PDA

View Full Version : Jalgpallisaapad

17
05.08.03, 22:25
Nagu teemapealkirjastki aru saada millist firmat eelistad?Just täna ostsin endale uued Umbro buutsad need olid siis Umbro kunstmuru omad.Enne kasutasin Lotto liistudega punne, veel enne seda Nike omasid ja veel enne seda Pumasid ja veel enne neid olid kahed Adidase omad.:)

eston maravilha
05.08.03, 22:45
käi ***** selline teema on atribuutika all olemas ja miks üldse off-topic?? saaks aru kui küsiks miuke on lemmik hokiuisk

17
05.08.03, 22:56
Originally posted by eston#21

käi munni selline teema on atribuutika all olemas ja miks üldse off-topic?? saaks aru kui küsiks miuke on lemmik hokiuisk

Palun näita kus see siis on??? Atribuutika all on vaid üksikute puutsade teemad niiet...

Undi
06.08.03, 03:02
See korralik putsade teema on hoopis FC Soccerneti alajaotuses, nii et lihtsurelikud seda lugeda ei saa:P

tegelikult võiks keegi äss tolle kõigile nähtavasse kohta liigutada.

Kosk
06.08.03, 08:53
Converse on päris hea - sellised kõrgemad (hüppeliigest kaitseb) ja suvel saab sõpsidega tänavakossu ka lükata Keilas, Raplas ja üldse igal pool, kus Streetballi turniire korraldatakse. Omal parim saavutus paari aasta eest saavutatud 3-4 koht amatööride seas just Raplas. Mingis urkas oli seal vaadiõlu ka päris odav.

-Eemeez-*
06.08.03, 12:08
Originally posted by Kosk

Mingis urkas oli seal vaadiõlu ka päris odav.

Kemppi kelder vast .. sellise nimega .. :)

priit
08.08.03, 01:13
Highroad - odavad ja suht sümpaatsed nii väljanägemiselt kui ka mugavuselt

ostsin endale sikupilli keskusest kui kedagi huvitab

hinnad 400 eegu ringis:P

Black_Magic
10.08.03, 02:26
Adid olid päris normaalsed, nedega sai päris pikka aega mängitud kohe, hästi pidasid vastu. Mingid Sao Paulod vist ei kannataks üldse kriitikat

Peku
10.08.03, 13:54
lotto. muidu olen olnud veel adidaste ja asics\'ite omanik.
asicsid olid kah head, aga need varastati ära:( :( ma jõudsin nendega mingi 2 mänguga lüüa paarteist väravat. (trennis ja koolis:doh: ) aga kurb lugu ikkagist.
lottod on mul praegu ja üleeelmised olid kah lottod. üliheasti peavad vastu. olen rahul

Kosk
11.08.03, 14:02
Originally posted by Peku

asicsid olid kah head, aga need varastati ära:( :( ma jõudsin nendega mingi 2 mänguga lüüa paarteist väravat. (trennis ja koolis:doh: ) aga kurb lugu ikkagist.
lottod on mul praegu ja üleeelmised olid kah lottod. üliheasti peavad vastu. olen rahul

Trennis võid sa sokkes ka kolle lüüa ja koolis üldjuhul ei oska keegi mängidagi, ka siin kehtib sokiteema.

Marduk
12.08.03, 09:38
Kas keegi viitsiks mulle seletada, kui suur vahe on kunstmuru- ja sisebuutsa vahel? V6i kas on olemas 1 selline universaalne tyyp mida saaks nii sees, kui ka siis kunstmurul kasutada?

zilde
12.08.03, 10:20
Vahe on selles, et kunstmuru omadel on väiksed naglad all aga sisebutsad on alt siledad. Põhimõtteliselt võib kunstmuruomadega ka sees mängida aga naad kuluvad kiiremini ...

Ise kasutan nike kunstmuru jalavarje

greenday
12.08.03, 21:43
Originally posted by Marduk

Kas keegi viitsiks mulle seletada, kui suur vahe on kunstmuru- ja sisebuutsa vahel? V6i kas on olemas 1 selline universaalne tyyp mida saaks nii sees, kui ka siis kunstmurul kasutada?Siseomadega saab ka kunstil mängida aga kui asi läheb märjaks või lumiseks, siis on pole libisemisel otsa ega äärt. Pigem osta kunstmuru omad ja sees mängimiseks odavad tennised.

Väravavaht
12.08.03, 22:27
soovtan adidast, sest need kõige vastupidavamd

Peku
13.08.03, 16:55
Originally posted by Kosk

Originally posted by Peku

Trennis võid sa sokkes ka kolle lüüa ja koolis üldjuhul ei oska keegi mängidagi, ka siin kehtib sokiteema.

einomaeiütle, et kohe nende pärast niiiviisi väravaid lõin, aga mulle meeldisid muidu kah need putsad, et kenad nägid välja ja mugavad jalas jne.

p3p3
13.08.03, 20:39

käi ***** selline teema on atribuutika all olemas ja miks üldse off-topic?? saaks aru kui küsiks miuke on lemmik hokiuiskMa ei näe mõtet mix sa pead kõigiga mölisema kui sulle teema ei meeldi siis sa ei pea ju sinna postitama keegi ei käsi !!!!

p3p3
13.08.03, 20:43
Mul on juba teist korda järjest yhed niked need on päris normaalsed ja nendega on ea mängida eriti mugav on see et nad on väga kerged.Neil on mingi täpsem nimetus kah ULTRACCEL VAPORT TF algul on natuke jäiga võitu aga perst on väga ea .

Devil
13.08.03, 23:14
Originally posted by p3p3

käi ***** selline teema on atribuutika all olemas ja miks üldse off-topic?? saaks aru kui küsiks miuke on lemmik hokiuiskMa ei näe mõtet mix sa pead kõigiga mölisema kui sulle teema ei meeldi siis sa ei pea ju sinna postitama keegi ei käsi !!!!

Ma ei näe mõtet mix sa pead 2 postitust järjest tegema, kui unustasid midagi lisada, vajuta nuppu muuda
Ja pole mõtet ka minu postitusele vastata see oli peaaegu heatahtlikult suunav.

Ning, et mu postitusel ka mõtet oleks siis minu eelistused on Adidas ja Lotto, lihtsalt tunduvat sobivat mu jalale kõige paremini, aga samas pole ma ju kõigi putsadega mängind, nii et see vaid hetke seis. Nike siseputsad on kah meelejärele.

K1ly
13.08.03, 23:41
Ma eelistaksin ikka nike.nike minu arvates peab kõige rohkem vastu üldse jalanõudest ,olid ka ükskord adi putsad kah pidasid hästi vastu aga jalal oli ebamugav.enne nike olid umbrod aga jah paar nädalat sai mängitud ja hakkasid lagunema Vbl on lihtalt ciacomelil või kuidas seda kirjutatakse sitt kaup;)

resorte
13.08.03, 23:50
Niisiis ise eelistan putsades üht mitte eriti tuntud firmat nimega Valsport, praegugi kasutan neid, muidu on mul olnud Adidas\'ed, Nike\'d ja Puma\'d ning nüüd siis Valsport (http://www.valsport.com) (antud link on hetkel uuendusel :lahe: )

muna
15.08.03, 14:40
pumad on täitsa pandavad. ma juba 1.5 aastat nendega mänginud ja sittagi pole viga. lõpp hästi peavad vastu :lahe:

realmadridfan
25.08.03, 23:24
Originally posted by muna

pumad on täitsa pandavad. ma juba 1.5 aastat nendega mänginud ja sittagi pole viga. lõpp hästi peavad vastu :lahe:

äkki oled lihtsalt vähe mänginud;) okok,ma niisama.

ise eelistan adidaseid,kuigi preq kasutan diadorasi.

kaupo
26.08.03, 06:18
Ma olen kasutanud Umbro, Patricku, Lotto, Diadora, Adidase ja Nike saapaid. Nike on kõige sobivam. Aga põhimõtteliselt ei ole amtööritasemel vahet, mis firma saapad sul on. Peaasi, et istuvad väga hästi jalas ja on valitud vastavalt platsile. Igal juhul soovitan vähemalt kahte erinevate korkidega välisbutsade paari. Siis ei vääna jalgu ära ja ei libise ka liialt.

dimaggio
16.09.03, 16:15
Kasutan praegu Adidas Manado 2 TRX FGj-te. Küllaltki head jalgpallisaapad.

greenday
16.09.03, 21:16
Praegu kasutan murul Adidas Gammanova 2 TRX. Olen elus kasutand 4 paari adi nahkpuutsasid - kõik nad on mugavad olnud. Muude firmade puutsad on kunstnahast olnud - need on minu puhul mugavad siis kui nad on laiema liistuga. Üldse peamine asi mugavuse valikul on minu arust see, kas su jalg on kitsas või lai. Adi teeb näiteks enamasti kitsaid, Nikel on nii kitsaid kui laiu mudeleid. Näiteks Nike Tiempo kunstmuru varjandid on laiad ja sobivad mulle ideaalselt. Adi Gammanovad on küll väga mõnusast pehmest ULTRA-K nahast (töödeldud nii, et oleks känguru naha fiil), aga liist on mu jaoks veidi kitsas, mis teeb külje suunas veidi ebastabiilseks (suurem oht jalg välja väänata). Nii et valige vastavalt jala laiusele! Näiteks Nike Vapor\'eid ei tasu minusugusel proovimagi minna.

woodoo
22.09.03, 20:11
Tallinnas müüdi Lottosid 300 eest.Sõber siis helistas sealt ja mainis kas ei taha et meil umbes sama suur jalg jne.Et nii odav siis lasin ära võtta kuigi oli hirm et põrsas kotis.Ja ei kahetse! Nii vähese raha eest siukest pauerit.Mul kohe hale kaeda kuis tonnised \"nekid\" on omadega õhtal paari mängu järel.
Seega, pealinna harrastajad, jägige alesid!

zaz
25.10.03, 14:47
Mul eelmised olid mingid umbrod. need said küll ullu vatti, lõpux(2 aasta pärast) olid nad nii kulunud,et ainult uisutasin nendega mööda väljakut:P Nüüd on pumad ja jään nendega täica rahule :lahe:

-Loom-
07.11.03, 14:52
diadora (mida pole kyll valikus)

Devil
07.11.03, 19:03
Enivei, sai investeeritud, nike total 90(sise) vms. Algus oli kyll kergelt harjumatu, kuid see läks kiirelt yle, tehnilisele mängule ja tsenderdustel on nad lausa loodud :), ja löök tuleb kah mõnusalt.
Kindlasti on paremaid,aga sel hetkel lihtsalt ei leidnud. Või siis ei raatsind 1700kr välja käia :P. Vastupidavust kommenteerin kah kunagi :).

Tanel
03.03.04, 14:08
Endal on siukesed Adi omad mille sarnasi kannavad enamikud Ajaxi mängijad ja ka mingid adi kossukad peal.Krt nende adi Bootsadega vedas 500 kr pidin maksma ,aga originaal hind oli 2000 kr.(ehk siis pole kuskilt turult ostetud vaid talvesoodustuse ajal sai nii odavalt)Igastahes 10 tundi jõudsin mängida nendega siis läx maa jäiseks.Natuke foorumis ringi kolasin tuli Bootsad meelde ka Adidas Predator Mani (või midagi sellist)

Mikusiku
03.03.04, 16:32
endal on nii välis, kui ka sisebuutsad nike omad...teisi firmasid pole jõudnud veel proovidagi.ja ei teki ka vajadust;)

GreenACe
09.03.04, 17:53
Kõik putsad on NIKE :ham12:

Claw
11.03.04, 03:58
mina olen ja jäänigi nike fänniks. niisiis kõik butsad on mul nike omad olnud ning ei taha ka teisi. praegu kasutan nike total 90 ning olen üli rahul. mugavad ning ülimalt ilusad.

Trivette
15.03.04, 18:05
Siin ei ole kahtlustki...Adidas...Forever Sport...
siis on veel lahe puma...mida olen samuti kasutanud...

mg
15.03.04, 20:17
mul on nii sise kui välis omad mõlemad umbrod.
mingit kindlalt põhjust pole, lihtsalt sai nii ostetud.
peaaegu oleks endale mingid nike profi puutsad saanud u 650ga, aga läks see asi natuke aiataha. nendega oleks nii staar tunne olnud mängida...:kaval:

taku*
15.03.04, 21:06
sponsorleping näeb ette, et adidas:naer5:

U2
15.03.04, 23:09
adidas :D