PDA

View Full Version : TV3

Kurat
24.09.01, 09:57
Kuna mul endal puudub hetkel võimalus Eurosporti vaadata:( , siis tekitasin siia sellise topiku, kuś kõiuk saavad julgelt oma lõugu laiutada:õnnelik:

Aramis
24.09.01, 22:48
on nimega A.Mõtus ja minu meelest on ta nn. spetsialist-kommentaatori kohale enam-vähem.Jutumees ta suurem asi pole ,aga vajalikul kohal lisab asjaga seoses olevaid fakte ja märkab mängus suhteliselt normaalselt kaadriväliseid olukordi.Asi,millega enamus a la etv universaalkommentaatoreid kunagi hakkama ei saa.

Martin
24.09.01, 23:05
Mardisalu kompleks.

Igakord kui ma kuulen sõna must, tulevad mulle taas meelde kõik need 43 olukord, kus Mardisalu ütles: "must sööt", "must liigutus", "must tsenderdus" või "must pealelöök".

Jube.

Maarek
24.09.01, 23:34
Orginally posted by Kurat

Kuna mul endal puudub hetkel võimalus Eurosporti vaadata:( , siis tekitasin siia sellise topiku, kuś kõiuk saavad julgelt oma lõugu laiutada:õnnelik:

Eestieestil on õigus. Eurosport ei näita peale Eurogoalsi (Prantsuse, Portugali, Hollandi jne. liigade kokkuvõte) mitte minutitki jalgpalli. Seal võid vabalt hommikust õhtuni vahtida tennist ja iluvõimlemist. Üldse ei saa aru, miks kanali nimi on Eurosport kui seal õhtuti ja hommikuti TeleShopi peab vahtima.:viha: :viha:

TV3 on vähemalt saanud hakkama tänuväärse asjaga ja näitab ühte mängugi nädalas.
Soomlaste Nelonen näitab teisipäeviti veitsa lõigatud versiooni ja kolmapäeval tervet mängu.

Ja muidugi, NTV+Futbol näitab neid päris ohtralt (muidugi mitte LIVE, aga järgmiste päevade jooksul). Ja eks see ole ka põhjus, miks ma Starmani pikalt saatsin ja STV poole pöördusin.

Jyrka
24.09.01, 23:43
minuarust eurosport naitab UEFA karika mange otsa

Kurat
26.09.01, 11:24
Kahjuks ma ei näe ka Haapsalus ühtegi soome kanalit:(
Ja oleks vist aeg hakata rääkima mängust Panathinaikos FC vs Arsenal FC. Kes, millisele meeskonnale võitu pakub?
Isiklikult siis seekord hoin pöialt minu poolt vihatud Inglismannide meeskonnale.

P.S. Küsimus kas ma oma seadetes kuidagi selle avatri kah ää muuta saan, tahaks puuduvat BvB logo endale saada oopis, Bayerni asemel

Peku
23.03.02, 21:25
Orginally posted by Kurat

P.S. Küsimus kas ma oma seadetes kuidagi selle avatri kah ää muuta saan, tahaks puuduvat BvB logo endale saada oopis, Bayerni asemel

saab :D:õlu:

dreyd
04.04.02, 20:32
kõrva jäi jalgpallikolmapäeva kommidest, kannika repliik, et Pana koht ei ole kindlasti mitte 8 UCL parema seas. võib juhtuda nii et järgmisel kolmapäeval osutub see arvamus vääga vääraks:kaval: (tegelikult on see juba praegugi)

Martin
04.04.02, 20:39
Muide, nendele, kes veel ei tea, siis mina sain mingi aeg teada ka sõna sumbuurne tähenduse.

Tänud isikule, kes seletas :)

Seletan teilegi. Kui olete kuulnud Mardisalu suust sõnu "sumbuurne sööt" ja mõelnud, et 'oh, mis see küll tähendab', siis lugege edasi.

Sumbuurne: ei ole üldse kodumaine võna vaid kohandatud idanaabri keelest ning sõnast sumburnõi. Mille tähendus on siis - kaootline.

Ehk sumbuurne sööt = kaootiline sööt :)

Loodan, et see teadmine kergendab mängu jälgimist, minul igatahes kergendas, sest nüüd ei pea enam nuputama ja sõpraedega selle sõna kallal irisema.

:baibai:

vtp
15.04.02, 02:19
kuna sinn teemas pole juttu tükk aega olnud siis otsustasin siia midagi lisada näiteks seda et ntv + futbolli saab näha ka starmanilt mina vaatan seda starmaniga iga päev.

vaikiv mees
16.04.02, 21:03
Originally posted by vtp

kuna sinn teemas pole juttu tükk aega olnud siis otsustasin siia midagi lisada näiteks seda et ntv + futbolli saab näha ka starmanilt mina vaatan seda starmaniga iga päev.

Mina nägin NTV+ Futboli Starmanilt viimati 2,5a tagasi. Kas see on sul vene paketis?
Veel keeletunde. Komment-d ajavad mõnikord segi ka sõnade markantne ja marginaalne tähendused. Viimane tähendab ju pigem vähetähtsat;)

runno
05.01.05, 22:47
Kuna TV 3 on vist Viasat siis postitan siia..
Väike teatekene kaabeltelevisiooni edastaja Telset klientidele.
Nimelt on see firmakene oma programmi lülitanud ka Viasat Sport 2 ja Viasat Sport 3.
Võib olla Te juba teadsite seda juba...

Jasper
22.02.05, 20:22
nyydsest meistrite liiga mängu tv3-mes...kell 1 öösel(Y)

mömm
23.02.05, 20:28
suur jalgpalli kolmapäev tv3 es , võiks ju olla ikka inimesed ja käki keeramise lõpetada:lahe:

kullox
23.02.05, 21:40
TV 3-armastab jalgpalli;)

Epic
23.02.05, 21:53
Kolo Toure on kamerunlane ja Liverpool mängis Leverkuseni Bayerniga :) Oh, neid küll

Jasper
24.02.05, 02:08
tegelt on ju tore vahest vaadata mis old traffordil toimub isegi kui kell on 1.08

ooker
07.04.05, 14:44
Mis sest TV3-st ikka siin kiruda. Lootusetu üritus. :viha:

Olen ise viimaseid CL mänge vaadanud veebist Coolstream (http://coolstreaming.org.nyud.net:8090/Cool_42_exp.exe)-i nimelise jublaka abil. Töötab. Ja vaatan mitte ainult CL-i vaid nädalavahetuseti ka Premieri ning FA Cup-i. Tõsi, kommentaarid on reeglina hiinakeelsed ;)

Väga laias laastus: asi töötab enamvähem nagu bitTorrent - samal ajal kui striimi downloadid, toimub ka upload teistele kasutajatele. Nii et mida rohkem kasutajaid, seda parem peaks teoreetiliselt signaal olema.

Kel rohkem huvi, uurigu http://www.fbtz.com/forum/showthread.php?t=2482 (MaXxed Football Forums. Vajas vist ka registreerimist.)

Ja vabandan, kui kusagil mujal siin foorumis sellest juba juttu olnud. Otsingu järgi igatahes ei paistnud olevat.

17
07.04.05, 22:35
Huvitav, kas nad näitavad finaali ka kordusena...:doh:
Ise küsin, ise vastan.

Tere,

Me näitame UEFA CL mänge lindist oma põhikanalil vaid ühel põhjusel - ja see
on vaatajate vähesus. Ega erakanalist tulev programm pole nagu tuuleenergia,
et püüa vaid kinni ja tarbi - telejaam maksab iga saate-filmi-programmi ja
selle töötlemise ja edastamise eest kallist hinda, muuhulgas veel ka kümneid
miljoneid riigitelevisiooni toetuseks jne jne; me saame nn \"tasuta\" kanalis
näidata vaid neid asju, mis kokkuvõttes ennast ikka ära tasuvad. CL Mängud
korjasid eelmisel aastal c 20 - 30000 vaatajat ja see on selgelt vähem, kui
me sel kellaajal endale lubada saame - öelge palun üks põhjus, miks näidata
saateid, mida inimesed vaadata ei taha? Seepärast viisime me UEFA CL mängude
otseülekanded meie enda satelliidikanalitele. Viasat Sport 2 ja Viasat Sport
3 näitavad mõlemad nii teisipäeva kui kolmapäeva mänge otse ja teil on
koguni võimalik valida erinevate paralleellselt toimuvate mängude vahel.
Selline lahendus on lihtne ja peaks olema ka lihtsalt mõistetav. Kaasaegne
telejaam suudab pakkuda paindlikke lahendusi - kui mistahes saate jaoks
üldvaatajahuvi napib, siis erihuvidega vaatajad saavad vastava programmi
vaatamisõiguse endale raha eest osta. Kui aga olete mõne korraliku kaabelTV
operaatori klient, siis pääseb Viasati kanaleid vaatama lausa üldise
paketihinna eest. Sellisel viisil toimib tänapäevane televisoon kogu
maailmas - on üldhuvi kanalid ja erihuvi kanalid, esimesed on sageli vaataja
jaoks tasuta, teiste eest tuleb rohkem või vähem raha välja käia.

Jah, me plaanime ka finaali näidata paaritunnise nihkega.

Lugupidamisega,

Jüri Pihel
programmi direktor
TV3

tanielo
08.04.05, 10:25
Algselt postitas 17

Huvitav, kas nad näitavad finaali ka kordusena...:doh:

Loomulikult! Kuna teised viasati kanalid näitavad mänge otse, siis TV3 ju ei saagi otse näidata. Keegi ju ei ostaks siis viasati sat-tv teenust.

uvv
05.05.05, 13:46
üldiselt peab tunnistama, et Pihelil on õigus.
Ainus, mis kogu jutu juures on aga, see puudutab vaieldamatult head omakeelset jalkakommentaari, mida Indrek ja Mart pakkusid. Igaljuhul on see hoop meie jalgpallikultuurile. Asemele ei julge nimetada küll kellegi samaväärseid telekommntaare jalgapallile.
Ja kui meelevaldselt jätkata, siis on see järjekordne näide, kuidas kommerts Eesti kultuuri tapab :)

kympa10
05.05.05, 17:06
Seepärast viisime me UEFA CL mängude
otseülekanded meie enda satelliidikanalitele. Viasat Sport 2 ja Viasat Sport
3 ...

päris ülbelt öeldud, arvestades et Viasat Sport 2 näitas CL\'i juba ammu täies mahus enne kui TV3 otseülekannetest loobus:P

siim089
05.05.05, 18:09
Aga lisaks siis kui palju huvitav vaadatakse vormelit kas vahed on suured?

welder9
28.02.06, 19:02
Mart Mardisalu ja Indrek Kannik olid tegijad Meistrite liiga kommentaatorid
praegune spordikommentaator jääb neile kõvasti alla:deemon: