PDA

View Full Version : Best beer.

kamraad
14.08.03, 19:49
Mis on jalka fännide/teie/ lemmik õlu?

K1ly
14.08.03, 19:57
A.LeCoq Premium!!:lahe:

eston maravilha
14.08.03, 20:11
must kuld ehk guiness.. no doubt about it..

Pealik
14.08.03, 20:35
Kahtlemata Saku Presidendi Pilsner :D .

sell8
14.08.03, 20:43
A.LeCoq Premium--the best!!!
Siin leheküljel võiks siis juba hääletus kah olla!
Siis saaks koguaeg tulemusi jälgida...ja võib olla ehk saab mõne uue margigi teada;)

fitti
14.08.03, 20:45
kuskil nagu vist on juba seda teemat arutatud...

aga.. neist ei ytle kunagi ära -
orikas
punane KOFF
lapin kulta
lätis käies - rohelise sildiga aldaris :silm4:
teinekord (omukuti eriti) ice või prezidendi pilzneer

kui on tuju õllegurmaanluseks, siis pärnu perona (mis on kusjuures tume, aga hea!)

rockist kangemad õlled - :naer5: , siis võib juba mõnd päris kraadiga jooki juua.

kamraad
14.08.03, 20:57
Originally posted by sell8

A.LeCoq Premium--the best!!!
Siin leheküljel võiks siis juba hääletus kah olla!
Siis saaks koguaeg tulemusi jälgida...ja võib olla ehk saab mõne uue margigi teada;)

Hea mõte,aga ma kardan et ei tea nii palju õllemarke ja kindlasti jätaks panemata mõne teie lemmiku,eksida võin ka kirjapildis,kui aga mõni moderaator või admin seda teha saab siis why not?!

makser
14.08.03, 21:42
Saku Originaal on ikka üle kõige... :D

sprinter
14.08.03, 21:47
A.LeCoq Premium

Saku Originaalil pole ka midagi viga kuid a lecoq on ikka parem

Silver
14.08.03, 22:07
A.LeCoq Premium ;)

ethan
14.08.03, 22:46
Minu arvates on see häbitu, et alaealised ilma ühegi süütundeta avalikult ka tunnistavad, et alkoholi tarbivad, ning julgevad veel oma soosituimad välja tuua oma väga kesise valiku juures, mida nad tarbinud on. Ausalt, kui ka tulla oma \"lemmikuga\" lagedale, siis on seda päris kohatu imho teha A. Le Coq Premiumi või Saku Originaali kulul.
Tegelikult on teemas juttu hoopis parimast õlust, säärast pole aga olemas. Vastukajana oma postitusele saan paratamatult nõrganärviliste triviaalseid düsgraafilisi üllitisi, kuid olen nõus selle ära taluma lootuses, et säärane trään ükskord alaealiste käte vahelt kaugele kaob.

Aramis
14.08.03, 23:10
Originally posted by ethan

Minu arvates on see häbitu, et alaealised ilma ühegi süütundeta avalikult ka tunnistavad, et alkoholi tarbivad, ning julgevad veel oma soosituimad välja tuua oma väga kesise valiku juures, mida nad tarbinud on. Ausalt, kui ka tulla oma \"lemmikuga\" lagedale, siis on seda päris kohatu imho teha A. Le Coq Premiumi või Saku Originaali kulul.
Tegelikult on teemas juttu hoopis parimast õlust, säärast pole aga olemas. Vastukajana oma postitusele saan paratamatult nõrganärviliste triviaalseid düsgraafilisi üllitisi, kuid olen nõus selle ära taluma lootuses, et säärane trään ükskord alaealiste käte vahelt kaugele kaob.

Päris kõva post!!! Ja olen nõus ka.

Markko
14.08.03, 23:25
1. Tartu \"Alexander\"
2. vanaisa kodupruul
3. Sillamäe \"München\" vaskne
4. Paulaner

Red Devil
14.08.03, 23:44
Endale meeldivad kõige rohkem A.Le Coq Pilsner ja Presidendi Pilsner

netu
15.08.03, 00:25
Saku ROCK! :silm4:

yheksa
15.08.03, 08:37
Originally posted by Aramis

Siinkohal tooksin ära kopipaste omaenda postitusest teema all \"Rõve pohmell\".

Miks räägivad lapsed teemal, millest nad ei peaks mittemidagi teadma? :kulm:

Marduk
15.08.03, 09:48
1. Beamish
2. Guinness
3. Presidendi Pilsner :D

kyps
15.08.03, 10:50
1. Toolse - klassika
2. Premium - alati käepärast
3. Elektra - saun mulle meeldib

Jaan
15.08.03, 12:01
Newcastle Brown Ale (New Castle Ameerikas)
Guinness
McEwans
A Le Coq Premium
Heineken
Warsteiner

-Antz-
15.08.03, 12:13
Originally posted by yheksa

Originally posted by Aramis

Miks räägivad lapsed teemal, millest nad ei peaks mittemidagi teadma? :kulm:

Absoluutselt nõus!

Parim või lemmik, aga igatahes:

1. Newcastle Brown Ale kindlalt! ;)
2. Guinness- mida pruulitakse ja SERVEERITAKSE tolle õlle sünnimaal. Siinmail ei teata sellest asjast mitte kolbigi kahjuks...
3. Budweiser kraanist.

:õlu:

Melwood
15.08.03, 12:26
Originally posted by iir

2. Guinness- mida pruulitakse ja SERVEERITAKSE tolle õlle sünnimaal. Siinmail ei teata sellest asjast mitte kolbigi kahjuks...
3. Budweiser kraanist.

Natuke OT, kuid iir ja Jaan ka, kas Te teate, mis pubides Tallinnas seda Newcastle Brown Ale\'i müüakse. Minu lemmik on see kindlalt, kuid tean ise ainult ühte kohta, kust seda saab (Kompressor).

vandersell
15.08.03, 12:27
Parim on külm õlu kuumal suvepäeval.
Aga markidest meeldib mulle üle kõige Saku Rock, aeg-ajalt Premiumi libistada ei tee ka paha. piiritagustest mainiks Carlsbergi. Mitmete poolt mainitud Brown Ale pole ka paha.

Kaarel
15.08.03, 12:28
Originally posted by Melwood

Originally posted by iir

3. Budweiser kraanist.

Natuke OT, kuid iir ja Jaan ka, kas Te teate, mis pubides Tallinnas seda Newcastle Brown Ale\'i müüakse. Minu lemmik on see kindlalt, kuid tean ise ainult ühte kohta, kust seda saab (Kompressor).

O\'Malley\'s ja Molly Maloney\'s peaks kah olema. Samuti Siili Pubis ;)

Undi
15.08.03, 12:41
Välismaistest:
*Foster\'s
*Carlsberg
*Löwenbrau

Kodustest:
*Albert ;)

mjkk
15.08.03, 12:51
Karsklasega tegemist, aga Brown Ale\'it nägin Nimeta Baaris müügil, seega...;)

Ma
27.08.03, 14:40
Albert Le\'Coq
A\'leCoq Premium - ilmselt see parim,eriti hea veel vaadist

ja välismaistest oli San Miguel (krt ei tea kas seda nii kirjutati) suhteliselt hea

Devil
28.08.03, 00:05
Kodumaised:
Originaal
Rock
Aleksander

Võõramaised:
Löwenbrau
Fosters
Koff (punane ja vaadist)

indrek
28.08.03, 00:43
sry, aga Eesti jalkafännide õllemaitse meenutab ikka täielikku pööbli oma - rock, heineken, pilsner, sekka on siis mõni mees ka newcastlit proovinud (tõenäoliselt pole sellel maitseelistusega midagi pistmist, lihtsalt lemmikklubi endine sponsor toodab). Meenutaks justkui aega kui tegelesed küsivad mis on parim auto maailma: zaporozhets, moskvitsh või lada? sekka siis mõni mees ka fordiga sõitnud ja kiidab seda.
Maailmas on tõenäoliselt paarikümnetuhande õlletehase ringi kes toodavad mitutsadat sorti õlut. Need mida kodumaised supermarketid müüvad on enamikus mõeldud täisjoomiseks mitte maitseelamuse saamiseks (vahel juhtub enam-vähem asju ka müüki tulema).
Ok, mu jutt ei käinud päris kõigi kohta.

Kodumaisest õlledest kannatab kriitikat ehk Sillamäe Vaskne (kvaliteet on natuke liiga kõikuv, kuid kui see värske on ja partii on hästi välja tulnud, siis on asjal mekki). Samuti võib vahel olla päris hea Palmse, mille kvaliteet paraku veel kõikuvam (mõnusast maitseelamusest kuni täiliku kõhulahtistini).

Mitte eesti õlledest eelistan bittereid, weissbiere ja vahel ka stoute. Bitterite serveerimistemperatuur on reeglina minu Eesti päritolu maitse jaoks veidike liiga kõrge -aga noh, seda paremini tuleb maitse sealt välja. Lemmik: Samuel Smith.
Eesti kauplustes on saada mitte just maailmaparim näide - Liverpoolist pärit Caines, aga juua ta täiesti kõlbab. Ahjaa newcastle on ka saadaval - maitse on samuti selline harju keskmine bitteri kohta.
Pubides neid saada veic rohkem: John Smith näiteks ja veel mõned (Molly`s ja Nimega baaris peaks neid parim valik olema).

ok, lõpetan oma targutamise ja soovitaksin seltsimeestel harjutada oma maitset ka teiste õllede peal, kui täisjoomiseks/janukustutuseks kõlbavatel sakude ja alekokkide peal.

Devil
28.08.03, 00:59
Originally posted by indrek

ok, lõpetan oma targutamise ja soovitaksin seltsimeestel harjutada oma maitset ka teiste õllede peal, kui täisjoomiseks/janukustutuseks kõlbavatel sakude ja alekokkide peal.

tähendab, et siis sinu maitse järgi pannakse asjad paika?
Vahest on nii et kodumaine popp staff on kah hea ehk siis orginiaal - vaadi Originaal on IMHO super - aga see on maitse asi täiesti.
Täis joomiseks võid Hard Rocki võtta, mina aga eelistaksin viina.
Tõesti mõtteu targutamine, mina nyyd kindlasti ei lähe omme poodi lahedaid väljamaa õllesi ostma, millest pooled on saastad.
Ostan hoopis hulgilaost palju viina, vana tallinnat, shampust ja veini ning joodan oma synnipäevakylalised täis. :õnnelik:

yhest asjast ma ei saa aru heade õllede kvaliteet võib kõikuda ? Õlu peaks ikka koguaeg hea olema, mitte kohulahtisust tekitama :D

Access
28.08.03, 01:10
Parim õlu on Presidendi Pilsner :õnnelik:

-Antz-
28.08.03, 01:11
Originally posted by indrek
Sry, aga Eesti jalkafännide õllemaitse meenutab ikka täielikku pööbli oma

Rõõm ka peenemat rahvast siin kohata! ;)

Mõni mees ka Newcastlit proovinud (tõenäoliselt pole sellel maitseelistusega midagi pistmist, lihtsalt lemmikklubi endine sponsor toodab).

Ega see ju lahmimine ei ole, oled hoolsasti baarides silma lahti hoidnud ja vaadanud, et mida siis tegelikult eelistatakse?
No muidugi panen ma siia kirja Brown Ale`i, seda hindamata, lihtsalt selleks, et väga tubli välja paista. Muidugi uhkem ka ikka, kui kodumaine märjuke! Onju...!?

Ok, lõpetan oma targutamise ja soovitaksin seltsimeestel harjutada oma maitset ka teiste õllede peal, kui täisjoomiseks/janukustutuseks kõlbavatel sakude ja alekokkide peal.

Paljudel siinkohal arvamust avaldanud tegelastel pole niipaljukest iga veel turjalgi, et suurest õllejoomiskogemusest rääkida. Samuti ei lähe just tihti õppelaenu või vanematelt saadud rahanatukese eest kohe baari Smithi, Guinnessi või mõnda muud \"väärikamat\" õllesorti maitsma.
Kas ehk mitte liiga kriitiline?
Härra...

priit
28.08.03, 01:13
a välismaiste õlledega on see lugu, et need kipuvad olema väga \"E\"sid täis. st säilitusaineid jm sellist. eriti käib see just lääne-euroopa märjukeste kohta.

rohelineKonn
28.08.03, 09:56
saku hele

indrek
28.08.03, 10:02
Originally posted by Devil

yhest asjast ma ei saa aru heade õllede kvaliteet võib kõikuda ? Õlu peaks ikka koguaeg hea olema, mitte kohulahtisust tekitama :D

Mis teha kui tuleb lastele asjad puust ja punasest ette teha. Head õlled on eranditult pastoriseerimata (samuti ka jahutamata), sest pastoriseerimine teatavasti võtab õllelt kogu tema eriomase maitse. Jääb selline mittemidagiütlev vedelik, nagu seda teie lemmikud reeglina on.
Pastoriseerimata õlledel on aga tihti säilivusega probleeme - eriti kui neid ei hoita jahedas, sestap nende maitse ja kvaliteet võib olla paraku väga kõikuv (ei pruugi muidugi).
Kolmas lahendus on õlut mitte pastoriseerida, aga säilitada tema hea maitse on toppida see säilitusaineid täis (nii nagu enamik pastoriseerimata ekportõlusid seda on - matse saad kätte, aga jumal teab mis keemiat ka).

Muuseas, teema pealkiri oli Best Beer. See vedelik aga millest teie põhiliselt kirjutate siin põhiliselt on rohkem tuntud LAGER nime all, aga pole hullu - ka skandinaavias ja mujal mitteõlle piirkondades kutsutakse seda ka nii (ilmselt sellepärast, et seal ale tüüpi õlut ei toodeta).

Mis puutub sellesse, et pole raha proovida head õlut - siis hinnavahe korralikul õllel ja lager tüüpi joogil (Real Ale/Beer vs Lager) on siin väiksem kui näiteks Inglismaal. Ning alati on valikute küsimus kas juua vähem ja paremat kraami või rohkem ja kehvemat.
Eelnevalt jäi ekslik mulje ilmselt, et lagertüüpi õlled oleksid minu silmis kuidagi halvemad kui Ale tüüpi õlled - tegelikult on vahe kääritamisprotsessi eripäras, nagu kõik teavad ning nii head, keskmist kui halba õlut annab mõlemal viisil valmistada. Aga seda ilmselt teavad kõik õllesõbrad isegi.

Tembu
28.08.03, 10:22
Mõni sööb sepikut ja mõni sööb saia,
mõni elab Kalamajas ja mõni L.A.-s,
mõni toetab SAFCi ja mõni NUFCi.
Maitse asi.

Pealik
28.08.03, 10:37
Tundub, et peab vist teema ümber nimetama Best LAGER-iks. Me maalt ja hobusega lihtsalt ei jaganud ära, et peame arutama neid uhkeid väljamaa õllesid mitte meile lähedaseks saanud kodumaiseid mida me Beer-iks nimetame...;)

indrek
28.08.03, 11:02
Mõni loeb Bulgakovit mõni Holger Pukki
Mõni kuulab Bachi mõni Jüri Homenjat
Mõni eelistab Chippendalesi, mõni tarmeko mööblit.

Loomulikult on ernevaid maitseid - aga kahju kui need jäävad pidama suhteliselt varases staadiumis.

Tembu
28.08.03, 11:20
Tundub, et jutt käib inimestel sellest, mida nad ise senini kogenud on. Kõike ei saa ja kõike ei jõua. Tahad sa või ei. Alati on hea uut proovida, kuid see ei tähenda, et see peaks parem olema.
Me oleme kõik erinevad. Igaüks meist. Ja maitsemeeled pole ka võrreldavad. Eriti kunstis,seda siis üldisemas mõttes. Pukk on ka hea.
Minu jaoks on olemas joomise/lakkumise õlud ja see 1 õlu, mille ostan poest siis, kui tunnen, et tahan midagi head saada....

-Eemeez-*
28.08.03, 12:32
Hea õlu on plastpudelist Beer bear, kuna ta natuke vähemtöödeldud on, tuleb esile hea humalamaitse.
Tavaõlledest Saku Hele
Ja tumedatel talveõhtutel pole midagi paremat tumadast õllest.

greenday
28.08.03, 15:09
Reklaamis ütleb, et Carlsberg on maailma parim õlu. Ju siis on.

rohelineKonn
28.08.03, 15:27
Originally posted by greenday

Reklaamis ütleb, et Carlsberg on maailma parim õlu. Ju siis on. reklaamis ütleb, et arvatavasti. jätab väitele siiski spekulatiivse maigu

Grinch
28.08.03, 17:08
Originally posted by rohelineKonn

Originally posted by greenday

Reklaamis ütleb, et Carlsberg on maailma parim õlu. Ju siis on. reklaamis ütleb, et arvatavasti. jätab väitele siiski spekulatiivse maigu

OT: Sõna \"arvatavasti\" (probably) on reklaamis vaid seetõttu, et tõenäoliselt ühegi riigi vastav seadusandlus ei luba kasutada reklaamis nö tõestamatuid väiteid. Antud juhul ei ole ju võimalik kuidagi tõestada, et Carlsberg on tõepoolest maailma parim õlu. Lihtsalt off-topic... :lahe:

Hogarth
28.08.03, 18:03
Parimad on originaal ja rock :) See muidugi minu maitse.

kaupo
28.08.03, 19:39
Ähh...tegime õlletesti. Võitis A Le Coq Premiumi ja Saku Originaali segu :sega9: Teiseks jäi üllatusena Sack By Reval, kolmandaks Carlsberg. Aga lemmikud on sellised pretensioonitud õlled, nagu A Le Coq Premium ja Carlsberg.
Vaatan, et eespool on kõvemad õllemehed võrrelnud teatud õllet VAZ tüüpi sõidukiga. Olen õllesõber juba pikki aastaid. Proovinud olen, noh julgen öelda, et sadakond sorti kindlasti. Maitsed vahelduvad aastatega. Tean ka ühte vanemat õllesõpra, kes igatseb suve, kuna talvel heleda õlle eelistamine tumedale on raske \"õlleetiketi\" rikkumine. Aga tume õlu ei maitse talle sugugi. Kuigi on õllesõber olnud paarkümmend aastat, neist viimased kümme teadlikult ja eksperimenteerides, ei suuda ta nõrkushetkedel jätta tunnistamata, et parim on siiski tavaline Carlsberg või Saku Hele. Vahepeal oli ta kodumaine lemmik ka osa Viru Õlletehase toodangust (Palmse ja Toolse vms.), kuid see tuli ja läks. Seega - õllesortide tundmine ja \"eliitõllede\" juures moe pärast keele laksutamine ei tee õlut heaks. Julgen näiteks A Le Coq Premiumit võrrelda tubli 2001 aasta Volvo S40-ga ja Carlsbergi vast E-klassi Mercedesega. Ei ole nad ei Bentleyd ega Aston Martinid, kuid VAZ ka kahtlemata mitte. Ja tõeliselt suurepäraste maitseelamuste otsimiseks soovitan hoopiski veini - ääretult imelised maitsed! :õlu:

2mSööt3mMööda
28.08.03, 19:47
Saku Originaal on siiani kõige parema mulje jätnud.

-Eemeez-*
29.08.03, 00:33
Originally posted by hullpaks

Ähh...tegime õlletesti. Võitis A Le Coq Premiumi ja Saku Originaali segu

Misasja .. segasite õllesi ? karm värk.:lahe:

dreyd
29.08.03, 11:29
ei vaadanud kas keegi koduõltsi ka mainins, kuid sõbra vanaisa Saaremaal tehtud koduõlle kuulub minu õlle joomiste kuldsesse klassikasse, maitselt mahe ja mõnus ning niitis nagu vikat:P Enda tehtud koduõlle mingi 4 suve tagasi kuulus seevastu eelmise sajandi suurimate katastroofide nimistusse:D

kaupo
06.09.03, 20:10
Originally posted by -Eemeez-*

Originally posted by hullpaks

Ähh...tegime õlletesti. Võitis A Le Coq Premiumi ja Saku Originaali segu

Misasja .. segasite õllesi ? karm värk.:lahe:

Tegelikult toimus A. Le Coq premiumi ja Saku Originaali segamine selle tõttu, et keegi väitis, nagu oleks kunagi saates \"Kahvel\" korraldatud õlletesti võitnud just seesama segu. Proovisime ja oh üllatust :D Rõhutan, et tegemist oli pimetestiga.

greenday
06.09.03, 21:37
Originally posted by dreyd

ei vaadanud kas keegi koduõltsi ka mainins, kuid sõbra vanaisa Saaremaal tehtud koduõlle kuulub minu õlle joomiste kuldsesse klassikasse, maitselt mahe ja mõnus ning niitis nagu vikat:P Enda tehtud koduõlle mingi 4 suve tagasi kuulus seevastu eelmise sajandi suurimate katastroofide nimistusse:D Saaremaa koduõlu on paljugi nõrki mandrimehi hauda viinud nii et ole ettevaatlik! :D

Henri19
09.09.03, 00:13
eesti õlledele ei saa mitte miski vastu. väljamaa õllesid ma üle kolme pudeli ei saa ära juua. ma ei tea miks, aga vastu hakkab. eestis on ikka kõige parem humal....ausalt.

euro_boss
10.09.03, 15:01
Ma pakuks et Orikas on parim aga Aleksander on ka häää

ROOTSI KUNN
07.11.03, 21:18
Uut Poominaatorit tahaks proovida :) ,kes teab võibolla läheb mõnusalt peale.
Mõni Eesti õlletehas võiks inglastelt litsensi ära osta ja ma olen kindel ,et sellest saaks vutifännide lemmikõlu.
Aga praegu joon kõige meelsamini ALeCoqi Pilsnerit ja Premiumi.:kaval:

Mufv
24.11.03, 08:43
ei no ei hakka kyll ylbama, aga rock ruulib ikkagi ;)

Lapeteus
24.11.03, 10:34
Kodumaal tarbin igal võimalikul juhul ALeCoqi Premiumi. Mõnusalt mahe maitse ja võrreldes saku õlledega vähem süsihappegaasi kasutatud. Suurel saku õlle manustamisel annab see eriti tunda, magu pundub ülesse ja pidevad röhitsemisd segavad seltskondliku vestlust. :õlu:

asdf
24.11.03, 13:21
Kohalikest õlledest ei oskagi ühtegi esilie tuua, aga 2002. aastal Küprosel käies sai sealset \"KEO\" õlut maitstud, mis meeldis ise rohkem kui Eesti õlled ;) :õlu:

kyps
24.11.03, 13:56
Originally posted by asdf
Kohalikest õlledest ei oskagi ühtegi esilie tuua, aga 2002. aastal Küprosel käies sai sealset \"KEO\" õlut maitstud, mis meeldis ise rohkem kui Eesti õlled ;) :õlu:

1998-nda aasta suvel sai geoloogidega Grimmis matkatud. Päike lõõmas, õhk seisis, termomeeter oli 35 kraadi peal, higi voolas ojadena. Olime juba mitmeid tunde mägedest üles ja alla roninud, kui järsku märkasime üht külapoekest. Lendasime kohe rõõmsalt peale, et miskit õllet sealt osta. Poes oli vist üldse ca. 10-t erinevat produkti müügil (ka külmutatud kirsid eestist:)), meie õnneks oli seal ka üht sorti õllet ja isegi külmas. Võtsime siis igaüks paar pudelit ja asusime mekkima. Ilmas on igasugu naudinguid, aga see oli ikka ülev. Paremat õllet andnuks otsida ja need 2 pudelit läksid nagu kerisele. Loomulikult ostsime seljakotid maitsvat keelekastet täis.

Kui laagrisse jõudsime, pesime end puhtaks ja sõime kõhud täis. Õhtu saabumisega tõmbas ka pisut jahedaks (mägede värk). Istusime siis lauataha ja avasime pisut jahtunud õlled. Suur oli aga meie imestus, kui maitsva õlle asemel, voolas meile kurku paras kitsepiss. Mis siis juhtunud oli?;)

mg
24.11.03, 15:56
mina kui odava õlle mees, tõstan esile frederik premiumi. ka obolon hele on täiesti pandav.

ja seda et, kust on võimalik osta sillamäe õltsi? ise elan idas ja pole kordagi näinud.

Aabel
24.11.03, 18:24
koduõlu on tasemel.:õnnelik: ise pole teinud aga plaanin varsti hakkama panna näpunäited on teretulnud;)
muidu joon odavamaid õllesid mida rohkem seda uhkem:lahe:

Ertai
05.12.03, 20:58
Sass ikka:)
ja jalkaõlu kisuti rajalt maha... deem!

realmadridfan
28.12.03, 16:51
Enda lemmik ka A Le Coq Pilsner, kuid Premium maitseb ka.:õnnelik:
Tegelikult lähevad sooja ilmaga ka teised peale... Õlu on õlu:D

fitti
18.05.04, 11:49
kurat ei hakanud tegema teemat \'jalgpalliidioodid\', aga selline habisemine aja ikka kopsu väga üla maksa. ma ei saa aru, kuidas niisugune lahmimine yldse trykki jõuab: http://www.epl.ee/artikkel_265382.html

rohelineKonn
18.05.04, 12:27
epl oli veel aastake tagasi päris viisakas väljaanne, kuid viimastel aegadel on kõnts domineerima hakanud. lisaks juba viidatud mõttegängstrile kipuvad alatasa oma ajukääbiklust (või munepidi peos olemist) ilmutama ka Hankewitz ja peatoimetaja ise.