PDA

View Full Version : meistriliiga parim ryndaja?

p3p3
07.08.03, 22:29
Nimetage eesti meistriliiga parim ryndaja???!!!

jansa
07.08.03, 22:36
...küll Issanda loomaaed on ikka kirju... Selliste teema postituste ja inimeste peale nagu p3p3 ei oska enam naerda ega nutta...

p3p3
07.08.03, 22:47
Originally posted by jansa

...küll Issanda loomaaed on ikka kirju... Selliste teema postituste ja inimeste peale nagu p3p3 ei oska enam naerda ega nutta...Sa ei peagi kumbagi tegema:P

mikc
08.08.03, 00:25
Originally posted by p3p3

...küll Issanda loomaaed on ikka kirju... Selliste teema postituste ja inimeste peale nagu p3p3 ei oska enam naerda ega nutta...Sa ei peagi kumbagi tegema:P

Kui sa selle rohelise rõõmsa smile sinna taha paned,tähendab see seda et su post peaks olema naljakas,minu arvates,aga mina ei leia kuskilt seda \"huumorit\"?

Jaan
08.08.03, 01:49
Minu meelest on teemapüstitus vägagi adekvaatne, vaatamata sellele, et p3p3p3p3p3p3 just mu lemmikfoorumlane pole. Samas ei käi rahvas just palju Meistriliigat vaatamas, nii et suuremat arutelu just ei tule.

shepard
08.08.03, 02:17
Löödud väravate järgi vaadates (Mis on siiski hea ründaja põhiline näitaja) on meistriliiga parim ründaja Tor Henning Hamre (FC Flora) 16 väravat.
Järgnevad Ingemar Teever (FC TVMK) 13 väravat ja Andrei Kõlov (FC TVMK) 12 väravat

Endale sümpatiseerib neist kõige rohkem Teever, kellest loodetavasti saab kunagi Eesti koondise parim väravalööja läbi aegade :)

Just my 5 cents...

p3p3
08.08.03, 10:10
Originally posted by shepard

Löödud väravate järgi vaadates (Mis on siiski hea ründaja põhiline näitaja) on meistriliiga parim ründaja Tor Henning Hamre (FC Flora) 16 väravat.
Järgnevad Ingemar Teever (FC TVMK) 13 väravat ja Andrei Kõlov (FC TVMK) 12 väravat

Endale sümpatiseerib neist kõige rohkem Teever, kellest loodetavasti saab kunagi Eesti koondise parim väravalööja läbi aegade :)

Just my 5 cents...Teever on tõesti väga hea mängija

raido
09.08.03, 19:10
Gruznov on ikka üle kõige. Kahjux ei löö ta väravaid meistriliigas sest kaitsjad jälgivad teda paremini kui paar aastat tagasi.

Hogarth
09.08.03, 19:19
Joel Lindpere:õnnelik:

resorte
09.08.03, 19:35
Kristen Viikmäe :kaval:

clever
09.08.03, 21:49
Minu arvates on kah Teever parim ja ka perspektiivikaim.

sprinter
10.08.03, 11:49
Originally posted by shepard

see võimalus võib ju ka tal tekkida aga arvatavasti peab ta sellex üle lööma operi väravate arvu mis tuleb kindlalt üle 30 :P

Peku
10.08.03, 15:01
Originally posted by peremees

Kui sa selle rohelise rõõmsa smile sinna taha paned,tähendab see seda et su post peaks olema naljakas,minu arvates,aga mina ei leia kuskilt seda \"huumorit\"?

:D :D lollakas
aga parimad mehed on hamre ja teever ja siis võibolla lindpere kah ja varem oli ikka ustritski

17
10.08.03, 16:47
Omalt poolt pakuks kolme meest.Hamre,Teever ning Krõlov.

Munk
11.08.03, 07:25
Teever

marabella666
11.08.03, 10:39
Lindpere on parim.....:doh:

teoreetik
14.08.03, 10:24
Hamre ning Lindpere,arvan et parimad ning samas ka minu lemmikud ründajad.

Ja noh Teever on kah üks parimaid ründajaid eesti mesitriliigas.

malagar
14.08.03, 10:42
Teever on parim . Tuleks rutem maha parseldada - las Eesti liiga jääb Krõlovidele ja Gruznovidele ja muudele vanakestele. Las meie noored lähevad väljamaale arenema.

xxxxxx
14.08.03, 17:34
Hamre loomulikult. Seda näitab ka ML-i parima väravaküti staatus.

:lahe:

K1ly
14.08.03, 20:35
Hamre ja Antonov

Rabbit
17.08.03, 01:46
Isiklikult arvan et järgmisest aastast alates on sellex Zahovaiko :õnnelik:

Rabbit
17.08.03, 01:47
Isiklikult arvan et järgmisest aastast alates on sellex Zahovaiko :õnnelik:

mikk666
17.08.03, 02:22
Krõlov ja Teever

eston maravilha
17.08.03, 02:23
slava \"i cant stand on my own feet\" zahhovaiko ei saaks siis ka liiga parimaks ründajaks kui ta oleks ainus ründaja liigas..

käbi
17.08.03, 03:20
Originally posted by eston#21

slava \"i cant stand on my own feet\" zahhovaiko ei saaks siis ka liiga parimaks ründajaks kui ta oleks ainus ründaja liigas..

Misasja sul Zahhovaiko vastu on? Ta on Florat väga hästi aitand, ilma temata olex teil see Kulik ja ytle nüüd Zahhovaiko parem kui Kulik ei ole, kui te seal Tallinnas Zahhovaikot näha ei taha siis saatke ta tagasi Viljandisse. Viljandis olex kõik tema yle rõõmsad.

eston maravilha
17.08.03, 03:31
kus otsast sa võtad et maflora fänn olen.. flora eest tehku mis tahab peaasi ta koondisesse ei saaks

Rabbit
17.08.03, 13:19

kus otsast sa võtad et maflora fänn olen.. flora eest tehku mis tahab peaasi ta koondisesse ei saaks

Kle amatöör sa ära yldse kobise...:viha: Zahovaiko väga hea ryndaja ja eeldan et Eesti koondisele ka väga vajalik mängumees ...Teeveri ja Haavistu sugused mängijad võivad ju koduses jalkaliigas ilma teha, aga koondise eest mängides situvad nad pyksid täis :doh:
Mul ei ole midagi nende mängijate vastu, aga koondise mängud on seda ju tõestand. Või väidab keegi vastupidist??? :prill1:

kaala
17.08.03, 13:34
Originally posted by Rabbit

Kle amatöör sa ära yldse kobise...:viha: Zahovaiko väga hea ryndaja ja eeldan et Eesti koondisele ka väga vajalik mängumees ...Teeveri ja Haavistu sugused mängijad võivad ju koduses jalkaliigas ilma teha, aga koondise eest mängides situvad nad pyksid täis :doh:
Mul ei ole midagi nende mängijate vastu, aga koondise mängud on seda ju tõestand. Või väidab keegi vastupidist??? :prill1: küsi parem kes on sinu arvamusega nõus:deemon:

eston maravilha
17.08.03, 14:00
Originally posted by Rabbit

Mul ei ole midagi nende mängijate vastu, aga koondise mängud on seda ju tõestand. Või väidab keegi vastupidist??? :prill1:

haavistu ei ole ründaja for starters.. ja teever on koondise eest mänginud umbes 20 minutit vist ja selle aja jooksul andis resultatiivse söödu

Rabbit
17.08.03, 14:15
:viha:

Rabbit
17.08.03, 14:15
Kle jobu, mida sa ka mänguskeemidest tead ....Eesti koondis mängib alates hollandlase tulekust 4-3-3 ...mõnes viimases mängus on skeem olnud ka 4-4-2 ...kui teada tahad, siis 4-3-3 on Haavistu mänginud parema ääreryndaja kohal :lahe:
Teever mängis kyll 20 minutit ....a mida ta peale selle nurgalöögi ära tegi??? ...jooksis saba jalgevahe ringi ja kaotas palli :deemon:
Zaho näitex lõi esimeses koondisemängus iluvärava ja tegi pealegi suppermängu :lahe: :õnnelik:
Mõtle ennem, kui tuled teiste arvamusi kritiseerima :viha:
Oled sa yldse näind Zahot mängimas????

eston maravilha
17.08.03, 15:37
mängimas küll mitte. aga väljakul ringi jooksmas nagu peata kana küll ja loomulikult perseli palli otsa kukkumas

PraS
17.08.03, 15:42
no eston mida on aga teever ära teinud U21-s?

K1ly
17.08.03, 16:02
Zaho on mõttetu vend käige flora mänge vaatamas saate ka näha kuidas vend mõttetult väljakul ringi siblab :viha:

marabella666
17.08.03, 16:35
vaevaltet Xaho mõttetu on, aga ütleme nii, et Teever on tunduvalt mõttekam... kui Teever mängiks floras, siis tegutsek ta paremini kui Zahhovaiko... kusjuures see krii pole mittesugugi Slava maha tegemiseks.... mõlema don etgelt tublid poisid ja loodetavasti suure tulevikuga

Micropop
17.08.03, 17:21
No Hamre on üks parimaid liigas. Eestlastest ehk Teeverit hindaks parimaks, kuigi Zahhovaiko leidis hooaja alguses hea rütmi. Vanemad tegijad Krõlov, Gruznov ja Arbeiter , ehk on oma parimad ajad mööda saatnud, kuid kindlasti mitte püssi veel põõsasse visanud.

sprinter
18.08.03, 00:33
Originally posted by Micropop

No Hamre on üks parimaid liigas. Eestlastest ehk Teeverit hindaks parimaks, .

seda rvan minagi :P

p3p3
18.08.03, 16:17
minu arust on Teever ja Zahhovaiko mõlemad väga head

Red Devil
18.08.03, 16:31

minu arust on Teever ja Zahhovaiko mõlemad väga head

Zahovaiko ja väga hea??? Eesti liiga taseme juures on ta normaalne, aga hea küll mitte, eile sai jälle Flora mängul käidud ja mida ma jälle näen- Zahho ei löö oma võimalusi ära ja isetseb kogu aeg. Ja sedasi on juba mitu mängu järjest olnud. Olen Flora koduväljakul see hooaeg enam-vähem kõiki mänge käind vaatamas, aga Zahho näitab küll end kogu aeg mingi kobakäpana.

3rk1
18.08.03, 17:07
Teever rulez, Zahhovaiko ju koondise mõttetuim mängija! Teever koondisse!!!!:D :õlu: :keel4:

17
18.08.03, 17:11
Originally posted by 3rk1

Teever rulez, Zahhovaiko ju koondise mõttetuim mängija! Teever koondisse!!!!:D :õlu: :keel4:

Minuteada on juba Teever koondises, kui ma eksin, siis võite parandada, aga Kanada vastu andis just Teever selle võiduka nurgalöögi Opile pea peale ning sealt edasi juba väravasse;):silm3:

PraS
18.08.03, 17:15
Originally posted by Roberto Carlos

Minuteada on juba Teever koondises, kui ma eksin, siis võite parandada, aga Kanada vastu andis just Teever selle võiduka nurgalöögi Opile pea peale ning sealt edasi juba väravasse;):silm3:

mida kõik sisi sinu \"suur\" mälu kõike ei mäleta:)
siis on ju janek meet koondisemees. ta ju ka kooondises mängind ja sugugi mitte vähem teeverist:D

mina ei väsi kordamast et teever tõestagu end enne ikka u21-s

3rk1
18.08.03, 17:27
Originally posted by Roberto Carlos

Tean jah, et ta kanada vastu mängis, aga praegu Poola vastu ta pole ju koondises, või ikka on? :oih:

Glazza
18.08.03, 20:21
Oleks parem vait mõnda aega!?!

duff_K
18.08.03, 20:46
minu arust on mõlemid väga head mängijad nii Zahhovaiko kui ka Teever mõlemid on küllaltki andekad mängijad........ keegi siin ütles et Teever ja Haavistu on head eesti liiga tasemel.....no andke andeks mina ei ole näinud Haavistut küll heane ka eesti tasemel.......zaho ja teever on aga ennast tõestanud......... minu arust on Teever rohkem väärt koondise kohta......kuigi jah ta mängib tegelt ka ju veits teist pos. sest Zahhovaiko mängib Floras ju pidevalt nr. 10 või vasakut äärt aga Teever on siiski nr.9....... aga okei zahhovaiko zahhovaikoks aga miks on koondises nt selline vend nagu Sahharov aga Teeverit pole??.......ja muuseas märt sa räägid siin et tõestagu end U21 no kes üldse ennast seal ründajatest tõestanud on?.... siiski on Teever praegult oma esimesel täispikal hooajal teiseks parimana liigas väravaid löönud see peaks ju midagi näitama!

3rk1
18.08.03, 21:33
Originally posted by Glazza

wtf? :sega7:

Hogarth
18.08.03, 21:50

Originally posted by Glazza

wtf? :sega7: Mis te vaidlete,kas rusikaid pole otsas vä?? AIGHT:):D

PraS
18.08.03, 22:06
no minu silmis kyll slava tõestas end eelmine aasta kui toksis nii mõnegi värava u21 eest ...... kuid jah teeveri kahjux tuell ka seda öelda et tema positsioonil on koondises on ees viikmäe,zelisnki.........ja tõesti mix on sahharov koondises???? no leedu vastu oleks võind proovida mõnda tvmk venda paitsevit,malovit(ta vist paremäär? ? ? )...........kuid jah arno tahtis talle praktikat anda, et siis flora särgis oelx tema partiid ehk paremad

K1ly
19.08.03, 00:24
Käisite eile flora mängu vaatamas??????Nägite mida Zahhovaiko tegi????????
On ta jeh parim ründaja eesti liigas :viha: Ja nii on iga kuradima mäng :D

Hogarth
19.08.03, 01:15
Originally posted by K1ly

On ta jeh parim ründaja eesti liigas :viha: Ja nii on iga kuradima mäng :D Äkki muudad oma meelt kui ta mõnes tähtsas koondise mängus paar kolli lööb??:oih:

eston maravilha
19.08.03, 01:22
Originally posted by doggi20

Äkki muudad oma meelt kui ta mõnes tähtsas koondise mängus paar kolli lööb??:oih:

enne hakkavad sead lendama..

Hogarth
19.08.03, 01:24

Äkki muudad oma meelt kui ta mõnes tähtsas koondise mängus paar kolli lööb??:oih:

enne hakkavad sead lendama..Kurat seda teab,ehk tehakse mingi kloon lamba ja tuvi segust........ja sead hakkavadki lendama.

K1ly
19.08.03, 02:00

On ta jeh parim ründaja eesti liigas :viha: Ja nii on iga kuradima mäng :D Äkki muudad oma meelt kui ta mõnes tähtsas koondise mängus paar kolli lööb??:oih:

äkki sa muudad oma meelt kui Zahhovaiko lööb mõnes koondise mängus 10 korda tühjast väravast mööda ja saab veel punase kaardi :deemon:

Hogarth
19.08.03, 02:23

äkki sa muudad oma meelt kui Zahhovaiko lööb mõnes koondise mängus 10 korda tühjast väravast mööda ja saab veel punase kaardi :deemon: Aga kust sa võtad ,et zahhovaiko minu jaoks sümpaatne mängija on??Lihtsalt sellepärast räägin meelemuutumisest,et nt.Nahk oli ka ju paljude meelest hea,tubli,patrioot jms.Aga mis juhtus pärast Leedu mängu?Siis oli ta järsku jobu kes mitte sittagi ei oska.

K1ly
19.08.03, 03:17
Üks mäng ei loe midagi.Zahho teeb sita mängu üks teise järel .ja kui zahho löökski 2 kolli ja järgmised 10 mängu klubi eest paneb sitta siis see kahjuks ei muuda mu meelt

Hogarth
19.08.03, 03:21

Üks mäng ei loe midagi.Zahho teeb sita mängu üks teise järel .ja kui zahho löökski 2 kolli ja järgmised 10 mängu klubi eest paneb sitta siis see kahjuks ei muuda mu meelt Ok,ma polegi väitnud,et ta sulle meeldima peab,igal oma arvamus.:D

K1ly
19.08.03, 03:23
Aga kes siis sinu arust parim ründaja on?:doh:

Hogarth
19.08.03, 03:24
Eesti meistriliigas on selleks Joel Lindpere.

K1ly
19.08.03, 03:25
Aga miks mitte Zahho :D

Hogarth
19.08.03, 03:31

Aga miks mitte Zahho :D Sest ta ei ole nii hea kui Lindpere........veel kord ütlen,ma ei väida,et zahho on hea mängija,aga kas sitt mees ikka koondisesse ja fcf-i mängima saab???

K1ly
19.08.03, 03:33
ei noh ma nagu ütlesin seda mida tahtsin :oih: no jah kui ta koondises ja fcf is mängib siis nagu ei tohiks sitt olla aga mulje on see hooaeg nagu jäänud et pole midagi head temas ainult situda oskab :)

Hogarth
19.08.03, 03:36
No ehk saab temast veel asja,loodame et see sitt hooaeg jääb tal viimaseks.:doh:

eston maravilha
19.08.03, 03:49
tead palju väravaidlindpere see hooaeg on löönud?? 3..

ja see on hea ründaja?? mudaliigas nagu seda on eesti liiga peaks hea ründaja lööma vähemalt 20 väravat

K1ly
19.08.03, 03:53
lindpere ei ole tegelikult ka puhas ründaja !

Hogarth
19.08.03, 03:53

ja see on hea ründaja?? mudaliigas nagu seda on eesti liiga peaks hea ründaja lööma vähemalt 20 väravatSul on õigus:( .............aga minu lemmik on ta sellegi poolest.:P

Silver
19.08.03, 13:30
Ma arvan, et selles teemas ei ole kahtlust, et Hamre on parim. Ründaja ülessanne on võimalikult palju väravaid lüüa sealhulgas vahet ei ole kuidas ta neid lööb, kas 20m või 2m, sest värav on värav. Enamjaolt on parim ründaja see, kes lööb kõige rohkem väravaid hooajapeale. Loomulikult võib pakkuda parimaks ka oma lemmiku, kuid see ei ole sama, mis on paberil. ;)

PraS
19.08.03, 14:40
Originally posted by treze

Ma arvan, et selles teemas ei ole kahtlust, et Hamre on parim. Ründaja ülessanne on võimalikult palju väravaid lüüa sealhulgas vahet ei ole kuidas ta neid lööb, kas 20m või 2m, sest värav on värav. Enamjaolt on parim ründaja see, kes lööb kõige rohkem väravaid hooajapeale. Loomulikult võib pakkuda parimaks ka oma lemmiku, kuid see ei ole sama, mis on paberil. ;)

samas on oluline ka mis on selle ryndaja realiseerimis%

3rk1
19.08.03, 15:01
Kas kuskil on üldse mingi statistika, kus on kirjas realiseerimis%, pallipuuted jne
Eesti liiga kohta ma mõtlen ikka?:oih:

K1ly
19.08.03, 15:39
Tahaks jah teada mis realiseerimis protsent zahhol on :D

PraS
19.08.03, 15:56

Tahaks jah teada mis realiseerimis protsent zahhol on :D

mis see slava siia puutub?
ja minu teada on selle teema mõttex parimat ryndajat välja selgitada mitte slava laitmist propagerida:D

K1ly
19.08.03, 16:08
jah ega ta siia nüüd ei puutu aga no siin kaaskodanik 3rk1 küsis ju et kus saaks vaadata realiseerimis protsenti ja ma mõtlesin et tahaks jah teada paljul Zahhol on kas keegi teab??

Ega see eriti hea ei tohiks olla:D

Bobik
19.08.03, 17:32
Arvestades, et Hamre kütab pendlaid ka lüüa, siis ega Teever mänguepisoodides talle vist alla ei jää. ja, eks teever ole kodumaine väravakütt ka, seepärast on tema üks parimatest minu arvates. Zahovaiko on nagu ta on, aga miks on tõesti Sahharov koondises? Aga kui Pijpers ta sinna on kutsunud, siis peame lihtsalt tema esitusi jälgima ja lootma, et Arno teeb õigeid valikuid, kui tal üldse midagi valida lubatakse.

p3p3
19.08.03, 21:44
Originally posted by Bobik

Arvestades, et Hamre kütab pendlaid ka lüüa, siis ega Teever mänguepisoodides talle vist alla ei jää. ja, eks teever ole kodumaine väravakütt ka, seepärast on tema üks parimatest minu arvates. Zahovaiko on nagu ta on, aga miks on tõesti Sahharov koondises? Aga kui Pijpers ta sinna on kutsunud, siis peame lihtsalt tema esitusi jälgima ja lootma, et Arno teeb õigeid valikuid, kui tal üldse midagi valida lubatakse. Ega Teever lööb kah ju pendlaid niiet asi peris võrdne ikke juu

Jaan
19.08.03, 23:12
Varem oli see ikka p6hiliselt Kr6lovi ylesanne, viimases m2ngus Levadia vastu l88dud penalt peaks olema Teeveril tegelikult yks esimesi.

kaitz
20.08.03, 01:59
Täiesti nöus saatka VILJANDISSE tagasi
Oleks ädasti teda vaja küll.:õnnelik:

marabella666
20.08.03, 12:00
ka 4:3 võidumängus Transi vastu lõi Teever penalti

Hogarth
20.08.03, 12:18

ja see on hea ründaja?? mudaliigas nagu seda on eesti liiga peaks hea ründaja lööma vähemalt 20 väravatEesti meistriliiga EI OLE MUDALIIGA.:kaval:

eston maravilha
20.08.03, 12:25
mis ta on siis??

ja enne olin väga tagasihoidlik staarründaja(selle all ei mõtle ma henrik larsoneid ja raule) peaks eesti liigas lööma vähemalt 40 väravat

Hogarth
20.08.03, 12:26

mis ta on siis?? Ta on Eesti MEISTRIliiga.

sprinter
20.08.03, 19:53

staarründaja peaks eesti liigas lööma vähemalt 40 väravat

einoh siis peax küll eesti jalgpallurite tase sitax parem olema ,kuna 40 väravat lüüa pole nii kerge mitte kuskil liigas eriti ku meil ei on siiamaani ainult 2 võistkonda kaheksast üle 40 värava lõõnd .

duff_K
20.08.03, 20:34
aga eston kas siis Krõlovi ja Gruznovi võib lugeda staarründajateks??....nad mõlemid ju peaaegu lõid 40 väravat?

U2
23.08.03, 01:33
Hamre on parim

U2
24.08.03, 18:04
Dubõkin mängib ka väga hästi.Lõi florale väga ilusa värava

Hogarth
26.08.03, 23:05
Originally posted by karmo17

Dubõkin mängib ka väga hästi.Lõi florale väga ilusa väravaKas see üx ilus värav teeb ta sinu silmis siis eesti meisriliiga parimaks??:oih:

K1ly
26.08.03, 23:32
krt Karmo kasuta nuppu `muuda´ :viha: ja ära aja lolli iba :D

RichardLeht
27.08.03, 19:09
:r66m7: Ehk Maksim Gruznov ???!!! Või siis Hamre ???:r66m1:

Juunior
28.08.03, 17:54
Tabamuste osas Hamre vist.

G Buffon
28.08.03, 20:46
Hamre ja zahovaiko:lahe:

G Buffon
28.08.03, 20:47

2mSööt3mMööda
28.08.03, 20:53
http://www.hot.ee/daywalker55/pic38.jpg

Jaan
28.08.03, 23:14
Offtopic, aga pildiga seoses tuli meelde, et on olnud ryndepaar hyydnimega \"Batman ja Robin\". Kyll mitte Eestis, aga siiski. Kes teab?

Czork
18.10.03, 14:10
:deemon: :deemon: Ma arvan et parimad on Rõtskov,Teever,Hamre:deemon: :deemon:

Czork
18.10.03, 14:14
:hacker: Ja head on veel Kulik,Krõlov,Gruznov.:kisakõri: :prill6: :r66m7:

-Loom-
22.10.03, 14:32
Originally posted by Czork

:hacker: Ja head on veel Kulik,Krõlov,Gruznov.:kisakõri: :prill6: :r66m7:

:D kulik:D

minu arvates parim hamre praegu, kuid ehk j2rgmisel hooajal teever.

Cerny Petr
22.10.03, 17:26
no sel hooajal Hamre lihtsalt oli teistest üle. Seda näitab ka löödud väravate arv ning samas ka suhtumine.:prill3:

Ruud
22.10.03, 18:10
Väravate poolest peaks olema FC Flora Hhamre :doh:

skint
22.10.03, 20:24
Originally posted by G Buffon

Hamre küll, aga Zahovaiko??? Mida see tegi???

leiba
22.10.03, 23:42
Teever, Hamre, Gruznov;)

Silver
23.10.03, 16:44
Ma arvan, et selle teema võiks suletuks lugeda. Hamre on kõikidest vastastest üle. Löödud väravatearv räägib juba parimast ründajast.

kotkas
30.10.03, 18:11
Hamre läheb siis Prantsusmaale testimisele.Edu talle.

Juveman
30.10.03, 20:18
Kindlasti on paremuselt teine,kui mitte esimene Kristen.Peale Tiitlivõitu ütles ta ju,et järgmine aasta üritab uuesti läbi lüüa Euroopas!Uuesti?!:doh:

ethan
31.10.03, 17:22
Originally posted by kotkas

nii kummaline kui see ka pole, Meistriliiga edukaimale väravakütile pühendatud teemat ma ei leidnud, aga kuna seegi teema on end ammendanud (teades, et Hamre on liiga parim ründaja, nagu ka statistika näitab), loekski seda praegu nö. \"tema teemaks\".

Hamre on jah minekul Prantusmaale, Lille\'i, testimisele. Planetfootball.com avaldas uudise eile, Norra press teadis asjast juba varem: pub.tv2.no (http://pub.tv2.no/nettavisen/sport/article149598.ece)

Lille\'i kodukal sellest veel juttu pole, küll aga foorumis, kus rõhutatakse maagilist 39 väravat 25-s mängus, ning rekordilist 7-t väravat ühest mängust ning tema taskukohast hinda. Hamrest pidavat huvituma veel ka Saksa ning Inglise klubi(-d). Mis mind aga veel üllatas oli Eesti liiga pidamist mingiks venelaste mõjusfääris olevaks mudaliiga taoliseks asjanduseks... ei teagi kuidas tõlkida seda asja. Igatahes, see tavaline arvamus välismaalaste seas noh.

Kahe eestlase kohta ei tea ka prantslased midagi.

Shrek
02.11.03, 21:16
Parim on minu arust Hamre teine oleks Zahhovaiko ja kolmas Teever

teoreetik
02.11.03, 23:13
Originally posted by ethan

Originally posted by kotkas

nii kummaline kui see ka pole, Meistriliiga edukaimale väravakütile pühendatud teemat ma ei leidnud, aga kuna seegi teema on end ammendanud (teades, et Hamre on liiga parim ründaja, nagu ka statistika näitab), loekski seda praegu nö. \"tema teemaks\".

Hamre on jah minekul Prantusmaale, Lille\'i, testimisele. Planetfootball.com avaldas uudise eile, Norra press teadis asjast juba varem: pub.tv2.no (http://pub.tv2.no/nettavisen/sport/article149598.ece)

Lille\'i kodukal sellest veel juttu pole, küll aga foorumis, kus rõhutatakse maagilist 39 väravat 25-s mängus, ning rekordilist 7-t väravat ühest mängust ning tema taskukohast hinda. Hamrest pidavat huvituma veel ka Saksa ning Inglise klubi(-d). Mis mind aga veel üllatas oli Eesti liiga pidamist mingiks venelaste mõjusfääris olevaks mudaliiga taoliseks asjanduseks... ei teagi kuidas tõlkida seda asja. Igatahes, see tavaline arvamus välismaalaste seas noh.

Kahe eestlase kohta ei tea ka prantslased midagi.

Igatahes loodan ma et ta siiski veel florast ära kohe pärast testimist ei lähe.Kuid mine sa tea,eks siis näe kui ta seal paar nädalat on ja eks me kuule sellest kui hea mulje ta seal jätab mängijana

Phillips
04.11.03, 14:30
pakuks Teever..ei ütleks sugugi,et kehvem kui hamre

ROOTSI KUNN
04.11.03, 15:26
Hamre võiks siiski aastakese veel Eestis mängida võibolla oleks meil siis parema loosiõnne korral ka Meistrite Liigas ,esimesest ringist kaugemale asja. Ta on klubiga korralikult kokku mänginud ja järgmisel aastal võib tõeliselt särama lüüa. Ka on meie omad noored aasta pärast tegijamad. Mõtlen: Lindpere,Zahovaiko,Klavan,Sahharov,Reinumäe jne.:) Kindlasti tõuseb kevadeks veel keegi põhisse. Moskva turniiril hea ennast tõestada.

13
08.11.03, 22:17
Vaieldamatult Teever:kiisu: Ahh,et miks.Vaadake poisi vanust ja siis mõelge mida ta paari aasta pärast teha võib:prill6:

13
08.11.03, 22:18
Originally posted by ROOTSI KUNN

Hamre võiks siiski aastakese veel Eestis mängida võibolla oleks meil siis parema loosiõnne korral ka Meistrite Liigas ,esimesest ringist kaugemale asja. Ta on klubiga korralikult kokku mänginud ja järgmisel aastal võib tõeliselt särama lüüa. Ka on meie omad noored aasta pärast tegijamad. Mõtlen: Lindpere,Zahovaiko,Klavan,Sahharov,Reinumäe jne.:) Kindlasti tõuseb kevadeks veel keegi põhisse. Moskva turniiril hea ennast tõestada.

Küsiti siiski parimat eesti ründajat mitte Vloora ründajaid.

sziczinche
22.12.08, 20:42
Nimetage eesti meistriliiga parim ryndaja???!!!

See aasta oli Teever, aga järgmiseks hooajaks eii oskagi nagu pakkuda. Keegi noortest võiks esile tõusta. :)

fcfloraforever
22.12.08, 21:03
noh tegelikult usun, et kui Post oleks Florasse jäänud oleks ta ka väravaküttide edetabelis eespool aga kuna ta siiski läks poolehooaja pealt ära ja lõpuks kaotas ainult 3 väravaga, siis ütlen, et Post.

atsetoon
23.12.08, 14:45
kui oled julmalt pikk töll, poolikutes on sellised snaiprid, kes suudavad sulle kõik tsenderdused otse vastu pead lüüa, ja sina pead lihtsalt pallile ette jäämam et see väravasse kukuks, siis pole raske palju väravaid lüüa.

Nahkpea
23.12.08, 14:53
kui oled julmalt pikk töll, poolikutes on sellised snaiprid, kes suudavad sulle kõik tsenderdused otse vastu pead lüüa, ja sina pead lihtsalt pallile ette jäämam et see väravasse kukuks, siis pole raske palju väravaid lüüa.

See oli nüüd küll väga madalalaubaline analüüs. Post ei löönud kaugeltki mitte kõik oma väravad peaga. Ja kui pikakasvulisel on niivõrd kerge väravaid lüüa, miks siis teised klubid mingit volaskit ette ei pane? Las passivad ka ees, et poolikud saaks neile "vastu pead lüüa".

Sa ei pea Posti parimaks hindama, aga pole mõtet ka oma rumalust demonstreerida.

joosep2
23.12.08, 15:04
Sinu võlks ka siis sinna värava ette tabureti peale panna ja las siis poolikutest snaiprid pommitavad vastu su lolli pead ja väravad muudkui tuleksid!:D

Ray
24.12.08, 12:38
Teever. Järgmise aasta... - Teever :D

taku*
24.12.08, 13:05
ahjukas. järgmine aasta... - ahjukas

AaviK
24.12.08, 14:28
Anier Anier - - - Anier