320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Cm Eesti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cm Eesti liiga

    Niisiis on maailma parimas jalgpallimängus võimalik manageerida ka eesti klubisid. Siin teema all võiksime rääkida kuidas meil siis läheb, keda tasub osta ja muid huvitavaid tähelepanekuid. Tehnilised probleemid võiksid jääda teise alateema alla.


    Kuna eesti klubidel raha just raba ei ole (vähemalt esiliigas), siis tuleks vaadada vabaagentide turgu.

    Free transferi \"kuumim\" eestlane on minu meelest Soomest tagasi tulnud Lembit Rajala. Igatahes Tammekasse tuli mees hea meelega ja on vähemalt esiliigas äss.

    Mängijatest on veel võimalik tasuta hankida Boriss Nejolovit, peaks olema hea täiendus igas esiliiga ja ka keskmistes kõrgliiga klubides.


    Treeneritest tasub silma heita Urmas Kirsile kes oli samuti nõus tulema Tammekasse (Flora saladused) oma teadmisi jagama.


    Huvitavav ja naljaks on vaadata mängijate rahvuseid, keda eesti klubid endale kahmanud on.

    mõned näited:

    Fc Valga: Clercant Clerjuste - Haiti
    Aschwin Jasefzoon - Surinam

    TVMK: Pati Feagial - Ameerika Samoa !
    Gayson Gregory - Antigua ja Barboda ! (eritit eksootilised

    Trans: Rene Peters - Luksenburg
    Hans Gewebibg - Paapua !

    Tulevik: Ferdinand Jap a Joe (mega nimi) - Surinam

    Kuressaare: Nsir Iqbal - Pakistan
    Julio Sanchez - Andorra (ju avaladas koondisemängus Lilleverele muljet)

    Sörve: Armand Ossey - Gabon
    Toni Lima - Andorra (kuum riik eesti turul)

    Tammeka: Arnold Riviera - Venezuela (mitte just väga eksootiline aga ise ostsin)

    Valga II: Scott Ollerenshaw - 34 a. austraalia näss , milleks? reiting 6.10

    Elva: aasta tehing 36 aastane andorralane Cristobal Aranda (isegi treener pole)
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    #2
    Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

    Originally posted by Kebab


    Free transferi \"kuumim\" eestlane on minu meelest Soomest tagasi tulnud Lembit Rajala. Igatahes Tammekasse tuli mees hea meelega ja on vähemalt esiliigas äss.

    Mängijatest on veel võimalik tasuta hankida Boriss Nejolovit, peaks olema hea täiendus igas esiliiga ja ka keskmistes kõrgliiga klubides.


    Treeneritest tasub silma heita Urmas Kirsile kes oli samuti nõus tulema Tammekasse (Flora saladused) oma teadmisi jagama.
    Mängin hetkel Merkuuriga ning kõik need kolm tegelast on mul ka endale palgatud.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

      Muide toimus vägev derby Tammeka ja Merkuuri vahel, mille Merkuur 2:3 võitis

      Omanikud olid unhappyd ja tegid sellise näo:


      kaebasin veel alaliidule, et miks mul 85 min. väravat ei loetud ja vastati, et nad saavad minust aru küll, kuid kohtunik käitus õigesti.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

        Originally posted by Kebab


        kaebasin veel alaliidule, et miks mul 85 min. väravat ei loetud ja vastati, et nad saavad minust aru küll, kuid kohtunik käitus õigesti.
        Kes siis vilistas, Vinogradov või?

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

          Originally posted by Kaarel


          Originally posted by Kebab


          kaebasin veel alaliidule, et miks mul 85 min. väravat ei loetud ja vastati, et nad saavad minust aru küll, kuid kohtunik käitus õigesti.
          Kes siis vilistas, Vinogradov või?

          Ei Kuzmitshov. Praegu liiga kehvima reitinguga kohtunik. Vinogradov jagab niisama punaseid kaarte.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

            Nagu mainisin, mängin Merkuuriga. Plaan on enda Esiliiga tsoon ära võita, sellele punnib hetkel vastu Tervis, teised on juba maha jäänud. screenshot Nagu näha võib, on mul rünnak küll üsna resultatiivne, kui probleeme on kaitsega. Nt derby Tammekaga oli tüüpiline väravaterohke mäng. screenshot

            Samal ajal on FC Kopenhaagen täiendanud oma ridu veel teisegi eestlasest vasakkaitsjaga screenshot

            Veel nii palju, et Zahovaiko hea mäng on äratanud huvi Real Betises. screenshot Seevastu Levadia vv Janno Hermanson on siirdumas Venemaa esiliigas mängivasse Krasnojarski Metallurgi. screenshot

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

              Njha, tore asi küll. Tegin esimese hooaja lõpuni ja sain TVMK 3 koha. Naljaks on see, et........parimaks maailma kaitsjaks tunnistati mingi AEK\'i kaitsja, aga kes tulid 2 ja 3? Stepanov oli teine ja Jääger komas!!!! Uskumatu, kaks eestlast maailma parimate kaitsjate seas! Kas Nesta, Maldini ja Campbell ning teised läksid siis kõik pensionile. Kurat, screenshoti kustutasin ära, aga osadele vendadele saatsid selle, et nad saavad minu sõnu tõestada!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                Floraga teisel kohal pärast 11 vooru, vigastuste tõttu on mängud suht pees viimasel ajal, Klavan siirdus mängima Boltonisse! viikmäe suht sitt,, pingil istub, ei oska ära lüüa olukordi!
                ...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                  Originally posted by SoccerWorld
                  viikmäe suht sitt,, pingil istub, ei oska ära lüüa olukordi!
                  Päris reaalne mäng, või mis??!!!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                    Ma siin mõtlesin, et äkki koguks mingi kamba kokku ja mängiks võrgus
                    Oleks põnevam või mis?

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                      ikke muidugi!!!
                      ...

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                        /me olex kohal

                        aga siis tegin TVMK ga 18 mängu tehtud 2 kaotust ja 1 viik ning esimene koht vahe floraga 8 punni..kaotused tulid siis transi vastu(kus põhjus siis see et leetma 2l minutil punase sai) ja teine kaotus tuli valgalt(!)vot see oli juba hale nemad said 30l punase ja ikka laksisid väravaid edasi :s viik tuli siis tallinna vastu 3:3...intertotos tuli I ringis vastu mingi armeenia klubi kellega siis raskusi ei tuld teises ringis siis šotlaste Hearts kellest suutsin ka veel jagu saada aga siis purustas mu eurohooaja Hamburger SV teises mängus sain 4-1 lutti..ok nüüd siis edasi mängima

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                          nii vähe huvilisi ongi ve?

                          PS!Nagu teate mul on see MM, EM, Copa America jne jama Alustan koguaeg uut mängu ja mis ma nägin ükskord FC Flora on täiesti vaevata jõudnud CL teise alagrupi ringi Enar Jääger oli nii hästi mänginud, et Milan mõtles teda ära osta Oleks tahtnud mängida seda mängu aga ....

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                            Mina olex nõus ka mängima.
                            Aga kas siis ikka saab mängida eesti liigat, kui sul endal seda peal ei ole?
                            https://r-cold.blogabet.com/

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Cm Eesti liiga\'

                              ma tahaks ka eesti liigat netis mängida !kuigi mul seda endal pole aga vist peaks ikka saama kui keegi teine hostib
                              Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                              When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                              Koss on lahe

                              Kommentaar

                              Working...
                              X