320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes on parim ennustaja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes on parim ennustaja?

    Võtame kokku hooaja alguse: punktid nime järel on järjestuses Meistrite Liiga+Inglismaa+Itaalia+Hispaania+Saksa=Summa.Tabe lis on üldsumma ja sulgudes summa miinus kõige kehvem tulemus.Ma usun ,et seda -1 tulekski hakata ksutama ,sest kõik pole igael poole ennustama jõudnud.Praegustele lisandub ka Uefa ennustus, mis hakkab järgmise ringiga.JA momendi tabel on selline:
    Fazz 9+28+13+15+17=82(73)
    Guitz 9+21+17+12+16=75(66)
    Lenin 7+22+16+16+14=75(68)
    Maarek 10+22+12+17+12=73(63)
    T20s 7+23+16+17+8=71(63)
    Yeg 6+24+15+13+13=71(65)
    Udupasun 0+30+9+16+15=70(70)
    Aojalgpall 10+12+16+16+15=69(59)
    Aramis 9+19+14+16+11=69(60)
    Guru 6+18+14+17+9=64(58)
    siim88 3+22+16+14+9=64(61)
    kyps 9+25+16+10=60(60)
    Mick 12+20+15+12=59(59)
    Dreyd 9+24+9+7+7=58(51)
    Financier 11+18+12+14=55(55)
    vibu1+12+13+12+9=47(46)
    Yheksa 9+14+12+11=46(46)

    Kui siin kedagi ei ole ,siis ärge muretsege -see tabel on tehtud yxikute ennustuste edetabelite järgi ja kui te seal figureerite ,siis saate te järgmine kord ka siin olema.Kogu asi on praegu minu puhas omavoli, nii, et kui kellegil on ideid kuidas paremini teha ,siis laske tulla.

    #2
    Hmmm....nojah, tähendab, Inglismaa kohta teen järgmise vooru lõppedses ühe korraliku esimese kokkuvõtte, kuid sellest praegu ei räägi.

    Samas selle tabeli suurim viga on näiteks see, et mina ennustan ainult Inglismaad ja CLi, mis tähendab, et mul polegi lootust siia jõuda. Samas keskmise tulemuse põhjal - mängud/punktid oleks küll olemas, arvan nii vähemalt.

    Samuti on miinus suurem neil, kes alustasid mõni voor hiljem jne... Kuid muidu on tabelid ju alati toredad
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Ex mulgi jäi silma, kõik pol teinud kõike.Neile oleks väga abix % systeem ehk mitmest ennustusest mitu on täppi läinud.Kui seda viicix arvutada ja ocida ,siis kõigile kellel voore vahele jääb saab nii arvutada kobeda koeffi.Ja nii palju kui mina näinud olen siis selle systeemiga paneb kinni Mõm17 ...

      Kommentaar


        #4
        Üks variant on veel näiteks keskmine koht. No ja näiteks kolm paremat jääks arvesse.

        Kommentaar


          #5
          tegelt olen parim ennustaja mina.

          mul on kahe ennustuse peale kokku 41 punni. vaat kui hakkan teistest kah osa võtma. siis lendan kohe esimeseks

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Martin

            Hmmm....nojah, tähendab, Inglismaa kohta teen järgmise vooru lõppedses ühe korraliku esimese kokkuvõtte, kuid sellest praegu ei räägi.

            Samas selle tabeli suurim viga on näiteks see, et mina ennustan ainult Inglismaad ja CLi, mis tähendab, et mul polegi lootust siia jõuda. Samas keskmise tulemuse põhjal - mängud/punktid oleks küll olemas, arvan nii vähemalt.

            Samuti on miinus suurem neil, kes alustasid mõni voor hiljem jne... Kuid muidu on tabelid ju alati toredad
            Täpselt minu mõte.Ma osalen ka ainult Inglise liigas.See mida sa seal Aramis tegid pole üldse objektiivne.Maha visatud aeg.
            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

            Kommentaar


              #7
              Raha paneb rattad käima.Tahaks kah teenida aga keegi pole viitsind seletada.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                Ma pole seni veel ennustamisega tegelenud, aga kui hakkaksin, kas ma ei kaotaks siis midagi?

                Kommentaar


                  #9
                  heh, ma kuues ennäe... poelks elus arvanud et mul ennustasmisel hästi läheb, btw isiklik statistika Inglismaa ennustuse kohta:
                  Punktid: Koht:
                  8 mängu 2 32
                  10 4 24
                  16 5 29
                  23 10 5
                  26 11 3
                  36 15 4
                  47 21 3
                  59 24 6
                  13. okt 31 8
                  15. okt 38 4
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by kojamees

                    Raha paneb rattad käima.Tahaks kah teenida aga keegi pole viitsind seletada.
                    Hm, siin nüüd küll mingit raha ei liigu. Siin toimub lihtsalt soccernetlaste omavaheline mõõduvõtt nelja suurema Euroopa liiga ning CL ja UEFA Cupi ennustamises.

                    Teenida saab ikka kihlveokontorites panuseid tehes. Kihlvedude teemal on siin foorumis ka eraldi topic.

                    Muidugi üks võimalus teenimiseks on ka osalemine mitmesugustes netis leiduvates tasuta ennustusvõistlustes ja panustamismängudes, kus on ka auhinnad. Ise olen niimoodi päris mitmel korral võitnud (rahaliselt nt 2x100$, 150$, 1000 NOK). 1000£ Euro2000 ajal ühe võistluse võitmise eest ei saanud kahjuks ühest kohast kätte, kuna selleks pidi olema UK või US kodanik. Vastavaid saite leiab BetHelp.com\'ist ja mõned on mul toodud ka selle kihlvedude teema juures.

                    Näiteks sellest nädalavahetusest hakkab InfoBetting.com\'i vahendusel panustamismäng, kus on ka päris korralikud auhinnad. Aga see peaks huvi pakkuma eelkõige neile, kes on juba panustamisega lähemalt kokku puutunud, sest seal tuleb määrata koefitsendid etteantud mängudele. Eelmisel aastal sain seal vist paaril nädalal kolmanda koha. Aadress:
                    http://www.infobetting.com/contest/

                    Kommentaar

                    Working...
                    X