PDA

View Full Version : Üldine Prantsuse jalgpall

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

EgoTrip
14.08.03, 12:27
Ma siin vaatasin ringi ja ei usu oma silmi. Mitte ühtegi teemat prantsuse liiga kohta - või jäi mingi koht mul kahe silma vahele - Mind huvitavad eriti klubide koosseisud ja üleminekud. Samuti võiks siin oma arvamusi avaldada Prantsuse liiga kohta.

mxm
14.08.03, 18:42
Prantsuse liiga on vinge liiga kindlasti Euroopa tasavägisem

EgoTrip
14.08.03, 19:23
Ta on Euroopa üks tasavägisemaid liigasi. Seal ju päris palju klubisid võitlevad meistritiitli pärast - PSG, Lyon, Auxerre, Nantes, Lens, Bordeaux, Marseille, Monaco ja paljud võivad ülatada ka. Enda lemmikud on Auxerre ja Lyon. Auxerre on see aasta minu teada ainult ühe mängija muretsenud - Bonaventure Kalou Feyenoordist. Ja Lyoni on ka päris palju uusi mängijad tulnud.

PraS
14.08.03, 20:14
Kuid Lyon on kaotanud oma yhe kõigeväärtuslikuma mängija Sonny Anderson :(

EgoTrip
14.08.03, 20:21
Anderson oli jah üks kõige paremaid ründajaid Prantuse liigas. Aga nad said endale ju Florent Malouda Guingampist. Ta pole praegu veel sama kaliibriga ründaja kui oli Anderson, kuid vennas on üpris suur potentsiaal.

kamraad
14.08.03, 21:09
Ei usu et PSG siin eriline tiiltli nõudleja on,eelmised hooajad ei ole suudetud enam midagi erilist korda saata ning nüüd on ka Ronaldinho läinud.

EgoTrip
15.08.03, 12:51
Aga nad said endale ju Pauleta Bordeauxst ja Hakan Yakini Baselist. Ja ma usun, et Pauleta sobib PSG-sse paremini kui Ronaldinho.

U2
23.08.03, 15:53
selle aasta meistriks pakuksin kas bordeauxi või siis monacot.nonda on tegija.Kuhu marco simone monacost kadus?

Vürst
23.08.03, 16:19
Minu lemmik on olnud kogu aja mis ma Prantsuse liigat jälginud olen olnud LENS. Kahju, et ta viimasel ajal kõrgete kohtade eest pretendeerinud pole.

Arvan, et see aasta võib taas kõrgele jõuda ka NANTES.

K1ly
23.08.03, 16:50
Originally posted by karmo17

selle aasta meistriks pakuksin kas bordeauxi või siis monacot.nonda on tegija.Kuhu marco simone monacost kadus?

Marco Simone on täitsa olemas Monacos ;) uuri asja natuke !
Prantsusmaa lemmik klubi on Lyon loodame et tuleb tiitel ära :oih:

Mõm17
23.08.03, 21:45
Ma fännan ka Lens´i. Kunagi meeldis Monaco , aga 1996. aastast alates pooldan Lens`i;)

17
23.08.03, 21:55
Üks lemmikutest on olnud Nantes ja loodan nende tiitlivõitu, aga enne Nantes-i olid veel PSG ja Lyon:kaval:

EgoTrip
27.08.03, 15:29
lugesin www.profootball.ru et Hakan Yakin sai mängida kaks mängu PSG eest ja seejärel vallandati ära.

EgoTrip
27.08.03, 19:04
Ja Giovane Elber hakkab järgmine aasta mängima Lyonis. Elber - kes peab täitma Sonny Andersonist vabanenud kohta - tuleb kolmapäeva lõunapaiku Lyoni, et kirjutada lepingule alla ja meditsiinikontrollist läbi käia.
Steve Marlet siirdus laenulepingu alusel hooaja lõpuni Marseille Olympiqu´i. Väidetavalt oli peapõhjus \"a clash with Chris Coleman\".

U2
28.08.03, 00:57
Marseille jõudis 3-nda prantsuse klubina meistrite liiga põhiturniirile võites kokkuvõttes 1-0 austria wienit

fitti
03.01.04, 20:50
umm, keegi veel eurospordist vaatas prantsuse karikamängu marseille-strasbourg? asi läks pennaldele, kus BARTHEZ võttis ära kaks ja lõi sisse viimase otsustava pendla!!
väga meeliliigutav moment

U2
03.01.04, 20:53
Rootslane Kim Källström sõlmis 3 aastase lepingu Rennes klubiga

Robinho
03.01.04, 21:31
Originally posted by fittibaldi
umm, keegi veel eurospordist vaatas prantsuse karikamängu marseille-strasbourg? asi läks pennaldele, kus BARTHEZ võttis ära kaks ja lõi sisse viimase otsustava pendla!!
väga meeliliigutav moment
Mina vaatasin. Oli küll väga südantsoojendav mängulõpp. Barthez ise oli ka väga rõõmus ning tegi meeletult hea mängu (olusid arvestades). In your Face, MANU!

fitti
03.01.04, 21:36
Originally posted by Robinho
In your Face, MANU!

eee.. ?? mis sa nyyd ajad? howardiga sa teda võrdlema ei hakka ju? päälegi pole ilus teiste peale näpuga näidata.

Robinho
03.01.04, 21:48
Originally posted by fittibaldi

In your Face, MANU!

eee.. ?? mis sa nyyd ajad? howardiga sa teda võrdlema ei hakka ju? päälegi pole ilus teiste peale näpuga näidata.
Alustan algusest.
Barthez on suurepärane väravavaht, vbla ka TOP 5-s, kui arvestada viimast viit aastat.
ManU-s peetakse teda klouniks, kuid kõike ei saa tema kaela ajada. Ta tegi küll vigu, kuid iga väravavaht eksib, eriti kui kaitse tema ees pole just kõige tugevam. (võtame näiteks Ronaldo esimese värava oma hat-trickist, kus oli selge, et kui ta pääseb mööda Ferdinandist, siis on värav kindel. Barthezil pole midagi teha, nii ka läks. See oli ju puhas Ferdinandi kala.)
Ja see, mis Ferguson Barthezile käimasolev hooaeg tegi on lausa hämmastav. Eelmiste hooaegade esinumber nii järjekindlalt meeskonnast välja jätta ilma põhjuseta on hämmastama panev lollus. Kui oli plaan Howard esinumbriks panna, siis andnud kohe Barthezile kinga, poleks sellist alandust olnud.
Aga tundub, et lõpp hea - kõik hea. Barthez on oma koduklubis tagasi, esimese mänguga võitis kõigi südamed ning soovin talle edu Marseilles ja Euro 2004-l Prantsusmaaga.

fitti
03.01.04, 22:03
Aga tundub, et lõpp hea - kõik hea. Barthez on oma koduklubis tagasi, esimese mänguga võitis kõigi südamed ning soovin talle edu Marseilles ja Euro 2004-l Prantsusmaaga.

noh, julgeid oletusi teed, ka euro2004 teemadel.
esiteks ma ei suuda uskuda, et sa tegid jälle postituse, kus on nimi R..,
teiseks on barthezi kaladest möödavaatamine lühinägelik, rääkimata kõiges kaitse süüdistamisest. peale manU-reali on igast teisi mänge kah toimunud ju nõu.
ma ei arva, et barthezi \'alandamine\' oleks toimund ilmaasjata - aga üldiselt on sellel teemal juba manu teema all jahutud kyll. ka mul on hea meel, et ta lõpuks first-team jalgpalli saab mängida.

Robinho
03.01.04, 22:18
Euro 2004 on täiesti reaalne. Coupet ongi praegu nagu varuvariant ning ta on näidanud, et ei pea pingele vastu. Barthez omakorda pole oma riiki kunagi alt vedanud. Prantsusmaa treener on ka öelnud, et Barthez saab oma koha tagasi, kui saab oma klubis reguraarlselt platsile.
Ja sorry, aga keegi ei keela mul teha postitusi, kus on sees Ronaldo nimi!:P
EDIT: Neth, kui see sind häirib, siis palun väga: ÄRA LOE! Pole vaja kooris halama hakata iga asja peale.

Neth
03.01.04, 22:19
Täiesti uskumatu, Robinho suutis ka siia teemasse mahutada oma Real\'i ja Ronaldo ülistamise, huvitav palju on üldse Robinho poolt kirjutatud postituse, kus ta ei märgiks ära Ronaldot või Real\'i, kas üldse on??

Aga teemast niipalju, et ise hoian pöialt Monaco\'le ja PSG\'le.

fitti
03.01.04, 22:22

Ronaldo

and there you go again..:D

no kui peaks kihla vedama, siis mina paneks raha coupet kui no.1 peale - ja seda enne, kui olen barthezi marseille-esitusi jälgind-vaadand.
(muidugi, see on võibolla ka post, mida võid juuni alguses parastava muigega tsiteerida, but see if i care)

Mikusiku
04.01.04, 12:54
niisiis lugesin sportnetist siukest uudist http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=51767
barthez lõi enda uue klubi marseille eest värava.seda kyll penalti seerias, kus ta ka ise kax pennut tõrjus:õnnelik:

Epic
04.01.04, 12:58
Originally posted by zidane_5

niisiis lugesin sportnetist siukest uudist http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=51767
barthez lõi enda uue klubi marseille eest värava.seda kyll penalti seerias, kus ta ka ise kax pennut tõrjus:õnnelik:

ei noh, tõesti tore, et ka meile seda teada andsid :P

realmadridfan
04.01.04, 13:31
Zidane_5, ma tahtsin küsida kas sa teiste postitusi ka loed ikka?

Mikusiku
04.01.04, 14:33
ups:oih: tean jah, ma kõige pealt kirjutasin ja alles siis lugesin:oih: teine kord yritna mitte niimoodi teha...

mjkk
30.01.04, 17:07
jjriado postitus Bundesliga teema all tuletas meelde, et tuletaksin teistele meelde, et täna õhtul näeb Viasat Sporti nimelise kanali vahendusel suurepärast kohtumist - Mocano vs. PSG. Algusega kell 21:55 eesti aja järgi. :)

Tanel
26.03.04, 16:40
Prantsuse noorim proff 16.aastane Jeremy Menez sõlmis lepingu sellise klubiga nagu FC Sochaux. Poisi vastu on huvi tundnud ka ManU ja Arsenal.Mees pole veel kyll tänavu väljakule pääsenud ,kuid treenib juba koos meestega.Lepingu pikkus ,siis kolm aastat. Mis arvate ,kas poisil on tuleviku?

EgoTrip
09.04.04, 22:34
deem, kas keegi oskab öelda kuidas teha hästi vaadatavat tabelit. Ma proovisin aga mingi täielik saast on. Ütleme siis nii, et juhib Monaco (64), järgnevad Lyon (63), PSG (60) ja Sochaux (54). ning lõpuni on seitse vooru.

Väravalööjate edetabel samuti:
20 - Djibril Cisse (AJ Auxerre)
19 - Didier Drogba (Ol.Marseille)
15 - Pierre-Alain Frau (Sochaux)
14 - Alexander Frei (Stade Rennes)
Pedro Pauleta (PSG)
13 - Peguy Luyindula (Ol.Lyon)
Habib Bamogo (Montpellier)
12 - Vladimir Manchev (Lille)
Danijel Ljuboja (PSG/RC Strasbourg)
Santos (Sochaux)
11 - Viorel Moldovan (Nantes)
Ludovic Giuly (Monaco)
9 - Mamadou Niang (RC Strasbourg)
Fernando Morientes (Monaco)
Giovane Elber (Ol.Lyon)
Cedric Faure (Toulouse)
Toifilou Maoulida (Metz)
Ulrich Le Pen (RC Strasbourg)

See aasta on üle pika aja Prantuse klubi CL poolfinaalis. Kui mu mälu ei peta, siis oli viimati CL poolfinaalis samuti Monaco (hooajal 1997/1998). Aga siis mängisid seal sellised mehed nagu Trezegeut, Henry, Barthez jne. Nii, et võibolla hakkab pihta Prantsuse klubide tõus, sest peale Monaco oli veel Lyon CL veerandfinaalis.

Davids
11.04.04, 02:28
Originally posted by Funky_Moses

deem, kas keegi oskab öelda kuidas teha hästi vaadatavat tabelit. Ma proovisin aga mingi täielik saast on. Ütleme siis nii, et juhib Monaco (64), järgnevad Lyon (63), PSG (60) ja Sochaux (54). ning lõpuni on seitse vooru.

Pedro Pauleta (PSG)
Santos (Sochaux)
Ludovic Giuly (Monaco)
Giovane Elber (Ol.Lyon)
Cedric Faure (Toulouse)
Toifilou Maoulida (Metz)

See aasta on üle pika aja Prantuse klubi CL poolfinaalis. Kui mu mälu ei peta, siis oli viimati CL poolfinaalis samuti Monaco (hooajal 1997/1998). Aga siis mängisid seal sellised mehed nagu Trezegeut, Henry, Barthez jne. Nii, et võibolla hakkab pihta Prantsuse klubide tõus, sest peale Monaco oli veel Lyon CL veerandfinaalis.

Ei maksa unustad Auxerre, Bourdeaux, PSG, Lille minuarust on nad k6ik v6imelised head jalgpalli n2itama!!!!!!!!!!Ja ka suurematel turniiridel!!!!!!!;) :ham12:

Ono
12.04.04, 19:55

Pedro Pauleta (PSG)
Santos (Sochaux)
Ludovic Giuly (Monaco)
Giovane Elber (Ol.Lyon)
Cedric Faure (Toulouse)
Toifilou Maoulida (Metz)

Kuhu neil ikka tõusta on, parimad mängijad lahkuvad nagunii suurklubidesse.

mjkk
12.04.04, 20:07
/me ulatab abistava käe tabeli osas...

http://nufc.pri.ee/fra-tabel-1.JPG

17
12.04.04, 22:42
home and away closer each day.....

tundub et tiitli saatus otsustatakse kolme klubi vahel, sochaux natsa kaugel, aga 6 mängu lõpuni niiet kõik on võimalik:)

kristi
15.04.04, 21:43
Minu arvates ei tohiks ära unustada ka Olympique de Marseille\'d, sel aastal tundub, et kuuendast kohast üles poole ei saa, aga nad teevad häid mänge mujal :õnnelik: näiteks viimane mäng Interiga!

Tanel
15.04.04, 21:59
Mulle meeldib see, et PSG on jälle CLi saamas kunagi ammu ammu oli ta kah mu lemmik:D. Monaco on kah normaalne, kuid Lyon ei koti eriti.

Mikusiku
15.04.04, 22:05
Originally posted by Henryfan

Mulle meeldib see, et PSG on jälle CLi saamas kunagi ammu ammu oli ta kah mu lemmik:D.
:doh:

kui Lyon ei koti eriti.
ei usu.

Tanel
15.04.04, 22:33
Originally posted by zidane_5

Mulle meeldib see, et PSG on jälle CLi saamas kunagi ammu ammu oli ta kah mu lemmik:D.
:doh:

kui Lyon ei koti eriti.
ei usu.Nüüd panid kyll killu maha raisk :naer5: :naer5: :naer5: :naer5: :naer5:

zaz
26.04.04, 00:47
33. voor siis mängitud ja asi hakkab selgeks saama. Lyon jätkab kindlalt alistades viimati 3:0 Rennes. Monaco aga koperdas Nantes\'i otsa ja kaotas 1:0, kuid samal ajal võitis PSG Marseille 2:1 ja asus ise teisele kohale, jäädes Lyonist maha 3 punktiga.
Huvitav, kas Eurosarjades edukalt esinevad klubid maksavad siis praegu koduses liigas oma edu eest lõivu:doh:
Igatahes arvan, et Lyon enam ei komista ja sõuab rahulikult oma järjekordse tiitli järele...

Tabel peale 33. vooru:

1 Lyon 69
2 Paris-SG 66
3 Monaco 65
4 Auxerre 57
5 Sochaux 57
6 Marseille 53
7 Nantes 50
8 Bordeaux 46
9 Lens 46
10 Nice 44

Karla
26.04.04, 16:34
kurat pidi ikka monaco nantesile kaotama.nüüd on liider lyon,teine marseille ja kolmas siis monaco.monaco jääb liidridt lyonist maha nelja punktiga.

Karla
26.04.04, 16:35
vabandust, marseille pole kolmas vaid paris saint germain.

Karla
26.04.04, 16:36
kurat ,psg on teine.

Mikusiku
26.04.04, 16:51
kas sa ikka eestpoolt ka lugesid we?seal oli juba tabel olemas. ja sa võiksid \"muuda\" nuppu kasutada.

Karla
01.05.04, 20:58
eile mängisid nice ja monaco 1-2.täna oli marseille ja metz 0-1.

Tanel
03.05.04, 14:12
Et teemat natuke äratada, siis ütlen, et prantsuse liiga parimaks mängijaks valiti Drogba, teine oli Giuly ja kolmas Sochauxi Pedretti. Parima treeneri valimiselt poleks vist võitjas kahtlust olnud, muidugi Deschamps!!Link siis siin!!! (http://www.uefa.com/footballcentral/news/Kind=2/newsId=174271.html)

van bommel
03.05.04, 18:01
kolmas oleks pidanud olema djibril cisse.

Karla
03.05.04, 18:13
Originally posted by van bommel

kolmas oleks pidanud olema djibril cisse. ei oleks.

Davids
04.05.04, 22:24
Originally posted by van bommel

kolmas oleks pidanud olema djibril cisse.

T2pselt:viha: :lahe: ;) :)

Tanel
11.05.04, 22:59
Võib-olla natuke liigast kah.
Seis :
Lyon 73p
----------------
Monaco 71p
PSG 70p
----------------
Auxerre 61p
Sochaux 60p
Nantes 56p
Marseille 53p
Lens 50p
Lille 47p
Bordeaux 47p
Rennes 45p
Nice 45p
Bastia 39p
Strasbourg 38p
Metz 38p
Guingamp 37p
Toulouse 34p
-----------
Le Mans 34p
Ajaccio 34p
Montpellier 30p
Kui ma ei eksi, siis läksid jooned ilusti paika CLi saab vist kolm klubi ja välja langevad ka kolm klubi. Muidugi on võimalik ka minu eksimine.

Uurides natuke tulevasi mänge ja vaadtes esikoha võitlust, siis on see euroopa tänavune põnevaim liiga. Järgmine voor on liidridest kõige raskem mäng PSG-l kes sõidab küll Bordeauxile. Monacol ja Lyonil, siis vastavalt mängud Strasbourgi ja Bastiaga. Aga eelviimane voor toob meile kätte tõelise põnevuskohtumise, kus PSG võttab kodus vastu Lyoni. Aga PSG kahjuks räägib fakt, et neil on ilmselt 36.voorul raskem mäng kui Lyonil, mis tähendab ka ilmselt suuremat väsimust. Monacol oma vastasega ilmselt probleeme ei tule ja liidri koht läheb ilmselt nende kätte. Viimane voor aga läheb raskeks monacol ees mäng võõrsil Bordeauxiga ja kolme päeva pärast otsa kohe CLi finaal. Tahaks nagu tiitli võita, aga CLi võiduga kaasnevad, aga suured rahad:kaval: . Ei saa riskida ju mängijate vigastada saamisega. Lyon noppib ilmselt võidu Lille käest ja Bastia võõrustab PSG-d. Ilmselt tänavune võitja on lyon, teise koha hõivab Monaco ja kolmandana saab CLi PSG. Üllatav on ilmselt Marseille väga kehv liiga positsioon. Ollakse ju Uefa Cupis tehtud suurepäraseid mänge ja finaal ees ootamas. Positsioon tuleb Marseilles ilmselt ikkagi seitsmes, mis on küll ilmselt ülisuur pettumus.

Tanel
12.05.04, 23:49
Sobivamat teemat ei leidnud. Nimelt Prantusmaa U17 koondis koos kolme tõelise tuleviku mehega teeb ilma U17 EMil. Täna alistati nimelt Portugali U17 koondis kus värava lõid just see kolmik Hatem Ben Arfa, Samir Nasri ja Jeremy Menez. Hatem Ben Arfa on nimetatud kui uus Zidane. Järeldusi võite ise teha nimelt prantususe jalgpall jätkab ülitugevana :). Finaali vastaseks on prantsusmaal hispaania U17 koondis.

Jälgime huviga, kas prantuse tuleviku lootused panevad asja kinni...

Martin
12.05.04, 23:55
Mis kuradi riigi alamad nad algselt olid? Et enne, kui valge inimene nad enda juurde tõi. Valverassiste tervitan ja väidan, et pole süüdi, kuid ehk oskate isegi vastata.

mikc
13.05.04, 22:01

Sobivamat teemat ei leidnud. Nimelt Prantusmaa U17 koondis koos kolme tõelise tuleviku mehega teeb ilma U17 EMil. Täna alistati nimelt Portugali U17 koondis kus värava lõid just see kolmik Hatem Ben Arfa, Samir Nasri ja Jeremy Menez. Hatem Ben Arfa on nimetatud kui uus Zidane. Järeldusi võite ise teha nimelt prantususe jalgpall jätkab ülitugevana :). Finaali vastaseks on prantsusmaal hispaania U17 koondis.

Jälgime huviga, kas prantuse tuleviku lootused panevad asja kinni...

Vaatasin ka seda mängu Portugali vastu. Selles mängus paistsid Menez ja Nasri rohkem silma,nad tegid seal ees ikka Portugali kaitsetele suht selgelt ära.

17
17.05.04, 21:31
:| Morientes vigastas viimases liigamängus jalga ja tema osalemine 26. mail toimuval Meistrite liiga finaalmatšil on kahtluse all:S

Tanel
17.05.04, 22:28
Originally posted by Roberto Carlos

:| Morientes vigastas viimases liigamängus jalga ja tema osalemine 26. mail toimuval Meistrite liiga finaalmatšil on kahtluse all:SKle mees kasuta msnis neid smaile ;). Muide Lyon kindlustas nädalavahetusel oma järjekordse Prantsuse liiga tiitli!

Mikusiku
18.05.04, 16:31
kuigi see on prantsuse liiga, siis siin võib ju ka prantsusmaa koondisest kirjutada.nimelt etv näitab mängu prantsusmaa-brasiilia.seda küll neljapäeval ja kordusena, aga asi seegi:)

zidane5
18.05.04, 16:53
Mida , kus millal ?! Zidane_5 ytle t2pne kuup2ev :)

zidane5
18.05.04, 16:56

:| Morientes vigastas viimases liigamängus jalga ja tema osalemine 26. mail toimuval Meistrite liiga finaalmatšil on kahtluse all:S

Nouu .. plz mitte seda ... sest Morry lööbki seal ainult ... aga kui M0rryt pole siis on ka mäng vitt ... ( tglt , asi on selllest , et ei taha et Realil h2bi olex monacole kaotada ... ja Morry on laenatud RealisT )

Tanel
18.05.04, 17:03
Originally posted by zidane5

Nouu .. plz mitte seda ... sest Morry lööbki seal ainult ... aga kui M0rryt pole siis on ka mäng vitt ... ( tglt , asi on selllest , et ei taha et Realil h2bi olex monacole kaotada ... ja Morry on laenatud RealisT ):D:D:D Kes talle need võimalused tekkitab Giuly ja Rothen kui ma ei eksi. Väravaid oskab ka lüüa Prso kellega nad koos on meistrite liiga parimad väravaküttid. Pingilt on võtta veel kolmaski ründestaar Shabani Nonda. Monaco võib mängida ka ühe puhta ründajaga mida nad tegid ka Chelsea vastu Stamford Bridgel.

Aga zidane_5 mina keera oma naabritel elekter välja ;):P

Mikusiku
18.05.04, 17:32

Originally posted by zidane5

Nouu .. plz mitte seda ... sest Morry lööbki seal ainult ... aga kui M0rryt pole siis on ka mäng vitt ... ( tglt , asi on selllest , et ei taha et Realil h2bi olex monacole kaotada ... ja Morry on laenatud RealisT ):D:D:D Kes talle need võimalused tekkitab Giuly ja Rothen kui ma ei eksi. Väravaid oskab ka lüüa Prso kellega nad koos on meistrite liiga parimad väravaküttid. Pingilt on võtta veel kolmaski ründestaar Shabani Nonda. Monaco võib mängida ka ühe puhta ründajaga mida nad tegid ka Chelsea vastu Stamford Bridgel.

Aga zidane_5 mina keera oma naabritel elekter välja ;):P
kui sa mõtled zidane5-te, siis ta ei ole mulle päris naaber, aga lähestikku elame.aga kui asi väga hulluks läheb, saab ta alati nurga taha tõmmata ja näidata enda suurt rusikat:P

EgoTrip
18.05.04, 22:05
ETV näitab Prantsusmaa ja Brasiilia vahelist mängu 20.mail kell 23.30 See on siis videoreportaaz.

P.S. Mäng on FIFA 100 juubeli puhul

Epic
19.05.04, 09:10

ETV näitab Prantsusmaa ja Brasiilia vahelist mängu 20.mail kell 23.30 See on siis videoreportaaz.

leiutasid jalgratast ;)

http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2785&page=3

EgoTrip
19.05.04, 10:30
Originally posted by Epic

leiutasid jalgratast ;)

juhtub ;)

Mikusiku
19.05.04, 11:14

Originally posted by Epic

leiutasid jalgratast ;)

juhtub ;)

mul ka:P

kuigi see on prantsuse liiga, siis siin võib ju ka prantsusmaa koondisest kirjutada.nimelt etv näitab mängu prantsusmaa-brasiilia.seda küll neljapäeval ja kordusena, aga asi seegi :)

Mikusiku
21.05.04, 12:27
Eilne FIFA 100-le juubelile pühendatud mäng jäi siis 0-0 viiki. Mõlemal poolel olid omad võimalused, aga neid ei löödud ära - näiteks Carlos lõi posti. Ronaldol oli hea võimalus, kuid lõi mööda. Henry ja Wiltord lõid mõlemad vasaku jalaga üpris vabalt positsioonilt, aga mööda. Mäng oli üpris võrdne, mõlemal poolel olid omad tõusud ja mõõnad.
Hea mäng oli:õnnelik:

Tanel
04.06.04, 16:20
Sportnet annab meile siis selllise uudise:
AS Monaco tänavu UEFA Meistrite liiga finaali viinud Didier Deschamps pikendas reedel oma töölepingut vürstiriigi klubiga kuni 2007. aastani. Deschamps\'i seostati mõnda aega ka mõnda aega vakantsena püsinud Chelsea ja Juventuse treeneripostiga, kuid need kohad täitsid vastavalt Jose Mourinho ja Fabio Capello. Ka ringlesid arvamused, et Deschamps on õige mees pärast Jacques Santinit juhtima Prantsusmaa koondist.

Didier\' allkiri lepingul teeb kuulujuttudele lõpu ja tõestab meie ambitsioone, seisab AS Monaco avalduses. Nädala alguses teatas Monaco, et sponsorid on klubisse investeerinud 50 miljonit eurot ning kõik vanad võlad on tasutud. Võlgade puudumine võimaldab klubil ka koosseisu tugevdamisele mõelda. Läinud aastal oli Monacol mängijate turul kauplemine keelatud.

Mulle meeldib see viimane osa ja kohe keerlevad peas mõtted, kui suudetaks neid mehi kes Monaco CLi finaali viisid kinni hoida, siis veel täiendusi osta ja miks mitte ka Morientest täitsa endale võtta. Muidugi see viimane on suht raske, kui mitte võimatu. Realil oleks ilmselt ükskõik, mis klubi ta ära ostab, aga Morientes ilmselt nii ükskõikne pole. Aga ikkagi kui suudetaks mehi hoida ja juurde saada, siis miks ka mitte. Võiks siis lausa kuskile kohe sinna tippklubide hulka mingis favoriitide listis, muidugi suht tahaotsa, aga ikkagi tippudega ühte hunnikusse.

budu
04.06.04, 18:12
jah monacol saab morientesé saamisega päris raske olema kuna ka rahaline seis ei pidavat ka peale karikavõitu kõige kindlam.aga hea hooaja tegid

resorte
04.06.04, 19:21
Originally posted by budulojus

jah monacol saab morientesé saamisega päris raske olema kuna ka rahaline seis ei pidavat ka peale karikavõitu kõige kindlam.aga hea hooaja tegid

Mis karika nad võitsid? :oih:

17
29.06.04, 15:53
Rothen kolis Monacost Pariisi...Täpsemalt siis PSG\'sse.

Silver
05.07.04, 15:01
Kuna siin teemas on juba Monaco kriisist räägitud, siis võtaksin üldiselt kogu suve juhtunu kokku väikese postitusega.

Tõenäoline saabuva hooaja koosseis.

Väravavahid: Flavio Roma, Fabien Audard, Stéphane Porato, André Biancarelli, Yohan Vivier

Kaitsjad: Patrice Evra, Gaël Givet, Maicon, Julien Rodriguez, Joseph Dayo Oshadogan, Sébastien Squillaci, François Modesto

Poolkaitsjad: Lucas Bernardi, Sébastien Carole, Hassan El Fakiri, Sébastien Grax, Nicolas Hislen, Jimmy Juan, Grégory Lacombe, Jaroslav Plasil, Andreas Zikos

Ründajad: Souleymane Camara, Shabani Nonda, Emmanuel Sheyi Adebayor

Vaadates seda koosseisu võib kergelt öelda, et pea üle poole Meistrite Liiga finaali viinud põhikoosseisust puudub. Sellise nimekirjaga kaugele jõuda on raske. Minu arvamus on see, et Monaco oli ühe öö liblikas nagu seda on eelnevatel aastatel olnud Leverkusen jt.

Uuest hooajast suurt ma ei looda, kuid pall on ümmargune ning seda tõestas ka Kreeka äsja lõppenud EM-il.

Kes siis lahkusid ja kuhu:

Morientes’ laenuleping lõppes ning mees naasis Real Madridi ridadesse tagasi – ikkagi on ründaja tulevik veel lahtine.
Guily ehk endine meeskonna mootor sidus ennast Barcelonaga. Hind 8 miljonit eurot.
Rothen ühines PSG’ga. 10 miljonit eurot.
Cisse laenuleping lõppes, mängija ühines taas PSG’ga.
Ibarra leping lõppes, vabaagent.
Prso ühines vabaagendina Glasgow klubi Rangersiga.
Tony Sylva ühines Lillega.

Ehk siis seitse ülitähtsat mängijat lahkusid. Võimalikke minejaid võib olla veel.

Hughes
18.08.04, 15:24
Burkina Faso ja Prantsusmaa 1. divisjoni klubi Rennes\'i kaitsja Amadou Coulibaly on FIFA poolt 18 kuuks diskvalifitseeritud, sest sülitas juunikuises MM-valikmängus Kongoga kohtunikule näkku. Lisaks määrati mängijale 10 000 Šveitsi franki trahvi.

Tanel
30.08.04, 18:26
Deschamps and his red \'n\' white army. Nad said Saviola! http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=19137&progr=0

kaala
30.08.04, 23:16
uudis ka siin (http://www.uefa.com/competitions/UCL/news/Kind=1/newsId=220847.html)

budu
01.09.04, 12:04
prantsuse liiga 01.09.2004
1 Metz 4 3 1 0 7-3 10
2 Auxerre 4 3 0 1 6-4 9
3 Lens 4 2 2 0 6-1 8
4 Toulouse 4 2 2 0 8-4 8
5 Bastia 4 2 2 0 5-3 8
6 Lyon 4 2 2 0 4-2 8
7 Bordeaux 4 2 1 1 7-2 7
8 Marseille 4 2 1 1 6-4 7
9 Monaco 4 2 1 1 4-3 7
10 Rennes 4 2 1 1 5-5 7
11 Caen 4 1 2 1 4-4 5
12 Sochaux 4 1 1 2 3-5 4
13 Lille 4 1 1 2 2-4 4
14 Paris Saint Germain 4 0 2 2 6-8 2
15 Nantes 4 0 2 2 3-5 2
16 Istres 4 0 2 2 3-6 2
17 Strasbourg 4 0 2 2 4-8 2
18 Saint-Etienne 4 0 2 2 3-7 2
19 Nice 4 0 2 2 3-8 2
20 Ajaccio 4 0 1 3 2-5 1

mel21
02.10.04, 23:07
Noil minuteil on lõppemas põnev kohtumine Monaco-Nizza. Märkimisväärne on see, et Nizza on teinud come-backi seisult 0-3 ja võtmas võitu 4-3. Kübaratrikk Bundesliga (Rostock, Schalke) vanalt tuttavalt ning endiselt Nigeeria koondislaselt Victor Agalilt.

4\' [1 - 0] J. Saviola
19\' [2 - 0] E. Adebayor
59\' [3 - 0] E. Adebayor
67\' [3 - 1] V. Agali
72\' [3 - 2] V. Agali
74\' [3 - 3] V. Agali
82\' [3 - 4] M. Vahirua

Tagasituleku osas meenuvad just prantuse klubid. Kas mitte PSG ei kaotanud paari aasta eest La Corunale 3-0 eduseisust. Liigast aga justkui terendaks umbes nelja aasta vanune - libedal faktikindlusel liigun klubi nimede osas - Marseille 0-4 kaotusseisust saavutatud 5-4 võit Montpellier\' üle.

fitti
09.01.05, 01:30
marseille:

http://om.net/Multimedia/Images/actu/ph_equipe.jpg

tahtsin lihtsalt öelda, et ilus pilt, eks. polegi vist varem näinud, et ülesvõte meeskonnast säherdune kunstfoto oleks.

socceri
09.01.05, 12:10
barthezil on nagu tossud jalas;)

socceri
11.01.05, 15:49
Marseille Olympique palkas noore nigeerlase
Marseille Olympique sõlmis kolmeaastase lepingu Nigeeria kuni 21-aastaste koondise kaitsja Taye Taiwoga.

Marseille mänedžer Pape Diouf kinnitas, lepingu sõlmimise näol on tegemist investeeringuga tulevikku.

Taiwo võtab tiimis tõenäoliselt Bixente Lizarazu koha, kes otsustas Müncheni Bayernisse naasta.

kristi
14.01.05, 20:21
Sellest fotost ja OMi uuest hüüdlausest \"Droit au but\" (õigus väravale) veel nii palju, et prantsusmaal tekitasid need spordimaailmas suurt boleemikat... see foto tunnistati nii mõneski spordiajakirjas kuu fotoks, kuid oli ka neid, kes võrdlesid seda staaliniaegse korraga, mis ei tohiks sobida tänapäeva ühiskonda!

isiklikult võin öelda, et mulle need väga meeldivad!

socceri
27.01.05, 15:58
Nakata liitumas Olympique Marseillega

Jaapani koondise poolkaitsja Koji Nakata on liitumas Prantsusmaa meistrisarja klubiga Olympique Marseille.

Nakata üleminek oli vahepeal kahtluse all, sest tema koduklubi Kashima Antlers ei soovinud mehest loobuda.

Marseille’s ootab 25-aastast Nakatat ees endine Jaapani koondise peatreener Philippe
Troussier.

marcello
30.05.05, 01:10
Veider otsus pärast Le Gueniga saadud kolmandat tiitlit (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=334553&cc=5739)

vaikiv mees
30.07.05, 21:41
Marseille-Bordeaux (http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=295448&cpid=24&CLID=&lid=11&title=LI GUE+1+ROUND-UP&channel=france) m2ngu teise poolaja alguse magasin maha ja ei n2inud Dehu punast kaarti

inzu
01.08.05, 01:25
Lyon võitis täna Le Mansi 2-1:doh: :lahe:

Sir. Nuutu
14.08.05, 23:28
Marseille [1 - 1] Lyon T. Taiwo viis Marseille ette, aga arvata on kes viigistas?! J.Carew loomulikult. Mitu mängu ta nüüd juba mänginud on ja väravaid löönud?
Väravaid ikka kõvasti rohkem löönud ,kui mänge mänginud. Norra troll selline:P

Pilt
14.08.05, 23:45
carew on tõsiselt hea minuarust mingi 5 mängu 6,7 väravat vms.
a jah hea ost lyonilt pedretti on ka hea ost neilt;)

Sir. Nuutu
15.08.05, 00:09
Seis jäigi lõpuks 1-1

Mõnuagent 007
15.08.05, 13:41
mind pani imestama, et kuidas Marseille\'l on kogutud 3 mänguga ainult 1 punkt, sest eile olid nad Lyoni vastu väga head. Samas pole ka Lyon sel aastal nii tugev kui eelnevatel aastatel, sest kuigi ollakse võtnud kaks võitu ja ühe viigi, pole need tulnud sugugi kergelt. enamasti on päästnud halvemast ainult John Carew, kes löönud sis kolmes mängus järjest värava. Paistab, et Houllier suudab ka Lyoni korralikult p***se keerata.

Epic
21.08.05, 10:14
Üks huvitav tulemus eilsest:

Racing Lens 7 - 0 Auxerre

Auxerre oli eelnevast kolmest mängust võtnud 7 punkti ja oma väravasse ei olnud lasknud ühtegi palli :P

budu
28.08.05, 13:34
väga huvitav on prantsuse liiga tabel,eriti koht nr.20Olympique Marseille

fitti
14.10.05, 13:50
Kloun on tagasi. (http://football.guardian.co.uk/breakingnews/feedstory/0,14546,-5343448,00.html). Kõnealust mõõduvõtmist PSG-ga näitab pühap otse ka VS2, iseasi muidugi, kas ta kohe Coupet asemel postide vahele lastakse.

Zaeka
14.10.05, 15:02
iseasi muidugi, kas ta kohe Coupet asemel

??

fitti
14.10.05, 15:10
:D

loll lammas olen. räägin klubimängust ja mõtlen koondisest vms.

sõnaga, misiganes see marseille teine kollkipper on.

eston maravilha
24.10.05, 09:42
ALLEZ ASSE!!!

Zaeka
21.12.05, 14:40
Talvepuhkuse puhul teen lühikokkuvõtte:

1 Lyon 19 44
2 Lens 19 32
3 Bordeaux 19 32
4 Auxerre 19 32
5 Monaco 19 31
6 PSG 19 31
7 Marseille 19 31
8 Lille 19 30
9 St-Etienne 19 29
10 Rennes 19 26
11 Mans 19 25
12 Nancy 19 24
13 Nantes 19 23
14 Nice 19 22
15 Toulouse 19 22
16 Troyes 19 21
17 Sochaux 19 21
18 Metz 19 14
19 Ajaccio 19 13
20 Strasbourg 19 11

Kuigi Lyon on teistel natuke eest libisenud siis Euroopa kohtadele tõotab hooaja lõpus minna väga suureks rebimiseks, 10. koht on 2. kohast kõigest kuue punkti kaugusel.
5 klubi on veel konkurentsis Uefa Cupis: Marseille,Lille,Monaco,Lens ja Strasbourg.
Strasbourg,kes vastupidiselt grupi võitmisele ilma ühegi kaotuseta Uefa karikas on koduses liigas suutnud võtta vaid ühe võidu, asub liigatabeli lõpus.
Teadagi, et Meistrite liigas on jäänud konkurentsi Prantsuse klubidest vaid Lyon kes nii liigas kui ka CL-is on saanud kokku vaid ühe kaotuse Lillelt.Lens, kes on hetkel teisel positsioonil, Lyonist maas 12 silmaga, on saanud samuti liigas ainult ühe kaotuse ja seda Nantes\'ilt

Loodame et hooaja teine pool osutub põnevaks,seniks häid pühi kõigile!

gamer
04.01.06, 19:28
Lyon läks siis 6\' tabeli viimase Strasbourgi vastu juhtima peale Wiltordi pealööki, mis sai alguse Juninho karistuslöögist ja Strasbourgi väravavahi suutmatusest seda püüda.

Strasbourgi kaitse kah ebakindel, löövad peaga värvavahile tagasi andmise asemel palli nurgalööki jne.

Lyon lõi ka teise kolli, kuid kahjuks oli suluseis.

Ennem poolaega kõksas siis Berthod 2-0.

Mäng ise lõppes siis Lyoni 4-0 võiduga.

Saarlane
05.01.06, 08:46
Ja kusjuures lõi Wiltord hat-tricki;)

Warren
08.01.06, 02:07
Mis siis Nancy otsustas?Jah või ei Neemelole?

valma
23.01.06, 20:54
http://www.sportnet.ee/index.php?id=20187

Beto liitus siis Bordeaux\'ga.

Saarlane
01.02.06, 20:44
PSG mängib Nike vormides, Auxerre Uhlspordi omades ning Rennes Airnessi riietuses. Ma taipasin alles nüüd, et French Cupis on kõigil klubidel mingil Jalkaliidu eritellimusel tehtud Adidase särgid:S Keegi oskab põhjendada, miks?

Mõnuagent 007
07.02.06, 15:46
Algselt postitas Saarlane

PSG mängib Nike vormides, Auxerre Uhlspordi omades ning Rennes Airnessi riietuses. Ma taipasin alles nüüd, et French Cupis on kõigil klubidel mingil Jalkaliidu eritellimusel tehtud Adidase särgid:S Keegi oskab põhjendada, miks?
täiesti jube on see ka, et karikasarjas on kõigil mängijatel numbrid 1-11 seljal, nimesid ka vist pole. Ja kui nimed ja numbrid lõpuks kokku paned, on mäng juba lõppend

Saarlane
07.02.06, 20:25
Just. Ja kui mõnedel klubidel on tava panna ca 15-2..., siis on jama majas- vähemtuntud mängijad ja ei tunne numbri järgi ka ära. Nii et vilets formaat:S

midfielder
09.02.06, 20:57
Liigakarikal sai siis finaali Nancy. Neemelol läks võimalus käest saada esimese eestlasena mõne lääne-euroopa sarja finaali. Paraku ei saa liiga karika võitja, juhul kui Nancy peaks see olema, kohta uefa cupile.:doh:

2mSööt3mMööda
05.03.06, 17:41
PSG vs Marseille täna kell 18:00
Viasat sport 2 kannab üle. Eks paistab mis komöödia sealt välja siis tuleb ka :doh:

budu
05.03.06, 20:17
nu kes kom22diat n2gi v2iks ka kommenteerida sest seis 0-0 on ju tegelt super

2mSööt3mMööda
05.03.06, 20:27
Esimene poolaeg oli nii igav, et teist ei viitsinud vaadatagi. OM passis kaitses kõvasti ja samas ega PSG mingit hullu pressi peale ka ei suutnud panna. Oli näha, et Marseille ei tahtnud kaitses mingeid riske võtta ning suht igal võimaluselt köeti pall enda karistusalast suvalt eemale.Paar poolvõimalust oli PSG\'l aga see oli ka kõik.
Mis teisel poolajal toimus ei tea.

Zaeka
09.04.06, 23:40
Rennes sai 2-1 jagu Sochauxist, võiduvärav sündis penaltist millele eelnevalt kaitse Källstromi löögi joonelt käega elimineeris ja mille ta ise realiseeris. Võit oli nii tähtis sellepärast et võiduga tõusis Rennes kolmandale kohale, annaks nüüd jumal et nad suudaksid seda positsiooni hoida ja ehk järgmisel hooajal nähaks neid juba CL-is.

midfielder
11.04.06, 21:00
Kuna ka kaabli vahendusel on eurosport nähtav, siis mainiks ära, et nii täna kui homme kannab kanal üle kõik Prantsuse karika veerandfinaalid. Praegu käib Psg-Lille, kell 10 Lyon-Marseille ja homme Rennes-Montpellier ning Calais-Nantes. Just tihti ei näita eurosport lives mõne euroopa suurriigi karika mänge. Kuna aga kanali suurema osalusega omanikud ongi prantslased, siis on see ka arusaadav.:)

vincent
12.04.06, 22:13
Rennes ja Montpellier on teinud mingi täiesti müstilise mängu. Rennes võitis lõpuks 5:3, kusjuures kaheksast väravast koguni kuus(!) löödi lisaajal, sh kolm tükki kolme minuti sees. Kui keegi juhtus nägema seda komejanti, siis võiks kommenteerida - no näiteks seda, kas lisaaeg mängiti ikka koos väravavahtidega jne.

Mõnuagent 007
12.04.06, 23:07
Algselt postitas vincent

Rennes ja Montpellier on teinud mingi täiesti müstilise mängu. Rennes võitis lõpuks 5:3, kusjuures kaheksast väravast koguni kuus(!) löödi lisaajal, sh kolm tükki kolme minuti sees. Kui keegi juhtus nägema seda komejanti, siis võiks kommenteerida - no näiteks seda, kas lisaaeg mängiti ikka koos väravavahtidega jne.
nägin. Kaitseliin oli Montpellieril väga väsinud lisaajaks ning ka vastastel polnd seal midagi kiita. Rahvas oli eufoorias, kommentaatorid hämmingus :) ülilahe

fizth
07.05.06, 15:39
lille lyon 4:0

Drogba
13.05.06, 23:12
Lille suutis endale tagada Meistrite Liiga 3-nda kvalifikatsiooni ringi koha. Sellele kohale oli veel kaks konkurenti tal, kelleks olid Marseille ja Rennes. Viimases voorus olidgi vastamis Rennes ja Lille kes mängisid 2:2 viiki, kusjuures suutis Lille välja tulla 2:0 kaotusseisut. Marseillel oli mäng Bordeauxiga, kes oli juba endale Meistrite Liiga koha taganud, mäng lõppes 1:1 ning Marsielle peab rahulduma järgmine hooaeg aga UEFA CUP-i kohaga. Hooaja lõpetas aga võimsa 8:1 võiduga Lyon, kes pani ilusa punkti hooajale.

sdude
05.06.06, 21:33
Koller siis Monacosse:kaval:

Saarlane
06.06.06, 09:07
Juba varasemalt oli endale saadud keskväljahai Jerko Leko. Dünamo Kiievist minu arust.

midfielder
07.07.06, 20:27
Elmander valis lõpuks les violetsi (http://home.skysports.com/list.asp?hlid=401386&CPID=24&clid=427&lid=12&title =Violets+land+Elmander)

Minu arust väga hea valik, arvestades kui arenev ja perspektiivikas Ligue 1 on. Rangersis ja Dortmundis oleks tal ilmselt mänguminutite pärast võidelda Toulouse-is peaks ta algkoosseisu koht suht kindel olema.

midfielder
08.07.06, 21:24
Ja Wilhelmsson ka Ligue 1-te (http://home.skysports.com/worldcup/article.aspx?hlid=401635&CPID=4&clid=361&lid=11&ti tle=Nantes+swoop+for+Swedish+star)

Svenssonite osakaal on nüüd siis prantsuse liigas suurem kui inglismaal:D Kokku siis 5 rootslast seal pallimas. Isaksson ja Edman Rennes-is, Kallstrom Lyoinis, ja viimased kaks diili Elamander Toulouse-i ja Wilhelmsson Nantes-i.

ethan
08.07.06, 21:40
Algselt postitas midfielder
Svenssonite osakaal on nüüd siis prantsuse liigas suurem kui inglismaal:D Kokku siis 5 rootslast seal pallimas. Isaksson ja Edman Rennes-is, Kallstrom Lyoinis, ja viimased kaks diili Elamander Toulouse-i ja Wilhelmsson Nantes-i.

Kas keegi on Rootsi jalgpallis kahelnud? ;)

Nantes on sel suvel täiendanud oma ridu mitme hea mängijaga ning Landreau kaotus ei tohiks enam palju muret tekitada, sest Stojkovic tundub olevat heal tasemel kollkipper ning varu on vist ka korralik, kui palavast pehme pea ei peta.
Toulouse\'i täiendus Elmander on suurepärane ning peaks ilmselt olema enamvähem sama tüüpi kui ära läinud Moreira.
Aga jah, kaks sümpaatset klubi. Toulouse\'i täiendusega eriti rahul.

PS! Kas võiks teema nime väljavahetusele panna ning nimetada ümber näiteks nõnda \"Ligue 1 Orange ja Le Bleus\" või lihtsalt \"Prantsusmaa jalgpall\". Ning palun koristage see lollakas küsimus selle alt ära! :)
Minu variant oleks - nimi: Prantsusmaa jalgpall; kirjeldus: Ligue 1 ja Le Bleus\".
Aitäh.

midfielder
08.07.06, 21:56
Algselt postitas ethan

Algselt postitas midfielder

Kas keegi on Rootsi jalgpallis kahelnud? ;)

Nantes on sel suvel täiendanud oma ridu mitme hea mängijaga ning Landreau kaotus ei tohiks enam palju muret tekitada, sest Stojkovic tundub olevat heal tasemel kollkipper ning varu on vist ka korralik, kui palavast pehme pea ei peta.
Toulouse\'i täiendus Elmander on suurepärane ning peaks ilmselt olema enamvähem sama tüüpi kui ära läinud Moreira.
Aga jah, kaks sümpaatset klubi. Toulouse\'i täiendusega eriti rahul.

PS! Kas võiks teema nime väljavahetusele panna ning nimetada ümber näiteks nõnda \"Ligue 1 Orange ja Le Bleus\" või lihtsalt \"Prantsusmaa jalgpall\". Ning palun koristage see lollakas küsimus selle alt ära! :)
Minu variant oleks - nimi: Prantsusmaa jalgpall; kirjeldus: Ligue 1 ja Le Bleus\".
Aitäh.

Minu ettepanek oleks otsustajatele moderaatoritele, et kui võimalik, siis oleks kena teha ka Prantsusmaa Ligue 1 eraldi alamfoorum kui Inglismaa, Itaalia, Hispaania ja Saksamaa liigadest on tehtud. See oli vist isegi eelmise aasta lõpul arutusel, kuid ma arvan praegu oleks aeg küps, seda enam kui Les Bleus peaks homme juubeldama Kuldne Jumalanna käte vahel.:)

Saarlane
09.07.06, 14:29
Hea mõte. Uudist kah. PSG kohta (http://home.skysports.com/list.asp?hlid=401660&CPID=24&clid=149&lid=2&title= PSG+clinch+midfielder+signing)

Blue Rock
09.07.06, 17:19
Prantsusmaa liigat ja koondist käsitlevat eraldi alamfoorumit olen ka ise pikisilmi oodanud.

Pooldan ka ethani ettepanekut muuta selles alamfoorumis teemade nimed ühtlaseks, á la:
teema - Belgia jalgpall
kirjeldus - Jupiter Liga & Rode Duivels

...ja samas stiilis ka teised parandused/täiendused:

Türgi jalgpall
Turkcell Süper Lig & Crescent Star

Kreeka jalgpall
Alpha Ethniki & The Pirate Ship

Shveitsi jalgpall
Axpo Super League & Nati

Hollandi jalgpall
Eredivisie & Oranje

Rootsi jalgpall
Allsvenskan & Blågult

Shoti jalgpall
Scottish Premier League & Tartan Army

Taani jalgpall
SAS Liga & Danish Dynamite

Ukraina jalgpall
Vyscha Liha & Zhovto-Blakytni

Walesi jalgpall
Vauxhall Masterfit Retailers Welsh Premier League & The Dragons

Soome jalgpall
Veikkausliiga & Sinivalkoiset

Norra jalgpall
Tippeligaen & koondis

Venemaa jalgpall
Russian Premier League & koondis

Nendest peaks esialgu piisama, vajadusel võib ka uusi teemasid juurde aretada. Muudatused võtavad ehk veidi aega, kuid siit copymine pole keelatud - teisiti öeldes säästab aega ja vaeva :)

-BR-

ethan
09.07.06, 18:10
1) Kas keegi tunneb Kreeka koondist piraadilaeva nime all? Taani Dünamiit? Wth? :)

2) See va lausstandardiseerimine võiks küll ära jääda. Esmalt tuleks teemadesse positama hakata ja neid elus hoida.

3) Ainus alamfoorum (Euroopa jalgpalli all), mis ennast vähegi õigustab, tundub olevat Inglismaa. Teiste jaoks piisab ka ühest üldteemast, kuni sisukaid postitusi keegi ei tee, pole enamaks mingit mõtet.

4) Ükski admin ei liiguta selle jutu peale lillegi nagunii. Räägiks ikka neid teemasid siis kui need vastavad kohas teemana üleval on? Alles see aeg oli.

Blue Rock
09.07.06, 18:26
Algselt postitas ethan

1) Kas keegi tunneb Kreeka koondist piraadilaeva nime all? Taani Dünamiit? Wth? :)

2) See va lausstandardiseerimine võiks küll ära jääda. Esmalt tuleks teemadesse positama hakata ja neid elus hoida.

3) Ainus alamfoorum (Euroopa jalgpalli all), mis ennast vähegi õigustab, tundub olevat Inglismaa. Teiste jaoks piisab ka ühest üldteemast, kuni sisukaid postitusi keegi ei tee, pole enamaks mingit mõtet.

4) Ükski admin ei liiguta selle jutu peale lillegi nagunii. Räägiks ikka neid teemasid siis kui need vastavad kohas teemana üleval on? Alles see aeg oli.

See oli kõigest ettepanek, mis ei pruugi täituda ;)

Ses suhtes on on sul tuline õigus, et kõige olulisem on teemade n.ö. elus hoidmine. Kuid seoses sellega ka teine, mitte nii paljunõudev ettepanek: et selles alamfoorumis võiksid moderaatoriteks olla need, kes kõige aktiivsemad postitajad on. Sedasi oleks garanteeritud see, et ettepanekud/muudatused ka kiirelt ja valutult täide viiakse.

Saarlane
09.07.06, 18:28
Algselt postitas Blue Rock

alamfoorumis võiksid moderaatoriteks olla need, kes kõige aktiivsemad postitajad on.

Sa saaksid nii ju pea igas alamfoorumis modeks olla
:P

midfielder
10.07.06, 21:01
Mulle teatavasti meeldib võrrelda kui teiste euroopa väikeriikide esindajad tippliigade klubidega lepingu saavad. Siin siis järjekordne sloveen, kes Ligue 1-s hakkab pallima, järjekorras siis kolmas (http://home.skysports.com/list.asp?hlid=401928&CPID=24&clid=693&lid=19&title =Sochaux+land+Slovenia+starlet)

ethan
11.07.06, 02:19
Veel üks hea uudis, nimelt Troyes on ostnud omale Saganowski aste allapoole kukkunud Vitória Guimaraes\'lt.

ethan
11.07.06, 21:39
Rudy Haddad (laen) Eric Hassli, Patrick Paauwe...
Täiendused Valencienne\'i koosseisu. Kaks viimast siis viimati. Ehk ununes keegi varasemast.

Saarlane
11.07.06, 22:19
Njaa, Paauwe. Läks ikka jõle kaua, kui mees taipas, et Hollandis istumine teda eriti ei aita. Koondise mõttes ja niimoodi. Kuid nüüd ta vaevalt koondisesse enam saab, kuna MvB sai ju hakkama suurepärase põlvkondade vahetusega.

ethan
13.07.06, 03:21
ASSE ründeliin saab hüva täiendust Ilani näol Sochaux\'st.
Piquionne, Gomis, Ilan, F Mendy...
Kõik head mängijad, aga keegi peab ka väravaid lööma hakkama. Eelmine hooaeg juhtus seda liiga harva.

Lisaks siis D Cissé Marseille\'sse hooajaks laenule.

Ning Frau pealinna, nimelt PSG-sse. Peaks olema lootust ka koondise jaoks veel, kuigi Domenech teda vist nokkinud polegi... ega ilmselt ei nokigi. Hea mängija sellegipoolest.

Blue Rock
13.07.06, 15:16
Les Verts täiendab ka kaitseliine, Lillest saabuva Mathieu Chalmega (http://home.skysports.com/list.asp?hlid=402846&CPID=24&clid=429&lid=11&title =Chalme+seeks+Les+Verts+switch)

ethan
14.07.06, 01:08
Medjani taasliitub homme Lorient\'iga püsikontrahti alusel. Endine suur talent Inglismaal ei avanenud, kuid Metz\'is rehabiliteeris ennast mõnevõrra eelmisel hooajal.

ethan
15.07.06, 00:54
Algselt postitas ethan
ASSE ründeliin saab hüva täiendust Ilani näol Sochaux\'st.
Piquionne, Gomis, Ilan, F Mendy...

Pean siin oma eksimust tunnistama, Mendy liikus ju Bastiasse. Doh.

Blue Rock
25.07.06, 12:41
Sochaux tugevdas ründeliine väärt brassiga (http://home.skysports.com/list.asp?hlid=405417&CPID=24&clid=693&lid=11&title =Sochaux+seal+striker+swoop)

Skandinaavia parimaks klubiks kerkinud FCK-le see on pisike tagasilöök ja MyPale omakorda väike kergendus, kes õige pea taanlastega pääsust Meistrite Liigasse mängivad. Kuid Grønkjær, Allback & Co hoolitsevad selle eest, et kerge see ei tule olema...

Blue Rock
27.07.06, 16:25
Kõrgemale tasemele jälle pürgiv Les Grenats sai kogemust tagaliinidele (http://home.skysports.com/list.asp?hlid=405954&CPID=24&clid=145&lid=11&title =Metz+snap+up+Angola+star)

Saarlane
05.08.06, 09:47
Eilset Lyoni mängu vaadates tuli Nantesi ridadest mulle suur üllatus. Meeskond oli endale hankinud nii Nourdin Boukhari kui ka Christian Wilhelmssoni. Väga head täiendused. Küll on aga ilma jäädud meeskonna \"raudvarast\" Michael Landreaust, kes liitus vist PSG-ga. Loodetavasti tuleb hooaja lõpuks ikka hea koht;)

Blue Rock
08.08.06, 23:07

Eilset Lyoni mängu vaadates tuli Nantesi ridadest mulle suur üllatus. Meeskond oli endale hankinud nii Nourdin Boukhari kui ka Christian Wilhelmssoni. Väga head täiendused. Küll on aga ilma jäädud meeskonna \"raudvarast\" Michael Landreaust, kes liitus vist PSG-ga. Loodetavasti tuleb hooaja lõpuks ikka hea koht;)

Endale torkas eespool mainitus mängus veelgi rohkem silma OLi passiivne mänguviis, Meedias on jahvatatud järjekindlalt Les Gonesi silmatorkavast ründemängust, kus vastased konsentreeruvad ainuüksi contramängule, Nantesis asi on vastupidine - istuti süstemaatiliselt kaitses, oodati kodumeeskonna eksimust ja nõelati seejärel teravalt. Taoline stiil meenutab tahes tahtmata Houllieri käsutuses olnud punasärke , kelle mängu vaadates vägisigi mingil hetkel igavusest tüdines. Kuigi Lyon oli enda külmaverelisuse ja otsekohesuse tõttu mängus kahtlemata parem, loodetavasti algaval hooajal näeme Prantsusmaa diktaatoritelt siiski teistsugust üldilmet. Võimatu see pole, sest juba mullu suutis Froggy positiivselt üllatada.

Aga nii üldkokkuvõttes pakkus esimene voor isegi rohkem väravaid, kui oleme harjunud nägema, ning kõige kroonis loomulikult pisikese Lorienti võit Parc des Princes`il, kui Rafik Saifi tegi külaliste võiduvärava. PSG kehv hooaja algus õigupoolest enam ei üllata, sest see on moodustunud juba traditsiooniks. Mainida tasub ka Alain Perrini käsutuses olev, potensiaalseks üllatajaks peetud Sochaux, kes pigistas võõrsil 2-1 võidu sümpaatsest ASSE-st.

1. voor:

Nantes 1 - 3 Lyon
Rennes 1 - 2 Lille
Auxerre 1 - 1 Valenciennes
Bordeaux 2 - 0 Toulouse
Le Mans 1 - 0 Nice
Lens 1 - 0 Troyes
Nancy 1 - 0 Monaco
Paris S.G. 2 - 3 Lorient
Saint-Etienne 1 - 2 Sochaux
Sedan 0 - 0 Marseille

Blue Rock
09.08.06, 18:27
Äsja lepingut pikendanud Domenech on valinud esimese meeskonna peale MM-i, kes 16.aprillil Bosnia-Hertsegoviinaga Sarajevos madistavad:

Les Bleus : Gregory Coupet (Lyon), Mickael Landreau (Paris Saint Germain); Eric Abidal, Francois Clerc (Lyon), Jean-Alain Boumsong (Newcastle), William Gallas (Chelsea), Gael Givet (Monaco), Philippe Mexes (Roma), Willy Sagnol (Bayern Munich); Alou Diarra (Lens), Julien Faubert, Rio Mavuba (Bordeaux), Florent Malouda, Jeremy Toulalan (Lyon), Patrick Vieira (Internazionale); Thierry Henry (Arsenal), Franck Ribery (Marseille), Louis Saha (Manchester United), David Trezeguet (Juventus), Sylvain Wiltord (Lyon :P ).

Valituks osutunuid silmitsedes Wiltordi ja ennekõike Boumsongi puhul pupillid laienevad kõige rohkem. Positiivsemaid emotsioone omakorda toob näole noorendussüst, mis sisaldab endas tuleviku nimesid, nagu: Faubert, Clerc ja Toulalan. Kaks viimati mainitut saivad kogemust Les Bleusist juba enne MM-i, Faubert omakorda on debütant.

Eemale jäänutest koondises tõenäoliselt jätkav Thuram ajab ennast alles tasapisi vormi ning Barthez, kellel on samuti plaanis jätkata koondisekarjääri, on just parajasti töötu. Kuna Thuram on ennast veel töökorda õlitamas ja Gallas omadega sõlmes Chelskis, kutsuti tagasi jälle AS Romas mullu hiilanud Mexes, kes pidanuks juba MM-il olema.

Saarlane
09.08.06, 21:17
16.aprillil

Oot-oot, augustil vast ikka?;)

Blue Rock
09.08.06, 22:20

16.aprillil

Oot-oot, augustil vast ikka?;)

Mhmh, loomulikult :D

fitti
10.08.06, 09:17

Sylvain Wiltord (Arsenal).

Old habits die hard, huh?

Blue Rock
10.08.06, 14:29
Algselt postitas fitti

Sylvain Wiltord (Arsenal).

Old habits die hard, huh?

Kasutasin copy pastet teiselt leheküljelt, nii et eriti ei pannudki tähele. Kuid, apsakas on nüüdseks ajalugu :D

Blue Rock
24.08.06, 18:28
Raymond Domenechi valikud EM-kvalifikatsioonimängudeks Georgia ja Itaalia vastu:

Väravavahid: Gregory Coupet (Olympique Lyon), Mickael Landreau (Paris St Germain).

Kaitsjad: Eric Abidal (Olympique Lyon), Jean-Alain Boumsong (Juventus), Francois Clerc (Olympique Lyon), William Gallas (Chelsea), Gael Givet (Monaco), Willy Sagnol (Bayern Munich), Liliam Thuram (Barcelona).

Poolkaitsjad: Alou Diarra (Olympique Lyon), Claude Makelele (Chelsea), Florent Malouda (Olympique Lyon), Rio Mavuba (Girondins Bordeaux), Patrick Vieira (Inter Milan).

Ründajad: Sidney Govou (Olympique Lyon), Thierry Henry (Arsenal), Franck Ribery (Olympique Marseille), Louis Saha (Manchester United), David Trezeguet (Juventus), Sylvain Wiltord (old habits die hard? Not any more --> Olympique Lyon :D).

Vanad sõjaratsud Thuram ja Makelele on jälle tagasi, sama kehtib veidi nooremat sorti Gallia kuke, Sidney Govou kohta. Eelmises kohtumises osalenutest välja jäid sel korral Philippe Mexes, Jeremy Toulalan ja B & H vastu kohe esimeses mängus jala valgeks saanud, ning Bordeauxis hiilgavalt esinenud Julien Faubert, möhh :kurb6:

Anyway, eeldatav algkoosseis on taoline:

------------------------Coupet--------------------
------------Gallas-------Boumsong--------------
---Sagnol--------------------------------Abidal--
--------------------------Makelele---------------
-------------Vieira-------------------------------
------Ribery---------------------Malouda-------
----------------Saha------Henry----------------

*Thurami kohal hõljub väike küsimärk, kuna pole veel just kuigi palju mänguminuteid Blaugranas turjale kogunenud. Kuid samas, ka Gallas on pidanud leppima pingil istumisega. Ülejäänud kooseisu suhtes jalustrabavatesse muutustesse on raske uskuda.

ethan
20.09.06, 13:49
ffs, Ligue 1 on ju maailma vuti tippliiga! Et viimane postitus kuu aega tagasi, pole kahtlustki et esmalt liigatabel ette, enne kui edasi rääkima saan (ja saab)hakata (6 kohtumise järel).

1. Lyon - 16
2. Marseille - 16
-----------------------
3. Nancy - 11
4. Toulouse - 11
5. Le Mans - 11
6. Lille - 10
7. Lens - 10
8. Saint Etienne - 10
9. Bordeaux - 9
10. Lorient - 8
11. Valenciennes - 8
12. Sochaux - 8
13. Auxerre - 8
14. PSG - 7
15. Troyes - 5
16. Rennes - 5
17. Monaco - 4
18. Sedan - 3
-------------------(?)
19. Nantes - 3
20. Nice - 1

Mõttelised jooned taas eraldumas olevate seltskondade vahele. Varbad ja sõrmed risti, et Marseille'i oma maine ja mängijate potentsiaali lähedaselt edasi mängiks! Lyoni troon tuleb panna kõikuma. Just seetõttu on pettumused olnud Lille, Lens, Auxerre, Monaco ning otse loomulikult PSG. Bordeaux vormi näib mõjutavat euroedu ning kui nad sellest üle ei saa (mis oleks suur pettumus), siis liigas läheb neil järjest keerulisemaks. Rennes'i raskused on seletatavad ilmselt Laszlo Bölöni lahkumisega, kuid siiski ootaks paremat sellise tasemega klubilt.

Tabeli allpool on selle hooaja totaalselt suurim üllatus olnud Nantes. Les Canaris on püstitanud ka ühe suurimatest küsimustest hooaja algul (l'OMi edu kõrval), nimelt millal saab Le Dizet säki? Les Aiglons aga lihtsalt ei tohi liigast välja kukkuda, seda elaks isegi raskelt üle...

Classement des buteurs näib hetkel lühidalt välja selline:
5 - Aruna Dindane (Lens), Peter Odemwingie (Lille)
4 - Mickaël Pagis (Marseille), Ismaël Bangoura (Le Mans), Steve Savidan (Valenciennes), Pauleta (PSG).

Seda ka, et Domenech'ist tulnuks pärast MM'i lahti saada. Punkt. Täiesti ebasümpaatne ja sobimatu sellise ametiposti jaoks.

ethan
20.09.06, 14:00
Ja nüüd päevakorra punkt number kaks.

Ligue 2. Palju tasemel klubisid, samasugune emotsionaalsus ja kirg kui ka Ligue 1-is mängivatel klubidel ning muidugi väga põnev.

Tabeli pärast 8-t kohtumist:
1. Metz - 19
2. Grenoble - 17
3. Caen - 16
4. Strasbourg - 15
5. Châteauroux - 15
6. Reims - 13
7. Le Havre - 13
8. Bastia - 11
9. Ajaccio - 10
10. Niort - 10
11. Gueugnon - 10
12. Dijon - 10
13. Istres - 9
14. Libourne - 8
15. Amiens - 8
16. Tours - 8
17. Montpellier - 7
18. Guingamp - 6
19. Brest - 4
20. Créteil - 4

Panin bold'i need, kellelt ise ootasin hooaja hakul tipus pusimist. Polegi palju ütelda, sest pettumused on selgelt näha. Meeldiv on see, et Ligue 2 on mõnusalt tasavägine ja üsna ettearvamatu :)

Classement des buteurs'st ka natuke:
5 - Alharbi El Jadeyaoui (Chateauroux), Babacar Gueye (Metz). Edasi vast polegi mõtet nii varases staadiumis.

Eks järgmise vooru järel neil teemadel edasi.

ethan
20.09.06, 15:44
Blooming Toulouse in the pink (http://www.uefa.com/footballeurope/news/Kind=2/newsId=458591.html)

Väga kena artikkel Toulouse'i hooajast.

ethan
21.09.06, 14:21
Coupe de la Ligue, 1/16-finaalid 2006/07
Istres - Lille 0:1 (1,569)
0:1 omavärav 52'

Nantes - Toulouse 0:2 (15,103)
0:1 Jean-Louis Akpa Akpro 43'
0:2 Alexandre Bonnet 60'

Nancy - Nice 1:0 (12,546)
1:0 Gaston Curbelo 25'

Créteil - Lens 1:4 (4,106)
1:0 Thierry Argelier 14'
1:1 Issam Jemaa 48'
1:2 Issam Jemaa 55'
1:3 Aruna Dindane 66'
1:4 Issam Jemaa 69'

Valenciennes - Monaco 0:0 pen: 4:5 (4,792)

Montpellier - Marseille 1:2 (21,461)
0:1 Habib Bamogo 10'
0:2 Toifilou Maoulida 23'
1:2 Victor Hugo Montano 68'

Rennes - Libourne St-Seurin 2:1 (12,057)
1:0 Jimmy Briand 26'
2:0 Mario Melchiot 45'
2:1 Yahia Kebe 56'

Sete - Saint Etienne 1:4 (4,688)
1:0 Idriss Ech Chergui (pen) 10'
1:1 Bafetimbi Gomis 28'
1:2 Daniel Bilos 38'
1:3 Bafetimbi Gomis 39'
1:4 Daniel Bilos 78'

Auxerre - Strasbourg 2:0 (4,368)
1:0 Luigi Pieroni 40'
2:0 Thomas Kahlenberg 75'

Sedan - Sochaux 0:1 (4,584)
0:1 Guirane N'Daw 20'

PSG - Lorient 3:1 (17,525)
0:1 Rahmane Barry 27'
1:1 Pauleta 58'
2:1 Pauleta 61'
3:1 Fabrice Pancrate 65'

Troyes - Le Mans 1:2 (4,180)
1:0 omavärav 4'
1:1 Grafite 11'
1:2 Ndri Romaric 87'

Tõsine tööpäev kõigil, kaheksandikfinaali jõudsid veel Dijon (kodus Amiens'i) ja Reims (kodus Clermont'i) ning Lyon ja Bordeaux eelmise aasta tulemuste põhjal.

ethan
22.09.06, 00:12
Les Canaris'e uus juhendaja on läbi ja lõhki klubi tundev Georges Éo.
Allez, Nantes!

ethan
24.09.06, 22:21
Kaotasid nii Ajaccio, Guingamp, Istres. Neist esimesed kaks lõpetasid ka vähemuses ning nende masendavad hooajad jätkuvad samal viisil.

R, 22.09
Bastia - Niort 4:1 (3,189)
1:0 Frédéric Mendy 19'
2:0 Pierre-Yves Andre 45'
3:0 Abdelmalek Cherrad 71'
4:0 Yohan Gomez 80'
4:1 Johann Chapuis 87'

Caen - Tours 1:0 (12,349)
1:0 Yoann Gouffran 26'

Gueugnon - Dijon 0:2 (3,978)
0:1 Ludovic Asour (pen) 40'
0:2 Stéphane Mangione 90'

Istres - Amiens 1:3 (3,659)
0:1 Antoine Buron 27'
1:1 Christophe Aubanel (pen) 57'
1:2 Fernando Casartelli (pen) 65'
1:3 Nicolas Raynier 75'

Reims - Guingamp 1:0 (6,383)
1:0 Cédric Fauré 75'

Grenoble - Ajaccio 2:0 (6,602)
1:0 Nassim Akrour 32'
2:0 Franck Dja Djedje 67'

L, 23.09
Brest - Créteil 4:1
Strasbourg - Le Havre 1:1 (15,738)
1:0 Eric Mouloungui 62'
1:1 Frédéric Fouret 81'

P, 24.09
Libourne - Chateauroux 0:1 (2,457)
0:1 Marcelo Trapasso 30'

E, 25.09
Metz - Montpellier

20 Grenoble
19 Metz (-1), Caen
18 Châteauroux
16 Reims, Strasbourg
14 Le Havre, Bastia
13 Dijon
11 Amiens
10 Ajaccio, Niort, Gueugnon
9 Istres
8 Libourne, Tours
7 Montpellier (-1), Brest
6 Guingamp
4 Créteil

ethan
24.09.06, 22:38
Nice võitis ;) Valenciennes on tänavu tasemel, eriti kodus. Savidan on tasemel ründaja, Ligue 2 eelmise hooaja suurim väravakütt (iirc). Bordeaux taas hädas (Gigliotti väga andekas ründaja, laenul Monacolt), kuid kolm punkti siiski teeniti. Lille paraku valitsevale meistrile vastu ei saanud, kodus ollakse väga tugevad, kuid võõrsil kaotatakse punkte. Kolm 0:0 viiki ühe ringi kohta on ikka liig...

L, 23.09
Lyon - Lille 4:1 (40,165)
1:0 Florent Malouda 6'
1:1 omavärav 24'
2:1 Juninho 52'
3:1 Fred 64'
4:1 Fred 70'

Auxerre - Sedan 2:2 (7,498)
1:0 Benoit Pedretti 24'
1:1 Grégory Pujol 43'
1:2 Nicolas Marin 50'
2:2 Luigi Pieroni 75'

Bordeaux - Troyes 2:1 (18,623)
0:1 David Gigliotti 10'
1:1 Jean-Claude Darcheville 49'
2:1 Wendel 50'

Le Mans - Sochaux 2:2 (9,452)
0:1 Julien Quercia 2'
1:1 Mamadou Samassa 15'
2:1 James Fanchone 68'
2:2 Badara Sene 71'

Nice - Valenciennes 2:0 (9,905)
1:0 Cedric Varrault 84'
2:0 David Bellion (pen) 90'

PSG - Nancy 0:0 (34,103)
Rennes - Saint Etienne 0:0 (24,842)
Toulouse - Lorient 0:0 (13,961)

P, 24.09
Lens - Monaco 1:0 (31,828)
1:0 Jussie (pen) 5'

Nantes - Marseille 2:1 (35,068)
1:0 Dimitri Payet 38'
2:0 Guillaume Norbert 49'
2:1 Mamadou Niang 78'

19 Lyon
16 Marseille
13 Lens
12 Bordeaux, Le Mans, Nancy, Toulouse
11 Saint Etienne
10 Lille
9 Auxerre, Sochaux, Lorient
8 Valenciennes, PSG
6 Rennes, Nantes
5 Troyes
4 Monaco, Sedan, Nice

midfielder
25.09.06, 00:07
Nice võitis ;) Valenciennes on tänavu tasemel, eriti kodus. Savidan on tasemel ründaja, Ligue 2 eelmise hooaja suurim väravakütt (iirc). Bordeaux taas hädas (Gigliotti väga andekas ründaja, laenul Monacolt), kuid kolm punkti siiski teeniti. Lille paraku valitsevale meistrile vastu ei saanud, kodus ollakse väga tugevad, kuid võõrsil kaotatakse punkte. Kolm 0:0 viiki ühe ringi kohta on ikka liig...

L, 23.09

Auxerre - Sedan 2:2 (7,498)
1:0 Benoit Pedretti 24'
1:1 Grégory Pujol 43'
1:2 Nicolas Marin 50'
2:2 Luigi Pieroni 75'

Le Mans - Sochaux 2:2 (9,452)
0:1 Julien Quercia 2'
1:1 Mamadou Samassa 15'
2:1 James Fanchone 68'
2:2 Badara Sene 71'

Nice - Valenciennes 2:0 (9,905)
1:0 Cedric Varrault 84'
2:0 David Bellion (pen) 90'

PSG - Nancy 0:0 (34,103)
Rennes - Saint Etienne 0:0 (24,842)
Toulouse - Lorient 0:0 (13,961)

P, 24.09
Lens - Monaco 1:0 (31,828)
1:0 Jussie (pen) 5'

Nantes - Marseille

19 Lyon
16 Marseille
13 Lens
12 Bordeaux, Le Mans, Nancy, Toulouse
11 Saint Etienne
10 Lille
9 Auxerre, Sochaux, Lorient
8 Valenciennes, PSG
6 Rennes
5 Troyes
4 Monaco, Sedan, Nice
3 Nantes

Vooru viimases mängus sai Nantes magusa 2:1 võidu seni Lyoni kõrval ainsana kaotuseta olnud Marseille üle.

ethan
25.09.06, 00:17
Allez, Les Canaris!

Aga kes siis Lyoniga võitleb? :(

ethan
25.09.06, 02:21

Lille kaitsemäng tekitas rohkelt küsimusi. Jäetakse palju vaba ruumi, mida Lyoni tasemel tiim kasutamata ei jäta. Keita värav siiski näitas selle meeskonna ründepotentsiaali, suudetakse palli üleval hoida ning on kes palli võrku lööks. Kuid siis antakse jälle liiga palju vaba ruumi vastasele, panna veel Juninho keskväljale seda ekspluateerima ning ongi tulemus nagu see käes.

Nantes - Marseille 2:1 (35,068)
1:0 Dimitri Payet 38'
2:0 Guillaume Norbert 49'
2:1 Mamadou Niang 78'
Nantes võitles kõvasti uue peatreeneri esimeses mängus. Rossi väravahõngulised momendid võisid nii mõnegi päris varvastele ajada, Marseille kaitsemäng oli kohati ribadeks, teine värav näitas seda kõige edukamalt. Cetto rumal punane. Niang on aga tasemel ründaja, kellele palju aega pole vaja.

Gigliotti näitas, mida ta oskab. Sellelt kutilt võib veel palju oodata. Seesama koll näitas ka kui lohakaks võib Bordeaux kaitses jääda. Kuid muidugi Troyes pole ka mõni kaitsemängu etalon, kohati puudus organiseeritus täiesti.

Jasper
25.09.06, 13:59
[QUOTE=ethan;718224] Keita värav siiski näitas selle meeskonna ründepotentsiaali, suudetakse palli üleval hoida ning on kes palli võrku lööks. QUOTE]

See omavärav?

ethan
25.09.06, 14:38
See oli jah Crisi omavärav, kuid Keita löök, iirc, kiiruga kirjutasin. Ning Keitat ei näinud ma esimest korda, tänan väga, ma tean milleks ta võimeline on. Nagu ka enamus teisi Lille'i põhikoosseisu mängijaid.

Saarlane
11.10.06, 16:31
Seesama Keita ning ka Jean Makoun ja Peter Odemwingie pikendasid lepinguid Lillega. Keita kuni 2010 ning kaks viimast kuni 2011.

Saarlane
14.10.06, 17:58
Houllierile taaskord ei meeldi Domenechi koondisepoliitika (http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=422011&CPID=3&clid=368&lid=2&title=Houllier+slams+Domenech).

elBiD
15.10.06, 15:48
Marseilli tänase võidu korral on Lyon ohus. Nimelt külastab järgmisel nädalal Lyon test kohta hoidvat Marseilli ning suure tõenäosusega võib pühapäeval näha uut La Ligue liidrit. Seda kõike juhul, kui Lens täna alistatud saab.

elBiD
16.10.06, 17:44
http://www.soccernet.ee/news.php?id=13283

Kokkuvõte.

elBiD
23.10.06, 23:44
http://www.soccernet.ee/news.php?id=13347

10 vooru kokkuvõte.

fitti
28.10.06, 12:30
Huvitav artikkel Nancyst (http://blogs.guardian.co.uk/sport/2006/10/27/how_nancys_boys_started_playin.html), kes homme liigaliidritele Lyonile külla sõidavad.

Mõnuagent 007
10.11.06, 20:00
Domenech on ikka faking jobu. Makelele ähvardamised olid üks asi, kuid nüüd nõuab ta koondisesse River Plate's mängivat Higuani. Noormees on mõlema vanema poolt argentiinlane, kuid sündinud Prantsusmaal ning seal vist ka paar aastat elanud. Seega on tal mõlemad kodakondsused, kuid Higuan keeldus Kreeka vastu koondisesse tulemast, sest see tähendaks lõppu tema unistusele Argentiina koondise eest mängida. Domenech tõstab nüüd igatahes kisa ning loodab "et Higuan oskaks keeldumisele mingi mõistliku põhjenduse leida." Ühesõnaga ime, et ta mängukeeldu mehele kaela ei ähvarda saata.

midfielder
13.01.07, 22:53
Prantsuse vutist pole pea kaks kuud siin foorumis räägitud. Hetkel just lõppemas Toulouse-Lyon ja tabeli kindel liider on saamas kaotust. Toulouse poolel on mängu kangelaseks ilmselt rootslane Johan Elmander, kelle söödust löödi esimene koll ja teise vormistas ta ise, mängides kogu Lyoni kaitseliini outi ja siis kerge lükkega kukkumise pealt lõi kollkiprist täpselt mööda, nii et viimane vaid vaatas kuidas pall rahulikult postide vahele veeres.:D

maanus
15.01.07, 16:43
Ei jah, vaikne on siin, ma ikka ise jälgin vähemalt kuidas Marseille läheb aga jah ega siin suuremat huvi praegu pole.aga Cisse on end vormi ajamas, hea seegi, sest tegalt lähima CL paigani polegi palju punne aga see on jah masendav, et isegi kui Lyon kaotab on vahe teisega masendavalt suur.

PraS
16.01.07, 05:59
Tasuks veel mainida siin kohal, et mees(Le Guen) kes Lyoni tippu viis on asunud siis PSG etteotsa.

Blue Rock
16.01.07, 19:59
Tasuks veel mainida siin kohal, et mees(Le Guen) kes Lyoni tippu viis on asunud siis PSG etteotsa.

Jep, kaua vabal kaua ei jõudnud mehike olla, kui juba uue tööandja leidis...

Omal ajal, täpsemalt öeldes 90ndatel, Le Guen ajas ka ise palli taga pealinlaste särgis...ja üsna mitu hooajakest - tulemusena üks meistitiitel (mängijana). Sellele järgnes esmalt mõned õpiaastaid treeneripostil Rennesis, millele järgnes kuldne kolmene sirge Lyonis ning seejärel väike tagasilöök keltide maapäral.
Nüudne väljakutse kerge ei tule olema, kui arvesse võtta see pisike (kuid karm) tõsiasi, et PSG lebotab momendil tabelis 17ndana. Endine mängijataust Canal Plussi lemmiklapse särgis ja Le Gueni publikusõbralik mängufilosoofia aitab mingil määral raputada ülearused ahvipoisid õlgadelt, kuid pikka kannatlikkust vaevalt oodata on. Kurgid on igatahes hapnema pandud...

ethan
16.01.07, 20:17
Tossaval Lacombe'il klubi käekäiku platsil ümber suunata ei õnnestunud, kuid oleks olnud ametis ilmselt edasi kui poleks vabanenud PLG, mistõttu senine juhendaja ehk suurema häbistatusega kui ta seda vääriks lahkuma pidi. Kuid kes hõivab klubi peatreeneri ametit ei oma ju mingit tähtsust kui PdP tribüünidel selline vaenulikkus valitseb ning mängude eel ja järel vastasmeeskonna suurde vähemusse jäänud toetajaid veriste hammastega mööda tänavaid taga aetakse - masendav. Oleks siis PSG ainus Prantsusmaal, kel säärased probleemid oma "toetajaskonnaga".

Seevastu atmosfäär on Prantsusmaa staadionitel siiski fantastiline. Inglismaa staadioneid külastavate kuivikutega ei anna võrreldagi (ärgu keegi solvugu), staadionid valguvad juba mängu ajal tühjaks, isegi siis kui omad ilusat vutti mängivad ja võidavad, rääkimata pidevast vaikusest, mida aegajalt leevendavad plaks-plaks-plaks koorid mõnele heale esitusele.

Blue Rock
16.01.07, 20:39
Eelmisest asjast kolmandasse.

Seoses eelmisele kirjutajale eriti südamelähedase ASSE:ga meenus, et äsja frenshmanide liigas kuu parimaks palluriks valitud Piquionne on andnud meedia kaudu mõista, et rohelist särki enam iial selga ei venita, meelsamini loobub kogunisti palli taga-ajamisest. Kõige taustal on see, et mehikese sõnul teda kasutatakse orjatööjõuna, kuna klubi ei nõustunud müüma teda riisikoti hinnaga Lyonisse.

leht
19.01.07, 13:13
kes veel ei tea, siis ... http://sportnet.ee/index.php?id=40178

maanus
19.01.07, 16:46
Mõnes mõttes ju tore uudis, aga noh omajõududega välja sipelda oleks nagu mainel eparem.Muidugi kõik oleneb kuidas raha hakatakse komplekteerimsel kasutama. Iseaal oleks samad kulud ja tulemused nagu Lyon. Ilmselt pole nüüd tarvidust ka Franki müümisele .Mainele aitaks kasuk ka Zidani toomine klubi juurde, sest see oleks ju eluaegsele Marseille fännile õige koht olla näiteks talendi otsija või midagi sarnast.

maanus
22.01.07, 12:18
Hoides kunstlikult teemat soojas siis Marseille uue omaniku uudised toovad jätkuvalt head vormi ja häid tulemusi.

maanus
05.02.07, 10:30
No ma ei või kohe, olgu sel PSG´l kohe nii sitt tabeliseis kui võimalik aga ikkagi ei suuda Marseille teda nagu alistada ( läbi ajaloo hakkab teema juba kammima), jama puha, aga Cisse järjekordelt skooris, hea seegi.

budu
28.02.07, 22:38
Prantsusmaa karikasarja selle hooaja suurim üllataja on tugevuselt neljandas liigas (CFA) mängiv Montceau-the-Mines'i amatöörmeeskond. Kui kaheksandikfinaalis langes nende ohvriks Bordeaux' Girondins, siis veerandfinaalis skalpeeriti koduväljakul ka teine meistriliiga klubi, tabelis teisel kohal paiknev RC Lens. Kohtumise ainus värav sündis 78. minutil igati õigustatult määratud penaltist, mille realiseeris täpse löögiga Christoph Alidor.

Teisipäeval olid endale koha nelja jätkaja seas kindlustanud Nantes ja Marseille' Olympique, viimase poolfinalisti selgitavad veel täna õhtul Sochaux ja Pariisi Saint-Germain.

Super kui selliseid üllatusi aegajalt juhtub

Saarlane
05.03.07, 18:36
Täiesti müstiline, kuidas igas mängus on väljak paksu tossu täis. Tõesti siis ei suudeta midagi ette võtta midagi selliste fännide vastu? Ja Marseille sai sita mänguga muidugi kellad taaskord...

Saarlane
12.03.07, 21:26
Ligue 1 pühapäevased tulemused

Lens-Sedan 1:1
2. Pujol 0:1
30. Keita 1:1

PSG-Auxerre 0:1
41. Kaboul 0:1

Lyon-Marseille 1:1
20. Baros 1:0
87. Niang 1:1

Ja ka tabel:

Team P W D L F A Pts Lyon 28 19 5 4 51 23 62 Lens 28 13 10 5 42 30 49 Lille 28 11 10 7 36 25 43 Toulouse 28 12 7 9 31 29 43 Bordeaux 28 13 4 11 30 29 43 Sochaux 28 10 10 8 31 32 40 St Etienne 28 11 6 11 43 38 39 Marseille 28 11 6 11 32 29 39 Le Mans 28 9 11 8 33 33 38 Auxerre 28 9 11 8 31 33 38 Rennes 28 9 10 9 24 24 37 Lorient 28 9 9 10 25 29 36 AS Nancy 28 9 9 10 26 31 36 Monaco 28 9 8 11 32 29 35 Valenciennes 28 9 5 14 29 40 32 Nice 28 7 10 11 25 27 31 Troyes 28 7 9 12 28 41 30 Nantes 28 6 11 11 24 34 29 PSG 28 6 10 12 27 35 28 Sedan 28 5 11 12 36 45 26
Tundus, et Marseillel läheb jälle sitasti, kuid siiski mitte! :eek: Ehkki Baros oli Lyoni 20. mindil juhtima viinud, viigistas 87. minuti seisu varem mitu korda haigeid möödalööke teinud Mamadou Niang.

http://s.om.net/om/image/article/illustration_s/g/210/41875.jpg
A Marseille, on craint dègun!

marrrtin
12.03.07, 21:47
Vaatasin Lyoni mängu, peaks ütlema, et Marseille vedas.

Lyon vajus lõpus ära, aga muidu oli neil üpris palju võimalusi.

Saarlane
18.03.07, 17:54
http://s.om.net/om/image/phototheque/g/63/12413.jpg

Marseille võitis salakavala Nice'i kindlalt 3-0. Fännid tegid taas mõnusat koreograafiat. Loodan, et suvituslinna onud saavad nüüd hoo sisse.

Teised tulemused:

FTSochaux4 - 2 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158253)Toulouse
FTLille0 - 2 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158254)Le Mans
FTMarseille3 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158249)Nice
FTMonaco2 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158246)Nantes
FTNancy0 - 3 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158252)Lyon
FTSaint-Etienne3 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158250)Troyes
FTSedan1 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158248)Bordeaux
FTValenciennes0 - 0Lorient
Täna mängivad veel Auxerre-Lens ja Rennes-PSG. Viimast mängu näitab ka VS2.

Saarlane
19.03.07, 09:49
Eile näitas VS2 pealt Rennes-PSG mängu ja jälle pean ma siin teemas kommenteerima, sest PSG oli nii sitt kui üldse olla saab.

Mis kasu on sellest kui Le Guen iga pallikaotuse, möödalöögi või kaitse eksimuse järel oma emotsioone näitab? Pane oma mehed mängima, mees!

Pidevalt otsiti keskväljal Kalou'd ja Gallardot, et need omakorda palli Pauletale annaks. Muidugi ei kandnud see taktika vilja, kuid kui Pauleta palli sai, proovis ta mingit keeruga sitta. Otse loomulikult lendas pall täpselt Rennesi väravavahi käte vahele.

Nõnda situti enamuse mängust, kui äkki (87. minutil vist) Rennes skooris. Ja siis olid kellad. Sellise mänguga pole PSG-l Ligue 1-s enam midagi teha. On näha, et ka Le Guen pole võimeline meeskonda relegatsioonist päästma, kuid loodame, et vähemalt selle hooaja peab tiim vastu. Viimastes mängudes peab midagi kardinaalselt muutuma.

maanus
19.03.07, 11:03
Ma pole uurinud , et kas PSG on üldse kunagi allpool käinud või mitte? Ja no selle teema varjus on eriti hea meenutada üht kõmakauudist, et Barcelona otsib uut ründajat ja nende seas oli ka Pauleta nimi. Et kui valikus olid Crespo ja Pauletta kõrvuti siis, mina ei saa aru, miks näiteks Pauletta seal nimekirjas üldse oli.

Saarlane
19.03.07, 11:25
PSG ei ole oma asutamisest saadik 1970. aasal kordagi allpool käinud. Sitt seis on praegu ühesõnaga :)

maanus
19.03.07, 13:00
Lihtsalt küsin, et kas sul on nende vastu väike sümpaatia?

Saarlane
19.03.07, 13:59
Pigem Marseille'i vastu. Aga lihtsalt sitt on vaadata, kuidas Prantsusmaa hiid põhja viiakse.

maanus
19.03.07, 17:16
No siis on lahe, sest ise vaatan ka pigem Marseille edule positiivse pilguga kui PSG´le .

Saarlane
21.03.07, 10:08
Nasri ei kannata võrdlust ZZ-ga (http://www.eurosport.com/football/euro-2008-qualifying/2006-2007/sport_sto1123547.shtml)

Ma vaatan, et Marseille'il on neid noori täkke lausa jalaga segada siin viimasel ajal. Olen üsna palju Nasri'd sellel hooajal mängimas näinud ja no tõesti - super noormees :) Loodame talle suurt tulevikku ja muidugi algkoosseisu kohta Leedu vastu. Pidi ta ju ainus koondise "number 10" mängumees olema.

Saarlane
24.03.07, 13:56
VÄGA HEA UUDIS! Avati lehekülg www.frenchleague.com (http://www.frenchleague.com/), kust saab Prantsusmaa kõrgliigade ja muu kohta väga palju teada.;)

Saarlane
01.04.07, 10:57
http://s.om.net/om/image/phototheque/g/63/12497.jpg

Eile toimus Ligue 1-s üks kohtumine, mille kohta ütleb kõik see pilt. Lorient ja Marseille mängisid kui võrdne võrdsega, kuid Lorient kasutas oma võimalused ära (kusjuures mitte kõige paremad võimalused), Cisse, Niang ja Nasri aga mitte ning vastu tuli võtta 1:2 kaotus.

fitti
02.04.07, 18:14
Barthez sai Sedani vastu hakkama sellise blunderiga (http://youtube.com/watch?v=9YrtRLlHsHs), et vahetati sedamaid välja. Mõned asjad ei muutu ikka kunagi. Nantes langes selle 0-1 kaotusega tabeli viimaseks.

Saarlane
04.04.07, 14:29
Mainin ka seda, et PSG oli võidukas. Ja seda üsna hea mänguga Lensi vastu. Mindi kiirelt juhtima, Lens viigistas, ent PSG ei jätnud jonni ja lõi ära. Mängitaks igas kohtumises samamoodi, oleks käimasoleval hooajal neil hoopis teistmoodi läinud.

Saarlane
06.04.07, 10:58
Head 2 head: Ribery vs. Bodmer (http://www.frenchleague.com/ligue1/lireArticle.asp?idArticle=7873)

eestimees
15.04.07, 08:27
France - Ligue 1
April 14

FT Bordeaux 0 - 0 Paris S.G.

FT Le Mans 0 - 0 Rennes

FT Lille 2 - 0 Sochaux

FT Lorient 0 - 0 Monaco

FT Nantes 0 - 0 Lens

FT Toulouse 2 - 0 Auxerre

FT Troyes 0 - 0 Nancy

FT Valenciennes 0 - 0 Marseille

mõnusalt nulle eilsest voorust

Saarlane
15.04.07, 09:28
Neli väravat on nii avatud liiga kui Prantsusmaa kohta väga häbiväärne.

midfielder
15.04.07, 11:54
Sai eile Toulouse-Auxerre mängu vaadatud ja meie "läänenaaber" Johan Elmander tegi taas muljetavaldava esituse. Esiteks lõi ta värava, mida väidetava suluseisu tõttu ei loetud ning seisu 2:0 realiseerimisel tegi ära suurepärase triblamise, mille vältel purjetas oma 4-5 Auxerre mehest karistusalas mööda ja meeskonnakaaslasel jäi üle pall vaid tühjalt kohalt väravasse kõmmutada. Kusjuures Toulouse tõusis eilse võiduga koguni 2-ks. Ja Elmanderi osa selles pole mitte väike olnud. :D

Kui viimasel ajal on püütud erinevates portaalides euroopa tippliigasid nende tugevuse järgi, siis tabeli tiheduse või ühtluse võrdluses paneb Ligue 1 selle ilmselt kinni. Kui Lyoni mitte arvestada, siis 2 ja 12 kohta lahutab 9 punkti, kusjuures mängitud on juba 32 vooru ning eurosarja kohtade osas võib seis veel tihedamaks muutuda, kuna nii ST.Etiennel, Bordeaux-l kui ka Rennes-il on mäng vähem peetud.

http://home.skysports.com/leaguetable.aspx?cpid=24

welder9
30.04.07, 14:07
4 vooru veel jäänd .loodan et Lens ja Marseille napsavad CL-i kohad ära.

Eile õhta vaatasin Marseille ja Sochaux mängu, 4-2 ,hea elamus,Ribery tegi hea mängu.Sochaux väravd olid kobad ,1. kaitse rämedast sitast ja teine mängu lõpuminutitel rikosetist.

Saarlane
30.04.07, 14:26
http://img231.imageshack.us/img231/415/12643yl6.jpg

Täitsa kena mäng oli tõesti aga kahjuks jäi nägemata, kas ka seekord oli väljak teise poolaja alguses punast tossu täis. See Stade Velodrome'il juba üsna traditsiooniliseks saanud võinii.

Ülejäänud Ligue 1 tulemused:

Toulouse 1 - 3 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158302)Paris S.G.
Lille 0 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158304) Nancy
Lorient 0 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158301) Saint-Etienne
Lyon 2 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158296)Le Mans
Nantes 0 - 2 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158299)Rennes
Nice 0 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158303)Auxerre
Troyes 3 - 2 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158300) Sedan
Valenciennes 2 - 2 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158305) Monaco

April 29

Bordeaux 1 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158297)Lens
Marseille 4 - 2 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=france1&game=158298)Sochaux

welder9
30.04.07, 15:55
Seekord saadi ilma punase tossuta hakkama.
Aga rahvas tegi teisel poolajal põrgulärmi, tavaliselt jorisevad nad seal rahulikumalt. Ilmselt avaldasid omadele sellega kiitust. Marseille vorm see hooaeg selline kaootiline

Saarlane
30.04.07, 18:57
Vaatasin just VS2 pealt Prantsusmaa liiga kokkuvõtet ja peab tunnistama, et kohtunikud tegid mitmel pool mängu ära. Lähedal oldi sellele ka Bordeaux-Lensi mängus, kus lõpuks õige võistkond võitis.

Nimelt oli David Jemmali jalaga Aruna Dindane'i põlve sisse sõitmas, kuid sai viimasel hetkel jala eest ära. Dindane tegi muidugi klounaadi ja kohtunik andis Jemmalile kollase, kuid pärast Lensi meestega konsulteerimist hoopis punase.

Arks
30.04.07, 20:29
Ribery tegi hea mängu.

Ta teeb alati hea mängu.

welder9
01.05.07, 00:48
Nimelt oli David Jemmali jalaga Aruna Dindane'i põlve sisse sõitmas, kuid sai viimasel hetkel jala eest ära. Dindane tegi muidugi klounaadi ja kohtunik andis Jemmalile kollase, kuid pärast Lensi meestega konsulteerimist hoopis punase.[/QUOTE]

Ei ütleks et see mingi klounaad oli , ma arvan et igaüks oleks selles olukorras kokkupõrget Jemmali jalaga vältinud. kokkupärge oleks vist veits valus olnd.

midfielder
09.05.07, 23:51
Ligue 1-s jääb pidada veel vaid 2 vooru ja tänaste mängudega tõusis Marseille 2-ks. Homme on veel ees vooru viimane mäng Toulouse-Le Mans, mis omab tähtsust 4-5 koha heitluses, kuid hetkel on 3-l ehk viimasel CL platsil Lens, kes täna hävis 0:3 juba tiitli kindlustanud Lyonile.

Tabel ka

http://www.voetbal.nl/pages/ranking/s2/18220000000004-18220000000088/frankrijkranking.aspx

maanus
10.05.07, 10:13
Vaatasin ka, et Marseille oli alles neljas siin nädal tagasi, ja juba nüüd teine.

welder9
10.05.07, 16:58
kui OM suudaks võõrsil ST-Etienniga viigi välja võidelda ja loomulikult viimases mängus Sedani võita poleks konkurentidel mingit lootust 2-le kohale.

Saarlane
10.05.07, 20:02
kui OM suudaks võõrsil ST-Etienniga viigi välja võidelda ja loomulikult viimases mängus Sedani võita poleks konkurentidel mingit lootust 2-le kohale.

No loodame. :) Enne tuleb aga Marseille'il Prantusmaa karikas Sochaux'ga heidelda. Olümpialaste tänaseid meeleolusid saab lugeda siit (http://www.om.net/en/Season/101002/Infos/31228/And_now_the_Coupe).

midfielder
13.05.07, 00:55
No loodame. :) Enne tuleb aga Marseille'il Prantusmaa karikas Sochaux'ga heidelda. Olümpialaste tänaseid meeleolusid saab lugeda siit (http://www.om.net/en/Season/101002/Infos/31228/And_now_the_Coupe).

Coupe de France sai selguse pärst penalteid, mil Sochaux võitis Marseille 5:4. Lisaaja järel oli seis 2:2. Igatahes suur saavutus väiksele Montbeliardi klubile.

Hogweed
19.05.07, 22:43
ennustage kes võidab järgmine aasta league orange'i! MA PAKUN ET Olymipue Lyonnaise

ChelseaFC
19.05.07, 23:14
ennustage kes võidab järgmine aasta league orange'i! MA PAKUN ET Olymipue Lyonnaise

Sry, aga ennustamine on muideks ka eraldi teema all. Edu sulle otsimisel;)

Saarlane
20.05.07, 09:13
Marseille Olympique pääses Meistrite liigasse ;) (http://www.sportnet.ee/index.php?id=47680)

ChelseaFC
20.05.07, 17:20
Marseille Olympique pääses Meistrite liigasse ;) (http://www.sportnet.ee/index.php?id=47680)

Kindlasti väga potensiaalikas meeskond kuid ei usu, et nad midagi suurt seal tegema hakkavad juhul kui Ribery peaks sealt lahkuma. See vend on ikkagi nende hing. Pigem peaks tegema väikse investeeringu ja ostma ühe hea kaitsja ning ka üks poolkaitsja kuluks ära.

Hogweed
20.05.07, 20:27
seal on ju Nasri,Cisse ka ju

welder9
20.05.07, 20:39
seal on ju Nasri,Cisse ka ju

kas keegi teab mis Cissest saab hooaja lõpp....ta ju laenulepingu alusel OM-is

mees ise väitis küll et tahab OM-i jääda kui nad peaksid CL-i pääsema

budu
20.05.07, 20:49
kas keegi teab mis Cissest saab hooaja lõpp....ta ju laenulepingu alusel OM-is

mees ise väitis küll et tahab OM-i jääda kui nad peaksid CL-i pääsema

usun et pool võtab mehe tagasi või kui saavad hinnas kokkuleppele sis võib tehing ka toimuda.muidugi ei tea kuidas pooli fännid sellesse suhtuks kui mees tagasi tuleks

Hogweed
20.05.07, 20:59
usun et pool võtab mehe tagasi või kui saavad hinnas kokkuleppele sis võib tehing ka toimuda.muidugi ei tea kuidas pooli fännid sellesse suhtuks kui mees tagasi tuleks

ta võiks jääda ikkka liverpooli,Marseille on ka hea aga ma arvan et ta läheb live'sse

midfielder
27.05.07, 00:11
Ligue 1 viimane voor sai paarikümne poole tunni eest lahenduse ja seega võib joone alla tõmmata kogu hooajale. Õnnestus näha Toulouse-Bordeaux mängu, mille kangelaseks tõusis Toulouse rootslasest ründetäht Johan Elmander, kes kostitas vastaseid hat-trickiga. Lõppskooriks jäi 3:1, mis ühtlasi tagas ka klubile kolmanda koha ja pääsu viimasena CL. Viimase vooru eel samal pulgal olnud Lens aga kaotas 0:3 juba Ligue 1 kukkunud Troyes-le. Kuna Rennes viigistas oma mängu ja Sochaux võitis, siis kohad 4-7 jagati võrdsete punktide (57) juures tänu paremale väravate vahele ja siin sai eelise Rennes ja Lens, kes koos karikavõitja Sochaux-ga pääsevad uefa cupile. Bordeaux peab aga rahulduma intertoto sarjaga. Järjekordselt võib allpool olevast tabelist veenduda kui tihe ja ühtlane Prantsusmaa liiga on, sest 3 ja 17 kohta ehk viimast liigasse püsima jäänut eraldas vaid 15 punkti. Teisisõnu 15 satsi 15 punga sees.

Lõpptabel

http://www.lequipe.fr/Football/CLA_D1.html

Saarlane
27.05.07, 09:33
Lubas ju Bordeaux president, et kui tänu Toulouse võidule katkestatud mängus Nantes'iga ei pääse Bordeaux Euroopasse, siis läheb ta kohtusse. Mine tea, ega see Intertoto ka väga ahvatlev nüüd ei ole.

AlwaysRed
27.05.07, 20:25
Kas mitte Bordeaux liiga karikat ei võitnud? Finaalis igatahes mängisid. Kui nii, siis peaks Bordeaux UEFA Cupi pääsema ja hoopis Lens Intertotoga leppima.
Selle ähvardusega pidas Bordeaux president silmas Meistrite Liigasse pääsemist, sest kui mäng oleks lõppenud viigiga oleks tänu väravate vahe paremusele Meistrite Liigasse pääsenud Bordeaux. Koht UEFA Cupis oli neil juba taskus.

P.S Kontrollisin järele, Bordeaux võitiski liiga karika finaalis Lyoni 1:0.

Hogweed
28.05.07, 14:14
toulusel vedas ikka täiesti valusalt!!

Bob_Loblaw
30.05.07, 15:15
Lyon'i uus peatreener selgunud ! (http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=434963&cc=5739)

Pakun, et kui Perrin järgmine hooaeg CL'is ilma ei tee Lyoniga näidatakse talle arvatavasti ust...

Saarlane
22.06.07, 11:39
Viimase aja paar olulisemat uudist siia kah.

Marseille'i Meistrite Liigasse tüürinud treener Albert Emon pikendas oma lepingut klubiga 2009. aasta maini.
Sama meeskonna kolmandaks uueks mängijaks sellel suvel sai Jacques Faty ja Vincent Cragnici järel Auxerre'i poolkaitsja Benoit Cheyrou.Marseille'i presidendi Pape Dioufi sõnad mehe kohta: "I'm happy that Benoît Cheyrou is coming to Olympique Marseille. He is a player with character who will help balance out our midfield."

Bordeaux'i ründeässa Marouane Chamakhi uus leping lõpeb 2010. aastal, Nice'i andeka puurivahi, Prantsusmaa noortekoondislase Hugo Llorise oma 2009. aastal.

midfielder
29.06.07, 18:56
Toulouse, kes pääses Ligue 1-st viimasena CL, saab keskkaitsja näol täiendust veel ühe rootslase näol. Uudises on Jönssoni keskvälja meheks peetud, kuid tegelikult on ta Elfsborgis keskkaitses mänginud. Lisaks seostati teda täna PSG-ga kui potensiaalse asendusega tsehh David Rozenhal-ile, kes siirdus Newcastle-sse.

http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=2/newsid=556704.html

Põnn
02.07.07, 17:08
Väidetavalt siis Lyon sõlminud lepingu Fabio Grossoga kes peaks siis vasakkaitsja koha üle võtma Abidalilt kes nüüd siis Barcasse lubatud

mäts
04.07.07, 14:27
loodan, et cisse jääb marseilli, kuna minu teada torres liitus liverpooliga :)

welder9
09.07.07, 01:14
loodan, et cisse jääb marseilli, kuna minu teada torres liitus liverpooliga :)

tõsi ta on

Mr Self Destruct
09.07.07, 01:15
Malouda siis liitus Chelsea'ga

maanus
09.07.07, 14:46
Liikumiste jutte lugedes jäi silma , et jah Cisse saadi 6 milliga (valuuta pole meeles) ja vabamehena pidi ka Bolo Zenden tulema. Iseenesest on see ju pisike ime kui nii vana mees viitisb veel keelt õppima hakata aga noh ilmselt CL on liitumise põhjus.

Saarlane
09.07.07, 14:57
Zenden oskab muide juba prantsuse keelt. Enda väitel tänu oma naisele.

metssiga
15.07.07, 19:30
marseille kodulehekylg annab uueks liitujaks givet monacost nii et eelmainitud hea kaitsja on nyyd olemas kaitseliinis probleeme ei tohiks olla kui keegi ei lahku... beye,givet,civelli(rodrguez) ja taiwo...

Saarlane
15.07.07, 19:43
marseille kodulehekylg annab uueks liitujaks givet monacost

See pole enam uudis ;)

http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=791791&postcount=30

EgoTrip
04.08.07, 17:08
täna siis algab liiga pihta
kell 18.05 algab otseülekanne Strasbourg-Marseille
kanaliks viasat
täpselt ei tea milline, aga vist oli viasat 2

EgoTrip
04.08.07, 21:06
igav mäng
jube igav
aga tüüpiline hooajaeelne mäng siiski

midfielder
05.08.07, 21:18
Ligue 1 uue hooaja avavoorust on 9 mängu 10-st peetud ning viimane peetakse 22 Lyon-Auxerre vahel. Suurimaks üllatuseks on vast mulluse 3 koha ja CL pileti teeninud Toulouse kaotus ühele relegatsioonikandidaadile Valenciennes-ile.

Ise õnnestus näha tänast esimest Le Mans-Metz mängu ning nähtu põhjal jättis kodumeeskond igati korraliku mulje. Serblase Marko Basa väravast saadi minimaalne võit, kuid teravamaid olukordi lõid ka kuulsa tänavasõidu linna mehed märksa enam. Grafitu, Tulio De Melo, sama Basa olid tihti aktsioonis.Nii palju kui olen hooaja ülevaateid Ligue 1 kohta lugenud, mainitakse Le Mans-i kui üht potensiaalset üllatajat isegi uefa cupi kohtadele. Arvestades prantsuse liiga suht ühtlast taset ja tihti üllatusi valmistavaid tulemusi, pole see sugugi võimatu.

1 vooru senilõppenud tuelmused:

Strasbourg-Marseille 0:0
Bordeaux-Lens 1:0
Caen-Nice 1:0
Lille-Lorient 0:0
Monaco-St. Etienne 1:1
PSG-Sochaux 0:0
Rennes-Nancy 0:2
Valenciennes-Toulouse 3:1
Le Mans-Metz 1:0

Edit: Vooru viimases mängus alistas Lyon oodatult Auxerre 2:0 Milan Barosi ja Karim Benzema kollidest. Auxerre üritas kohati tõsiselt, kuid küll jäi realiseerimisest vajaka ning Lyoni kaitse oli oma ülesannete kõrgusel. Samas jätsid meistrid mitmeid häid võimalusi ka kasutamata ning selles, et kaotusseis Auxerre-il suuremaks ei kujunenud, tuleb tänada nende kiiprit Oliver Sorini.

midfielder
08.08.07, 21:26
Juba 7-s rootslane hakkab sel hooajal Ligue 1-s pallima. Viimatiseks täienduseks on Heerenveenist Saint-Etienne siirdunud ründav äärepoolik Lasse Nilsson. Leping sõlmiti 4-ks aastaks.

http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=46748

midfielder
12.08.07, 23:54
Ligue 1 teine voor andis siis selliseid tulemusi:

Auxerre-Bordeaux 0:2
Nancy-Caen 1:0
Lorient-Monaco 2:1
Sochaux-Le Mans 1:3
Nice-Strasbourg 1:0
Marseille-Rennes 0:0
St. Etienne- Valenciennes 3:1
Toulouse-Lyon 1:0
Metz-Lille 1:2
Lens-PSG 0:0

Suurimateks üllatusteks võib pidad muidugi Lyoni kaotust ning monegaskide allajäämist Lorient-ile. Le Mans õigustab mitmete analüütikute lootusi, et puna-kollastest võib saada tugev mängija eurosarja kohtadele. Järjekordne võit ning seekord veenvalt karikavõitja ja eelmise hooaja 7 satsi vastu. Hat-trickiga sai hakkama brass Tulio De Melo, kes muuseas siirdus klubisse Aalborgist, olles sinna soetatud varsti peale Operi lahkumist.
Marseille jätkab endiselt nulli peal väravate arvu poolest ning Bordeaux ja Nancy seevastu on ainsad täiseduga meeskonnad, kes pole veel väravat endale lüüa lasknud. Le Mansil samuti täisedu 6 punkti, kuid üks sisselastud pall ja neli tükki ise kõmmutatud, mis tagab ka tabelis liidrikoha.

Kuigi vooru viimase mängu Lens (Guy Roux) ja PSG (Paul Le Guen)satside treenerid on Ligue 1 klassikud ning tuntud ründava vuti austajad, oli mäng igav vastupidiselt lootusele sealt teravat andmist näha. Kohati PSG nagu üritas rohkem, kuid Lens vastas ohtlikumate üritustega, millest kõige ohtlikuim võimalus oli Kanga Akale lattilöök 82. minutil.

Tabel ka

midfielder
16.08.07, 00:26
Ligue 1 kolmanda vooru mängudest peeti täna 7, homme mängivad Nancy-Nice ning Toulouse-Caen ja Lens-Lyon on edasi lükatud.

Tulemused :

Valenciennes-Marseille 2:1
Bordeaux-Le Mans 1:2
Lille-Sochaux 1:1
Monaco-Metz 2:0
PSG-Lorient 1:3
Strasbourg-Auxerre 3:0
Rennes-St. Etienne 1:0

Marseille vilets hooaeg saab üha uut jätku. Kaks punkti kolmest voorust ning 1 värav. Valenciennesi kangelane oli nende suurim täht ja eelmise hooaja Ligue 1 suurim väravakütt Steve Savidan. Hooaeg on kirde-Prantsusmaa klubile alanud hästi, sest avavoorus võideti ka eelmise hooaja 3-dat Toulouse. Teine väike klubi, kellelt eriti palju ei oodata-Lorient nimelt teeb teist vooru järjest juba muljetavaldava esituse võites võõrsil PSG-d.

Minu jaoks on üllatav Auxerre väga kesine algus-3 voorust 0 punkti vvga 0-7. Mitme põhimehe ja legendaarse treeneri Guy Roux lahkumine on kesk-prantsuse klubile negatiivsemalt mõjunud kui arvata võis.

Le Mans jätkab oma ootuste õigustamist mitmete vaatlejate kui ka minu silmis, et neist võib saada selle hooaja jokker võitluses europiletite eest. Kolmas võit järjest tuli brasside Tulio De Melo ja Grafite kollidest, kui võideti võõrsil samuti seni täisedu nautinud Bordeaux. Juhul kui Nancy suudab Nice ka homme alistada, jätkavad ka nemad maksimum punktidega.

Edit: Ja Nancy suutiski seda, võites Nice 2:1, olles siis Le Mansi kõrval teine täiseduga jätkav sats.

midfielder
18.08.07, 23:27
4 vooru senilõppenud tulemusi:

Sochaux-Monaco 0:3
Auxerre-Caen 1:0
Le Mans-Lille 1:1
Lorient-Lyon 2:1
Metz-PSG 0:0
ST.Etienne-Bordeaux 0:0
Toulouse-Strasbourg 1:3

Suurima üllatuse valmistas taas Lorient, kes juba kolmandat vooru järjest suudab alistada ühed võimalikud tiitlipretendendid (Monaco, PSG, Lyon). Pisikeselt Atlandi ookeani rannikul asetsevalt klubilt muljetavaldav seeria. Tänase mängu kangelaseks tõusis ex Nantes täht Marama Vahirua, kes mõlemad Lorienti väravad kõmmutas.

Esimesed punktid kaotas senine liider Le Mans ning esimesed punktid (ja ka värava) seevastu saavutas Auxerre. Toulouse-lt juba teine kaotus kolmest mängust ning PSG oskab vist ainult väravateta viike teha.(neljast mängust tervelt kolm on selliselt lõppenud).

Homme peetakse kolm viimast selle vooru mängu.

Mr Self Destruct
19.08.07, 12:04
Kas tõesti Lyon'i valitsusaeg on läbi???.Ma loodan täiega,et see juhtuks.Ja kas keegi on Houllierist midagi kuulnud?

midfielder
20.08.07, 00:08
4 vooru senilõppenud tulemusi:

Sochaux-Monaco 0:3
Auxerre-Caen 1:0
Le Mans-Lille 1:1
Lorient-Lyon 2:1
Metz-PSG 0:0
ST.Etienne-Bordeaux 0:0
Toulouse-Strasbourg 1:3

Suurima üllatuse valmistas taas Lorient, kes juba kolmandat vooru järjest suudab alistada ühed võimalikud tiitlipretendendid (Monaco, PSG, Lyon). Pisikeselt Atlandi ookeani rannikul asetsevalt klubilt muljetavaldav seeria. Tänase mängu kangelaseks tõusis ex Nantes täht Marama Vahirua, kes mõlemad Lorienti väravad kõmmutas.

Esimesed punktid kaotas senine liider Le Mans ning esimesed punktid (ja ka värava) seevastu saavutas Auxerre. Toulouse-lt juba teine kaotus kolmest mängust ning PSG oskab vist ainult väravateta viike teha.(neljast mängust tervelt kolm on selliselt lõppenud).

Homme peetakse kolm viimast selle vooru mängu.

Ja tänased mängud:

Lens-Valenciennes 0:0
Nice-Rennes 1:1
Marseille-Nancy 2:2

Lens ei suutnud taas enamat viigist üllataja vastu oma vahetust naabrusest. Võimas Cote´D Ivoire ründeliin-B. Kalou, Arouna Dindane ja Kanga Akale on kindlasti üks potensiaalikamaid Ligue 1-s praegu, kuid seni on kirjas vaid kaks hädist punkti kolmest mängust ja veel enam, pole suudetud väravatki lüüa.

Vooru viimases mängus tundus, et Marseille võtab kindlalt oma, minnes 2:0 Niangi ja Cisse löökidest juhtima, kuid Nancy marokolasest ex Deportivo keskvälja mees Youssouf Hadji oli peamine arhitekt kahe vastuvärava eeltööl ja vormistamisel. Esimesel puhul teenis ta värava toonud pendli ja teisel puhul lõi efektse kolli suurepärasest söödust. Kuigi lisaminuteil oli Marseille-il suurepärane võimalus, kui albaanlasest kaitsja Lorik Cana pealöögi tõrjus Nancy kiiper algul latti ja sealt põrkus see vastu mehe selga ja siis posti, kuid lõpuks suutis kontrolli mänguvahendi üle siiski säilitada. Nancy-lt tööga võideldud viigipunkt ning helesinistelt väga rumalal kombel käest antud võit.

Tabelis figureerivad esikolmikus üsna üllatavad klubid, keda teps mitte sinna ei osanuks ennustada.

Mõnuagent 007
20.08.07, 10:56
midi. Youssof ei mängind Depori eest. Tal on vend Mustapha, kes seda tegi

midfielder
20.08.07, 12:09
midi. Youssof ei mängind Depori eest. Tal on vend Mustapha, kes seda tegi

Mõtlesin ka wikipediast järgi vaadata, aga välimus on meestel nii sarnane, et loobusin sellest mõttest, sest perekonnanimi meenus kohe toonastest aegadest. Kuid nüüd kui sa mainid eesnime, siis tuleb tõesti ette, et too võlur oli ikka Mustapha. Tänud paranduse eest.

midfielder
21.08.07, 21:50
Väravapõuas Lens toob laenulepingu alusel Nantes-ist belglase Luigi Pieroni, kes kohtub taas legendaarse treeneri Guy Roux-ga, kes ta omal ajal Jupiler League-st Auxerre tõi.

midfielder
25.08.07, 23:22
5 vooru senilõppenud 8 mängu:

Caen-Marseille 1:2
Valenciennes-Sochaux 3:1
Strasbourg-Lens 2:1
NIce-Toulouse 1:1
Bordeaux-Lorient 2:2
Rennes-Metz 2:0
Nancy-Auxerre 4:1
Monaco-Le Mans 3:1

Marseillele esimene võit pärast pikka pingutamist. Auxerre, Lensi ja Sochaux väga vilets hooaja algus on mulle küll üllatuseks. Platseerudes vastavalt 17, 18 ja 19 tabelireal. Seevastu Nancy, Lorient jätkavad endiselt hooajaeelsete minoritena väga hästi. Lisaks neile kahele on veel Lille kolmas kaotuseta sats viie vooru peale.

EDIT: Tänased tulemused:

PSG-Lille 1:1
Lyon-ST.Etienne 1:0

PSG jättis Pauleta näol kasutamata veel pendli, kuid Frau suutis siiski lõpus viigistada, et pealinlastele punkt päästa. Lyon ile teine võit, mis nende enesekindlusele ilmselt kosutavalt mõjub pärast kaht järjestikust kaotust.

Tabel ka

fitti
26.08.07, 02:14
Auxerre, Lensi ja Sochaux väga vilets hooaja algus on mulle küll üllatuseks.

Guy Roux avaldas 1-2 kaotusmängus Strasbourgile soovi lahkuda juba vaheajal. Pole vist enam päris see mees, mis enne. Guardiani kohaselt on uue pääliku peapretendente Papin - mis on irooniline, sest Papini juhendamisel tõusis seesinane Strasbourg eelmisel hooajal kõrgliigasse.

midfielder
30.08.07, 00:04
6 voor :

Loreint-Valenciennes 1:3
Marseille-NIce 0:2
Auxerre-Rennes 0:2
Le Mans-PSG 0:2
Lille-Monaco 0:1
Metz-Bordeaux 0:1
ST.Etienne-Strasbourg 2:0
Sochaux-Lyon 1:2

kaks mängu sellest voorust peetakse detsembris.

Praktiliselt esimene mängudepäev, kui Ligue 1-s eeldatavad favoriidid on omad punktid võtnud va. alla oma võimeid esinev Marseille, kes taas Stade Velodrome-il sai sugeda. Kaotas ka tabeli teine Lorient ning MOnaco võitis, siis tõusid nad koos Valenciennes-iga 13 punktiga hetke liidri Nancy kõrvale, kusjuures vv on monegaskidel võrdne nendega võrdne, vaid vähem peetud mäng jätab ida-prantsuse klubi liidripostile.

http://www.lfp.fr/ligue1/classement.asp

midfielder
03.09.07, 00:01
7 voor on ühele poole saanud

Bordeaux-Monaco 2:1
Caen-Sochaux 2:2
Lyon-Le Mans 3:2
Nancy-St.Etienne 2:0
Rennes-Lille 2:2
Strasbourg-Lorient 0:0
Toulouse-Auxerre 2:0
Valenciennes-Metz 0:0
PSG-Marseille 1:1
Nice-Lens 1:0

Liider Nancy jätkab võidulainel, olles ka ainus sats, kes sel hooajal veel kaotusekibedust tundnud pole. Liidrite gruppi kuuluvad Bordeaux ja Monaco pidasid vihase lahingu, mille Chamakhi ja Wendeli väravatest võitis tuntud veini linna klubi.
Lyon sai raske võidu, tõustes tasapisi ka tabelis.
Prantsuse klubivuti suurimaks vastasseisuks peetav PSG-Marseille lõppes Nicholas Sarkozy pilgu all sõbraliku viigiga. Pealinna klubi oli rohkem üritavam, kuid ebatäpsed sooritused ja Marseille vv Mandanda hea töö hoidis seisu tasakaalus.
Sochaux,Auxerre ja Lens jätkavad endiselt vastavalt 17, 18 ja 19 tabelireal. Selle vahega , et nädalataguse ajaga on kohti omavahel vahetatud. Pettumus kindlasti nende satside fännidele, seevastu Valenciennes-i ja Lorienti poolehoidjad peaks oma lemmikklubi seniste esitustega igati rahul olema.

Tabel, mis mõnevõrra ebaülevaatlik, kuna klubidel erinev arv mänge peetud

midfielder
16.09.07, 21:21
8 voor

Marseille-Toulouse 1:2
Auxerre-Nice 2:0
Le Mans-Valenciennes 2:0
Lens-Nancy 1:0
Lille-Bordeaux 1:1
Metz-Lyon 1:5
St.Etienne-Caen 3:0
Sochaux-Strasbourg 0:0
Monaco-Paris SG 1:2
Lorient-Rennes 0:1

Seni kahvatult esinenud ja uue lootsi Jean-Pierre Papini juhtimisel suutis Lens senise liidri alistada. Vaatamata esimesele kaotusele Nancy siiski jätkab liidrina.
Marseille jätkab oma ebastabiilste esitustega ning Lyon vastupidi läheb iga vooruga üha enam seda nägu, mis neile eelmistel hooaegadel tiitli on toonud.
Pealinna suurklubi suutis tänases mängus alistada monegaskid parandades oma niru tabeliseisu.

Tabel

Olympi
22.09.07, 20:53
Täna pidi Marseille vastu võtma 0-2 kaotuse Auxerrelt. Kodus mänginud Auxerre väravad lõi 19. ja 25. minutil rumeenlane Daniel Niculae. Huvitav on ka märkida, et Marseille ei mänginud mitte oma tavapäraste särkidega vaid Auxerre oli neile laenanud enda omi. Ilmselt oli l'OM oma särgid ära kaotanud.

Väravaid saab näha siit:
http://youtube.com/watch?v=terp16TP4kY

midfielder
24.09.07, 20:43
9 voor

Auxerre-Marseille 2:0
Nancy-Lorient 2:0
Caen-Metz 1:2
Nice-St.Etienne 3:0
Strasbourg-Le Mans 0:1
Toulouse-Lens 1:1
Valenciennes-Monaco 1:0
Lyon-Lille 1:1
PSG-Bordeaux 0:2
Rennes-Sochaux 0:2

Marseille ja PSG said valusad kaotused, kuid kas Ligue 1-s nende kaotused enam nii üllatavad tunduvadki, kuna eriti pealinna klubi viimased hooajad on olnud ikka sellise kaliibriga klubile suht ebaõnnestunud.
Nancy ja Valenciennes seevastu jätkavad oma edukat hooaega platseerudes vastavalt esimesel ja kolmandal tabelipügalal.
Lyon on tasapisi kosunud ning juba neljandaks tõusnud, lisaks on neil teisel ja kolmandal kohal paiknevatest satsidest mäng vähem peetud.
Sochaux, kes seni väga nõrgalt esinenud, sai väärtusliku Rennes-i üle, mis neid relegatsioonitsoonist välja tõstis.

Tabel

fitti
26.09.07, 10:37
Albert Emon <> Eric Gerets (http://football.guardian.co.uk/breakingnews/feedstory/0,,-6948588,00.html)

midfielder
01.10.07, 00:06
Nädalavahetusel peeti varasemast vahele jäänud mänge

Lyon-Lens 3:0
Caen-Toulouse 2:1

Ühtlasi tõstis nimetatud võit ka valitseva meistri hetke tabeliliidriks.

Tabel
http://www.voetbal.nl/pages/ranking/s2/18220000000004-18220000000088/frankrijkranking.aspx

Saarlane
02.10.07, 20:54
Suht lambist kolasin Wikis ringi ja avastasin, et Bonaventure Kalou on Lensi ridadest vahepeal Araabia &#220;hendemiraatidesse kolinud.

Olympi
06.10.07, 21:15
Marseille kehv hooaeg siiski j&#228;tkub, vaatamata sellele, et kolmap&#228;eval saadi Cl'is jagu Liverpoolist. N&#252;&#252;d tuli Ligue 1 10. voorus vastu v&#245;tta kaotus, kui j&#228;&#228;di alla Saint-Etienne'le. Kodus m&#228;nginud Saint-Etienne v&#245;iduv&#228;rava l&#245;i 15 sekundit enne m&#228;ngu l&#245;ppu latip&#245;rkest Geoffrey Dernis

midfielder
07.10.07, 21:04
10 voor

Monaco-Nancy 1:3
St.Etienne-Marseille 1:0
Le Mans-Nice 2:0
Lens-Auxerre 2:0
Lille-Valenciennes 3:0
Lorient-Caen 0:0
Metz-Strasbourg 1:2
PSG-Rennes 1:3
Sochaux-Toulouse 0:1
Bordeaux-Lyon 1:3

Ses voorus jätkasid võidukalt mõlemad liidrid Nancy ja Lyon, kusjuures võidu väärtust tõstab asjaolu, et see saadi võõrsil.
Marseille masendav hooaeg kodus jätkub. Vastandina heale esitusele CL-s, ei suuda Lõuna-Prantsusmaa uhkus koduliigas midagi ning on suisa 18-ks langenud.
Lille eest lüi oma esimese värava klubi eest Patrick Kluivert, olles sinna pagendatud PSV-st.
Üllatavalt kesiselt esineb pealinna PSG, kes sai kodus valusa kaotuse Rennes-ilt.

Tabel

midfielder
22.10.07, 00:09
11 voor

Auxerre-Lorient 5:3
Caen-Lille 1:0
Nice-Metz 3:1
Rennes-Le Mans 3:0
Strasbourg-Bordeaux 1:1
Toulouse-St.Etienne 0:2
Valenciennes-PSG 0:0
Lyon-Monaco 3:1
Nancy-Sochaux 1:1
Marseille-Lens 1:0

Kuna Nancy ei suutnud enamat viigist, siis j&#228;i Lyon endiselt liidriks, kuigi on peetud m&#228;ng enam.
Marseille sai olulise v&#245;idu, mis neid &#252;leminekutsoonist napilt &#252;lespoole t&#245;stis.
H&#228;sti j&#228;tkab ka Rennes, kes kindla v&#245;iduga v&#245;ttis sisse tabeli kolmanda rea.
Senise hooaja suurimad &#252;llatajad on kindlasti Auxerre, Lens ja Sochaux, kes k&#245;ik virelevad endiselt tabeli viimases veerandis, kuigi hooajaeelselt v&#245;is neilt eeldada konkurentsi risti vastupidises suunas.

Tabel

midfielder
29.10.07, 00:05
12 voor

Metz-Nancy 0:0
Bordeaux-Valenciennes 2:1
Lille-Strasbourg 0:3
Lorient-Nice 0:0
Monaco-Caen 0:0
St.Etienne-Auxerre 0:0
Sochaux-Marseille 2:1
Le Mans-Toulouse 1:1
Lens-Rennes 1:2
PSG-Lyon 2:3

Vooru v&#245;tmem&#228;ngus sai Lyon &#228;&#228;rmiselt olulise v&#245;idu PSG &#252;le. Ben Arfa kahele kollile vastas vahetusest sekkunud Pauleta omalt poolt kahega, kuid Govou oli mees, kes tiitlikaitsjale kolm olulist punkti t&#245;i.
Tabeli teine Nancy ei suutnud viigist enamat ning kuigi ollakse Lyonist pidanud m&#228;ngu v&#228;hem, rebenes vahe 4 punktile.
H&#228;sti j&#228;tkavad Bordeaux ja Rennes, kes on t&#245;usnud tabeli &#252;laotsa, seevastu Marseille ja Lensi ( keda peeti &#252;htedeks kandidaatideks CL kohtadele) liigahooaeg j&#228;tkub kui &#245;udusunen&#228;gu.

Tabel

midfielder
05.11.07, 00:04
13 voor

Nancy-Bordeaux 1:0
Auxerre-Lille 0:1
Lyon-Valenciennes 2:0
Marseille-Lorient 0:0
Nice-Sochaux 0:0
Rennes-Monaco 0:1
Strasbourg-PSG 1:2
Caen-Metz 3:2
Toulouse-Metz 0:0
Lens-St.Etienne 3:2

Liidrid Lyon ja Nancy j&#228;tkasid v&#245;idulainel, samas kui Rennes kaotas.
Valitseva meistri vorm paraneb &#252;ha hooaja edenedes ning v&#228;ike edu Nancy ees on juba saavutatud ning kolmanda koha ees juba 7 punktine edu.
PSG suutis parandada oma senist kehva seisu ning vooru viimases m&#228;ngus sai vajaliku v&#245;idu Lens, kes v&#228;ljus relegatsioonitsoonist. Samas kukkus viigiga eelviimaseks hooaja eel &#252;ks suuri soosikuid Marseille, kes erinevalt CL m&#228;ngudest ei suuda Ligue 1-s kuidagi vormi leida.

Tabel