320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pareiko fännide survel koondisse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pareiko fännide survel koondisse

    Eestis erastati niigi elektrijaamad ja palju muut jama, kuid siiski sai rahvas allkirjadega oma soovi öeldud - erastada ei tohi.

    Samamoodi võiks nüüd siis tekitada petitsiooni selle nimel, et Sergei Pareiko kutsutakse Eesti koondisse - kasvõi sõprusmänguks ning kasvõi teise väravavahina või lihtsalt treenima. Kuna paljude arvates on olukord ebaõiglane, siis miks mitte seda väljendada ning lõpuks saaks nimekirja toetusallkirjadega ka Eesti koondise treenerile Arno Pijpersile üle anda.

    Need inimesed, kes soovivad Pareikot koondises näha külastada lehekülge: http://www.eformular.com/soccernet.ee/pareiko.html ning täita ankeedi ja saata selle teele!

    Lõppukokkuvõtte anname edasi Eesti koondise peatreenerile Arno Pijpersile.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    arno on ****

    Mäletate kõik - Arno lubas minna Pareikot vaatama. 2
    korda. Nüüd olla öelnud, et pole vaja, Poom juba
    terveks saamas ja Kaalma on ikka superhea.

    Minu hääl on olemas.

    edited by aiFo (mrh ää ropenda! )
    i don\\\'t want cos i just get

    Kommentaar


      #3
      kah pisut asjast!!!

      njah, tore algatus igatahes!

      eelmine nädal tallinnas puhkusereisil viibides, sai kah tarkade meestega koos tarka juttu puhutud, kusjuures sai unistatud, et kunagi oleks eesti jalgpallis olemas siuke faktor nagu fännidepoolne arvamus koondise kohta, mida ei kuritarvitataks, kuid eriolukordades (nagu praegu pareiko puhul) oleks fännide s6nal ka omajagu kaalu...

      arenenud jalkariikides on selline olukord ju ysna tavaline, kui jalkafännid avaldavad arvamust yhe v6i teise asja kohta... ja nendega arvestatakse.

      njah. eestis muudab olukorra raskeks see, et praegu veel ei ole jalkafännidel konkreetset organisatsiooni. ja seega saavad jalkafunktsionäärid toimetada oma suva järgi. eks näis. pessimistina arvan, et heal juhul j6uab seesinane pöördumine uudisena delfisse, pijpers ei hakka ilmselt sel teemal s6na v6tma...

      aga kokkuv6tteks --- loodame, et jää on hakanud liikuma

      aiFo. optimist tegelt ike'...

      p.s. aiFo loodab salamahti (ja p6hjustel, mida olen siin-seal juba avaldanud), et pareikot v6ib näha väravas maav6istlusmängus venemaaga 2002. aasta märtsis
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #4
        Palju on Pareikole toetust tulnud.
        kyhr

        Kommentaar


          #5
          Andsin kah oma hääle!
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            #6
            ich bin ein pareiko toetaja

            Kommentaar


              #7
              Allkirjad...

              Asjalood võtavad sellist käiku, et varsti läheb siis autograamijahiks. Seoses sellega olen valmis vorpinud ka vastavad lehed.
              Oodatud on kõik abistavad käed allkirju koguma.
              Ankeedi saab minu käest. Ja kuidas hiljem kokku korjab, vaatame hiljem.
              Ärge häbenege ja andke endast mulle märku: Kosk53@hot.ee
              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

              Kommentaar


                #8
                mina olen küll huvitatud allkirkjade kogumisest. Võiksin hakata Võru tugiisikuks... Kui vaid Kosk kuidagi need lehed minuni toimetaks..
                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by vibu

                  mina olen küll huvitatud allkirkjade kogumisest. Võiksin hakata Võru tugiisikuks... Kui vaid Kosk kuidagi need lehed minuni toimetaks..
                  aga palun, asi on lihtne: saadab sulle meiliga, sina prindid välja, see võimalus peaks ikka olema juu.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #10
                    Asi on PALJU lihtsam, kui paistab- saada mulle mail eelpoolmainitud aadressil ja ma saadan sulle vastuse koos ankeediga ning sina teed niipalju ankeete, kui vaja.
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #11
                      Järgmisena ajame Olumetsa ka koondisse tagasi
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        #12
                        väga hea eestieest... :-)
                        Tõsiselt noh!

                        Siis veel Toomas Krõm jne...

                        Misasja Te põlksite. Kas Te tõesti arvate, et peatreenerit huvitavad Teie kääksumised? Usaldage meest! Ta on sada korda targem kui Teie ja uskuge s*ttasd Ta koondisse ei kutsuks!

                        Ärge minu häälega siis arvestage :-)

                        Kommentaar


                          #13
                          Kui Arno nii tark on, siis miks ta Operit vasakul äärel mängitab? Me ju teame, et ta mitte s*****i seal korda ei saada. Mh?
                          BE KIND TO QUEERS!

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by yheksa

                            väga hea eestieest... :-)
                            Tõsiselt noh!

                            Siis veel Toomas Krõm jne...

                            Misasja Te põlksite. Kas Te tõesti arvate, et peatreenerit huvitavad Teie kääksumised? Usaldage meest! Ta on sada korda targem kui Teie ja uskuge s*ttasd Ta koondisse ei kutsuks!

                            Ärge minu häälega siis arvestage :-)
                            Väga tubli siis , et ta nii ilge jalgpalli-geenius on.. olex aeg oma tarkusi ka näidata , sest praeguseni pole ta suurt muutust meie koondisele andnud... võib-olla ainult halba

                            Aga s*****i ta kutsub küll (või teeb seda Pohlak) , sest meil Eestis on küll paremaid mängijaid kui allas , viikmäe ja veel paar tublit imemeest

                            Aga noh see neeger on Eesti peatreener siis las ta olla... aga kas teda keegi vallandada ei või vä
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              Minagi aravsin, paari ja aasta eest, et Olumets võiks tõesti veel tagasi tulla ja nii ka Krõm, aga see ei ole lihstalt enam võimalik, esiteks meestel on kül lplatsil meeletu enesekindlus ja kogemus eestlaste tasemel, kuid nad ei sobiks kuidagi enam kokku mängima Flora-süsteem meestega + siis meie võõrleegionärid ja samuti on mõlemad nagu vanavõitu kah juba. Teiseks - njah, mis mõttega siia ikka midagi kirjutada, tegelt tuleks siis juba kirjutada, ka kolmandaks, neljandaks jne...
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar

                              Working...
                              X