320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Koondis\'

    Algselt postitas Tanel


    Kõige eeldatavam koosseis minu silmis:

    Peruzzi
    Zaccardo - Cannavaro - Nesta - Zambrotta
    Camoranesi - Gattuso - Pirlo
    Totti
    Gilardino - Toni

    Pigem Pirlo keskel ja Gattuso äärel....Ning Zaccardo asemel pakuks Bonerat..või äkki Blasi?!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Koondis\'

      Algselt postitas cannuman


      Algselt postitas Tanel


      Kõige eeldatavam koosseis minu silmis:

      Peruzzi
      Zaccardo - Cannavaro - Nesta - Zambrotta
      Camoranesi - Gattuso - Pirlo
      Totti
      Gilardino - Toni

      Pigem Pirlo keskel ja Gattuso äärel....Ning Zaccardo asemel pakuks Bonerat..või äkki Blasi?!
      Bonera ja Blasiga on see lugu, et Bonera tegi alles come-backi ning on pidanud ainult 2 kohtumist minu mäletamist mööda ning Blasi peaks veel pisut aega right-backi oskusi tõestama enne, kui koondise põhimeheks sellel kohal saaks. Grosso nii heas vormis enam pole kui esimestes mängudes. Gattuso ja Pirlo puhul suurt vahet pole iseenesest, sest mõlemad mängivad ilmselt keskel, sest seal on neist enim kasu. Zambrotta jookseb suure koormusega edasi-tagasi.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Koondis\'

        ametlikku algkoosseisu on kuskil ilmutatud? ma olen täna lihtsalt nii laisk ja väheke pohmas, et ei viitsi ise sttagi otsida

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Koondis\'

          Algselt postitas orbitaaljaam


          ma olen täna lihtsalt nii laisk ja väheke pohmas, et ei viitsi ise sttagi otsida
          Sa pole ainus

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Koondis\'

            koondis siis MM-il või ma oma täispeaga eksin milleski rägelt?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Koondis\'

              Algselt postitas Tanel
              Zaccardo

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Koondis\'

                väravat on kellelgi pakkuda?
                tra kui laisk ma ikka ise olen

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Koondis\'

                  http://2006.abu-jassim.com/ITA_1-0_SLO.wmv

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Koondis\'

                    Algselt postitas Epic


                    Algselt postitas Tanel
                    Zaccardo
                    See värav tema väärtust minu silmis ei tõsta. Ausalt öeldes olen juba pikemat aega teda jälginud. (Juba eelmisest hooajast) Uskusin, et tegu on küllaltki lootusandva vennaga, aga jah need koondisemängud on minu hoopis vastupidi mõtlema pannud. Tema kui kaitsja töö on kaitsta ning sellega on tal probleeme.

                    Ise nägin vaatamata sellele, et neti polnud tervet mängu ning see Zambrotta paremal ja Grosso vasakul variant oli päris kobe. Kuigi Grosso minu sõnade kinnituseks samas vormis polnud. Kaitses oli küll probleeme pisut, kuid vead parandati õnneks suht kiirelt ära. Totti oli jälle super! Igal pool oli meest näha. Kui ta MMil nii suudab mängida, siis oleks kaitseliinidel kõvasti probleeme! Üks mees, kes pisut pettumust valmistas oli Toni, kellel oli jalaga mängus kõvasti probleeme. (ei saanud palle omale võetud, rääkimata pealelöökidest) Aga eks tema trump olegi peamäng ning ühe väga ohtliku löögiga sai hakkama, kuid super oli Sloveenia väravavaht. (Selliseid tõrjeid ikka iga päev ei näe! Tegi vist elumängu.)

                    Aga Christian \"Kuningas\" Vieri tegi oma trikke jälle. Lõpuminutitel raiskas 2 suurepärast võimalust. 1. võimaluse korral oli tal vaja väravavahist pall üle tõsta, kuid tema üritas pikali olevast väravavahist palli vasaku käe poolt mööda lüüa, kuigi just selle nurga oli ta pikali olles juhuslikult ära katnud. Vieri virutas tühjast väravast viie meetriga mööda. Teises olukorras üritas väravavahist mööda mängida üks ühele olukorras ning selleasemel, et palli jala juures hoida virutas ta selle teise puutega endast 10 meetrit ettepoole ning üllatusena oli seal juba otsajoon. Highlightse peaks näegama, et selget pilti saada!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Koondis\'

                      Omavärav ju?

                      Igatahes edasipääs selge ja see ongi ju kõige tähtsam. Kuigi vahepeal on Itaalia koondise mängu kõvasti kritiseeritud, ei tekkinud vähemalt minul küll kordagi MM-piletis kahtlusi. Lippi julged katsetused on end ära tasumas ja olgu mis on - võrreldes Trappi koondisega on praegune koosseis palju sügavam ja kuigi ei saa öelda, et mängiksid palju nooremad mehed, on koosseisus ikkagi palju uusi nägusid, kellele Lippi julgelt mänguaega on jaganud.

                      Kui ta nüüd lõpuks leiaks oma kindla üheteistkümne, siis võib MM-lt mida iganes oodata. Ning viimased mängud ongi seda näidanud, et selles suunas ta liigub - põhikoosseis on muutumas üha selgemaks. Paremkaitse ja rünnak on veel veidi lahtised positsioonid. Samuti katsetab Lippi endiselt mänguskeemiga - eile alustas ta minu arusaamist mööda 4-3-1-2\'ga ja vahetas mingil hetkel tipuründaja kaitsja vastu. Võin ainult oletada, et Zaccardo suundus hoopis äärepoolikusse ja et siis formatsiooniks sai midagi 4-3-2-1 taolist.

                      Ärge seda viimast liiga tõsiselt võtke, kuna tegemist on puhtalt oletusega. Ehk keegi, kes mängu nägi, valgustab meid selles osas. Ise ma kavatsesin ka eile mängu vaatama minna, aga uni koostöös erinevate vedelikega said must kahjuks jagu.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Koondis\'

                        Kriitika on edasiviiv jõud!

                        Zaccardo väravat oleks tahtud mõne parema nurga alt näha, sest kord tundus, et lõi tema ja kord, et kaitsja. Aga pigem Zaccardo sissetulemisega muutus see, et lihtsalt Zambrotta, kes oli paremkaitses liikus hoopis ise poolkaitsesse, sest Zaccardo nüüd küll võrreldes Gianluca\'ga suuremasi ründaja pole.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Koondis\'

                          Jah Zambrotta nihkus äärepoolikuks. Tore et meil oli palju võimalusi, mille enamus lõi Totti muidugi. MM-il lööme need ära ka ja siis...Oi kuidas ma loodan. Ja muide Zambrotta paremkaitses on ju päris hea variant...

                          -------------------Buffon-------------------

                          Zambrotta- nesta - Cannavaro - Grosso-

                          ---Camoranesi----Pirlo----Gattuso------

                          ------------------Totti-------------------

                          ------------Toni---------Gilardino-------


                          Ja muideks äkki oleks vaja Cassanot või Iaquintat ühe strikeri asemele? Siis oleks Totti supersöötude realiseerimine äkki parem?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Koondis\'

                            Spekuleeritakse, et Del Piero ja Cassano jagavad viimase ründemängija koha...

                            Suht kindlad peaks siis olema Toni, Gilardino, Vieri ja Iaquinta + Totti...Mina valiksin siia juurde Cassano...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Koondis\'

                              hmmm...vieris kahtlen sygavalt, kuigi ta tundub olevat mingi lippi lemmik. milanis on pippo tagasitulekuga ta suht kindlalt coppa italia mängumees ja ei tea kas seda taset hinnatakse. mina paneks igatahes hetkeseisuga isegi cassano kuna mees näitas emil selgroogu. dp saaks ka kaasa minu arvutuste kohaselt kui normaalselt edasi mängib aga vieri siis jääb pealtvaatajaks aga eks eesolev hooaeg näitab. loodame siis kõik et totti ei vigasta ennast ja omab mmil.
                              edit: kolmapäeval peaks varumehed platsile saama et ennast tõestada...vaatame mis juhtub
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Koondis\'

                                Algselt postitas mr.eyebrow


                                kolmapäeval peaks varumehed platsile saama et ennast tõestada...vaatame mis juhtub
                                jah 10 uut meest algrivistuses...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X