.liigas, Viikmäe toksis aga Valerenga duublis 3.liigas;)

ethan
04.06.04, 21:51
Kusjuures Annistel on väga suur šanss kerkida järgmiseks hooajaks liiga kõrgemale ehk siis esiliigasse, Brynega maadlema.

budu
13.06.04, 16:17
no nii jääger ja sahovaiko venemaale testima ja loodame et saavad ka lepingud

indrek
14.06.04, 11:18
Kuulda on olnud, et ka Allas ja Lindpere võtavad varsti idasuunalise teeekonna ette. Eks näis, kas jääb näitamiseks või tuleb keegi lepinguga tagasi.

kräka
17.06.04, 14:59
allas on järgmine mineja.......

Noonik
17.06.04, 15:09
Allas peab nüüd hea mulje jätma ... 3 eestlast ühes ja samas välisklubis on päris ... kuidas nad nüüd ütlevadki - good :)

mikc
18.06.04, 02:10
Samas ei tohiks maha kanda ka Reinu Oti võimalusi siirduda välismaa tippklubisse.
Enam talle sobiks ehk Hispaania tehniline mäng, kust ta saaks oma tehnilise pagasiga särada paremal äärel, samuti saaks ta läbi murda ka Premieris,seda tänu heale kiirusele mis võimaldab äärelt läbi murda.
ManU vajab wingeriks korralikku mängijat, sest C.Ronaldo esitab ebastabiilseid partiisid ning ta on rohkem vahetusmehe tüüp, ega REinukaga konkureerides jääks talle paratamatult vahetusmehe roll.

skint
18.06.04, 02:19
Originally posted by peremees

Samas ei tohiks maha kanda ka Reinu Oti võimalusi siirduda välismaa tippklubisse.
Enam talle sobiks ehk Hispaania tehniline mäng, kust ta saaks oma tehnilise pagasiga särada paremal äärel, samuti saaks ta läbi murda ka Premieris,seda tänu heale kiirusele mis võimaldab äärelt läbi murda.
ManU vajab wingeriks korralikku mängijat, sest C.Ronaldo esitab ebastabiilseid partiisid ning ta on rohkem vahetusmehe tüüp, ega REinukaga konkureerides jääks talle paratamatult vahetusmehe roll.

Selline ila hakkab vaikselt ära tüütama, äkki aitab juba??

dreyd
18.06.04, 10:15
sooviks ka eraldi Oti kaitseks sõna võtta, loomulikult on muhe lõõp sageli toredaks mõõdupuuks, aga kuskil hakkab see ka valusalt silma-kõrva, kohe tuleb meelde Rähna case, ilmselt nüüd paljud, kes teda mõni aeg tagasi kirusid ja mõnitasid, kiidavad teda taevani. Meie kui vutisõprade moraalne kohustus peaks olema omade toetamine, aga mitte pidev mõnitanine, ehk olekski Otile parem kui ta siit sääred saaks teha ning rahulikult tippmängijaks või alumisel juhul korralikuks poolkaitsjaks areneks.

jansa
18.06.04, 12:47
Originally posted by dreyd

sooviks ka eraldi Oti kaitseks sõna võtta, loomulikult on muhe lõõp sageli toredaks mõõdupuuks, aga kuskil hakkab see ka valusalt silma-kõrva, kohe tuleb meelde Rähna case, ilmselt nüüd paljud, kes teda mõni aeg tagasi kirusid ja mõnitasid, kiidavad teda taevani. Meie kui vutisõprade moraalne kohustus peaks olema omade toetamine, aga mitte pidev mõnitanine, ehk olekski Otile parem kui ta siit sääred saaks teha ning rahulikult tippmängijaks või alumisel juhul korralikuks poolkaitsjaks areneks.

...toetan 100% sinu mõtteavaldust...sama kehtib teises alateemas hetkel ka Pijpersi \"koju saatjate\" kohta, tohutult närvidele käib...:viha: , samamoodi on Zelinskit maapõhja kirutud ja ta veidi hiljem taevani kiidetud - hetkel Innu puhul siis jah jälle mahategemise periood (tihti samade tegelinskite n.ö. jalgpallispetsialistide poolt), sarnasedi tendentse olen täheldanud ka Operi, Kristali, Reimi...vahepeal kui Poomil olid tihedasti vigastused siis hakati ka juba teda maha kandma a la väidetega et \"ei temast enam asja saa\" ja \"vigastused jätavad tema mängule jälje igavesti\" jne.
Igatahes edu teile edspidigi oma äärmusest-äärmusesse mõtteid ja avaldusi meie jalgpallurite vormi ja olemasolu üle üldse määratlemisel lugupeetud \"vutiproffessorid\":oih:

indrek
10.08.04, 11:59
teatan, et algas august - klubivahetuskuu. Siis vist lüüaks üleminekud pikemaks ajaks lukku.
Niisiis kellegil on infot mida teistega jagada - meedia põhjal on Pohlaku lootused seotud pigem Klavani ja Zahhovaikoga, kuigi vist mitte väga paljulubavad lootused, sest tavaliselt jäädakse ikka pika ninaga.
Treeningukordadest välisklubide juures on räägitud ka: Allasest, Jäägrist, Piirojast ning põgusast huvist Leetmaa, Purje ja Kruglovi (vist) puhul.
Kui kasvõi üks mängija poolaastas lahkub normaalsesse klubisse on hästi, eriti kui samal ajal miskit naasmist pole toimunud.
Viimasel ajal on uudised siiski pigem ebameeldivad olnud: Viikmäe, Piiroja, Gussevi, Tjunini, Nahki naasmine
Zelinski ebamäärane staatus (välis) karjääri lõpp?
Kingi ja Rooba vigastused ja pinginühkimised
Paljude mängijate näitamised kuid mitte valituks osutumised.
Ainsaks positiivseks noodiks on Stepanov.
Igaljuhul loodan paremat ja ootan põnevusega paremaid noote transferturult.
Huvitav miks Lindpere müümisega pole nii aktiivselt tegeletud? Miku meelest oleks ta poolkaitsjana üks parimaid - agressiivne tüüp kes võitleb alati lõpuni, ei karda kehalist kontakti - ka kiirus, tehnika ei ole just halvimad - mitte ei unele platsil nagu paljude poolt kiidetud Reinumäe.

oku
10.08.04, 15:02
Mõni osav vasakjalgne võiks kusagilt tekkida ;) Nende vastu on alati suurem huvi olnud. Kink, Klavan, U.Rooba ...
On mõni selline mees tekkimas?

PraS
10.08.04, 18:24
Originally posted by oku

Mõni osav vasakjalgne võiks kusagilt tekkida ;) Nende vastu on alati suurem huvi olnud. Kink, Klavan, U.Rooba ...
On mõni selline mees tekkimas?

selline täitsa olemas: Kruglov ( Fc Levadia)

SleepWalking
11.08.04, 18:15
FC Flora Tallinn ja Norra kõrgliigas viimasel kohal asuv Fredrikstad FK sõlmisid täna lepingu, mille alusel Eesti koondise ja FC Flora keskkaitsja Raio Piiroja (sünd. 11.07.1979) mängib kuni hooaja lõpuni laenulepingu alusel selles Norra klubis. Laenuperioodi eest maksab Fredrikstad FK FC Florale 150 000 Norra krooni, lisaks on norralastel õigus osta Raio Piiroja mängijaõigused täielikult peale hooaja lõppu 1,5 miljoni Norra krooni eest.

Raio Piiroja lendas pealelõunal Tallinnast Oslosse, et läbida homme hommikul meditsiiniline kontroll, sõlmida mängijaleping ning osaleda homme õhtul uue meeskonna ridades kontrollmängus teise Norra klubi Tromsö IL vastu.

Fredrikstad FK peatreeneriks on Rosenborgi legendaarse eks-treeneri Nils Arne Eggeni poeg Knut Torbjörn Eggen.

Tagasi Eestisse tuleb Raio Piiroja reedel, 13. augustil, et liituda esmaspäeval MM-valikmänguks Liechtensteiniga Vaduzisse sõitva Eesti koondisega.

Allikas: FCFlora.ee (http://www.fcflora.ee/index.php?idb=uudised&selected=25ddb5e2014b0fee196 8f501703ffc5a)

$$$
11.08.04, 18:38
normaalne see on ju floorale peaaegu kolmsada tuhat eeku laenu eest ja kui ära ostetakse siis veel kolm milli ka:)

v6hiv66ras
11.08.04, 19:17
Progress jah, saab seal tegeleda oma tugevate elementide (õhuvõitluse, taklamise ja puhtaks löömisega) ja on kindlasti klubile kasulik.

U2
31.08.04, 02:01
Vladimir Voskoboinikov siirdus levadiast belgia klubisse FC Brussels (http://www.fcmbs.be/NEDERLANDS/index.php)

3rk1
31.08.04, 02:41
Nää, FC Brüsseli foorumis (http://fcmbs.be/forum/viewtopic.php?t=1735) ka kära tekitanud

shepard
31.08.04, 02:56
Algselt postitas 3rk1

Nää, FC Brüsseli foorumis (http://fcmbs.be/forum/viewtopic.php?t=1735) ka kära tekitanud

äki väike tõlge ka siis?

/me ei tunne seda keelt eriti :doh:

ethan
31.08.04, 11:46
Algselt postitas shepard

Algselt postitas 3rk1

äki väike tõlge ka siis?

/me ei tunne seda keelt eriti :doh:

Tundub, et ollakse päris rõõmsad uue ründetähe saabumise puhul napilt enne transfer window sulgumist :)

Mängitakse 6000-sel staadionil, viimati alistati Standard Liege 3:1 ;)

Amadeus
31.08.04, 13:59
seda keelt ei olegi võimalik eriti tunda :D

aga jah piltkirjas on edastatud päris entusiastlikke noodikesi

raido
31.08.04, 14:43
Algselt postitas realmadridfan

Tõsiselt osavad ennustajad, peaks mainima....

Osavad jah,
14st 3 (Piiroja, Viikmäe, Voskoboinikov) juba poole hooaja pealt läinud. Levadiast läheb ilmselt veer paar venda, pluss veel Klavan, Zahovaiko ja ehk ka Teever.

budu
31.08.04, 17:26
loodame et mõni veel tänasepäeva sees

futboliit
31.08.04, 18:11
Aga mul tekkis kohe selline asi pähe.
Nimelt laenas ju Pohlak Viikmäe Rootsi esimesse liigasse 300 tuhhi eest ja kui ära võtavad saab veel 3 milli.

Voskoboinikov aga läks 3,2 milli eest Belgia MEISTRILIIGASSE! Vosko on noorem, 21 arenev talent, seega ka hind peaks kallim olema.

Ja öelge nüüd et Pohlak ei küsi oma meeste eest kallist hinda!!:viha:

SleepWalking
31.08.04, 18:12
Algselt postitas futboliit

Aga mul tekkis kohe selline asi pähe.
Nimelt laenas ju Pohlak Viikmäe Rootsi esimesse liigasse 300 tuhhi eest ja kui ära võtavad saab veel 3 milli.

Voskoboinikov aga läks 3,2 milli eest Belgia MEISTRILIIGASSE! Vosko on noorem, 21 arenev talent, seega ka hind peaks kallim olema.

Ja öelge nüüd et Pohlak ei küsi oma meeste eest kallist hinda!!:viha:

pigem oskab paremini müüa ...

eston maravilha
31.08.04, 18:15
või siis mitte.. palju ta neid müünud on see aasta? mitte ühtegi. klavanit solgutas ka nii kaua edasi-tagasi kui vaene poiss ennast ära nikastas ja tulu mitte sittagi. viikmäe tuleb ka ilmselt kolinal tagasi - algus nagu alati eestlastel hea aga 2 nädala pärast vajub ära

asdf
31.08.04, 18:54
Algselt postitas eston#21

või siis mitte.. palju ta neid müünud on see aasta? mitte ühtegi. klavanit solgutas ka nii kaua edasi-tagasi kui vaene poiss ennast ära nikastas ja tulu mitte sittagi. viikmäe tuleb ka ilmselt kolinal tagasi - algus nagu alati eestlastel hea aga 2 nädala pärast vajub ära

Täpsustan, et selle aasta 28. jaanuaril läks Moskva Torpeedosse Andrei Stepanov ja selle aasta 29. juunil Lutski Volõni Taavi Rähn. Ja kaks meest (Piiroja ja Viikmäe) on FC Flora laenulepingu alusel välismaale siirdunud. Minu meelest täiesti korralik hulk mängijaid. Ideaalis oleks võinud veel mõni siirduda, aga 2 (+2) aasta jooksul pole ju paha.

ethan
31.08.04, 19:03
Algselt postitas asdf

Algselt postitas eston#21

Täpsustan, et selle aasta 28. jaanuaril läks Moskva Torpeedosse Andrei Stepanov ja selle aasta 29. juunil Lutski Volõni Taavi Rähn. Ja kaks meest (Piiroja ja Viikmäe) on FC Flora laenulepingu alusel välismaale siirdunud. Minu meelest täiesti korralik hulk mängijaid. Ideaalis oleks võinud veel mõni siirduda, aga 2 (+2) aasta jooksul pole ju paha.

Lisaks tuletaks meelde, et Voskoboinikov ongi Levadia fantastiliste ning (Aivar Pohlaku ning Arno Pijpersi poolt) tagakiusatud pallivõlurite seast ainus, kes pärast Pareiko müüki kunagi muistsetel aegadel müüdud on. Tänavu käisid Leitan ning Dmitrijev testimisel Venemaa 1. divisjoni klubis, asukohaga imelises Mahhatškalas, kuid naasid lepinguta.

Ka Dmitrijev siirdub testimisele (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5582)
Hiljem: korras :)

Noh, paljud ju kipuvad meil siin unustama kiiresti...

eston maravilha
31.08.04, 19:03
vahet pole. vana pea ei jõua kõike triviaalset talletada. aga nagu mainisin siis tuleb viikmäe suure tõenäosusega tagasi. piirojalt ka suurepärane 23-minutine debüüt. eeelmine katse norras läks ka ju perse sellepärast et raio legoklotsidest tehtud on

selle lingiga läks sul nüüd küll vähe sitasti ;)

Karla
31.08.04, 19:51
FC Flora ja Norra kõrgliiga klubi Valerenga IF leppisid täna kokku, et Norra klubi omandab kolmeks kuuks FC Flora ja Eesti koondise mängija Ragnar Klavani mängijaõigused laenulepingu alusel.

Nimetatud kolmekuulise laenulepingu eest tasub Valerenga FC Florale 300 000 Norra krooni. Lisaks sellele on Valerengal õigus laenulepingu lõppemisel osta endale Klavani mängijaõigused 500 000 euro eest.

Valerenga asub 19 vooru järel Norra meistrivõistlustel kolmandal kohal. Klubisse kuulub veel teinegi FC Floras pallinud mängija, Tor Henning Hamre.

Ch1ller666
09.09.04, 13:54
Järgmise mängijana peab saama lepingu Enar Jääger väga talendikas mängija ja omab kindlasti suurt tulevikku. Ma ei saa aru miks ta veel ei ole lepingut kuskilt saanud kas Pohlak on jälle hinna lakke ajanud :viha: või on küsimus selles et kasv pole piisav. Samas kasv ei tohiks nii palju segada kuna on küllalt näiteid tema pikkustest kesk kaitsjatest kes kuuluvad maailma eliiti (Fabio Cannavaro, Ivan Cordoba jne)

Wingback
09.09.04, 22:02
Kes järgmisena ?

Lindpere või Teever.

Selgitusi ei viitsi kirjutada.

17
09.09.04, 22:52
Algselt postitas -Marko-

Kes järgmisena ?

Lindpere või Teever.

Selgitusi ei viitsi kirjutada.

Peale kaht viimast kodumängu olen sinuga 100 protsenti ühel arvamusel.

Hughes
09.09.04, 23:34
ma ei tea kas ka nii juhtub, aga ma vähemalt VÄGA loodan, et Zahhovaiko leiab omale koduklubi kusagil võõral maal ja et ta kukub seal omadega perse. on küll imelik, et soovin eestlasele halba, aga ehk siis saab Arno aru, et ei ole igasuguseid vasikaid mängu toppida. teine võimalus ongi siis et hakaku korralikult mängima.

Eesti ainus korralik ründaja ongi Oper hetkel. Ta ainsana suudab midagi \"suuremate\" vastu korda saata. kui pall tema kätte satub, siis tekib lootus et ehk nüüd tuleb midagi. Ja loodan, et Andres leiab endale ka korraliku klubi. Näiteks Belgia, Shoti või mõnes muus hea tasemega liigas.

Praegu Eestis mängivatest mängijatest on kõige loogilisem \"järgmine\" Kaalma minu meelest. Eesti koondise eest ülihäid mänge teinud kollkiiperi võiks samuti kuhugi Skandinaaviasse või Venemaale mängima saata.

edit: loomulikult ka Lindpere, kes on olnud minu arust viimase aasta koondise kõige stabiilsem mängija. loodame, et leiab koduklubi võõrsil:õnnelik:

Ch1ller666
10.09.04, 00:01
Ära unusta Teeverit ja Jäägerit :õnnelik:

Karla
10.09.04, 00:03
Algselt postitas Ch1ller666

kumba jäägerit sa mõtled.enarit ikka.

Hughes
10.09.04, 00:06
Algselt postitas Ch1ller666

Jäägeri ma saadaks küll koondisest minema. Üks väravatest oli kindlalt 100% tema süü. Ok, vasakkaitsja Klavan lekkis tõsiselt, aga tsenderdama vahest ikka pääsetakse ju ja tagant postist värava löönud mees(Ronaldo või üks Postiga väravatest, täpselt ei mäletagi) jäi tema poolt täielikult vabaks ja nii see värav tuligi.

kui kedagi veel välja tuua, siis oleks see võib-olla Allas.

Jux
10.09.04, 00:28
Algselt postitas Hughes

Jäägeri ma saadaks küll koondisest minema.

Ei no loomulikult Hughes, Enar minema?!?! Huvitav, keda sa siis asemele paned? Sebid Lemsalu Norrast tagasi? Või võtad uued mehed Florast - Bärengrubi ja Posti?? Ilma Enarita mänginud Flora imes ju Tartus Merkuurilt kolm palli sisse, kaks neist otse mängust.

Igal juhul nõustun nendega, kes näevad Enaris suurt potentsiaali. Olgem ausad, Enar, kes pea terve augusti oli haigusega audis, on teinud ülikiire comebacki ning mingist tagasilöögist pole haisugi. Tüüp võitleb ikka väga südilt ning vaid 19-aastasena ei pelga ta ühegi maailmastaari vastu mängida.

Ainus miinus tõesti on tema pikkus, või õigemini, ta veitsa lühike keskkaitsja positsiooniks. Kuid pole hullu, see-eest on tal muud asjad enam-vähem korras.

Slava pärast ära muretse, sest ega Arnole pole vast enam pikka aega antud tema mängu toppimiseks. Tuleb uus treener (loodetavasti mitte sinusugune) ja võtab asja uue ning neutraalsema pilguga. Slavale aga ikka edu väravavaistu leidmisel, küll lööma hakkab.

Jux
10.09.04, 00:31
Algselt postitas Hughes

Jäägeri ma saadaks küll koondisest minema. Üks väravatest oli kindlalt 100% tema süü. .

Õigus, üks värav oli ka ju Poomi pirukas. Nii et Poom ka koondisest minema???? No thanks, Hughes.

ethan
10.09.04, 16:05
Hughes peaks ise proovima mängida sellise pinge ja surve all kaitsjana 90+ minutit. Tahaks sõimata praegu sinusugust, Hjuus. Haige oled!

Jyrka
10.09.04, 16:39
Rahunega maha. Ainukesed, kes tuleks koondisest välja peksta on Rakukene ja Slavakene.

PraS
10.09.04, 16:41
Algselt postitas ethan

Hughes peaks ise proovima mängida sellise pinge ja surve all kaitsjana 90+ minutit. Tahaks sõimata praegu sinusugust, Hjuus. Haige oled!

kusjuures kui oled jalgpalli mängind siis just kaitsjale on lihtsam mängida pinge(surve) all kui kõrge tempoga mängu.

Hughes
10.09.04, 16:46
Algselt postitas Jux

Algselt postitas Hughes

Jäägeri ma saadaks küll koondisest minema.

Ei no loomulikult Hughes, Enar minema?!?! Huvitav, keda sa siis asemele paned? Sebid Lemsalu Norrast tagasi? Või võtad uued mehed Florast - Bärengrubi ja Posti?? Ilma Enarita mänginud Flora imes ju Tartus Merkuurilt kolm palli sisse, kaks neist otse mängust.

Igal juhul nõustun nendega, kes näevad Enaris suurt potentsiaali. Olgem ausad, Enar, kes pea terve augusti oli haigusega audis, on teinud ülikiire comebacki ning mingist tagasilöögist pole haisugi. Tüüp võitleb ikka väga südilt ning vaid 19-aastasena ei pelga ta ühegi maailmastaari vastu mängida.

Ainus miinus tõesti on tema pikkus, või õigemini, ta veitsa lühike keskkaitsja positsiooniks. Kuid pole hullu, see-eest on tal muud asjad enam-vähem korras.

Slava pärast ära muretse, sest ega Arnole pole vast enam pikka aega antud tema mängu toppimiseks. Tuleb uus treener (loodetavasti mitte sinusugune) ja võtab asja uue ning neutraalsema pilguga. Slavale aga ikka edu väravavaistu leidmisel, küll lööma hakkab.

ok võib-olla pakkusin tõesti veits üle, ei ole teda vaja kusagile saata, aga mina temas küll midagi erilist ei näe. Eesti parim keskkaitsepaar on kahtlusteta Piiroja-Stepanov. lihtsalt tahtsin öelda, et Jäägeril ei tasu küll loota kohta mõnes muus liigas peale Eesti oma. arvan, et pikkus saabki komistuskiviks.

Amadeus
10.09.04, 17:49
Tea kas see kasv tal nii hull ongi. Hohlov-Simson on vaid 3 cm pikem ja küll välismaal suhteliselt edukalt mänginud. Vähemalt on ta oma klubides ikka põhis olnud ja keegi ei ole teda poole pealt tagasi saatnud.

marcello
18.10.04, 05:30
Kruglov Sunderlandi?

Aeg oleks Lindperel kuhugi siirduda juba

marabella666
18.10.04, 11:36
Algselt postitas Amadeus

Tea kas see kasv tal nii hull ongi. Hohlov-Simson on vaid 3 cm pikem ja küll välismaal suhteliselt edukalt mänginud. Vähemalt on ta oma klubides ikka põhis olnud ja keegi ei ole teda poole pealt tagasi saatnud.

Oma viimases välisklubis Ham Kamis (norra esiliiga) ei olnud mees kaugeltki mitte põhis ja enne seda veedetud hooaeg iisraelis oli Hohlovil ka pehmelt öeldes nüri.

Amadeus
18.10.04, 11:54
Algselt postitas FCOperBK

Algselt postitas Amadeus

Oma viimases välisklubis Ham Kamis (norra esiliiga) ei olnud mees kaugeltki mitte põhis ja enne seda veedetud hooaeg iisraelis oli Hohlovil ka pehmelt öeldes nüri.

Ma olen aru saand et ega tal endal seal Iisraelis miskit eriti viga nagu polnudki ainult klubid olid kuidagi hädas iseendaga. Ei saanud palka makstud ja koosseise koos hoitud.

marcello
19.10.04, 02:22
juut on juut:D

Jaan
19.10.04, 03:47
Käesolevaga kutsun siia teemasse kõik valve-rassismiga-võitlejad.

marcello
19.10.04, 03:54
Kõik Ahju:D
Iisraelis oli kogu pull logisenud,mitte ainult palgad ja meeste hoidmine.Kogu organiseeritus oli madalal tasemel olnud.

Amadeus
19.10.04, 11:36
Igatahes tundub, et kõik on seni siin valesti pakkunud ja järgmisena pühib eesti liiga tolmu jalgelt hoopis Kruglov.

marabella666
03.01.05, 19:40
E Ratnikov siirdub testimsele CSKA Sofiasse. Hetkel jagab see klubi bulgaaria MVstel liidrikohta

marcello
03.01.05, 20:16
Eedu jättis aastavahetusel väga hea mulje.Igatahes edu talle Sofias:õnnelik:

magicm
04.01.05, 01:10
CSKA Sofia on üldse üks tugev klubi seal Bulgaarias, et jääme lootma, et Ratnikov siit pääseb, 21 peaks vist olema, et paras vanus ka.

marcello
04.01.05, 01:47
Miks Levadia koduleht Vosko koha pealt mitte miskit ei maini?

Silver
04.01.05, 01:54
Algselt postitas marcello

Miks Levadia koduleht Vosko koha pealt mitte miskit ei maini?
Kohalikud PR kunnid on vast talvepuhkusel. Vähemalt nad mainivad muud vajalikku teinekord, mida meie meistriliigameeskonnad TVMK, Trans, Lootus jne. pea üldse ei tee. Eks ajapikku see uudis kah ülesse saab.

See aeg, kui Petersoo Levadia veebi vedas on ammu möödas, siis vähemalt olid uudised ja kirjapilt oli tunduvalt parem. Nüüd on nagu on. Kes seda üldse update-ib, oskab keegi öelda?

eston maravilha
04.01.05, 02:15
miks peaks levadia koduleht kajastama uudiseid, mis ei puutu üldse nendesse?

-123

Silver
04.01.05, 02:18
Miks kajastab FCFLORA.ee mitmeid uudiseid, mis otseselt ei puuduta ka neid? Vosko uudis on igatpidi seotud Levadiaga. Nimelt endiseid mängijaid, kes hetkel palli välisriigis taovad võiks siiski ära mainida, kui midagi asjalikku toimumas on. Iseenesest mõistetav.

eston maravilha
04.01.05, 02:24
ma saan aru, et eesti on väike nagu konnatiik, aga see ei tähenda, et peab kajastama kõike eestiga seonduvat. kas juve koduleht kajastab iga zidane löödud väravat?? või pippo igat näitetundi??

-121

marcello
04.01.05, 02:30
Levadia kodukas on siiani lihtsalt Vosko tegemisi valgustanud,nüüd kui tegu klubivahetusega aga pole miskit.

Silver
04.01.05, 02:33
Ei kajasta, kuid see on iseenesest arusaadav. Antud olukorras, kui me elame endiselt Eestis ning jalgpall on alles lapsejälgedes, siis igasugune info andmine ka endiste meeskonna mängijate kohta on positiivne.

Loomulikult nad ei pea Vosko kohta midagi kajastama, kuid iseenesest oleks see ilus shest. Pealegi suhteliselt tõenäoline on, kui Vosko mujal maailmas läbi ei löö, siis Levadia on nõus ründajale taas kohta meeskonnas pakkuma.

marcello
13.02.05, 19:05
Linperest polegi teemat?
Sofia tahtvat temaga lepingut sõlmida,uudis soccernetis olemas.

Arx07
14.02.05, 01:24

Linperest polegi teemat?
Sofia tahtvat temaga lepingut sõlmida,uudis soccernetis olemas.
hea et ütlesid.

Amadeus
14.02.05, 13:07
See talv on ikka eriti kõva liikumine toimunud. Flora ja Levadia on mõlemad suhteliselt tühjaks jooksnud. Nüüd on siis viimaks ka niisugune seis , et põhimõtteliselt võiks terve koondis olla välismaalastest koosnev.

INCE
14.02.05, 13:23
Algselt postitas Amadeus

. Flora ja Levadia on mõlemad suhteliselt tühjaks jooksnud. .

Florast saan ma veel aru, aga põhjenda paari sõnaga \"tühjaks jooksnud\" levadiat ?

Amadeus
14.02.05, 15:46
Algselt postitas INCE

Algselt postitas Amadeus

Florast saan ma veel aru, aga põhjenda paari sõnaga \"tühjaks jooksnud\" levadiat ?

Vosko juba eelmise hooaja lõpus, loobusid Arbeiter ja Pari, lahkus Rõtshkov, Transi läks Gorjatshov, Mitt kadus kuskile Nõmme Kaljusse, Ratnikov ilmselt jääb Beroesse, Purje ka Soomes ei käinud teadmata põhjustel. Lisaks vaatavad veel nii Kruglov, Vassiljev kui Nahk kõrvalt võimalusi.

Dmitrjev ja Hohlov-Simson ehk saavad ikka korda.

Asemele on ainult tulnud noori Pärnust ja Tartust. Aga enamus neist hakkab ilmselt duubli eest mängima. Mängijate valikut näitab kasvõi see, et viimastes mängudes on keskkaitses mänginud Tammo.

INCE
14.02.05, 17:00
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas INCE

Algselt postitas Amadeus

Vosko juba eelmise hooaja lõpus, loobusid Arbeiter ja Pari, lahkus Rõtshkov, Transi läks Gorjatshov, Mitt kadus kuskile Nõmme Kaljusse, Ratnikov ilmselt jääb Beroesse, Purje ka Soomes ei käinud teadmata põhjustel. Lisaks vaatavad veel nii Kruglov, Vassiljev kui Nahk kõrvalt võimalusi.

Dmitrjev ja Hohlov-Simson ehk saavad ikka korda.

Asemele on ainult tulnud noori Pärnust ja Tartust. Aga enamus neist hakkab ilmselt duubli eest mängima. Mängijate valikut näitab kasvõi see, et viimastes mängudes on keskkaitses mänginud Tammo.

FC Levadia 2004

Väravavahid
Aleksandr Djatšenko
Artur Kotenko

Kaitsjad
Sergei Hohlov-Simson
Andrei Kalimullin
Dmitri Kruglov
Igor Prins
Tihhon Šišov
Vitoldas Cepauskas

Poolkaitsjad
Aleksandr Dmitrijev
Oleg Gorjatšov -Trans/2005
Vitali Leitan
Konstantin Nahk
Mati Pari - lõpetas karjääri
Eduard Ratnikov - Beroe/2005 (?)
Maksim Rõtškov - lõpetas karjääri
Konstantin Vassiljev
Marius Dovydenas

Ründajad
Argo Arbeiter - lõpetas karjääri
Andrus Mitt
Ats Purje
Vladimir Tšelnokov
Vladimir Voskoboinikov - FC Brüssel/2004

FC Flora 2004

Väravavahid
Martin Kaalma
Rene Kaas
Mihkel Aksalu

Kaitsjad
Teet Allas
Enar Jääger - FK Torpeedo /2005
Erko Saviauk - FC TVMK /2005
Tomas Sirevicius
Sander Post
Ragnar Klavan - Valegenga/2004
Raio Piiroja - Fredrikstad/2004

Poolkaitsjad
Marko Kristal -lõpetas karjääri/2004
Martin Reim
Ott Reinumäe
Meelis Rooba -lõpetas karjääri/2004
Mati Lember
Andrei Sidorenkov

Ründajad
Kert Haavistu
Joel Lindpere - CSKA /2005 (?)
Aleksander Saharov
Jarmo Ahjupera
Vjatšeslav Zahovaiko
Kristen Viikmäe - Šinnik /2005 (?)
Mihhail Ishtshuk
Roman Minlibajev - JK Tervis/2005
Kristian Marmor

Kui nüüd nn. \"kadumised\", \"ilmselt jäämised\", \"kõrvalt vaatamised\" , \"teadmata põhjused\" jms. kõrvale jätta, siis faktid räägivad väga selget keelt:

FC Levadia - lahkunud neli, lahkumas tõenäoliselt veel üks.
FC Flora - lahkunud seitse, lahkumas tõenäoliselt veel kaks.

Seega saame tühjaks jooksmisel rääkida vaid ühest klubist - Florast.

Kui nüüd hakata vaatama, keda on klubid juurde toonud, siis siin pole üldse midagi arutada ... paberil peaks Levadia juba meister olema ;)

Amadeus
14.02.05, 18:18
Mitt on päris kindlalt ka läinud, ta ei ole teadmata kadunud.

ertz
14.02.05, 18:21
Algselt postitas INCE
Meelis Rooba -lõpetas karjääri/2004

mis põhjusel?

Amadeus
14.02.05, 18:23
minu arust öeldi et Rooba võttis mõtlemisaja, mis ei pruugi lõppeda lahkumisega.

Ja Minlibajev ei ole ju kuskile läinud lihtsalt endiselt duubli nimekirjas nagu eelmiselgi aastal.

Seega Levadial lahkunud 6+1
Floral 5+3

raido
14.02.05, 19:37
Lisaks veel, et Andrei Shadrin on uueks hooajaks Pärnu Vaprusele laenatud.

Karla
14.02.05, 19:44
ta vist on vapruses kuni kevadringi lõpuni

Silver
15.02.05, 21:53
Algselt postitas Amadeus

minu arust öeldi et Rooba võttis mõtlemisaja, mis ei pruugi lõppeda lahkumisega.
Nõnda oli kirjas Flora pressika lõpus, kui koosseise avaldati, kuid peale seda pole rohkem infot tulnud. Aina kahtlasemaks muutub asi, kas ta üldse jalgpallilainel jätkab. Iseenesest oli Roobale just viimane hooaeg Flora särgis suhteliselt edukas. Murdis ta ju vahepeal isegi koondises mänguaega nõudvale kohale.

marcello
14.04.05, 22:59
Halloo tartlased,Gussevi teema tegemine teie eesõigus.Leedu ju ka välismaa

Glazza
11.06.05, 02:51
Ei saa kinnitada, aga teatud allikate väitel läheb Sander Post Taani klubisse nimega Vejle laenule!?

Jaak
11.06.05, 10:29
Algselt postitas Glazza

Ei saa kinnitada, aga teatud allikate väitel läheb Sander Post Taani klubisse nimega Vejle laenule!?

sellest kirjutab ka täna SLÕhtuleht

Karla
11.06.05, 11:10
See Vejle on Taani 1.liiga klubi.;) :) :oih:

Pilt
11.06.05, 14:16
kotenko võik kusagile prantsusmaale minna:lahe: ajacco?

teoreetik
11.06.05, 16:03
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Glazza

SL Õhtulehte võib muidugi alati usaldada:doh:

aga ise arvan et Kotenko läheb järgmisena, no võiks ikka minna küll pärast häid esitusi koondise eest.

Glazza
11.06.05, 20:43
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Glazza

No siis on tõsi taga, sest Football Manageri andmebaasis vastava muutuse tegemiseks edastati mulle Taanist eile palve. Väidetavalt Loan contract: 01.07.05-30.06.06

käbi
11.06.05, 23:40
Algselt postitas Glazza

Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Glazza

No siis on tõsi taga, sest Football Manageri andmebaasis vastava muutuse tegemiseks edastati mulle Taanist eile palve. Väidetavalt Loan contract: 01.07.05-30.06.06

Football Manageri andmebaasis??:Swtf ei jõua kohale miks Taani klubi sinna palve esitab....... ja miks Sulle see palve esitati:S?selgita lähemalt, huvi tekkis minu arusaamatusest

Glazza
12.06.05, 13:37
Eesti andmebaasiga tegelejale annab palve teha muudatus Taani uurija.

Pilt
12.06.05, 16:08
Algselt postitas Glazza

kas keegi oskab vastata-kas velje on taani esiliigas hea klubi?on tal head võimalused sas liigasse saada?võibolla keegi oskab öelda eelmise aasta tulemusi:oih: ?
äitahh!

Karla
12.06.05, 16:11
Algselt postitas pillureinger

Algselt postitas Glazza

kas keegi oskab vastata-kas velje on taani esiliigas hea klubi?on tal head võimalused sas liigasse saada?võibolla keegi oskab öelda eelmise aasta tulemusi:oih: ?
äitahh!

Mina tean aint seda, et järgmine hooaeg nad SAS liigas ei mängi.
Hetkel nad esiliigas seitsmendal kohal

norsk
13.06.05, 03:05
Üks Vejle fänn tundis täna icq vahendusel suurt huvi Posti vastu. Rääkis, et neile pidi kuskilt pappi kukkuma ja et nende kindel siht on SAS liiga, kuhu nad tegelikult kuuluvad. Kaitses olevat suuri probleeme, mida näitas ka tänane võidumäng AB Kopenhageniga - 4:3. Nii et Sanderil on hea võimalus Taanis \"Raiot teha\" ;)

Sir. Nuutu
13.06.05, 12:22
Jah.
kui mees seal ennast täiest hingest tõestama ei hakka ja oma mängu mängib võib ta kaugele jõuda.Edu.:)

midasaajad
13.06.05, 15:41
ma arvan, et kotenko läheb. portugali vastu näitas end heast küljest... loodame, et kellegile ta silma jäi.

raido
13.06.05, 19:44
Sander Postist kirjutab midagi ka Vejle koduleht (http://www.vejle-boldklub.dk/). Kas keegi oskab Taani keelt?

VB skriver kontrakt med Estisk landsholdsspiller.

TeeleS
13.06.05, 19:55
usun ka et kotenko peaks minema
ta on ennast väga heast küljest näidanud viimasel ajal
:õnnelik:

Amadeus
14.06.05, 11:20
Algselt postitas raido

Sander Postist kirjutab midagi ka Vejle koduleht (http://www.vejle-boldklub.dk/). Kas keegi oskab Taani keelt?

Taani keelt küll otseselt ei oska, aga rootsi keele baasil saan nii palju aru , et Postiga on kirjutatud alla leping.
Veel räägitakse sellest, et Post on just niisugust tüüpi mängija ngu Vejle klubil tarvis on. Siis iseloomustavad teda seal erinevad tüübid. Peatrener ütleb, et Post on distsiplineeritud ja professionaalse suhtumisega. Samuti, et ta ei ole küll tehniliselt ja taktikaliselt eriti tugev, kuid väga tugev füüsiliselt ja mentaalselt.
Muu vist pole nii oluline.

jansa
14.06.05, 11:57
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas raido

. Samuti, et ta ei ole küll tehniliselt ja taktikaliselt eriti tugev, kuid väga tugev füüsiliselt ja mentaalselt.
Muu vist pole nii oluline.

... eriti tugev on ta jah just eriti füüsiliselt - nagu me teame:oih:

Sir. Nuutu
14.06.05, 14:26
jah.füüsis tal peab:D

Pilt
14.06.05, 15:05
Algselt postitas Nuutu

Jah.
kui mees seal ennast täiest hingest tõestama ei hakka ja oma mängu mängib võib ta kaugele jõuda.Edu.:)
see hooaeg saavad sas liigasse tänu posti heale mängule ,ma loodan:lahe: post küll näitas oma \"enesekindlust\"eesti -portugali U 21 mängus ,aga küll ta areneb;) edu talle:silm4:

ROOTSI KUNN
17.06.05, 11:07
Tundub ,et Posti suhtes on enamuse arvamus ikka natuke negatiivne või kuidagi kahtlev. Minu meelest on aga Sannu kogu aeg tasapisi oma taset tõstnud ja üldse ei imesta ,et selliste füüsiliste näitajatega kaitsja taanlastele silma jäi. On see Vejle ,mis ta on aga pingelisi mänge saab ta seal rohkem ,kui siin ja loodame ,et treeningud ka mingeid uusi tuuli toovad. No Raku ja Rooba saatust ei soovi kohe mitte.:deemon:

dreyd
17.06.05, 11:31
kunniga täitsa nõus, kui Post veel vastu peab, siis tema kui keskkaitsja kuldne ajastu on veel kaugel ees. Põhiline, et kogemused, erinevad tarkuseterad kinnistuksid ning et üldine vaimne pool alt ei veaks. Pikkust küll juba on, kuid jõulisust, kiirust ja elastust tuleb veel ka timmida. Näiteks sama viimane portude vastu mäng, seal oli vist nr 20 portulane... ründaja, kel pikkust Posti jagu ning liikus väga nõtkelt ning kiiresti. Samas Post jäi siiski kohati hädasse just paindlikuse poolelt.

jyriöö
17.06.05, 11:36
Taset on ta kindlasti tõstnud, sest ega nullist enam eriti allapoole minna saa. Aga eks taanlased ikka midagi nägid temas, toorik on ju olemas ja loodetavasti suudavad tast mängumehe vormida. Ehk teeb Rähni, st. tõestab mõne aasta pärast skeptilistele fännidele vastupidist. Pealegi sobib Taani esiliiga stiil talle hästi. Ma olen paari mängu sattunud nägema ja seal põhimõtteliselt ainult kõrgeid palle lüüaksegi.

Kebab
20.06.05, 13:11
kes järgmisena? Vaadake parem mis nendega toimub kes läinud on:

Eesti kolmik ei päästnud Torpedot
SLÕL

JALGPALL: Andrei Stepanov, Enar Jääger ja Andres Oper pääsesid korraga Moskva Torpedo algrivistusse, kuid jäid 1:3 alla Moskva Spartakile.

Seejuures lõi 1:0 Stepanovi ja 2:0 Jäägeri valvatav spartaklane. Jääger vahetati avapoolaja järel välja. Sergei Pareiko naasis Tomski Tomi väravasse, kuid võttis vastu 1:2 kaotuse Rostovilt. Sergei Terehhov ei mänginud, kui Jaroslavli Šinnik alistas 1:0 Saturni. Torpedo asub 9., Šinnik 11. ja Tom 13. kohal.

Soome meistrivõistlustel viigistas KooTeePee 2:2 HJK-ga, Liivo Leetma tuli väljakule 75. minutil. Norra liigas ei pääsenud väljakule Ragnar Klavan (Vålerenga - Viking 1:2), Raio Piiroja ja Kristen Viikmäe (Molde - Fredrikstad 2:1) ega Taanis Urmas Rooba (FC Kopenhaagen - Herfølge 1:1).

uvv
20.06.05, 14:24
ja Sinu hüpotees armas Kebab on sellega seoses mis?
kas pole lihtsalt õel tuua välja statistika just sellisel moel?

raido
20.06.05, 18:48
Piiroja ja Viikmäe on vigastatud, et sa teaks.

norsk
26.07.05, 03:57
Kotenko läheb Moskva Lokomotiivi testimisele.
Allikaks Sport-Express Saveljevi näol.

raviaa
26.07.05, 09:49
Algselt postitas norsk

On sul mingi link ka?

norsk
26.07.05, 11:31
Algselt postitas raviaa

Algselt postitas norsk

On sul mingi link ka?
http://www.sport-express.ru/art.shtml?106934

pastor
28.07.05, 22:59
Player pursuit
Teever and talismanic midfielder Maksim Smirnov have briefly been away on trial with English club Plymouth Argyle FC and Russian team SKA-Energia Khabarovsk respectively, and TVMK\'s biggest concern seems to be evading the interest of major league scouts. If MyPa continue their excellent run, they could soon have a similar problem.

Oskab keegi Smirnovi testimisest lähemalt rääkida?
see teksti siis võetud uefa.com ist

budu
29.07.05, 00:00
seda kuulen kyll esimest korda aga hea oleks kui ka tema välja saaks kuigi jah tvmk väärt mehest ilma jääb,tänase mängu yks parimaid ikkagi

Sir. Nuutu
29.07.05, 01:42
Äkki Haavistu?
Mees näitab väga head mängu, ehk saaks kuhugi piiritaha.
Võiks ju?!

magicm
29.07.05, 02:33
Algselt postitas Nuutu

Äkki Haavistu?
Võiks ju?!

Haavistu piiri taha siirdumise on ära rikkunud tema pikad vigastusteperioodid ning nüüd tikub vanus peale, muidu vahepeal võis üsna kindel olla, et just tema on üks järgmistest minejatest, kuid ehk tekivad veel uued võimalused ja saab seegi mängija eestimaa muru jalgadelt ning väärtuslikke kogemusi tugevamas liigas.. kui seda siinne :)

PraS
29.07.05, 11:16
Algselt postitas Nuutu

Äkki Haavistu?
Võiks ju?!

Väga palju ei puudunud, et ta oleks sel hooajal välisklubisse saanud, kuid....

Silver
29.07.05, 12:46
Välisklubisse saamiseks tuleks tal esiteks koondise põhikoosseisu ennast võidelda ning üks hooaeg ilusat jalgpalli mängida, sest ükski klubi ei soovi enda rivistusse mängijat, eriti veel välismaalt, kes ei suuda näiteks kaks hooaega nii jalgpalli mängida, et tõsiseid vigastusi ei tekiks.

Jama oleks, kui ta ainult pinki nühkima hakkaks, sellegipoolest tuult tiibadesse! ;)

Bossman
05.09.05, 18:24
Kohila püsivuse vasakründaja Eduard Puujalg pidi liituma Hiina kolmanda firmaliiga meeskonnaga...vist oli see Li jani tänava loomapood!!!

Jaak
05.09.05, 18:31
Algselt postitas Bossman

Kohila püsivuse vasakründaja Eduard Puujalg pidi liituma Hiina kolmanda firmaliiga meeskonnaga...vist oli see Li jani tänava loomapood!!!

minu arvates oleks adminnidel aeg foorumikasutajate hulka ühe võrra vähendada...

Silver
05.09.05, 18:46
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Bossman

minu arvates oleks adminnidel aeg foorumikasutajate hulka ühe võrra vähendada...

Bossman sai blokki! ;)

Mõnuagent 007
05.09.05, 19:34
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Bossman

kle, mis sa jamad, ega Eston nüüd nii hull ka pole

norsk
09.09.05, 23:54
Äärmiselt huvitav uudis venekeelselt UEFA lehelt.
http://ru.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=337369.html

17
09.09.05, 23:55
Tänks onud. Ju ma ikka midagi aru ei saa ju. Tõlkige tõlkige:)

Sain vist isegi midagi aru. Sergei Mošnikov Heerenveeni?

norsk
09.09.05, 23:58
Algselt postitas 17

Tänks onud. Ju ma ikka midagi aru ei saa ju. Tõlkige tõlkige:)

Sain vist isegi midagi aru. Sergei Mošnikov Heerenveeni?
Jah, nii ta kipub olema :)
Heerenveeni skaudid olevat teda jaanuarist saadik jälginud ja nüüd siis ka lepingu sõlminud.

midfielder
10.09.05, 00:11
Paraku mina Heerenveeni kodukalt sellist uudist küll ei leidnud, lisaks on transferid kinni üle nädala, kas see tehing tehti siis varem. Või lähevad alla 18 a mängijad nn noorte transferite alla ehk kuuluvad ka duublisse. Siis võib see ka õige olla. Põhisse tal aga vaevalt niipea asja on. Aga tahaks mõnelt hollandi saidilt ka seda kinnitust, muidu nagu ei usu.

og
10.09.05, 00:30
mošnikov oli vist heereveeni akadeemias ja eks sealtkaudu siis

TonZo
10.09.05, 19:14
igati hea uudis:õnnelik:

gamer
10.09.05, 19:18
Algselt postitas midfielder

Paraku mina Heerenveeni kodukalt sellist uudist küll ei leidnud, lisaks on transferid kinni üle nädala, kas see tehing tehti siis varem. Või lähevad alla 18 a mängijad nn noorte transferite alla ehk kuuluvad ka duublisse. Siis võib see ka õige olla. Põhisse tal aga vaevalt niipea asja on. Aga tahaks mõnelt hollandi saidilt ka seda kinnitust, muidu nagu ei usu.

See tehing tehti juba juuli lõpus kui Pärnus liikunud kõlakaid uskuda.

budu
13.12.05, 17:54
kaalma unisatb ka välismaalst (http://www.sportnet.ee/index.php?id=17966)

ROOTSI KUNN
13.12.05, 18:20
Algselt postitas budulojus

kaalma unisatb ka välismaalst (http://www.sportnet.ee/index.php?id=17966)

Sain just täna Tibuga juhuslikult autopesulas kokku ja jõudsin ka üht-teist küsida.
Õnneks saab ta nüüd jälle Floras trenni teha ,kuigi see keelati tal selle vahepeal ära.
Igatahes teeb nüüd Tulevikuga koos trenni ja tahab jalgpalli edasi mängida. Soovisin edu ja avaldasin lootust ,et saab ikka normaalse palga peale. Olgu siis kodu või välismaal.:) Pean Tibu siiski hetkel kolme esimese väravavahi sekka kuuluvaks Eestis.

Silver
13.12.05, 19:04
Tuleviku omadega teeb trenni jah, ja pidavat mõnuga viilima. Sellest võib omi järeldusi teha! ;)

svennson
13.12.05, 20:16
Mingu tolle pendli venna juurde kes Noole lubas terveks teha.Äkki aitab.
A ma arvan, et ta vajab lihtsalt väljakutset. Milanil ka vähe kehva värk liigas.Mingu sinna siis.
Äkki tooks endaga paar muutust kaasa.Mõned väravad ei teeks paha.

midfielder
14.12.05, 23:26
Pakuksin Neemelot juhul kui tal ise kindel soov maarjamaalt lahkuda on, kuid siiski loodaksin ka, et Kink saaks endale jõukohase klubi ja saaks regulaarselt mänguaega. Nagu eilsest EPL-st selgus on Klavan väga rahul oma praeguse klubiga, miks mitte ka Takile tulpidemaal mängupaika leida. Kuigi tal vist õiget agenti polegi.:õnnelik:

luutik
16.12.05, 00:49
Järgmine lahkuja peaks tulema Levadiast, kuna mehed saadeti juba Armeeniasse vormi koguma. Kotenko Lokosse, teised väiksematesse klubidesse, kuid väärikatesse, nagu ikka tavaks on.

lenc
16.12.05, 02:09
Neemelo oli Eredivisie klubi vaateväljas, aga TVMK ei tahtnud meest ära lubada: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=187940&r=3

TVMK ei lubanud Tarmo Neemelot Hollandisse
Andres Vaher

JALGPALL | TVMK vastas eitavalt Hollandi kõrgliigaklubile, kes kutsus Eesti liiga suurimat väravakütti Tarmo Neemelot testimisele.

«Mingi jutt oli, aga veel ei oska täpselt öelda, kas lähen või mitte. Ma ei tea isegi klubi nime,» jättis Neemelo eile pärastlõunal mulje, nagu otsus oleks langetamata. Ning lisas: «Tegelikult ei teagi, kas oleks praegu õige aeg minna. Puhkus just lõppes, täna algasid trennid. Vorm pole kiita. Võib-olla ootaks jaanuarini.»

Tegelikult oli TVMK, kellega seob Neemelot veel aastajagu lepingut, selleks ajaks juba otsustanud, et väravaküti reis Hollandisse jääb ära.

«Hollandi klubi soovis Tarmot oma treeningutel näha, aga meie soovime, et ta kõigepealt siin harjutaks ja vormi taastaks. Lisaks ootab teda koolieksam,» põhjendas TVMK president Pjotr Sedin, kuid ei avaldanud võimaliku kosilase nime.

Meisterklubi juht lükkas ümber kuulduse, justkui keelanuks peatreener Vjatšeslav Bulavin Neemelot kuhugi saata. «Meil pole mingit vastuolu. See oli kõikidele osapooltele mõistlik kompromiss,» märkis Sedin.

überalles
16.12.05, 13:56
Krdi tvmk! Neil ikka mingi napakas konnatiigi poliitika. Kui nüüd neemelo tvmk-ga tülli läheks ja aasta pärast vabaagendina lahkuks, oleks see tvmk-le paras küll. Teisest küljest vbl tõesti ka neemelo vorm peale puhkust nii kehv, et poleks seal hollandis midagi teha hetkel

Siim
16.12.05, 15:27
Põhjendused tunduvad ju loogilised, eriti kui mees ise ka väga vaimustuses ei paisa olevat. Loodaks vaid, et pärast pühi hakkab Neemelo jõudsasti vormi koguma.

Oll
16.12.05, 16:48
Algselt postitas überalles

Krdi tvmk! Neil ikka mingi napakas konnatiigi poliitika. Kui nüüd neemelo tvmk-ga tülli läheks ja aasta pärast vabaagendina lahkuks, oleks see tvmk-le paras küll. Teisest küljest vbl tõesti ka neemelo vorm peale puhkust nii kehv, et poleks seal hollandis midagi teha hetkel

Piira erutust!
TVMK ei hakka Neemelot kinni hoidma, kui asjaks peaks minema. See, et ta praegu testima ei läinud on hea ja põhjendused loogilised.

Kebab
16.12.05, 17:01
Kui mina oleksin klubi omanik, siis ka mina ei tahaks, et parimad klubist lahkuvad. Pohlak võib ju nii teha, aga see ei tähenda, et see peaks mingisugune norm või kohustus olema.

Artista
16.12.05, 20:04
Jah, aga kui sa oled parasjagu asunud jälle Lasnamäe lumistele nõlvadele alpikellade kõlades uut staadionit rajama, siis ilmselt kuluks ehituskeks ka mõni lisamiljoon ära. Odavalt saadud poissa kallilt müües on ju lootust rikaks saada. Ja mida teeb rikas eestlane? Õige, haarab kellu!

luutik
16.12.05, 20:34
Algselt postitas Kebab

Kui mina oleksin klubi omanik, siis ka mina ei tahaks, et parimad klubist lahkuvad. Pohlak võib ju nii teha, aga see ei tähenda, et see peaks mingisugune norm või kohustus olema.

Ma ka nõus sellega. TVMK ja Levadia on selles mõttes rohkem tõelise klubi moodi, kui Flora, et nad ei müü esimesel võimalusel parimaid mängijaid. Neemelo müügi korral kuulub pool summast, mis ületab 10 000 krooni Florale, seega on Flora eriliselt huvitatud Neemelo müümise eest, kuna konkurent jääb nõrgemaks ja ise saavad raha.
.........................
TVMk-s on ka teisi lahkuda soovijaid, mis neist kuulda? Smirnov, Malov ...

luutik
16.12.05, 20:42
Algselt postitas Oll

TVMK ei hakka Neemelot kinni hoidma, kui asjaks peaks minema. See, et ta praegu testima ei läinud on hea ja põhjendused loogilised.

Samas, kui korra loobuda heast pakkumisest, ei pruugi neid rohkem tullagi. Võib tulla vigastus ja et varsti on leping lõppemas, jääbki üleminekuraha saamata. Teeverist sai TVMK tasuta lahti, äkki üritavad Neemeloga sama trikki?

oku
16.12.05, 22:10
Algselt postitas luutik
Samas, kui korra loobuda heast pakkumisest, ei pruugi neid rohkem tullagi. Võib tulla vigastus ja et varsti on leping lõppemas, jääbki üleminekuraha saamata. Teeverist sai TVMK tasuta lahti, äkki üritavad Neemeloga sama trikki?

Teeveriga oli siiski sutsuke teine teema. Temale vast ikka otsiti klubi. Käis ennast näitamas ja sai koguni pakkumise, aga Ingemar ise ei olnud MyPa pakkumisega nõus.

luutik
16.12.05, 22:15
Algselt postitas oku

Algselt postitas luutik

Teeveriga oli siiski sutsuke teine teema. Temale vast ikka otsiti klubi. Käis ennast näitamas ja sai koguni pakkumise, aga Ingemar ise ei olnud MyPa pakkumisega nõus.

Seda küll, aga ikkagi oli tal leping lõppemas ja TVMK oleks varem pidanud teda üritama müüa. Nüüd oli Teeveril kasulikum oodata lepingu lõppu ja pealegi pole Soome klubi siiski mingi eriline eesmärk noorele andekale ründajale, kes tõsi küll, polnud sel hooajal just parimas vormis.

midfielder
16.12.05, 22:21
Ons kellelgi infot, mis eredivisie klubi see oli, kes Neemelost huvitus.

Warren
16.12.05, 22:53
Algselt postitas Kebab

Point ongi selles mida Pohlak on kogu aeg rääkinud.Flora polnud juba alguses mõeldud mitte klubina kuskil meistrite liigas triumfeerima(see oli näide-IRW),vaid oligi mõeldud baasiks koondisele.Ja mitte sellisele koondisele kus enamus on eesnimega serjosa ja zenja.Et seda ei juhtuks oli vaja parimad ära müüa ja tugevdada koondist.Ja on kuulda,et ta nii mõnegi mängija liikumisel välisklubides Pohlak kena nutsu saab.

sicmic
17.12.05, 03:16
Algselt postitas Kerberos

Algselt postitas Kebab

Point ongi selles mida Pohlak on kogu aeg rääkinud.Flora polnud juba alguses mõeldud mitte klubina kuskil meistrite liigas triumfeerima(see oli näide-IRW),vaid oligi mõeldud baasiks koondisele.Ja mitte sellisele koondisele kus enamus on eesnimega serjosa ja zenja.Et seda ei juhtuks oli vaja parimad ära müüa ja tugevdada koondist.Ja on kuulda,et ta nii mõnegi mängija liikumisel välisklubides Pohlak kena nutsu saab.

Su jutul on huvitav idee, õnneks enam-vähem kattub ka reaalsusega.:silm4:

raido
17.12.05, 11:10
See tundmatu klubi võib olla Sparta Rotterdam. Selle klubi fännid igaljuhul arutavad Neemelo teemal: http://www.sparta-rotterdam.nl/Default.aspx?tabid=148&g=posts&m=59021 . Fänn nimega mindstorm (post: Monday, November 28, 2005 10:43:45 AM) soovitab Neemelot scoutida, ent gooner (Monday, November 28, 2005 1:32:36 PM) vastab, et Neemelo on liiga kallis (?!) ning soovitab omalt poolt Jason Byrne (Shelbourne) scoutida.

skint
17.12.05, 12:45
Ehehehheee, kui Neemelo on kallim kui Bryne, siis söön mina küll oma kolm mütsi ja neli salli ära. Üks mees on kolm hooaega järjest olnud Iiri liiga parim väravakütt, teisel tuli nüüd esimest korda hea hooaeg Eesti liigas välja. Vastupidist kinnitab ka fakt, et Bryne\'ist oli viimati huvitatud Djurgardens, kuid kuna nad ei suutnud piisavalt suurt summat välja käia, siis jäi üleminek ära...

midfielder
17.12.05, 16:55
Neemelo on seetõttu ilmselt huvisfääris, kuna juhib Golden Booti, kuid Iiri liiga tase midagi väga erilist küll pole, suht võrdsed Soome liigaga. Nii, et Sparta võis küll see klubi olla huvi. Loodetavasti jaanuari algul ta sinna siiski testima läheb või mõnda teise eredivisie klubisse. Selleks ajaks on ta treeninud ka juba mõnda aega, et mingit vormi omada, mis oleks aga trialil contracti saamiseks hädavajalik.

-Antz-
17.12.05, 21:07
Iiri ja Eesti liigade tase on küll enam-vähem sama, Soome kohta ei oska kosta, kuna pole ühtegi põhjanaabrite liigamängu näinud.
Nii et sellelt aluselt on võrdlus üsna asjakohane. Kogemuste poolest jääb muidugi Tarmo ilmselt alla, seda on ta ka senistes rahvuskoondise mängudes näidanud.
Kutt aga veidi hilise arenguga ja kes teab, vbla näeb mõni treener Euroopa-kandis võimalust ta konarusi natuke siluda ja tahtmise korral on töökal mehel kindlasti eeldusi kodukamaralt ka kaugemale pürgida.
Nii et ees ootab parem ja helgem homne! ;)

lume
18.12.05, 05:28
Tarmo läheb testima Vitesse`i.

Martin
18.12.05, 12:55
Algselt postitas lume

Arvatavasti see TVMK oma?

midfielder
18.12.05, 14:41
Algselt postitas lume

On sul ka kindel ja usaldusväärne allikas.:)

eestimees
18.12.05, 15:58
Algselt postitas midfielder

Algselt postitas lume

On sul ka kindel ja usaldusväärne allikas.:)

kas sa kahtled lumes? häbematu selline

marcello
18.12.05, 21:52
See kustutamine käis kiirelt;)
Lume piisavalt jalgpallis sees olnud ja on,et teada.Aga räägi,Lume kas Vitesse on see klubi mis kutsus ja TVMK keeldus või mingi uus variant? Kui sama siis anti nagu uus võimalus või mõtles TVMK ümber?

lume
18.12.05, 22:08

See kustutamine käis kiirelt;)
Lume piisavalt jalgpallis sees olnud ja on,et teada.Aga räägi,Lume kas Vitesse on see klubi mis kutsus ja TVMK keeldus või mingi uus variant? Kui sama siis anti nagu uus võimalus või mõtles TVMK ümber?

Eks need Hollandi kontaktid on ikka läbi Jelle ja Arno, üks neist Tarmo sinna katsetele ka sebis. TVMK-l on muidugi paanika, nende manageri oskused on alla igast arvestust.
Tean ka et Teitur helistas Neemelole ja pakkus varianti Inglismaal.

PS. Sry eelmise postituse pärast.

Warren
19.12.05, 14:21
ja mis variant on inglismaal?

Refieus
20.12.05, 09:36
Ära hõiska enne õhtut.

Arx07
20.12.05, 12:10
Neemelo minu arust paras juust on aga kui Vitessesse saab siis tundub et eksisin:)

budu
20.12.05, 14:09
näita mulle juustu kes lööb liigas 41 väravat!!

vaanaatik
20.12.05, 14:12
Algselt postitas Arx07

Neemelo minu arust paras juust on aga kui Vitessesse saab siis tundub et eksisin:)

eksid sa niikuinii!!!

god
20.12.05, 16:22
Algselt postitas Arx07

mis juust ta siis on, jalgpalli mängida oskav juust!:P

Kaspy
21.12.05, 11:09
Täna Neemelol treeningmäng,mis peaks siis lepingu suhtes selguse tooma :doh:

vaherhar
27.01.06, 12:58
Martin Kaalma lendab homme Vaxjösse oma võimeid näitama kohalikule Rootsi kõrgema liiga klubile Östers IF , kuhu hiljuti sai lepingu Ingemar Teever.

jansa
27.01.06, 13:27
Algselt postitas vaherhar

Martin Kaalma lendab homme Vaxjösse oma võimeid näitama kohalikule Rootsi kõrgema liiga klubile Östers IF , kuhu hiljuti sai lepingu Ingemar Teever.

..täpsemalt öeldes lendas juba täna.

Sir Brazza
27.01.06, 14:38
parem ostku Aksalu... goddam!

marcello
28.01.06, 23:38
Palun tõlget!

Östers IF - Halmstads BK 3-2

Öster med två provspelare i laget slog Halmstad efter straffläggning.

Öster ställde upp med följande startelva:

Martin Kaalma
Emin Nouri, Peter Sedunov, Fredrik Bild, Nikola Gjosevski
Peter Wibrån, Helgi Danielsson, Fredrik Gustafson
John Pelu, Ingemar Teever, Pavel Zavadil

Halmstad inleder matchen bäst. De tar också ledningen redan i den fjärde minuten. Martin Kaalma räddar ett skott, men Ingelsten kan ohotad slå in returen. De 10 första minuterna i matchen är det HBK för hela slanten, men sedan kan Öster äta sig in i matchen.

Öster kvitterar till 1-1 efter hörna. Zavadil slår in bollen från höger, och Ingemar Teever dyker upp och nickar in kvitteringen. Ett klockrent samarbete mellan nyförvärven.

Fem minuter senare är det dags igen. Öster kontrar, och Peter Wibrån blir nertryckt utanför straffområdet. Pavel Zavadil stegar fram och sätter frisparken på ett snyggt sätt. 2-1 till Öster.

Östers ledning står sig till den 35:e minuten. Då kommer en höjdboll in i straffområdet. Kaalma borde nog ha tagit den, men tappar ner den till Magnus Andersson som kan slå in returen.

Matchen slutar 2-2, och får avgöras på straffar.

Först är det Pavel Zavadil som missar, och samma sak händer Martin Fribrock. Fribrocks straff tar i stolpen och går parallellt med mållinjen.

John Pelu sätter sedan sin straff, medan Patrik Ingelstens skott räddas av Martin Kaalma.

Zlatan
28.01.06, 23:48
tundub, et teever lõi värava ja kaalma tegi ka head tööd. ;)

vincent
28.01.06, 23:55
Ma saan niipalju aru, et Östers pidas treeningmängu, kus kaasa tegid nii Tibu kui ka Teever. Halmstad läks juhtima, kui Ingelsten Kaalma tõrje järel esimesena jaole sai. Seejärel Teever viigistas (peaga?), Zavadil viis omakorda Östersi ette, aga Halmstadi poolelt lõi Andersson 2:2 ja niipalju kui mina aru saan, öeldakse, et selle palli oleks Kaalma tõrjuma pidanud :( Lõpuks löödi veel pendlaid, mõlema satsi esimesed lööjad eksisid (mööda ja posti), siis lõi Östersi poolt Pelu sisse ja Ingelstensi löögi võttis Kaalma ära. Minu diletantlik tõlge, kui läks väga puusse, parandage. Mingeid erilisi järeldusi Tibu kohta ilma mängu nägemata sellest jutust vist kahjuks teha ei saa, aga tahaks loota küll, et saab selle lepingu ikka kätte.

edit: ja Teever uue ründajana saab kiita hea alguse eest ;)

marcello
29.01.06, 00:02
See oli mingi mini turniir ja Inx on kahes mängus sahistanud

http://www.oif.g.se/matcher.php?N=2658

Sir. Nuutu
29.01.06, 00:53
Teever on ässama hakanud.

Amadeus
30.01.06, 14:46
Narva Transi väravavaht Sergei Ussoltsev sõlmis lepingu Soome ykkose klubiga PP-70 ja müttab järgmisel hooajal põtradega.

Jaak
30.01.06, 16:56
Algselt postitas Amadeus

Narva Transi väravavaht Sergei Ussoltsev sõlmis lepingu Soome ykkose klubiga PP-70 ja müttab järgmisel hooajal põtradega.

samas klubis on ka eelmisel hooajal U-19`nes mänginud Henri Erti.

Amadeus
30.01.06, 17:01
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Amadeus

Eelmine hooaeg oli veel ju Kaskös. kas ta muutis klubi?

Jaak
30.01.06, 17:08
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Jaak

Algselt postitas Amadeus

Eelmine hooaeg oli veel ju Kaskös. kas ta muutis klubi?

ju siis. Kusjuures kahes viimases treeningmängus on ka keegi Tjunini nimeline vend kaasa löönud. Veel üks Transi mees sinna minemas?

http://www.pp-70.fi/otteluraportit.htm

vincent
30.01.06, 17:22
Tjunin on seal ennast näitamas jah. 27.01 KooTeePee vastu peetud mängu kirjeldusest:

Kyseenalaisin tilanne nähtiin toisen puoliajan lopulla, kun avustava erotuomari liputti PP-70:ssä uutena pelaajana näytillä ollut Viron Andrei Tjuninin taustanousun paitsioksi, mutta erotuomari antoi pelin jatkua. Tjunin jätti tilanteen kuitenkin pelaamatta, kun näki linjamiehen liputuksen ja näin tilanne kuivui kasaan.

clever
30.01.06, 17:33
huvitav, Tibu on peaaegu et kõige kindlam ülemineja ja talle pole isegi teemat tehtud...kas tõesti on nii vähe usku temasse teil?
Iseenest on see väga lahe, kui ta Rootsi saab/jääb :õnnelik:

mult
30.01.06, 17:52
Erti Henri ei ole enam KaIK. Detsembri kuust on treeninud PP-70 ga. Aga ametlikult ta veel PP-70es ei ole. Pakkumisi on ka mujalt. Löpplik otsus tuleb alles kevade alguses. Praegusel hetkel on kooli löpetamine tähtsamas järjestuses. Eesmärk selleks hooajaks vähemalt Soome 2 Liiga.

Amadeus
30.01.06, 18:07
kusjuures Erti on Tjunini tulekul mänginud suisa ründava pooliku ja ääreründajana

mult
30.01.06, 18:30
PP-70 ainukene värav Uusi Lahti CUPis oli Tjunini söödust ja Erti tsenderdusest. Yllatavalt hea koostöö vaatamata sellele et mehed esimest korda mängisid kokku.

lullu9
30.01.06, 23:07
Algselt postitas clever

huvitav, Tibu on peaaegu et kõige kindlam ülemineja ja talle pole isegi teemat tehtud...kas tõesti on nii vähe usku temasse teil?
Iseenest on see väga lahe, kui ta Rootsi saab/jääb :õnnelik: tibusid loetaxe sygisel:D

clever
31.01.06, 21:05
Algselt postitas lullu9

Algselt postitas clever

Iseenest on see väga lahe, kui ta Rootsi saab/jääb :õnnelik: tibusid loetaxe sygisel:D

täna läheb ju lukku...kas on Tibu või mõne muu eestlase kohta uudist? Vist mitte...:(