320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

deisler

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    deisler

    kus klubis too nox mängib?

    #2
    too nox nagu sa teda nimetasid, mängib hooaega suht koht tagasihoidlikult alustanud Herthas.
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #3
      Jep, Herthas. Enem oli Mönchenggladbachis, kui mälu ei peta. Kuid peale relegetsiooni ostis Hertha Berlin ta ära.

      Kommentaar


        #4
        Mis me nyyd vanast teemast üles puhume ,aga igax juhux mainime siin inglise vutisõpradele ,et tulevikus on selle mehe nie taga FC Bayern kirjutatud.Seda siis juuni kuust.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'deisler\'

          Kahjuks on vigastused (viis opp`i viie aasta jooksul) vaimu ära muserdanud.Väidetavalt on `Bastil depressioon ja temaga tegelevad psühholoogid.Väega kahju,Deislerist võiks ju saada Saksa oma Beckham.
          See haigus tuli küll ootamatult,just siis kui mäng hakkas poisil minema.Aga asi tundub tõsine olevat.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'deisler\'

            Nuvot see pagana depressioon on jalgpallurite puhul üks asi, millest ma aru ei saa. TMV, teed asja, mis meeldib, saad pappi rohkem kui asi väärt on - no mis depressioonist me räägime? Eriti veel koondislase puhul. Oleks, et töötu söekaevur, kellel on naine ja kolm last, siis saaks aru, et depressioon. Okei, ma saan aru, kui on pinged eraelus, see on enam kui mõistetav, kõigil juhtub. Aga et see mängimist väga segaks...
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'deisler\'

              Originally posted by Jaan


              Nuvot see pagana depressioon on jalgpallurite puhul üks asi, millest ma aru ei saa. TMV, teed asja, mis meeldib, saad pappi rohkem kui asi väärt on - no mis depressioonist me räägime? Eriti veel koondislase puhul. Oleks, et töötu söekaevur, kellel on naine ja kolm last, siis saaks aru, et depressioon. Okei, ma saan aru, kui on pinged eraelus, see on enam kui mõistetav, kõigil juhtub. Aga et see mängimist väga segaks...
              No kle, kui sa pead ikka iga 3-4 päeva tagant olema tippvormis, siis on selge mix mõni mees murdub. See pinge, mis tippspotlaste eluga kaasneb on ikka tohutud ja pole üldse imestada kui mõni mees vajab lihtsalt puhkust, et oma peas asjad korda ajada, eriti kui tegu on veel suhteliselt noore mängijaga nagu Deisler. Anname mehele aega, olen kindel, et temast saab aastate möödudes vääriline partner Ballack\'le Saksamaa koondises.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'deisler\'

                Ma usun,et Deisler peaks esmaspäevases sõpruskohtumises Qatar Dream Team´i vastu väljakule jooksma

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'deisler\'

                  Kas sa eelmiste postituste kuupäeva ka ikka vaatasid???

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'deisler\'

                    Tore,et mees on depressioonist üle saanud....mis puutub siia kuupäev?oleks siis tegu mingi teemavälise jutuga.Ei taha,ära loe

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'deisler\'

                      Siin võiks märkida, et Sebastian mängis reedel Bayerni amatööride eest ja viis münhenlased 1:0 juhtima 31. minutil 3:1 võidumängus Kickers Offenbach üle.

                      Kommentaar


                        #12
                        Sel teemal lasub küll päris korralik tolmukiht, aga asi on seda väärt: Sebastian Deisler andis Tagesspiegelile oma esimese põhjaliku usutluse pärast karjäärilõppu. Haruldane lugemine vutitööstuse varjuküljest ja ühe mehe suutmatusest sellega toime tulla.
                        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                          Sel teemal lasub küll päris korralik tolmukiht, aga asi on seda väärt: Sebastian Deisler andis Tagesspiegelile oma esimese põhjaliku usutluse pärast karjäärilõppu. Haruldane lugemine vutitööstuse varjuküljest ja ühe mehe suutmatusest sellega toime tulla.
                          Keegi viitsib mingi lühikokkuvõtte teha? Ei saa aru saksa keelest
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar

                          Working...
                          X