320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Koondis\'

    Portieri: De Sanctis (Udinese), Peruzzi (Lazio)
    Difensori: Barzagli (Palermo), Cannavaro (Juventus), Grosso (Palermo), Materazzi (Inter), Nesta (Milan), Zaccardo (Palermo), Zambrotta (Juventus)
    Centrocampisti: Barone (Palermo), Camoranesi (Juventus), De Rossi (Roma), Esposito (Cagliari), Gattuso (Milan), Mesto (Reggina), Pirlo (Milan)
    Attaccanti: Totti (Roma), Del Piero (Juventus), Gilardino (Milan), Iaquinta (Udinese), Toni (Fiorentina), Vieri (Milan).

    See on siis koosseis, mis on kutsutud üles eesolevateks MM valikmängudeks. Mingeid suuri üllatusi ei märka kiire pilguga. Kuigi kuidagi väike tundub see koosseis. Aga peaks hakkama saama Valgevene ja Šotimaaga. Ma loodan, et seekord De Sanctis ikka alustab.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Koondis\'

      Milanilt 5 täkku

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Koondis\'

        Algselt postitas Devil


        Milanilt 5 täkku
        Ja interilt 1 täkk
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Koondis\'

          Tegijamad võiksid eeldatava algkooseisu + asetuse ka postitada, oleksin tänulik, Ise tooksin välja Chiellini ja Cassano puudumise. Esimese puudumine tähendab siis ilmselt et Zambrotta mängib vasakkaitset kui 4 mehe liin. 3 kaitse puhul siis mängib ta äärepoolikut.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Koondis\'

            Gentile on oma noorte poistega tõsises hädas. Distsipliin puudub. Kui ma ei eksi, siis viimase kahe mänguga lausa 3 punast. Täna kaks tükki Šotimaa vastu ning lõpptulemuseks läks 2:2 viik. Väravad Atalanta Andrea Lazzarilt ning minu ühelt lemmik Itaalia noorelt Palermo Simone Pepelt. Kaardid läksid Udinese Marco Mottale ning teise värava autorile Pepele.

            Koosseis: Curci; Potenza, Piccolo, Bovo, Mantovani; Motta, Aquilani (Sammarco 79), Donadel, Rosina (Pagano 75); Pepe, Bianchi (Lazzari 32)

            Homne A koondise eeldatav algkoosseis:

            Peruzzi; Zaccardo, Nesta, Cannavaro, Zambrotta; Gattuso, Pirlo, Camoranesi; Totti; Vieri, Gilardino
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Koondis\'

              Šotimaa 1-1 Itaalia

              LIPPI, you did it again!

              Koosseisuga panin kahe mehega mööda. Gilardino sai viimasel hetkel vigastuse ning tema asemel mängis üllatuslikult Iaquinta (oleks näinud Tonit või Del Pierot pigem seal). Ning Camoranesi asemel eelistas Lippi De Rossit, kes mängis tõeliselt sitalt kuuldu põhjal. Jällegi oli suhteliselt rabe Cristian Zaccardo esitus. See parem äärekaitse tekitab ikka tõsist peavalu. Vieri ei saanud väravaees millegagi hakkama, mis jällegi pole mingi ime. 5-lt meetrilt on ikka päris keeruline üle lüüa. Ma tahtsingi enne Devilile vastata \"4 täku\", aga mingil põhjusel ei hakkanud rääkima sellest. Värav siis Palermo vasakkaitsjalt Fabio Grosso\'lt. Zambrotta paremale, Grosso vasakule! Ehk lahendaks paremkaitsja probleemi see, kuni paremaid mehi ei tule. Samas jah, Bonera tuleb varsti vigastusepausilt tagasi. Kuid Valgevene mängus võiks ikkagi seda varianti proovida. Ning De Rossi järgmises mängus ei mängi, kuna sai kollase kaardi.

              Iseenesest ei jääi Lippi tööga koondise eesotsas üldsegi rahule ning pakkuks välja variandi ta pärast Valgevene mängu ära vallandada või siis lasta tal valikturniir lõpuni mängida. Ei ole mingeid märke, et MMil tuleks Itaalialt särav esitus. Ta on jällegi üks treeneritest, kes on klubidega väga head, aga koondisega on kõvasti probleeme. Mul on suva, kas ta mängib ründavat jalgpalli või mitte, aga tulemusi see tal ei too.

              LIPPI VÄLJA!
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Koondis\'

                Kui ta nii sitt oli siis miks Iaquinta välja vahetati?
                Saa üle pussy.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Koondis\'

                  Mina toetan Lippit. Ainuke mees kes peale tema võiks treener olla on Capello, aga ka Lippi on supertreener. Ootame MM-i ära ja siis kritiseerime. Trap sai 2 võimalust (MM+EM) Lippi peaks vähemasti ühe saama.

                  Mängust niipalju, et Totti oli super olnud ning väravavõimalusi oli meil ka ikka sitaks, niiet pole hullu...tähtis on MM-il hästi mängida ja seal eelnev kvalifikatsiooniturniir ei loe midagi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Koondis\'

                    Algselt postitas Devil


                    Kui ta nii sitt oli siis miks Iaquinta välja vahetati?
                    Saa üle pussy.
                    Kas ma mainisin ka seda, et väga paljud (või õigemini kõik mängu näinud) inimesed arvasid, et Vieri oli pask.

                    Cannuman, kvalifikatsiooniturniir loeb paljugi. Selle kaudu tuleb ennast MMile mängida ning oleme ausad - Lippil on sellega tõsiseid raskusi tekkinud. Ning võiks nagu Fifa tabelis ennast ka 8 parema hulka kergitada, et MMil mitte mõne tugeva võistkonnaga kokku saada.

                    Ning üllatus - Gilardino polnudki vigastatud. Lippi väitis, et Gilardino polnud väga heas mängukorras. Ning ei olda üldse rahul Zaccardoga. Ei press ega fännid.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Koondis\'

                      Minu arvates on loll Lippit kritiseerida, sest tema käe all on ikkagi Itaalia viimase aastakümne kõige viletsamad mängijad. Näiteks ründesse on panna ainult vananevad staarid või uued staarihakatised- ühtegi säravat maailmatähte pole (minu silmis on Totti poolkaitsja). Meeskond elab üle suhteliselt rasket noorendukuuri ning uued mehed ei suuda vanu tegijaid vääriliselt asendada... Kindlasti peab Lippile andma aega kuni MM`i lõpuni.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Koondis\'

                        No Itaalial on siiski 2 punktiline edu. Ja meenutagem EM kvalifikatsiooni, kus Wales meie ees juhtis päris pikka aega?! JA Trap juhendas meid ka EM-il...niiet kui Itaalia maailmameistrik tuleb, siis pead oma sõnu sööma.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Koondis\'

                          Mina ei hakkanud Lippit Trappatoniga võrdlema. Kuid ükskõik, kas meil on põlvkondadevahetus või mitte on mängijad piisavalt head, et Sloveeniat, Norrat, Valgevene (4-3 võit kodus - väga tugev! ) ning Šotimaad selgelt võita. Võitma peab Itaalia sugune tiim alati - ükskõik, kas mängitakse Brasiiliaga võõrsil või Fääri Saartega kodus. Ma ootan huviga, kuidas me tänu mitmele viigile ja kaotusele FIFA tabeli esikümnest väljalangemise järel Saksamaa, Argentiina, Brasiilia, Portugali vms. tiimi vastaseks saame, kui me MMi alagruppiturniirile jõuame.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Koondis\'

                            Ole positiivsem. Lippi lihtsalt yritab meeskonda rohkem ryndama panna. Sellest ka sellised seisud. Eks ta teeb sellest omad järeldused, ning MMil mängitakse jälle oma tugevalt kaitsest lähtuvast ning vasturünnakute peale ehitatud taktikast. Aga samas oleks näha tore näha Itaalia koondist mängimas sellist jalgpalli nagu Holland või Brasiilia ehk siis meili võidakse yks-kõik kui palju väravaid lyya, meie lööme kindlasti rohkem. Samasuguseid ümbermuudatusi tehakse praegu Saksamaa koondises, ning ega see protsess pole ka eriti valutult läinud.
                            \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                            Marcello Lippi

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Koondis\'

                              tanel sa ikka eriti paranoiline. itaalia koondis ei tohi iial mõelda nagu sina, et \"peame olema kaheksa hulgas et mitte tugevate vastu minna\"-ITAALIA PEAB VÕITMA KESTAHES ON VASTAS. itaalia eesmärk on siiski maailmameistritiitel ja mitte mingi parem loos. lippi kohta niipalju et ka mina ootasin et don tuleb ise koondist vedama aga kuna see otsustas mingite vanglasärklaste kasuks siis peab lippiga leppima. enne tsükli lõppu treeneri vahetamine pole siiski minu arvates teretulnud.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Koondis\'

                                Algselt postitas waluswend
                                Aga samas oleks näha tore näha Itaalia koondist mängimas sellist jalgpalli nagu Holland või Brasiilia ehk siis meili võidakse yks-kõik kui palju väravaid lyya, meie lööme kindlasti rohkem.
                                5. juuli 1982 Barcelona: Tardelli, Antognoni, Conti, Paolo Rossi!
                                Sellist Itaaliat ei näe ma enam kunagi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X