320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Cm00/01 netis mängimine kas on võimalik (omavahel)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cm00/01 netis mängimine kas on võimalik (omavahel)

    kuidas ja kas saab cm 00/01 omavahel võrgu vahendusel mängida???

    #2
    Replying to Topic \'Cm00/01 netis mängimine kas on võimalik (omavahel)\'

    ikka saab licalt 1 peab olema host (see kes siis mängu teeb) see valib network play ja seal create new network game vms. ja siis kui tal ära loadib siis näeb oma IP\'d mille ta peab sulle andma ja siis paned join network game ja sina üles kirjutad ip ja vajutad next , siis peaxidki mängus olemavõi siis kui teil on arvutid licalt omavahel ühendatud siis 1 koostab mängu ja kui see valmis siissa näed tema tehtud mängu nime kui seal kui paned join network game.

    Muidugi see üle neti hostimine ei pruugi igalühen töödata nt. ma ise ka hostida ei saa aga joinida saan.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Cm00/01 netis mängimine kas on võimalik (omavahel)\'

      peab olema 256 kb/s või kiirem ühendus,sest minulgi ADSL kodu (128kb/s) ja ei saa hostida
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Cm00/01 netis mängimine kas on võimalik (omavahel)\'

        Asi ei ole mitte kiiruses, vaid selles, et sul on ilmselt fire-wall peal (ADSL-il tavaliselt).

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Cm00/01 netis mängimine kas on võimalik (omavahel)\'

          Ja teine asi veel see, et jagatud võrgu puhul ei saa hostida.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Cm00/01 netis mängimine kas on võimalik (omavahel)\'

            jüriööl on siis minu põhjus õige sest 256kbs ületab kindlalt mul aga jah mul on jagatud nett ja saan hostida ainult omavahel (st võrgusiseselt)

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Cm00/01 netis mängimine kas on võimalik (omavahel)\'

              kas keegi veel mängiks netis??? joiniks hea meelega. ajaks mingi suure kamba ka kokku.

              Kommentaar

              Working...
              X