PDA

View Full Version : Valeri Karpini tegemised Real Sociedadis

kaala
27.08.03, 19:19
niisiis, pidasin vajalikuks teha uus teema Valeri Karpini koduklubi kohta. viimase mängu kohta saate lugeda siit (http://www.realsociedad.com/caste/home/real.asp?menu=060102). kahju, Sociedad sai küll pähe aga teinekord läheb paremini:õnnelik:
karpin vahetati 75 min. välja

Glazza
27.08.03, 19:30
Issanda loomaaed on ikka jube-jube

fitti
27.08.03, 19:33
võiks ju kaala kohta palju öelda....aga vat ei viici..

Robinho
27.08.03, 20:32
Sociedadi teema peaks ju kuskil Hispaania foorumi alla pesitsema, mille mingid gloryhunterid tegid.

Jaan
27.08.03, 21:07
Originally posted by Robinho

Sociedadi teema peaks ju kuskil Hispaania foorumi alla pesitsema, mille mingid gloryhunterid tegid.

Tule taevas appi!!! Madriidi Reali noorf2nn kutsub teiste klubide poolehoidjaid gloorihanteriks!

Robinho
27.08.03, 21:21
Originally posted by Jaan

Tule taevas appi!!! Madriidi Reali noorf2nn kutsub teiste klubide poolehoidjaid gloorihanteriks!
Mina ei ole Real Madridi fänn! Kuidas ma siis peaks kutsuma inimest, kes avas Sociedadi teema? Enne Sociedadi imelist teekonda La Ligas ei huvitanud Real kedagi.

Epic
27.08.03, 21:44

Originally posted by Jaan

Mina ei ole Real Madridi fänn!

Ohhoo...millal see ära otsustati?

fitti
27.08.03, 22:06
Mina ei ole Real Madridi fänn! .

mis sul on siis madridiga niisama vabasuhe jah?:P

Robinho
27.08.03, 22:11
Originally posted by Epic
Ohhoo...millal see ära otsustati?
Kantonaa, ma olen lihtsalt Real Madridi poolehoidja, toetaja. Aga mitte fänn. Üldiselt pole see nagu teemaks siin.

Epic
27.08.03, 22:15
poolehoidja, toetaja aka fänn ;)

Robinho
27.08.03, 22:16
Originally posted by fittibaldi

Mina ei ole Real Madridi fänn! .
mis sul on siis madridiga niisama vabasuhe jah?:P
No strings attached.:P

Robinho
27.08.03, 22:18
Kategooriliselt keeldun fänn olemast. Fänlus on hoopis midagi muud. Ma lihtsalt naudin telekast Madridi pallivõlurite mängu. Kas ma pean kohe fänn olema? Minu arust mitte. Aga veelkord, minu suhe Real Madridiga ei peaks siin teemas arutusel olema.:)

kaala
27.08.03, 23:20

Kategooriliselt keeldun fänn olemast. Fänlus on hoopis midagi muud. Ma lihtsalt naudin telekast Madridi pallivõlurite mängu. Kas ma pean kohe fänn olema? Minu arust mitte. Aga veelkord, minu suhe Real Madridiga ei peaks siin teemas arutusel olema.:) loe jalgpallihaiglast (http://www.jalgpallihaigla.ee/) mis tähendab fännieetika (http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=/Jalgpallihaigla/fannieetika)

eston maravilha
28.08.03, 15:55

fänn ei võrdu toetaja..

eston maravilha
28.08.03, 15:56

Kategooriliselt keeldun fänn olemast. Fänlus on hoopis midagi muud. Ma lihtsalt naudin telekast Madridi pallivõlurite mängu. Kas ma pean kohe fänn olema? Minu arust mitte. Aga veelkord, minu suhe Real Madridiga ei peaks siin teemas arutusel olema.:)

siis sa oledki ju fänn mitte toetaja nagu sa ennast ise lahterdad

Silver
28.08.03, 16:40
Asi muutub väga keeruliseks :P

Robinho
28.08.03, 16:46
Originally posted by treze
Asi muutub väga keeruliseks :P
Minu jaoks ka. Defineerige siis kes on fänn ja kes toetaja.

Pealik
28.08.03, 16:47
Positiivne on vähemalt see, et kogu see arutelu siin offtopic ei ole.:P

Peku
28.08.03, 19:06
tegelikult on see ju täiesti õige teema: valeri karpin - eestlane välismaal, geniaalne!:doh:

winnie
29.08.03, 14:12
Õigem oleks - Eesti Vabariigi kodanik välismaal.
Rahvus on meie vabariigis iga inimese isiklik asi.
Kuid Karpinil on tõesti ka eestlastest esivanemaid.

kaala
29.08.03, 19:48
nii.järgmine mäng sociedad`l on võõrsil espanyol`ga. 30-ndal augustil siis:doh:
no loodame et tuleb võit kuid ega espanyol kerge vastane pole:)

Pätu
31.08.03, 12:46
Räägi Hispaania liigaga seonduvat omas kodus või seal teise teema all tont (aka kaala)

vaikiv mees
31.08.03, 14:55
http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2445
Karpinist kui eestlasest nii jutum2rkidega kui ilma on siin t6esti 1 teema juba olemas(<-), kui on soovi n2it. Real Sociedadi p2rast see teema yldse alles j2tta, siis hisp.liiga all

kaala
31.08.03, 19:52
Originally posted by Pätu

Räägi Hispaania liigaga seonduvat omas kodus või seal teise teema all tont (aka kaala) kule pätt sina ära virise.et ei või nüüd siin teema all karpinist enam rääkida ka jah?.idi.siin räägitakse nagu rooba koduklubi, operi koduklubi ja paljude teiste välismaal palka teenivate eestlaste koduklubi tegemistest.
ps! oleme sõbrad edasi:)

kaala
31.08.03, 23:26
Originally posted by zoolazorts

Originally posted by kaala

et ei või nüüd siin teema all karpinist enam rääkida ka jah?.idi.siin räägitakse nagu rooba koduklubi, operi koduklubi ja paljude teiste välismaal palka teenivate eestlaste koduklubi tegemistest.

Kuule kanaaju, Karpini isa on rahvuselt venelane, ema on igatpidi venelane, Eestimaa pinnalt kolis ta ära ca 16 aastat tagasi, olles ise alles 18-aastaseks saanud. Kust otsast ta sulle praegu eestlast meenutab (peale kodakondsuse). Ja sa võrdled teda Rooba ja Operiga... nojah vabandan võtan sõnad tagasi:).karpin pol jah eestlane.teinekord olen tähelepanelikum:doh: