320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pariisi MM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pariisi MM

    Et võiks arutada ka seda üritust.

    Sportlikest tulemustest enam erutas mind täna ( ja ka muud maailma ilmselt) 100m veerandfinaalis toimunud spektaakel. Olgem ausad, jonny-boy sai ikka ilmaasjata disklahvi.. korduses oli selgelt näha, et selle liikumise algatas siiski kõrvalrajal olnud poiz, kelle nime enam ei mäleta.
    huvitav, mis saanuks kui ta polekski rajalt püsti tõusnud? turvamehed väega?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    #2
    Replying to Topic \'Pariisi MM\'

    Ahaa, teema on lõpuks ikkagi tehtud. Endal mõni aeg tagasi näpud juba sügelesid, kuid suutsin ennast siiski talitseda
    Joni afäär oli muidugi omapärane. Neid jamaikalaste nõksatusi oli pärast korduses ja aegluubis hea vaadata, aga kohtunik neid ei märganud ja elektroonika fikseeris, et Jon oli esimene, kes liigutas. Seega oli tegelikult kummaline jamaikalase diskvalifitseerimine. Eurospordis räägiti kuni selle aastani kehtinud reeglist, mis lubas punase kaardi saanul jooks ära joosta, protestidega oleks tegeletud pärast. Imelik, et see reegel kaotati, sest antud juhul oleks see ära hoidnud väga palju mõttetut sebimist ja oleks tõenäoliselt ka viinud õiglasema lahenduseni.
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Pariisi MM\'

      Minu arust rahvas külli Drummond\'i show\'d ei hinnanud. Suht pissed off olid. Rahvas üldse parajat mäkra mängis. Kui lõpuks teise veerandfinaali jooksmiseks läks, ei suudetud kuidagi vait olla ja takistati jooksjate keskendumist
      308

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Pariisi MM\'

        Korduses oli jah näha, et Drummond liigutas aga mitte jalgu vaid varbaid ning see läkski talle selle jooksu maksma....kahjuks
        Huvitav oli see, et Drummond hakkas juba staadionilt ära minema siis tuli mingi white dude rääkis midagi ja Drummond läks tagasi millegi pärast :P

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Pariisi MM\'

          No kand ikka liikus suht tõsiselt tal pakul. Ent see white dude ei jõudnudki talle midagi öelda, hetk hiljem pööras otsa ringi enda otsuse põhjal. Tont ise vist üldse mõistis rahva suhtumist temasse valesti. Arvas, et rahvas toetas teda IMO ja seetõttu pidas paraja etenduse maha
          308

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Pariisi MM\'

            Originally posted by zoolazorts


            Videokordusest oli näha, et Drummondi jalg jõnksatas enne stardipauku paar korda, iseasi kas seda nüüd valelähteks pidada saab. Minu arvamus oleks, et mitte. Ja ka staadionitäie inimeste arvates.
            jah, ega seda video pealt vaadata, elektroonika fikseerib (yksk6ik kas tuiskad pakkudelt minema v6i k6igud seal niisama edasi-tagasi) selle,
            seega oli kyll valestart (mitte ainult enne pauku, vaid k6ik, mis j22b 0-0,1sek v6etakse ka automaatselt 2ra, sest in.pole v6imeline nii kiiresti reageerima) ja ekraanilt olid stardiajad ka selgelt n2ha, Drummondil midagi 0,05, selgelt punases,
            kui kellelgi, siis sellel jamaikalasel oleks pidanud joosta laskma, aga kui nad leiavad, et 1 stardi eest saab mitmele mehele kaardi anda, siis yksk6ik.. n2ib et ei juletud ameeriklast yksi maha v6tta,
            ja nagu soome komm-ar ytles, kui tegemist oleks olnud suvalise senegaallasega, oleks ta ehk pikema jututa maha v6etud, jah kasv6i turvad kutsutud, korraldajad saavad pika miinuse ja j22vad ehk OM-st ilma just otsustusv6imetuse t6ttu, Drummond arvab v-olla, et pr-d kiusavad teda meelega.. hea, et ROKi pres.(kui ka eks-)seda oma silmaga pealt n2gid
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Pariisi MM\'

              mis veel..
              Netsheporuk oli tubli (7.), ehkki esikuuikus oleks veelgi shefim olnud, aga see Bacher oma ylihea 800m-ga..
              Kanteri niisugust p6rumist kval-is ma kyll ei oodanud, EM-ilt olid ju l6ppv6istluse kogemused juba olemas
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Pariisi MM\'

                Originally posted by vaikiv mees


                Kanteri niisugust p6rumist kval-is ma kyll ei oodanud, EM-ilt olid ju l6ppv6istluse kogemused juba olemas
                vähemalt oli sass kindel ja teisip loodaks temalt kindlasti esikuusikusse jõudmist.
                aga gerd jah.. saab näha, mis ta ise enda õigustuseks ytleb - kas polnud õiget tehnikat või tunnet või mida..
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Pariisi MM\'

                  ma vaatan et suht koht okkalt rahvast on sääl stade de france-il kokku tulnud. Mu meelest on kergejõustik küll ala mida on parem TV-st vaadata.
                  1. Tasuta
                  2. Näed paremini
                  et noh istu sääl kõrgel ja vaata kuda mingi sipelgas sääl teibaga hüpata keksib, suht tüütu ju mu meeli.
                  A noh jah ma usun et on drummonds saab päris korraliku keretäie trahvi. Lahe oleks kui miski disklahf järgmiselt MM-ilt. Misse ammeriklane tuleb siia tuusama, et tema nii tähtis mees, et tal reeglid ei loe.Kui aparaat ütles et panid varem minema siis pandi varem minema. Siit moraal ära nihele selle paku peal. Aeg on ju niivõrd lühike, et tai oska ju ise seal midagi sajandiksekundi täpsusega määrata kas ta nüüd trampis ennem minema
                  a noh jah ajalukku see mees end igastahes kirjutas

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Pariisi MM\'

                    Ega ikka ei ole küll kohapeal on hoopis teine feeling ja palju parem kui telekast
                    Kohapeal elad ikka omadele kaasa täie rauaga ! Drummondsist nii palju et enda viga oli et niheles seal paku peal , kuigi reegleid võik muuta see et esimene pääseb ja teine ei pääse pole eriti aus või mis ! ma mõtlen valestarte
                    Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                    When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                    Koss on lahe

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Pariisi MM\'

                      ma mõtlengi just et kergejõustik ei ole siuke omadele statal kaasaelamise sport.
                      Miski kord tunnikese jooksul näed teda ja kogu moos. Akka siis kallist piletit ostma

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Pariisi MM\'

                        Originally posted by vaikiv mees
                        Kanteri niisugust p6rumist kval-is ma kyll ei oodanud, EM-ilt olid ju l6ppv6istluse kogemused juba olemas
                        ta ilmselt nendest lõppvõistluse kogemustest lähtuski, Münchenis oli finaalis viimase koha saavutamisel seeriaks 55.14, x, x. Seekord siis kvalifikatsioonis 56.63, x, x.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Pariisi MM\'

                          Originally posted by Sull

                          ma mõtlengi just et kergejõustik ei ole siuke omadele statal kaasaelamise sport.
                          Miski kord tunnikese jooksul näed teda ja kogu moos. Akka siis kallist piletit ostma
                          Ei ole kaasaelamse sport? Sa pole siis vist ise kohapeal käinud. Kergeraks on minu meelest selline ala, kus pealtvaataad elavad kaasa ka konkurentidele. Eriti võib seda täheldada põhjamaades. Ja kui sa oleksid käinud näiteks mitmevõistluse Superliigat vaatamas, siis poleks sellist postitust teinud. Aga mis puutub piletihindadesse siis jah, ma pigem hoian selle raha vutivõistluse jaoks Või peaks jälle kohtunikuks minema, nagu aastaid tagasi sai tehtud, saaks tasuta vaadata
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Pariisi MM\'

                            IAAF Statement

                            Täna igatahes on 100m poolfinaalid ja finaal mis tuleb kindlast väga põnev

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Pariisi MM\'

                              Kes ise sprinti jooksnud ja vaadanud on, teab, et kui konkurent kõrvalrajal teeb valestardi, siis on väga raske end kontrollida ja pakkudele ootama jääda. Tavaliselt nõksatab valdav enamik paigalt. Kui hoiatus juba all on, siis selle reegli järgi peaksid kõik, kel reaktsiooniaeg alla 0.1s, disklafi saama. Nii nagu eile. Nii et pole sugugi välistatud kurioosne situatsioon, kus 4-5 võistlejat korraga maha võetakse.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X