PDA

View Full Version : Stoke City

Leheküljed : [1] 2

Chuck Norris
15.09.03, 19:11
Uus Topic on avatud. Kõik jutud Stokest SIIA!!! :õnnelik: :õnnelik:

ethan
15.09.03, 21:26
Selline klubi vist on olemas jah. Ma olen ka mingist Tranmere\'st kuulnud, aga rohkem tõesti ei tea.

eston maravilha
15.09.03, 21:56
if they are so bloody good why the fuck are they rotting away at divison 1??

kamraad
15.09.03, 22:00
OT: Chuck Norris on ikka tõeliselt sitt näitleja.. :)

H.M Murdock
15.09.03, 22:05
Originally posted by kamraad

ot2: nagu ka van damme ja kõik teised karateekadest näitlejad:D

mjkk
15.09.03, 22:05
Äkki kulla, korralvalvur Walker, teeksid jutuga ise ikka otsad lahti? :keel4:

woodoo
15.09.03, 22:41
Kas see on see meeskond mille omanikuks on islandi kalurid?

ethan
15.09.03, 23:01
Originally posted by woodoo

Kas see on see meeskond mille omanikuks on islandi kalurid?

peaaegu.

C.Norris polegi otseselt näitleja, pigem seesamune... löögikunsti mitmekordne maailmameister. Aga jah, näitlejana ikka kohutav.

woodoo
15.09.03, 23:19
Huvitav,palju selline mansa maksta võiks,kui tuleb isu osta? Pohlakul on ju ka mingi idee omada mansa Inglismaal.Rääkis mingist Bristoli meeskonnast(vist oli Rovers).
ETV oleks võinud enne euro hääletamist teha reklaami kus kogu Bristol pursib eestit ja jeesuse pildid oleks ühe karvase mehega kahtlaselt sarnased.

vello99
15.09.03, 23:56
Originally posted by H.M Murdock

Originally posted by kamraad

ot2: nagu ka van damme ja kõik teised karateekadest näitlejad:D

Mis asja, võrdleme Brüsseli muskleid klassikuga.:( Muuseas \"MIA\" on kinokunsti suuremaid zedöövreid. Ja kus nüüd Fellinid tuli Chucki näitlejaoskusi kritiseerima.

P.S. Stoke teemasse niipalju, et klubil on õnnestunud omandada Ade Akibyini, mängija, kes nii mitmeski küsitluses on tunnistatud kõige halvemaks mängijaks, kes kunagi Premiershipis on mänginud. Siis oli ta küll vist Leicester, kui ma õieti mäletan...

vello99
16.09.03, 00:05
Originally posted by woodoo

Huvitav,palju selline mansa maksta võiks,kui tuleb isu osta?

Islandlased ostsid 66 % Stoke\'ist 3,5 milli naela eest. Aga see oli ka jalgpalli majanduslikul kuldajal, praegu peaks kõvasti odavamalt saama. Nt. Sunderlandi 100 % aktsiate ostmiseks kuluks praegu kuskil 4,5 milli naela jagu, siis muidugi natuke tuleks ka lisaks investeerida võlgade katteks. Ei oleks välistatud, et mõne klubi saaks praeegu formaalselt sama hinnaga nagu BMW ostis Roveri autotehase, s.t. 1 naelaga. Võlgade tasumine on muidugi lisajutt...

Jux
16.09.03, 17:28
Niipalju köhiksin siia teemasse, et täna võõrustab seesamas Norrise lemmik Stoke City palju armastatud-vihatud Sunderlandi.

Loodan, et Poom seljatagust prügiseks ei tee! :)

Chuck Norris
16.09.03, 18:20
The Potters are wild and they wat to kick some butts. Hoia alt Sunderland Potterid tulevad. Ed de Goey seljatagune jääb selles mängus puhtaks, vastupidiselt opponentide väravavaht Poom peab palle oma seljatagant ära hakkama korjama. Hoos oleva Carl Asabat \"Mustad Kassid\" peatada ei suuda, täna Stoke´i eest debüteeriv Ade Akinbiyi peaks meeskonnakaaslasi motiveerima. Tuleb hea õhtu, tuleb STOKE´I õhtu!!!!

COME ONE STOKE!

aiFo
16.09.03, 18:29
Originally posted by vello99

P.S. Stoke teemasse niipalju, et klubil on õnnestunud omandada Ade Akibyini, mängija, kes nii mitmeski küsitluses on tunnistatud kõige halvemaks mängijaks, kes kunagi Premiershipis on mänginud. Siis oli ta küll vist Leicester, kui ma õieti mäletan...

:) tänase 6htu taustal väärib vast mainimist t6siasi, et ilmselt oma elu ainsa värava:) l6i seesinane vennike just sunderlandi vastu aastat kaks tagasi... ja see oli siis ike kole pilt kyll...

kui mr akibyini omal ajal sama usinasti pallitrenni oleks teinud, nagu ta j6usaalis suuri raskusi t6stis, siis oleks tast vast isegi asja saanud jalgpallurina...

loodame parimat, et ade oma senist väravaarvet tänasel 6htul ei duubelda, muidu on häbi kyll...:) t6enäosust vähendab kuuldus, et p6hikooseisus tegelasel vähemalt asja pole täna.

ha\'way mackems!

aiFo
16.09.03, 18:34
Originally posted by Chuck Norris

The Potters are wild and they wat to kick some butts. Hoia alt Sunderland Potterid tulevad. Ed de Goey seljatagune jääb selles mängus puhtaks, vastupidiselt opponentide väravavaht Poom peab palle oma seljatagant ära hakkama korjama. Hoos oleva Carl Asabat \"Mustad Kassid\" peatada ei suuda, täna Stoke´i eest debüteeriv Ade Akinbiyi peaks meeskonnakaaslasi motiveerima. Tuleb hea õhtu, tuleb STOKE´I õhtu!!!!

COME ONE STOKE!

hmm... stoke\'i viimased mängud ei anna just p6hjust liigseks enesekimdluseks:P

safc\'i poole pealt on teatavad jamad paremkaitsega, kuhu ilmselt nihutatakse keskelt healy, samuti pole kindel stewarti kaasalöömine, kuna ta viimases mängus jalga vigastas. loodame paremat. 6htul siis raadiote taha mängu kuulama!:)

eston maravilha
16.09.03, 19:10
Originally posted by Chuck Norris

COME ONE STOKE!

ade akinibiyi ei suude küll ühtegi meeskonda paremini mängima motiveerida.. tema scoring record räägib enda eest...

ja kas \"come one\" polnud mitte faithlessi klubihitt paari aasta tagant??

larry261
16.09.03, 19:45
pange suu kinni, Stoke City on lahe meeskond.
ja sina f.....g aston villa fänn ära plaksuta suud niipalju.
muidu äkki akinbiyi õhtul koridoris noaga ootab:viha:

sicmic
16.09.03, 19:47
Originally posted by larry261

pange suu kinni, Stoke City on lahe meeskond.
ja sina f.....g aston villa fänn ära plaksuta suud niipalju.
muidu äkki akinbiyi õhtul koridoris noaga ootab:viha:

Sa võta parem ise oma vihatuure maha, kes teab(mina tean tegelikult...), mis sind vastupidisel juhul ootab.

Muideks, kui meeskond on lahe su arust, siis paned ehk rohkem rõhku asjaliku info edastamisele, või on seda liiga palju oodatud?

17
17.09.03, 00:21
Kahju kahju mäng läks SAFC-il käest ära.Ise kohtumist näinud ei ole, aga jälgisin kõikvõimalikest allikatest.Kahjuks pidi Mart oma puurist lausa 3 korda prahti koristama...

larry261
19.09.03, 15:37
stoke is the best

rohelineKonn
19.09.03, 16:52
mis puutub kvaliteetründajasse Akibynisse, siis ei ole ta vist premieri kõigi aegade siteim ründaja, vaid sittuselt teine. kõige sitem oli ikka Mikkel Beck.

küll aga oli ta mõnda aega CM\'i kõige ülehinnatum mängija

Chuck Norris
06.01.04, 15:56
toome stoke topicu jälle esirinda.
stoke cityl on läinud esimeses divisioonis tõusvas joones...loodame, et nad suudavad premiershipi tõusta!
GO POTTERS!!!!!

xKxAxPxUx
07.01.04, 16:07
Arvatavasti leidis see Kukk Norris endale foorumi seadete alt sellise avatari nagu Stoke City. Päris hea oleks nyyd selle klubiga fännlust alustada :D

skint
07.01.04, 17:07
Originally posted by xKxAxPxUx

Arvatavasti leidis see Kukk Norris endale foorumi seadete alt sellise avatari nagu Stoke City. Päris hea oleks nyyd selle klubiga fännlust alustada :D

Look who`s talking...

Hughes
08.03.04, 16:03
hea, et tuntakse huvi ka madalamate liigade vastu. damn juaniita pabul.

Võistkonnal on päris head võimalused kõrgliigasse tõusmiseks:
4.kohal olevast Sheff UTD-st jäädakse maha vaid viie punktiga.

Nii et GO STOKE
:)

eston maravilha
08.03.04, 16:21
Originally posted by Hughes

...damn juaniita pabul...

oh youre so funny a kes ta üldse on?? btw järgmiseks võiksid proovida stand-up komöödiat..

Chuck Norris
04.07.04, 01:13
Värisege te valencia peerud, 28. juulil tuleb teil tegemist meiega, sest siis mängivad Pottseppad hispaania meistritega.

manu me panime juba ükskord ahju, nüd on valentsia kord

C\'mon you boys come on Potters

Chuck Norris
10.09.06, 23:13
no bljätt...stoke ruulib ja tõstame teema üles, et saaksite siin potterite tegemiste üle arutada;)

Chuck Norris
10.09.06, 23:13
no bljätt...stoke ruulib ja tõstame teema üles, et saaksite siin potterite tegemiste üle arutada;)

eston maravilha
02.11.06, 00:26
lee hendrie for england

vaikiv mees
04.05.08, 19:04
nonii, nagu m6nikord juhtub, ei suutnud osa Stoke'i poolhoidjaid end talitseda ja teostasid promotsiooni tähistava pitch invasion'i juba enne tegelikku l6puvilet;) läks jupp aega enne kui viimane minut saadi ära mängida

Pidutseja2008
04.05.08, 19:21
Match Information
Stadium: Britannia Stadium, Estonia
Attendance: 26,609
Match Time: 14:00 UK
Referee(s): M Dean (Referee)

Ehh soccernet.comi-is oli selline asi siis, ehk selle järgi britannia stadium asub Eestis :D
http://soccernet.espn.go.com/match?id=221042&cc=5739&league=ENG.2

Chuck Norris
04.05.08, 22:25
No Raiped!!
Kes tõusis koorekihi hulka?!! KES?!
STOKEEEE!!!
GO POTTERS!!!

Täna tuleb piduuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

estone
04.05.08, 22:33
Super! Lõpuvile kõlades täitus roheline väljak punavalgetriibulistega...:) edu PL

budu
04.05.08, 22:38
Super! Lõpuvile kõlades täitus roheline väljak punavalgetriibulistega...:) edu PL

vaadake et Derbyt tegema ei hakka!!!!

eston maravilha
05.05.08, 12:26
sa vaata, et bolton derbyt ei tee

Chuck Norris
18.05.08, 21:29
vaadake et Derbyt tegema ei hakka!!!!

Metsloomad hoidku oma suud kinni!!
bolton my ass
samasugune saast nagu seda on port vale! Rõve hakkab...

budu
28.05.08, 00:02
Metsloomad hoidku oma suud kinni!!
bolton my ass
samasugune saast nagu seda on port vale! Rõve hakkab...

kui vaid sinu peale mõelda siis tahab kõik see õlle välja tulla.eks uuel hooajal vaatame kel hakkab rõve ja kel mitte

aiFo
28.05.08, 12:27
No Raiped!!
Kes tõusis koorekihi hulka?!! KES?!
STOKEEEE!!!
GO POTTERS!!!

Täna tuleb piduuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

No offence, aga nii remarki korras -- meeskond, kus üheks parimaks mängijaks on Liam Lawrence, ei saa väga pikka pidu pidada...

JanK
28.06.08, 17:46
Stoke City on huvitatud Gravesenist ja Gardnerist (http://www.soccernet.ee/news.php?id=20514)

budu
30.08.08, 19:54
Stoke city-l siis täna ei vedanud ja said 1-2 Borolt pähe kusjuures vastased lõid värava kindlast sulust

Bob_Loblaw
30.08.08, 21:07
Stoke city-l siis täna ei vedanud ja said 1-2 Borolt pähe kusjuures vastased lõid värava kindlast sulust

ema on sul kindlasti sulus, paremkaitsja mängis ta kindlalt sisse, Borol ei vedanud, et Tuncay varasemad võimalused suutis ära puterdada ja asja alles lõppu jättis.

budu
14.09.08, 19:59
täna sis stoke kaotas kodus evertonile 2-3,kuid seisul 1-2 tühistas kohtunik stoke värava, kuna äärekohtunik nägi viga mida kindlasti ei olnud.muidu oli mäng mõlemalt poolt suht võitluslik ja oleks võinud viigiga ikka lõppeda

ChelseaFC
14.09.08, 22:55
Delapi audid on nagu penaltid....

budu
15.09.08, 14:01
Delapi audid on nagu penaltid....

kas Delap oli see kes aute peaaegu väravasse viskas

kuuraa
15.09.08, 14:16
kas Delap oli see kes aute peaaegu väravasse viskas

jah, see sama.

eston maravilha
15.09.08, 14:38
olof mellberg võib ka audi väravasse visata

budu
15.09.08, 17:16
olof mellberg võib ka audi väravasse visata

Mis mudeli?

Slaava
19.10.08, 21:05
oi, kena mäng täna stoke city'lt
ma pole ammu juba nii ulmelist mängu näind :D

budu
19.10.08, 21:06
stoke city sai siis kodus väärtusliku võidu tabeli viimase spursi üle.eksitud pennu oli ikka tasemel aga stoke vääris täna võitu!!!!

keegi ludri kustutab kommentaare

17
19.10.08, 21:09
Poleks elu sees uskunud, et Stoke City mäng võib huvitav olla.. :D

rallikas
19.10.08, 21:09
Game of the Year Auhind tuleb kindlalt tänasele mängule ja sellist penalti mööda löömist pole mina varem kõrgetasemelises mängus näinud.

fitti
19.10.08, 21:11
Budu, sinu labiilne lämin ei ole kommentaaride nime väärt.

Aga mäng oli selle hooaja üks teravamaid elamusi. Loodetavasti keegi salvestas selle möödaläinud penalti koos Järvela õhuahmimisega.

acca
19.10.08, 21:12
Väga korraliku elamuse pakkus see mäng. Thumbs up.

Ch1ller666
19.10.08, 21:13
Penalti oli ikka suht ulme jah. Nagu 500 või mis see mäng oli oleks mänginud :)

präänik
19.10.08, 21:19

Aga mäng oli selle hooaja üks teravamaid elamusi. Loodetavasti keegi salvestas selle möödaläinud penalti koos Järvela õhuahmimisega.

Järvela oli ülim! :D Keegi pigistas teda vist :D:D:D

budu
19.10.08, 21:37

kui sul on minu vastu midagi siis ütle ,krt siin foorumis on veel rohkem läminat aga seda sa vist tähele ei pane.sa võid kõik ju ära kustutada kui see sulle rahuldust pakub ja mind see eriti ei heiduta

fitti
19.10.08, 21:59
kui sul on minu vastu midagi siis ütle ,krt siin foorumis on veel rohkem läminat aga seda sa vist tähele ei pane.sa võid kõik ju ära kustutada kui see sulle rahuldust pakub ja mind see eriti ei heiduta

Noonoo, ära kohe siis nutma hakka. Mul ei ole sinu vastu midagi, arenda ainult veidi enesekriitikat ja ära kirjuta siia foorumisse kõiki neid kümmet lauset, mis sa päeva jooksul välja mõtled. Kirjuta näiteks ainult pooled, aga kirjuta hästi! Ja läbu-sektor on ka alati lahti! Tšutšufrei!

Cule
19.10.08, 22:12
Loodetavasti keegi salvestas selle möödaläinud penalti koos Järvela õhuahmimisega.

Eile lõi Kieran Richardson ühe karistuslöögiga 3 korda posti.Huvitav mis hääli oleks Järvela selle peale teinud.

budu
19.10.08, 22:23
Eile lõi Kieran Richardson ühe karistuslöögiga 3 korda posti.Huvitav mis hääli oleks Järvela selle peale teinud.

järvela oleks õhku lennanud.aga kas sul ehk on ka linki anda sellest löögist?

Cule
19.10.08, 22:31
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1679286/

0:10-0:16

lorenzo
26.12.08, 17:21
tänase mängu (või ka vooru) konkurentsitult nõrgeim paeltesiduja on Fuller igatahes

Epic
28.12.08, 18:20
tänase mängu (või ka vooru) konkurentsitult nõrgeim paeltesiduja on Fuller igatahes

Üleüldiselt üpris kahtlane tegelane.

1514: RED CARD Stoke
Extraordinary. Ricardo Fuller is sent off for attempting to hit team-mate and captain Andy Griffin, who was turned by Cole for the equaliser

jyriöö
28.12.08, 20:44
1514: RED CARD Stoke
Extraordinary. Ricardo Fuller is sent off for attempting to hit team-mate and captain Andy Griffin, who was turned by Cole for the equaliser

Väga õrn bitchslapi üritus. Samas too suur ja kuri neeger ehmatas üleeile isegi Evansi ära, mis siis veel vaesest Griffinist ja veel enam punase andnud kohtunikust rääkida.

piimamees
31.01.09, 19:11
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/45432000/jpg/_45432651_beattie3_afp416.jpg

budu
11.04.09, 11:03
Stoke Cityl on täna võimalus Newcastle piinasin veel suurendada ning võidu korral oleks nende püsima jäämine suht koht kindel.

budu
11.04.09, 21:19
Delapil on oma isiklik pallipoiss kes kohe rätikuga palli kuivatab.

smörgåsbord
16.05.09, 04:21
1) http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_prem/8038286.stm:

Bruce: "Their manager Tony Mowbray has done a remarkable job this season."

2) http://www.stokecityfc.com/page/MatchPreview/0,,10310~1658878,00.html:

Bruce: "Their manager Tony Pulis has done a remarkable job this season."

otsustage ära, rsk.

---

edit: (teemast mööda, aga) treenerite (või BBC) ajukurrud on hooaja lõpuks ikka täitsa õhtal:

Hodgson: "But that won't be easy because we have Newcastle at home and Everton away and need four points from those games (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/f/fulham/fixtures/default.stm)."

Hogweed
17.05.09, 19:25
poleks uskunud stokelt sellist edu 11.koht neil siis praegu, ennustasin hooaja neile 20.kohta :)

Jose
17.05.09, 19:46
poleks uskunud stokelt sellist edu 11.koht neil siis praegu, ennustasin hooaja neile 20.kohta :)

Olen ka imestanud ,et kuidas Stoke on 11.kohal,lihtsalt öeldes hämmastav hooaeg neil olnud,kuigi punktide vahe on suhteliselt väike.

Chuck Norris
17.05.09, 23:13
Munniga pähe teile raisk!

Stoke!!!

kuuraa
27.08.09, 15:07
huth oleks küll korralik täiendus, edu stoke cityle!
delap on siiamaani kunn.

kuuraa
28.08.09, 19:18
samuti on meeskonnaga liitunud türklane tuncay borost.

karl54
29.08.09, 19:41
5 minutit veel ja tuleb järjekordne võit, ei tahaks uskuda, et Stoke see aasta väljakukkumise pärast peaks muretsema.

aiFo
29.08.09, 20:56
Sunderland Reject Team. Minge perse!

budu
09.09.09, 16:17
Tai jalgpallikoondise inglasest peatreener Peter Reid sõlmis lepingu Premier League`i klubi Stoke Cityga ning lahkub oma koondise peatreeneri ametikohalt.

Leping Tai jalgpalliliiduga lõpetati poolte kokkuleppel. Reid küll kaalus võimalust jätkata Tai koondise lootsina ka Stoke City eesotsas olles, ent Tai jalgpalliliit välistas selle võimaluse.

"Ta soovis küll jätkata paralleelselt kahte tööd, aga me ei saanud seda lubada. See olnuks võimatu," teatas Tai jalgplalliliit oma avalduses.

Kunagi ka Inglise koondist mängijana esindanud 53-aastane Peter Reid jõudis Tai koondisega töötada kõigest 2008. aastast. Enne juhendas ta Coventry City, Leeds Unitedi, Sunderlandi, Manchester City ja Inglismaa U-21 koondiseid.

$$$
09.09.09, 17:47
debiilne, senine treener on nii halba tööd teinud jh?

Martin
09.09.09, 18:08
debiilne, senine treener on nii halba tööd teinud jh?

Kriit. Terav. Pakis. Käib mõlema kohta, kuigi budu on selle teksti varastanud.

Ja taustaks võiks lugeda seda: http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=674458&sec=global&cc=5739

Chuck Norris
08.01.10, 18:19
No mida kuradit?! Kas väiksel lapsukesed kardavad lumes mängida?
Kuradi titekari ma ütlen! Andke mulle 50 tuhhi nädalas, lähen mängin parem ise.

Potters Potters! We Are The Potters! Stoke Stoke!

Bob_Loblaw
08.01.10, 19:30
asi pole väljakutes vaid väljaku ümbruse ohutuses.

Max313
08.01.10, 23:56

Andke mulle kasvõi viis sotti, ma mängiks heameelega.

Kasper
08.01.10, 23:57
Ma mängiks tasuta ka...

Nohik
09.01.10, 02:37

Asi pole väljakus voi mängijates vaid selles, et UKs on teed umbes jne. Osad inimesed ei saa majast väljagi...

Jasper
09.01.10, 11:08
Asi pole väljakus voi mängijates vaid selles, et UKs on teed umbes jne. Osad inimesed ei saa majast väljagi...

Selle vastu on lumelabidad.

Rein
09.01.10, 11:16

Chuck Norrise vastu ei saa keegi.
Sa olevat isegi lõpmatuseni arve loendanud, kaks korda isegi !!!

Kasper
09.01.10, 14:40
Mõtlesin siis, et vaatan, kui hull see asi seal siis on ja mis ma teada sain? Sulailm, lund on valdavalt mingi 10 cm'i, mõnes kohas rohkem, mõnes kohas vähem ehk tegelikult nii suures hulgas mängude edasilükkamine küll vajalik poleks... Okei, saan aru, et nad pole harjunud lumega ja nii, aga kammoon ega tegu mingi Egiptusega ei ole, tegu on Inglismaaga...

Bob_Loblaw
09.01.10, 15:21
Mõtlesin siis, et vaatan, kui hull see asi seal siis on ja mis ma teada sain? Sulailm, lund on valdavalt mingi 10 cm'i, mõnes kohas rohkem, mõnes kohas vähem ehk tegelikult nii suures hulgas mängude edasilükkamine küll vajalik poleks... Okei, saan aru, et nad pole harjunud lumega ja nii, aga kammoon ega tegu mingi Egiptusega ei ole, tegu on Inglismaaga...

ma ei tea kui vettpidav see teooria on, aga teed staadiumile, tribüünid ja staadiumi ümbrus peavad siiski ohutud olema. Inimohvreid küll ei tule õnnetuste korral, aga kohtuasju küll ning kellel neid on vaja.

Saarlane
09.01.10, 16:42

Lombid on niigi tavaliselt sama sügavad ju.

Chuck Norris
09.01.10, 20:13
Chuck Norrise vastu ei saa keegi.
Sa olevat isegi lõpmatuseni arve loendanud, kaks korda isegi !!!

Mida sa keigar kargad siin?
Muide, sa unustasid mainida, et oled Austraalias!
Mine oma pepusõpradest pleikaritega randa päikest võtma, kuradi geelipedest värd!

NOT
09.01.10, 20:22

Inglased üldse imelikud, sutsu on lund maas ja neile öeldakse, et jääge palun koju. ffak nad ei oska siis libeda peal kõndida ka enam ? :D krt tulgu Eestisse

kuuraa
09.01.10, 20:47
Mida sa keigar kargad siin?
Muide, sa unustasid mainida, et oled Austraalias!
Mine oma pepusõpradest pleikaritega randa päikest võtma, kuradi geelipedest värd!

üks õige stoke city fänn räägibki nii, that's my boy!

Nohik
09.01.10, 23:21

Päriselt ka Inglismaal ei saja igal pool iga aasta lund. Vaata sky newsi ja ütle mitu korda lumesahke näed :D. Ainult soola panevad teedele.

Üks kooli direktoritest näiteks pohjendas, miks kool kinni oli pandud kui üks teine lähedal oli avatud: "Keda teie arvates kohtusse kaevatakse kui keegi minu koolis peaks libastuma ja kukkuma?".

Kasper
10.01.10, 00:10
Päriselt ka Inglismaal ei saja igal pool iga aasta lund. Vaata sky newsi ja ütle mitu korda lumesahke näed :D. Ainult soola panevad teedele.

Üks kooli direktoritest näiteks pohjendas, miks kool kinni oli pandud kui üks teine lähedal oli avatud: "Keda teie arvates kohtusse kaevatakse kui keegi minu koolis peaks libastuma ja kukkuma?".
Eestis ka mitte, aga jah, see selleks, kultuur on erinev...

Chuck Norris
10.01.10, 15:59
You can shove your Yorkshire puddings up your arse
Sideways!

supermario
24.01.10, 17:15
kas delap mängib kossu ka kuskil kõvemal tasemel või? ennem igat viset teeb palli kuivaks nagu mingi kuradi keegli mängija..

allars
24.01.10, 18:46
Ta peaks olema endine odaviskaja.

Aílton
24.01.10, 23:10
Sidibe oli kunn, Fuller samuti. Näidati Wengerile koht kätte.

olegtoivo
24.01.10, 23:28
Tõsijutt, Wenger on paika pandud. Täiesti müstika kuidas Arsenal Stokest liigatabelis 9 kohta kõrgemal asetseb.

Converse
25.02.10, 11:13
Tuncay värav oli suurepärane. Väga suurepärane.

keenjus250
25.04.10, 19:35
Sörensen viidi kanderaamiga minema, loodame et midagi tõsist pole. Stokel ja taani koondisel oleks teda hädasti vaja, pealegi mm tulemas.

Heku
25.04.10, 20:02
Sörensen viidi kanderaamiga minema, loodame et midagi tõsist pole. Stokel ja taani koondisel oleks teda hädasti vaja, pealegi mm tulemas.

Õlas mingi luumurd siiski. Vähemalt kommentaatorid said sellist infi.
Kahtlane värk tegelikult. Kalou sai ainult vasta näppe tall pihta aga tõmbas kuidagi õla ära vist

elevant
25.04.10, 21:06
Õlas mingi luumurd siiski. Vähemalt kommentaatorid said sellist infi.
Kahtlane värk tegelikult. Kalou sai ainult vasta näppe tall pihta aga tõmbas kuidagi õla ära vist

elbow=küünarnukk

M1kker
25.04.10, 21:08
Minu streami kommentaatorid ütlesid dislocated shoulder, ning shoulder on teadupärast õlg. Kahju muidugi, väga underrated väravavaht.

Heku
25.04.10, 21:22
elbow=küünarnukk

njah... jäi meelde, et kuulsin shoulder.. siiski vast jah oli elbow

raz
25.04.10, 21:25
Soccernet.com:

Sorensen was injured trying to prevent Kalou from scoring and is understood to have fractured his elbow - an injury which, if confirmed, could keep him out of the World Cup finals.

budu
26.04.10, 00:09
kes seal vahetusest sekkus ega ometi mõni andorra või mõne teise miniriigi väravavaht?

eesticristiano
26.04.10, 00:13
kes seal vahetusest sekkus ega ometi mõni andorra või mõne teise miniriigi väravavaht?

Stoke'l tuli vahetusest sisse Bosnia & Hertsegovina väravavaht :)

Katk
12.08.10, 00:25
STOKE CITY have today smashed their transfer record by completing the £8 million capture of Sunderland striker Kenwyne Jones. (http://www.stokecityfc.com/page/NewsDetail/0,,10310~2119027,00.html)

futbolidipaul
07.09.10, 09:29
http://sport.postimees.ee/?id=309328 Stoke peaks uurima asja. Neil on juba inimene ees, kes saab aidata sisse elada

Chuck Norris
11.09.10, 21:41
No türademaa!

St_Oliver
14.09.10, 01:05
Stoke - Aston Villa 2-1

Ilus mängu lõpp Stoke poolt vaadatuna. Jones toksas peaga sisse 80'ndal minutil. Stoke surus ikka korralikult. Villa mängis kontratega, mis endast erilist ohtu ei kujutanud. Lisaaja alguses oli Stoke'il ka karistuslöök, aga mingi imbetsill saatis palli kõrge kaarega ülemisele tribüünile. Pulis oli ka lõpus üsna närvis. Veepudelid lendasid ja suust tuli igast roppu värki (tõonäoliselt). Aga lõpp hea kõik hea. Viimane rünnak, nihelesid seal korralikult ja läbi ussim...i said palli väravasse. Huthi nimele kanti viimane puude, ehk siis väravapuude.

Stoke sai nüüd ka lõpuks oma nullisüütusest lahti. Ning Aston ei tohiks selliseid mänge ära anda, kui tahavad esinelikusse pääseda.

17
14.09.10, 01:30
Arvestades seda, millest viimase värava toonud karistuslöök tuli, siis.. aa öeldakse ikka, et õnn soosib tugevamaid v nii :)

vincent
14.09.10, 02:18
Ning Aston
http://i292.photobucket.com/albums/mm30/7SlotFever/Animated/headslap.gif

ei midagi isiklikku, kuid mis jabur komme see on siia viimasel ajal tekkinud? muudkui astonid ees ja liverid taga.

futbolidipaul
14.09.10, 09:17
Ma ei kuulanud eriti hoolikalt, aga miks Pulis hilines mängule?

Muidu on Stoke mäng ikka väga ebastabiilne. Kord on ohtlikud rünnakul ja siis paar rünnakut täiesti peata kanad. Kaitse, mis peaks olema ju nende või leival, oli ka nagu hunnik ... noh ... jälle peata kanu. Ainukene jama oli see, et Villa ei suutnud ära realiseerida.

elevant
14.09.10, 09:22
Ma ei kuulanud eriti hoolikalt, aga miks Pulis hilines mängule?

Lugesin eile kuskilt, et tal suri ema ära. Võibolla on see põhjus.

St_Oliver
14.09.10, 22:25
http://i292.photobucket.com/albums/mm30/7SlotFever/Animated/headslap.gif

ei midagi isiklikku, kuid mis jabur komme see on siia viimasel ajal tekkinud? muudkui astonid ees ja liverid taga.

Ise juba tükk aega kasutanud selliseid lühendeid, samuti on need üsna levinud ka minu tutvusringkonnas (eeldusel et tegemist jalkahuvilisega). Ei mõtle selle all midagi halba. Tegemist nn lühenditega. Toon siinkohal paar näidet:

Arsenal - Arse
Aston Villa - Aston
Sunderland - Sunder

A, ja mis puutub viimasesse posti, siis:
"Pulis travelled back from south Wales after spending the day with family following the death of his mother earlier in the day, arriving just after kick-off."

olegtoivo
14.09.10, 23:37
See Sunder ja Aston on pigem mingi tutvusringkonna kodukootud vaimusünnitis. Aston Villat kutsutakse lühendatult siiski lihtsalt Villaks ja Liverpooli Pooliks mitte Liveriks, aga noh kui endale meeldib siis lase aga käia. Ei tasu lihtsalt imestada kui mõni vanem tegelane imestusest pead vangutab.

Wingback
15.09.10, 17:36
Ise juba tükk aega kasutanud selliseid lühendeid, samuti on need üsna levinud ka minu tutvusringkonnas (eeldusel et tegemist jalkahuvilisega). Ei mõtle selle all midagi halba. Tegemist nn lühenditega. Toon siinkohal paar näidet:

Arsenal - Arse
Aston Villa - Aston
Sunderland - Sunder

http://www.gogaminggiant.com/wp-content/uploads/2010/07/facepalm.jpg

Nohik
15.09.10, 17:48

Arsenal - Arse
Aston Villa - Aston
Sunderland - Sunder

Arsenal on perse? Omad fannid kutsuvad ise ka klubi nii siis sinu tutvusringkonnas?

vello99
21.09.10, 15:04
Arse või A'nal on selle klubi hüüdnimi juba aegade algusest olnud...

Nohik
21.09.10, 22:09
Arse või A'nal on selle klubi hüüdnimi juba aegade algusest olnud...

oleneb mis klubi toetad. Tottenham - Spuds.

maamesilane
26.09.10, 21:29
Jones lõi vanade kamraadide toetuseks jälle värava! Sunderlandilt plusspunktid!

budu
14.11.10, 11:20
Stoke võitis pooli 2-0.ise kahjuks mängu ei näinud aga rahvas räägib,et Rory Delap on hullu jälle pannud!?

xrip55
04.01.11, 23:12
Mõnd head striiimi ?

Wingback
21.01.11, 23:54
If there was such a body as the Society for the Promotion of Footballers in a Positive Light (the name might need a little work), it would have disbanded this week after Stoke winger Jermaine Pennant left his expensive Porsche at a train station for five months because he forgot he owned one.

The former Liverpool winger, who moved to La Liga in 2009, did his bit to reinforce the stereotype that footballers have too much money and too few brain cells when he returned the Premier League and left his shiny new car behind in Zaragoza.

Spanish daily Marca reports that when the club phoned him to let him know, Pennant still had no recollection that the vehicle was his and officials had to prove it by telling him it bore his personal plate - P33NNT. Zaragoza were forced to open the car and were surprised to discover the keys were on the seat.

:ham4:

Wingback
17.04.11, 21:24
Tänane tulemus väärib siin ülesmärkimist, olgugi et tegemist vaid FA Cup'iga. Igapäev viie väravaga oma vastaseid võõrsil ei loputada. Täna tehti seda Boltoni vastu.
Doping vms ?

http://soccernet-assets.espn.go.com/design05/images/2011/0417/stokecelebjonathanwaltersfirstvbwfc20110417_576x32 4.jpg

hint
17.04.11, 23:31
Ajad vist midagi ikka sassi Wingback.Tegu oli FA Cup'i poolfinaaliga siiski, mitte mingi suvalise mänguga.

Ja mäng peeti Wembley'l 75k matsi ees, mitte Reebokil. Igastahes tuleb välja, et 5-0 olevat viimase 72 aasta suureskoorilisem võit selles mängus. Tubli klubi see Stoke City, edu neile finaalis.

Mõnuagent 007
17.04.11, 23:34
See poiss, kellel oli video, kuda Stoke euroopas Delapi autide ja punastega võitis. Pane siia see üles.

Chuck Norris
17.04.11, 23:40
STOKE STOKE WTF!
Musi teile, mu pojad. Olen kaua käinud sel Kolgata teel, anna õnnistust ning hingerahu, mu Jumal.
Ahh perse see tänamine, man sita nüüd teibasse!!!

C'MON POTTERS!

ChelseaFC
18.04.11, 00:27
Stoke fännidel vinge chant:

We play how we want,
we play how we waaaant,
we´re Stoke city,
we play how we want!

Edu finaalis! Koht Euroopas peaks ka nüüd kindel olema järgmiseks hooajaks. Vinge saab olema vaadata neid kappe mingi lõunamaa tiimi vastu :)

Hogweed
05.05.11, 17:44
See poiss, kellel oli video, kuda Stoke euroopas Delapi autide ja punastega võitis. Pane siia see üles.

http://www.youtube.com/watch?v=1bK20pm5XR8

budu
05.05.11, 23:19
http://www.youtube.com/watch?v=1CofZFjbYhE kuidas takistada Delapi audiviskeid

mcnamara
12.07.11, 17:52
Woodgate ja tundub, et ka Carlton Cole. Stõuk muutub aina soliidsemaks esikaheksa pretendendiks.

Stok
29.07.11, 12:38
1-0 ei ole just suur edu, aga vähemalt ei antud vastastele võõrsilväravat. Horvaatidel oli kodutöö ka tehtud, esimene küljeaut nende ala lähistel tuli alles 35. minutil.

Stõugi eelmine euromängust oli 37 aasta eest.

Scotty
02.08.11, 21:11
Oskab keegi anda mulle ülevaadet Huthi vigastuse kohta - on ta vigastatud või ei? See lehekülg näitab http://www.physioroom.com/news/english_premier_league/epl_injury_table.php, et nagu on. samas pole ise ühtegi vastavasisulist uudist lugenud.

vaikiv mees
02.08.11, 21:57
ülevaadet Huthi vigastuse kohta

mai 2011: (http://www.guardian.co.uk/football/2011/may/10/robert-huth-stoke-fa-cup) Defender injured knee during Sunday's win over Arsenal

Robert Huth's knee injury may be worse then first feared

laas
04.08.11, 02:38
28 juuli Europa liiga mängus tegi ta 90 minti igatahes. Sai kollasegi, mis ilmselgelt näitab, et ta on oma tavavormis:P

andreasr
09.08.11, 22:40
Upson (http://www.stokecityfc.com/page/NewsDetail/0,,10310~2415175,00.html)

Kui tasuta saadud, siis miks mitte.

Scotty
14.08.11, 17:27
Hetkel Chelsea vastu väljakul ja teeb ilusti tööd. Lihtsalt ta mul EPL Fantaasiamängus. seepärast huvitas.

Andres.
14.08.11, 20:27
0-0 hea töö, hästi pidasid vastu.

KeRRRt
01.09.11, 13:41
toodi siis crouch, kõva täiendus. tahetakse ikka ettepoole trügida :)

marv3llous
01.09.11, 13:53
toodi siis crouch, kõva täiendus. tahetakse ikka ettepoole trügida :)

Cameron Jerome ja Wilson Palacios ka. Pulisel on ikka väga selge siht mismoodi see jalgpalli mängimine käima peaks - pisikesi poisse vaat et ei olegi meeskonnas.

SiimFace
01.09.11, 16:42
Crouch ainult pikk, muidu pole ju eriline kapp?

marv3llous
01.09.11, 16:45
Crouch ainult pikk, muidu pole ju eriline kapp?

So?

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/09/15/article-1056314-02AB2F9200000578-321_468x316.jpg

budu
08.09.11, 16:44
So?

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/09/15/article-1056314-02AB2F9200000578-321_468x316.jpg

eks paistab kui kõrgele see käsipallimeeskond jõuab.sümpaatne sats igatahes.
vähemalt on klubil oma eripära Delapi näol.Manu Ja Arsenali eripärana on vaid nutvad treenerid kellele kohtunikud koguaeg liiga teevad

Henriolen
08.09.11, 16:52
Kle tao pihku budu. Mis see BOLTONI eripära siis on ?

Stok
08.09.11, 16:54
Owen Coyle'i shortsid.

marv3llous
08.09.11, 16:56
Owen Coyle'i shortsid.

+ Owen Coyle'i nutulaul, et nende superstaari eest ei tehta "õigeid" pakkumisi.

budu
08.09.11, 21:54
+ Owen Coyle'i nutulaul, et nende superstaari eest ei tehta "õigeid" pakkumisi.

No me ei tahaks,et meie üks säravamaid tähti peaks keskpärases klubis mängima

marv3llous
08.09.11, 23:04
No me ei tahaks,et meie üks säravamaid tähti peaks keskpärases klubis mängima

No miks te siis nussite ja ebaloomulikku hinda ta eest küsite?

budu
08.09.11, 23:11
No miks te siis nussite ja ebaloomulikku hinda ta eest küsite?

vaata tabelit poiss :D

marv3llous
08.09.11, 23:18
vaata tabelit poiss :D

Sest alati on 3 mängu järel õige lõplike ja paikapanevaid otsuseid teha? ;) Ning kas see tähenda, et kui jaanuarist teist möödas oleme annate ära mõistliku hinna eest, et "aidata" teda paremasse klubisse? :D

budu
08.09.11, 23:33
Sest alati on 3 mängu järel õige lõplike ja paikapanevaid otsuseid teha? ;) Ning kas see tähenda, et kui jaanuarist teist möödas oleme annate ära mõistliku hinna eest, et "aidata" teda paremasse klubisse? :D

täpselt nii,oled asjadest õigesti aru saanud:D

Stok
10.09.11, 20:07
Stõugi nimeline triibuline buss sõidab veel kaugele. Euroopas kindlasti.

Meireles
10.09.11, 20:18
Unistan sellest, et Stoke lõpetaks esinelikus ja
saaks lõpuks ometi külmal, vihmasel teisipäeva õhtul Britannial Barcaga rinda pista.
Seni on mu elu puudulik.

Stok
10.09.11, 20:31
Unistan sellest, et Barca jääb CL alagrupis kolmandaks ja loositakse Stoke vastu. Loodetavasti on Britannial ka neljapäevad vihmased.

Chuck Norris
10.09.11, 22:34
Võtke välja!!
STOKE STOKE WE ARE STOKE!

Kenny's Heroes
11.09.11, 13:13
nujah, mängige siis mancide ja chelskite vastu ka nii hästi.

Nohik
11.09.11, 22:10
Chelsea vastu mängiti juba viik välja ju?

Kenny's Heroes
12.09.11, 14:38
õigus, minu paha

cyhton
12.09.11, 15:03
Pole midagi paha õelda.. Stoke on kõva pähkel.
Kuidas Crouch mängis?

Stok
12.09.11, 17:01
Ainult delappimise ajal paistis silma, aga Rory võeti kuskil 50' kandis välja. Ega Stoke rünnakutele eriti ei panusta ju.

cyhton
12.09.11, 18:05
Ainult delappimise ajal paistis silma, aga Rory võeti kuskil 50' kandis välja. Ega Stoke rünnakutele eriti ei panusta ju.

sa mõtled Delapi kes viskab pikki ja teravaid oute ?
Ega ta pole jalgadega jah eriti osav olnud.

Stok
12.09.11, 19:02
Mõtlesin seda, et Delap sihtis Jones'i asemel nüüd Pikk-Peetrit. See võis muidugi sellest tuleneda, et nad (Jones ja Delap) olid vaid 3 minutit samaaegselt väljakul..

E: Delapi jalgeosavus:

http://www.youtube.com/watch?v=k9bBzQ3E1QM

cyhton
12.09.11, 19:14
Sain aru jah.. jalaosavus käis Pika Peetri kohta.

budu
12.09.11, 23:42
Mõtlesin seda, et Delap sihtis Jones'i asemel nüüd Pikk-Peetrit. See võis muidugi sellest tuleneda, et nad (Jones ja Delap) olid vaid 3 minutit samaaegselt väljakul..

E: Delapi jalgeosavus:

http://www.youtube.com/watch?v=k9bBzQ3E1QM

Delap lihtsalt on kunn ja kindlasti üls omapäraseid mängijaid!

KeRRRt
16.09.11, 02:16
võistkonnal on tulevik silme ees:D lahe

Nohik
24.09.11, 20:41
Little penis väljakult minema! Come on you inbreds! Britannial loodetavasti mängitakse ikka viik välja.

Singi kaupmees
24.09.11, 20:52
Little penis väljakult minema! Come on you inbreds! Britannial loodetavasti mängitakse ikka viik välja.

mõneti irooniline et manchester city fänn ütleb stoke'i kohta inbred. :D

Wingback
26.09.11, 16:23
Kummaline meeskond. Tugevate vastu tulevad tulemused ära, aga võrdväärsetega on läinud veits nihu.

Andres.
26.09.11, 17:39
Kummaline meeskond. Tugevate vastu tulevad tulemused ära, aga võrdväärsetega on läinud veits nihu.

Pole küll väga palju Stoke mänge vaadanud, aga spekuleeriks, et kui nad vähegi favoriidi rollis kus tuleks palli hoida ja midagi teha, siis tõmbab jala värisema ja juhe jooksub kohta.

jaamu
26.09.11, 17:53

Milline mäng peale Sunderlandi võõrsil sinu arust veel nihu läks?

Stok
26.09.11, 17:58
Liverpooli vastu võttis tulemuse ära, aga Chelsea ja Man Unitediga läks pisut nihu.

Andres.
26.09.11, 18:09
Norwichiga oleks vast paremini saanud.

Nasfal
26.09.11, 18:30
Liverpooli vastu võttis tulemuse ära, aga Chelsea ja Man Unitediga läks pisut nihu.
Trollid? Mängida Manu Ja Chelseaga viiki ning see on pisut nihu?

KeRRRt
26.09.11, 18:54
stokel on ikka väga korralik hooaja algus olnud. ja küll tuleb neil ründamine ka välja :D mina hoian pöialt

zelee
02.10.11, 18:14
atdhenet.tv on üks üleval

KaImO
09.12.11, 14:08
Kas on lootust ka teist Balotellit Priemer Leagues näha? http://soccernet.ee/stoke-testib-balotelli-nooremat-venda

ericbana
09.12.11, 14:12
Tundub suht mõttetu vend olevat ausalt öeldes. Perekonnanimi paraku veel ise ei mängi.

Stok
09.12.11, 17:19
Ma ei saanud artiklist aru ja googeldada ei viitsi, aga kas perekond Balotelli adopteeris neid gaanalasi terve pesakonna? Või on see Balo bioloogiline vend, aga teise perekonnanimega?

Mask
09.12.11, 17:25
Ma ei saanud artiklist aru ja googeldada ei viitsi, aga kas perekond Balotelli adopteeris neid gaanalasi terve pesakonna? Või on see Balo bioloogiline vend, aga teise perekonnanimega?

Ainult Mario anti ära, kuna ta oli lapsena väga haige ja vanemad ei suutnud tema eest hoolt kanda. Tal on veel kolm bioloogilist venda Abigail, Enoch ja Angel, kes kõik peaksid kandma perekonnanime Barwuah. Vähemalt nii kirjutab wikipedia.

Stok
09.12.11, 18:12
Tundub suht mõttetu vend olevat ausalt öeldes. Perekonnanimi paraku veel ise ei mängi.

Selle peale ma mõtlema jäingi, et mis lasteporri seal tehti.

Reintz
04.02.12, 19:52
Mäng ikka Britannial või Moskva külje alla poetud?

KeRRRt
03.03.12, 19:20
Suruvad ja suruvad, aga väike Norwich on südilt kaitses. teine poolaeg algas pmst. nurga löök, karistuslöök, pikk aut jne jne... seekord pillub aute shotton. ehk tuleb ikka see koll ära.

dontastik
04.09.12, 21:11
BREAKING NEWS: Stoke City sign Michael Owen on one-year deal.

marv3llous
04.09.12, 21:23
K: Mis on ühist Stoke Cityl ja Michael Owenil?
V: Kumbki pole juba aastaid jalgpalli mänginud!

vincent
04.09.12, 21:29
huvitav, mitu minutit ta esimeses trennis vastu peab?

reed
04.09.12, 21:37
Väga hea uudis!
vince nali mudugi üle prahi.

Epic
04.09.12, 22:31
Mihkel ja Peeter taas koos.

http://kindbom.se/MichaelOwenPeterCrouch_ns_e.jpg

Jumal ikkagi on olemas.

dontastik
06.09.12, 15:20
https://pbs.twimg.com/media/A2Gcn_yCMAAz2VK.jpg

wordprez
06.09.12, 15:51
algul vaatasin, et härra on kodust mingi vana liverpooli selga tõmband foto tarvis :D

philou
12.09.12, 11:49
Nimetage ainus Premier League'i klubi, kus mängib Ballon d'ori võitja!?

j6u1uv4n4
12.09.12, 12:31
Nimetage ainus Premier League'i klubi, kus mängib Ballon d'ori võitja!?

Stroke City? Kreeklane?

Daz Booob
12.09.12, 14:03
ikka Gwen'ist käib jutt

Stok
08.12.12, 14:52
Kuhu mujale ma selle hoorapurika enesehaletsuse postitan? LFC teemat ei taha risustada ju.

http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/id/1254509/michael-owen-points-finger-at-liverpool-over-fitness?cc=5739

Stok
09.12.12, 12:22
Uus kohtunik (sel hooajal esimest korda Premieris) Roger East andis Shottonile kaks kerget kollast: esimese palli pärast võitluse eest, kus Shotton sai jala pallile enne kui kontakt tekkis ja teisel korral langes daivimise ohvriks, kusjuures mr. East oli sealsamas juures ise. Näis, kas ja kui pikk karjäär sel kohtunikul tuleb.

reed
09.12.12, 13:12
Kuhu mujale ma selle hoorapurika enesehaletsuse postitan? LFC teemat ei taha risustada ju.

http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/id/1254509/michael-owen-points-finger-at-liverpool-over-fitnesscc=5739 (http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/id/1254509/michael-owen-points-finger-at-liverpool-over-fitness?cc=5739)aga põhimõtteliselt pole midagi valesti ja rõhutas ise ka seda lauset oma twitteri kontol But would I change anything if I could rewind the clock? Not a chance! The best years of my life were at Liverpool."

Stok
16.12.12, 17:14
So that's how you score against Stoke at Britannia: let them do it for you!

fitti
12.01.13, 19:23
Vedas, et märkasin Waltersi fäntasis välja vahetada..

marv3llous
12.01.13, 19:47
Mul aga Begovic ja Huth sees ... aia.

dontastik
12.01.13, 20:02
Stoke 0-4 Chelsea. This is Stoke’s biggest top flight home defeat since 1985 (28 years).

zelee
12.01.13, 20:55
OptaJoe @OptaJoe (https://twitter.com/OptaJoe)

3 - The other three players to score 2 OG's in a single Premier League game are Michael Proctor, Jamie Carragher and Gary Breen. Confused.

4 - Jonathan Walters has become just the fourth player in Premier League history to score two own goals in a single PL game. Awkward.

Katk
12.01.13, 21:38
Jonathan Walters has just become the first player with an IQ below 0 to score two goals and also was able to miss a penalty

Kivi77
12.01.13, 23:11
Juhtub, kahju isegi nats. Pennalt poleks tema kyll tohtinud lööma minna

Stok
14.01.13, 13:23
Kolme viimase Premieri mänguga on Stoke sisse imenud 10 väravat. Kahe viimase mängu väravate vahe 0-7.

Stok
19.01.13, 20:04
Alan Hansen, vaata seda: (http://www.youtube.com/watch?v=s-s9oqBG5Jc&t=30s)

http://i.minus.com/ibxRplOHBya2LA.gif

Redman
26.01.13, 17:48
Rugby 0 - 1 Football

http://www.dailymotion.com/video/xx1nw7_whelan-tackle-on-garcia-not-even-booked_sport

marv3llous
26.01.13, 17:52
Braavo Webb, braavo!

RedMike
26.01.13, 18:34
Selliste asjade puhul ootaks juba tõesti FA-l tagasiulatuvat sekkumist. See on lihtsalt hämmastavalt jube Whelani poolt.

Stok
27.01.13, 11:53
http://i.minus.com/ibcFRKR9immpuk.gif

zelee
31.01.13, 18:06
Stoke sai Butlandi omale 5M naela eest. Medical oli eile. Arvatavasti laenatakse hooaja lõpuni Birminghami tagasi.

_AI_
31.01.13, 19:50
Stoke sai Butlandi omale 5M naela eest. Medical oli eile. Arvatavasti laenatakse hooaja lõpuni Birminghami tagasi.
Ju siis Begovic suvel liikumas. Äkki

marv3llous
31.01.13, 22:33
Ju siis Begovic suvel liikumas. Kindlasti.

Parandus :)

marv3llous
01.02.13, 00:00
https://pbs.twimg.com/media/BB9me3fCEAEkos2.jpg

Raitsu
01.02.13, 01:32
https://pbs.twimg.com/media/BB97r-oCcAA5Byd.jpg
Brek Shea signs for stoke city on a 4.5 year deal
Pulis oli isiklikult käinud Londonis, et tööluba ikka saaks.

vincent
04.03.13, 13:42
isikliku "v*tunäod fc" ridadesse lisandus Jon Walters, kelle vastu mõne teisega võrreldes seni mingit erilist antipaatiat ei olnud.

nimelt siis olukord laupäevases mängus, kus Crouch lõi kogemata Matthew Taylorile jalaga näkku ja pildi otse taskusse. olles näinud meest jahukotina kukkumas, pidas Walters aga vajalikuks palli mõnelt meetrilt täie jõuga samas suunas lajatada. on nagu teatud asju, mida sa lihtsalt ei tee, kui sa just pole täisvärd.

EgoTrip
04.03.13, 22:48
isikliku "v*tunäod fc" ridadesse lisandus Jon Walters, kelle vastu mõne teisega võrreldes seni mingit erilist antipaatiat ei olnud.

nimelt siis olukord laupäevases mängus, kus Crouch lõi kogemata Matthew Taylorile jalaga näkku ja pildi otse taskusse. olles näinud meest jahukotina kukkumas, pidas Walters aga vajalikuks palli mõnelt meetrilt täie jõuga samas suunas lajatada. on nagu teatud asju, mida sa lihtsalt ei tee, kui sa just pole täisvärd.

ei kiida sellist tegevust kindlasti heaks
aga 2kki on tegemist 100% pyhendumisega oma klubile, oma m2ngule
pyhendumisega on tippjalgpallis seisud suht probleemaatilised, sest k6ik on nii kuradi ylemakstud

j6u1uv4n4
08.03.13, 17:20
Stõugi fännid, miks Geoff Cameron põhis ei mängi?

Converse
08.03.13, 17:54
Stõugi fännid, miks Geoff Cameron põhis ei mängi?

http://espnfc.com/player/_/id/118125/geoff-cameron?cc=5739

eelmine mäng oli üle pika aja esimene, kus ta kasutamata vahetuseks jäi, muidu ikka täitsa põhikoosseisu murdnud. vahepeal oli suspended ka, kas kollaste kaartide või punasega.

vaikiv mees
09.03.13, 14:34
http://espnfc.com/player/_/id/118125/geoff-cameron?cc=5739

vahepeal oli suspended ka, kas kollaste kaartide või punasega

5 kollasega (http://espnfc.com/team/squad?id=336&league=eng.1&cc=5739)

HellBoy22
18.05.13, 12:51
Mis teil seal klubis toimub? http://sport.delfi.ee/news/melu/uudised/foto-karm-nali-inglise-korgliiga-mangija-kappi-pandi-verine-seapea.d?id=66147538

laas
18.05.13, 13:00
Mis teil seal klubis toimub? http://sport.delfi.ee/news/melu/uudised/foto-karm-nali-inglise-korgliiga-mangija-kappi-pandi-verine-seapea.d?id=66147538

Tüüpiline vihmane õhtupoolik Britannia staadonil...

marv3llous
21.05.13, 17:53
SSN: Sky sources: Tony Pulis leaves Stoke City

malagar
21.05.13, 18:02
see oleks küll hea uudis.

marv3llous
22.05.13, 00:28
http://www.stokecityfc.com/news/article/club-statement-21st-july-830938.aspx

Ja ongi tehtud.

#RafaIn

malagar
22.05.13, 01:04
Vahet pole kes in, peaasi et seda trolli enam EPLI lähedale ei lasta.

ChelseaFC
22.05.13, 02:38
Asenduse otsimine käib aktiivselt ja skybet on juba ka turu lahti teinud.

LIVE ODDS:
Next Stoke City boss:
Sir Clive Woodward 3/1
Martin Johnson 9/1
Lawrence Dallaglio 12/1
Warren Gatland 25/1
Jonny Wilkinson 50/1

SleepWalking
22.05.13, 11:40
Oi, kuidas siis nüüd nii. Paari talve eest hinnati olukorda justkui optimistlikumalt (http://www.dailymail.co.uk/sport/article-2037037/Martin-Samuel-Why-shouldnt-Stoke-pop-Champions-League.html).

marv3llous
29.05.13, 13:03
http://i2.mirror.co.uk/incoming/article1355117.ece/ALTERNATES/s615/Mark%20Hughes%20during%20QPR's%201-2%20loss%20to%20West%20Ham-1355117

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/mark-hughes-set-stoke-city-1918760

:doh:

JanK
29.05.13, 13:06
kuhu stoke fänn chuck norris siit teemast kadunud on?

Meintz
29.05.13, 19:48
kuhu stoke fänn chuck norris siit teemast kadunud on?
Muutus millalgi minevikus sarnaselt teistele kaasüritajatele hapuks ning andis alla

Aga uueks peatreeneriks on saamas Mark Hughes. Selles mõttes isegi päris huvitav, et kahe staaride pundiga hakkama ei saanud, äkki läheb vähem nimekate mängijatega klubis paremini. Eks saab vaadata, millise mänguplaani peale surub :)

mcnamara
06.06.13, 14:50
Rory Delapi lepingut ei pikendatud. See on nüüd tõesti ühe ajastu lõpp.

Raitsu
06.06.13, 15:07
Lisaks Delapile lahkuvad Stokest veel Sidibe,Pennant,Whitehead,Upson,Nash ja Lund lisaks veel hulk treenereid. Võib vast öelda küll ,et tegu on ajastu lõpuga.

mcnamara
06.06.13, 15:37
Lisaks Delapile lahkuvad Stokest veel Sidibe,Pennant,Whitehead,Upson,Nash ja Lund lisaks veel hulk treenereid. Võib vast öelda küll ,et tegu on ajastu lõpuga.

Neid teisi ei mäleta keegi, Delapi fantastilisi aute aga kõik.

Stok
06.06.13, 16:04
Kui treenerid ka lahkuvad, siis võib-olla tõesti. Aga delappimist on seal teisedki õppinud.

mcnamara
06.06.13, 16:47
Aga delappimist on seal teisedki õppinud.

Shotton? Ei, see pole see.

Converse
02.07.13, 22:09
mark muniesa?!

HellBoy22
03.07.13, 10:20
mark muniesa?!

Tegu ikkagi Barca kasvandikuga ja järelikult peab temas talenti leiduma. Pole muidugi tema mänge näinud, kuid algav EPL-i hooaeg loodetavasti selle vea parandab. Viimasel ajal on paljud hispaanlased EPL-i siirdunuma hakanud.

LeeRomeno
03.07.13, 10:50
Muniesat peeti veel paar aastat tagasi kõige andekamaks uuest kaitsjate generatsioonist, aga mitmed vigastused on ta karjääri korduvalt ohustanud ja arengut ka kõvasti pidurdanud. Kui ta tervena püsib on tegu väga hea ostuga, aga noh selline risky business.

budu
19.07.13, 11:57
Rory Delapi lepingut ei pikendatud. See on nüüd tõesti ühe ajastu lõpp.

Mees maandus siis lausa 3 liigat madalamal,ehk Burton Albion uus klubi

ElNino9
02.09.13, 09:41
Marko Arnautovic liitumas.

HellBoy22
02.09.13, 12:50
Marko Arnautovic liitumas.

19-aastane hollandlane Kevin Gomez ja Marko Arnautovic olemas
http://www1.skysports.com/football/news/12691/8902503/deadline-day-dutch-youngster-kevin-gomez-happy-with-stoke-deal

Daz Booob
24.09.13, 12:20
Ma olin meeldivalt üllatunud, kuidas palli liigutati Arsenali vastu. Rahulikult viidi pall vastase poolele, otsiti läbipääsu keskelt ja äärtelt. Mängijate võimed jätsid meeskonna aga viimasel kolmandikul hätta. Harjumuspärast jõhkrutsemist oli üsna vähe. Huth vast oli üks vähestest vanas mahlas olijatest.
Võib öelda, et Stoke nägi rohkem Arsenali moodi välja, kui kodumeeskond.

Mõmmik
26.10.13, 19:08
läheb läheb, tõmmake üks toru sinna punasesse manchesteri.

$$$
02.11.13, 18:06
Begovic on BBC andmetel Saintsi vastu Stoke 1-0 juhtima viinud, esimesel minutil. Oeh :( . Jään videot ootama.

Fouree
02.11.13, 18:16
http://www.youtube.com/watch?v=pFEGxVmSlmo

moya
02.11.13, 18:17
Väga sarnane Tim Howardi väravaga paar aastat tagasi Boltoni vastu, mis sündis samuti tänu tugevale taganttuulele. Begovici 14. sekundi tabamus on vist küll kõigi aegade kiireim vv-de poolt löödud värav

dontastik
02.11.13, 18:17
Asmir Begovic scores after 13 seconds! He is the FIFTH goalkeeper (Schmeichel, Howard, Friedel, Robinson) to score a EPL goal and the previous fastest was in the 62nd minute.

Begovic's goal after just 13 seconds is the joint-fifth fastest in EPL history. The record is 10 seconds by Ledley King and Alan Shearer.

http://s3.amazonaws.com/br-cdn/temp_images/2013/11/02/Begovic1.gif

count
02.11.13, 21:56
http://s3.amazonaws.com/br-cdn/temp_images/2013/11/02/Begovic1.gif

See värav peaks selle liiga taset näitama... Kõrgemates liigades pole selline asi lihtsalt võimalik

marv3llous
02.11.13, 21:58
Täiesti nõus siinkohal. Ma arvan, et inglise liiga on selgelt üks nõrgemaid see aasta kuna enamus teistes liigades pole sellist asja juhtunud.