PDA

View Full Version : VfB Stuttgart

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6

PraS
09.08.03, 03:01
Kõik mis Stuttgarti puudutab siis siia!!!

kaala
09.08.03, 03:05
Originally posted by PraS

Kõik mis Stuttgarti puudutab siis siia!!!
stuttgardi ei puuduta midagi niiet pange teema kinni;P

mel21
09.08.03, 12:33
Austet Märt/PraS, sinu sümpaatia shvaabide vastu on minu mätta otsast vaadatuna igati kiiduväärt. Ehk oled aga pigem ise nõus antud alajaotust putitama, varustades soccerneti-komjuunitit matsaka infotulvaga VfB kohta. Sääraseid ühele klubile suunatud teemasid võiks veel olla *kiikab eriti puna-valgete ja must-kollaste poole*, kuid neidki peaks juhendama vastava klubi asjalik poolehoidja.

Tegin tillukese paranduse meeskonna pärisnimesse teema pealkirjas (Vfb-->VfB).

PraS
09.08.03, 15:01
Originally posted by mel21

Austet Märt/PraS, sinu sümpaatia shvaabide vastu on minu mätta otsast vaadatuna igati kiiduväärt. Ehk oled aga pigem ise nõus antud alajaotust putitama, varustades soccerneti-komjuunitit matsaka infotulvaga VfB kohta. Sääraseid ühele klubile suunatud teemasid võiks veel olla *kiikab eriti puna-valgete ja must-kollaste poole*, kuid neidki peaks juhendama vastava klubi asjalik poolehoidja.

Tegin tillukese paranduse meeskonna pärisnimesse teema pealkirjas (Vfb-->VfB).

võin ikka aidata selles valdkonnas.....
siia teemasse lisan siis varsti natuke infi!!!!

mel21
09.08.03, 16:14
võin ikka aidata selles valdkonnas.....
siia teemasse lisan siis varsti natuke infi!!!!

Võta või jäta...

Siinkohal oleks kõbus viidata yheksa tänasele arvamusele meie esirallisõitja nimelise teema all. Viimati on sagenenud uudiste/tulemuste kopi-peistimine, mis aga foorumile kui suhtlusplatvormile ei anna midagi juurde. Uudisnupp võib küll iseenesest olla, kuid tegeliku väärtuse teiste soccernetlaste jaoks annab alles selle (subjektiivne) kommenteerimine, mis omakorda ärgitab taas kolleege lisama/vastu vaidlema/vihast kõrvu kissitama.

Seega jääb sinu ülesandeks just Stuttgarti puudutavate uudiste-mängu kommentaaride vms panemine laiemasse konteksti, andes neile omapoolse arvamusega lisaväärtust. Sellega muudad ka oma lemmikklubi teiste jaoks atraktiivsemaks.

PraS
09.08.03, 16:23
Selle aasta VfB Stuttgarti koosseis:

Väravavahid:
1.Timo Hildebrand
23. Dirk Heinen
31. Diego Benaglio

Kaitse:
2. Andreas Hinkel
3. Timo Wenzel
4. Rui Manuel Marques
5. Marcelo José Bordon
6. Fernando Meira
21. Philipp Lahm
29. Steffen Dangelmayr

Poolkaitse:
7. Silvio Meißner
8. Jurica Vranjes
12. Heiko Gerber
13. Christian Tiffert
15. Alexander Hleb
16. Horst Heldt
20. Zvonimir Soldo
25. Michael Mutzel

Rünne:
11. Ioannis Amanatidis
18. Jeronimo Cacau
19. Imre Szabics
22. Kevin Kuranyi

lauri59
09.08.03, 18:40
Mina ei tunne sealt kedagi, ültse suht mõttetu teema.Niikunii 2 nädalaga on see teema unustatud.

fitti
09.08.03, 18:45
Originally posted by lauri59

Mina ei tunne sealt kedagi, ültse suht mõttetu teema.Niikunii 2 nädalaga on see teema unustatud.

a slavat ja bobikut tunned? palju toredaid inimesi. ültse.:P

Aramis
10.08.03, 10:35
Originally posted by lauri59

Koondislasi peaks ikka üks korralik jalkafänn teadma ja neid näen ma seal esimese tsekkiga neli tükki.

2mSööt3mMööda
10.08.03, 11:19
http://www.hot.ee/daywalker55/logo.gifVfB Stuttgart

Tegemist on siis ühe Lõuna-Saksamaa jalgpalliklubiga mis asutati aastal 1893. klubi on jätnud suure jälje Saksamaa jalgpalli ajalukku tulles Bundesliiga võitjaks hooaegadel: 1949 - 1950, 1951 - 1952, 1983 - 1984 ja 1991 - 1992. Klubi on võitnud kolmel korral ka Saksamaa cupi (aastatel:1954, 1958, 1997) ning ühe korra ka Saksamaa Superkarika(aastal 1992].

Kodustaadioniks on neil 51165 inimest mahutav \"Gottlieb-Daimler-Stadion\".pilt1 (http://www.hot.ee/daywalker55/staadion.jpg) pilt2 (http://www.hot.ee/daywalker55/staadion1.jpg)
pilt3 (http://www.hot.ee/daywalker55/staadion2.jpg)

VfB Stuttgardi vormid näevad välja siis sellised: home (http://www.hot.ee/daywalker55/kodu.jpg)
away (http://www.hot.ee/daywalker55/away.jpg)

Hetkel on klubi treeneriks Felix Magath ning abitreeneriteks:Krassimir Balakov, Seppo Eichkorn, Eberhard Trautner, Jochen Rücker. Klubi president on Erwin Staudt.

Hooaeg 2003/2004 meeskond näeb välja selline meeskonnapilt (http://www.hot.ee/daywalker55/meeskonnapilt.jpg)

ülemine rida, vasakult paremale:Jurica Vranjes, Kevin Kuranyi, Zvonimir Soldo, Marcelo José Bordon, Fernando Meira, Timo Wenzel, Steffen Dangelmayr,
Thomas Schneider, meeskonna maskott Fritzle
teine rida, vasakult paremale:abitreener Seppo Eichkorn, abitreener Krassimir Balakov, Rui Manuel Marques, Michael Mutzel, Ioannis Amanatidis, Diego Benaglio, Alexander Hleb, Heiko Gerber, Andreas Hinkel, Imre Szabics, Zeugwart Michael Meusch, Peatreener Felix Magath
alumine rida, vasakult paremale:psühoteraupeut Gerhard Wörn, psühoteraupeut Gerhard Egger, Philipp Lahm, Cacau, Dirk Heinen, Timo Hildebrand, Christian Tiffert, Silvio Meißner, Horst Heldt, abitreener Jochen Rücker, abitreener Eberhard Trautner.

PraS
10.08.03, 22:19
VfB Stuttgart - Hertha 0:0(0:0)

Publikut: 35.000

Kollased Heldt - Bobic, Dardai, Kovac, Marx
Punane: Wichniarek

Stuttgart: Hildebrand - Hinkel, Meira, Bordon, Gerber - Hleb, Soldo (59. Meißner), Vranjes, Heldt (83. Cacau) - Kuranyi, Amanatidis (46. Szabics)

Hertha: Kiraly - Rehmer, van Burik, Simunic, A. Friedrich (78. Lapaczinski) - Goor, Dardai (67. Marx), Kovac - Zecke - Wichniarek, Bobic (64. Karwan)

EgoTrip
12.08.03, 22:26
Originally posted by daywalker

www.hot.ee/daywalker55/logo.gifVfB Stuttgart

Tegemist on siis ühe Lõuna-Saksamaa jalgpalliklubiga mis asutati aastal 1893. klubi on jätnud suure jälje Saksamaa jalgpalli ajalukku tulles Bundesliiga võitjaks hooaegadel: 1949 - 1950, 1951 - 1952, 1983 - 1984 ja 1991 - 1992. Klubi on võitnud kolmel korral ka Saksamaa cupi (aastatel:1954, 1958, 1997) ning ühe korra ka Saksamaa Superkarika(aastal 1992].

Stuttgardil oli väga raske tulla aastatel 1949-50 ja 1951-52 Bundesliga meistriteks, sest Bundesliga loodi aastal 1963

scholl7
12.08.03, 22:50
no a saksa meistrix ta igatahes tuli. anname andex selle eksimuse :D

PraS
16.08.03, 20:13
Borussia M\'gladbach - VfB Stuttgart 0 - 1(0 : 0)
Publik:30 700
V:Baretto Cacau (33)
Hoiatused:Strasser 12,Skoubo 41 - Gerber 11, Tiffert 27, Vranjes 90

Borussia M\'gladbach : 1-Jorg Stiel,5-Sladjan Asanin,19-Bernd Korzynietz,15-Marcello Pletsch,7-Jeff Strasser(85.Sverkos),24-Peer Kluge,8-Ivo Ulich(61.Demo),27-Marcel Ketelaer,11-Joonas Kolkka, 17-Morten Skoubo(61.Van Lent ),13-Joris Van Hout.

VfB Stuttgart: 1-Timo Hildebrand,5-Marcelo Bordon,2-Andreas Hinkel,6-Fernando Meira, 12-Heiko Gerber,16-Horst Heldt(63. Lahm),15-Aleksander Hleb(8. Tiffert),20-Zvonimir Soldo(76.Meissner),8-Jurica Vranjes,18-Jeronimo Baretto Cacau,22-Kevin Kuranyi.

PraS
28.08.03, 20:19
Grupp E:

Manchester United (Inglismaa)
Ateena Panathinaikos (Kreeka)
Glasgow Rangers (Šotimaa)
Vfb Stuttgart (Saksamaa)

Nii siis ma arvan et meil on päris head võimalused siit edasi saada.
ManU - vaadates nende tulemusi koduliigas siis tunduvad nad küll väga kõvad, kuid kaua nad ikka võitmatud on?

Ateena Panathinaikos - kodus on nad kindlasti väga tugevad, kuid mitte hirmkõvad.Ja Olisadebet pole neil ka veel ja seetõttu pole nad ehk nii teravad ründes.

Rangers - nendel on mured kaitses ja veel barry on ka neilt lahkumas ja seega jääb ka nende keskväli nõrgemaks.

Kokkuvõttes näen ma, et lõpetada vähemalt II kohal selles grupis on vägagi võimalik.

kaala
29.08.03, 17:43

Grupp E:

Manchester United (Inglismaa)
Ateena Panathinaikos (Kreeka)
Glasgow Rangers (?otimaa)
Vfb Stuttgart (Saksamaa)

Nii siis ma arvan et meil on päris head võimalused siit edasi saada.
ManU - vaadates nende tulemusi koduliigas siis tunduvad nad küll väga kõvad, kuid kaua nad ikka võitmatud on?

Ateena Panathinaikos - kodus on nad kindlasti väga tugevad, kuid mitte hirmkõvad.Ja Olisadebet pole neil ka veel ja seetõttu pole nad ehk nii teravad ründes.

Rangers - nendel on mured kaitses ja veel barry on ka neilt lahkumas ja seega jääb ka nende keskväli nõrgemaks.

Kokkuvõttes näen ma, et lõpetada vähemalt II kohal selles grupis on vägagi võimalik. ma oleks ikka rangersi asemel rooba klubi tahtnud siin näha.:) rooba oleks manu vastu saanud mängida ja puha

fennek4
30.08.03, 02:35
täiesti uskumatu!!!

siin ma olen - üks hiiglamasuur vfb-fänn! täiesti uskumatu, et ma täna selle foorumi siin leidsin!

väike täpsustus ülevaltoodule - saksa meistrid olime ka 1984 ja 1992, nii et 4 korda (me oleme praegu 4 mängupäeva järel ainuke meekond ilma vastasväravata, ajaloos on seda paar korda ette tulnud ja need meeskonnad on tollelhooajal ka meistriks saanud, nii et loodan, et poisid jätkavad traditsiooni)

ka saksa karika oleme v6itnud: 1954,1958 ja 1997

euroopa karikas oleme kahel korral finaalis mänginud, 1989 neapeli vastu, 1998 stockholmis chelsea vastu, kahjuks m6lemal korral jäänud potist ilma.

ma olen siin stuttgardis suht lähedal infole ja muule, nii et kui miskit küsida, olen heameelega n6us vastama. kui mina ei tea, siis teab mu abikaasa kindlapeale, ta juba ülw 10 aasta vfb liige ja on nii m6nedki m66nad läbi teinud, muuhulgas ka stockholmi.

meeskond on momendil t6epoolest vägagi huvitav, noored poisid, kellest on näha, et neile pakub palju r66mu.

loodan, et seda foorumit siin jätkub pikaks!

fennek4
30.08.03, 02:39
uups, see info meistritest oli ju juba üleval, sorry

alosan
31.08.03, 12:22
VFB´l on tohutulp potensiaali rikas meeskond ja VÄGA HEA treener... kui nad suudavad oma meeskonda vähegi koos hoida, siis paatri aasta pärast on nad Saksamaa kui isegi mitte kogu Euroopa tipus.

NB! Nii mõnigi teine tippklubi Euroopas võix eeskuju võtta klubi noorte talentide tehasest...näit. Kuranyi, Hleb, Tiffert, Hinkel (kui nimetada vaid mõned)!!!!!!

:õnnelik:

kaitz
31.08.03, 21:32
Omalt poolt lisan,et Karika esimesest ringist said veenva4-0 vöidu.
Edu Stuttgardile MEISTRITE LIIGAS.

PraS
31.08.03, 22:22
Originally posted by kaitz

Omalt poolt lisan,et Karika esimesest ringist said veenva4-0 vöidu.
Edu Stuttgardile MEISTRITE LIIGAS.

Võit jah tuli 4:0 ja seda Bayer 04 Leverkuseni(am) üle.
Mängust niipalju, et Emanuel Centurión sai oma debüüt mängus jala valgeks. Magath leidis, et poiss peab veel vormi koguma ja seetõttu võttis ta peale esimest poolaega välja.Mängu saatus otsustati teise poolaja alguses, kui Szabics(2) ja Cacau kollitasid 7 minuti jooksul.

PraS
09.09.03, 23:03
Nii siis täna meil tähtpäev Me saame täna 110 aastaseks.

Ma siis ei hakka enam meie saavutusi välja tooma kuna nad on juba eelnevalt siia toodud.Aga sel aastal me siis teeme Meistrite liiga(alagruppifaasi pole me veel jõudnud ) debüüdi ja loota on, et see lõppeb edukalt meile kevadel:)

Henri19
10.09.03, 01:37
saksamaa jalgpallifännina proovin siis kah hoida end kursis vfb tegemistega. kuigi vfb mulle suht võõras teema ei hakka siin valju häält tegema, aga loodan ainult et nad selle kuradi manu ahju panevad. keegi fritsudest võiks ikka meitrite liigas tegusid teha, eelmine aasta oli ikka küll masendav. loodame siis see aasta vfb edu. :lahe:

kaitz
10.09.03, 22:58
Kinndlasti panevad Manu ahju
Nisteroy nullitakse ära .,sest kogu mäng suuremalt jaolt käib läbi tema.:D

fennek4
10.09.03, 23:24
puhhhhh, unistada ju v6ib....

momendil mängib kurany saksa meeskonna algkoosseisus shotlaste vastu, loodan, et temagi saab täna nii koondises kui ka sel hooajal üldse jala valgeks. mäng on tal väga hea ja see 1-0 puhta ainult tänu meie kuratorile!

fennek4
14.09.03, 16:08
FC Schalke 04

1 Frank Rost
2 Nico van Kerckhoven
3 Anibal Matellan
4 Dario Rodriguez
7 Levan Kobiashvili 76 Min. Sven Vermant
9 Hamit Altintop
11 Ebbe Sand 76 Min. Eduard Glieder
13 Eduardo Alcides
15 Tomasz Waldoch (kollane kaart)
20 Christian Poulsen
22 Victor Agali

VfB Stuttgart
1 Timo Hildebrand
2 Andreas Hinkel
5 Marcelo José Bordon 46 Min. Christian Tiffert
6 Fernando Meira
8 Jurica Vranjes
12 Heiko Gerber
15 Alexander Hleb 84 Min. Ioannis Amanatidis
16 Horst Heldt 62 Min. Silvio Meißner
18 Jeronimo Cacau
20 Zvonimir Soldo (kollane kaart)
22 Kevin Kuranyi

igatahes v6ib 0:0 tulemusega väga rahule jääda, schalke areenal pole kunagi kerge mängida ning tuletagem meelde - eelmine aasta kaotasime 2:0.

meil olid kohe alguses kaks 100% shanssi juhtima minna, siis aga andsime mängu täielikult käest...mäng oli ainult meie värava all, kontershanssidest ei tulnud samuti midagi välja, kuid 6nneks hoidsime värava puhta.

teine poolaeg oli juba p6nevam, isegi nii m6nigi väravav6imalus ning mis peaasi - me mängisime ja ei olnud vaid kaitses.

meie probleemiks on ikkagi balakov, 6igemini ta puudumine, sest talle väärilist mantlipärijat pole. hleb ja heldt ei suutnud eile keskväljakul millegi suurepärasega hakkama saada.

kuid me oleme ainus bl klubi, kel pole vastasväravat - timo on sel alal nüüdseks rekordimees ja sellega seoses pole meil ka veel ühtki kaotust. nii et üldkokkuv6ttes v6ib rahule jääda ning nüüd glasgow mängule teisipäeval kontsentreeruda. loodan väga, et bordoni puusga selleks ajaks k6ik korda saab.

fennek4
14.09.03, 16:11
kollaste kaartidega oli eile ikka nii:

45 Min. Christian Poulsen

82 Min. Victor Agali

41 Min. Horst Heldt

fennek4
20.09.03, 19:24
kaotus rangersile teisipäevaloli üks kibedamaid, mida mina vfb-ga tundnud olen.....kui mängitakse halvasti ning siis kaotatakse, siis on ka pahasti, aga mitte nii, kui teisipäeval, kus mäng oli meie poole pealt t6esti ok, esimene värav väga heal momendil ja teisel poolaja täielik kontroll mängu üle...ja siis, peaaegu nagu oleks ise omale värava löönud ja sellest obadusest veel virgumata, siuhti ja 2:1.

ainus, mis meil sealt kaasa v6tta - 6ppetund!

täna näitasimegi, et oleme 6pivalmid - kuranyi on jälle enesekindluse tagasi saanud - dortmundi vastu 1:0 v6it viimse kohani väljamüüdud kodustaadionil! ja fännid on rahul, t6eliselt rahul!

kui millegi üle viriseda, siis ainult, et värav6imalusi oli palju rohkem ja et ometi rohkem neist v6imalustest väravaga l6ppeks!

fennek4
20.09.03, 19:27
ja timo värav on ikka veel puutumatu!!! jehhuuu!

Trezeguet
21.09.03, 12:38
Nende parim mängija on Kuranyi!!!!!:D

woodoo
22.09.03, 19:49
Teab keegi rääkida sellisest tüübist nagu Felix Magath.
Niipalju kui mina tean, on ta üks siukesi tüüpe kes teeb s.tast saia.Kuid vanasti kaasnes selle saia tegemisega mängijate protestid kuna Magathi trennid pidid olema rängad.Nii rängad et vutimees Salou ütles nii \"Felix Magath ist der letzte Diktator Europas.\" Lisaks suutis ta tihti minna raksu klubi presidentidega.
Ma ei ole enam saksa liigat näind 2 aastat.Tahaks teada kas Magath on ikka sama kuri või on ta muutund targemaks (human touch) ja ei piitsuta lamppi.
Igatahes ,ta on VfB mülkast parnassile tagasi viinud.
Lõpetuseks üks kild veel Magathist
Jan-Aage Fjörtoft ütles nii kui Frankfurt jäi BL püsima ;Ob Felix Magath auch die Titanic gerettet hätte, weiß ich nicht - auf jeden Fall wären alle Überlebenden topfit gewesen

fennek4
22.09.03, 20:51
magathist, v6ib öelda, et nii meeskond kui treener otsisid teineteist ja leidsidki. eks magath tuli stuttgardissegi meeskonda liigast väljakukkumisest päästma, sel alal oli ta endale juba nime teinud, aga millegipärast kauemaks püsima polnud suutnud jääda. tol 2001 aastal olin minagi, nagu suht paljud fännid kurvad, et rangnick treeneriametist lahti lasti ja \"tulet6rjuja\" \"Quälix\" magath asemele pandi. ja sel aastal hoidsime k6ik pöialt, et magath assaueri pakkumist schalkesse minna ometi vastu ei v6taks.......

bl-is valiti ta eelmise hooaja \"aasta treeneriks\"

17
22.09.03, 21:01
Originally posted by Trezeguet

Nende parim mängija on Kuranyi!!!!!:D

Tegelt pole Kuranyil häda midagi.CM-is on ta näiteks Saksamaa koondise põhiründaja... vähemalt aastal 2006...

H.M Murdock
22.09.03, 23:25
Originally posted by Roberto Carlos

Tegelt pole Kuranyil häda midagi.CM-is on ta näiteks Saksamaa koondise põhiründaja... vähemalt aastal 2006...

fakin idiot

ei mul ei ole hirm naha all,miks peakski.......and the idiots...make it two
btw:ei hakand uut posti tegema,liiga mõtetu ja vabandan OT pärast

fennek4
23.09.03, 01:12
Originally posted by H.M Murdock

Originally posted by Roberto Carlos

fakin idiot

kas hirm naha all vä?

fennek4
23.09.03, 01:15
mul on üks küssa laiemale ringile - kus te 1.oktoobri mängu vaatate? kas on tallinnas m6ni pubi v6i koht, kus rohkem saksa-jalgpalli-meelsed koos on? ja vfb-manu mängu ülekantakse?

PraS
27.09.03, 20:20
Originally posted by fennek4

mul on üks küssa laiemale ringile - kus te 1.oktoobri mängu vaatate? kas on tallinnas m6ni pubi v6i koht, kus rohkem saksa-jalgpalli-meelsed koos on? ja vfb-manu mängu ülekantakse?

mängu kantaxe yle Hiiu Pubis ........... ja muidex saime me jälle võidu ja seekord hoidsime jälle oma tagala puhta ja tulemus oli 3:0 :)

EgoTrip
30.09.03, 15:35
Eelmine hooaeg näitas, et Stuttgardil on väga hea hoog. Ma mõtlesin, et see mingi nähtus (nagu Blackburn tuli mingi 90-ndatel Inglise meistriks) ja järgmine hooaeg kuskil keskel lõpetab. Aga praeguse seisuga mängib Stuttgart väga hästi. Saksamaal ollakse liidrid ja värav on hoitud puhtana 7 mängu(!). Nüüd ma ootan lausa huviga ManU. mängu. Ma nii lootsin, et TV3 näitab seda mängu (ikkagi ManU. see oleks pidanud Mardisalule meelepärane olema) aga näitab hoopis Reali. Aga ma olen mingi 90% kindel, et Stuttgart võidab ManU-t.

Kaarel
30.09.03, 18:54
SAT1 pealt võid seda ka otse näha.

FCB
01.10.03, 01:40
jah sat1 näitab otse mis värk on .
loodan ka bayernifännina et et stuttgart homme manu vastu nulli hoiab ja ees mõne ära lööb , neid lööjaid on neil piisavalt .
Cacau on näitaks üks huvitav mängija , kes eelmine hooaeg nürnbergi eest mitmeid ilusaid kolle lõi , aga see hooaeg veel suht nähtamatu olnud , eks ta ükskord avaneb .
aga kõigepealt on vajamanu vastu püsida , ja siis veel natuke bundesligas nulli hoida ja nullirekord võib saada uue omaniku ;)
edu

17
02.10.03, 00:46
Ja ManU ongi purustatud.Noh mis nüüd purustatud, aga võidetud 2-1.ManU värava autor nistekas pendlast.Stuttgart oleks võinud ka 3-1 võita, kuid Howard suutis pendla tõrjuda:deemon: Igatahes jõudu ja jaksu Stuttgardile edaspidiseks:)

mel21
02.10.03, 00:46
Auf, auf, VfB --- auf, auf, VfB!

Te olete hetkel BLi silmailu. Järgmine kord aga palun veidi kindlamat võitu, käed värisevad siiani.

EgoTrip
02.10.03, 11:45
Mida ma ütlesin aaaye, võitsidki ära. Ma oleks võinud kellegiga kihla vedada, et ManU. kaotab. Einoh kahju ainult sellest, et koolis ma pakkusin 3-1 võitu ja, et Howrd pendla tõrjus. Oleks seis tulnud 3-1 oleks ma mingi 60.- saanud - seegi on raha.

kaitz
02.10.03, 13:58
SUPPER STUTTGARD JÄTKAKE SAMAS VAIMUS EDASI!!!
KUIGI MANU VALDAS PALLI ROHKEM OLI STUTTGARDI KAITSE SEE MIS MÄNU RÜNNAKUD 100%PEATAS. SUPPER!!!.:P

FCB
02.10.03, 19:00
jaa jaa , tuletõrjuja felix magath on kõva töö stuttgardi mängus ära teinud .
kaitsemäng ja kontrarünnakud on super .
mängu tegija oli ungarlane Imre Szabics , mees kes veel eelmine hooaeg istus sturmi grazi (vist) varumeestepingil , jällegi väga hea ost magathi poolt (kui seda ostuks saab nimetada , mees saadi ilma üleminekutasuta) .

EgoTrip
05.10.03, 19:20
Eh, kahju, et eile ei suudetud võita liiga viimast 1.FC Kölni. Need kolm punkti oleks kulunud marjaks ära. Äkki keegi nägi mängu ja oskab kommenteerida lähemalt mängust.

kaitz
08.10.03, 15:48
Mäng oli päris huvitav võimalusi mõlemal aga Stuttgardil paremad värava löömis momendid, Kölni väravavavah tegi vähemasti 4 suurepärast tõjet mis päästiski kölni !!!
Stuttgardil võib-olla andis tunda Meistriteliiga mäng Manuga.
Tabel ju siiski üsna tihe esiotsas.Stuttgard siiski ainus kes pole oma väravasse ühtegi kolli lasknud lüüa vot.:P

La Motta
16.10.03, 17:44
Stuttgard owns...

fennek4
18.10.03, 19:50
nonii, tänane mäng werder bremeniga.

bremen nagu teada pesitseb samuti bl tabeli tipus, kindlasti p6hjusega. eks selle nädala kuuldused ailtoni ja krstajic\'i minekust schalkesse k6igutas meeskonna terviklikkust, mis meile muidugi kasuks oli.

SV Werder Bremen: Reinke, Davala (76.Daun), Ismael, Krstajic, Stalteri (59.Charisteas), Baumann, Ernst, Lisztes, Micoud, Klasnic, Ailton (68.Haedo-Valdez)

VfB Stuttgart: Hildebrand - Hinkel, Meira, Bordon, Gerber - Soldo(45.Meissner), Vranjes - Hleb, Heldt (70.Tiffert), Szabics (90.Husterer) , Kuranyi

p6nev mäng, esimese poolaja 30 minutit werdlased sundisid meid ikka tugeva pinge alla, nii m6nigi hea v6imalus ei l6ppenud meie 6nneks väravaga. 31. minutil oli hinkelilt t6eliselt maailma-klaasis läbiminek kahest werdlasest, täpne sööt szabicsile ning värav! paar minutit hiljem näitasid hleb+kuranyi sama (tuletas meelde isegi nats manuga mängu). ja eriti kui me veel penalti (45.) mööda l6ime!!!! igatahes oli selles mängus t6esti olemas k6ik, mis ühe mängu vaadatavaks ja pingeliseks teeb. sest.....60. minutil l6i ka charisteas timole tema esimese värava sel bl hooajal. kuigi!!!! pall oli täiesti ja tervikuna enne olnud üle otsajoone! werder pani siis muidugi mängu k6ik, mis tal panna oli - kolm ründajat ja pall oli suurema osa ajast siiski werderi käsutuses. ja 88. minutil sai bordon kollase-punase kaardi - et palli minema l6i! aua, see saab olema järgmiseks mänguks wolfsburgiga üks valus koht!

kuid me oleme t6epoolest head! isegi sellise raske, pinge all oleva mängu suutsime oma nutikusega ikkagi v6ita! ja 90. minutil otsustava 1-3 (tiffert) lüüa!

fennek4
23.10.03, 01:36
ja tänane mäng ateenaga. tänane 6htu on siin stuttgardis suht jahe, ju olid soojamaalased kreeklased siin veidi külmakrambis. kuid publikul staadionil küll külm ei olnud, lihtsalt meeleolu oli niiv6rd kuum!

vfb mängib nagu vana mees, pole me enam midagi need metsikud noored, kelleks meid peetakse, mängime just niipalju, kui vaja ja v6idame mängu külma k6huga ja isegi kui sellistel meestel, nagu hleb ja hinkel just k6ige parem päev polnud, ei m6juta see meeskonna mängu tervikuna. muidugi oli ateena suht n6rk täna, v6i täpsemalt öeldes, just nii tugev, kui tugev meie tal lasksime olla, 90 minuti jooksul 3 väravav6imalust.....ühe puhul oli timo muidugi jälle omal kohal!

VfB Stuttgart: Hildebrand - Hinkel, Meira, Bordon, Lahm - Vranjes(77.Meißner), Soldo (C), Hleb, Heldt(62.Tiffert) - Szabics(84.Amanatidis), Kuranyi

Panathinaikos Athen: Nikopolidis (C) - Seitaridis, Henriksen, Morris, Fissas - Maric, Michaelsen, Zutautas, Bassinas, Münch(69.Konstantinidis) - Papadopoulos(46.Konstantinou)

kollane kaart: 45. meira

ja vaadates alagrupi tabelit - oleme otsese v6rdluse alusel esimesed!!!ei tea,kas juba v6ib tasahilju kaheksandikfinaalist unistada? kaks v6itu järgmistest kolmest mängust on ju isegi peaaegu et reaalne.

PraS
24.10.03, 02:57
Veidi meie noorest väravavahist.

Samal ajal kui põhimeeskonna mängijad panathinaikosega võitlesid võidu välja, teenis ka meie 3-s väravavaht võidupunkte U20 mängus itaaliaga. Sveits võitis siis itaaliat 2:0 ja meie noor väravaht Benaglio oli platsil 90 minutit.

fennek4
25.10.03, 19:27
järjekordne tööv6it! 1-0 kodustaadionil wolfsburgi vastu, mäng oli lahtine, paljude väravav6imalustega, timonaator säras taas oma väravas hoides ta puhtana!

meie kaitsjad on oma nime poolest naljakad - kes saksa keelt nii palju ei m6ista - lahm tähendab halvatud ja hinkel lonkajat :D hea, et nad oma nimele au ei tee!

PraS
03.11.03, 00:50
halb uudis ---->>> http://www.soccernet.ee/news.php?id=5153

kuid jah ma arvan pigem, et soldo nihkub keskkaitsesse ja meissner hakkab tegutsema kaitsva poolikuna.

fennek4
05.11.03, 00:40
tänase koosseisu alusel oli küll nii, et bordoni asendab wenzel meißner pingil.

ja mingil hetkel peab ju see 6humull l6hkema, ootan ja ootan, aga ei mingit meeskonna kokkukukkumist! v6i polegi 6humull? et olemegi head, t6epoolest head.

tänase mängu esimene poolaeg ateenaga oli küll üks närvik6di. k6igepealt oli plats kui mudamülgas, enne mängu käisid juba läbirääkimised uue mängukuupäeva üle, et väljaku kehva olukorra t6ttu mäng edasi lükata. ja siis meie poisid libisevad seal edasi ja tagasi, rohkem k6huli, kui jalgadel. pall lendab nii m6nigi kord sentimeetrite kaugusel väravast mööda ning timo! timo, sa oled mu kangelane! t6epoolest, maailmaklass, millist väravakaitset sa näitasid! v6ib-olla oli süüd ka algrivistusel, mis meie keskvälajku hlebi ja heldita suhteliselt haavatavaks muutis, igatahes olin juba peaaegu, et uskumas, et täna on siis saabunud see päev, kus meie j6ud, nii füüsilised kui vaimsed on kokkukukkumas.

aga juba esimese poolaja viimased minutid lubasid veidi lootust. ja teiseks poolajaks tulidki hleb ja held vahetades välja vranjesi ja amanatidise. kuid k6igepealt prohmakas - 1-0 ateenale, 60. minutil Konstantinou kauglöögist värav. ehk oligi seda meile vaja, et üles ärkaksime! (tuleta meie mängu laupäeval freiburgiga meelde!)

68.minutil l6id küll kreeklased endale ise värava, aga mänguliselt olime palli juba enda kontrolli alla saanud! ja kuranyi 75. minutil l6igi värava!

ja andi hinkel! seda ei juhtu just iga päev, kui hinkel värava lööb!!!!!!! mängib külmalt läbi kahe kaitsja ja 1-3!

ja paganapamapagan, mida ma paremat tahta oskan! JJJEEEEEEEEEEE

Aramis
05.11.03, 09:17
Originally posted by fennek4

tänase koosseisu alusel oli küll nii, et bordoni asendab wenzel meißner pingil.

ja mingil hetkel peab ju see 6humull l6hkema, ootan ja ootan, aga ei mingit meeskonna kokkukukkumist! v6i polegi 6humull? et olemegi head, t6epoolest head.

tänase mängu esimene poolaeg ateenaga oli küll üks närvik6di. k6igepealt oli plats kui mudamülgas, enne mängu käisid juba läbirääkimised uue mängukuupäeva üle, et väljaku kehva olukorra t6ttu mäng edasi lükata. ja siis meie poisid libisevad seal edasi ja tagasi, rohkem k6huli, kui jalgadel. pall lendab nii m6nigi kord sentimeetrite kaugusel väravast mööda ning timo! timo, sa oled mu kangelane! t6epoolest, maailmaklass, millist väravakaitset sa näitasid! v6ib-olla oli süüd ka algrivistusel, mis meie keskvälajku hlebi ja heldita suhteliselt haavatavaks muutis, igatahes olin juba peaaegu, et uskumas, et täna on siis saabunud see päev, kus meie j6ud, nii füüsilised kui vaimsed on kokkukukkumas.

aga juba esimese poolaja viimased minutid lubasid veidi lootust. ja teiseks poolajaks tulidki hleb ja held vahetades välja vranjesi ja amanatidise. kuid k6igepealt prohmakas - 1-0 ateenale, 60. minutil Konstantinou kauglöögist värav. ehk oligi seda meile vaja, et üles ärkaksime! (tuleta meie mängu laupäeval freiburgiga meelde!)

68.minutil l6id küll kreeklased endale ise värava, aga mänguliselt olime palli juba enda kontrolli alla saanud! ja kuranyi 75. minutil l6igi värava!

ja andi hinkel! seda ei juhtu just iga päev, kui hinkel värava lööb!!!!!!! mängib külmalt läbi kahe kaitsja ja 1-3!

ja paganapamapagan, mida ma paremat tahta oskan! JJJEEEEEEEEEEE

Surepärnae kommentaar! Väga hea meel Stuttgarti üle minulgi!

Tasku
07.11.03, 10:57

halb uudis ---->>> http://www.soccernet.ee/news.php?id=5153

kuid jah ma arvan pigem, et soldo nihkub keskkaitsesse ja meissner hakkab tegutsema kaitsva poolikuna.

Operatsioon läks kenasti

“Ma tunnen palju paremini täna,” ütles VfB kaitsja Marcelo José Bordon teisipäeva hommikul. Arstide sõnul läks operatsioon nii nagu plaanis oli ja komplikatsioone ei esinenud.Bordon peaks treeningutel osalema hakkama 2 nädala pärast.

„Ma loodan, et ma olen võimeline alustama treeninguid kahe nädala pärast,“ ütles Marcelo José Bordon.

fennek4
08.11.03, 22:13
ohh, aramis, tänud komplimendi eest!

tänase mängu kohta frankfurdis aga polegi midagi palju head öelda, mängisime vägagi lohakalt ja ainus hea asi on, et me 0-2 v6itsime ja edasi tabeli tipus oleme.

l6puminutitel oli veel rüselemist ja nii cipi frankfurdist kui meie meira said punased kaardid, karm otsus kohtunikult.

nüüd tuleb järgmine mäng hannoveri vastu nii ilma bordoni kui ka meirata hakkama saada, see pole sugugi lihtne! loodan, et asi vaid ühe mägu keeluga piirdub......

nüüd aga kaks nädalalt vahet, muidugi vaid neile, kes rahvuskoondistes ei mängi.

EgoTrip
22.11.03, 22:13
ye, ye.
Stuttgart on praegu ikka ilget heas hoos. Täna pandi siis Hannover kotti tulemusega 3-1. Kas keegi mängu näinutest osakab mängu kommenteerida

fennek4
26.11.03, 20:28
tegelikult oli laupäevase mängu haripunkt veidi enne mängu - nimelt tahvil tehti teatavaks, et andi hinkel oma lepingu vfb-ga pikenab kuni aastani 2007 (see on kuni peale 2006 aasta mm.i!) - staadion r6kkas, ja nii m6nelgi tulid pisarad silma....nii oodatud oli see! k6ik see hinkeli-kuranyi lepingute lood siinsetes lehtedes olid juba peaaegu et talumatud - vfb enda koduleht neid k6iki enam ei kommenteerinudki! nüüd jääb veel üle oodata, mida kuranyi otsustab - v6ib-olla aga ka teatatakse enne tänast mängu, et ta lepingut pikendab.

3-1 v6it hannoveri üle oli kaheksas v6it järjest kohustuslikes mängudes - järjekordne rekord, mille see meeskond on t6statanud. ja kolmteist mängu järjest pole me kaotanud!

mäng ise oli suhteliselt rahutu meie poolt, eriti kui meil kaitses sellised mehed, nagu meira ja bordon puuduvad. timo oli väravas taas hiilgamas, eks suures osa tänu temale (ja mis seal salata, ka väravapostidele) meile see v6it tuli.

väga r66mustav on mulle isiklikult, et meißner kaks väravat l6i! ja et centurion mängis oma pool tundi kaasa - loodetavasti saab temast üks väga hea mängija hlebi k6rval - k6ik eeldused selleks on tal olemas, teeb palliga t6epoolest v6imalikke ja v6imatuid trikke.

ja täna keskpäeval oli stuttgart juba shotlasi pungil täis, tuiavad ja laaberdavad ja laulavad k6vasti ja valesti siin.......

fennek4
27.11.03, 00:50
mul s6nu pole enam.....

lähen külmkapi kallale shampa järele, proosit!!!!!!

Aramis
27.11.03, 01:17
Juhhuu! Kõigile õnne, kes Stuttgartile kaasa on elanud! Klubi ajaloos esmakordselt Meitrite Liiga 16 parema hulgas. Nii mänguliselt kui ka majanduslikult suurepärane saavutus. Ja lisaks, et suurepärane just see, et Marcelo Bordoni asendanud Timo Wentzel selle lõpliku punkti edasipääsule pani.

EgoTrip
12.12.03, 15:53
Kui hakata mõtlema on Stuttgart see aasta väga hästi mänginud. Loodan väga, et CL jätkudes minnakse ikka lõpuni välja. Kuid kui loositi vastaseks FC Chelsea, siis ma hakkasin kahtelema. Kuid ma usun Stuttgart´i ja loodame, et nad panevad Chelsea samuti kotti nagu nad ManU. panid.

skint
12.12.03, 16:20
Originally posted by Funky_Moses
Kuid ma usun Stuttgart´i ja loodame, et nad panevad Chelsea samuti kotti nagu nad ManU. panid.

Nii nagu juhtus 9. detsember 2003 Man Utd 2 - Stuttgart 0 ??? :kaval:

Jaan
12.12.03, 22:21
Kodus juhtus küll teist moodi. Lühike mälu tundub Baltikumi probleem olevat. Ka lätlastel on väga kiiresti ununenud, kuidas nad San Marinoga viigistasid.

skint
13.12.03, 01:13
USAs asuvate Newcastle toetajate probleemiks tundub olevat saamatus - ei tajuta pointi ära....
Aga tagasi teemasse nüüd!!

Jaan
13.12.03, 02:01
Point võiks siis olla selline, mis... makes sense

PraS
23.12.03, 03:53
Felix Magath abiellus

19-da detsembri pärastlõunal abiellus Felix Magath oma kaasa Nicola Jordega Hamburgis.

Siin siis pilt \"noortest\"
http://www.vfb-stuttgart.de/medien/img/news_4329_th.jpg

PraS
14.01.04, 15:45
VfB on endale saanud sveitisi talendi Marco Streller\'i.

Sveitsi koondislane Marco Streller on liitunud meiega FC Basel\'st. Marco kirjutas lepingule alla, mis hoiab teda VfB-s aastani 2008.Sveitsi liigas on ta senimaani suutnud 16-s mängus sahistada vastase väravavõrku 13-l korral. Enne meile siirdumist mängis Marco veel sellistes klubides nagu FC Aesch, FC Arlesheim, Concordia Basel, FC Thun ja FC Basel.

Magath kiidab Stellerit kui väga talendika mängijat, kes on ühtviisi hea nii õhus kui maas.Ja veel räägib Magath, et enne jaanuari lõppu on oodata veel ühte mängijat.

Marcost siis pilt ka
http://www.vfb-stuttgart.de/medien/img/news_4432.jpg

mel21
14.01.04, 18:48
Ja veel räägib Magath, et enne jaanuari lõppu on oodata veel ühte mängijat.

Nii kiiresti siis käiski. Streller eile õhtul, täna siis palgati Zivkovic, kes alles loetud päevad tagasi katkestas \"perekondlikel\" põhjustel lepingu FC Portsmouthiga. Zivkovic on BLis vana tuttav: pikka aega Leverkusenis, tegi kaasa nii nende hiilge- kui langusaasta.

PraS
21.01.04, 00:52
Kurvad uudised :(

Nimelt teatas Marcelo José Bordon, et ta ei pikanda lepingut ja lahkub peale järgmist hooaega Schalkesse. Samas oli Magath rahul, et Bordon sellest uudisest juba nüüd teatas.Nüüd meil siis aega 1.5 a. uut keskkaitset otsida.

On veel teine lahkuja Ioannis Amanatidis sõlmis Eintracht Frankfurt-ga lepingu mis hoiab teda klubis aastani 2005. Üleminek pidavat toimuma kiiremas korras.

Kes on järgmine:viha:

PraS
24.01.04, 15:40
Vahelduseks midagi lõbusat:)

Nimetl on avaldatud sügishooaja sümboolne koosseis.Hääletuse põhjal avaldatud koosseisus, kus osales 335,000 inimest oli VfB koosseisust 5 mängijat ja muidugi ka meie peatreeenr Felix Magath.

Ja siis sümboolne koosseis näeb välja selline:

Timo Hildebrand - Andreas Hinkel, Lucio (Bayer 04 Leverkusen), Marcelo José Bordon, Philipp Lahm - Fabian Ernst (SV Werder Bremen), Zvonimir Soldo - Johan Micoud (SV Werder Bremen), Zé Roberto (FC Bayern München) - Ailton (SV Werder Bremen), Roy Makaay (FC Bayern München)

Treener: Felix Magath

Siis näteks on ostetud ka uus meeskonnabuss, mis on tervelt 12.8 m pikk.Buss sisaldab siis selliseid mõnusi nagu : Sat-TV, video, DVD-player, flat ekraane, õhu konditsioneer, stereo, kõrvaklapid, külmik, köök.....

EgoTrip
31.01.04, 22:03
Jeee, Stuttgart võitis Bundesligas Hansa Rostocki kodus 2-0. Väravad vastavalt Aleksander Hleb´ilt ja Kevin \"Multi Kulti\" Kuranyi´ilt. Oldi ju päris pikka aega võiduta neli BL mängu). Kaotused Bayernile ja Bayerile, ning viigid kodus HSV´ga ja võõrsil Bochum´iga polnud just kõige rõõmsamad meie mängud. Loodame, et nüüd hakkab kõik paremini minema ja kevadel oleme BL meistrid (samuti CL, kus alguses paneme kotti Chelsea ja seejärel ülejäänud kes meile vastu tulevad)

PraS
31.01.04, 22:39
Mängust niipalju, et esimene poolaeg polnud just parimate killast, kuid peale vaheaega otsustas Magath minna üle skeemile 3-5-2 ja tõi sisse Gerberi, Tifferti ja vastuostetud Strelleri. Ja mängumasin sai minna tööle täietuuridega.. Ja tore on teada, et Magath on usaldama hakanud Tiffertit. Ja teise poolaja keskel sai Hleb Kuranyi-ga söötes jala valgeks.Mängu lõpus suutis Kuranyi kastis oma kolli ära toksata ja tegi 5 meetrilt seisuks 2:0.

Teistest tulemustest tuleb märkida, et Bremen näitas võimsust võites Herthat 4:0 ja teine vägu oluline tulemus tuli Frankfurtist, kus koduklubi suutis viiki teha Bayern Münheniga 1:1.

Niisiis tabelis teised vähemalt kuni homseni.

PraS
01.02.04, 23:06
Väga head uudised !!!!!!

Nimelt on Magath otsustanud tuua ka teise Fc Baseli pallivõluri meie sekka ja seda siis Hakan Yakini näol. Yakin sõlmis lepingu kuni 2007. aasta juuni lõpuni. Ja nüüd peax meil olema asendaja Balakovile, kes kevadel loobus tippjalgpallist ja seda siis Hakan Yakini näol. Nüüd vist läheb Magath kindlasti üle 3-5-2 taktikale.

Ära tasub veel märkida seda, et Hakani vend Murat mängis meil aastatel 1998-99.

Ja veel üks tore uudis nimelt kaotas Leverkusen Dreisamstadion-l SC Freiburgile 0:1.
Seega siis on tabelis esimesed 6 järgmiselt:

1 Bremen 42p
2 Stuttgart 38p
3 B. München 36p
4 Leverkusen 35p
5 Bochum 29p
6 Schalke 27p

EgoTrip
02.02.04, 14:49
Yakin on väga hea mängija, kui eelmine aasta sai Basel ML teise ringi, oli Yakin üks edu autoreid. Sel suvel sõlmis ta lepingu PSG-ga aga seal ta eriti kaua ei püsinud. Samuti tahtis Yakinit oma klubisse Fenerbache.

EgoTrip
10.02.04, 19:11
Vahepeal oleme siis langenud kolmandaks Werderi ja Bayerni taha, ning Bayeri ette. Viimases mängus siis saime suhu Hertha käest 1-0. Värava lõi 87 minutil Fredi Bobic. Kuigi Hertha on siiski BL viimane, on ta väga tugev vastane - mõlemal võistkonna oli võimalusi, kuid Hertha kasutas ühe oma võimalustest ära.
Kahju kaotusest - but ehh, what you gonna do.

PraS
23.02.04, 07:30
Seekord siis läks jälle pahasti ja jäime K\'Lauternile alla nende kodus 1:0.

Peale eelmise nädala mannetut viiki oli oodata midagi head, kuid seda mida ei tulnud seda ei tulnud. Mäng algas tormiliselt kohe 1.minutil oli väga hea võimalus Szabicsil, kuid Wiese suutis hiilgava tõrje teha. Ja siis 4. minutil varastas Hristov vasakul äärelLahmilt palli(mulle tundus pall valjas olevat) ja andis perfektse söödu Dominguez-le ja portugali mängumees tonksas palli ilusti väravasse ja 1:0 Kaiserslatuernile. Poolaja lõpus oli Kuranyi-l kaks ja Szabiczil üks väga hea(d) võimalust aga Wiese seisis kui müür. Ja kui teist poolaeg oli mängitud kuskil 15 minutit siis oli järjekordne võimalus Soldol, kelle leidis A.Hleb karistusalast, kuid Soldo viivitas liigselt ning kaitse jõuab pärale, kuid siisku suudab mingisuguse löögi sooritada ja Wiese püüab. Ja mängu lõpu eel tabab Tiffert posti, kuid seda muidugi Wiese näppude abiga. Ning mõni hetk hiljem söödab teisel väjaku poolel Hristov täpselt Klosele, kes aga ei suuda Hildebrandi üle mängida. Üldiselt domeeris VfB mängu, kuid ei suutnud oma võimalusi realiseerida ja ka Tim Wiese tegi ridamisi supertõrjeid. Hakan Yakini tegi ei midagi ütleva debüüdi. Ja vastaste poolel tegi ka kaasa meie endine kaitsemängija Timo Wenzel, kes ka kõige esimesena peale lõpuvilet Tim Wiese\'t kaela langes .

Tuleb loota, et kolmapäeval ollakse tasemel mis sunniks Chelsea alistuma.

Aramis
23.02.04, 18:38
Minagi loodan seda, mis sa viimasena ütlesid, aga muidu on mul väga hea meel lauterni üle ja tundub, et Saksa noortekoondise puurivaht Wiese on leidma hakanud kindlust, mida noorelt talendilt varemgi on oodatud. Lauterni logiseva kaitsega on ta kõvasti tööd saanud liigas ja paistab, et vaev hakkab tasu tooma. Ja eks kaitse ka on Jara käe all natukegi pidama saadud.
Vabandan stuttgarti fännide ees selle offtopicu pärast.

kaitz
27.02.04, 01:08
Krt õnnetu oma värav ag a kõik pole veel kadunud kui chelsie kodus nii ka mängib siis saavad lutti:D

valdano
05.03.04, 15:31
ehk pole veel kõik interneti avarustest üles leidnud: http://www.aliaksandr-hleb.de

PraS
06.03.04, 21:59
Issand kui kaua pole juba nii ilusat laupäeva olnud........

Borussia Dortmund - VfB Stuttgart 0:2(0:1)
V: 8.Hleb, 82.Heldt (pen)

Loodetavasti enne teisipäevast mängu said meie mängumehed hea laengu sellest mängust ja virutavad ka Chelsea\'le ilusti 2:0 ära ja siis on asi korras nagu norras:)

ilusat laupäeva õhtut!!!

EgoTrip
16.03.04, 16:38
Praegu on seis Stuttgardil üpris-üpris hea. Kuigi langeti CL välja on BL saadud mõõnast üle ja viimased kolm mängu on puur puhtana hoitud ja saadud 7 punkti. Siiski hoitakse BL hetkel 3 kohta ja ollakse Werderist maas 12 punktiga.
põhiline uudis Stuttgardist praegu : Felix Magath sai isaks

PraS
16.03.04, 21:57

põhiline uudis Stuttgardist praegu : Felix Magath sai isaks

nimelt see siis tal kuues laps.....ja tõesti tundub, et on saadud taas oma mäng käima.

Ja väike pildike ka siis:
http://www.vfb-stuttgart.de/medien/img/news_4981_th.jpg

PraS
18.03.04, 17:08
Andreas Hinkel on omale tõsise põlvevigastuse külge haakinud eilsel treeningul, mis võib ta eemale jätta jalgpalliväljakutelt 2 kuuks......mõned kommentaarid Hinkelilt:

\"Ma olen õnnelik, et vähamelat operatsiooni ei tule \" rääkis Hinkel.

\"Ma teen kõik endast oleneva, et peatselt palliväljakule naasta.\" sõnas Hinkel

Nüüd siis tuleb mõelda, et kuidas siis paremakaitsja kohta täita.....variandid on Meira sinna lükata poolikust....

fc mandariin
11.05.04, 19:53

Vahepeal oleme siis langenud kolmandaks Werderi ja Bayerni taha, ning Bayeri ette. Viimases mängus siis saime suhu Hertha käest 1-0. Värava lõi 87 minutil Fredi Bobic. Kuigi Hertha on siiski BL viimane, on ta väga tugev vastane - mõlemal võistkonna oli võimalusi, kuid Hertha kasutas ühe oma võimalustest ära.
Kahju kaotusest - but ehh, what you gonna do.:kaval: :oih: :lahe:

Aramis
11.05.04, 20:35
Originally posted by fc mandariin

Mis see peaks tähendama?

EgoTrip
11.05.04, 22:38
Originally posted by Aramis

Originally posted by fc mandariin

Mis see peaks tähendama?

Ära keeranud vist.

Enne laupäevast kaotust HSV-le oli VFB olnud kaotuseta 10 mängu väravate vahega 21-11. Laupäeval kohtutakse siis Bayerniga kellel on 4 punkti VFB-st rohkem. Kui VFB võidab, siis on võimalus tulla teiseks, mis tagab otsepääsu CL-i, kui aga kaotab, siis tuleb konkureerida Leverkuseniga kolmanda koha pärast.

viimased mängud
FC Bayern:
Stuttgart-Bayern 15.05.2004
Bayern-Freiburg 22.05.2004

Stuttgart:
Bayer Leverkusen-Stuttgart 22.05.2004

Leverkusen:
Werder Bremen-Leverkusen 15.05.2004

Nii et võibolla on väike eelis siiski Bayernil, kuid loodame, et kõik tehakse selgeks viimase vooruga, ning VFB saab teise koha.

mel21
12.05.04, 11:29

Enne laupäevast kaotust HSV-le oli VFB olnud kaotuseta 10 mängu väravate vahega 21-11. Laupäeval kohtutakse siis Bayerniga kellel on 4 punkti VFB-st rohkem. Kui VFB võidab, siis on võimalus tulla teiseks, mis tagab otsepääsu CL-i, kui aga kaotab, siis tuleb konkureerida Leverkuseniga kolmanda koha pärast.

viimased mängud
FC Bayern:
Bayern-Freiburg 22.05.2004

Stuttgart:

Leverkusen:
Werder Bremen-Leverkusen 15.05.2004

Nii et võibolla on väike eelis siiski Bayernil, kuid loodame, et kõik tehakse selgeks viimase vooruga, ning VFB saab teise koha.

Põnevam tundub just rebimine kolmanda ehk siis CLi kvalifikatsiooni koha pärast. Kui VfB tahab veel Bayernit püüda, siis peab lootma lähinaabri Freiburgi peapööritavat esitust Münchenis, mis aga SC võõrsil saadud punkte loendades tundub imena. Küll aga viimase vooru Leverkusen - Stuttgart võib otseses duellis jaotada suuri rahasummasid. Aga eks nädalavahetusel ole targem.

rolandbu
12.05.04, 12:13
Loodan, et Leverkusen võtab oma.:oih:

EgoTrip
12.05.04, 13:47
Originally posted by rolandbu

Sellist juttu võid ajada Leverkuseni teema all - nagu teil see oleks.

PraS
12.05.04, 17:17

samas tuleks meenutada mis juhtus meil esimese ringi lõpus.....nimelt langes meie tase just peale neid kahte mängu(nimelt siis Bayern ja bayer). Aga ilus oleks kuid suudaksime nüüd kevadel neile mõlemale koha kätte näidata.

Natuke asjadest ka :

Seoses Felixi kuuljuttudega on meie bossid asunud talle väärilist asendajat otsima ja selleks näib saavat Grazer AK pealik Walter Schachner. Kõige hullem on see, et kui Felix tõesti otsustab Bayernisse minna siis on karta, et ka mõned meie mängijad on selles klubis varsti.:viha:

Aramis
12.05.04, 23:33
See viimane on huvtav spekulatsioon, mida on veel huvitavam jätkata ehk keda Bayern võiks vajada, et Felixiga kaasa tõmmata? Ma usun, et Bordon oleks neile meelt mööda, aga kas Bordon mitte juba otsustatud pole.Hleb ja Kurany on kindlasti vajalikul tasemel, aga mina pakun, et Bayern ei taha neile kohtadel täiendust. Kuigi...kui Deislerist asja ei saa, siis oleks Hleb täitsa mõeldav. Ja nüüd tuli meelde üks, mis tõenäoliselt Bayernile kõige enam huvi pakuks ehk siis mees postide vahelt. Pole veel mulle selgeks saanud kui palju hinnatakse Rensingut, kes praegu B tene vv on. Kuuldavasti väga kõrgelt. On veel kellegil mõtteid...

EgoTrip
15.05.04, 20:38
Ning viimane voor tõotab tulla VÄGAGI põnev. Seda nii CL pääsu nimelt võitlevate meeskondade, kui ka väljakukujate seas. Ise loodan vähemalt viiki Leverkusenist, sest see viik meid CL eelringi. Võit viiks aga meid otse CL, kui Freiburg teeb mingi imelise mängu Münchenis. Nagu näha olen suht optimistlik, kuid nagu tänane Werderi ja Leverkuseni mäng näitas on Leverkusen ikka vägagi ohtlik.

mel21
17.05.04, 14:51

Ning viimane voor tõotab tulla VÄGAGI põnev. Seda nii CL pääsu nimelt võitlevate meeskondade, kui ka väljakukujate seas. Ise loodan vähemalt viiki Leverkusenist, sest see viik meid CL eelringi. Võit viiks aga meid otse CL, kui Freiburg teeb mingi imelise mängu Münchenis. Nagu näha olen suht optimistlik, kuid nagu tänane Werderi ja Leverkuseni mäng näitas on Leverkusen ikka vägagi ohtlik.

Nii Stuttgardi kui Bayerni (kuid miks mitte ka Leverkuseni) poolehoidjatele tasub meelde tuletada seika eelmise hooaja viimase vooru eel. CL-kandidaat Dortmund oli ka siis punktiga VfB ees, pidamata veel mäng kodus juba väljalangenud Cottbusiga. Energie tegi korraliku mängu (või Borussia pigem kehva) ning võttis viigipunkti, mistõttu Stuttgart ootamatult 2. kohal lõpetas ning CLi libises. Dortmund aga komistas hiljem kvalifikatsioonis Brügge otsa.

rolandbu
18.05.04, 11:12
Bayern saab igal juhul CLi. Kas siis automaatselt alagrupiturniirile või siis kolmandasse eelringi. Kuigi meeskond sai hiljuti hooaja esimese kodu kaotuse Werderilt, ei usu, et nad komistavad võõrsil üliõnnetule Freiburgile. Freiburg pole võidurõõmu võõral väljakul sel hooajal veel maitsnud. Võõrsil esinevad neil eriti õnnetult kaitseliin. Tõttöelda kodus on nad ok, kuid võõral väljakul...liiga kehvimaid. Stuttgarti mäng on küsitav. Hooaja algul paljukiidetud kaitse enam nii kindel ei ole. Vaid Hildebrandi tasemel esitused on nad päästnud halvemast. Kaitse muutus ebakindlaks vist jõulueelsel mängul võõrsil Bayerniga, kus Kahn andis pika passi Makaay\'le, kes ei jätnud karistamatta kaitseliini prohmakat. Veel näiteks Kölniga. Oldi peajagu üle, kuid kuid lasti Kölnil mõlemad võimalused väravaks vormistada. Kuigi kokkuvõttes on meeskond võõrsil hästi mänginud, on nad mõnes mängus täiesti ära vajunud. Meenub mäng, kui kohtuti liiga punaselaterna Herthaga. Siis ei saanud ründe esiduo Kuranyi-Szabics (Magath kasutab aegajalt ka talvel Baselist tulnud Stellerit ja mõõdunud suvel Nürnberist tulnud Cacaud) millegiga hakkama. Kuigi Hertha mängis ka enda kohta korraliku mängu ja võideti vist Bobici väravast viiv enne lõppu. Ja veel viimane mäng Hamburgis...Stuttgart mängis oodatust keskpärasemalt ja Hamburgi kaitse töötas korralikult. Eriti märkimisväärne oli eksberliinlase Beinlichi esitus. Meest jätkus igale poole, kuigi vanust üle kolmekümmne. Kuigi karistuslöögiajal, mille ta sisse lõi, ei esinenud ka Hildebrand kuigi hästi. Ründajatel ei õnnestunud absoluutselt midagi (häid võimalusi oli mitmeid), kui välja jätta see müstiline mustanahalise Cacau värav, mis kaitse jalast terava nurga alt Wächterile püüdmatult sisse veeres. Tähtsaks kujunebki kaitse, kuidas nad suudavad ohjata Bayeri ründeliini, eesotsas heasse vormi tõusnud Berbatovit. Kuigi ta pole eriti suur statist (pean silmas väravalööjat), on ta teinud eeltöö paljudele väravatele. Francaga moodustavad nad hea tandemi. Kuigi hooaja alguses ta Augenthaleri esimesse valikusse ei kuulunud (oli esimene vahetusmees eelkõige Neuville\'le), siis nüüd on ta täielikult peatreeneri usalduse võitnud. Kaitses on viimasel ajal väga head olnud Brasiilia koondislased Juan ja Lucio ning vigastusest naasnud raudvara Nowotny, see saab olema pähkel Stuttgardile. Täiesti tühi koht on Placente. Niipalju kui mina teda näinud olen, on ta tihti see, kes lubab oma pehmusega vastastel väravani jõuda. Väga lihtsalt laseb ta ründajaid oma vasakuläärel läbi ja eksib tihti lihtsatel pallidel. Kuigi tõsi see on, et argentiinlased pole harjunud, et pall õhus on, pigem ikka maas. Placente kollapsid võivadki Stuttgartle edu kätte mängida. Keskväli on ka hea olnud. Head on olnud ka poolikud. viimasel ajal on hea mulje on jätnud nooruke Babic, kuigi vahel on ta keskpäraselt esinenud, on selle kompenseerinud märksa kogenumad Schneider (on hästi mänginud terve hooaja vältel, kui välja jätta seda musta auku peale talvevaheaega) ja Bastürk. Nemad ongi Leverkuseni rünnakute ajud koos Ramelowga, kes teinud väga korralikke esitusi. Kolmikut toetab ka kindel algkoosseisumees Bierofka. Kui tuleb hea päev ja ründajad suudavad pakutud võimalused ära kasutada, võib stuttgarlastel suhu tulla sama mõru mekk, nagu bremenlastel eelmisel nädalavahetus. Bayer on tõesti hea viimasel ajal (pärast talvevaheaja kollapsit, kui saadi ühe viigi kõrvale koguni viis kaotust), meeskond kaotusekibedust tundnud vimases kümnes mängus. Saadud on 8 võitu (viis kodus) ja kaks viiki (mõlemad võõrsil). Tõotab tulla tuline mäng, kus kaalul kõik või mitte midagi. Ootan, mida pakuvad väravavahid, kui tuleks penalti. Viimane mäng kui kohtuti Wolsburgiga, ei lubanud Augenthaler Buttil penaltit lüüa. See oli mulle ja arvatavasti paljudele täielikuks üllatuseks. Vaid määras lööma hoopis selle väljateenija Berbatovi. Löök on suhteliselt nõrk ja ei läinud ka eriti nurka, nii korjas Jentsch selle erilise vaevata. Usun, et kui nüüd peaks tulema penalti, oleks Butt esimene valik.
Stuttgart ei tohi mängida kaitsele orienteeruvat mängu. Kuna kiire lastud värav võib nende mängu ära lõhkuda ja hiljem on uut taktikat raske ellu viia. Bayer hakkab kindlasti suruma, mis aga ei tähenda, et peaees terve meekonnaga Stuttgarti väravat ohustama minnakse. Otsustavaks võivad saada Luvio tegutsemine ja tema väravavaist, kas siis ise skoorides või siis teistele väravavõimaluse luues. Must hobune mängus võib olla noor ja suhteliselt kogenematu pikakasvuline Fritz (tuli eelmine suvi teise liiga meeskonnast Karlsruhe). Kas Augenthaler julgeb teda taas proovida või ei, kuid kahes viimases mängus, ka Werderi vastu on ta kuulnud algkoosseisu. Ja Kölni vastu eelviimane voor lõi super kauglöögi Wesselsi kaitstud värava paremasse ristnurka. Võib tulla hooaja mäng.

PraS
18.05.04, 16:06

Stuttgart ei tohi mängida kaitsele orienteeruvat mängu.

Mina just ootan, et mängitaks kaitsesele orienteeruvat mängu. Enamus selle hooaja suurtest on murtud just sellise taktikaga. Ja see mäng jääb tõenöoliselt Magathile viimaseks Stuttgarti juhendades ja miks mitte ei võiks see edukalt lõppeda?

Kindlasti on võtmefiguurideks keskväljal Heldti ja Meissneri esitused. Soldo mängib alati oma koha välja ja ka Hlebil pole väga suuri kukkumisi. Bayerni vastu polnd ka oma endist vormi taastanud Hinkel. Ühesõnaga võrdsete hetilus, kus kindlasti väljub võidukalt VfB Stuttgart:õnnelik:

EgoTrip
22.05.04, 22:29
UP YOURS Neverkusen. CL võimalus siis kadus, nojah, vähemalt UEFA-sse saadi. Huvitav, kes tuleb uueks VFB peatreeneriks.

silverman
23.05.04, 03:09

Huvitav, kes tuleb uueks VFB peatreeneriks.

Kohler?

EgoTrip
31.05.04, 18:37
Uueks peatreeneriks sai siis hoopis Mattias Sammer. Ausalt öeldes on see üks parimaid variante mis juhtuda sai. Noor, suure potensiaaliga treener asub treenima noort (mitte klubi vanust arvestades) , suure potensiaaliga klubi. Kõik peaks nagu OK olema. Usun, et Sammer teeb VFB veelgi paremaks, kui Magath seda teha suutis.

PraS
31.05.04, 19:42
Originally posted by EgoTrip

Uueks peatreeneriks sai siis hoopis Mattias Sammer. Ausalt öeldes on see üks parimaid variante mis juhtuda sai. Noor, suure potensiaaliga treener asub treenima noort (mitte klubi vanust arvestades) , suure potensiaaliga klubi. Kõik peaks nagu OK olema. Usun, et Sammer teeb VFB veelgi paremaks, kui Magath seda teha suutis.

Ma küll eufoorias pole.

Sammeri stiil mulle kahjuks ei meeldi aga kes teab ehk jääb ikka kahe ründaja peale edasi. Ja loodan, et meie leib kaitse ei kaota oma taset. Ühesõnaga ma isiklikult loodan, et meie poisid arenevad veel.

Kurb uudis ka.
Nimelt on meie talvine ost Marco Streller murdis oma pindluu ja mõlemad sääreluud. See sunnib marco eemal olema mitmed kuud.

rolandbu
31.05.04, 20:18
Tegelt Sammer on hea treener, kui närvid teda alt ei vea. Möödunud hooajal oli ta ikka väga närviline. Tingitud oli see sellest, et mehed mängisid alla oma võimete. Ebastabiilselt.;) Oma jälje andis ka nelja põhimängija pikaajallised vigastused hooaja algul. Sammer kasutab vist jah ühe puhta ründaja taktikat (4-2-1-2-1);)

PraS
01.06.04, 01:17
Nüüd siis kinnitab ka meie ilus koduleht uudist, et meie peatreener on nüüdsest Matthias Sammer. Mees sõlmis lepingu 2007. aaasta juuni lõpuni.

Lisaksin veel, et Sammer mängis meie pundis 90 aastate alguses 63. mängus ja seal hulgas suutis ta tervelt 20. korral väravavõrku sahistada.

Huvitav saab olema see kuidas paigutab ta Hlebi ja Yakini koos väljakule. Magath seda ei suutnud teha(ühes mängus nad siiski koos põhis alustasid). Teine küsimärk kes meie 4-st ründajast targetit mängima asub. Mind huvitab ka see asjaolu, et kes hakkavad ääreründajate kohtadel mängima ja kes täidavad kaitsvate poolikute kohad. Või Matthias muudab taktikat:D

Ühesõnaga palju küsimusi.

mel21
01.06.04, 12:12
Kindlasti on Sammer väga vastuoluline tüüp, kohati keerab vindi ikka üle. Halvaks treeneriks ma teda aga ei pea ja ei nõustu, Pras, ka teises teemas väidetuga, et 2002. aastal oleks iga vend sellise meeskonnaga meistriks tulnud. Aga mis ma kobisen, eks klubi, kus Sammer kunagi suureks mängijaks sirguks, enne kui läände läks, mõjutab mindki...;)

Aga Sammer oli kindlasti tubli osaline VfB viimases meistritiitlis. Ja nagu Erwin ütles, on \"ta alati meie osaks jäänud\" (vabalt refereerides). Ühte aga julgen väita: Sammeril on Stuttgardis kergem kui Magathil Münchenis.

PraS
17.06.04, 10:21
Muutused meeskonnas.

Nimelt on Sammer teinud esimesed sammud peatreenerina. Esmalt jõuti kokkuleppele Schalke 04ga seoses Bordoni üleminekuga ja väidetavalt laekus sealt 5 milli meile. Teisena nagu juba Vfb Stuttgartile tavaks hangitakse häid talente vabaagentidena ja vormitakse neid väga heal tasemel mängumehed. Seekord siis värvati Bordonile asendaja keskaitsesse 23aastane prantslane Matthieu Delpierre.

23aastane Matthieu on mänginud 81 mängus OSC Lille eest Prantsusmaa meistrisarjas 3 mängus CL-s, 2 mängus U18, 11 mängus U20 ja 15 mängus U21 eest.

PraS
22.06.04, 13:03
Sammer on veel ühe mängija meile muretsenud ja seekord siis Martin Stranzl on selleks , kes tuleb Bundesligast välja langenud TSV Münhenist 1860. Austerlasena siis jääb meiga kuni 2008.a.-ni.

jalkamotu
29.06.04, 12:08
mis seda puudutab...noh see, et ....
aaa..... Kas teate, et Stuttgarti väravavaht Tony Hildebrand tegi saksamaa liiga rekordi kõige kauem oma värava puhtana hoidmises. Ta tegi Kahni oma mingi paarikümne minutiga üle.:õnnelik:

Aramis
29.06.04, 13:02
Originally posted by jalkamotu

aaa..... Kas teate, et Stuttgarti väravavaht Tony Hildebrand tegi saksamaa liiga rekordi kõige kauem oma värava puhtana hoidmises. Ta tegi Kahni oma mingi paarikümne minutiga üle.:õnnelik:

Kle, udu, antud asja kommenteeriti praktiliselt reaalajas, siis kui rekord oli püstitamisel..

fennek4
30.06.04, 23:37
Originally posted by jalkamotu

Timo ikka Timo!!!

PraS
03.07.04, 21:30
Nii esimene sõpruskohtumine tõi võidu 4:1 Stuttgartile. Mängiti siis Oberligas palliva SpVgg 07 Ludwigsburg-ga. Meie poolt skoorisid Saksa U19 täkkründaja Mario Gomez kaks korda ning ühel korral olid täpsed Hleb ja Cacau.

Koosseis: Heinen (46. Benaglio) - Schuon, Stranzl (72. Schwabe), Delpierre (46. Dangelmayr), Gerber - Vranjes, Meißner (C) (65. Stojanov) - Hleb (46. Heldt), Centurión (79. Rathgeb)- Gomez (61. Müller), Cacau.

PraS
05.07.04, 19:16
Nii VfB Stuttgart on tänasest BL U17 Meister. Finaalis alistati Energie Cottbus 2:1 ja meie auväärt kooseis selles mängus oli siis järgmine:

Denis Baum - Andreas Beck, David Pisot, Serdar Tasci, Christian Katins - Patrick Mayer (41. Marco Berenyi), Sami Khedira (C), José Ikeng (60. Oskar Schmiedel), Christian Sauter (75. Dirk Prediger) - Martin Hess, Adem Demir (65. George Papadopoulos).

Peale U17 meistritiitlit võib lootusrikkalt tuleviku poole vaadata ja loota, et nendest poistest tulevad väärilised mängumehed, kes hakkavad peagi koputama VfB põhimeeskonna uksele.

rolandbu
07.07.04, 22:11
Stuttgart sai kirja suureskoorilise, 9:0 (5:0) võidu kuuenda liiga meeskonna VfL Sindelfingenilt. Sindelfingeri Floschenstadion\'le kogunenud 2000 silmapaari ees lõid väravad Cacau (3 kolli), Szabics (2), Gomes (1), Heldt (1), Stojanov (1) ja Emanuel Centurión (1). Mõistagi võib Sammer rahul olla, sest mitmed põhitegijad puudusid

Stuttgarti eest mängisid:
Heinen (46. Benaglio) – Meißner, Stranzl (80. Schuon), Delpierre (76. Dangelmayr), Gerber (69. Schwabe) – Meira (46. Szabics), Vranjes – Hleb (62. Centurión), Heldt (C) (71. Rathgeb) – Cacau (69. Stojanov), Gomez (71. Müller)

Kaasa ei teinud EMil Saksamaad esindanud mängijad ja erinevatel põhjustel Soldo, Tiffert ja Steller.

rolandbu
16.07.04, 21:16
Ekskoondislase Markus Babbeli tuleb VfB Stuttgarti meeskonda!!!!

PraS
23.07.04, 20:41
Nii paar sõna ka siis ......

Esiteks on palgatud Babbel. Miski pärast mulle need vanad saksamaa pojad ei meeldi. Kuna ega Babbel ju väikse rahaga meile tulnd(palgasoov oli kindlasti suht korralik). Ja eks näeme kas Sammer üritab meie klubist ka teist Dortmunti teha, ma siiski loodan et mitte.

Teiseks siis saadi eila võit VfL Bochumi üle 3:0. Väravad Cacault(2) ja Szabicsilt. Ja need mehed kes ei saanud mängida eile õhtuses mängus pidasid siis täns hommikul väikese lahingu meie amatöörtiimiga ja proffid loomulikult võitsid 3:2.

Kolmandaks soovib Yakin lahkuda meilt. Igati on aru saada, et tal mitte ei meeldi pingil istuda. Kuigi ma lootsin, et suudetakse ta koos Hlebiga mängu saata põhis siis seda ei juhtunud. Ja nüüd on ka Sammer välja öelnud, et tema kätt ette ei pane kui sobiv kosilane peaks välja hüppama. Nimelt olevat türgi klubid huvitatud mehest.

PraS
04.08.04, 17:31
Selle hooaja numbrid VfB Stuttgarti mängijatele jagati järgmiselt:
1-Timo Hildebrand
2-Andreas Hinkel
3-Martin Stranzl
4-Boris Zivkovic
5-Markus Babbel
6-Fernando Meira
7-Silvio Meißner
8-Jurica Vranjes
9-Marco Streller
10-Alexander Hleb
11-Hakan Yakin
12-Heiko Gerber
13-Christian Tiffert
14-Emanuel Centurión
16-Horst Heldt
17-Matthieu Delpierre
18-Jeronimo Cacau
19-Imre Szabics
20-Zvonimir Soldo
21-Philipp Lahm
22-Kevin Kuranyi
23-Dirk Heinen
29-Steffen Dangelmayr
31-Diego Benaglio
37-Ivan Stojanov

Võrreldes eelmise ja selle hooajaga pole erilisi muudatusi numbrite osas. Peamine muutus on aga see, et täkk Hleb sai omale nr 10 särgi. Mida kandis mitmed aastaid varem meie täkk-poolik Balakov. Meie kõige uuem värvatu Babbel sai omale nr 5 särgi. Loota on, et ta õigustab meie eelmise aasta Kaitsespetsi numbrit.

Edit: Tänu Totti karjumisele parandasin ma oma näpuka ära.

v6hiv66ras
16.08.04, 17:47
Nurnberg [1 - 1] Stuttgart
7\' [0 - 1] J. Cacau (http://64.91.228.225/~abujasim/mohsau/ger/stot.zip)

PraS
27.08.04, 18:06
Paar sõnakest ka....

Esiteks on meie kaks poissi on uued lepingud sõlminud. Hleb juba kirjutas alla oma lepingule 2008. aastani ja Hildebrand on kohe kohe kirjutamas alla lepingule mis kestab 2008. aastani.

Täna loositud UEFA Cupi loosis saime me vastaseks Ungarlaste Ujpesti TE. Loosi üle nüüd ei toiks küll nuriseda.

Viimaseks on meil mängitud ka kaks mängu liigas. Esimeses mängus saavutati 4:2 võit kus supervormis olev Cacau toksis kolm väravat Mainzi poiste puuri. Teises mängus saavutati 1:1 viik. Cacau sai kaks vaieldavat kollast ja eemaldati mängust esimesel poolajal. Vaatamata punasele kaardile suutis ta üsna mängu alguses meid juhtima viia, kuid õige pea viigistasid Nürnbergi mägnumehed.

Mis mulle nende kahe mängu põhjal silma jäi oli see, et Kurayi pole mitte heas vormis ja Hildebrand eksis ka suht labaselt esimeses mängus.

PraS
17.09.04, 16:50
Újpest - Stuttgart 1-3

Eile siis saavutati ka UEFA Cupis esimene võit. Paistab, et meie brassid on ilusa klapi leidnud. Kuranyi on tänu koondise mängudele hea hoo sisse saand ja nüüd loodetavasti jätkub see hoog ka liigas.

Väike kokkuvõte mängust (http://82.96.75.29//UEFACup0405_01_Ujpesti_Budapest_-_VfB_Stuttgart_160904-Tore_only.by_luemmel.XviD.avi)

Aramis
17.09.04, 18:22
Algselt postitas PraS

Újpest - Stuttgart 1-3

Eile siis saavutati ka UEFA Cupis esimene võit. Paistab, et meie brassid on ilusa klapi leidnud. Kuranyi on tänu koondise mängudele hea hoo sisse saand ja nüüd loodetavasti jätkub see hoog ka liigas.

Väike kokkuvõte mängust (http://82.96.75.29//UEFACup0405_01_Ujpesti_Budapest_-_VfB_Stuttgart_160904-Tore_only.by_luemmel.XviD.avi)

Oled kindel, et jätkub? Eile mängust väljavahetamise põhjuseks oli vigastus, mis minu mäletamist mööda mitmeks nädalaks teda platsilt eemal hoiab.

PraS
17.09.04, 22:03
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas PraS

Újpest - Stuttgart 1-3

Oled kindel, et jätkub? Eile mängust väljavahetamise põhjuseks oli vigastus, mis minu mäletamist mööda mitmeks nädalaks teda platsilt eemal hoiab.

Aramis sul on õigus. Kevin on nüüd väljas neli nädalat. Krt ma ütlen. Nüüd läheb raskeks ründajatega, kuid samas see annab võimaluse noorele täkule Mario Gomezele. Lisaks Kevinile on ka Fernando Meira veel ühe kuukese vigastusega kimpus. Ühesõnaga rasked ajad on ees.

EgoTrip
18.09.04, 00:13
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Aramis

Algselt postitas PraS

Újpest - Stuttgart 1-3

Aramis sul on õigus. Kevin on nüüd väljas 2 kuud. Krt ma ütlen. Nüüd läheb raskeks ründajatega, kuid samas see annab võimaluse noorele täkule Mario Gomezele. Lisaks Kevinile on ka Fernando Meira veel ühe kuukese vigastusega kimpus. Ühesõnaga rasked ajad on ees.

Who is Mario Gomez? Kas mitte mingisugune Marco Streller ei mängi seal nr 9 särgiga? Äkki peaks talle andma võimaluse mängida? Või on ta vigastatud?

Aga selle vea eest mida Nagy tegi Kuranyle oleks pidanud karistama kindlalt punase kaardiga. Vennal polnud plaaniski palli võtta, julmalt tuli jalgadesse. Aga pilt oli küll valus, jalalaba imelikult väändus kohe.

Ega sa Pras oska öelda, kas sealt kus sa said selle VFB mängu kokkuvõtte, oli olemas ka mingeid muid videoklippe.

PraS
18.09.04, 01:14
Algselt postitas EgoTrip

Who is Mario Gomez? Kas mitte mingisugune Marco Streller ei mängi seal nr 9 särgiga? Äkki peaks talle andma võimaluse mängida? Või on ta vigastatud?.

Streller murdis oma sääreluud enne Em-i. Tal läheb veel aega tervenemisega. Mario Gomez oli läinud suvel toimunud U19 Saksamaa üks põhiründajaid ja vist skooris ka ühes mängus. Väga talendikas mängija ja suht sarnane Kuranyi\'ga. Praeguseks hetkeks on amatöör tiimis löönud neljas mängus kolm väravat.

Algselt postitas EgoTrip

Ega sa Pras oska öelda, kas sealt kus sa said selle VFB mängu kokkuvõtte, oli olemas ka mingeid muid videoklippe.

praegu ei tohiks teiste mängude kokkuvõtteid enam üleval olla, aga ma postitan kui miskit uut tuleb :õnnelik:

PraS
23.09.04, 02:18
Suht mannetu mäng oli pühapäeval. Meissner lõi küll värava, aga kahjuks käe abiga, kuid kahjuks kohtunik nägi seda. Järgmises mängus(Leverkusen) võiks kasutada Yakinit ühe ründajana, kuna Szabics paistab alavormis olevat. Aga eks näis mis järgmises liigamängus saab.

Ujpesti manager on saatnud kirja kus vabandatakse Kevinile tehtud trauma pärast.

Täna alistati võõral väljakul RW Oberhausen 2:0 DFB-cupis. Väravad lõid Hleb ja Cacau.

Kokkuvõte mängust (http://www.luemmel.org/vfb/DFB_Pokal_0405_Runde_2_SC_Rot-Weiss_Oberhausen_-_VfB_Stuttgart_220904.by_luemmel.XviD.avi)

EgoTrip
26.09.04, 13:36
3-0 võit Leverkuseni üle, kes praegu supervormis, on ikka väääga kõva.

VfB Stuttgart - Leverkuseni Bayer 3:0 (2:0)
V: 1:0 - Philippe Lahm 12.
2:0 - Martin Stranzl 42.
3:0 - Silvio Meissner 90+3. pen.
P: 35 000

PraS
26.09.04, 22:12
Algselt postitas EgoTrip

Ei ütleks, et Leverkusen supervormis on.

Nüüd asjast. Võit(3:0) saavutati ikka suht õnnega. Karistuslöök mille järel meie esimene värav sündis oli ikka suht kergelt antud ja eks oma osa oli ka Hans-Jörgi ebaõnnestunud tõrjel, et Lahm sai ilusti palli posti äärde kõmmutada umbes 20m-lt. Teine värav tuli poistel aga nurgalöögist ja koksajaks oli Stranzl. Esimese poolajal proovisid Stranzl ja Heldt(nurgalöögi sooritaja) mitmel korral, kudi alles 42 minutil õnnestus neil see nurgalöök edukalt sooritada.

Teine poolaeg tundus, et vaatan Eesti koondise mängu aga lõpus ärkasid ka meie ründajad ja purjetasid mitmel korral Buti värava alla. Tiffertil oli vist 2 väga head võimalust kuid kahjuks ei suutndu ta neid realiseerida. Üleajal suutis Hleb oskuslikult teenida penalti mille ka edukalt Meissner realiseeris.

Tundub, et minu pessimism Sammeri aadressil on olnud asjatu ja esialgu on poisid ilusti hakkama saanud.

EgoTrip
26.09.04, 23:38
Algselt postitas PraS

Algselt postitas EgoTrip

No supervormis pole muidugi, aga hiljuti võideti ju Reali pasasid 3-0, ning tehti silmad pähe ka Bayernile (kuigi see oli mingi paar nädalat tagasi)

v6hiv66ras
26.09.04, 23:44
Leverkuseni neegrid ei viitsi end iga päev kokku võtta.

PraS
26.09.04, 23:51
Algselt postitas EgoTrip

Algselt postitas PraS

Algselt postitas EgoTrip

No supervormis pole muidugi, aga hiljuti võideti ju Reali pasasid 3-0, ning tehti silmad pähe ka Bayernile (kuigi see oli mingi paar nädalat tagasi)

Eks lõhkuda on ikka lihtsam kui ehitada. Leverkusen on liialt ebastabiilne ehk siis liiga palju tujukaid mängijaid on tiimis.

PraS
01.10.04, 20:26
Eile siis võideti 4:0 (http://www.luemmel.org/vfb/UEFACup0405_02_VfB_Stuttgart_-_Ujpesti_Budapes_300904-Zusammenfassung.by_luemmel.XviD.avi) Ujpesti Budapest ja kokkuvõttes mindi edasi 7:1 väravatevahega.

DFB-Cupi mänguks 10. novembril Bayerniga eraldati meie fännidele 5 000 piletit. Igatahes on mängijatel võimalik näidata nii BL suurklubile kui ka Felxile koht kätte.

Saksa koondisesse on seekord valitud meielt kolm meest. Seekordsed kutsutud on Hildebrand, Hinkel ja Lahm.

kaitz
06.11.04, 00:48
Njah eile siis purustati Benfica 3-0 31min Cacau,54 Meissner ja73 iidol Kuranyi:õnnelik:
Benfical sisuliselt värava võimalused puudusid

kaitz
06.11.04, 01:12
Sorry juba parandasin ära:kaval:

Drogba
13.11.04, 23:24
kahju ,et Stuttgatil liigas nii halvasti läheb said 3:0 Wolfsburgilt :viha:

EgoTrip
14.11.04, 14:17
Nii halvasti? Ma ütleks, et on läinud halvasti viimane mäng, ülejäänu kohapealt on suht hea seis ju. Tabelis kas kolmandad, ning ega liidritestki palju maha jääda.

rothen
14.11.04, 21:25
tere kõigile, ma uus ja olen Stuttgarti fänn :D neljas koht liigas on palju lubav ega see vahe liidriga nii suur ole

EgoTrip
21.11.04, 22:39
Eile saavutati kodus järjekordne võit Mönchengladbachi Borussia üle, on ju kodus võidetud 6 mängu, ning kaotatud 1. Värava lõi Kevin Kuranyi, mis oli talle see hooaeg viies. Kuigi M´gladbachil olid omad võimalused (Neuville, Heinz), oli Stuttgart võitu siiski väärt.
Nüüd ollakse tabelis neljandad, ning liider Bayernist jäädakse kolme punktiga maha. Vahepeal oli Stuttgarti mäng ikka väga ebastabiilne, kui tahaks loota, et see võit ajas nad ree peale (Stuttgart on praegu Mainz 05 kõrval - wonder why - mulle üks sümpaatsemaid satse BL).
Järgmine mäng 25.novembril Heerenveeniga UEFA karikasarjas.
Ning Stuttgart võiks talvel paar uut nägu endale muretseda. Pink tundub olevat lühike, samas järelkasv on lootustandev.

rothen
21.11.04, 23:03
tublid :D

PraS
21.11.04, 23:05
Algselt postitas EgoTrip

Ning Stuttgart võiks talvel paar uut nägu endale muretseda. Pink tundub olevat lühike, samas järelkasv on lootustandev.

Isiklikult ei näe ma küll põhjust lisajõu muretsemiseks. Järgmist hooaega silmaspidades on vaja Lahmile asendajat ja on räägitud Sammeri lemmik Dede tulekust. Lisaks Dedele on juttu olnud ka Bulgaaria talendi Yankovi tulekust keskväljale. Samas kaua suudavad äärel pusida Heldt ja Meissner. Kindlasti tuleks Yakinist ka lahti saada ja peaaegu oleks see õnnestunud, kuid rahaahnus Hakani poolt seadis piirid.

Amatööridest peaks noorte koondislased Gomez ja Gentner pead tõstma.

PraS
29.12.04, 19:01
Värsked uudised räägivad seda, et oleme värvanud Bayernist ühe väga andeka äärepooliku ja nimeks tal Piotr Trochowski. Olen väga rahul, et selleks meheks on sakslane mitte nagu Sammeril tavaks tuua klubisse ohtralt ebastabiilseid brasse. Ahjaa mees sõlmib meiega arvatavasti 2.5 aastase lepingu. Ahjaa Aramis pajata mulle seda, et kas Piotr on edukas ka vaskul äärel või ainult paremal?

Veel on meid seostatud ühe brassiga Claudio Mejolaro-ga. Mees hetkel veel Gremio hingkirjas, kuid seoses madalamasse liigasse kukumisega on Gremio kindlasti sunnitud sellest mehest loobuma ja ma loodan, et Matthias ei osta teda :)

Tore on ka muidugi see, et meie kapten Soldo on lepingut pikendanud ühe hooaja võrra.

Samas teeb muret, et kes hakkab järgmisel aastal mängima meil kaitses vasakul äärel. Variandid on järgmised vast: Gerber, Zivkovic või keegi uus. Ise pooldaksin kas Zivkovici mängitamist või siis uurida maad Bayerni äärekaitsja Rau suhtes.

DEDE junior
29.12.04, 21:21
Algselt postitas PraS

Samas teeb muret, et kes hakkab järgmisel aastal mängima meil kaitses vasakul äärel. Variandid on järgmised vast: Gerber, Zivkovic või keegi uus. Ise pooldaksin kas Zivkovici mängitamist või siis uurida maad Bayerni äärekaitsja Rau suhtes.

kle ma kyll kahtlen tugevalt, et bayern loovutab super andeka noore äärekaitsja, kes alles kaks hooaega tagasi osteti!!!

PraS
29.12.04, 23:55
Algselt postitas DEDE junior

Algselt postitas PraS

kle ma kyll kahtlen tugevalt, et bayern loovutab super andeka noore äärekaitsja, kes alles kaks hooaega tagasi osteti!!!ˇ

Miks mitte loovutada, kui Lahm neile tagasi tuleb. Lahm ju Felixi lemmik. Lisaks pole Rau erilist Felixi usaldust ka teeninud.

3rk1
30.12.04, 01:34
Siiani on Rau ju suht kasutu olnud. Mänguaega saab kas duublis või mõnes tähtsuseta mängus. Või kui kedagi teist pole panna :D

PraS
30.12.04, 01:56
Algselt postitas 3rk1

Siiani on Rau ju suht kasutu olnud. Mänguaega saab kas duublis või mõnes tähtsuseta mängus. Või kui kedagi teist pole panna :D

Stuttgarti vastu mängis ja ikka suht mannetult. Samaks saaks ka Bayern Lahmi paremal kasutada, kuid seal jälle Görlitz ees. Seega Rau võiks täitsa reaalne transfer olla. Kas mitte Hannover või keegi ta vastu mingi aeg huvi ei tundnud.

DEDE junior
30.12.04, 05:53
nu minu taeda rau ikka vasak ja lahm parem kaitsja!

Robinho
30.12.04, 16:34

Valesti tead siis! Lahm küll paremajalgne, kuid tegutseb ikka vasakul.

3rk1
30.12.04, 21:09
Paremal on bayernil nii Görlitz kui ka Sagnol, muidugi juhul, kui viimane kuskile minekut ei tee. Samas võib vasakul ka Salihamidzic välja aidata vajadusel, mida ta ka see hooaeg on päris tihti teinud. Mõnda head vasakkaitset Bayernil hetkel polegi, pärast Lizarazu lahkumist.

PraS
30.12.04, 23:47
Algselt postitas Robinho

Valesti tead siis! Lahm küll paremajalgne, kuid tegutseb ikka vasakul.

Lahm on ka paremal mänginud, kui Hinkel eelmine kevad vigastada sai. Paremal pole ta rünnakul nii ohtlik kui seda ta on vasakul.

PraS
03.01.05, 20:49
Algselt postitas PraS

Värsked uudised räägivad seda, et oleme värvanud Bayernist ühe väga andeka äärepooliku ja nimeks tal Piotr Trochowski.

Siiski ei saa me seda meest vast. Iseenesest mulle meeldib meie bosside käitumine mitte minna kaasa nõudmistega. Samas ei saa ma Piotr-st aru miks mitte oodata veel pool aastat ja tulla vaba agendina Bundesliga kõige paremasse klubisse. Aga ju siis on Mamma söögid nii head, et otsustas siis HSV kasuks juba nüüd. Samas kiidab Sammer ka meie noori Marco Caligiuri ja Christian Gentner-t, kes võeti ka kaasa Marabellasse laagrisse.

Yakinit üritatakse lõpuks maha parseldada Šveitsi esiliigasse ja ehk saab sellest tehingust ka asja, kuna pole ju vaja Hakanit palgalehel kasutult hoida.

socceri
06.01.05, 15:57
Lahm vigastas jalga

PraS
06.01.05, 16:17
Algselt postitas d_duff

Lahm vigastas jalga

tõesti.
need aasta algused kohe mitte ei sobi. eelmise aasta esimestel kuudel tegi Hinkel oma jalale liiga ja nüüd Lahm. Phillip ise loodab olla heas vormis UEFA CUPi mänguks Parmaga. nüüd on zivkovicil aeg tõestada, et kui suvel lahm lahkub siis pole Stuttgartil vaja uut kaitsjat osta.

fennek4
18.01.05, 20:27
kurb uudis

timo ei pikendanud lepingut!
kamm käib ju juba üle aasta ja alles eelmisel nädalal andis ta märku, et kohe saab allakirjutatud.......
nojah, eks siis näib, kuidas edasi läheb...

PraS
19.01.05, 14:49
Algselt postitas fennek4

kurb uudis

timo ei pikendanud lepingut!
kamm käib ju juba üle aasta ja alles eelmisel nädalal andis ta märku, et kohe saab allakirjutatud.......
nojah, eks siis näib, kuidas edasi läheb...

Järelikult võtsid Bordon ja Timo liialt tihti eelmisel aastal koos mõne õlle peale mängu. Arvan et Timo läheb kas siis Inglismaale või ootab teda käik Münchenisse. Nüüd ootan, et näpataks Werderi nina alt Wiese ära. Karta on et hoopis Lehmann on tulekul.

fennek4
19.01.05, 23:39
ei tea, kas just bordoniga, aga neil seal on üks mängijate mänedzer, Bukovic v6i midagi seesugust ja too on tuntud oma suurte panustega läbirääkimistel....tollal ajas ta ka balakovile soodsa lepingu välja, vfb aga maksis ja maksab praegu ja edaspidigi pensioni nii et mühiseb, aga see on teine jutt.

k6ige kurvem selle loo juures on, et Timo kogu aeg on öelnud, et mu süda kuulub stuttgardile, et raha ei mängi minu puhul suurt rolli, peaasi, et mul meeskonnaga tulevikku oleks. tal oleksid ju head eeskujud olnud - kuranyi, hinkel, hleb ja tulevik oleks tal vfb-ga kindla peale olnud ja fännide kuum armastus samuti. ja nii kuum on praegu, vähemalt vfb kodulehekülje foorumis, viha ta vastu.

ei tea, kas läheb ja nutab felixi 6lal natsa? bremen olevat talle juba äraöelnud, ju ta ikka inglismaale läheb, vahetab lehmanniga kohad?

igal juhul on mul kole kahju kogu sest loost

PraS
20.01.05, 12:47
Fännid nõuavad, et Hildebrand kaitseks teise poole hooajast Amatöör võistkonna väravat ja kas siis Heinen või Benaglio väravasse panekut. Fännid sõimavad kord Timot rahaahneks ja kord reeturiks. Isiklikult ei taha minagi enam selle ilueedi nägu enam VfB särgis näha. Vat mis võib teha üks loll otsus Timo poolt.

Bukovic ka oma hoole alla saamas Benagliot. Neetud agent. Vangi see tsurka.

Saab huvitav olema esimese kodumängu fännide reaktsioon, kui Hildebrand väljakule sammub.

mel21
20.01.05, 16:31
Tõesti kuum lugu. Otsustavaks olevat saanud mitte raha, aga puuduv lahkumisklausel, mis lubaks teatud tingimustel vahetada klubi. Säärane olevat Kuranyil, kuid kuivõrd lepingutingimused on salastatud, siis on see kõik sosina tasemel.

Põidlahoidjate viha võib olla tunnetuslikult õige, kuid samas peab endale aru andma, et vutitööstus on juba selline. Hildebrand on olnud klubis pea 10 aastat ja ajad, kus oldi truud a) oma kodukandiklubile b) surmani, kuuluvad 50-ndatesse. Teine lugu on muidugi, kuidas toimus köievedu, paraku äris on eetika seitsmendajärguline.

Hildebrand ei mänginud sügisringil sama hiilgavalt kui hooaeg varem, alles jõudu koguv keeris tema ümber lubab kahelda, kas kevadring paremini õnnestub. Igal juhul võib Timo + Bukovic endale valusalt näpu lõigata, samas ka tõelise tabamuse teha.

PraS
20.01.05, 16:41
Algselt postitas mel21

Hildebrand ei mänginud sügisringil sama hiilgavalt kui hooaeg varem, alles jõudu koguv keeris tema ümber lubab kahelda, kas kevadring paremini õnnestub. Igal juhul võib Timo + Bukovic endale valusalt näpu lõigata, samas ka tõelise tabamuse teha.

Seda on nii mõnedki fännid esile toonud, et Hilde pole enam sama hea kui aasta ja kaks tagasi. Nimelt keskmisel olevat pommitatud igas mängus Hilde väravat 5 puhul ja nendest läks keskmiselt üks löök sisse(Bundesligast jutt siis).

Juba räägitakse järeltulijatest ja peaasjalikult on välja käidud kolm nime: Enke, Rensing ja Lehmann.

Lõpuks siis loosung: Wir brauchen Fussballer,keine Models !!!

PraS
31.01.05, 21:17
Mõned nädalad möödas ja on toimunud kaks mängu BL-s ning ostetud üks mängija.
Kevaringi esimeses mängus ületati Mainz 3:1. Väga rabe mäng. Sel ndäalavahetusel saadi Nürnbergilt tappa 4:2.

Ostetud mängija peaasjalikult muretsetud rõndemängu huvides. Muretsetud mängumehe nimi täispikalt on järgnev Elson Falcao da Silva ja ta hakkab kandma särki numbriga 15. Mängumees on võimeline mägnima mõlemal äärel, kuid parem jalaga on ta väheke osavam. Tõenäoliselt hakkab ta siis mängima vasakul äärel.

Hakan Yakin laenati siis lõpuks välja ja tema uueks koduks mõneks ajaks on Galatasaray SK.

Seoses Hildebrandi lahkumisega suvel on meiega seostatud nii mõndagi väravavahti. Sellised nimed on viimasel ajal läbi käind nagu Frey, Didulica ja ka on seostatud, et Aston Villa lillast tuleb hooaja lõpus meile tasuta Thomas Hitzlsperger.

fennek4
02.02.05, 20:21
see laupäevane latakas oli na valus teine küll, eriti, kui vaadata meie otseseid tabelinaabreid, oleksime v6idu korral vaid pügala bayernist maas. kurb, aga tüüpiline vfb. kolmas kaotus järjest nürnbergile kodus.

väravavahi asjus veel - ma vedasin oma kalli kaasaga siin kihla, tema nimelt väidab, et timo jääb vaatamata toimunule ikkagi stuttgardisse edasi. ma muidugi pole veel nii suure r66muga ühtki kihlvedu kaotanud ja sel puhul joome selle shampa ka koos ära! aga eks aeg näitab.

fennek4
05.02.05, 12:36
noniii, pole midagi teha, pudeli shampat kaotasingi, kas lasen ka siin virtuaalse pudeli rivitult? proost siis!

timo pikendaski lepingut aastani 2007, kes oleks seda veel uskunud. ilma bukovici ja väljaastumisklauslita!

nüüd jääb vaid oodata, et tänasel päikesepaistelisel päeval ka v6it kodo tuleks!

PraS
05.02.05, 13:23
Algselt postitas fennek4

noniii, pole midagi teha, pudeli shampat kaotasingi, kas lasen ka siin virtuaalse pudeli rivitult? proost siis!

timo pikendaski lepingut aastani 2007, kes oleks seda veel uskunud. ilma bukovici ja väljaastumisklauslita!

nüüd jääb vaid oodata, et tänasel päikesepaistelisel päeval ka v6it kodo tuleks!

see oleks hea kui see ikka nii oleks.
aga fännide armastus pole enam nii suur nagu ennem. üks peapõhjusi miks ta ikka meie veel jääb on see, et kui on valida inglise liiga keskmiku Liverpooli pakkumine ja Meiepakkumine siis ei saagi olla küsimust kelle pakkumise ta vastu võtab. Timole oli kindlasti pettumus, et tema vastu väga suured klubid huvi ei tundnud. Kui nüüd Schalke Kevinit ka ära ei meelitaks suvel sisi oleks tore täitsa edasi liikuda. Fennek tead rääkida kuda see uus poiss Elson ka on?

fennek4
05.02.05, 13:45
Algselt postitas PraS

Fennek tead rääkida kuda see uus poiss Elson ka on?

mul pole 6rna aimugi. olevat siin esimest korda lund näinud ja sellest väikese shoki saanud ?? ma loodan väga väga, et temast teist centurioni ei saa.

sammer ja brasiilia sisseostud - ega mul eriti hea tunne ei ole selle juures, kui tema dortmundi-aega meenutada

fennek4
06.02.05, 00:37
viimasest kahest kodumängust üks punkt on ikka hale küll.

Aramis
06.02.05, 12:54
Mina kui Lauterni fänn olen rahul. Ja teema oli selgelt see, et kui Cacau koos ülejäänud müüriga koos oleks üles hüpanud, siis poleks Engelhardti löök müürist üle läinud.

PraS
12.02.05, 21:23
Krt ma nõuan Sammeri minekut. Kaua see korralagedus meie platsil kestma peab. Ma nõuan Krassimiri peatreeneriks. Ühesõnaga kaua me eduseise maha mängime. Aga ma loodan, et Parma ahju ikka pannakse.

Aramis
12.02.05, 22:11
Kohtunik jättis selge pendla andmata...Sama ka Bochumil - aga neil võeti ka üks värav ära, väidetavalt sulg, aga polnud.

PraS
12.02.05, 22:13
Algselt postitas Aramis

Kohtunik jättis selge pendla andmata...Sama ka Bochumil - aga neil võeti ka üks värav ära, väidetavalt sulg, aga polnud.

igatahes. ma pole kuangi suur Sammeri austaja olnd ja praegugi loodan et Matthias saab kinga. Krassimir bossiks :)

fennek4
25.02.05, 01:51
kardan, et meie k6rghooaeg hakkab otsa saama. v6i äkki ongi juba läbi? igal juhul kahju, väga kahju. mul pole tujugi tänast mängu kommenteerida ja kole külm oli ka.

lorenzo
25.02.05, 19:42
Parmalt pähe saada on ikka häbi küll, eriti veel arvestades Parma hetkeseisu

fennek4
13.03.05, 20:42
on nagu ta on meie seis praegu, aga ma olen tohutult 6nnelik, et timo jäi, momendil on ta meie parim mängija - ja just hoidis ära kolleri penalti!!!! loodan, et ka mängu v6idame, dortmund on niigi nutuses seisus.

3rk1
13.03.05, 21:34
Timo tegi paar supertõrjet ikka. Vfb jäi siis 2:0 peale, oleks võinud suuremgi skoor olla. Tore mäng oli muidu.

PraS
10.04.05, 13:10
VfB Stuttgart - Schalke 04 3:0 (http://82.96.75.29/www.luemmel.org/BL0405_28_VfB_Stuttgart_-_Schalke_04_090405.by_luemmel.XviD.avi)

Kena mäng oli.

Ahjaa nagu ka eston ühes teises teemas mainis siis järgmiseks kaheks hooajaks sai muretsetud sakslasest mängumees Thomas Hitzlsperger. Tõenäolislet lükkab Sammer ta vasakpooliku kohale, kus praegu sagib Cacau.

Veel on juttu olnud Vignali tulekust. Temagi oleks tore poiss meie tiimi ja mis kõige tähtsam, et ta tuleks jällegi tasuta.

Kodus oleks tore viimases voorus Bayern paika panna ning BL võit koju tuua lõpuks :)

fennek4
24.05.05, 19:20
siin viimane postitus mängu kohta schalkega......nüüdseks hooaeg läbi. pole ma enam ammu nii kehva hooaega näinud meil ja viis viimast mängu ei k6lvanud enamüldse kuhugi (miks? - ei tea) ja nii saab l6puks igaüks sellise koha tabelis, mille ta on ära teeninud....meie siis hapu viienda koha. ja kaks aastat järjest sama draama. kurb.

eriti mäng bayerni vastu laupäeval oli KOHUTAV! vastane ei teinud üldse mingeid katseid ise mängida ja meie kahjuks samuti. ainuke, kes midagigi tegi, v6i vähemalt proovis, oli teisel poolajal sissevahetatud elson. pole veel enne seda juhtunud - 15 minutit enne mängu l6ppu ei suutnud enam staadionile jääda ning tulime tulema. päris väljavilistamist fännide poolt ei tahtnud ka näha.

viimased k6lakad: kuranyi läheb schalkesse, hlebi ostab arsenal 20 milli euroga ja meira läheb portosse. mis meist saab? pole 6rna aimugi.

nüüd aga ilusat suve k6igile!

fennek4
03.06.05, 14:17
tänane uudis: vfb ja sammer l6petavad lepingu. mul ikkagi kahju, et nii läks, aga ju ma veel sammeris sellest ajast kinni, kui ta meil mängis, ja mängis vägagi edukalt. kahju et treenerina ei klappinud.

PraS
03.06.05, 22:20
Algselt postitas fennek4

tänane uudis: vfb ja sammer l6petavad lepingu. mul ikkagi kahju, et nii läks, aga ju ma veel sammeris sellest ajast kinni, kui ta meil mängis, ja mängis vägagi edukalt. kahju et treenerina ei klappinud.

Mul on hea meel, et ta tagasi astus. Keda meil on asemele tahta? Ottomar oleks tore vana.

Üleminekutest ka niipalju, et arvatavasti ühtegi uut meest enam ei tule, kui just kolmest(Meira, Kuranyi ja Hleb ) ässast ei loobuta. Järgmiseks hooajaks on meil siis toredaid saksa poisse rohkem.

Meie noored A ja B klassi poisid on ka saamas 1/2finaali. Ootaks noortest ka kellegi esiletõusu.

fennek4
06.06.05, 01:33
spekulatsioonid ikka liiguvad uue treeneri koha peal. hitzfeld oleks muidugi ilus vangerdus ja väga hea treener on ta ka, tal juba k6ik tiitlid v6idetud. aga mulle isiklikult meeldiks daum rohkem, aga v6ib-olla peaks ma oma nostalgitsemistest jagu saama (sammer on hea näide selle koha pealt). m6ni alpi mägilane, kas siis shveitsist v6i austriast ei oleks mulle eriti mokka mööda, kui siis too baseli mees.

ja kevin ikka vist schalke poole teel, las minna! tahaks hoopis forselli meile, aga eks näib, p6nev on see ikkagi, mis meie klubis praegu toimub, aga kas ka 6igete otsuste jaoks küllalt palju raha välja osatakse käia, on muidugi omaette teema.

alosan
06.06.05, 09:34
Hitzfeld ei tule Stuttgarti. Ütles teine väga kindlalt ära.

Kevin lahkub Stuttgartist kindlasti. Küsimus on veel ainult kuhu.

undusk22
07.06.05, 15:27
täiesti kogemata juhtusin leidma sellise foorumi ja topicu. olen vfb\'l mõnda aega silma peal olnud ja need kaks viimast hooaja lõppu on tõepoolest kurvad olnud. kohutavalt kahju oleks leiva lahkumisest, tüüp on end viimasel hooajal tohutult tõestanud. samas pole mul sugugi kahju ei kuranyi (tegelane, kes viimase hooajaga end devalveeris) ega sammeri lahkumisest. iseasi mis edasi saab. ma ei jõudnud kõiki selle teema postitusi läbi käia, aga kohe alguses kõlas läbi retoorika et \"švaabid-švaabid...\" ei ole ma siiamaani aru saanud, miks kõikjal švaabidest räägitakse, kui meeskonna identiteet ei pruugi sugugi nii piirkonnakeskne olla. ja kui palju on vfb\'s kasvõi saksa rahvusest mängijaid? aga respect kõigile eesti vfb sõpradele :) küll uuel hooajal saab jälle head ja halba... loodetavasti head rohkem.

undusk22
08.06.05, 16:46
uutest treenerivariantidest olete midagi kuulnud? eks ikka schachner õhus.. aga ka... guus hiddink!?!?!

fennek4
08.06.05, 17:24
tere söör, tore, et üks fänn meil siin jälle juures!

Hiddink oleks muidugi üks minu favoriite treeneriks, aga ma ei usu eriti, et tulla tahab - eindhovenil on ju koht cl-is vaat et garanteeritud. ahhh, kui daum tuleks, oleks ma happy.

undusk22
08.06.05, 18:44
jah, ehk van hooijdonk vihastab daumi korralikult välja :) aga kölni hambad tuleb samuti daumist eemal hoida, mõlemal klubil on ju temaga üht-teist heietada-meenutada. ja täna meira meil külas, näis kui raskeks eestlaste elu teeb - lööb veel kolligi nagu slovakkide vastu? :)

rolandbu
08.06.05, 23:48
Ungari koondislasest reservründaja Imre Szabics lahkub Stuttgartist ning liitub Geissböckeniga:D
Duo Poldiga tõotab tulla terav:P

fennek4
09.06.05, 00:58
kuidagi kummaline olukord praegu, nagu üks ajastu hakkaks jälle otsa saama - kui palju on meil neid olnud - viimati elber-bobic-balakov-trio - ja l6puks ikka k6ik laiali valgund. see lihtsalt ongi selle spordi loomus, raha mängib ikka väga suurt rolli. kurany lahkumisega l6peb ka see ajastu, eelmisel hooaja trikoodest oli 60% tema nimi seljale k6rvetatud! kahju, väga kahju, et me tipus olles siiski tiitlini ei j6udnud, tagantjärele oleks isegi uefa pott v6imalik olnud, kui oleksime parmast jagu saanud....

kas oskame jälle hea meeskonna kokku panna? sest l6ppude l6puks vähemalt mina olen vfb, ja mitte üksiku mängija fänn, kuigi nii m6ndagi on hea \"omaks\" pidada. ja näiteks nii m6ndagi peangi meie omadeks - sammer, klinsi, bobic, bala, üksk6ik kus nad siis ei mängi v6i mida iganes nad ka ei tee.

oh jah, vähemalt treeneri küsimus v6iks varsti lahenduse saada, see valimine muutub juba p6nevamaks, kui seda paavsti oma oli.

undusk22
09.06.05, 22:58
mingi epohhi lõpp tundub see tõesti olevat. olles ise noor vfb sõber mäletan küll seda, et 1999/2000 olid stuttgart\'i vahel pooled särgid bala\'ga seljal... ja kahju on sellest, et me kasvatame häid ründajaid oma konkurentidele ning ülejäänud euroopale, samas ise nende täit potsentsiaali ära kasutamata. szabics lännu, no tema mu meelest ei kohanenudki siin, ei tea, kas pärast vahetuspingilt pääsemist oleks ta kasulikum olnud... aga vaatamata kõigele tuleb siiski hooajale positiivselt vastu minna, mina igatahes lähen :)
ps, meira oli tallinnas täitsa omal kohal.

17
10.06.05, 02:21
Algselt postitas fennek4

...kurany lahkumisega...

Kus ta siis minemas on kah?

DEDE junior
10.06.05, 20:06
Algselt postitas 17

Algselt postitas fennek4

...kurany lahkumisega...

Kus ta siis minemas on kah?

kas mitte Schalke ridadesse?...

undusk22
13.06.05, 19:10
... jah, schalkesse... ka pärast rabarocki pole meil treenerit ja üldse on paras segadus majas. ausalt öeldes polegi enam mõtet pärast iga spekulatsiooni suud lahti teha. aga ootan siis vaikselt uudiseid. fakte.

Aramis
13.06.05, 21:50
Jah, aga Kuranyi minek on kindel - spekulatsioonide pärusmaaks on Hleb, kelle eest väidetavt Arsenal 12 milli pakkus, aga Stuttgart ei läöinud liimile. Arvatakse, et ehk Chelsea tuleb suurema summaga lagedale, aga asi on tõsiselt arvamiseks läinud.

fennek4
17.06.05, 14:19
nii, nüüd asi kindel, trapp on meie uus treener. giovanni trappatoni s6lmis lepingu kuni 2007 aasta juunini.

mis asjast arvate?

mu meelest pole just k6ige kehvem variant, provintsilinnake stuttgart astub maailma laiale ekraanile ;-)

undusk22
17.06.05, 16:43
heh, meie leht on maas, ei pääse kuidagi ligi... aga paras pomm, ja suhteliselt meeldiv pomm :) kohalikud lehed suutsid asja ka meeletult huvitavaks ajada ja samas vee sogasemks teha (oma abikaasade jutu jpm). ei, mulle meeldib, seedin veel natuke :)

undusk22
17.06.05, 17:44
uimane nagu põliseestlane ikka... järsku tuleb nüüd frei ka parema meelega siia ja hleb jääb meile (kuigi ilmselt teeb mõnda aega haput nägu :)) ja...
vot see oleks alles mannschaft. oi, põnev saab olema :)

kõhna rahakotti londoni klubidele!

fennek4
24.06.05, 13:20
noh, jaanid ilusti peetud?

momendil on kuidagi vaikus meie klubi ümber, peale seda, kui me maailma k6ige edukama treeneri endale oleme saanud, on tulevik ikkagi veel suht ebaselge, eriti puudutab see seda, kas hleb lahkub v6i mitte. selle taustal siis tänases lehes artikkel, et trapattoni tahab portugallast figo meile tuua. see, et ta realis suht 6nnetu on, on juba ammu teada, aga no mis sa oskad öelda - maailm tuleb stuttgardisse...

PraS
24.06.05, 19:04
Algselt postitas fennek4

noh, jaanid ilusti peetud?

momendil on kuidagi vaikus meie klubi ümber, peale seda, kui me maailma k6ige edukama treeneri endale oleme saanud, on tulevik ikkagi veel suht ebaselge, eriti puudutab see seda, kas hleb lahkub v6i mitte. selle taustal siis tänases lehes artikkel, et trapattoni tahab portugallast figo meile tuua. see, et ta realis suht 6nnetu on, on juba ammu teada, aga no mis sa oskad öelda - maailm tuleb stuttgardisse...

kui hleb peaks minema siis arvatavasti saab Elson tema kohta täitma. küsimus et mis formatasiooni viljeleb trapattoni?

Epic
27.06.05, 21:47
Algselt postitas PraS

küsimus et mis formatasiooni viljeleb trapattoni?

8-1-1 ;)

ballack
28.06.05, 00:35
ma pakuks ikka 8-0.5-0.5 itaallased ei saa ju puhast ründajat panna mängu järelikult panevad ründava pooliku (ma ei mõtle viina) :D

Aramis
28.06.05, 01:45
Ja Hleb on Arsenalis! Räägitakse et oma 15 miljoni euro eest. Eks muidugi tema ja Petrov on kaks sellist pärli, kes on mänginud pikalt Bundesliigas, kuid saaks põhikoosseisu ükskõik millises maailma klubis.

Aramis
28.06.05, 08:58
Nii - mis siin siis toimub?Ründe ja keskvälja ässad on lahkunud. Kas Soldo lõpetas ka ära vist?
Igal juhul juurde on tulnud lisaks treenerivahetusele Hitzlsberger, Bierofka ja Magnin. Kõik sellised väärt mehed. Aga staarid nad pole. Usun, et Trappatoni saab teha Hlebi raha eest 1 või 2 korraliku nimega mehe ostu. Huvitav oleks teada mis positsioonile ta neid enim vajab. Minu arust keskkaitse oleks variant ja rünnak tundub ka hõre, ent samas Cacau, Streller ja U21 vend Gomez pole väga lootusetu variant. Keskväljal nagu oleks mehi, aga samas mingit tõsist mängu käimalükkajat, playmakerit vist pole. Või mis?

undusk22
28.06.05, 22:01
ohjah... krt, kehv tunne ikka sees... mh, kas ainult vfb finantsdirektor selle ülemineku üle õnnelik? kes aga tema kohta täitma hakkab, seda ilmselt veel vara ennustada - vaatab mis trap esimestes testmängudes teeb. mingit isiksust oleks mänguvedurit vedama vaja, kogemustega tehniliselt tegijat. küll leiame...

fennek4, kas oleks sinuga võimalik emailitsi kontakteeruda, siuke vfb-sõbra jutt? :)

PraS
29.06.05, 11:40
Algselt postitas Aramis

Keskväljal nagu oleks mehi, aga samas mingit tõsist mängu käimalükkajat, playmakerit vist pole. Või mis?

Juttu on olnud Elsoni kasutamist playmakerina. Ei tea kuidas Trapaga loodon, kuid loodan et usaldab ka toredalt meie ässasi noori. Nimelt Gentner, Schuon ja Khedira võiks küll mingil määral praktikat saada. Ning ründajatest soovib trapa vist oma endist pallurit Azar Karadast meiel tuua.

fennek4
04.07.05, 15:56
Algselt postitas söör

fennek4, kas oleks sinuga võimalik emailitsi kontakteeruda, siuke vfb-sõbra jutt? :)

fennek4@hot.ee - palun väga, aga suvel olen väääga kaootiliselt netis, kuni augusti l6puni puhkusel, eks siis jälle tihedamalt eetris.

ilusat suve k6igile!

PraS
07.07.05, 21:37
Täna on kuidagi imelik päev.
Õde sai mul 26a. vanaks. Õnnitlege siis teda. Sain trahvi ka. Ahjaa kõige parem on selle päeva juures peale õe sünnipäeva see et meie ei värba Luis Figot, kuna ta vist toredasti läheb \"Hispaania\" võistkonda nimega Fc Liverpool.

Miks ma siis nii õnnelik olen, et me ei värba Figot?

Kuna palju palgafondi jääb alles. Ma sooviks hoopis et me värbaks D\'Alessandro või siis mõne sakslase. Mulle meeldiks kui me saaksime sakslastest Podolski(utoopia) või siis Kringe.

Tsau poisid.

Aramis
16.07.05, 17:42
Saite oma ründaja - Der VfB holt Jon Dahl Tomasson!

undusk22
16.07.05, 22:56
aah, ich fühle mich schon viel besser :)

undusk22
17.07.05, 00:11
ei, see on tõepoolest meeldiv uudis ja ma usun mingipärast seda, et jdt on vfb\'sse ning ülepea bundesligasse sobivam mängija kui liedson või keegi muu *sammer-style* mängumees. t\'l on ka nüüd võimalus oma tegelikku potentsiaali enam realiseerida kui milanis. aga \'mängutegija\' tuleb meil jälle ise üles kasvatada; paistab, et tuleb jälle mõni ida-euroopa noor ja ehk polegi see nii paha - staarjalgpallurid on end viimasel ajal devalveerinud...
tänane testmäng austria wien\'i vastu 6:1, kollid tiffertilt (2x), strellerilt, cacau\'lt , emma\'lt ja viinlastelt enestelt - omavärav (või siis ikka soldolt nagu alul räägiti.)
rääkige õige, mis sest emma\'st üldse saab?

PraS
17.07.05, 11:57
Algselt postitas söör

aga \'mängutegija\' tuleb meil jälle ise üles kasvatada; paistab, et tuleb jälle mõni ida-euroopa noor ja ehk polegi see nii paha - staarjalgpallurid on end viimasel ajal devalveerinud...

Sami Khedira meil ju duublis olemas ning loodan et talveks on poiss ka põhisatsis :)
Aga mis on saanud võimalikust Vukici värbamisest?

Aramis
17.07.05, 19:05
Algselt postitas söör

ei, see on tõepoolest meeldiv uudis ja ma usun mingipärast seda, et jdt on vfb\'sse ning ülepea bundesligasse sobivam mängija kui liedson või keegi muu *sammer-style* mängumees. t\'l on ka nüüd võimalus oma tegelikku potentsiaali enam realiseerida kui milanis. aga \'mängutegija\' tuleb meil jälle ise üles kasvatada; paistab, et tuleb jälle mõni ida-euroopa noor ja ehk polegi see nii paha - staarjalgpallurid on end viimasel ajal devalveerinud...
tänane testmäng austria wien\'i vastu 6:1, kollid tiffertilt (2x), strellerilt, cacau\'lt , emma\'lt ja viinlastelt enestelt - omavärav (või siis ikka soldolt nagu alul räägiti.)
rääkige õige, mis sest emma\'st üldse saab?

Vaatasin DSFilt seda ülevaadet mängust ja minu arust olid argentiinlase liigutused päris teravad. Ehk saab Trapiga jutule, kuigi väljakule lasti mees küll päris lõpus. Enne teda tuli rida tundamtuid amatööre ja siis Zivkovic ja lõpuks \"Emma\".

undusk22
18.07.05, 12:37
vukic\'ist räägitakse praegu tõesti kõige enam. trap oli kuskil mokaotsast poetanud, et tulevad kaks mängumeest, kes võiks hlebi kohta täita: üks noor ja üks kogemustega... annab ruumi speklulatsioonideks tõesti. aga veel räägitakse horvaat carevic\'ist, kes, nagu aru olen saanud, spliti hajdukist andeka noorena saudi araabiasse \'komandeeriti\' ning sportingu viana\'st (trap tunneb teda ilmsesti derby\'dest hästi). nii, aga kes on siis see \'mit erfahrung\'? alanud nädala jooksul võiks üht-teist selguda.

undusk22
18.07.05, 13:20
.. ja tegelikult saame lõpuks ikkagi kellegi neljanda-viienda-kuuenda.. aga see on kindel, et kõik käib hästi ootamatult nagu meile kombeks :) meil pole aga ilmselt siiani lihtne kedagi odavalt saada, sest kõik arvavad, et me upume rahas.. donetsk pumpab meid kindlasti.
ei tea kas vanad away-särgid viidi naistele-tüdruksõpradele koju traagedada, et uus sponsor kõhule saada?;)

Bianconera
21.07.05, 01:35
0:1 kaotus Sienale, värava autor kes muu kui Volpato :D

1 Hildebrand, 2 Hinkel, 5 Babbel, 6 Meira, 7 Meibnner, 8 Bierofka, 9 Streller, 11 Hitzisperger, 18 Cacau, 20 Soldo, 21 Magnin.

3 Stranzi, 4 Zivkovic, 12 Gerber, 13 Tiffert, 41 Langer, 17 Delpierre, 16 Heldt, 33 Gomez, 40 Gentner, 42 Schuster.

Aramis
21.07.05, 03:13
Sellest mängust jääb meelde aeg luubis kordused, mis nurga alla Bierofka jalg läks - mees läks platsilt otse haiglasse ja valu ta näos oli ehtsamaid mida olen näinud.

Drogba
21.07.05, 19:27
Stuttgard on huvitatud Vianast
http://www.nufc.premiumtv.co.uk/javaImages/80/b0/0,,10278~438400,00.jpg

http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=293153&CPID=22&CLID=&lid=2&title=Ger mans+in+Viana+bid&channel=football_home

PraS
26.07.05, 14:00
Algselt postitas Drogba

Stuttgard on huvitatud Vianast

Veel seostatkse meid Gronkjaer-ga ning Emma vist naaseb hooaja pikkusele laenule Velezesse.

Rääkides tänasest mängust siis tõenäoliselt saab võimaluse Stranzl ning Jon Dahl peaks põhis alustama.

Kicker pakub välja, et me mängime täna 4-3-3

Hildebrand - Hinkel, Fernando Meira, Babbel, Magnin - Gentner, Soldo, Hitzlsperger - Tiffert, Streller, Cacau

eston maravilha
27.07.05, 00:09
oo, hitzy on siis oma esimeses kompetatiivses mängus vfs eest ka kohe värava löönud

Aramis
27.07.05, 12:36
Ja väidetavaLT 30 meetri pealt karistuslöögist. Kui õhtul näen väravat, siis ka kommenteerin täpsemalt.

undusk22
27.07.05, 18:08
see grönkjaer\'i-asi paistab päris kindel olevat - tüüp täna meil meditsiinilisel läbivaatusel. tast mitte just palju teades on siiski mu lootused päris suured, kahe taanlase näol oleks oleks ründejõud päris võimas. ahjaa, emma jäigi ju argentiinasse, testmängudes oli ta ju päris tubli.

ma alles nüüd lugesin korralikult mängu kokkuvõtet ja sain teada, et tiffert ning meissner viga said. nendega pole õnneks asi nii hull kui bierofkaga, aga neetud h....

Aramis
27.07.05, 18:24
No ei tea mis see tänapäeval lahti on, et ei teata Arsenali teemas Dacourti ja siin Grönkjäri ... Tegemist oli tema hiilgeajal väärt mehega ja probleem oli selgelt Chelseasse sattumine. Ka Hispaanias pole ta oma mängu leidnud ja seega tuleks loota, et ehk Stuttgartis koos koondisekaaslasega hakkab mäng välja tulema. Just karjääri algpäevil Ajaxis ja Taani koondises oli mees ikka eriti hea - kiire triblaja ja suutis anda ka korralikke tsenderdusi. Puhas wingeri tüüp - keskel pole mina teda kunagi mängimas näinud.

Epic
27.07.05, 20:09
Neli klubi ühe aasta jooksul. Guinessi rekord? :)

undusk22
27.07.05, 20:19
oi kui terav reageering... ei ole juhtumisi mitu head aastat tast midagi kuulnud. no ei ole jah kõigega kursis, kõiketeadja :)
peace

Aramis
27.07.05, 20:45
Algselt postitas söör

oi kui terav reageering... ei ole juhtumisi mitu head aastat tast midagi kuulnud. no ei ole jah kõigega kursis, kõiketeadja :)
peace

Kõigega ei pea tõesti kursis olema. Tõenäoliselt olin ülekohtune. Ent jään oma ülekohtuse seisukoha juurde, et võiks teada mainitud mehi.

Aramis
27.07.05, 20:46
Algselt postitas Aramis

Ja väidetavaLT 30 meetri pealt karistuslöögist. Kui õhtul näen väravat, siis ka kommenteerin täpsemalt.

Soldo mängis lahti, Hitz lükkas ette ja põmmutas. Ei läinud päris nurka ja oleks Rensing valvel olnud oleks ära võtta suutnud...Aga kiirelt käis asi...Ja viimane värav tõestas Tomassoni suurust - see mees rokib raudselt!

PraS
28.07.05, 00:17
Nüüd võib hakata siis mängima Trapa eelmise hooaja meelis formatsiooni (4-2-3-1).
Kui nüüd Viana ka saaks siis võiks juba mõtlema hakata BL võidust. Samas ka Jon Dahl suudab AMCna edukalt mängida.

Ahjaa Paistab et saame finaalis vastaseks toredad sinised rikkurid. Bordon ehk lööd jälle pallist mööda ja me skoorime ning ma oleks rahul jälle 3:0 võiduga :)

eston maravilha
28.07.05, 02:29
ärge ennast nüüd grönkjääri pärast erutusest täis laske. wingetr ta ju võib olla aga tsenderdada ta ei oska.

vello99
28.07.05, 02:51
Algselt postitas eston maravilha

ärge ennast nüüd grönkjääri pärast erutusest täis laske. wingetr ta ju võib olla aga tsenderdada ta ei oska.

Ole nüüd. Ühe oma ilusamatest väravatest lõi ta äärelt tsenderdades...

Aramis
28.07.05, 05:38
Te räägite sellest Inglise liiga Gronkjärist. Kuid tõe huvides tuleb mainida, et tsenderdamine on tal tõesti teisejärguline.

Drogba
28.07.05, 13:48
Algselt postitas PraS

Nüüd võib hakata siis mängima Trapa eelmise hooaja meelis formatsiooni (4-2-3-1).
Kui nüüd Viana ka saaks siis võiks juba mõtlema hakata BL võidust. Samas ka Jon Dahl suudab AMCna edukalt mängida.

Ahjaa Paistab et saame finaalis vastaseks toredad sinised rikkurid. Bordon ehk lööd jälle pallist mööda ja me skoorime ning ma oleks rahul jälle 3:0 võiduga :)

Vianast on ka Celta Vigo huvitatud, ning see ei ole enam nii kindel kas ta tuleb teile.

http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=293867&CPID=23&CLID=176&lid=&title=C elta+chase+Viana&channel=spain

Aramis
30.07.05, 15:29
VfB Stuttgart have signed Atletico Madrid\'s Danish international Jesper Gronkjaer on a three-year contract.

Atletico asked for seven million euros for Gronkjaer who had been under contract in Spain till 2007, the German press reported Saturday. Gronkjaer will join international team-mate Jon Dahl Tomasson who joined Stuttgart from AC Milan.

Before arriving at Atletico in the summer of 2004, Gronkjaer had played four seasons at English Premiership champions Chelsea and three seasons with Dutch club Ajax.

undusk22
03.08.05, 09:11
nii see siis läks, meira \"efektiivsest\" tegutsemisest kõige ebasobivamalt mehelt 0:1. ühes mängus hilde, järgmises meira - selgelt pole meeskond veel päris fit. ja miks trap veidra kooseisuga alustas? nõrk mäng oli, hea, et otse ei näinud. tatti muudkui lendas...

Drogba
03.08.05, 11:10
Kurany lõi siis teile 10. minutil 1:0 ja rohkem skoor ei muutundgi. 67. sai väravaautor punase, ning 90 minutil sai Lincoln punase.

undusk22
10.08.05, 19:25
carevic purgis - kaan peal! head moosiaastat!

PraS
18.08.05, 19:03
Algselt postitas söör

carevic purgis - kaan peal! head moosiaastat!

Carevic eligible to play

In the end it took the Saudi Arabian FA almost as long to release VfB signing Mario Carevic as it did for VfB to reach an agreement with the midfielder’s former club Al Ittihad Jedda. Despite VfB having met all agreed terms last week the paperwork from the Saudi FA didn’t arrive until Wednesday.

Eligible against Hoffenheim

Therefore Mario Carevic couldn’t play in the home game against 1. FC Köln last Sunday. However, now the two-time Croatia international is eligible to play and coach Giovanni Trapattoni will be able to look to him in the Cup match at TSG Hoffenheim on Sunday.

PraS
22.08.05, 21:51
Nii karikas saadi siis kobinaga teise ringi. Väravaid oli selles mängus igale maitsele. Eriti võimsad olid Carevici ja Olmhoffi(võimalik et valetan valesti tüübi nime) pommid risti.

Igatahes kohalikud fännid arutlevad teemal Trapa ja tema vallandamine. Esiteks ei olda rahul Soldo välja jätmisega koosseisust. Teiseks ei olda mitte rahul itaalia vanamehe valikuga kaitseliinis. Selgelt alavormis Hinkel ja Babbel kükitavad ikka põhis.

Ise loodan, et nüüd Carevici tulekuga saame me ka oma mängu käima ning kui Cacau eesliini naaseb on oodata ka meie eesliinilt ehk midagi. Sügavalt loodan, et Stranzl terveneb kiirelt ning Babbel tagantatakse amatööride satsi :)

eston maravilha
22.08.05, 23:37
kuidas nähtamatu mees ka on?

fennek4
16.09.05, 00:09
hmmhmmm, viimane postitus juba kaua, kaua aega tagasi kirjutatud.....

mul on tunne, et see hooaeg saab karm olema. oleme tabeli tagumises pooles, liigas pole veel ühtki v6itu...

karm ,kui tänase 2-0 v6idu järel fännid staadionil meeskonna väljavilistasid, ja sellist rahulolematut tunnet peale ühte v6itu pole mul veel olnud.

öeldi, et staadionil oli 8 tuhat inimest, igal juhul oli vääääga h6re, aga ju see ka kummalisest algusajast tingitud, kusjuures ma eriti pole aru saanud, miks ei v6i mängud paralleelselt toimuda, vaadatakse ju ikkagi vaid \"oma\" meeskonda ju.

traagilises mängus laupäeval arminia vastu oli minu jaoks väike lootusekiir - ründaja ljuboja, kes teisel poolajal sissevahetati täieliku kobakäpa gomezi asemel. tema t6i mängu särtsu ja veidigi liikumist, see napilt väravavahi pareeritud värav oleks muidugi sisse v6inud minna. aga täna oli ka tema üks suuuuur null teiste suurte nullide keskel, ja need tema maandumised värava ees oleksid m6ne teise kohtuniku silmis küll kollase kaardi ärateeninud. ainus, kes täna midagigi proovis teha, oli meira ja kuigi ma mitmest trapi ideest aru ei saa, ei saa ma sellele üldse pihta, miks ta meiral niiv6rd taga laseb mängida. ta on end nii mitmel korral heast küljest näidanud, kui talle veidigi rohkem mänguruumi on antud keskväljakul ja tänagi jooksis ta tagajoonelt vastase värava ette, et keegigi seal oleks, kellele palli sööta. minu meelest oleks temast vääriline asemik soldole, kes küll mängib ok, kuid ei suuda ikkagi mängujuhi rolli sajaprotsendiliselt täita, aga no eks ta vana ka juba, uhhh 37 vist. loodan, et carevic peagi paraneb, v.-o. paraneb ses suhtes siis ka midagi meie mängus.

aga momendil vaid niipalju, et ootused - lootused tuleb ikka k6vasti allakruttida. ja kui siis veidi paremini läheb, siis sellest r66mu tunda.

fennek4
16.09.05, 00:22
ahjaa, kolm positiivset asja ka meie tänasest mängust domzale vastu - leidsin just klubi lehel foorumist, arvan, et peaks need ka siin äramainima:

1. tomasson - kolm väravat kolmest mängust
2. ei ühtegi kolli timo väravas
3. noor gentner l6i värava

EgoTrip
17.09.05, 23:16
tomassonil üks juures ja esimene võit ka BL saavutatud.
edu

undusk22
22.09.05, 00:02
valus kaotus hsv vastu... kui täna ka publik mängu järel vfb peale vilistab, siis peab küll midagi katki olema. bitter! sellist vangerdust nagu trap täna tegi (kohe pärast 0:1 kaotusseisu jäämist hitzlspergeri asemel gomez kolmandaks tippu sisse), poleks temast küll uskunud. ja et grönkjaer alustas vasakul, hitze paremal... mäng oli ju lõpuks märk edasiminekust. bitter!!

fennek4
23.09.05, 05:30
ei, eile ei vilistatud. meie mäng oli päris korralik, vbl saab veel asja meeskonnast sel aastal. kahju muidugi, et kaotasime.

undusk22
25.09.05, 21:33
täiesti kobe mäng täna, lõpuni rahul olla ma aga ei suuda, sest 1:0 eduseisus lasti viimasel veerandtunnil kaiserslauternil liialt palli vallata. vabalt oleksime võinud jälle viigiga platsilt lahkuda. aga võimalusi oli meil rohkem, mängu muidu kontrollisime, nii et pole hullu. ljubojal, tomassonil ja gomezil oli hea võimalus teha kenam seis, aga macho pani korra hullu ja gomez käkkis oma võimaluse žongeerides ära. mulle jäid hea mänguga silma magnin, meira ja hilde, kehvalt vaid stranzl - oli mitmeid kordi ebakindel. aga tomassoni värav oli kolme mehe töö: hilde lõi värava eest lahtilöögi, mille ljuboja peaga pikendas ning t. suurepäraselt üle macho lõi. aint et t. sai ebaprofessionaalse kollase särgi seljast rebimise eest, hea vähemalt, et ta see oli võiduvärav.

fennek4
26.09.05, 23:45
mulle jällegi mäng lauterniga kohe üldse jälle ei meeldinud, kolmapäeval mängisime hästi ja kaotasime, eile mäng oli päris kehva mu meelest - peaasi aga, et v6itsime. meil vedas, et vastane millekski suuteline polnd. meie keskväljak on ikka suur korralagedus.

undusk22
27.09.05, 10:29
ilmselt võib sinuga nõustuda, sest mul lihtsalt puubub sel hooajal võrdlusmoment. vaid hea meel sellest, kui oleme mänguliselt paremaidki mängu näitanud.

undusk22
10.10.05, 12:11
loodan, et kellegi pole midagi selle vastu, et siia kuulutuse panen, mis asjakohases atribuutika threadis kellegi tähelepanu pälvinud pole. et pakun vfb selle hooaja kodusärki suurus S. särk uus ja kandmata. hinda võib pakkuda aadressile undusk21@hot.ee

jonman25
19.10.05, 21:59
JDT on näidanud oma taset aga kolme mänguline keeld on ikka palju...VfB-le suur löök. Aga homme on Uefa Cupi mäng Rennesiga ja seal saab Jon osaleda.
9 koht liigas ei ole hea aga loodame et hakkame tõusma...Pöidlad pihku.

mel21
20.10.05, 19:07
Countdown \"Trapattoni - Ciao\" kipub tasapisi 0 peale jõudma....

undusk22
20.10.05, 20:25
vogts kutsub kickeris trapi vastu suuremat respekti üles näitama. ja talle aega andma... stuttgardis on vähe neid, kes ta senise tööga rahule jäävad, ise ootaks veel pisut, ja rohkem kui kaks järgmist mängu, siis läheks isegi enamusega kaasa. ei julge aga tänasest mängust rennes\'i vastu head tulemust loota, seda vaatamata sellele, et me enda ihaldatav frei pole sel hooajal heas hoos ja et rennes on endale väga palju väravaid lasknud lüüa. viimastes mängudes paistab neil vorm ülespoole liikuvat.

undusk22
20.10.05, 22:07
õnneks eksisin - 2:0! oli see nüüd teenitud või mitte, aga siiski.

undusk22
23.10.05, 21:24
ljuboja jumalaks!! ja väravasuu laiemaks!

fennek4
25.10.05, 15:46
viimased kaks mängu (Rennes, Leverkusen) aitavad taas veidigi usku ja lootust leida, kuid b-liiga esimene pool hakkab käest libisema, vaja on punkte! ja kahte neist ei andnud kohtunik meile pühapäeval! küll kerge kohtunikku süüditada, aga sel korral v6ttis ta mul laka ikka punaseks küll - täiesti korralikku väravat meile ei andnud, bayerlaste värav oli selgelt suluseisust! noh ja kaks korda metalli laksatada.....

fennek4
30.10.05, 01:21
siis tänased muljed staadionilt - meil on ikka s..ks ilus ilm siin, päike paistab, puud kollased ja t-särgi temperatuurid, uhh, ja eestis on lumi maas.

no mina nägin täna koguni kahte vfb mängu - m6lemad kestsid 45 minutit. esimene poolaeg oli lihtsalt kohutav, m6tlesin juba, et see on küll viimane kord sel aastal, kui 40tuhhi inimest staadionile viitsivad end tirida. soldo oli k6ige suuremaks piduriks, lihtsalt kohutav! meira aga oli jälle igal positsioonil tegev - kedagi teist polnd ju 6igel ajal 6iges kohas. armetu, armetu esimene poolaeg.seis 0-1.

ju sellest siis ka trapi otsus - teiseks poolajaks tulid strelleri ja soldo asemel grönkjaer ja cacau. hoopis teine meeskond, hoopis teine mäng! teenitud 1-1 - ljubojalt värav. cacau on väga heas vormis momendil! üks meie parimaid tehnikuid meira k6rval (tunnen koledat puudust hlebi trikkidest!) ja cacault imeline värav!!! viis meid 2-1 juhtima, me polnud juubeldamast veel tagasi kohale istuda saanud, kui justkui selgest taevast 2-2. aga meie mäng oli nauditav, p6nev, kaasakiskuv. isegi kui 2-3 taha jäime, suutsime ikkagi viigi välja mängida.

3 väravat tomassonita - polegi ju nii paha, aga ilma timota 3 väravat saada on ikka paha paha küll (kuigi vaid esimese värava juures v6iks heinenit veidi süüdistada). k6lakad käivad, et timo ei saa trapiga kohe üldse läbi.....kahju.

kogu trall treeneri ümber lükkub aga ikka veel edasi, ei oskagi kohe arvata, kas sellest itaallasest treenerist meiega üldse kunagu head nahka saab. nii nagu nad täna mängisid - kaks täiesti erinevat mängu - milles asi? ei tea.

suur proovikivi on neljapäeval donetsk, tomasson on arvatavasti jälle väljakul ning loodetavasti ka timo paranenud, eks siis näe edasi.

fennek4
30.10.05, 12:02
:viha: vaatasin just meie eilse mängu kokkuv6tet - jällegi kaotus \"tänu\" kohtunikule - tifferti värav oli aus ja herta sai jälle värava suluseisust kirja -nii et 6igel6ppseis oleks 4-2 pidanud olema. kahe mängu jooksul niimoodi 4 punktiga petta saada - neid läheb meil ju tabelis väga vaja :viha:

undusk22
20.11.05, 21:38
me meenutame sel aastal eesti koondist - teinekord suisa häbi sellist pilti vaadata.. kaks nii rumalat kaitsjate viga ja jälle unentschieden. esimest poolaega ei näinud, aga kommentaaridest jäi mulje, et mängisime isuga, teisel poolaja mängupilt pold just ilmaime, jdt värav oli üks koledate killast. 90 min. pendla oleks pidanud kohtunik ära vilistama, siis saanuks vähemalt 3 punkti kätte, hannoverist olime nii palju siiski paremad, et see oleks olnud õiglasem.

undusk22
04.12.05, 12:04
järjekordne remis bayerni vastu. nii palju, kui mul õnnestus katkendlikust cctv5 pildist mängu süveneda, siis magnin tegi \"ilusa\" etteaste ja kohtunik oli lummatud, kas siis just tänu sellele, aga bayerni mängupilt polnud polnud suveräänsele liidrile vääriline ja oma võimalustega oleks pidanud meie siit võidu võtma. tomasson oli liiga kaua platsil, grönkjäer ei loonud vahetusest sekkudes midagi ohtlikku, ljuboja oli jälle hea, soldo toetas tugevalt. millal lõpeb trapi tomassoni-lummus? ja üleüldse, millal taanlased gomezile ja carevicile ja teistele ruumi teevad?

jonman25
04.12.05, 13:06
selle kohta ütlen nii
Tomasson välja = Trappatoni välja
Stuttgartis ei suuda keegi muu väravaid lüüa... Tomasson on kogu meeskonna parim mängija, isegi kui hetkel vorm ei ole tipus...isegi kui sa loed VFB foorumit, siis JDT siiski toetatakse...tegelikult pole ta ju ainult 3 mängus väravat löönud...koosseis peaks olema selline
Hildebrand
Hinkel - Delpierre - Stranzl - Magnin
Hitzlsperger - Meira
Gronkjaer - Tiffert
Tomasson - Streller / Ljuboja

fennek4
05.12.05, 19:33
jonman, olen sinuga n6us - jdt on meie parim mängija momendil ja mulle meeldib väga su meeskonna asetus - meira peab l6puks välja tulema sealt värava alt!!!! tiffert - naja. loodetavasti leiavad tee meeskonda ka carevic ja bierofka.

meie mäng laupäeval oli hea ja v6it oleks teenitud olnud, veidike 6nne jäi puudu, kahjuks. aga mäng sujus ja oli hea vaadata, MITTE KEEGI EI VILISTANUD STAADIONIL - see on sellel hooajal juba suur saavutus. v6ib-olla ongi parem, et me ei v6itnud, nüüd poisid v6tavad end kokku ja teevad ilusa hooaja teise poole??? muidu käiks jutt ainult selle ümber, et me ju v6itsime bayernit. kusjuures staadion polnud 100 prossa väljamüüdud (nagu tavaliselt, kui ronivad igatsugu bayerni-fännid oma urgudest välja) ja see mulle meeldib /ma ei v6i bayernit kohe silmaotsaski seedida, sorry, Aramis jt., pole m6eldud isiklikult/