PDA

View Full Version : Cm Eesti liiga

Kebab
25.07.03, 16:50
Niisiis on maailma parimas jalgpallimängus võimalik manageerida ka eesti klubisid. Siin teema all võiksime rääkida kuidas meil siis läheb, keda tasub osta ja muid huvitavaid tähelepanekuid. Tehnilised probleemid võiksid jääda teise alateema alla.

Kuna eesti klubidel raha just raba ei ole (vähemalt esiliigas), siis tuleks vaadada vabaagentide turgu.

Free transferi \"kuumim\" eestlane on minu meelest Soomest tagasi tulnud Lembit Rajala. Igatahes Tammekasse tuli mees hea meelega ja on vähemalt esiliigas äss.

Mängijatest on veel võimalik tasuta hankida Boriss Nejolovit, peaks olema hea täiendus igas esiliiga ja ka keskmistes kõrgliiga klubides.

Treeneritest tasub silma heita Urmas Kirsile kes oli samuti nõus tulema Tammekasse (Flora saladused:)) oma teadmisi jagama.

Huvitavav ja naljaks on vaadata mängijate rahvuseid, keda eesti klubid endale kahmanud on.

mõned näited:

Fc Valga: Clercant Clerjuste - Haiti
Aschwin Jasefzoon - Surinam

TVMK: Pati Feagial - Ameerika Samoa !
Gayson Gregory - Antigua ja Barboda ! (eritit eksootilised:)

Trans: Rene Peters - Luksenburg
Hans Gewebibg - Paapua !

Tulevik: Ferdinand Jap a Joe (mega nimi) - Surinam

Kuressaare: Nsir Iqbal - Pakistan
Julio Sanchez - Andorra (ju avaladas koondisemängus Lilleverele muljet)

Sörve: Armand Ossey - Gabon
Toni Lima - Andorra (kuum riik eesti turul)

Tammeka: Arnold Riviera - Venezuela (mitte just väga eksootiline aga ise ostsin)

Valga II: Scott Ollerenshaw - 34 a. austraalia näss , milleks? :) reiting 6.10

Elva: aasta tehing 36 aastane andorralane Cristobal Aranda :) (isegi treener pole)

Kaarel
25.07.03, 17:37
Originally posted by Kebab

Free transferi \"kuumim\" eestlane on minu meelest Soomest tagasi tulnud Lembit Rajala. Igatahes Tammekasse tuli mees hea meelega ja on vähemalt esiliigas äss.

Mängijatest on veel võimalik tasuta hankida Boriss Nejolovit, peaks olema hea täiendus igas esiliiga ja ka keskmistes kõrgliiga klubides.

Treeneritest tasub silma heita Urmas Kirsile kes oli samuti nõus tulema Tammekasse (Flora saladused:)) oma teadmisi jagama.

Mängin hetkel Merkuuriga ning kõik need kolm tegelast on mul ka endale palgatud.

Kebab
25.07.03, 17:45
Muide toimus vägev derby Tammeka ja Merkuuri vahel, mille Merkuur 2:3 võitis :)

Omanikud olid unhappyd ja tegid sellise näo: :kurb5:

kaebasin veel alaliidule, et miks mul 85 min. väravat ei loetud ja vastati, et nad saavad minust aru küll, kuid kohtunik käitus õigesti. :õnnelik: :oih:

Kaarel
25.07.03, 17:50

kaebasin veel alaliidule, et miks mul 85 min. väravat ei loetud ja vastati, et nad saavad minust aru küll, kuid kohtunik käitus õigesti. :õnnelik: :oih:

Kes siis vilistas, Vinogradov või?:doh:

Kebab
25.07.03, 17:55
Originally posted by Kaarel

Kes siis vilistas, Vinogradov või?:doh:

Ei Kuzmitshov. Praegu liiga kehvima reitinguga kohtunik. Vinogradov jagab niisama punaseid kaarte. :)

Kaarel
25.07.03, 19:03
Nagu mainisin, mängin Merkuuriga. Plaan on enda Esiliiga tsoon ära võita, sellele punnib hetkel vastu Tervis, teised on juba maha jäänud. screenshot (http://www.zone.ee/kaarelb/esiliiga.jpg) Nagu näha võib, on mul rünnak küll üsna resultatiivne, kui probleeme on kaitsega. Nt derby Tammekaga oli tüüpiline väravaterohke mäng. screenshot (http://www.zone.ee/kaarelb/tartu_derby.jpg)

Samal ajal on FC Kopenhaagen täiendanud oma ridu veel teisegi eestlasest vasakkaitsjaga :) screenshot (http://www.zone.ee/kaarelb/raku.jpg)

Veel nii palju, et Zahovaiko hea mäng on äratanud huvi Real Betises. screenshot (http://www.zone.ee/kaarelb/slava.jpg) Seevastu Levadia vv Janno Hermanson on siirdumas Venemaa esiliigas mängivasse Krasnojarski Metallurgi. screenshot (http://www.zone.ee/kaarelb/hermanson.jpg)

eestimees
26.07.03, 12:20
Njha, tore asi küll. Tegin esimese hooaja lõpuni ja sain TVMK 3 koha. Naljaks on see, et........parimaks maailma kaitsjaks tunnistati mingi AEK\'i kaitsja, aga kes tulid 2 ja 3? Stepanov oli teine ja Jääger komas!!!! Uskumatu, kaks eestlast maailma parimate kaitsjate seas! Kas Nesta, Maldini ja Campbell ning teised läksid siis kõik pensionile. Kurat, screenshoti kustutasin ära, aga osadele vendadele saatsid selle, et nad saavad minu sõnu tõestada!

SoccerWorld
26.07.03, 17:58
Floraga teisel kohal pärast 11 vooru, vigastuste tõttu on mängud suht pees viimasel ajal, Klavan siirdus mängima Boltonisse! viikmäe suht sitt,, pingil istub, ei oska ära lüüa olukordi!

eestimees
26.07.03, 18:32
Originally posted by SoccerWorld
viikmäe suht sitt,, pingil istub, ei oska ära lüüa olukordi!
Päris reaalne mäng, või mis??!!!!!:D :D :D :D :D

Epic
26.07.03, 21:06
Ma siin mõtlesin, et äkki koguks mingi kamba kokku ja mängiks võrgus :doh:
Oleks põnevam või mis? :kaval:

SoccerWorld
26.07.03, 22:53
ikke muidugi!!!

Swifty2002
27.07.03, 18:32
/me olex kohal

aga siis tegin TVMK ga 18 mängu tehtud 2 kaotust ja 1 viik ning esimene koht vahe floraga 8 punni..kaotused tulid siis transi vastu(kus põhjus siis see et leetma 2l minutil punase sai) ja teine kaotus tuli valgalt(!)vot see oli juba hale nemad said 30l punase ja ikka laksisid väravaid edasi :s viik tuli siis tallinna vastu 3:3...intertotos tuli I ringis vastu mingi armeenia klubi kellega siis raskusi ei tuld teises ringis siis šotlaste Hearts kellest suutsin ka veel jagu saada aga siis purustas mu eurohooaja Hamburger SV teises mängus sain 4-1 lutti..ok nüüd siis edasi mängima :p

Epic
28.07.03, 15:18
nii vähe huvilisi ongi ve? :oih:

PS!Nagu teate mul on see MM, EM, Copa America jne jama:( Alustan koguaeg uut mängu ja mis ma nägin ükskord FC Flora on täiesti vaevata jõudnud CL teise alagrupi ringi :lahe: Enar Jääger oli nii hästi mänginud, et Milan mõtles teda ära osta :D Oleks tahtnud mängida seda mängu aga .... :( :( :(

Red Devil
28.07.03, 15:29
Mina olex nõus ka mängima.
Aga kas siis ikka saab mängida eesti liigat, kui sul endal seda peal ei ole?

K1ly
28.07.03, 16:35
ma tahaks ka eesti liigat netis mängida !kuigi mul seda endal pole aga vist peaks ikka saama kui keegi teine hostib

Epic
28.07.03, 19:39
Kaarel, Kebab, eestimees?Lööte kampa?:doh:

eestimees
28.07.03, 20:45
Originally posted by Epic

Kaarel, Kebab, eestimees?Lööte kampa?:doh:
VÕib kah.

SoccerWorld
28.07.03, 21:15
eks ikka mina ka!!

Epic
28.07.03, 21:41
Kes hostiks hakkab?Kõik värgid, särgid peaksid korras olema. :kaval:

Red Devil
28.07.03, 23:47

Kes hostiks hakkab?Kõik värgid, särgid peaksid korras olema. :kaval:

Mina ei saa hostida kahjux :(

Epic
29.07.03, 13:37
Ma ka ei saa mul ajab nation_comp_history.dat file segast :deemon:

SoccerWorld
29.07.03, 17:54
minu mängus on oper üldsegi koondisekarjääri lõpetanud. olen ka ise koondise treener ja viimati võitsin küprost 6-0!!! seni olen koondisega kõik mängud võitnud: vs Küpros 8-1, Norra 3-1, sveits 2-0 ( Kink 2 väravat ), leedu 4-0, küpros 6-0!!!

Epic
29.07.03, 17:57
Noh kes hostiks hakkab?Kui kellegil on üldse ilma vigateta see värk... :kaval:

Mul ei ole tervet suve siin aega niisama passida :D

Kaarel
29.07.03, 19:07
Originally posted by SoccerWorld

minu mängus on oper üldsegi koondisekarjääri lõpetanud. olen ka ise koondise treener ja viimati võitsin küprost 6-0!!! seni olen koondisega kõik mängud võitnud: vs Küpros 8-1, Norra 3-1, sveits 2-0 ( Kink 2 väravat ), leedu 4-0, küpros 6-0!!!

Miskipärast tekib player_setup.cfg faili liigseid eesnimedega INT_RETIREMENT ridu. Mille tõttu mõned mängijad on läinud koondisest erru. Annistega oli sama probleem. Parandasin selle vea ära ning fail asub siin (http://www.zone.ee/kaarelb/player_setup.zip). Tõstke zipi sees olev fail enda CMi \'data\' kausta ning uut mängu alustades on probleem lahenenud.

Kebab
30.07.03, 13:34
No nii esimene hooaeg õnnelikult läbi. Siin mõningad kokkuvõtted ja tähelepanekud.

Meistriliiga.

1. Flora - kindel võit.
2. Tln. Levadia !
3. TVMK
4. Mrd. Levadia
5. Trans
6. Valga
7. Kuressaare
8. Tulevik
9. TJK
10. Vaprus
11. Maardu

Maardu langes otse välja. Üleminekumängudes võitis põhjatsooni võitja F.C.A. Estel Pärnu Vaprust.

Auhinnad:

parim mängija: Maksim Gruznov (Trans), Vladimir Voskoboinikov (T.Levadia), Tor Hening Hamre (Flora)

noormängija: Ragnar Klavan (Flora), Ingemar Teever (TVMK), Aleksander Dimitrijev (M.Levadia)

Väravavaht: Pavel Kisseljov (Valga), Martin Kaalma (Flora), Kert Kütt (Tulevik)

Väravakütid: Maksim Gruznov 35, Tor Hening Hamre 29, Dimitri Ustritski (Tulevik) 28

aasta team:

Vv - P.Kisseljov (Valga)
kaitse- Klavan, Stepanov (mõl. Flora), Hohlov-Simson (M.Levadia), Jääger (Flora)
keskväli - Leitan (M.Levadia), Lindpere (Flora), Lipartov (Trans), Smirnov (TVMK)
ründajad - Gruznov, Hamre

Esiliiga

Esiliiga võitis Pärnu Tervis.

Lõunatsoon:

1.Tervis
2. Sörve JK
3. Tammeka
4. Merkuur
5. Kernu
6. Tarvastu
7. Valga II
8. Elva
9. Pärnu Kalev
10. Emmaste HÜJK

Pärnu Kalev ja Emmaste peavad ennast uuesti tõestama aste madalamas liigas

Elva kaotas relegatsioonimängus TJK II - le ja lahkub samuti teisse liigasse

Põhjatsoon

1. Estel
2. MC Tallinn
3. Dünamo
4. TVMK II
5. Kick Sai
6. Kuusalu
7. Sillamäe
8. Hiiu Kalur
9. T.Levadia II
10. Puuma

Puuma ja Levadia II teise liigasse. Hiiu Kaluril õnnestus olla parem Aserist ja jäi hiiumaa võistkond esilligasse.

väravakütid: Aleksei Titov (Estel) 28, Armand Ossey (Gabon, Sõrve JK) 25, Dmitri Grishin (Tervis) 25.

Aasta team:

Vv. Baldõrev (Estel)
kaitse - Jefimov (TVMK II), Pologihh (Estel), Kait-Kaarel Vaino (Tammeka :)), Jelissejev (Kick Sai).

keskväli- Usmanov (Merkuur), Grishin (Tervis), Švets (Estel), O`Konnel-Bronin (Merkuur)

rünnak - Butoiu (ROM, Tammeka :)), Titov (Estel)

Esiliiga uued neli meeskonna nimed tulevad varsti.

Kokkuvõte: Lühike, oli väga mõnus mängida, oma riigi ja linna meeskonda arendades on huvi suurem kui võõramaa meeskondi juhendades. Seekordne patch on kukkunud palju paremini välja kui eelmine. Tere tulemast teine hooaeg.

ps. võimalikud kirjavead, pole aega kontrollida.

Kebab
30.07.03, 13:50
Eraldi jutt Tammekast.

Nagu eelnevast oli lugeda jäi Emajõe Ateena klubi Tammeka play-off kohast välja, kuid see-eest õnnestus edestada Tartu Merkuuri, kuigi mängude seis jäi 0-1-2 Merkuurile. Põhimõtteliselt oli meil võimalus ka play-offi jõuda, kuid oskustest ja õnnest jäi puudu. Oma kohaga võib aga kindlasti rahul olla.

Arvuti genereeritud freetransferiga saadud kaitsja Dmirti Gross kutsuti Eesti koondisesse, asjatundjad hindavad teda uueks Igor Prinsisks :õnnelik:

Põhiründepaar Butoiu ja Rajala lõid kumbki 15 väravat.

Järgmine hooaeg äkki õnnestub ka play-offi saada.

Üleminekutest:

Pavel Sazanakov, Tallina JK Kalev - Middlesbrough
Kirsten Viikmäe, Valerenga - Bochum
Sergei Terehhov, Haka - Everton

ps. võrgus mängijat minust praegu pole.

Epic
30.07.03, 14:26
krt tahaks ka normaalselt mängida Eesti liigat ... :kurb10:

PS!Karika nimi võiks ikka Cup Estonia asemel olla Estonian Cup ;)

ethan
30.07.03, 14:44

Finnish Cup - 11 tähte
Estonian Cup - 12 tähte
Cup Estonia - 11 tähte

arvan, et see on põhjus.

Kaarel
30.07.03, 15:14
Jah, ethani pakutud põhjus on õige. Muutes ühe liiga teiseks, ei saa liigade, karikate ning auhindade nimed olla pikemad, kui enne. Seepärast on ka karikavõistluste nimi Cup Estonia ning Eesti aasta mängija ning treeneri tiitel \'Estonia Player of the Year\' ning \'Estonia Manager of the Year\' jne.

Kebab
30.07.03, 16:42
uudised Tartu Postimehest:

Tammeka üks põhimängijaid ja suurimaid staare Lembit Rajala (32) teatas oma oma loobumisest jalgpallist. Viimase aasta Tartu klubis mänginud ründaja mängis oma karjääri jooksul 25 korda eesti koondist ja lõi 2 väravat. klubi manageri sõnul ei tohiks eelmisel hooajal 15 väravat löönud ründaja suurt tühimikku jätta. \"Klubis on piisavalt häid ründajaid nagu Kristjan Tiirik ja Guillermo, lisaks on vormis veel mängiv treener John Kerr\": lisas ta.

Eelmine aasta põhiliselt resevis mänginud Taavi Vellemaa on suundunud mängima itaalia klubisse Maceratese. Üleminekusumma on 150 000 krooni ringis.

Kebab
30.07.03, 16:48

Tehniliste probleemide lahendamiseks võiks kasutada eelmist patchi teemat.

Kaarel
30.07.03, 16:56

uudised Tartu Postimehest:

Tammeka üks põhimängijaid ja suurimaid staare Lembit Rajala (32) teatas oma oma loobumisest jalgpallist. Viimase aasta Tartu klubis mänginud ründaja mängis oma karjääri jooksul 25 korda eesti koondist ja lõi 2 väravat. klubi manageri sõnul ei tohiks eelmisel hooajal 15 väravat löönud ründaja suurt tühimikku jätta. \"Klubis on piisavalt häid ründajaid nagu Kristjan Tiirik ja Guillermo, lisaks on vormis veel mängiv treener John Kerr\": lisas ta.

Kusjuures mul lõpetas kah Rajala, peale ühte hooaega Merkuuris, karjääri ära.

Kebab
30.07.03, 17:23
Uudised, uudised: :)

Tartu Postimees annab teada, et ka John Kerr (37) otsustas pühenduda ainult treeneritööle. Kas Tammeka peab mõtlema uuele ründajale?

Tammeka manger \"Ei näe erilisi probleeme, kuid veidike hoolikamalt tuleb ründajatel silm peal hoida küll\".

fitti
01.08.03, 15:16
nii esimene kogemus siis kah olemas. Hõivasin MC Tallinnaga ylikindlalt esiliiga viimase spoti, võites hooaja jooksul vaid kaks mängu. ;)
Siiski tuleb tõdeda, et eesti asja ajada on oluliselt põnevam kui piiritagust.

Imelik lugu oli mul välismaalastega - skaut leidis ühe norraka ja ühe rootslase, kes kesk hooaega olid ilma klubita ja tasuta saadaval. Näitajad suht kehvapoolsed, mõlemal paar trumpi. Peale signimist tegid poisid paar keskpärast mängu - ja pumm! - mõlemad laksust koondises. Täitsa põnev. Panin ühele mehele suvalise suht kõrge hinna - mingi 50K eurot - ja transfer listi ning kohe tekkisid huvilised.. Paraku oli seks ajaks hooaeg lõppend ja mul süllekukkund finantsidega suht vähe teha.

Kaarel
01.08.03, 15:24
Originally posted by fittibaldi

Imelik lugu oli mul välismaalastega - skaut leidis ühe norraka ja ühe rootslase, kes kesk hooaega olid ilma klubita ja tasuta saadaval. Näitajad suht kehvapoolsed, mõlemal paar trumpi. Peale signimist tegid poisid paar keskpärast mängu - ja pumm! - mõlemad laksust koondises. Täitsa põnev. Panin ühele mehele suvalise suht kõrge hinna - mingi 50K eurot - ja transfer listi ning kohe tekkisid huvilised.. Paraku oli seks ajaks hooaeg lõppend ja mul süllekukkund finantsidega suht vähe teha.

Mis andmebaasiga mängisid (minimum, normal, maximum)? Kui on \'minimum\', siis vahest juhtub, et ka kehvapoolsemad mängijad koondisesse jõuavad, sest mängu laetud andmebaas on lihtsalt niivõrd väike.

fitti
01.08.03, 15:27
Originally posted by Kaarel
Mis andmebaasiga mängisid (minimum, normal, maximum)? Kui on \'minimum\', siis vahest juhtub, et ka kehvapoolsemad mängijad koondisesse jõuavad, sest mängu laetud andmebaas on lihtsalt niivõrd väike.

normal, a ju siis oli tõesti sellest.

ethan
01.08.03, 21:49
Ka nüüd mänginud, ning mõned veidrused on sees:
* Tammeka ning Merkuuri juhtkond soovib hooaja alguses Euroopasse kvalifitseerumist, mis oleks Esiliiga meeskondadele võimalik vaid läbi karikavõidu. Küllaltki haruldane juhus.

* Ukrainlaste fluent language: English; basic language: Russian. Unreal? :)

ethan
06.08.03, 21:35
Tegin siis väikse võrdluse, kuna mind huvitas, millisesse hinnaklassi arvuti piletihinnad genereerib:

Meistrivõistlused:
Viljandi Linnastaadion: 36,2 EEK

A.Le Coq Arena: 43,6 EEK

Pärnu Kalevi st.: 29,8 EEK (ML odavaim?)

Kalevi keskst. Tallinnas: 34,2 EEK

Kadrioru staadion: 41,6 EEK (vooru keskne kohtumine Levadia ja Flora vahel - põnevusmängu võitis Viikmäe ja Lindpere väravatest Flora 2:1)

Karikavõistlused:
Pärnu Raeküla: Tervise ja Põlva Lootose mängule kogunenud 10-le inimesele lubati tasuta sissepääsu :)

Viimsi staadion: 302-le staadionile kogunenud inimesele müüdi pileteid hinnaga 11,9 EEK-i :(

Mis veel mängus toimunud on, Tulevik Viljandi juhatus otsustas teha rahalise injektsiooni väärtuses 6,7 miljonit EEK-i :)

Mängus on kaks Maksim Pedõki, üks Vaprus Pärnu klubis, teine Kalev Pärnu klubis. Tegu pole arvuti genereerituga kummagil juhul, kuna mõlema rahvus on Est/Rus, ning sünnikuupäevad identsed.

Aga muidu on väga põnev mängida :õnnelik:

Kaarel
06.08.03, 22:50
Originally posted by ethan

Ka nüüd mänginud, ning mõned veidrused on sees:
* Tammeka ning Merkuuri juhtkond soovib hooaja alguses Euroopasse kvalifitseerumist, mis oleks Esiliiga meeskondadele võimalik vaid läbi karikavõidu. Küllaltki haruldane juhus.

Olen ise kah seda märganud. Ei oska öelda millest see tuleb.

* Ukrainlaste fluent language: English; basic language: Russian. Unreal? :)

See on pigem offical data viga, Ukraina nation statse pole ma muutnud.

Kaarel
06.08.03, 22:53
Originally posted by ethan

Mängus on kaks Maksim Pedõki, üks Vaprus Pärnu klubis, teine Kalev Pärnu klubis. Tegu pole arvuti genereerituga kummagil juhul, kuna mõlema rahvus on Est/Rus, ning sünnikuupäevad identsed.

Minu viga. Ilmselt oli ta nii Vapruse, kui ka Kalevi nimekirjas, mis kahe silma vahele jäi.

resorte
08.08.03, 16:16
Heh ma sain siis kah selle patchi nüüd tööle ja mängin Narva Trans\'iga. Olen jõudnud isegi UEFA Cup\'i ja seal tegin võõrsil Aston Villale 2:0 kotti. :P :) Screenshot (http://www.hot.ee/carini/CM 0102.jpg)

fitti
23.08.03, 00:12
minu kuulsusetu manageerikarjäär jätkub...:doh: fcfloraga liigas viiendaks jäämine ei rõõmustanud pohlakut oluliselt, teise hooaja krobelise alguse järel sain taaskord kinga. ometi oli kokkupandud tiim juba päris kobe. teenisin raha aafrikast free transferiga saadud mängijate müügiga -nii kuni 100K tükist- ja ostsin esiliiga ja meistriliiga noori lootustandvaid mängijaid, pluss paar head skandińaavlast. Jääger läks miljoniga Fulhamisse, lisaks läksid müüki peaaegu kõik koondislased - ikka eesti jalgpalli edendamise nimel..!;) kes paremasse, kes halvemasse klubisse, lindpere nt hiinasse..

reimi hooaeg oli kohutav, harva, kui rating üle 6. temast huvitatud spartak loobus, pohlak arvas, et ma olen loll, et teda kaitsen (defend player).. oijahh, peab vist ikka igasugu cheatide ja downloadide pääle jälle välja minema..:P

Epic
23.08.03, 01:08
Originally posted by fittibaldi

minu kuulsusetu manageerikarjäär jätkub...:doh: fcfloraga liigas viiendaks jäämine ei rõõmustanud pohlakut oluliselt, teise hooaja krobelise alguse järel sain taaskord kinga. ometi oli kokkupandud tiim juba päris kobe. teenisin raha aafrikast free transferiga saadud mängijate müügiga -nii kuni 100K tükist- ja ostsin esiliiga ja meistriliiga noori lootustandvaid mängijaid, pluss paar head skandińaavlast. Jääger läks miljoniga Fulhamisse, lisaks läksid müüki peaaegu kõik koondislased - ikka eesti jalgpalli edendamise nimel..!;) kes paremasse, kes halvemasse klubisse, lindpere nt hiinasse..

reimi hooaeg oli kohutav, harva, kui rating üle 6. temast huvitatud spartak loobus, pohlak arvas, et ma olen loll, et teda kaitsen (defend player).. oijahh, peab vist ikka igasugu cheatide ja downloadide pääle jälle välja minema..:P

Ma ei saa aru kuda sa fitti nii sitasti saad mängida? :P

Jaan
24.08.03, 06:01
Niisiis. Klubiks Viljandi Tulevik ja pool hooaega l2bi. V2ike pilguheit. Klubi majandusseis on alguses jama - raha m2ngijate ostmiseks pole ning igakuine kahjum 2hvardab syya rahavarud. Seega v6tsin koosseisu juurde varukaitsjaks tasuta Mart Raukase (ex-Tammeka ja Fauna) ning edaspidi sain veel m6ned noortesysteemi kutid, ent p6hikoosseisu neil asja pole. Sellele vaatamata on l2inud p2ris h2sti. Liigatabel hetkel selline:
1. Flora 37 (16)
2. Tulevik 35 (17)
3. Trans 33 (19)
4. Levadia Tln 32 (19)
5. TVMK 30 (14)
6. Valga 29 (17)
7. Levadia M 27 (19)
8. Lootus 20 (19)
9. Kuressaare 19 (19)
10. TJK 19 (18)
11. Vaprus 11 (18)
12. Maardu 8 (17)

P6hikoosseis endal:
--------------------1 Kütt-------------------------
17 Tomashevski---4 Post---6 Sirel----18 Mutle
9 Dub6kin----8 Dovydenas--2 Alonen--14 Jürisson
------------10 Jääger---15 Kalda------------------
P6hivahetusmehed on Sidorenkov, Naaris, Soomets, Talimaa, Kulik ja T8lpus. Lisaks veel juba tagasi Pärnusse läinud Joost. Staarid - Jääger on l88nud 13 kolli, Dub6kin 8, Super-Marius ning Kalda 7. Lisaks on toetanud Dovydenas 9, Dub6kin ja Kalda 4 resultatiivse passiga. Keskv2ljal teeb musta t88d vanameister Alonen ning kaitse tugisammas on Jaanus Sirel. Kollkipper teeb natuke muret - Kütil vahelduvad supermängud totaalsete l2bip6rumistega.

Hooaja algul anti eesm2rgiks saada kesktabeli koht, ise sihin UEFA sarja - Florat on v6imatu lyya. Floralt, Narvalt ja Lootuselt on siiamaani suurimad kaotuse - vastavalt 1-4, 0-3 ja 0-3. Samas on ette n2idata Transi yle 7-2 v6it ning Maardu Levadia yle 5-4.

Liigas on praegu resultatiivsemad Gruznov ja Ustritski 15 kolliga, Jäägeril ja Tanhuanpääl on 13. S88tude osas juhib Dovydenas. Parim keskmne hinne - 1. Viikmäe, 2. Borissov, 3. Reim

M2rkimisv22rsemad yleminekud:
Viikmäe Valerenga -> Boavista 26mln EEK
Klavan Flora -> Br8ndby 14mln EEK
Svets Ajax-Estel -> Darlington 10 mln EEK
Rottoli Levadia M -> Albinoleffe 7 mln EEK
Kärson Valga -> Levadia M 1.4mln EEK
Shelehhov Trans -> Levadia M 1.3mln EEK
Meetua (treener) Vaprus -> Flora 1mln EEK
Markna (skaut) Corpore -> TVMK 800,000 EEK
Hermanson Levadia T -> TVMK 700,000 EEK
Vessenberg Viljandi PT -> Lada Togliatti 320,000 EEK
Gretshko Ajax-Estel-> Levadia T 320,000 EEK
Kahr Kuressaare -> Levadia T 320,000 EEK
Mazurkevitsh Tervis -> Trans 320,000 EEK
Vaino Tammeka -> TVMK 280,000 EEK

T2helepanu v22rib ka TVMK teekond Intertoto-sarjas.
Esimeses ringis m2ngiti Karabahhiga 1-0 (Kr6lov) ja 1-1 (Masina Svaasimaalt), teises Hamburgiga v66rsil 1-1 (Kr6lov) ja kodus 0-0, kolmandas Moskva Torpeedoga kodus 0-0 ja v66rsil 1-1 (Oper avas skoori, ent Max Smirnov viigistas). Seega ollakse Intertoto poolfinaalis.

3rk1
24.08.03, 16:06
kas CM4-le pole eesti liigat? :kurb10: :kurb6:

K1ly
24.08.03, 16:38
Originally posted by 3rk1

kas CM4-le pole eesti liigat? :kurb10: :kurb6:
Kahjuks ei ole :(

Jaan
25.08.03, 01:53
Niisiis, hooaeg l2bi ja paljut6otav algus vedas viltu l6puks.
1. Flora 72
2. TVMK 62
3. Levadia T 59
4. Valga 57
5. Tulevik 55
6. Trans 54
7. Lootus 40
8. Levadia M 40
9. Kuressaare 34
10. TJK 31
11. Maardu 25
12. Vaprus 21
Top Scorer: Kr6lov 30, Ustritski 25, Hamre 23, Parim m2ngija: Kr6lov, Parim vv: Kytt
Symboolne koosseis: Kytt - Kurjanov, Skiperski, Sirel, Stepanov - Smirnov, Reim, Zahovaiko, Paitsev - Hamre, Kr6lov
Endale maksis eelk6ige k2tte paari p6him2ngija vigastused ning teiste vormilangus, seda eelk6ige ryndeliinis. 6nneks eraldas board hooaja keskel 3 milli uute m2ngijate jaoks ning hooaja l6pus kukkus veel preemiaraha. Selle eest sai hangitud Savotshkin, Uibo, Arbeiter, Joost, Valejev. Veel hooaja k2igus hankisin noore varuvv Tallinna Levadia 2-st (Korzhinski) ning samast 22rekaitsja Aleksandr Kuslapi.
Viljandi aasta m2ngija oli Super-Marius, resultatiivseim Enar J22ger 21 kolliga (Kalda 15, Marius 14, Dub6kin 10), Dovydenas andis 14 resultatiivset passi.
Optimaalne koosseis oli Kytt - Mutle, Post, Sirel, Kuslap - Dub6kin, Jyrisson, Alonen, Dovydenas - Kalda, J22ger

Esiliigast t6usid yles Merkuur ja Tervis, ent m6lemad kaotavad tulevaks hooajaks emaklubist laenatud m2ngijad. (Samamoodi nagu Levadia T ja Valga!!!) Seega peaks yritama p22su kolme hulka.

Eurosarjades l2bisid nii Levadia M kui ka Trans kvalifikatsiooniringi, ent j2id siis alla vastavalt Parmale ja Vitessele. TVMK alistas suurelt Arise 5-1 ja j6udis Intertoto finaali, ent h2vis seal miskitele tyrklastele. Flora laeks j2i Meistrite Liiga 2. kvalifikatsiooniring.

Koondis n2itas suurep2raseid esitusi alistades s6prusm2ngus Armeenia 3-0 (Viikm2e, Zelinski, Smirnov) ja Azerbaidzhaani 2-0 (Haavistu, Piiroja) ning valikm2ngudes m2ngiti P-Iiriga 1-1 (U Rooba), Taaniga 2-1 (Terja, Saviauk), Maltaga 2-0 (Haavistu, Zelinski) ning Iirimaaga (U Rooba, Piiroja, Oper).
Koondis Poom, Kytt, Kotenko - Enver J22ger, Kurjanov, Saviauk, U Rooba, Hohlov-Simson, Lemsalu, Piiroja, Stepanov - Reim, Nahk, Kristal, Leetma, Alonen, Kruglov, Terehhov, Haavistu, Smirnov - Oper, Zelinski, Viikm2e, Kr6lov, Kink, Ustritski

Olulisemad yleminekud:
Kasimir Trans -> TVMK 4.2mln EEK
Girishin Tervis -> AC Milan 3mln EEK
P2rnpuu Valga -> TVMK 1.6mln EEK
Timofejev Levadia T -> TVMK 1.1mln EEK
Uibo Vaprus -> Tulevik 800,000 EEK

Ahjaa - karikafinaalis alistas Valga Levadia T 1-0. Ise j6udsin poolfinaali. Kaheksandikfinaalis oli, muuseas, vastaseks JK Minevik...

Epic
01.09.03, 17:36
Noonii sain ka lõpuks normaalselt Eesti liigat hakata mängima :õnnelik: Lisaks Eesti liigale valisin veel Inglise liiga ehk siis Eestis on hooaeg poole peal.
Pijpers\'ile jätsin koondise ning asusin Flora\'t juhtima, kes paiknes kaheksandal! kohal liigas :P Minu käeall on mängitud liigas 5 mängu ning kõik need mängud oleme võitnud ;) Lisaks veel Cup Estonia mäng Tuleviku vastu.
Nüüd aga tahaksin rääkida Meistrite Liigast :lahe: Esimene ring - Vastaseks Luxemburgi meister Avenir Beggen, võõrsil võitsime 1:0 Hamre 24.minutil löödud väravast, kodus suutsime nad alistada 2:0 lisaks Hamre\'le lõi värava ka Slava :) .Teine ring - vastaseks Bulgaaria meeskond Levski Sofia, esimene mäng lõppes tulemusega 2:3 Meie poolt vaatatuna, mängus säras Saharov, kes on üldse praegu eluvormis (9 mängu, 5 väravat, 3 söötu, 2 MOM)Kodus pidime kõik väljakäima ning Hamre 2 väravat viisitki Meid poolaja lõpus juhtima.Simonovic suutis küll 68 minutil ühe tagasi lüüa aga sellest ei piisanud :lahe: Kolmas ring - Vastaseks Berliini Hertha, kohe esimeses mängus üllatasime ning võitsime Berliini Olümpiastaadionil 2:0, Kaalma tegi elumängu :D A.Le Coq Arenal läksid vastased juhtima aga Meie viigistasime Reinumäe väravast 41.minutil, 78.minutil lõi värava Michael Preetz kuid see vastaseid ei aidanud :õnnelik:

FC Flora has won in the Europen Champions Cup Third Qualifying Phase after a shock :D 3:2 aggregate win over Hertha BSC

Pohlak oli muidugi seitsmendas taevas kuna finantolukord muutus kohe nelikorda paremaks :D Nüüd aga tuleb rinda pista Basel\'i, Olympiakose ja Valencia\'ga

Epic
01.09.03, 22:27
Noo ikka jube tore on mängida. :lahe:

Liiga - Liiga võitja otsustati alles viimases mängus.Viljandi Linnastaadionil kohtusid Viljandi Tulevik ja FC Flora.Mäng algas ründavalt ja kui 18.minutit oli mängitud juhtisime 2:1, poolaeg lõppes 3:1 (Stepanov lõi Kristali imelisest kornerist värava ;))Teisel poolajal lõid mõlemad meeskonnad ühe värava ning mäng lõppes 4:2 minu (liiga)võiduga.Tuleviku ees lõpuks edu kolm punkti

Karikas - Algua oli palju lubav nii Tulevik kui ka Valga alistusid 0:3 :) Poolfinaalis kohtusime vihavaenlase Transiga, kuigi täpselt 10 päeva tagsi olime neid 3:0 võitnud, tuli Karika poolfinaalist tõeline põnevusmäng - Trans läks Lõsanovi ja Prussi väravatest 13.minutiks 2:0 ette, kuna Kaalmal oli \"halb päev\", poolajal tuli sisse \"kollanokk\" Rene Kaas :P Reimi ja Haavistu väravad viigistasid seisu 2:2 mängu lõpuni jäi 27.minutit, kiirelt lõi Reim veel ühe 3:2!Reinumäe lisas ka ühe 4:2!Kuid Zamorski 2 minutit peale Reinumäe tabamist 4:3!Mängu lõpuni üheksa minutit, lisaminutitel Gruznovil veel 100% võimalus värava all aga posti!!!Ning Meie pääsesimegi finaali.Finaalis vastaseks FC Kuresaare (koos kurikuulsa keskväljamehe Kaarel Bergiga :D)Mäng oli väga rabe ning lõpptulemuseks Meie 1:0 võit :õnnelik:

Meistrite Liiga - Algus oli väga kahvatu, võõrsil kaotasime Olympiakos\'ele 1:3 Meie värava lõi 51.minutil Marko Kristal aga siis A.Le Coq Arenal võõrustasime FC Basel\'it ning hävitasime nad 4:0!!!Hattrick Lindperelt ;) .Järgmine mäng Valencia\'ga, Hispaaniast naasime 0:2 kaotusega, siis aga mõned nädalad hiljem saime neist kaoduväljakul jagu 2:1 võidu tõi Reimi karistuslöök 74.minutil, järgmine mäng samuti kodus seekord Olympiakos\'e vastu, Kristali ja Hamre väravad jätsid võidu koju :õnnelik:
Ning siis läbiaegade üks põnevamaid mänge Meistrite Liigas - Basel\'i vastu võõrsil.Vastased läksid Strelleri väravast juba 9.minutil juhtima.Poolaeg lõppes 1:1 Rooba suutis skoorida, siis aga hakkas väravatesadu 48.minut - Kristal 2:1!, 60.minut - Rähn 3:1! :P, 64.minut - Hakan Yakin 3:2!, 77.minut - Kristal 4:2!, 80.minut - Reim 5:2! (kas tõesti pääseme Meitrite Liigas teise alagrupi ringi???) 85.minut - Steller lööb oma teise värava 5:3!, 87.minut - Gimenez 5:4!, 90.minut - Lindpere 6:4!, 90.minut - Hofer 6:5!, õnneks päästab meid lõpuvile :kaval: Pääsesime teise alagrupi ringi!!! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: ja veel esimesena!!! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Teisena sai edasi Olympiakos, Valencia peab leppima UEFA Cup\'iga ning Basel\'ile on eurohooaeg lõppenud :D Nüüd aga sattusin jube toredasse seltskond - Deportivo, Man Utd ja Roma, edasipääsu tõenäosus on vist ümmargune null :P

Robinho
02.09.03, 19:53
Epic, paluks mõni screenshot ka sinu jutu tõestuseks. Kuidagi väga ebareaalne jutt sul.

Epic
02.09.03, 20:05
Originally posted by Robinho

Epic, paluks mõni screenshot ka sinu jutu tõestuseks. Kuidagi väga ebareaalne jutt sul.

teeks hea meelega mõne screen\'i kui oskaks aga...

ja muide kas ma tõesti viitsiksin sellist juttu välja mõelda?I don\'t think so

käbi
02.09.03, 20:41

mix see jutt ebareaalne tundub? sellise asjaga saan isegi mina vabalt hakkama, kui vaid patchi tööle saax

17
02.09.03, 20:55
Originally posted by käbi

mix see jutt ebareaalne tundub? sellise asjaga saan isegi mina vabalt hakkama, kui vaid patchi tööle saax

Sama siin:)Olen mitmeid varjante proovinud kuidas tööle saada, aga vat ebaõnnestub:(

käbi
02.09.03, 23:52
tööle sain!!!!!:D nyyd on JK Tuleviku tee Euroopasse avatud:D

Epic
13.09.03, 14:11
Oeh lõpuks sain ka korrlikult hooaja ära lõpetada :õnnelik: Suht hea hooaeg ainult euroopas oleks tahtnud kaugemale kui UEFA Cup\'i teine ring jõuda :kaval: Meistrite Liigas läbisin edukalt esimese ja teise eelringi aga kolmandas tuli vastu Real Madrid ning seal mu teekond lõppeski, kahe mängu kokkuvõttes 1:5. :( Liigas võitsime minu käeall 15 mängu :) ning kaotasime 1 (Hooaja eelviimane mäng Valga vastu :viha: ) ja ka üks viik TVMK\'ga.Cup Estonia läks ka kuni lõpuni võidukalt - Maardu 4:0, Pärnu Kalev 3:1, Lootus 5:3 ja TJK 2:0.Lootusega mängides on alati mingi väravaterohke mäng, sest enne Cup Estonia poolfinaali toimus tõeline põnevusmäng mille ma võitsin 6:3.Parim skooritegija oli loomulikult Hamre 32 tabamusega, talle järgnesid Viikmäe ja Zahovaiko vastavalt 15 ja 10 tabamusega. :lahe: Söötude osas oli omaette klass Kristal kogudes hooaja lõpuks 22 resultatiivsetsöötu :) Tagasihoidlikuks jäi Reimi panus teamalt vaid 5 söötu :deemon:

Üks üleminek oli ka päris põnev ;)

Nimelt siis Joel Lindpere siirdus £800k eest Arsenal\'i!!! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Sai ka kohe platsile kuna nii Ljunberg kui ka Pires olid vastavalt kuu ja kaks kuud platsilt eemal vigastuse tõttu :P .

Ise olen muretsenud endale :

Rajko Lekic - free - tõeline tulevikutegija (mitte sõna otseses mõttes :D )
Mads Timm - free - mmm...ManU kogemused :prill1:
Omar Gomaz - free - praegu veel millegagi silma ei paista :(
Jahn Ove Wiik - £40k Traeff - noor kaitsja võitleb algkoosseisu koha pärast ;)
David Linares - free - mmm...Lyon\'i kogemused :prill5: Liitus peale hooaja lõppu kuna Lindpere koht jäi täitmatta
Lee Chun-Soo - £700k Ulsan - endalegi üllatuseks liitus Meiega :) Linares\'e ost muidugi muutus mõtetuks :deemon:

Teised Eesti klubid muidugi ostavad endale eksootikat :D

Jaen-Jaques Pierre -> Maardu Levadia (haitilane)
Ian Tuan Naokoot -> Tallinna Levadia (vanuaatulane :P)
Philippe Valtelhas Torrao -> Tulevik (cape verdelane)
Abel Terevarua -> Tulevik (tahitilane)
Beneho Ben Luluai -> Tallinna Levadia (papualane)

jne.

Tuleb tõdeda, et nendel eksootilistel mängumeestel on päris korralikud näitajad ;)

Hooaja lõpus tuli ka mulle üks tore uudis :
Martin Reim has announced that he is withdrawing his request to leave Tallina FC Flora

He no longer wants to move to a bigger club as he now belives that under your guidance Tallinna FC Flora can achieve great success.

Hakkame Euroopat vallutama? :D

Edit : Taavi Rähn oli young player of the year :P

Epic
13.09.03, 19:31
Nii kahe hooaja vahel on toimunud päris huvitavaid asju :prill5:

Esiteks : A new sponsorship deal has been annouced which will inject an extra £5.75m into the clubs coffers. :keel1:

Joel Lindperel läheb järjest paremini Arsenal\'is kuigi on Pires\'i ja Ljunberg\'i järel alles kolmas valik, hiljuti pääses algkoosseisu mänguks Bolton\'i vastu :) ning on juba ka ühe värava koksanud :)

Üleminekutest veel nii palju, et Andres Oper vahetas klubi aga Moskvast kaugemale ei saanud vaid temast sai Tarmo Kinki tiimikaaslane :r66m9: Martin Reim sai lõpuks ometi ühte korralikku välisklubisse, tema uus koduväljak on Arnold Swarzenegger :P Graz\'i linnas Sturm\'i klubis :r66m7: Linares\'e ost ei olegi nüüd mõtetu vaid tema saab nüüd Remi poolt vabaks jäetud DM koha.Vanameister Sergie Bragian aga siirdus Inglismaale 2.divisjoni klubisse Brentford :P Ise muretsesin endale kaks noort eestlast Roman Pukki ja Meelis Veensalu, mõlemad on noored ja heade näitajatega rookie\'d.Lisaks liitub paari kuu pärast järjekordne taanlane (Lekic\'i ja Timm\'i kõrval) Rune Rasmussen-Lind :lahe:

Treenerikohtadel on ka täielik \"kuulsuste hall\" Ubakivi, Kirs ja Tammus, lisaks endine Inglise koondise ja Arsenal\'i kapten Tony Adams.

ethan
13.09.03, 22:09
Esiteks : A new sponsorship deal has been annouced which will inject an extra £5.75m into the clubs coffers. :keel1:

see teeb ligemale 120 miljonit krooni... irl müüs Flora oma staadioni nime paljuga? 10 miljonit?

njah...

z3ro
14.09.03, 14:38
no ma pakux ka siis epicul konkurentsi, kuna minu mängu alguses oli flora suutnud jõuda meistrite liiga teise alagruppi, siis ootas mind pohlaku taskus 6m£ !!!
ostsime vahepeal juba spartakisse jõudnud operi, siis piiroja, kes oli suutnud omale valerengast 7x20 hankida, siis muidugi kreeklased (skalidis ja papadopoulus), uuest hooajast liitub irl Manu vv Tim Howard, kelle leping lõppes, esimese hooaja alguses otsustas Taribo West et talle samuti sobib flora, lükates kõrvale auxerre pakkumise :P

mõne väga aruka ostuga jõudsime teisel hooajal meistrite liiga alagruppi, mis küll peab tõdema on täielik kabelimats (ManU, Inter, Olympiakos), ent loodame parimat!!

CL hakkas küll mõnusa üllatusega :D tõestust kah teile

PS siukeste meestega suudab juba euroopat valluatada :P

Epic
17.09.03, 22:28
Nii, mul on ka vahepeal päris huvitavaid üleminekuid ja muid värke juhtunud ;)

Välismaale on siirdunud päris palju tegelasi ;)

eks-Eesti koondislane Rain Vessenberg on kolinud Itaaliasse, suht tundmatusse klubisse Nuova Vibonese :P Samas võib ta ka kohe ära sealt kolida kuna Valgevene üks kõvemaid klubisi Minski Dünamo on tast huvitatud, kuna neil õiget väravavahti ei olegi (ainult hallid :D ) Teine eks-Eesti koondislane (samuti ka eks-telekommentaator :D ) Raivo Nõmmik on siirdunud Inglismaale, ka tundmatusse klubisse Diss Town :D :P FC Valga noor ründaja Andrei Antonov osteti just paar päeva tagasi Belgradi Partizani :lahe: Indro Olumets aga siirdus samuti Valgevene klubisse, Minski Torpeedo-MAZ :doh: 17.aastane Oleg Maksimov on siirdunud Kreeka klubisse Aris :deemon: Ise suutsin paar nädalat tagasi Ragnar Klavani Inglismaa Premiership\'i kolmandasse klubisse Blackburn müüa :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: Eelmise hooaja keskel aga kirjutas SL Õhtuleht :P, et Maksim Smirnov võib siirduda Preston North End\'i aga kahjuks oli see ainult SL Õhtulehe BS :( Sunderland jõudis muidu UEFA Cup\'il poolfinaali ;) aga jah Poomi seal enam ei mängi :( mees müüdi 1.divisjoni keskmike hulka kuuluvasse Bradford City\'sse :deemon: Marek Lemsalu aga pelab Inglismaa 2.divisjonis FC Blackpool\'i nimelises klubis :P Oper aga nühib ikka pinki Moskva Spartak\'is :( Kink oli vahepeal 11 kuud audis mingi vigastusega :deemon:

Minu tiimis on ka päris palju muudatusi olnud.

Meeskonnaga on liitunud :

Salif Diao - free - Liverpool\'ist kinga saanud senegalane :lahe:
Luiz Claudio - bos Vasco - superleid Tarmo Lehiste poolt Lõuna-Ameerikast :D Praegu 11 mängu 8 väravat :õnnelik:
Sergio Acosta - free - noor uruguailane.Ootab oma võimalust esindusmeeskonnas ;)
Sergie Hohlov-Simson - free - no comments :D
Rafal Machowski - free - Poola U21 meeskonda kuuluv noor mängumees :lahe:

Lahkunud on lisaks Ragnar Klavanile ka Lee Chun-Soo, mees muutus liiga ülbeks ning tuli Barca\'sse müüa, kus mänguaega muidugi napib :P Lisaks jahin koondislasi Dmitri Kulikovi ja Maksim Smirnovi, kes mõlemad liituvad suure tõenäosusega bosmaniga hooaja lõpus :õnnelik: Hooaja lõpous siirdub ka noor taanlane Runa Rasmussen Lind Coventry\'sse :kaval:

põhikoosseis :

----------- Luiz Claudio -------- Hamre ------------------
---------- Lindpere ---- Kristal ------- Haavistu -----------
-------------------------- Diao ------------------------------
Saviauk ------ Stepanov ------ Piiroja -------- Allas -------
------------------------- Kaalma -----------------------------

Arsenal oli õnneks nii leebe ja loovutas mulle hooaja lõpuks Joel Lindpere, kes on täiesti ümbersündinud võrreldes enne seda kui ta Premiership\'is mänguaega sai :)
14 mängu, 15 väravat ;)

käbi
20.09.03, 19:10
Kaks hooaega Tulevikuga läksid metsa täiesti, uusi mängijaid värvata ei saanud ja tului võtta 3. ja 2. koht. Aga siis otsustasin kolmanda hooaja eel Tallinnasse kolida. Meistritiitel käes(pärast 25 mängu juba:D ) Champions League alagruppiringi jõudsin kah, teepeal sai Ajax ära4-2. Praeguseks on klubi suurim väravakytt kreeklane Arigolitis(50väravat!!!!:P ) ja Eestlastest on aastatega siirdunud mujale: Oper(Moskva Spartak), Smirnov(Cardiff City), Lindpere(Derby), Jääger(free transferiga läheb Laziosse), Poom(Charlton), Kristal(Amiens), Viikmäe(Strasbourg), Antonov(Blacburn), Dmitri Girishin(lõi Tervise eest mingi 35väravat 30mänguga ja veel mingi 25assisti, siirdus Maardusse ja sealt Rangersisse), Klavan(Austria Vienna) rohkem ei tule peast meelde praegu

Stepanov läks kah Spartakisse ja Zahovaiko läheb varsti Strasbourgi
2. Flora hooajal on palju uusi mängijaid: E.Johnsen(Rosenborgist laenuga), West(sai suurt signing bonust), U. Rooba, Teever, Jagudin, Antonov(laenuga), Leetma ja tulemas on Chelsea ryndaja Felipe Oliveira:D

Swifty2002
22.09.03, 13:22
kusjuures Opi paneb mul ka kogu aeg spartakisse punuma :D

limp
22.09.03, 21:11
Minu mängus näiteks läks Teever TVMK\'st Arsenali miskise 700k eest ning nüüd maksab miskine 5,75M :)

z3ro
27.09.03, 12:01
ostke siuke mees omale jaa .....

edasine on juba lust ja lillepidu :p

Epic
27.09.03, 12:33
Originally posted by z3ro

ostke siuke mees omale jaa .....

edasine on juba lust ja lillepidu :p

OMG!!! :juuksed: Eriline täkk :kop: :kop: :kop:

Ostaks hea meelaga endale selle tüübi aga kahjuks ei lähe CM01/02-e plaat enam tööle :kurb9:

Epic
03.10.03, 19:04
Muide kui kellegil on CM01/02-e plaati ostaks hea meelga ;)

Robinho
03.10.03, 19:12

Muide kui kellegil on CM01/02-e plaati ostaks hea meelga ;)
Äkki oli see Mikromaailma netipood, kus ma seda nägin. Endal jäi ostmata, sest ei viitsi netikaubandusse süveneda. Aga kui sa leiad mingi poe, kus sellist plaati veel saaks, siis ära hoia seda enda teada.;)

käbi
08.10.03, 23:41
ostsin Skalidise, tuli 9liigamänguga liiga suurimaks väravakytiks 28väravaga:D

Nurmekas
12.10.03, 19:48
Ega ei ole mõnel fanattidest Eesti Patch\'i no-cd crack\'i, nõme on kogu aeg toppida plaati sisse, pealegi on neil tava p*****se minna. http://www.gamecopyworld.com\'ist saab ainult ametlike patch\'ide crackid. Ehk on keegi midagi sellist meisterdanud
:hacker:

Ma nüüd teisest teemast sain teada, et limp\'il on midagi sellist.

gamer
14.10.03, 17:37
Vaata ja imesta (http://www.hot.ee/danel112/PK.JPG)

gamer
15.10.03, 20:46
Ma mängisin ka siis esimese hooaja, siin siis minu tulemused:
Siin meistriliiga tulemused, nagu näha, siis Lootus ja maardu kukkusid mõlemad välja, Lootus kaotas Playoffides mulle kokkuvõttes 6-5

1. FC Flora (C) 86
------------
2. Trans 65
3. Tulevik 63
4. Valga 61
5. TVMK 56
6. Tallinna Levadia 48
7. Maardu Levadia 44
8. TJK 40
9. Kuressaare 33
10. Vaprus 24
-------------
11. Lootus (R) 23
-------------
12. Maardu (R) 16

Väravalööjad ka:

1st Dmitri Ustritski Valga 26
2nd Enver Jääger Tulevik 25
3rd Maksim Gruznov Trans 23

Esiliiga tabelid:
Põhjatsoon:

1. Estel (Q) 57
2. MC Tallinn (C) 54
---------------------------
3. TVMK II 46
4. Dünamo 42
5. Hiiu Kalur 41
6. Puuma 38
7. Tallinna Levadia II 32
--------------------------
8. Kick Sai (R) 21
--------------------------
9. Sillamäe (R) 21
10. Kuusalu (R) 20

Lõunatsoon:

1. Merkuur (Q) 60
2. Tervis (P) 54
-----------------------------
3. Tammeka 47
4. Sörve 46
5. Kernu 41
6. Elva 38
7. Emmaste HÜJK 29
-------------------------------
8. Tarvastu 23
-------------------------------
9. Valga II (R) 22
10. Pärnu Kalev (R) 19

Väravalööjad kah:

1st Ott Purje MC Tallinn 31
2nd Aleksei Titov Estel 28
3rd Martti Pukk Hiiu Kalur 20
----------------------------------------------------------------
10th Raido Raudnagel Tervis 12
----------------------------------------------------------------
20th Dmitri Girishin Tervis 10

Lühidalt minu klubi hooajast ka, hooaeg algas väga ilusasti kohe mitu suurt võitu järjest. Peale seda aga tekkis mõõn ja ma langesin isegi 9 kohale. Playoffidesse mängisin ma kindlalt end viimase 5-6 mänguga. Muide Flora praegu ECL Group Phase 2\'s, viimase mängu kaotas ManU\'le 0-2.

EDIT:

teisel hooajal suutsin Meistriliigasse püsima jääda nimg saavutasin 9. koha. Samuti olin ma ainuke klubi, kes suutis FC Florat võita, seis nimelt 2-1 minu kasuks.

larry261
18.10.03, 15:46
kust seda eesti patchi saada

gamer
18.10.03, 19:20
vaata teema algusse!!

17
19.10.03, 12:25
Aga kui võrgus mängida,kas siis peab mõlemal patch olema?

Epic
21.10.03, 19:44
Nii sai siis imeshist cm01/02 tõmmatud ja Kaareli megahüpersuper patchiga taas Eesti liigat mängima hakatud :lahe:

Võtsin taas FC Flora ;)

Meistrite Liiga :

1.ring - Moldova meistri Sheriffi vastu oli väga kerge 5:0 kahemängu kokkuvõttes edasi
2.ring - vastu tuli juba tõsisem vastane, Wesley Sonck & co ehk siis Genk, kahemänagu kokkuvõttes edasi 3:2 :)
3.ring - Hollandi suurklubi Feyenoord oli selge favoriit aga näed mis juhtus, esimese mängu kodus võitsime 4:1 :P kahemängu kokkuvõttes edasi 4:3
alagrupi turniir - loosiga eriti ei vedanud, vastasteks tulid PSV, Barca ja Juve :deemon: Kuigi esimeses mängus PSV vastu A.Le Coq Arenal võitlesime 1:1 viigi välja, ülejäänud mängudeks jõudu ei jätkunud :( Nou Campil saime 0:2 pähe, Delle Alpis 0:3, Eindhovenis 1:2 ning kodus Barcale ja Juvele vastavalt 0:1 ja 0:2.Eurohooaeg lõppes selleks aastaks.Koduses Liigas oli mul väga raske ülesanne, Flora oli seitsmes kui ma ta ülevõtsin (kaotus liidrile 12.punkti) Tiitli otsustasid viimased 3.mängu, mina pidin võitma kõik ülejäänud mängud (3 mängu) Maardu Levadia aga ei tohtinud üle 1 punkti oma viimases mängus Tuleviku vastu saada, õnneks Tulevik võitis Levadiat 4:2, minul erilisi probleeme viimaste mägudega ei olnud - Kuresaare vastu 3:0, Transi vastu 4:1 ja Tallinna Levadia vastu 4:0 nign tiitel oligi kotis, hooaja lõpus edu Maardu Levadia ees 2 punkti :D .Karikavõit tuli palju lihtsamalt, finaalis lammutasime 6:1 Kuresaare vastu :P

Üleminekud 1.hooajal :

17.7.01 - Saharov -> Austria Vienna £325k
20.10.01 - M.Rooba -> Chesterfield £250k
23.11.01 - Piiroja -> Nantes £500k
17.12.01 - Lindpere -> Brondby £725k

ise ostsin :

20.7.01 - Cruz - free
23.7.01 - Timm - free
23.7.01 - Ackon - free
26.7.01 - Lekic - free
30.7.01 - West - free
16.11.01 - Kärson - EBS - £16k

Meistrite Liiga :

1.ring - Gruusia meister Kutaisi Torpedo erilist vastupanu ei osutanud, kahemängu kokkuvõttes edasi 3:1
2.ring - Jugoslaavia suurklubi Belgradi Partizan lootis mu vastu kergelt edasi saada aga läks teisiti, kuigi esimese mängu kaotasin võõrsil 2:4 läksin edasi kahemängu kokkuvõttes 5:4 :D
3.ring - Ukraina meister Kiievi Dinamoga sain üllatavalt kergelt hakkama, kahemänu kokkuvõttes 5:0 :õnnelik:
alagrupi turniir - vastased Galatasaray, Dortmundi Borussia ja Leeds United, seadsin eesmärgiks 3.koha ;) Esimese mängu kaotasin türklastele 1:2, teine mäng sakslastele 1:4 hakkasin juba lootust kaotama kui A.Le Coq Arenal sepistasime tõelise üllatuspommi, võitsime Leedsi 2:0!!!Tundus, et kohtunik Rene Temmink oli eesti juurtega kuna mees saatis kolm! Leedsi mängijat platsilt minema :P Elland Roadil aga pikka pidu ei olnud 0:3 kaotusega tulime koju :kurb10: Järgmise mängu aga võitsime kodus Galatasaray vastu 2:1, vimmase mäng küll kaotasin Dortmundi vastu 1:4 aga kuna Gala Leedsi vastu 3:3 viigist enamat ei suutnud oli mu eesmärk täidetud ;)

UEFA Cup :

3.ring - vastaseks tuli Lissaboni Sporting, võõrsil kaotasime 1:2 aga kodus tegime neile sära ning võitsime 5:2! :)
4.ring - Itaalia klubi Parma tuli vastu oma võimsa ründetuuoga (Mutu ja Adriano) Tardinil saime 1:3 sugeda :kurb6: Kodus tuli lüüa vähemalt 2 väravat ning lootma, et vastased jäävad kuivale, 2:0 võitsimegi ning jätkasime oma Euroopa vallutamist :D
5.ring - vastu tuli Premeirshipis väga kahvatult esinenud Newcastle, ST. James Parkis kaotasime napilt 0:1 ning kodus ei suutnud enamt 2:2 viigist - Eurohooaeg oli lõpenud :kurb3: Kodune liiga aga hakkas väga hästi, esimesed kolm mängu võitsin väravatevahega 11:0 :) Tiitli saatus otsustati juba viis mängu enne lõppu (olime lihtsalt nii võimsad :D), teiseks suutis ennast pressida suurüllataja Pärnu Tervis.Karika saatus aga otsustati penaltiteseerias, vastaseks oli mulle TVMK.Kangelaseks osutus Martin Kaalma, kes tõrjus kaks vastaste penaltit.4:3 meie kasuks ning karikas taas kotis.

üleminekud 2.hooajal :

23.6.02 - Kristal -> AEK £375k
1.7.02 - Reim -> Napoli £550k

ise ostsin :

9.1.02 - Wiik - Traeff - £30k
31.3.02 - Orgmets - free
11.05.02 - Glazunov - free
27.7.02 - Lazetic - free
29.7.02 - Nerbo - Traeff - £170k
13.8.02 - Skalidis - Chania - £400k
14.8.02 - Hadzimehmedovic - £300k

Teised eestlased välismaal :

Roman Jürgenson - Olympiacos Nicosia (Küpros)
Jaanus Markna - Öster (Rootsi)
Andrei Kröönström - Hercules (Hispaania)
Pavel Sazanakov - Farense (Portugal)
Vitali Gussev - AA Gent (Belgia)
Kristen Viikmäe - Bochum (Saksamaa)
Rain Vessenberg - Tuula Arsenal (Venemaa)
Tarmo Aasmäe - Chesterfield (Inglismaa)
Lembit Rajala - Minski Zvezda (Valgevene)
Mart Poom - Blackburn (Inglismaa)
Andres Oper - Rapid Vienna (Austria)
Marek Lemsalu - Dresdeni Dünamo (Saksamaa)
Kaspar Kuusmann - Crystal Palace (Inglismaa)
Anton Kovaldo - Bologna (Itaalia)
Dmitri Girishin - Rapid Vienna (Austria)

:lahe: :lahe: :lahe:

gamer
21.10.03, 20:54
no nii 3. hooajal suutsin siis Tervisega järjekordselt Meistriliigasse püsima jääda. Seekord tuli siis 9. koht. Juba 3. aastat järjest on minu fännide poolt parimaks valitud Dimitri Girishin samuti oli tema parim väravakütt. Eesti osales ka EM\'l, kuid seal kaotati kõik mkolm mängu ja playoffidesse ei jõutud.
Kõige lõppu see kõige parem uudis: Eesti on FIFA reitingutabelis tõusnud 29. kohale.

cool004
21.10.03, 21:08
a kust ma selle eesti patchi saan ja mis aasta managerile see läheb

gamer
21.10.03, 21:11
vaata umbes 10 teemat alla poole. no võiks ikka silmad lahti teha!!!

gamer
22.10.03, 18:57
oskab keegi mulle öelda, palju üle maailma CM mängijaid üldse on?

Kaarel
22.10.03, 20:18
Originally posted by cool004

a kust ma selle eesti patchi saan ja mis aasta managerile see läheb

Vaata seda (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2393) teemat. Samuti soovitan selle topicu läbi lugeda, seal on käsitletud ka võimalikke probleeme, mis võivad esile kerkida.

käbi
31.10.03, 01:09
aasta on 2007 ja lõpuks sain tahetud miinimumi kätte, FC Flora tuli UEFA Cupi võitjaks:D !!!! Skalidis lõi kuldse värava 119 minutil ManU vastu ning me olime alates 59minutist 10!!! mehega nyyd tuleb Champions League:D

Epic
13.11.03, 16:42
Sain vahepeal oma mängu Floraga taas tööle ning aasta 2007 ja UEFA Cupi karikas kotis :D Finaalis oli vastaseks Parma, võidu tõi Tor Hennig Hamre löök peale seda kui Konstantin Vassiljevi tsenderduse Richard Ackon peaga talle söötis. :lahe: Võidule aitas kaasa ka Parma ründetuus Adriano, kes sai 10. minutil punase kuna tõukas Daniel van Buytenit :D Eurohooaeg algas muide Meistrite Liiga 3. kvalifikatsiooni ringiga, kus Slovan Bratislava sai kahemängu kokkuvõtte 5:0 kotti pandud :P Alagarupiturniiril tulid vastasteks Celtic, Real Madrid ning Eesti koondise ühe suurima staari Dmitri Girishini koduklubi Newcastle. (Muide Newcastle\'is mängib ka üks tore 20. aastane vasakkaitsja nimega David Beckham :D ) Alagrupis sain 3. koha nelja punktiga (kõik punktid Celticu vastu) UEFA Cupi 4. ringis tuli vastaseks Utrecht, peale suurt madistamist saime võõrsil löödud väravatega edasi 5:5. Veerandfinaalis vastaske taas üks Hollandi klubi Heerenveen, kahemängu kokkuvõttes edasi 2:1, poolfinaalis vastaseks Tottenham, kahemängu kokkuvõttes edais 4:3 ning finaal Parma vastu siis 1:0. Sel hooajal loodan Meistrite Liigas jõuda teise alagrupi ringi ;) Vastasteks Hertha, PAO ja Milan.

:lahe: :lahe: :lahe:

SleepWalking
13.11.03, 16:47
Alagrupis sain 4. koha nelja punktiga (kõik punktid Celticu vastu) UEFA Cupi 4. ringis tuli vastaseks Utrecht, peale suurt madistamist saime võõrsil löödud väravatega edasi 5:5.

tõesti kvalifitseerus grupis 4-nda koha saanu UEFA sarja? sellist bug\'i nagu CMis ei mäletakski.

Epic
26.11.03, 20:10
Nii, vahepeal on taas midagi esmakordset juhtunud

Egypt have offered Tallinna FC Flora\'s coach Aleksei Meier the positsion of manager.

He will make a decision concerning the job offer in the near future

Nüüd ta ongi Egiptuse manager ja samal ajal ka minu treener:D

Ise juhin Ghana koondist ;)

Hughes
07.01.04, 12:40
ma tõmbasin selle, aga zip seda ei ava

miks?

Kaarel
08.01.04, 19:16
Originally posted by Hughes

ma tõmbasin selle, aga zip seda ei ava

miks?

Proovi igaks juhuks uuesti, sest selle zipiga peaks kõik OK olema.

fc mongoolia
08.07.04, 13:46
mul yks rumal kysimus,nimelt mis aadressi alt seda mängu mängida saab,kõik räägivad küll et hea mäng ja sooviks ise ka sellest osa võtta.ette tänadse mongool.

Hughes
08.07.04, 14:19
Originally posted by fc mongoolia

mul yks rumal kysimus,nimelt mis aadressi alt seda mängu mängida saab,kõik räägivad küll et hea mäng ja sooviks ise ka sellest osa võtta.ette tänadse mongool.

CM pole mingi internetis mängitav manager. Uusim neist on hetkel CM 03/04.