PDA

View Full Version : Jalgpallikalender 2004!

sicmic
25.08.03, 23:04
Tervist

Varsti on ilmumas jalgpallikalender. Sellega seoses on palun kiiret abi projekti rahastamisel neilt foorumlastelt, kellel selleks võimalusi on. Huvi korral võtta minuga ühendust maili (mikk@soccernet.ee) privasõnumi või mobiili (052 353 82) teel.

Infoks:
Kalender sisaldab pilte jalgpallikoondislastest, kõiki koondise maakohtumisi alates esimesest Vabariigist, statistikat mängijate kohta, peaaegu kõikide kalendrisse valitud pallurite autogrammid.
tiraa? 1000, formaat A3, rohkem infot maili/priva/mobiili teel

Kirjutan seda siia lootuses, et jalkafännidel, kes omavad ettevõtteid või töötavad vastaval alal on tahtmist ja huvi teist jalkafänni aidata ja heal ideel teostuda. Kui kellelgi on soov kalender juba ette osta, mind müügitegevuses aidata vms, oled tuhat tänu väärt! Muidugi tuleb kalender müügile suurtemasse raamatupoodidesse ja kes teab kuhu veel...

Mõttetud postitused hoidke endale, asi on tõsine. Ette tänades ja selle nädala jooksul vastukaja soovides...

ha2
26.08.03, 17:07
Ei tea kas Hind ka juba selgunud või see alles selgitamisel ?:)

sicmic
26.08.03, 18:27
Originally posted by ha2

Ei tea kas Hind ka juba selgunud või see alles selgitamisel ?:)

Hind tuleb 60-70 krooni ringis eeldatavalt. Sellega seoses küsimus, et kui paljud on nõus kalendri eest sellist summat välja käima. Kindlasti on tegemist väärt kalendriga - infot, nagu enne loetletud, on omajagu ;).

fitti
26.08.03, 18:51
igal juhul on huvi. Kus te seda trykite?

ha2
26.08.03, 19:00
oleks ka huvitatud !:õnnelik:

Hogarth
26.08.03, 19:23
Originally posted by m1kk

Tervist

Varsti on ilmumas jalgpallikalender. Sellega seoses on palun kiiret abi projekti rahastamisel neilt foorumlastelt, kellel selleks võimalusi on. Huvi korral võtta minuga ühendust maili (mikk@soccernet.ee) privasõnumi või mobiili (052 353 82) teel.

Infoks:
Kalender sisaldab pilte jalgpallikoondislastest, kõiki koondise maakohtumisi alates esimesest Vabariigist, statistikat mängijate kohta, peaaegu kõikide kalendrisse valitud pallurite autogrammid.
tiraa? 1000, formaat A3, rohkem infot maili/priva/mobiili teel

Kirjutan seda siia lootuses, et jalkafännidel, kes omavad ettevõtteid või töötavad vastaval alal on tahtmist ja huvi teist jalkafänni aidata ja heal ideel teostuda. Kui kellelgi on soov kalender juba ette osta, mind müügitegevuses aidata vms, oled tuhat tänu väärt! Muidugi tuleb kalender müügile suurtemasse raamatupoodidesse ja kes teab kuhu veel... kuidas sind siis aidata oleks võimalik???Ehk suudan mingit moodi abiks olla.

Mõttetud postitused hoidke endale, asi on tõsine. Ette tänades ja selle nädala jooksul vastukaja soovides...

mis moodi saab sulle abiks olla???Ehk oleks minust abi.Loodan,et 1000 kalendrist üx saab minu omaks.

ROOTSI KUNN
26.08.03, 19:26
Üks koht ,kus kindlasti saaks müüa on Welli pubi ,sellega võite arvestada.
Korraliku kalendri kohta pole hind sugugi soolane,ise oleks kindlasti ostja.

willane
27.08.03, 13:55
millised on kalendris reklaamimise võimalused?

Kosk
28.08.03, 12:18
Rahakunn ma pole, aga kui teete ära, siis olen kindel ostja.

Turustamise poole pealt veel nii palju, et staadioni väravas oleks see kindlasti kuum kaup.

jansa
28.08.03, 13:17
... natuke kahju kohe sinust M1kk selle hea idee rahalise toetamise agitatsiooni orgunni suhtes ... sest isegi ühise rahakogumise aktsioone tehes olen korduvalt kokku puutunud meie fännide pehmelt öeldud ükskõiksusega ja tõepoolest müts maha nende ees kes on oma rahast mingit projekti või ettevõtmist/üritust toetanud. Ja üldjuhul on seda teinud just need kellest poleks seda uskunud ja need kel paistab raha olevat pole õlga alla pannud mette:(
Aga mitte rahas ei peitu võim vaid ühtsuses ... kas me oleme ühtsed:oih: ?
Ise toetan peale BUL välisreisi...võtan ühendust.
PEACE!

Zico
28.08.03, 17:45
Võiks olla toetaja ka tunduvalt suurema koguse kui ühe eksemplari ostmisel.
Ainult üks küsimus: kelle andmetele (milline allikas) toetub ennesõjaaegse koondise statistika? Teadupärast pole kolm selle ajajärgu juhtivat statistikut suutnud veel kõigis koosseisudes ja väravalööjates 100 % selgust tuua. Kui kavatsetakse ära trükkida puudulik ehk vigane andmebaas (allikaks T.Lääne kunagine Päevalehes avaldatu või L.Koigi kiirustades IFFHSile antu), pole sel mõtet ja see ainult eksitab...
Oodates vastust...

ballack
29.08.03, 16:41
mina oleks kindel tellija :õnnelik:

ballack
29.08.03, 16:48
mina oleks kindel tellija :õnnelik:

eston maravilha
29.08.03, 19:40
minu meelest on ju selges eesti keeles kirjas...

....

p3p3
29.08.03, 21:52
Kindlasti maksaks 70 krooni maksaks isegi rohkem jään huviga ootama

mjkk
29.08.03, 21:54
Originally posted by p3p3
Kindlasti maksaks 70 krooni maksaks isegi rohkem jään huviga ootama

1.

Originally posted by eston#21
mu meelest on ju selges eesti keeles kirjas...

2.

No ****...sa oled mingi ******* või misasja? Ja kui midagi öelda on, palun ära seda teemat enam soga, saada PT vms.

------ Vabandan. Minu nimi on Mäkpai ja moderaatorina foorumi reeglite vastu enam kunagi ei eksi... -------

sicmic
29.08.03, 22:23
Oeh. Pikalt ei hakka jaurama :P Ühesõnaga on kõik see vastukaja ootamatus ja kiiduväärt. Tänan teid kõiki! Zicole niipalju, et saatsin vastuse sulle privamessi peale. Ootan teiepoolset vastust selle nädalavahetuse jooksul:õnnelik:

Niisiis veelkord suur tänu ja kui keegi tunneb, et tahab aidata, kasvõi moraalse toetusega, siis olete igati teretulnud! Peace:lahe:

Tihane
30.08.03, 00:35
abi peaks ehk otsima ka jalkaliidult?

toetajateks võib veel küsida eesti tippklubisid flora tvmk .. kes oma logo seal kindlasti näha tahaks .. et eesti fänn ka nende fänniks keerata.

PS! .. Ole hea ja selgita lahti, millised summad kvalifitseeruvad \"toetuse\" alla .. kas näiteks 1000 kroonine liigutus oleks midagi väärt? Ning kas investeering tuleb 1:1 tagasi, on loota mingit teenimist .. või on tegemist investeeringuga eesti jalgpalli arengusse ning rahalisel näol tagasi midagi ei saa?

Eks toetajaid leiduks, neile tuleb lihtsalt kõik selgelt üles kirjutada. Üks korralikult vormistatud dokument on tunduvalt enamat väärt kui mitu päeva hala ja nurumist.

futboliit
01.09.03, 14:53
jah täiesti õigus...tuleb kõik konkreetselt vormistada ja klubidele ette näidata....kindlasti löövad kaasa, kui saavad seal oma reklaami näha !!:õnnelik:

Ex siis avaldage kuskil kalendri reklaam ka kui müügile jõuab!! Olen nõu ja jõuga abiks!;)

sicmic
18.09.03, 18:57
Nonii, nonii.

Ei hakanud uut teemat tegema, kirjutan siia:

Jalgpallikalender 2004 väljub trükikojast homme ja jõuab raamatupoodide lettidele järgmise nädala jooksul eeldatavasti, hinnaga 79 krooni. Sees siis kuupäevad ja vabad päevad :P, ilusad pildid koondislastest, statistikat (pallurite enda kohta ja kõik Eesti koondise mängud al. 1920) ja peaaegu kõigi koondislaste ja Pijpersi autogrammid.

Kui hind 79 krooni tundub liiga suur ja tunned, et tahaksid aidata mingil suuremal seltskonnal (vutiklubi, sõpruskond vms) kalender ODAVAMALT saada, siis palun võtke minuga ühendust ja selgitan teile, kuidas see võimalik on :õnnelik:. Lisaks veel, et hind odavneb siis KUNI paarikümne krooni võrra...

Mõelge ja tegutsege! Jalgpallikalender 2004 juba ootab su seinale pääsemist!

(varsti teatan siin ka poed ja muud asutused, kust seda osta siis saab...)

Päikest teile kõigile!

Edit: lisaks tahaksin tänada neid kõiki, kes selle teema all/maili/PM\'i teel mind toetanud on ja huvi tundnud. Teile soovin eriti palju päikest, kuid mitte liiga palju, et kõrvetama ei hakkaks ;)

Silver
19.09.03, 18:54
respekt! ;)

btw minul on see juba olemas :ham4:

Juunior
20.09.03, 01:47
Pole viga iga aastaga paremaks siis võib rahule jääda.

willane
21.09.03, 00:36
Tänan Mikku operatiivse kohtumise eest. Reedel said juba 15 FC Kotkase poissi trennis kalendri zongleerimise, penaltivõistluse jms eest auhinnaks!

Even
23.09.03, 21:52
Öelge kus poodides seda ka müüa on?:õnnelik:

sicmic
23.09.03, 22:55
Originally posted by Evu

Öelge kus poodides seda ka müüa on?:õnnelik:

Üldiselt on nii, et raamatupoodidest tasub teda otsida juba sel nädalal...kuid ma kahjuks ei saa öelda täpseid poode, sest oma müügiartiklid valivad nad ise..

uurige oma kohalikest poodidest, kas ja millal on tulemas, ja kas nad äkki tahaks müüa :kaval:

Müügile tuleb ta Tallinnas peale raamatupoodide ka Jalgpallihaigla poodi, Wellingtoni pubisse ja kes teab kuhu kõikjale veel!

17
23.09.03, 23:08
Aga mikk mis sa arvad kas see kalender peaks jõudma igasse Eesti linna, sest tahaks seda omale kah nagu soetada...:õnnelik:

sicmic
23.09.03, 23:11
Originally posted by Roberto Carlos

Aga mikk mis sa arvad kas see kalender peaks jõudma igasse Eesti linna, sest tahaks seda omale kah nagu soetada...:õnnelik:

Loodame ;). Sa võid ise sellele kaasa aidata, küsides poodidest, kas on juba või kas on tulemas...ja hind siis 80 ringis, vb mõni kroon vähem.

Lisaks ka selle teema alla mõned pildid (http://www.zone.ee/sicmic/Vutikalender/)

kyps
24.09.03, 13:59
kena kalender, pole miskit kosta

Even
26.09.03, 17:40
Kohe mitte kuskilt ei leia seda! Aga kas igal kalendril on ikka originaal autogrammid

sicmic
26.09.03, 17:52
Originally posted by Evu

Kohe mitte kuskilt ei leia seda! Aga kas igal kalendril on ikka originaal autogrammid

Kannatust-kannatust ;) kuid jah, ootan juba isegi päeva, mil seda raamatupoes näen. soovi korral võid ka otse minult osta, saad isegi soodsamalt...(võta PM-kaudu ühendust)

Igal kalendril originaalautogrammid? Et kas pallurid kirjutasid igasse kalendrisse eraldi? Seda paraku mitte, 1000 kalendri allkirjastamine on ikka paras vaev :D

asdf
03.10.03, 21:48
Tartu inimesed saavad kalendrit nüüd ka minu käest - hind 69 kr ehk vähemalt 10 eeku odavam kui poodides ;)

Kel huvi, siis mihkel@soccernet.ee

sicmic
30.10.03, 01:35
Originally posted by fittibaldi, ha2, Hogharth, Zico, ballack, p3p3

* igal juhul on huvi. Kus te seda trykite?
* oleks ka huvi :õnnelik:
* mis moodi saab sulle abiks olla???Ehk oleks minust abi.Loodan,et 1000 kalendrist üx saab minu omaks.
* Võiks olla toetaja ka tunduvalt suurema koguse kui ühe eksemplari ostmisel.
* mina oleks kindel tellija :õnnelik:
* Kindlasti maksaks 70 krooni maksaks isegi rohkem jään huviga ootama
...

Nonii, kalender juba rohkem kui kuu müügis olnud, mõtlesin siis teile meelde tuletada, et kes te kõik kalendrit tahate osta ja pole veel seda teinud, siis jõulud juba lähenevad ja kalender ootab teie või teie sõbra seinale jõudmist!

Zico märkisin eraldi ära seetõttu, et alati on oodatud suuremad kogused kui 1 :) (Zicole saatsin ka sõnumi, ent vastust vist ei saanud :()

Ka klubidele tuletaksin meelde, et kontrollige tihemini oma klubi kirjakasti ;), sinna on ilmselt tulnud üks huvitav pakkumine...:kaval:

Muuseas, kalender on nüüd aina enamates poodides, loodetavasti ka maapoodides, hind peaks olema suht võrdne ehk 77 krooni kõikjal...

H.M Murdock
01.11.03, 20:52
ma soetasin endalegi selle kalendri ja peab mainima,et igati tubli töö Mikk ja teised :r66m9: :r66m7: ja ma olen täiesti veendunud,et selline kalendri-asi võiks saada iga-aastaseks traditsiooniks :õnnelik:.EDU!

sicmic
11.11.03, 18:10
Uwaga-uwaga!

Kalender on ka jõudnud muusikapoodi World Clinic, mis nüüdsest asub (endiselt Tallinnas, aga) Roosikrantsi tänav 19. World Clinicu liikmekaardi omanikele kerge soodus kah?

Kui keegi leiab endas piisavalt viitsimist kirjutada mulle privaatsõnumi teel, kuskõikjal ja täpselt millise hinnaga ta kalendrit on müügil näinud, siis oleks see väga tore:õnnelik:

Kas SUL on juba Jalgpallikalender 2004?!

Even
29.12.03, 01:53
Pärnu Apollo Raamatu Poes kalender müügil hinnaga 78 krooni ise ostsin ära. Väga kena töö on tehtud.

sicmic
03.02.04, 18:02
Originally posted by Evu

Pärnu Apollo Raamatu Poes kalender müügil hinnaga 78 krooni ise ostsin ära. Väga kena töö on tehtud.

Tänasin sind ning teisi mõttes juba varem ning teen seda veel tagantjärele ka ;)

Põhjus, miks kirjutan, on aga see, et kui mõnel õnnetul on veel kalender puudu (neid peaks siiski jätkuma...), siis õige aeg osta oleks nüüd - jaanuar on juba läbi ning veebruarikuust alates on Jalgpallikalender saadaval senisest 30% odavama hinnaga!

Samuti kasutan juhust teatamaks, et kui mõnel on soov osa võtta projektist Jalgpallikalender 2005 (mille läbiviimine minu seisukohalt kindel ei ole :oih:), siis palun kõhklematult sõnumi või maili (mikk@soccernet.ee) minu poole pöörduda ja oma huvist täpsemalt rääkida. :õnnelik:

slim07
01.03.04, 00:07
kindlasti väga huvitav kalender! niikui kusagil näen osatan ära!:reiv:

17
17.12.04, 17:37
Kas ka uuel aastal taoline ettevõtmine toimub?

ROOTSI KUNN
18.12.04, 12:53
Mul sama küsimus ,sest selle aasta kalender loeb seina peal selle aasta viimaseid päevi. Millal ilmub järgmine soccerneti kalender?:oih:

13
18.12.04, 12:59
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Mul sama küsimus ,sest selle aasta kalender loeb seina peal selle aasta viimaseid päevi. Millal ilmub järgmine soccerneti kalender?:oih:

Kahtlen selles kuna eelmisel aastal tuli Mikk poiss vaevalt ots otsaga kokku.

sicmic
18.12.04, 15:29
Jep, 13-l on paraku õigus, tänavu jääb see minu poolt igatahes välja andmata. Polnud aega ja eriti ka tahtmist sellega tegeleda. Jääme siis järgmist aastat ootama.:kaval: