PDA

View Full Version : ManU ilma Beckhamita :D

~1337~
03.08.03, 21:04
njah olen kuulnud et paljud on koos Beckhamiga manu fännide hulgast reali fännide hulka läinud ... mis te yldse arvate sellest siirdamisest ja arvamus manu kohta on teil nyyd?...

SleepWalking
03.08.03, 21:17
kuna esimene postitus siis ... tegelikult on ka teema manchester united olemas, kuhu oma mõtted oleks võinud kirjutada.

aga vaadates seda, mis madridi reali teema all toimub - siis jah, värvivahetus on toimunud ja mitte vaid mõnede vaid mitmete osalt.

fitti
03.08.03, 21:29
höö ma ka siin mõtlen et peaks vist ikka valge särgi üll tõmmama..;)

võiks teha ka teemad spartak kingiga, leeds kewellita, keskerakond savisaareta ja tädi maali eurolliduta(ga)...

SleepWalking
03.08.03, 21:40
Originally posted by fittibaldi
võiks teha ka teemad keskerakond savisaareta

kuhu see siis läks? kas ma olen millestki ilma jäänud või on real madridi karvane käsi ka siin mängus?

fitti
03.08.03, 21:43
:D real palkas savisaare avalike suhete juhiks. on lootust, et tuleval aastal kannab kuninglik klubi nime Real Madrid Kalev..

Robinho
03.08.03, 22:19
Ärge üle ka pingutage!:viha:

fun
03.08.03, 23:33
ei no see suht normaalne kui vahepeal ka mingid suured ostud toimuvad aga kahju see et real madrid jällegu tugevneb kuid see asi on juba ammusest teada, et võimas asi laguneb tipul...

17
03.08.03, 23:36
Aga ega õiged ManU fännid ühe mängija üleminekust siis ka kohe teise tiimi fännideks hakata ei saaks, aga noh inimesi on igasuguseid.Tavaliselt lähevad pärast mõne mängija üleminekut teise tiimi fänniks vaid selle mehe toetajad, kes klubi vahetas antud juhul, siis Beckham, aga ise vahetasin klubi mida fännan sellepoolest et kuidagi ix moodi hakkas meeldima Roberto Carlos da Silva Real Madridist.

Loca
03.08.03, 23:38
Originally posted by ~1337~

njah olen kuulnud et paljud on koos Beckhamiga manu fännide hulgast reali fännide hulka läinud ... mis te yldse arvate sellest siirdamisest ja arvamus manu kohta on teil nyyd?...

Minu arvates on ManU ilma Beckhamita nüüd hulka normaalsem klubi( PS: ma ei ole ManU fänniks hakkanud, niiet no comments). Ning Reali fännina on mul neetud kahju, et ta pidi just sinna minema:viha:

H.M Murdock
04.08.03, 00:01
need ManU \"fännid\" kes real poolele üle läksid on valdavalt aasia regiooni esindajad,st pilukad,kes hakkaksid ka Fc kuressaare fännideks kui becks sinna siirduks.ühesõnaga,need polnud mitte ManU,ega nüüd ole ka reali vaid olid, on ja ilmselt ka jäävad Beckhami fännideks....

17
04.08.03, 00:05
Originally posted by H.M Murdock

need ManU \"fännid\" kes real poolele üle läksid on valdavalt aasia regiooni esindajad,st pilukad,kes hakkaksid ka Fc kuressaare fännideks kui becks sinna siirduks.ühesõnaga,need polnud mitte ManU,ega nüüd ole ka reali vaid olid, on ja ilmselt ka jäävad Beckhami fännideks....

Hehhee mis ime läbi Becks Fc Kuressaarde satuks?Aga tegelt kui sa talle maksaksid siis ma võin vahendajaks hakata:D,aga FC Kuressaare toetab omalt poolt 700 000 krooniga niiet pane sinna 75 milli otsa millest 50 läheb Realile ja 25 puhtalt Becksile kätte.Võibolla sellisel juhul ta isegi tuleks FCK-sse mängima:P

H.M Murdock
04.08.03, 00:12
Originally posted by Roberto Carlos

Hehhee mis ime läbi Becks Fc Kuressaarde satuks?Aga tegelt kui sa talle maksaksid siis ma võin vahendajaks hakata:D,aga FC Kuressaare toetab omalt poolt 700 000 krooniga niiet pane sinna 75 milli otsa millest 50 läheb Realile ja 25 puhtalt Becksile kätte.Võibolla sellisel juhul ta isegi tuleks FCK-sse mängima:P

ma tõin lihtsalt ühe näite pilukate ustavast käigust beckhami järel..selliseid näiteid võiks tuhandeid tuua

17
04.08.03, 00:28
Originally posted by H.M Murdock

ma tõin lihtsalt ühe näite pilukate ustavast käigust beckhami järel..selliseid näiteid võiks tuhandeid tuua

Ei ma sain aru küll mida sa mõtlesid, aga lihtsalt ma ei tea miks ma selle postituse tegin:P

fitti
04.08.03, 00:52
Ei ma sain aru küll mida sa mõtlesid, aga lihtsalt ma ei tea miks ma selle postituse tegin:P

no johhaidii äkki saaks selle teema sis lõpuks sulgeda, kuna tundub, et rahvas eriti ei tea, miks nad siia kirjutavad..:kaval:

eston maravilha
04.08.03, 01:17
veel parem kasutatks sellists optionit mixeri e. carlose puhul nagu delete all posts and ban user??
ja selle teema võiks ka ära kustudada

resorte
04.08.03, 01:20
Originally posted by eston#21

veel parem kasutatks sellists optionit mixeri e. carlose puhul nagu delete all posts and ban user??

Kui ma oleks mõni mode või... siis sellele probleemile tuleks ma sulle lausa kahe käega vastu, igati hea idee;) :)

Markko
04.08.03, 01:58
Originally posted by Loca

Ning Reali fännina on mul neetud kahju, et ta pidi just sinna minema:viha:

\"Sinna minema,\" kas see tähendab, et enam ei olegi Reali fänn? Üldiselt kui fänn ollakse, siis samastatakse ennast meeskonnaga... A\'la: \"Ning Reali fännina on mul neetud kahju, et ta pidi just siia tulema.\"

Niisama nokin :)

17
04.08.03, 14:00
Originally posted by Totti

Originally posted by eston#21

Kui ma oleks mõni mode või... siis sellele probleemile tuleks ma sulle lausa kahe käega vastu, igati hea idee;) :)

Aga vat oleks on paha poiss.Sama hästi võiks ma õelda et kasutaks sellist optionit estoni ja totti puhul nagu delete all posts and ban users niiet ärge soiguge midagi.:viha:

Robinho
04.08.03, 14:47
Aga vat oleks on paha poiss.Sama hästi võiks ma õelda et kasutaks sellist optionit estoni ja totti puhul nagu delete all posts and ban users niiet ärge soiguge midagi.:viha:
Mida rohkem sa räägid seda debiilsem sa tundud nii, et ole ometi vait ja kao mööblimaja superjalka ässade foorumisse, kui see veel eksisteerib.

17
04.08.03, 14:55
Originally posted by Robinho

Mida rohkem sa räägid seda debiilsem sa tundud nii, et ole ometi vait ja kao mööblimaja superjalka ässade foorumisse, kui see veel eksisteerib.

Tore siis kui ei meeldi ole parem ise vait mida rohkem te norite seda rohkem hakkan pinda käima;)

Peku
04.08.03, 15:17
mõttetud mehed...

ma mõtlen siin teemas sõna võtnud reali logoga tüübid..:doh:

PraS
04.08.03, 17:38

Originally posted by Robinho

Tore siis kui ei meeldi ole parem ise vait mida rohkem te norite seda rohkem hakkan pinda käima;)

no pln läbi lasteaed ja siis tule kirjuta siia midagi asjalikku ...........

ei pea oma emotsioone siin avaldama:P

vaheldusex kirjuta mõni väga asjalik postitus:)

Loca
06.08.03, 20:32
Originally posted by Peku

mõttetud mehed...

Ise oled mõttetu :viha: :viha: :viha:

H.M Murdock
06.08.03, 22:46
Originally posted by Peku

mõttetud mehed...

tegelt mõtetud mehed ja loca,sest ta on naine :doh: .....see ei olnud solvang,lihtsalt tähelepanu juhtimine

sicmic
07.08.03, 00:33
Mõttetu teema.Mõttetu vaidlus.Kinni.

mcnamara
11.01.07, 22:26

Tänasel ülimalt jubeda ilmaga päeval on põhjust meenutada kasutaja 1337 ainsat postitust foorumis. Ja ühtlasi mõelda korraks jalgpallur David Beckhamile, kes on otsustanud edasistest väljakutsetest loobuda ja lahkuda püstipäi taha vasakule. Ja miks ka mitte? Ta ju leidis vaimustava koha, kus pinsipõlve pidada!

Saadame siis Becksi teele Randy Newmani surematute sõnadega. Kivi kotti!

Randy Newman "I Love L.A."

Hate New York City
It's cold and it's damp
And all the people dressed like monkeys
Let's leave Chicago to the Eskimos
That town's a little bit too rugged
For you and me you bad girl

Rollin' down the Imperial Highway
With a big nasty redhead at my side
Santa Ana winds blowin' hot from the north
And we as born to ride

Roll down the window put down the top
Crank up the Beach Boys baby
Don't let the music stop
We're gonna ride it till we just can't ride it no more

From the South Bay to the Valley
>From the West Side to the East Side
Everybody's very happy
'Cause the sun is shining all the time
Looks like another perfect day

I love L.A. (We love it)
I love L.A. (We love it)

Look at that mountain
Look at those trees
Look at that bum over there, man
He's down on his knees
Look at these women
There ain't nothin' like 'em nowhere

Century Boulevard (We love it)
Victory Boulevard (We love it)
Santa Monica Boulevard (We love it)
Sixth Street (We love it, we love it)

I love L.A.
I love L.A.
(We love it)

jyriöö
12.01.07, 10:42
Proua Becks on kindlasti rahul. Üle mõistuse pakett (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6253829.stm) ka muidugi. Juba ainuüksi palk on ca 10x suurem kui liiga järgmisel mehel.

fitti
12.01.07, 11:34
Richard Williams (http://blogs.guardian.co.uk/sport/2007/01/12/a_perfect_setting_for_the_fina.html) näikse arvavat, et tegu on Becksi kõige nutikama käiguga seni. Mina jään vist aga kah pigem arvamusele, et nice move, Posh.

eston maravilha
12.01.07, 13:44
einoleino. veame kihla, et aasta jooksul üritab proua beckham tagasitulekut räppalbumiga. kaastegev ka david b

Mõnuagent 007
12.01.07, 13:53
Richard Williams (http://blogs.guardian.co.uk/sport/2007/01/12/a_perfect_setting_for_the_fina.html) näikse arvavat, et tegu on Becksi kõige nutikama käiguga seni. Mina jään vist aga kah pigem arvamusele, et nice move, Posh.

Tegelikult on selles arvamuses oma tõde sees. Saad rahulikult üsna kesise tasemega liigas MEELETU raha kokku ajada. Ei pea kuulama pidevat euroopa fännidele omast vingumist ning aasta läbi on päike ka. Nummi.

Aílton
12.01.07, 14:02
Tegelikult on selles arvamuses oma tõde sees. Saad rahulikult üsna kesise tasemega liigas MEELETU raha kokku ajada. Ei pea kuulama pidevat euroopa fännidele omast vingumist ning aasta läbi on päike ka. Nummi.

Üldine tase on küll kesine, kuid kui nende tippklubid panna mängima euroopa omadega, siis ma arvan et eurooplased peaks kõvast vaeva nägema et võita. Aga no papp on ikka meeletu mis becks saab.

IndrekL
12.01.07, 15:27
Ega point ongi rohkem selles, et end USA-s promoda. Duubeldaks ta sissetulekud ka, kui temast seal nüüd staar saab.

Bob_Loblaw
12.01.07, 15:29
Mis Inglise koondis ilma Beckhamita teeb?:D WC 2006 enamus Inglise väravaid sündis Beckhami tsenderdustest ja standard olukordadest. Eks näeb Euro ajal.

vaikiv mees
12.01.07, 16:38
Mis Inglise koondis ilma Beckhamita teeb?:D

midagi ikka teeb, ükskõik kas siis vaatamata või tänu tema puudumisele.. peale mainitud mm-i pole ju tema teeneid niikuinii vajatud, nii et selles osas erilist muutust ei ole klubivahetusega seoses

Hughes
12.01.07, 17:23
mihkel arvab vist, et usast liiga kauge käia euroopas koondisemänge mängimas :D

vello99
12.01.07, 19:03
f365 mediawatch itrvitab:

We were on it like a hawk. Research had to be done. Briefly considering the ramifications of the F365 editor seeing calls to either Madrid or Los Angeles on the company phone bill (ten minutes to LA easily exceeds this poor hack's annual salary), the internet seemed like a good place to get some information. And where better to start than the official LA Galaxy website?

Well, anywhere, if we're honest, because there was no news about David Beckham there whatsoever. Still, it seemed silly to waste our time and effort for no reward, so while we continue trying to decipher if the 'SuperDraft' is indeed a fancy name for a transfer window, you can learn the following about a man who won't even get to play with Becks - LA Galaxy's recently departed goalkeeper, Kevin Hartman:

'A 6-0, 185-pound goalkeeper, Hartman has appeared in 243 games, facing 1,226 shots-on-goal with 903 saves in 21,735 minutes between the pipes. A three-time MLS All-Star ('99, '03 and '04), Hartman boasts the best all-time goals-against-average (GAA) of any goalkeeper in MLS with a 1.18 GAA, including 62 career shutouts.'

Impressive stuff for anyone between the pipes, we're sure you'll agree. But there's more.

'In the playoffs, Hartman owns a 21-13-4 (W-L-T) all-time record including a 1.20 GAA with 12 shutouts. In 39 playoff appearances, he has amassed 3,592 minutes with 10 saves on 147 shots on goal, including backstopping the club in four MLS Cup finals ('99, 01, '02, and '05).'

Woo! Yeah! What Jose Mourinho would do for a backstopper with those kind of stats right now.