PDA

View Full Version : eBay

eston maravilha
05.08.03, 15:12
kes tahavad soetada endale väga väikse raha eest jalkasärke vaadake eBaysse (www.ebay.com). hinnad on väga odavad ja leidub igast ajast ja asendist särke

17
05.08.03, 15:52
Päris tore aadress teine ebay.cm:P

Red Devil
05.08.03, 15:53
Originally posted by Roberto Carlos

Päris tore aadress teine ebay.cm:P

:D nii ta on!

SleepWalking
05.08.03, 16:03
kuulge lasteaed, te saite aru küll ... (või kui ei saanud, ei olegi see teema teie jaoks). jätke see vingumine igas teemas.

Epic
05.08.03, 17:57
Peale särkide on seal ka teisi toredaid asju :D

http://ebay1.ipixmedia.com/abc/M28/_EBAY_02deb620027c264e22e3fa22455de649/i-1.JPG
Juve rahakott :P

http://ebay2.ipixmedia.com/abc/M28/_EBAY_bdd405075024cce8e43f9d18c2046d2b/i-1.JPG
Jube kahtlane särk :kulm:

Asjalik lehekülg :)

Jaan
05.08.03, 19:43
Niisiis, asjalikku juttu ka vahelduseks. Olen ebay\'st tellinud nii uusi kui kasutatud särke. Väga üldiselt asja kokku v6ttes - suhteliselt usaldusväärne. Nüüd eraldi uutest ja kasutet variantidest.

Uued - 90% v6ltssärgid Aasiast, AGA... Kadaka feikidest eristab neid see, et tegemist on ikkagi konkreetse firma ametliku toodanguga, millele osavate käte ringi poisid on klubi embleemi ja sponsori logo peale pannud. Vahe originaaliga on minimaalne, kuid sageli on neil särkidel kehvemapoolne kvaliteet (sitad 6mblused, hargnevad jne.). Ise tellisin Newcastle\'i eelmise hooaja mudeli ning vahed originaaliga - valge rant kael u 1-2 mm väiksem, materjal 6ige pisut teistsugune, kuid enam-vähem sama siiski, kehvad 6mblused küljel (seal kus adidase särkidel on climalite materjal). Aasia särgid tunneb ära, üllaülla, a) viited Aasiale b) väga odav hind uuel särgil c) ei mainita s6nasid \"original\", \"authentic\", \"official\". Osad müüjad väidavad, et saadavad kraami UK-st, kuid siiski on kuskil väike viide Aasiale.

Ma pole ise Aasiast tellinud numbriga särke, kuid Premier League numbrid pidid olema väga sarnased. Samas, adidase numbrid on teistsugused (liiga kandilised).

Argentiina - paar müüjat, kes pakuvad p6hiliselt L-Ameerika, kuid ka suht uusi Euroopa särke. Hind keskmine v6i kallimapoolsem. Siiski sain s6brale Saksa koondise nr 13 Ballack särgi 51 dollariga (incl post).

USA ametlikud poed - regulaarhinnaga särgid, pigem ostke juba Euroopast.

Individualistid - saanud miski särgi kuskilt ning ei taha seda, üritavad siis maha lükata. Särk v6ib olla nii ametlik kui ka Aasia fake (juhul kui vend on arvanud, et ostis originaali ning sai hoopis Aasia poiste käsit88). V6ib jopata, v6ib tünni saada. Siiski on enamasti tegemist korralike inimestega, kes mingil p6hjusel särgist tahavad lahti saada. Siit v6ib leida väga haruldasi ja väga soodsaid särke. Harva küll ühes särgis.

Muud - kuidas kunagi...

Vanad - seinast seina. Olen endale ostnud 3-4 särki + 1 Magpie\'le. Postitus v6ttis ükskord aega, muidu pretensioone pole. Seejuures Magpie maksis sularahas (saatis postiga).

Kokkuv6ttes-
ALATI
1) vaata müüja feedbacki
2) osta ainult pildiga kaupa
3) otsi viiteid kvaliteedivigadele, neid tavaliselt ei eksponeerita
SULARAHA
1) ei maksaks saata Aasiasse v6i kellelegi, kelle feedbackis selgub, et raha \"kadus\" tee peal ära
2) saada AINULT tähitud postiga

fitti
05.08.03, 20:48
jaan ja ehk ka teised tellinud - palju see va postikulu tuleb - ja palju selle suurus erinevaid maailma paiku võrreldes kõigub? (kui üldse?

SleepWalking
05.08.03, 22:10
Originally posted by fittibaldi

jaan ja ehk ka teised tellinud - palju see va postikulu tuleb - ja palju selle suurus erinevaid maailma paiku võrreldes kõigub? (kui üldse?

mnjaa, see oleneb nüüd üsna palju kogusest - sain just eile usast kätte paar eset (ca 300 g pakk) mis tuli 8 päevaga ning saatmiskulu oli $20. aga särke lubatakse saata worldwide hinnaga ca $10 - $15. ning kättesaamise ajaks lubatakse 15-20 päeva.

eston maravilha
05.08.03, 23:55
ma tellisin 2 villa 95/96 hooaja särki kokku läks maksma koos postitusega 350 raha(ameerika rahas 25 raha). raha saatsin tavalises kirjas paari nädala pärast selgub mis tuleb. aga kui võimalik kasutada kasutage maksmisel paypali(ei tööta eesti krediitkaardiga kahjuks) või bidpay-ga. paypali lubavad maksmisel kasutada peaaegu kõik aga bidpay-d ei kasutata nii väga aga

inglismaalt on postikulu 2.5-3 naela

muide võtlsingutest olen ise ka avastanud paar tükki ja andnud müüjale teada et tegu pole õige asjaga ja nad on kohe viisakalt vastanud et võtavad müügist ära selle kauba

Jaan
07.08.03, 01:20
Sitta nad v6tavad.

eston maravilha
07.08.03, 01:23
vähemalt need 2 millele ma vihjasin on maha võetud. aga nende puhul polnud tegemist ka mingite pilukatest müüjatega, vaid briti saarte kodanikega

ugla
07.08.03, 10:01
Bidpay-ga selline jama et Inglismaal maksab selle cheki sularahaks vahetus 8-10 naela... Nii et siiani on eestimaalastel ainuke mõistlik maksmise vahend sularaha saatmine postiga (mis teatavasti on keelatud :oih: )

SleepWalking
07.08.03, 16:51
Originally posted by ugla
Bidpay-ga selline jama et Inglismaal maksab selle cheki sularahaks vahetus 8-10 naela... Nii et siiani on eestimaalastel ainuke mõistlik maksmise vahend sularaha saatmine postiga (mis teatavasti on keelatud :oih: )

aga krediitkaart?

eston maravilha
07.08.03, 16:56
bidpay ja paypal-iga maksmisel kasutatki krediitkaarti

ugla
26.08.03, 22:05
PayPal Eestit ei tunnista ja eraisikule krediitkaardiga maksta ei saa.

eston maravilha
26.08.03, 22:55
saab küll kusjuures aga teenustasud on suht suured. olen sealt juba päris mitu vidinat ostnud ja maksnud ikka sularahas:)

Jaan
27.08.03, 00:33
Mina olen paypali f2nn. Lollikindel ja kiire.

eston maravilha
27.08.03, 02:06
nojah sa ju elad meil tähe ja triibu maal:)

futboliit
01.09.03, 13:28
no ma olen niimoodi ka maksnud et koostas arve ja saatis selle mulle, ning unetist oma juuniorkaardiga sooritasin rahvusvahelise ülekande, mille teenustasu oli vict 200-300 kr ??:oih: :oih: Tundub et ikka mark peale ja sularaha teele on lihtsam!
Aga kuidas see toimub, et müüja saab ümbrikuga raha kätte ja alles siis saadab kauba?? Voi mis??:doh:

Jaan
01.09.03, 23:19
Saad 6ieti aru. Ainult, et kasuta t2hitud posti, eksole.

fitti
01.09.03, 23:37
issand jumal kyll ma olen ikka loll. see on see emaili ajastu... mis tähendab \'tähitud\'?:myts7:

Jaan
02.09.03, 00:20
Lyyakse miski tempel peale ymbrikule ja saaja saab selle k2tte ainult oma isikut dokumendiga t6estades. V2hendab v6imalust, et myyja tahab tynni teha rahaga.

resorte
26.10.03, 19:28
Kas keegi eBay\'st pudelikorki ei taha osta we? :D
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3249254940&category=28 87
Tegelt lihtsam oleks minna poodi ja osta üks Football Beer, sest siis ei pea vähemalt 2 nädalat ootama kui tellitud kaupa kätte saada. ;)

Markko
26.10.03, 20:17
Football Beer\'i enam ei tehta minu teada.

kaala
27.10.03, 16:06
saates \"60 minutit\" just rääkis sellest ebayst ja kuidas sellega rikkaks saadakse.

SleepWalking
27.10.03, 16:26
Originally posted by kaala

saates \"60 minutit\" just rääkis sellest ebayst ja kuidas sellega rikkaks saadakse.

ja sellest me peame järeldama?

fitti
27.10.03, 16:33
Originally posted by SleepWalking

üldiselt ei ole hea, kui lapsed vaatavad sellist saadet nagu \'60min\'.. muidu nad võivad kogu seda propagandistlikku jama hakata tõe pähe võtma. nii et ära sa kaala püüa nyyd vanaema lauahõbedat ebays myyes rikastuda, parem unusta see saade üldse. :P

kaala
27.10.03, 16:55
tahad saada manu maitselist sampanjat? palun väga (http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2761918476) ;)

kaala
27.10.03, 16:56

Originally posted by SleepWalking

üldiselt ei ole hea, kui lapsed vaatavad sellist saadet nagu \'60min\'.. muidu nad võivad kogu seda propagandistlikku jama hakata tõe pähe võtma. nii et ära sa kaala püüa nyyd vanaema lauahõbedat ebays myyes rikastuda, parem unusta see saade üldse. :P väga julgeid järeldusi teete.ülidselt vanaema vara müüma ei hakkaks niipalju südametunnistust mul küll on

indie
25.11.03, 15:53
Pigem pööraks ma tähelepanu \'60minuti\' manipulatoorse ja imperialistlikku propaganda ohtlikkusele. seda tõepoolest ei tohiks vaadata. ei noores ega vanas eas, kui oldass kergesti mõjutatav.

fitti
20.12.03, 21:41
kogenumad ebaytajad, tõlkige see lause lollile lapsele palun: \'Thanks for your order yes we will accept cash GBP on receipt of payment your shirt will be dispatched via Airmail total cost including shipping 14.99GBP\'.

Õigemini ei saa ma aru sellest kohast, et \'we will accept cash GBP on receipt of payment\' - et siis kas selle \'on\' asemel peaks olema äkki \'or\'? Või mesasi see \'cash on receipt\' on?

greenday
21.12.03, 01:35

kogenumad ebaytajad, tõlkige see lause lollile lapsele palun: \'Thanks for your order yes we will accept cash GBP on receipt of payment your shirt will be dispatched via Airmail total cost including shipping 14.99GBP\'.

Õigemini ei saa ma aru sellest kohast, et \'we will accept cash GBP on receipt of payment\' - et siis kas selle \'on\' asemel peaks olema äkki \'or\'? Või mesasi see \'cash on receipt\' on? Definately \"or\" :)

eston maravilha
21.12.03, 03:24
kuna kirjavahemärkidega on neil seal ameeriaks sitasti siis tuleb need ise panna
elik siis

\'Thanks for your order. yes we will accept cash GBP. on receipt of payment your shirt will be dispatched via Airmail. total cost including shipping 14.99GBP\'.

on selgem või on vaja tõlget?

tänan tellimuse eest. jah me aktsepteerime sularaha(gbp). makse kättesaamisel saadetakse särk õhukirjaga:). kogumaksumus koos postituskuludega on 14.99 gdp

fitti
21.12.03, 13:32
aitäh head inimesed! maailm näib korraga palju lihtsama ja selgemana..:P

Hughes
20.02.04, 17:20
ise ka juba paari tonni eest asju, kahjuks juba enamus särke väiksed. ja ega keegi neid ei osta ka.

hetkel vast väärtuslikem on 1986/1987 inglise koondise originaalsärk

Hughes
20.02.04, 17:24
väike parandus - asju ostnud

sry