320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallisaapad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallisaapad

    Nagu teemapealkirjastki aru saada millist firmat eelistad?Just täna ostsin endale uued Umbro buutsad need olid siis Umbro kunstmuru omad.Enne kasutasin Lotto liistudega punne, veel enne seda Nike omasid ja veel enne seda Pumasid ja veel enne neid olid kahed Adidase omad.
    2
    Nike
    100,00%
    2
    Umbro
    0,00%
    0
    Lotto
    0,00%
    0
    Puma
    0,00%
    0
    Adidas
    0,00%
    0

    #2
    Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

    käi ***** selline teema on atribuutika all olemas ja miks üldse off-topic?? saaks aru kui küsiks miuke on lemmik hokiuisk

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

      Originally posted by eston#21


      käi munni selline teema on atribuutika all olemas ja miks üldse off-topic?? saaks aru kui küsiks miuke on lemmik hokiuisk


      Palun näita kus see siis on??? Atribuutika all on vaid üksikute puutsade teemad niiet...

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

        See korralik putsade teema on hoopis FC Soccerneti alajaotuses, nii et lihtsurelikud seda lugeda ei saa:P

        tegelikult võiks keegi äss tolle kõigile nähtavasse kohta liigutada.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

          Converse on päris hea - sellised kõrgemad (hüppeliigest kaitseb) ja suvel saab sõpsidega tänavakossu ka lükata Keilas, Raplas ja üldse igal pool, kus Streetballi turniire korraldatakse. Omal parim saavutus paari aasta eest saavutatud 3-4 koht amatööride seas just Raplas. Mingis urkas oli seal vaadiõlu ka päris odav.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

            Originally posted by Kosk


            Mingis urkas oli seal vaadiõlu ka päris odav.
            Kemppi kelder vast .. sellise nimega ..

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

              Highroad - odavad ja suht sümpaatsed nii väljanägemiselt kui ka mugavuselt

              ostsin endale sikupilli keskusest kui kedagi huvitab

              hinnad 400 eegu ringis:P

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                Adid olid päris normaalsed, nedega sai päris pikka aega mängitud kohe, hästi pidasid vastu. Mingid Sao Paulod vist ei kannataks üldse kriitikat
                Hoovi jalgpallur

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                  lotto. muidu olen olnud veel adidaste ja asics\'ite omanik.
                  asicsid olid kah head, aga need varastati ära ma jõudsin nendega mingi 2 mänguga lüüa paarteist väravat. (trennis ja koolis ) aga kurb lugu ikkagist.
                  lottod on mul praegu ja üleeelmised olid kah lottod. üliheasti peavad vastu. olen rahul
                  LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                    Originally posted by Peku


                    lotto. muidu olen olnud veel adidaste ja asics\'ite omanik.
                    asicsid olid kah head, aga need varastati ära ma jõudsin nendega mingi 2 mänguga lüüa paarteist väravat. (trennis ja koolis ) aga kurb lugu ikkagist.
                    lottod on mul praegu ja üleeelmised olid kah lottod. üliheasti peavad vastu. olen rahul
                    Trennis võid sa sokkes ka kolle lüüa ja koolis üldjuhul ei oska keegi mängidagi, ka siin kehtib sokiteema.
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                      Kas keegi viitsiks mulle seletada, kui suur vahe on kunstmuru- ja sisebuutsa vahel? V6i kas on olemas 1 selline universaalne tyyp mida saaks nii sees, kui ka siis kunstmurul kasutada?

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                        Vahe on selles, et kunstmuru omadel on väiksed naglad all aga sisebutsad on alt siledad. Põhimõtteliselt võib kunstmuruomadega ka sees mängida aga naad kuluvad kiiremini ...

                        Ise kasutan nike kunstmuru jalavarje

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                          Originally posted by Marduk


                          Kas keegi viitsiks mulle seletada, kui suur vahe on kunstmuru- ja sisebuutsa vahel? V6i kas on olemas 1 selline universaalne tyyp mida saaks nii sees, kui ka siis kunstmurul kasutada?
                          Siseomadega saab ka kunstil mängida aga kui asi läheb märjaks või lumiseks, siis on pole libisemisel otsa ega äärt. Pigem osta kunstmuru omad ja sees mängimiseks odavad tennised.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                            soovtan adidast, sest need kõige vastupidavamd
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Jalgpallisaapad\'

                              Originally posted by Kosk


                              Originally posted by Peku


                              lotto. muidu olen olnud veel adidaste ja asics\'ite omanik.
                              asicsid olid kah head, aga need varastati ära ma jõudsin nendega mingi 2 mänguga lüüa paarteist väravat. (trennis ja koolis ) aga kurb lugu ikkagist.
                              lottod on mul praegu ja üleeelmised olid kah lottod. üliheasti peavad vastu. olen rahul
                              Trennis võid sa sokkes ka kolle lüüa ja koolis üldjuhul ei oska keegi mängidagi, ka siin kehtib sokiteema.
                              einomaeiütle, et kohe nende pärast niiiviisi väravaid lõin, aga mulle meeldisid muidu kah need putsad, et kenad nägid välja ja mugavad jalas jne.
                              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                              Kommentaar

                              Working...
                              X