PDA

View Full Version : Portsmouth Fc

Leheküljed : [1] 2

U2
27.08.03, 18:35
Vaatasin siin ringi ja nägin,et liiga uustulnukatest ei ole midagi kirjutatud.avldage oma arvamust

Tembu
27.08.03, 18:50
Aa missa ise arvad?

Ma leidsin kohe mõned read (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2446) uustulnukate kohta. Are you blind or something?

Vürst
27.08.03, 19:25
Portsmouth on mu üks lemmikvõistkondi olnud pikka aega(ManU järel) ja ma loodan et ta suudab see aasta ka paremate hulka jõuda.Ja esimesed kolm mängu annavad selleks suured lootused.Mis siis et alles tõustud esimesest liigast aga oste on tehtud palju ja koosseis täitsa korralik.

Ja minu arust täitsa kena et selline teema tehti.

Jaan
27.08.03, 20:50
\'Appy \'Ammer \'Arry n2itab taas taset yleminekuteturul. V2hese rahaga on pandud kokku suhteliselt lootustandev (pysimaj22mise suhtes) punt.

eston maravilha
28.08.03, 01:36
a miks mitte teema leicesteri ja wolvesi kohta?? mis nemad halvemad on??

U2
28.08.03, 02:05
Aga tee,kes sind keelab.Tegin teema sellepärast portsmouthi kohta,et see on minu lemmikklubi

eston maravilha
28.08.03, 02:26
mis ajast??
kes on nende suurim kohalik rivaal??
mis on pompey chairmani nimi??

U2
28.08.03, 02:26
portsmouth võitis koduväljakul boltoni 4-0 ja tõusis liidriks.3 väravat lõi teddy sheringham,ühe lisas steve stone

eston maravilha
28.08.03, 02:29
liidrid pole nad juba oma 2 tundi vähemalt:S

U2
28.08.03, 02:53
Portsmouthi fänn olen kolmandat aastat,chairman on milan mandaric,suurima vaenlase nime ei tea kahjuks

Jaan
28.08.03, 03:30
Jeesus Kristus!! Southampton...

Kosk
28.08.03, 12:11
Originally posted by Vürst

Portsmouth on mu üks lemmikvõistkondi olnud pikka aega(ManU järel) ja ma loodan et ta suudab see aasta ka paremate hulka jõuda.Ja esimesed kolm mängu annavad selleks suured lootused.Mis siis et alles tõustud esimesest liigast aga oste on tehtud palju ja koosseis täitsa korralik.

Millegipärast kipub nii olema, et kohe kui mingil uustulnukal hästi läheb, tekib kohe trobikond \"kauaaegseid\" fänne. Soovin õnne sulle igatahes.

Kenasti on alustanud küll muidu ja täiesti sümpaatne meeskond. Tore oleks, kui ära ei väsiks väga enne jõule.

Pätu
28.08.03, 12:22

sünniaasta järgi vaadates ei ole sul külll võimalust olnud pikki aastaid Pompey fänn olla :P

Mida ütleb sulle nimi Peter Crouch ? :)

NB ! karmo17.. mine munni.. kas saab idiootbloki siia foorumisse või mitte.. mul krt närv juba krussis eksole.. algul oli naljakas - okei - a nüüd võiksite te suitsiide järjest tegema hakata :)

oku
28.08.03, 12:55
Originally posted by Pätu
NB ! karmo17.. mine munni.. kas saab idiootbloki siia foorumisse või mitte.. mul krt närv juba krussis eksole.. algul oli naljakas - okei - a nüüd võiksite te suitsiide järjest tegema hakata :)

Hihiii :) Pahad päevad :)

aiFo
28.08.03, 13:05
ehhhh... off-topic, aga --> poomi wearside\'i liikumise järel tekkinud sunderlandi fännid on igatahes ära kadunud... ilmselt juhtyub sama siin ;)

samas... mackemid on nyyd paar v6itu saanud, äkki tulevad kutid tagasi...:P

need portsmouthi fännid, kellega suhelnud olen on olnud parajad jobud (kommentaarid a\'la et poom oli/on/jääb pasaks :viha: ) ja superkev on s\'hamptonis, seega minu poolt suuremat sympaatiat see klubi ei pälvi. ja erilist vihkamist kah ei tunne:)

edu, \'kauaaegsed\' pompey fännid!:)

ha\'way saints :kaabu:

U2
28.08.03, 13:09
Peter Grouch on endine Portsmouthi ründaja.Nüüd mängib ta aston villas

dimaggio
28.08.03, 13:14
Portsmouth on teinud huvitavaid oste, nagu Teddy, Yakubu, Schemmel, Zivkovic ja Berger. Sheringhami hattrick tõestab veel, et meest ei ole mõttet maha kanda, kas ta isegi mitte väravalöömis edetabelit ei juhi? Portsmouth on tänavuse hooaja uustulnukatest arvatavasti kõrgeimal kohal.

dreyd
28.08.03, 13:22
Originally posted by karmo17

Vaatasin siin ringi ja nägin,et liiga uustulnukatest ei ole midagi kirjutatud.avldage oma arvamust

vaatasid 6 kuud ringi(kui vaadata su liitumisaega)märkamaks, et sinu lemmiku kohta puudub teema:oih: või on lihtsalt põhjus selles, et veel tol ajal mängis Portsmouth natukene madalamal? Kui oled tõsine poolehoidja siis palun ignore see post, vastasel juhul oled tavaline poiss.

eston maravilha
28.08.03, 13:28

ta ei mängi aston villas... ta teeb seal kõike muud peale mängimise...

Pätu
28.08.03, 14:43
sööks ta vähemalt pirukaidki nagu leedsi staar :)

Pätu
28.08.03, 14:44

Kosk
28.08.03, 14:54
JAH...söögu 2 korda nii palju pirukaid nagu Leedsi staar.

Markko
28.08.03, 15:19

näh

coco
28.08.03, 22:09

Peter WHO?

Vürst
30.08.03, 11:12

sünniaasta järgi vaadates ei ole sul külll võimalust olnud pikki aastaid Pompey fänn olla :P

:)

\"Pikka aega \" all mõtlesin ma aastaid nii 3-4 (Kuigi alguses ei olnud ta just mu lemmik, kuid lemmikklubi oli ta vähemasti esiliigas) Ja kui eelmisel hooajal Portsmouth juhtis suurelt esiliigat siis tekkis mul veel suurem huvi võistkonna vastu ning hakkasin tema mänge jälgima ja Portsmouth sai üheks mu lemmikklubiks.

Ja ma olen kuhugi ennustusvõistlusesse juba enne hooaega märkinud, et Portsmouth jõuab kuue hulka. Nii et asi ei ole ka selles et ta esimestes mängudes kenasti on mänginud.

-Antz-
30.08.03, 13:58

Ja kui eelmisel hooajal Portsmouth juhtis suurelt esiliigat siis tekkis mul veel suurem huvi võistkonna vastu ning hakkasin tema mänge jälgima ja Portsmouth sai üheks mu lemmikklubiks.

Joller, siit sulle vastus! :D
Ma ei hakka siin paralleele tõmbama, see on ju igaühele ilmselge või mis?
Elagu ManU ja kesiganes järgmisel hooajal 1. divari kinni paneb! :D
Mõnus väike laupäevahommikune terav läbi OT!

Pätu
30.08.03, 14:15
gloor gloori portsmouth fc

Jaan
30.08.03, 15:37
No ma annaks ikkagi aega atra seada. Divar pole Meistrite Liiga, Portsmouth pole Real Madrid ja Portsmouthi poolehoidjaid on ikka v2ga raske gloorihanteriteks pidada.

Pätu
31.08.03, 10:42
pohhui

U2
17.09.03, 22:09
Portsmouth alustas hooaega väga hästi minu arvates.üks teise järel võideti üllatuslikult bolton 4-0 ja ennem seda newcastle 2-1.boltoni mängu kohta ütles nii palju,et jääskeläisel vedas,et ainult 4 palli välja pidi korjama.super oli aga mäng arsenali vastu .kui keegi seda mängu nägema juhtus,kommenteerige paari sõnaga

mjkk
17.09.03, 22:40
....ennem seda newcastle 2-1...

Portsmouth ja Newcastle pole sel hooajal veel kohtunud. Ajad Newcastle\'i sassi Villaga vist... :sega9:

larry261
26.09.03, 17:57
kuigi ma pole kuigi vana jalgpalli fänn, usun et Portsmouth on olnud viimase kümne aasta jooksul olnud üks parimatest uustulnukatest

Jaan
26.09.03, 20:24
Newcastle 93/94? Ipswich 2000/01? Need satsid olid medaliheitluses, Portsmouthi hoog aga raugeb varsti. Kuigi jah, välja nad ei kuku.

U2
05.10.03, 00:24
Täna kohtus Portsmouth kodus Charltoniga.Mäng algas suurepäraselt,Teddy lõi sherwoodi söödust 1-0,kuid siis lagunes kõik ja charlton võttis kahjuks oma.Loodetavasti suudavad teddy ja co.Liverpoolile kõvasti säru teha.Ahjaa see koll oli teddy selle hooaja viies nii,et kuldvarba tiitli peale käib kõva konkurents.

U2
20.10.03, 21:43
Juhhuu,täna pistis portsmouth liverpooli 1-0 ahju.Kõige magusam asjaolu sellejuures on veel see,et värava lõi endine pooli mängija Berger:D :õnnelik: :D

mjkk
20.10.03, 21:45
Originally posted by Rui Costa
Juhhuu,täna pistis portsmouth liverpooli 1-0 ahju.

Sul on ajataju kadumas? Juhtus see hoopis laupäeval, aga täna on esmaspäev...

Wingback
21.10.03, 21:45
Originally posted by Magpie

Juhhuu,täna pistis portsmouth liverpooli 1-0 ahju.

Sul on ajataju kadumas? Juhtus see hoopis laupäeval, aga täna on esmaspäev...

Tema jaoks juhtus see siiski alles esmaspäeval, sest uudisest kuulis/luges ta alles siis. :P

skint
09.11.03, 14:29
Portsmouth on mu üks lemmikvõistkondi olnud pikka aega.

Tegin teema sellepärast portsmouthi kohta,et see on minu lemmikklubi
Ja nagu Portsmouth on lemmikklubi mehel, kelle nimi on rui costa ja kelle postitusi ilustab (või olgem ausad - rikub!!) madriidi reali vapp??!!??

Nooh, kuhu need suured Pompey fännid siis nüüd jäänud on??

Originally posted by Kosk
Millegipärast kipub nii olema, et kohe kui mingil uustulnukal hästi läheb, tekib kohe trobikond \"kauaaegseid\" fänne.
Tundub jah nii, aga kui meeskonnal veidi kehvemini läheb, siis on poolehoidjad kohe kadunud!! Ei tea, kas nüüd siis pärast Leedsi purustamist tuleb uus laine???

fitti
09.11.03, 14:58
muide, pompey fännid meenutavad hardusega ka viimast leedsi mängu - mis toimus aasatl 1989. Leeds juhtis mängu 3-1 (kõik väravad teisel poolajal), kui 90.minutil suutis meeskonna tulevasi legende Guy Whittingham lüüa yhe kolli tagasi. Allesjäänud sekundeid tahtis leeds võimalikult lihtsalt mööda saata ning söötsid keskringist tagasi väravavahile. paraku ei jõudnud pall temani ja seesama whittingham toimetas selle hoopis võrku viigiväravaks. selline ilus lugu siis.
ple kyll pompey fänn, aga teinekord on huvitav igasugu newslettereid lugeda.:)

muurek
22.12.03, 10:38
kardetud äravajumine peale edukat algust ongi sheringhamiga juhtunud. meie veteran striker pole skoorinud peale 4 oktoobrit juba 11 mängus järjest, kuigi on igakord alustanud line-upis ja enamasti mänginud 90 minutit. fännide seas vastakaid diskussioone tekitanud hoddle otsust teddy £££ lepingut spursis mitte pikendada tuleb õnnestunuks lugeda. kui asendusoste samale positsioonile mitte arvestada.. ;)

pompey käsi käib ka muidu nutuselt, viimasest 6 mängust viik ja 5 kaotust väravate vahega 1-11, tabelis relegatsioonitsoonis. fännid on rahulolematud ja redknapp raputab endale tuhka pähe:
“I don’t care about Christmas this year. I just don’t care and I won’t even eat my Christmas dinner. I’m going to be the most miserable person you’ve ever seen in your whole life, I swear to God. My wife’s Christmas ain’t even worth bothering about\' :doh:

ridade vahelt võib välja lugeda, et järgmise mängu võtame veel lõdvemalt ja siis... :lahe:

vaikiv mees
26.04.04, 17:54
\'niikui meeskonnal kehvemini läheb, on poolehoidjad kohe kadunud.. \'

seekord suutis Pompey ülitähtsas mängus võõrsil võidu võtta, kusjuures 0-2 taha jäänud Leeds vähendas pendlast vahet ning viigivõimaluse nurjas Hislop mingisuguse täieliku imetõrjega

eston maravilha
26.04.04, 19:37
selle tulemusega kindlustasid räpased kalurid koha premiershipis ka järgmiseks aastaks..

larry226611
05.05.04, 17:56
jess, üks lahe meeskond peale ManU, Arsenali ja Newcastle´i jäi ikkagi Premieris püsima. Berger, Yakubu, Lua-Lua, Hislop, Stone, Faye, Mornar ja Sheringham ruulivad täiega.

Hughes
07.07.04, 00:02
nagu näha pole kellegil enam isu rääkida. ma võtan siis oma ühe lemmiku - Portsmouthi uudiste kirjutamise foorumis enda peale.

Ostud/müügid:

Uued tulijad:Andy Griffin(Newcastle)

Lahkujad: Deon Burton, Warren Hunt, Sebastian Olszar, Carl Pettefer, Teddy Sheringham, Tim Sherwood,Christopher Tardiff(Oxford)

Sky TV avaldas oma Premier League ülekantavad mängud, Portsmouth mängudest kantakse üle seitse:Fulhami,Crystal Palace´i,Evertoni,Tottenhami,Manchester City ja Arsenali mäng kodus ning Aston Villaga võõrsil.

Kokku lepiti ka sõpruskohtumine Panathinaikosega 7.augustil ehk nädal enne Premier League avakohtumist.

SleepWalking
07.07.04, 22:22
Sa teed nalja, eksole?

dimaggio
07.07.04, 22:24
Originally posted by ferdinand

küsimus targematele või neile kes vastust otsida oskavad:

kui kaugele jõudis Portsmouth Meistrite Liigas pärast Premier League(tolleaegse 1.divisioni) võitu(1948-49,1949-50)?

Lugu on nii, et tol hallil ajal põld targad onud veel sihukest liigat välja mõeldud

Hughes
10.07.04, 00:50
Portsmouth´i siirduvad järgmine nädal kolm uut mängijat:

Richard Fuller, Lomano Tresor Lua Lua ja David Unsworth.

eston maravilha
10.07.04, 15:19
lua-lua on minemas wba-sse btw

Hughes
10.07.04, 16:53
Originally posted by eston#21

lua-lua on minemas wba-sse btw

siiski mitte, lua-lua on siirdumas Portsmouth´i btw.

vaata siit (http://www.skysports.com/skysports/article/0,,7-1142474,00.html)

eston maravilha
10.07.04, 19:06
1 saast m6lemad

btw kas sa tead mida btw tähendab?

Hughes
10.07.04, 20:34
Originally posted by eston#21

1 saast m6lemad

btw kas sa tead mida btw tähendab?

Ega see kui sa fännad Aston Villat ei tähenda et kõik teised meeskonnad saastad on.

polnudki vaja teada mis btw tähendab, sa seletasid ära juba.

Igatahes on see igati rõõmustav uudis, sest Lua-Lua ja Yakubu hea koostöö aitaski hooaja lõpus väljakukkumisest eemale jääda.

Hughes
19.07.04, 23:06
Sõpruskohtumised sel suvel:

Tue July 20th Wycombe a 7:45 pm
Sat July 24th Torquay a 3:00 pm
Wed July 28th Plymouth a 7:45 pm
Fri July 30th Bristol City a 7:30 pm
Tue Aug 3rd Rushden & Diamonds a 7:30 pm
Sat Aug 7th Panathinaikos h 3:00 pm

Hughes
14.08.04, 20:25
Hooaeg algas siis suhteliselt positiivse tulemusega: viiki suudeti mängida Birminghamiga, kes see hooaeg sihib kohta esikuues.

10.minutil viis Savage karistuslöögist Birminghami juhtima. Kuid juba 5 minutit hiljem viigistas mängu uus mees Unsworth penaltist pärast seda kui Birminghami uus mees Gronkjaer rikkus alas määrusi.

Ülejäänud 75 minutit väravaid ei löödud, aga olukordi oli Inglise jalgpallile omaselt siiski palju.

Hughes
26.08.04, 21:49
Korjasin Portsmouthi ennustused ka välja:

10. Portsmouth (Lua Lua, Unsworth, Todorov)

13. Pourtsmouth
13.Portsmouth (kui suudetakse eelmise hooajaga sarnane langus ära hoida siis on kõik võimalik)
13.Portsmouth

15.pourtsmouth
15. portsmouth

19. Portsmouth
19. Portsmouth - lasid minna teddy, pole neil suurt midagi alles jäänud
19. Portsmouth - jääb väheks. Nägemiseni uuel aastal...

20.pourthsmouth(tagasi esiliigas)

Hughes
27.08.04, 17:12
Portsmouth on lähedal kahe uue ründaja toomisel Fratton Park´ile. Üks neist on Modenas palliv 23-aastane Diomansy Kamara, kellest on huvitatud ka Hispaania suurklubi Atletico Madrid. Teine on Porto \"Leedu Tank\" Edgar Jankauskas.

skint
17.02.05, 23:52
Tooks vana äravajunud teema taas esilehele suurepärase uudisega kõikidele tõsiusklikele Pompey fännidele/toetajatele (keda on palju kindlasti):

Klubi poes (http://shop.pompeyfc.co.uk/Index.pasp) nii kodu- kui ka võõrsilsärgid müügil vaid 5 naelaga. Palun, võtke või jätke.

eston maravilha
18.02.05, 00:27
ma tean ühte kes tahaks..

runno
18.02.05, 00:37
Isegi LUFC särk on poole kallim..
Seosed on ilmsed.. vist..

Tembu
18.02.05, 09:20
Algselt postitas eston maravilha

ma tean ühte kes tahaks..

Tean ka ühte, kes oleks huvitatud. Sarnaselt kitbag.com-ga ei meeldi ka neile Eesti saadetise sihtkohana.

eston maravilha
18.02.05, 10:57
tell me about it..

vaatsain eile õhtul asja üle ka ja kuigi särk on 5 naela siis postikulu eestisse on kõigest 15 naela.. ka kohalikel tahetakse 7 naelaga nahk üle kõrvade tõmmata.. tavaline rate on umbes 2 naela kohalikele ja 3-4 naela ülemere eurooplastele. ja kui õigesti nägin siis numbrid-tähed seljale on ka tavalisest kallimad.

lorenzo
28.09.05, 17:10
LuaLua`l päris tõsine haigus külge poogitud- malaaria...käi veel oma kodumaa eest mängimas

vaikiv mees
25.11.05, 12:21
miks in-d oma lemmikklubist siia vaid iga poole a tagant kribavad?

Perrin (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/p/portsmouth/4455700.stm) on juba enne esimest adventi kingiks suusad saanud,
8 kuud tööd \'ja ei kirbusittagi\'

eston maravilha
25.11.05, 12:30
äkki sellepärast, et neil pole tegelt ühtegi fänni. eestis

fitti
25.11.05, 12:30
njaa, vaikiva mehe link (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/eng_prem/4700249.stm) augusti keskelt tõestab, et hooaja algul Perrinile panustajad said päris arvestatava võidu.

Graeme
04.01.06, 22:40
Mandariin muus siis 50% aktsiatest vene-juudist Kanada ja Angoola passi omavale tegeleasele Harra Gaydamakile.Onu pumpas klubisse kumneid miljaneid ja lubab ka seda edaspidi teha.Teretulemast Pomski!

Sajets
05.01.06, 00:25
Täiesti täikakuulduse tasemel olevat Härril uute mängijate muretsemiseks varsti 100 milli. Nüüd oleks küll tore, kui nad alla kukuks. Lihtsalt... pulli pärast.

eston maravilha
05.01.06, 00:42
100 miljoni eest saab 50 nigel quashie\'t

OskarM
05.01.06, 12:05
Ja juba paugutavad. (http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=354165&cc=5739)

Poolakas Olisadebe siis esimene ost.

skint
05.01.06, 12:35
Olisadebe nüüd küll Angliat mürisema ei pane...

Kui aga take-overist rääkida, siis kuulukse, et sõelal olla olnud kaks lõunaranniku klubi ning teine neist olevat olnud ei keegi muu kui Brighton. Segane seis staadioniga ja madalam liigapositsioon olid aga vaid mõned põhjused, miks Pompey valiti. Samas tahtvat see Gaylord või mistaniminüüdoligi Fratton Parki ümber kinnisvaraga mängima hakata... hmm, kui nii, siis tulevad vägisi meelde nimed Archer, Bellotti, Stanley.:(

Eelnev on küll arvatavasti suhteliselt spekulatsioonimaiguline, kuid ei usu siiski hästi, et Gaydamak jalgpalli peal väljas on. Seega ja mitte ainult seega - Portsmouthi langemine divarisse oleks suht tore.

Graeme
05.01.06, 23:42
Algselt postitas skint

Eelnev on küll arvatavasti suhteliselt spekulatsioonimaiguline, kuid ei usu siiski hästi, et Gaydamak jalgpalli peal väljas on. Seega ja mitte ainult seega - Portsmouthi langemine divarisse oleks suht tore.

Gaylordi isa omab Israelis klubi kes ka papiga kitsi pole ja mehe enda jutujargi kavatseb ta ikka jalgpallile keskenduda.Juba tahavad Cudicinit ja Benny McChartyt endale sebida ja vaeval Mandariin sellise mehe endale partneriks votaks kes Pompey tyhjaks tahaks imeda.

Koomik Harry on kindlasti hetkel paanikas ja jookseb pea laiali otsas lappab Soovi ja kuldset Borsi pole ta ju sellist raha veel kunagi varem nainud:)

eston maravilha
06.01.06, 11:39
\'appy \'ammer \'arry tembutab jälle (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/p/portsmouth/4586280.stm)

25 tükki saaks neid 100 miljoni eest

OskarM
12.01.06, 14:49
Veel 7M £ jagu mehi peagi kokakoolaliigasse kukkumas (http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=354872&cc=5739)

Sean Davis, Pedro Mendes ja Noe Pamarot Tottenhamist Pompeysse.

Martin
31.01.06, 17:02
Issand kui õudne.

Portsmouth laenas Wolfsburgist D’Alessandro.

Seda meest sai CMis ja FMis ikka rämedalt ostetud, ostaks praegugi.

rohelineKonn
31.01.06, 17:13
Algselt postitas Martin

Issand kui õudne.

Portsmouth laenas Wolfsburgist D’Alessandro.

Seda meest sai CMis ja FMis ikka rämedalt ostetud, ostaks praegugi.

Juhin su tähelepanu, et 97/98\'s oli mängu parimaks mängijaks Ibrahima Bakayoko. Evertoni fännid võivad ilmselt anda põhjaliku ülevaate tema tegelikest mänguoskustest. Ma arvan, et muidu oleks suht meeltlahutav ülevaade, kuid ajakirjanduslikust aspektist üsna kasutu, kuna seal ei leiduks ühtki tsensuurset sõna.

OskarM
31.01.06, 17:24
Mida Pompey siis kokku on ajanud? Peaaegu terve meeskonna jagu uusi mehi. Kas kõrgliigasse pidama kah jäädakse? Pigem ei.

Sisse:
Benjani Mwaruwari (Auxerre, £4.1 milli)
Emmanuel Olisadebe (Panathinaikos, tasuta)
Sean Davis (Tottenham Hotspur, salastatud)
Pedro Mendes (Tottenham Hotspur, salastatud)
Noe Pamarot (Tottenham Hotspur, salastatud)
Dean Kiely (Charlton Athletic, salastatud)
Wayne Routledge (Tottenham Hotspur, laenuleping)
Ognijin Koroman (Terek Groznyi, laenuleping)
Andres D\'Alessandro (Wolfsburg, laenuleping)

Välja:
Kostas Chalkias (lahti lastud)
Gary Silk (Boston, laenuleping)
James Keene (Boston, laenuleping)

Warren
31.01.06, 17:28
Algselt postitas OskarM

Mida Pompey siis kokku on ajanud? Peaaegu terve meeskonna jagu uusi mehi. Kas kõrgliigasse pidama kah jäädakse? Pigem ei.

Sisse:
Benjani Mwaruwari (Auxerre, £4.1 milli)
Emmanuel Olisadebe (Panathinaikos, tasuta)
Sean Davis (Tottenham Hotspur, salastatud)
Pedro Mendes (Tottenham Hotspur, salastatud)
Noe Pamarot (Tottenham Hotspur, salastatud)
Dean Kiely (Charlton Athletic, salastatud)
Wayne Routledge (Tottenham Hotspur, laenuleping)
Ognijin Koroman (Terek Groznyi, laenuleping)
Andres D\'Alessandro (Wolfsburg, laenuleping)

Välja:
Kostas Chalkias (lahti lastud)
Gary Silk (Boston, laenuleping)
James Keene (Boston, laenuleping)

D`alessandro tulek on küll huvitav.Nägin kunagi teda koos Saviolaga U-21 MM-l tegusi tegemas.Vägeva mulje jättis.Filigraansed söödud ja väga hea platsinägemine.

v6hiv66ras
31.01.06, 17:38
Algselt postitas Kerberos
D`alessandro tulek on küll huvitav.Nägin kunagi teda koos Saviolaga U-21 MM-l tegusi tegemas.Vägeva mulje jättis.Filigraansed söödud ja väga hea platsinägemine.
Laste tasemel võis ta tegija olla, ent premieris taglatakse teda juba palli saamise hetkel ja ruts 60nene kasv talle kohe kindlasti eeliseid siin ei anna. Kipub Saviola teed minema ...

vello99
31.01.06, 18:54
wolfsburgis ta ka eriti väljakut leekidesse ei pannud ja eks tõesti ole natukene oht, et keegi ta juba esimeses mängus pooleks lööb. Samas nt. juninho ju üllatas vastupidiselt, võttis esimeses mängus roy keane\'i ette ja tahveldas kohe tollele jalgadesse. eks näis.

Warren
31.01.06, 19:25
Kasv on jah kova miinus.Saviolaga on kyll molemad sellised jupid,et oi oi oi...

eston maravilha
31.01.06, 23:01
Algselt postitas vello99

wolfsburgis ta ka eriti väljakut leekidesse ei pannud ja eks tõesti ole natukene oht, et keegi ta juba esimeses mängus pooleks lööb. Samas nt. juninho ju üllatas vastupidiselt, võttis esimeses mängus roy keane\'i ette ja tahveldas kohe tollele jalgadesse. eks näis.

no esimesel hooajal wolfsburgis põles väljak nagu oleks seda napalmiga vaippommitatud.. kuigi napalm põleb tohutu kuumusgea, kuid vaid umbes 10 minutit

skint
31.01.06, 23:05
See tuletab mulle meelde, et napalmirünnaku puhul tuleb end telkmantliga kinni katta.:)

Warren
01.02.06, 15:38
Algselt postitas skint

See tuletab mulle meelde, et napalmirünnaku puhul tuleb end telkmantliga kinni katta.:)

Tundub,et oled nagu enamus eestimaa parimaid poegi saanud väljaõppe meie suures ja võimekas sõjaväes,kui selliseid fakte peast tead:P

eston maravilha
01.02.06, 16:07
otsetabamuse korral aitaks too telkmantel sama palju, kui fooliumpaberist kuub tuumarünnaku korral

skint
01.02.06, 16:16
Algselt postitas eston maravilha

otsetabamuse korral aitaks too telkmantel sama palju, kui fooliumpaberist kuub tuumarünnaku korral

Sherlock!

eestimees
02.02.06, 00:14
poisid on teinud väga hea ostu Andres D\'Alessandro Kiidan:lahe:

Jussinen
06.02.06, 12:32
Olgu, et the S*** lugu, aga
http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006060079,00.html

:kurb9:

boobek
17.04.06, 19:01
Ossa juudas meukse puraka D\'Alessandro Charltoni vastu lõi.:sega2: Ülimalt kena värav. Kui mäng võidetakse siis vist on püsimajäämine kindel kah.

Nah..vara sai hõisatud. Õnnestus pähesaada.

ertz
18.04.06, 11:22
ega kellegil selle andrese kolli linki ei ole?:oih:

skint
18.04.06, 13:32
Mitte et see mind eriti puudutaks, aga üsna normaalne värav. (http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=DAlessandro_vs_Charlton.z ip) Palju tähtsam on see, et jätku Joel Lynch rahule.

ertz
18.04.06, 13:54
Algselt postitas skint

Mitte et see mind eriti puudutaks, aga üsna normaalne värav. (http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=DAlessandro_vs_Charlton.z ip)

oppaa, päris ponks :prill3:

kahju ainult, et see \"lohutusväravaks\" jäi...

fitti
20.07.06, 10:28
Vaese(ma) mehe Chelsea coming up. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/p/portsmouth/5195590.stm)

Kui praegu puudutavad kõikidest transfeer-ruumoritest Pompie sihtmärke vaid umbes pooled, siis homsest ilmselt kolmveerand kopikatega.

UrmoT
12.08.06, 22:08
hea uudis, mu lemmik väravavaht David james siirdus Portsmouthi, see uudis on küll hea, Man Citys ikka ei läind nii h2sti

Saarlane
12.08.06, 23:07
Ega tal Inglise koondises ka ei läinud hästi. Pudrunäpp:oih:

UrmoT
13.08.06, 20:08
Algselt postitas Saarlane

Ega tal Inglise koondises ka ei läinud hästi. Pudrunäpp:oih:

paraku jah mitte, koondisesse ta enam ei kuulu, ometi on mees jätkuvalt mu lemmik goalkeeper maailmas,

UrmoT
14.08.06, 16:06
pompey teatas et soovib oma tiimi ka diego fornali

Epic
14.08.06, 16:14
Algselt postitas greystone

kes asi see veel on?

UrmoT
14.08.06, 17:34
Algselt postitas Epic

kes asi see veel on?

uruguai ründaja, kes on vigaselt kirjutatud ;)
diego forlan :õnnelik:

UrmoT
19.08.06, 19:43
Pompey teeb küll väga head mängu, juhitakse Blackburni vastu 2-0 väravad Kanu ja Todorov, lisaks on veel ka üks Blackburni mängija saanud teise kollase ja väljakult eemaldatud , selleks on L.Neill.
KOllased all Pompey poolt Stefanovicil ja Tayloril. Algus on hea, tõenäoliselt saadakse täna kolm punni, minu toetus peale Manchester Unitedi kuulub igatahes veel sellel hooajal kindlalt Pompeyle, sest seal mängib mitu lemmiku t:reiv:
edit: Pompey juhib 3-0! Tundub et Portsmouth saab täna oma võidu kõige kergemini kätte,Kanu skooris teist korda :ham4:

AlwaysRed
19.08.06, 20:33
Portsmouth on ka hetkel liigas liidrikohal:D Kolm mängu veel pidamata, kuid vaevalt keegi nii tappa saab. Ainus tõsiseltvõetav kandidaat on Manchester City, kuid pigem tuleb sealt 0:0 kui 0:4. Chelseal paljud põhimehed puudu, City on aga suvel väga aktiivne ostja olnud.

P.S Kanu oleks võinud ka kübaratriki lüüa, kuid see briti mentaliteet on talle külge aastatega kasvanud.:D
Nimelt eksis ta penaltiga.

UrmoT
19.08.06, 20:35
Kanu on ka siis liider väravatelöömise edetabelis :silm4:

drpowder
19.08.06, 23:06

Kanu on ka siis liider väravatelöömise edetabelis :silm4:
Zamora

ertz
29.08.06, 15:15
Või siiski Kanu? :)

Ei aga tegelt P\'Mouthile ennustasin juba enne esimest vooru kohta esikuuikus. Loodan küll, et nende hea minek jätkub...

avfc
29.08.06, 20:14
ning mina loodan iga hooaeg et võiksid juba tagasi alla langeda :oih:

UrmoT
05.09.06, 22:35
see hooaeg vaevalt see juhtub...igatahes, pompey tegi suve jooksul ikka mitmeid korralikke ostusid:Sol Campbell,David Thompson,Glen Johnson,kanu,Cole,James.
Aga Diego Forlanit ei saadud Villarealilt, ehki taheti, ju me pea siis jõuludeni ootama :õnnelik:

muurek
06.09.06, 12:08
nagu selgi korral, pole mr. sulzeer campbelli vaja osta. ta oskab arvutada ja eelistab oma turuväärtuse jao raha ise mingi koefitsendiga sisse kasseerida.
kui pika lepingu ta pompeyga üldse tegi?

vaikiv mees
06.09.06, 13:22
Algselt postitas muurek

kui pika lepingu ta pompeyga üldse tegi?

The 31-year-old, who had a medical at Fratton Park earlier on Monday, agreed to a two-year contract with Pompey.

UrmoT
10.09.06, 19:34
Ei noh, Pompey teema all räägitakse nii vähe, ehki ikkagi on hetkel 2 meeskond manu järel. 4 mängu ja Jamesi selja taha pole veel palle löödud, nonoh :lahe:
Et siis võideti kodus Wiganit 1-0

UrmoT
10.09.06, 19:34
Ei noh, Pompey teema all räägitakse nii vähe, ehki ikkagi on hetkel 2 meeskond manu järel. 4 mängu ja Jamesi selja taha pole veel palle löödud, nonoh :lahe:
Et siis võideti kodus Wiganit 1-0

UrmoT
16.09.06, 21:08
Nonii, klubi (vähemalt siin foorumis) jätkuvalt väga ebapopulaarne, ometi kirjas järjekordne 1-0 võit, seekord charltoni üle siis, ja jätkuvalt on palju kristiseeritud David James suutnud oma puuri lukus hoida :);)

Saarlane
16.09.06, 22:03
Imelik. Ilmselt pesi keegi ta näpud võist puhtaks... Venelase rahasüst on aga ka Portsmouth'ist suutnud midagi ka välja vormida.

vaikiv mees
16.09.06, 22:19
David James on hoitanut maalinsa puhtaana viisi ottelua peräkkäin

kodus pole endale lasknud lüüa ka Wigan, ManCity (1-s) ja Bolton (2-s mängus)

eston maravilha
16.09.06, 23:46
klubi on inglise liigas kõrgetel kohtadel, aga fänne ei ole

PraS
17.09.06, 01:22
klubi on inglise liigas kõrgetel kohtadel, aga fänne ei ole

fänniks olemine tähendab, et peab teemas kirjutama mõtetuid ja ühe realisi poste?

avfc
17.09.06, 15:48
fänniks olemine tähendab, et peab teemas kirjutama mõtetuid ja ühe realisi poste?

ka ühe realine teks on informatiivne :)

UrmoT
26.09.06, 20:47
Nonii, esimene värav reippasti selja taga ja esimene kaotus ka! Jäime alla Boltonile :(

eston maravilha
26.09.06, 23:44
aga manku mängis ju readinguga?

UrmoT
27.09.06, 21:41
kahte lemmikut ei võigi olla?
red face

Jasper
28.09.06, 01:18

Manku ja Pompey on ju sama. :ham9:

vaikiv mees
03.10.06, 18:27
Mendes: ma olen neetud

The Sun (http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390000-2006450722,00.html)

-kauglöök (veel Spursi särgis), mida ei loetud, kuigi Carroll lasi sel üle joone minna,
küünarnukihoop näkku
ja nüüd ka penalti, mida ei olnud

Epic
26.11.06, 23:03
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42359000/gif/_42359318_james_pa.gif

andreasr
26.11.06, 23:24
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42359000/gif/_42359318_james_pa.gif

bbc tekstikommentaator arvas, et james vaatas eile õhtul supermani ning sai sealt innustust. and i believe this is the correct answer.

vincent
27.11.06, 00:29
oot see on james vä? no käsi südamel, mina vaatasin seda pilti ennist õige mitu sekundit ja mõtsin, et miks Epic mingi suvalise itaalia jorsi foto on siia postitand...:eek:.

avfc
27.11.06, 01:19
Pilti vaadates on James peale soengu vahetanud välja ka nahatooni

andreasr
02.09.07, 20:01
http://www.dailymotion.com/search/arsenal/video/x2w1u5_arsenalvportsmouth31kanu_sport

nunnu värav

vandersell
02.09.07, 20:15
Nunnu tõesti, samas Arsenali kolm olid kobad.

andreasr
02.09.07, 21:02
Nunnu tõesti, samas Arsenali kolm olid kobad.

loomulikult, you score boring ones.

mis seal ikka. lähen toon poest pesupulbrit.

manitaaz
29.09.07, 20:03
Mis juhtus? Hakati hokit mängima?

malagar
29.09.07, 20:04
Kaitseliinid seina äärde

mehis
29.09.07, 20:27
Kaitseliinid seina äärde

kus sa seal kaitseliine nägid?

malagar
29.09.07, 20:57
Kah õige :)

Mr Self Destruct
01.10.07, 14:36
Kas highlightse ka kuskilt näeks?

vincent
01.10.07, 14:53
Kas highlightse ka kuskilt näeks?

http://www.dailymotion.com/search/portsmouth/video/x33fxe_portsmouth-vs-reading-74-by-milanez_sport

edit: võib-olla võtab natuke silme eest virvendama, aga katsuge vastu pidada :D

vello99
01.10.07, 15:20
Vincenti link vähemalt mul on täiesti kreisi. Kui kellelgi veel probleeme, siis siin on ka:

http://www.footytube.com/2007/09/29/portsmouth-vs-reading/

mcnamara
01.10.07, 15:33
Vincenti link vähemalt mul on täiesti kreisi. Kui kellelgi veel probleeme, siis siin on ka:

http://www.footytube.com/2007/09/29/portsmouth-vs-reading/

Jamesi ja Hahnemanni õuduste päevast võiks rääkida küll, aga samas tõrjus esimene pendla ja teine tegi vist ühe hooaja supertõrjetest esimesel poolajal.
Imeline mäng.

vandersell
17.01.08, 17:32
Portsmouth complete Diarra signing

'The people at Portsmouth know I will not spend my life at this club'

Oo, milline järjekordne näide noorsandi üüratust intelligentsist! Esimesel päeval uude klubisse ja kohe selline pirn. Poole, hiljemalt pooleteise aasta pärast on kutt juba edasi kulgenud. Hea mängija, sitt suhtumine.

budu
17.08.08, 18:17
James oli täna jälle tasemel,eriti enne anelka väravat kui eksles platsil ringi.

AlwaysRed
17.08.08, 18:28
Loodame, et Portsmouth nädalaga mängima ei õpi.

Shermann
17.08.08, 20:00
See uus kit on ikka eriti rõve

kuuraa
05.10.08, 23:08
crouch lõi käärlöögist siis 1-0 stoke vastu, väga kena värav :love:

Mask
05.10.08, 23:41
Video ka siis tõestuseks: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1632080/

Wingback
06.10.08, 00:49
Kadetaks teeb lausa. Liverpooli eest ta nii ilusat ei löönud. :)

mcnamara
06.10.08, 10:24
Kadetaks teeb lausa. Liverpooli eest ta nii ilusat ei löönud. :)

Nonoh. Lõi ikka küll: http://www.youtube.com/watch?v=EjmegGlMiKE

Wingback
08.10.08, 20:02
Nonoh. Lõi ikka küll: http://www.youtube.com/watch?v=EjmegGlMiKE

Võtan sõnad otsemaid tagasi ! :o See veelgi spetsim. Lihtsalt ei olnud näinud seda mängu ega ka väravat kahjuks.

mcnamara
28.10.08, 17:08
Kui Tony Adams kunagi oma mängijakarjääri lõpusirgel Timesis jalgpallianalüüse avaldama hakkas, tundus üsna selge, et ühel päeval ta kõrgemal pool managerikohuseid täitma asub. Ega muud kui edu - alustada Anfieldil ei saa olema kerge.

vello99
28.10.08, 17:46
Täna siis antakse Redknappile ja karika võitnud meeskonnale Portsmouthi linna poolt austav "freedom of the city" auavaldus. Võib olla päris piinlik event.

smörgåsbord
28.10.08, 20:38
Täna siis antakse Redknappile ja karika võitnud meeskonnale Portsmouthi linna poolt austav "freedom of the city" auavaldus. Võib olla päris piinlik event.tõepoolest (http://www.guardian.co.uk/football/2008/oct/28/harry-redknapp-tottenhamhotspur).

acca
28.10.08, 21:55
Eks näis palju Tony 'Arry kõrvalt õppinud on ning kas seekord läheb paremini kui Wycombe'ga. Isiksus on Adamsil küll tipptreeneri vääriline ning ma loodan väga, et mees suudab ka treeneriametis mängijana saavutatud kõrgustesse jõuda. Ja kes teab, ehk võib teda kunagi ka Gunnerite tüüris näha...

vello99
29.10.08, 01:41
Eks näis palju Tony 'Arry kõrvalt õppinud on ning kas seekord läheb paremini kui Wycombe'ga. Isiksus on Adamsil küll tipptreeneri vääriline ning ma loodan väga, et mees suudab ka treeneriametis mängijana saavutatud kõrgustesse jõuda. Ja kes teab, ehk võib teda kunagi ka Gunnerite tüüris näha...

He probably does not have bottle for this...

vincent
05.12.08, 20:16
England's Number One! (http://www.youtube.com/watch?v=g1r2VQz0d20&e)

jeesus küll...

lorenzo
05.12.08, 21:50
palju siis sakslased Jamesile maksid selle nalja eest?

budu
07.12.08, 20:47
Inglismaa jalgpalli meistriliiga klubi Portsmouth suuromanik Aleksandr Gaidamak on otsustanud klubi maha müüa ja ootab sobivaid pakkumisi.

Gaidamak, keda võib nimetada Vene päritolu juudi rahvusest Prantsusmaa ärimeheks, on kahele potentsiaalsele ostjale ära öelnud. "Klubi müük uutele investoritele, kel jaguks aega ja raha, on ainuõige samm," sõnas Gaidamak, kes ise ei leidvad piisavalt aega klubiga tegelemiseks.

Tänavu 110. juubelit tähistanud Portsmouth asub meistriliigas kaheksandal kohal.

Tofoa
22.12.08, 17:14
Tsau, Diarra!

Blue Rock
09.02.09, 03:30
Nagu võis juba mõnda aega oletada, Pompey põhjamudasse tüürinud Adams sai kalossiga. Loodetavasti ex-Gunners ei vaju nüüd liigsesse masendusse ja hakka jälle jooma ...

piimamees
24.05.09, 22:55
Portsmouth saab siis Aaron Mokoena näol täiendust. Mokoena leping Blackburn Roversiga lõppeb juunis ja mees ei saanud lepingupikendamise pakkumist. Leping Portsmouthiga sõlmiti kolmeks aastaks.

"I am going to Portsmouth, I am going there to play, it is what every player wants to do.

I have decided it is time to move on for me. As we know we have a World Cup in South Africa and I have to play, I have to play week in, week out. "The good thing for me is that I have three years with Pompey and I'll be going there to do my job, as I did my job in Blackburn.

The fans have been fantastic for me in Blackburn and I'll never forget it."

http://www.fansfc.com/UploadedImages/Players/Aaron%20Mokoena_633567404097656250.jpg

Edu!

budu
27.05.09, 22:44
Araabia riikide ärimeeste invasioon on saanud jätku. Kolmapäeval teatas Araabia Ühendemiraatide ärimees ja miljardär Sulaiman al-Fahim, et on sõlminud lepingu Portsmouthi klubi ostmiseks.

Klubi allikad ei osanud teadet esialgu kinnitada. Al-Fahim on ka osanik Abu Dhabi United Group for Development grupis mis soetas läinud aastal teise Inglise klubi Manchester City.

1898. aastal asutatud Portsmouthis mängis omal ajal ka Mart Poom. Kuni viimase ajani kuulus klubi Prantsusmaa kodanikust Vene-Iisraeli juurtega ärimehele Alexandre Gaydamakile.

Nii Gaydamaki kui klubi väidetav uus omanik al-Fahim on mõlemad hetkel Roomas, et jälgida Meistrite Liiga finaali. Tehing võiski Itaalia pealinnas teoks saada.

vincent
21.07.09, 16:24
Pika jauramise järel on see al-Fahim nüüd viimaks ka liiga poolt respektaabliks tunnistatud ja saab ilmselt kohevarsti mängijateturul šeikima hakata. Mehe sidemeid vaadates pakuks kõige loogilisema variandina, et mis enam Cityle ei kõlba, läheb tirinal Pompeysse.

WeThePeople
21.07.09, 17:54
Pika jauramise järel on see al-Fahim nüüd viimaks ka liiga poolt respektaabliks tunnistatud ja saab ilmselt kohevarsti mängijateturul šeikima hakata. Mehe sidemeid vaadates pakuks kõige loogilisema variandina, et mis enam Cityle ei kõlba, läheb tirinal Pompeysse.

et ostavad Benjani uuesti tagasi v

thibramar
03.10.09, 19:43
Ja Pompey on saamas esimest võitu see hooaeg! Juhivad praegu 85.min

karl54
03.10.09, 21:31
Väga meeldiv, et võit tuli, Portsmouthi esiliigas küll näha ei tahaks.

1892
03.10.09, 22:01
Vahet pole kumb Premieris on, Newcastle või Portsmouth.

eston maravilha
03.10.09, 22:14
klg hvd, mng pts.

Nohik
04.10.09, 16:01
Portsmouthis ei ole asjad just eriti toredad...

Uus omanik ei suutnud mängijatele palka maksta (raha pidi kinni olema voi midagi sellist...) ja nüüd peaks siis suurema osa klubist ära müüma. Kuidas sellel tüübil lasti läbida see "fit owner test" ei saa aru. Lubas igavese hunniku raha sisse investeerida jne...

Peale probleemide tekkimist kadus tüüp muidugi haiglasse riigist välja...

Praegusest omanikust Daily Mail (http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1217575/Portsmouth-owner-Al-Fahim-Is-seems.html?ITO=1490#ixzz0Sjpg9PUB) ja The Sun (http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/2664747/Sugar-daddy-leaves-sour-taste.html?OTC-RSS&ATTR=Football).

LONDON, Oct 4 (Reuters) - Portsmouth's new owner Sulaiman al-Fahim is to sell the majority of his holding in the Premier League club to a member of one of Saudi Arabia's wealthiest families, he was quoted as saying on Sunday. (http://uk.reuters.com/article/idUKL303050020091003?rpc=401&&pageNumber=2&virtualBrandChannel=0)

Muideks Ali al-Faraj, kes nüüd üritab klubi osta proovis ka varem osta Portsmouthi augustis, aga siis keelduti talle müümast, et äkki oli asi nii plaanitudki , et kasutatakse Sulaiman Al Fahimi klubi kätte saamiseks alguses? Juttude järgi pidi see raha, millega mängijatele makstakse just tulema uuelt ostjalt.

http://www.guardian.co.uk/football/2009/oct/04/portsmouth-faraj-fahim

Faraj on siis ikkagi selline omanik, kes on selline nagu Portsmouthi fännid lootsid, kui tuli välja, et mingi araablane tahab klubi osta.

Kas keegi viitsib mulle oigekirja ja kirjavahemärkide kasutamist opetada?

Raitsu
06.10.09, 02:33
asi on nüüd ametlik, Portsmouth FC-l on siis uus omanik, kelleks on Hr. Nohiku poolt juba tutvustatud Ali Al Faraj ja tema firma Falcondrone LTD. 10% osaluse otsustas omale jätta ka eelmine omanik. Uus boss lubas kõvasti investeerida, eks ole näha, ehk saate uue staadionigi, edu igatahes

Bob_Loblaw
02.11.09, 17:21
anname siis Pompey-le ja eelkõige Paul Hartile ka natuke au, sahistati ju Wigani võrku ilma vastuseta lausa 4-al korral ja saadi lõpuks ka tulemus mida nende viimased esitused väärisid.

nagu Marcotti ühes hiljutises Times-i podcastis väga vahvalt ütles:

"Paul Hart has taken a squad of rejects, losers and wierdos or sometimes all three in the case of Younes Kaboul and he's done fantastically well. I mean Kevin-Prince Boateng who was like the bouncer at Spurs towards the end, Yebda- who nobody wanted, Piquionne - who nobody wanted, Aruna Dindane who has had like 17 knee surgeries by this stage of his career - all these guys who where written off, all these people who nobody wanted and Paul Hart puts those people together."

elevant
02.11.09, 21:59
http://www.whoateallthepies.tv/23wp9h5-thumb-180x135.gif

See mees oma taktikaliste kavalustega on edu taga.

TheGunner
24.11.09, 21:22
Paul Hart vallandatud.

Mask
26.11.09, 15:13
Ja pukki astub Avram Grant! (http://www.guardian.co.uk/football/2009/nov/26/avram-grant-portsmouth-manager-football)

szandor
26.11.09, 17:08
Nüüd näeb, mis puust Avram tegelikult tehtud on, kuna see, et Chelsea tol aastal CL finaali jõudis, oli puhtalt Mourinho vanast rasvast, on minu tagasihoidlik arvamus.

Mazel tov!

Epic
26.11.09, 23:36
:seepiltkusavramkoomiliseltkätegavehib:

North
26.11.09, 23:57
Vaatame mida ta Portsmouth'iga saab teha ;)

budu
27.11.09, 00:07
Vaatame mida ta Portsmouth'iga saab teha ;)

No aitab kaasa meeskonna välja kukkumises

KeRRRt
27.11.09, 00:11
No aitab kaasa meeskonna välja kukkumises

usun, et lõpetavad sinu sperma-tiimist eespool

EgoTrip
27.11.09, 01:42
:seepiltkusavramkoomiliseltkätegavehib:

juhul kui keegi aru ei saa
http://www.whoateallthepies.tv/23wp9h5-thumb-180x135.gif

alvarez
27.11.09, 13:47
J6ulud on ukse taga ja Grinch on tagasi...puhas r66m :) j6udu juudile

karl54
16.12.09, 18:06
Nii, kes tahab kihla vedada, pakun, et Portsmouth jätkab ka järgmine aasta Manu, Chelsea ja teistega kõrgeimas liigas.

MatiLume
17.12.09, 11:50
Peab jätkama,sest Grant on teinu siiamaani hea töö ja mehed mängima pannud.Oleks ka kahju kui West Ham välja langeks.

siimsorokin
17.12.09, 13:25
Peab jätkama,sest Grant on teinu siiamaani hea töö ja mehed mängima pannud.Oleks ka kahju kui West Ham välja langeks.

Hamist ikka West Hami teemasse :)

Epic
13.01.10, 22:30
Väga vahva ettevõtmine Pompey poolt.

Fännid on pandud väljakut hooldama, et järgmine mäng ikka kindlalt toimuks ja iga rookija saab kaks tasuta piletit mängule.

Mõnuagent 007
22.01.10, 19:20
Miks muidu Bouba Diop üldse mängu ei saa? Katki? Vorm kadunud?

olegtoivo
22.01.10, 20:07
Reielihaste vigastustega oli augustist kuni mingi detsembrini väljas. FA kuubokis tegi mõlemad kohtumised Coventry vastu (2. ja 12. jaanuaril) kaasa ja viimati toimuma pidanud mäng Birminghami vastu jäi ära. Pompey on nõnda kuses, et isegi kui vorm nigel, oleks mees tulevates mängudes ikkagi kindlasti platsis. Kari aafriklasi (kuus kui ei eksi) on neil ju komandeeringus, O'hara läks tagasi Tottenhami ja Jamesist üritatakse lahti saada, kuna on ühe mängu kaugusel klauslist tulenevast automaatsest lepingupikendusest. Aa noh ja üleminekute embargo ka meeskonnal võlgade tõttu peal.

budu
26.02.10, 11:37
Esimene väljakukkuja kindel?http://www.soccerway.com/news/2010/February/25/portsmouth-to-go-into-administration/

mcnamara
26.02.10, 12:17
"Unlike Newcastle, Portsmouth don't have a large fan base and lots of corporate facilities," added O'Reilly. "They are completely dependent on TV rights."

Premierist kukkumine ja kõigist vähegi tasemel mängijatest loobumine tähendab ilmselt, et tagasiteed pole pikki pikki aastaid. Vaevalt, et ükski miljardär ka sellises seisukorras klubist huvitub. Pigem tulevane liiga 1.

Mida see nn administration Inglismaal tähendab? (http://www.bbc.co.uk/blogs/mattslater/2010/02/portsmouth_fc_in_crisis_qa.html)

PraS
26.02.10, 14:00
"Unlike Newcastle, Portsmouth don't have a large fan base and lots of corporate facilities," added O'Reilly. "They are completely dependent on TV rights."

Premierist kukkumine ja kõigist vähegi tasemel mängijatest loobumine tähendab ilmselt, et tagasiteed pole pikki pikki aastaid. Vaevalt, et ükski miljardär ka sellises seisukorras klubist huvitub. Pigem tulevane liiga 1.

Mida see nn administration Inglismaal tähendab? (http://www.bbc.co.uk/blogs/mattslater/2010/02/portsmouth_fc_in_crisis_qa.html)

Usun, et nii mõnigi teine "suurklubi" järgib Portsmouthi teed.

budu
26.02.10, 14:01
Usun, et nii mõnigi teine "suurklubi" järgib Portsmouthi teed.

keda täpselt silmas pead?No peaaegu sama asja on ju läbi teinud ka Leicester city.aga Bolton vist nende hulgas päris ei ole

PraS
26.02.10, 16:23
keda täpselt silmas pead?No peaaegu sama asja on ju läbi teinud ka Leicester city.aga Bolton vist nende hulgas päris ei ole

Sunderland, Tottenham, Aston Villa, Stoke, Everton.

Pole nagu eriti normaalne,et liiga keskmik kulutab ostudele mingi ligi 30 kuni 45 milli per hooaeg.

eston maravilha
26.02.10, 16:52
Aston Villa

kulutab ostudele mingi ligi 30 kuni 45 milli per hooaeg.

numbreid paluks.

Nohik
26.02.10, 17:17
samuti Stoke ja Everton...

Epic
26.02.10, 17:38
West Ham pidavat see olema, kes hetkel kõige suuremas hädas. Kuigi tõsi, uued omanikud tulid ja proovivad nüüd pasa lahendada.

vincent
26.02.10, 18:07
Villa - kaks viimast hooaega tõepoolest ostud 48 ja 35 milli. Samas nende olukorral pole nii väga häda midagi, staadion kuulub endale ja piletimüügist raha tuleb, Lerneri miljonid sinna juurde. Kui veel jopastab näiteks sel hooajal neljas koht ära, siis seda ilusam.

Everton - midagi 20m ringis oste on tavaline. Samas üldise ülekulutamise märke on sutsu rohkem kui eelmistel hooaegadel. Palju sõltub muidugi sellest, kuidas uue staadioni ehitamise probleem lahendatakse.

Stoke - 16m ja 21m viimasel kahel hooajal, mingist kolmekümnest pole taas juttugi. Mis kõige tähtsam, klubi on võlast vaba. Staadion kuulub täielikult klubile, omanikud investeerivad mõistlikult ja intressivabalt. Kui lollusi ei tehta, ei näe probleeme.

Sunderland - viimased kaks hooaega ostud 25m ringis, 07/08 tõepoolest 40m. Olukord ei ole muidugi probleemitu, aga nt võrreldes Pompeyga on neil jällegi korraliku suuruse ja täituvusega staadion.

Spurs - ostetakse palju ja kallilt, aga müüakse ju samuti. Viimasel aastal näiteks ostud-müügid sisuliselt nullis. Palju on muidugi uue staadioni taga, aga võlad püsivad hetkel küll kenasti kontrolli all.

resümeena - Pompey läks lihtsalt täiesti üle piiri oma kulutamistega, arvestamata seejuures reaalseid tulusid. Juba ainuüksi see hoiatav näide peaks teisi tabelikeskmikke ettevaatlikumaks tegema. Ei usu küll, et selliseid kollapseid lähiaastatel nüüd lademetes tulema hakkab.

olegtoivo
26.02.10, 18:16
Harry oskab seda paska ikka tekitada jah (vt ka West Ham ja Southampton), kuigi ega Peter Storrie osa selle supi kokkukeetmises väike pole (http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/8538829.stm). Eks Portsmouth tegelikult elas üle oma võimete. Toodi sisse palju välismängijaid ja FA Cupi võiduga kaasnenud boonuste maksmine oli klubile liiast. Hea, et vähemalt päris haamri alla ei läinud. Nüüd vähemalt saadakse FA'lt see £11m suurune Premierist langejate abipakett ning klubi saab edasi tegutseda.
PraSi mainitud nimekirjast ei saa hästi aru. Everton kulutab põhimõtteliselt mängijate müügist saadud raha. Villa ostu-müügi poliitika ei ole ka midagi enneolematut. Tottenham olla Daniel Levy juhtimise all väidetavalt üks majanduslikult stabiilsemaid klubisid ja hooajapiletid on neil pea kalleimad. Mängijate ostudeks kulutatavad summad ja meeskonna suurus võtab samas kukalt kratsima. Stoke ja Sunderland pole samuti nõnda kitsas seisus nagu näiteks West Ham, Burnley või Hull.

Heh
26.02.10, 18:19
Sunderland, Tottenham, Aston Villa, Stoke, Everton.

Pole nagu eriti normaalne,et liiga keskmik kulutab ostudele mingi ligi 30 kuni 45 milli per hooaeg.

Lampi ka ei tasu peksta :kop: või sa nimetasid nii palju EPLi meeskondi kui sa tead :D

Shermann
26.02.10, 19:47
Portsmouthi jalgpalliklubi läks pankrotti (http://sport.postimees.ee/?id=230236)

Kas praegune olukord võrdub pankrotiga?

PraS
26.02.10, 20:02
Ok ostude suhted siis :

Everton - 05/06 -25.525.000 €; 06/07 -15.400.000 €; 07/08 -18.350.000 €; 08/09 -7.950.000 €; 09/10 +5.040.000 €

Sunderland - 05/06 -4.500.000 €; 06/07 -6.050.000 €; 07/08 -63.800.000 €; 08/09 -13.960.000 €; 09/10 -24.325.000 €

Tottenham - 05/06 -13.960.000 €; 06/07 -22.350.000 €; 07/08 -72.750.000 €; 08/09 -60.550.000 €; 09/10 -11.200.000 €

Aston Villa - 05/06 -10.140.000 €; 06/07 -23.125.000 €; 07/08 -8.750.000 €; 08/09 -56.200.000 €; 09/10 -24.800.000 €

Stoke - 05/06 +750.000 €; 06/07 -200.000 €; 07/08 +180.000 €; 08/09 -33.435.000 €; 09/10 -18.250.000 €

Numbrid nagu räägivad enda eest.West Hami omi ma panema ei hakkaks. Samas Ports on sel hooajal müükide pea 40 milli euroga ülekaalus.

vincent
26.02.10, 20:07
Loomulikult ei võrdu, rääkimata sellest plärast, nagu loobutaks kohe praegu ka liigakohast. Ei kujuta ette, millisest algallikast niisugust jama üle korjatakse. Või siis ikka üldse välismaa keelest aru ei saada, kui see on tõesti ise kokku soperdatud.

Aga mis Hullil viga? Laene ega muid võlgu pole ja ostusummad Premi mõttes ka üpris väikesed, vaid 14 ja 5 miljonit viimasel kahel hooajal. Staadion kah sisuliselt kogu aeg välja müüdud. Minu meelest võivad ennast küll väga rahulikult tunda. Pigem paneks siia patta Wigani, kes ju puhtalt vaid Whelani rahakoti peal püsib, laiema avalikkuse jaoks mitte mingit külgetõmbavust ei ole ja vaatamas ka keegi eriti ei viitsi käia...

edit: PraS, tohib küsida, kust need numbrid võetud on? Terve hulk näevad ikka väga ebareaalsed välja, kui muude allikatega kõrvutada.

boobek
26.02.10, 20:49
See ostu-müügi vahe vahtimine on suht mõttetu. Vaadata tuleks aasta käivet ja sealt teenitud kasumit. Aga see on enamasti varjatud saladus, vähemalt premieris. Nagu mänku kes teatas hiljuti rekordilisest käibest, samas vaikides kõvast miinusest majandusaasta lõpus. Niipalju kui mina lugenud olen
Portshmouti kõrval olevat kehv seis veel WestHamil ja Fullhamil. Liverpool pääses eelmine aasta napilt pankrotist ja neil on 1 -mese juunini aega, et leida 100 milli, muidu on nutt majas. Manku võlg on tohutu ja kasvab iga päevaga. Aga Grääzerid tegid mingi "skeemi" kus vist keegi enam eriti aru ei saa kes-kellele ja kui palju sees on niiet peab veel paar aastat ootama. Chelsil on pohhui kui suur nende võlg on kuna enamus selest kuulub onu Aaabramile. Ülejäänud klubid on kuidagi omadega veepeal.

Heh
26.02.10, 22:20
Ok ostude suhted siis :

Everton - 05/06 -25.525.000 €; 06/07 -15.400.000 €; 07/08 -18.350.000 €; 08/09 -7.950.000 €; 09/10 +5.040.000 €

Sunderland - 05/06 -4.500.000 €; 06/07 -6.050.000 €; 07/08 -63.800.000 €; 08/09 -13.960.000 €; 09/10 -24.325.000 €

Tottenham - 05/06 -13.960.000 €; 06/07 -22.350.000 €; 07/08 -72.750.000 €; 08/09 -60.550.000 €; 09/10 -11.200.000 €

Aston Villa - 05/06 -10.140.000 €; 06/07 -23.125.000 €; 07/08 -8.750.000 €; 08/09 -56.200.000 €; 09/10 -24.800.000 €

Stoke - 05/06 +750.000 €; 06/07 -200.000 €; 07/08 +180.000 €; 08/09 -33.435.000 €; 09/10 -18.250.000 €

Numbrid nagu räägivad enda eest.West Hami omi ma panema ei hakkaks. Samas Ports on sel hooajal müükide pea 40 milli euroga ülekaalus.

Sry aga juba Spursi selle aasta nr on vale rohkem isegi ei viitsi uurida sain kohe aru kui usaldus väärne su allikas on

elevant
26.02.10, 22:21
Wikit uurides on Pompey'l tõsiseid finantsilisi probleeme olnud ka varem, '98 aastal mindi samuti administratsiooni.

Aga tekkis selline küsimus, et kas selline tegevus klubi fännidele üldse tundub nii halb? Oldi selline Championshipis mitte eriti stabiilne klubi, nüüd suurte laenurahadega nautisid Premmi võlusid, võideti FA Cup, mängiti UEFA Cupi, seejuures nähti Frattonil oma klubi mängimas Milaniga kui võrdse võrdsega. Nüüd on mull lõhkenud, langetakse Championshipi tagasi (ilmselt ka League One'i). Mõned aastad nüüd küll kannatatakse, aga kas vahepealsed kõrgelennulised hooajad on seda väärt? Liidsi stsenaariumiga ei anna nagu võrrelda, sest Leeds oli ikka kõvem klubi omal ajal, kaotada oli palju rohkem.

eston maravilha
26.02.10, 23:00
premmis administraatorite kätte langemisega -10 punga ei kaasne?

Epic
26.02.10, 23:02
premmis administraatorite kätte langemisega -10 punga ei kaasne?

Tundub, et -10 saadakse vaid madalamates liigades. Pompeyga seotud artikklites väljendub ikka "vaid" -9.

eston maravilha
26.02.10, 23:20
selge. kuigi bbc lehel, mis tavaliselt suht kiire selliste asjadega, on veel kõik teenitud punktid tabelis kirjas ning üheski nende artiklis pole ka seda -9 mainitud.

jyriöö
27.02.10, 00:30
-9 kuna satse on vähem kui allpool olevates liigades. Ja kui administratsioonist CVA-ga välja tulla ei õnnustu, siis peaks lisaks -15 punkti uueks hooajaks all olema. Igatahes Pompey jaoks midagi ilusat ei paista. Mis teistesse Premi klubidesse puutub, siis majandusolukorra hindamine mängijatele kulutatud raha alusel on pehmelt öeldes meelevaldne. Samas muidugi situatsioon, kus sõltutakse suuromaniku enda finantsolukorrast ning sissepumbatava raha olemasolust, pole alati väga jätkusuutlik, kui muu bisnis tagasilööke näeb või lihtsalt huvi kaob. Aga ehk Portsmouthi saatus õpetab. Mida ma muidugi väga ei usu.

eika
27.02.10, 01:09
Aga ehk Portsmouthi saatus õpetab. Mida ma muidugi väga ei usu.
Itaalias suutsid nullnullindate alguses päris mitu meeskonda põhja minna enne kui klubide finantsseisud normaliseerusid.

PraS
27.02.10, 05:45
Sry aga juba Spursi selle aasta nr on vale rohkem isegi ei viitsi uurida sain kohe aru kui usaldus väärne su allikas on

Härra "ei viitsi otsida" otsi siis mulle see õige allikas, kuid mina näen Tottenhami ostud on sel hooajal 40.3 milli euri ning müügid 29.8. Lükkad ümber?

olegtoivo
27.02.10, 07:51
Härra "ei viitsi otsida" otsi siis mulle see õige allikas, kuid mina näen Tottenhami ostud on sel hooajal 40.3 milli euri ning müügid 29.8. Lükkad ümber? Ei viitsi ka väga otsida, aga see aasta näikse nagu £4 mijoniga plussis olevat (http://www.soccerbase.com/transfers_by_team.sd?teamid=2590) ja eelmise hooaja üleminekud olid midagi £13 milkut miinuses, isegi €urodesse väänates ei tule seda -60m kuidagi välja. Mängijate ostud-müügid spekuleeritud hinnasiltide alusel on klubi majandusliku olukorra analüüsiks muidugi paras kirvemeetod. Palku, võistlustulemustest sõltuvaid tulusid ja kulusid, pirukamüüki jm bisnesit tuleks ka äkki arvesse võtta?

boobek
27.02.10, 09:40
Ei viitsi ka väga otsida, aga see aasta näikse nagu £4 mijoniga plussis olevat (http://www.soccerbase.com/transfers_by_team.sd?teamid=2590)

See lehekülg on pullikaka ... Ma arvan, et PraS kopeerib oma andmed siit. (http://www.transfermarkt.de/de/verein/148/tottenham-hotspur/transfers/uebersicht.html) Elu on näidanud, et tegu on üsnagi täpse kogumiga ja kui mingi viga sinna satubki, siis lõpuks see ka parandatakse.

Heh
27.02.10, 12:29
viimased 3a on Suprs igatahes kasumis

http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/8351854.stm

vincent
27.02.10, 14:39
Meeskondade majandusseisudelt kaldub tõesti teema veidi liiga detailidesse, aga kui läks juba linkidega eputamiseks ja lihtsalt et see asi selgemaks saaks, siis mina oma varasemas postis võtsin numbrid siit (http://transferleague.co.uk/). Transfermarkt.de'st vaadates nt manku summasid, millega täpsemalt kursis olen, torkab küll kohe õige mitu ebatäpsust silma, suht räiged on näiteks Anderson väidetavalt 28m (!), Nani 22m ja Hargreaves samuti 22m£ eest. Absurd, kõik need mehed tulid vahemikus 14-17m eest. Enamikele summadele on mingi paar milli kuskilt juurde poogitud. Aga las see jääda, nagu juba öeldud, ei näita ostu-müügi numbrid tegelikult suurt miskit. Kui võtta viimane aasta, siis on manku ju näiteks tugevasti plussis, misasja nad kõik tõmblevd mingite laenude ümber niimoodi, arumaisaa.

lorenzo
27.02.10, 15:45
Transfermarkt.de'st vaadates nt manku summasid, millega täpsemalt kursis olen, torkab küll kohe õige mitu ebatäpsust silma, suht räiged on näiteks Anderson väidetavalt 28m (!), Nani 22m ja Hargreaves samuti 22m£ eest. Absurd, kõik need mehed tulid vahemikus 14-17m eest. Enamikele summadele on mingi paar milli kuskilt juurde poogitud.

no ma ei tea, Portugali pressis räägiti sellistest summadest- Nani 25,5 milli eurot ja Anderson 30 milli eurot ja neid numbreid olevat klubid ise kinnitanud

vincent
27.02.10, 15:56
no ma ei tea, Portugali pressis räägiti sellistest summadest- Nani 25,5 milli eurot ja Anderson 30 milli eurot ja neid numbreid olevat klubid ise kinnitanud
Mis tegigi tol hetkel umbes 17 miljonit naela. Kuna nad koos tulid, siis kõige rohkem käis läbi "30 miljonit naela kahe eest kokku".

boobek
27.02.10, 17:51
ja Hargreaves samuti 22m£ ...

25m € mitte naela + Bayerni juhtkond on sellise rahapataka saamist kinnitanud.

Epic
27.02.10, 17:55
25m € mitte naela + Bayerni juhtkond on sellise rahapataka saamist kinnitanud.

Parim diil ever. Kuigi tõsi, selle tehingu taga olnud eesmärk, võita Meistrite liiga, sai isegi täidetud.

boobek
27.02.10, 17:59
Parim diil ever. Kuigi tõsi, selle tehingu taga olnud eesmärk, võita Meistrite liiga, sai isegi täidetud.

37 mängu kolme hooajaga polegi ju kõige hullem .:doh:

vincent
27.02.10, 18:23
Ok, ma vaatasin transfermarkti ingliskeelset külge, seal olid sellised summad. Unitedi kodukal on Hargreavesi ostuhinnaks märgitud 17m£, kursid samas paari aastaga päris kõvasti muutunud ka, eks tulevadki kalad sisse.

Ja Pompeyst kisub nüüd juba väga kaugele, las see asi jääda.

Converse
20.03.10, 19:58
Ilus tagasitulek Pompeylt. Meeldiv oli kohe vaadata.

Hogweed
12.04.10, 16:54
Kui kõik plaanipäraselt läheb, http://eurosport.yahoo.com/12042010/58/fa-cup-portsmouth-appeal-euro-ban.html siis Pompey järgmine hooaeg Europa liigas.
Avram Grant on ikka imemees küll ja see finaali pääasemine võitis palju südameid. Ma arvan, et Pompeyle on isegi parem, et nad välja langesid , sest parem Championshipist järmine aasta uuesti alustada, kui uuesti peksupoisiks jääda ja täiesti pankroti minna.

jyriöö
12.04.10, 19:50
Klubi likvideerimine pole välistatud uue omaniku leidmiseni. Eks administraator teeb muidugi kõik, et klubi võimalikult atraktiivsena näidata ning võimalus järgmisel hooajal Euroopas mängida oleks ikka väga korralik kompvek. Mida on mõnevõrra muidugi ka karikafinaali jõudmine. Isiklikult apellatsiooni edusse küll ei usu.

TheGunner
18.06.10, 12:48
http://d.yimg.com/i//ng/sp/eurosport/20100618/25/ce0f6f2515920230374082a3262aef03.jpg

Pompey uus peatreener on Steve Cotterill (http://www.skysports.com/story/0,19528,11688_6212208,00.html)

TheGunner
12.07.10, 19:24
noh, dannari lemmikmängija läks kreekase AEKi.

fitti
27.07.10, 23:42
Et siis kuidas keegi. Kui Shittyl on umbes 73 mängijat üle, siis vähem kui 2 nädalat enne hooaja algust on pompeyl nimekirjas 14 mängijat (kellest mitmed eesotsas Utaka ja Boatengiga peaks lahkuma)... ja noh, muidugi veel ladies.

http://img441.imageshack.us/img441/3926/pompey.gif

Epic
27.07.10, 23:50
Ashdown iseenesest ju mängis viimases sõprukas.

budu
28.07.10, 00:55
Et siis kuidas keegi. Kui Shittyl on umbes 73 mängijat üle, siis vähem kui 2 nädalat enne hooaja algust on pompeyl nimekirjas 14 mängijat (kellest mitmed eesotsas Utaka ja Boatengiga peaks lahkuma)... ja noh, muidugi veel ladies.

No Florast kinga saanud mängijad saaks ju tasuta

fitti
28.07.10, 10:40
Ashdown iseenesest ju mängis viimases sõprukas.

Niipalju kui lugeda võib, siis saadeti ta hooaja lõpus nahhui ja nüüd suure hädaga võeti tagasi traialile, klubi nimekirjas ta ametlikult pole.

AaviK
28.07.10, 12:41
no igastahes Ibrahima Sonko tuli laenule neile.

_AI_
28.07.10, 12:52
no igastahes Ibrahima Sonko tuli laenule neile.

Ports võiks ju ManC farmiks hakata, champsis ju hea end vormis hoida ja 100 k naela eest nädalas peaga näkku saada. Mingi võlts-šeik ju seal möllas kah, kogemus täitsa olemas, huvi madalam liiga vastu kasvaks hüppeliselt kui seal Belly, Robinho ja Viera mööda muru veereks.

TheGunner
30.07.10, 18:05
JAMES SIGNS FOR BRISTOL CITY! (http://uk.eurosport.yahoo.com/30072010/58/championship-james-signs-bristol-city.html)

Päris suur pauk. Oli talle ju kosijaid ka Permier Leaguest.

"I've had offers to stay in the Premier League but it is more important that I play football - which I love - for the right club and be a family man.
See arvatavasti otsustavaks saigi.

Aga edu talle seal Bristolis! Tee palju häid tõrjeid. :)

rauulo
30.07.10, 20:21
Aga edu talle seal Bristolis! Tee palju häid tõrjeid. :)

Kink võiks talle puuri täis taguda ikka ;)

TheGunner
30.07.10, 20:32
Kink võiks talle puuri täis taguda ikka ;)

Seda küll jah! :p

fitti
19.08.10, 01:13
Jätkusuutlik majandamine (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/p/portsmouth/8925775.stm) on märksõnaks, mis viib Boatengi väikse kurviga Milani.

Väga mõistlik ärimudel. Näiteks manku oleks võinud seda kasutada oma haisukassi ostmisel - lasknuks selle 7,4 milli maksta mõnel väikeklubil - nt mancityl, kellel praktiliselt ei ole ründajaid -, võtnuks siis poisi omale 10% palgaga hooajaks laenule ja kui paistnuks, et saab asjast asja, võinuks osta poisi paari milkuga päriseks.

budu
29.04.11, 23:06
Vladimir Antonov siis uus klubi omanik,tegemist siis tegelasega kes oli sportautosi tootva Spykeri üks omanikest ja nüüd siis mees kes üritab päästa Saabi!Tegemist siis inimesega kes üritab kõik mis persse läinud on ära päästa

Halb ründaja
29.04.11, 23:21
Vladimir Antonov siis uus klubi omanik,tegemist siis tegelasega kes oli sportautosi tootva Spykeri üks omanikest ja nüüd siis mees kes üritab päästa Saabi!Tegemist siis inimesega kes üritab kõik mis persse läinud on ära päästa

Sind on ka üritanud päästa ?

ChelseaFC
30.04.11, 01:29

Sind on ka üritanud päästa ?

Salvestatud

K Punkt
01.05.11, 00:22
http://www.psychologytoday.com/files/u162/laughing%20dog.gif

budu
01.05.11, 00:29
siin siis see asi kirjas kah.http://forte.delfi.ee/news/auto/paha-venelane-tuleb-ja-paastab-saabi-volgadest.d?id=44958643

Teiresias
01.05.11, 00:42
Palun muuta teema nimi Portsmouth FC-ks, see väike c on silmadele liiga valus praegu. Aitäh!

Nurmekas
29.11.11, 13:01
2011. aasta juunis ostis Vladimir Antonovile kuuluv Convers Sports Iniciatives (CSI) pärast kuudepikkusi läbirääkimisi Briti jalgpalliklubi Portsmouth FC.

Usbekk on nüüd Snorase eest vahi alla võetud. Jalgpallihuviline tegelane on ka Saabi fänn, mis on kahjulik, kui sa kavatsed pangast vasakule pandud rahade eest seda üle võtta.
Nupp ka. (http://www.ap3.ee/article/2011/11/27/vladimir-antonov-pangad-autod-ja-jalgpall)

budu
29.11.11, 13:31
2011. aasta juunis ostis Vladimir Antonovile kuuluv Convers Sports Iniciatives (CSI) pärast kuudepikkusi läbirääkimisi Briti jalgpalliklubi Portsmouth FC.

Usbekk on nüüd Snorase eest vahi alla võetud. Jalgpallihuviline tegelane on ka Saabi fänn, mis on kahjulik, kui sa kavatsed pangast vasakule pandud rahade eest seda üle võtta.
Nupp ka. (http://www.ap3.ee/article/2011/11/27/vladimir-antonov-pangad-autod-ja-jalgpall)

tüüp ju kohe vabastati.põhi süüdlane pidavat üks leedukas olema ja kuna ise palju leedus olnud siis tean,et iga leeduka näol on tegemist suht vargaga

Daz Booob
29.11.11, 19:11
voodoo (http://www.guardian.co.uk/football/2011/nov/29/portsmouth-parent-company-administration)

fitti
30.11.11, 12:48
tüüp ju kohe vabastati.põhi süüdlane pidavat üks leedukas olema ja kuna ise palju leedus olnud siis tean,et iga leeduka näol on tegemist suht vargaga

Mida sa sööd, budu, et sa selline idioot oled? Liiga palju arbuuse või?

budu
30.11.11, 13:24
Mida sa sööd, budu, et sa selline idioot oled? Liiga palju arbuuse või?

ma ei tea mis nüüd sulle küll ei meeldinud aga isegi leedukad nimetavad teisi leedukaid varasteks.Ja mul on endal kogemusi Leedus kuidas asjad kaduma lähevad.Kui sa ise ikka udu oled siis soovitan süüa arbuusi!Tundub,et sul ei ole seal ka kõik kõige paremas korras!

fitti
30.11.11, 14:02
ma ei tea mis nüüd sulle küll ei meeldinud aga isegi leedukad nimetavad teisi leedukaid varasteks.Ja mul on endal kogemusi Leedus kuidas asjad kaduma lähevad.Kui sa ise ikka udu oled siis soovitan süüa arbuusi!Tundub,et sul ei ole seal ka kõik kõige paremas korras!

no comments. mul on sulle auhind juba valmis.

Rein
30.11.11, 14:31
no comments. mul on sulle auhind juba valmis.

Isiklik leedukas :)?

Jasper
30.11.11, 17:07
nüüd läks mandariin ninna.

AaviK
16.02.12, 23:37
seriously, wtf - http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17067079

laas
17.02.12, 01:33
seriously, wtf - http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/17067079

Särgisponsor on väga paslik...

mcnamara
17.02.12, 15:40
Pompey ei tohiks seekord vaid -10 punktiga pääseda. Tõenäoliselt visatakse korraga tabeli lõppu.

H.M Murdock
17.02.12, 18:27
miskurat. conference'i ära, staadioni pind kinnisvaraks, uus plats kuskile linna piirist 15milli ja hakkaku sealt tulema. kui palju ja sitasti võib raha kantida.

budu
13.07.12, 13:23
Portsmouthi ähvardavad 10 miinus punkti. Kas kukkumine saab jätku?

Kenny's Heroes
23.07.12, 16:54
Portsmouth administrator Trevor Birch has warned that the club could be liquidated within the next fortnight.

Kui kohe midagi drastilist ette ei võeta, ongi kõik. Ei tea, kõik mingigi palgaga mängijad maha äraida/lahti lasta? Ilge supp.

budu
23.07.12, 21:03
Postimehe link ka siia.http://sport.postimees.ee/916550/nelja-aasta-tagune-inglismaa-karikavoitja-on-likvideerimise-aarel/

nismo44
10.08.12, 14:28
Täna siis nõustus viimane põhimeeskonnas arvel olev mängija Liam Lawrence klubist lahkuma ning nüüd on suur võimalus, et Portsmouth FC pääseb likvideerimisest.