PDA

View Full Version : Kes on inglise liiga parim ründaja

salo
17.09.03, 18:37
Inglise liigas on palju häid ründajaid,aga kes on parim!

U2
17.09.03, 18:43
Kindlasti Henry.
:D

dimaggio
18.09.03, 12:20
Pakun , et Ruud van Nistelrooy, kuigi see ei tule sellest, et olen Unitedi fänn vaid otsustasin selle mehe väravalöömis oskuste põhjal.

mcnamara
18.09.03, 17:39
Oi oi noored, nüüd on küll midagi nihu läinud... Inglise liiga ülivõimsalt parim ründaja on ju Swansea City Iiri terjer Lee Trundle! Mees on ju 3.divaris tagunud juba 8 väravat alanud hooajal! Selle vastu pole Henry\'l, Ruudi\'l ega kellelgi teisel midagi panna.

Üldiselt ei kõlba aga sellised teemad mitte...

Trezeguet
18.09.03, 19:42
Inglise Liiga Parim ründaja on Thierry Henry.

17
18.09.03, 21:19
No Henryd ei saaks küll parimaks pakkuda.Võibolla Christiano Ronaldo:D

Indrek18
18.09.03, 23:00
Ruud van Niistelrooy:õnnelik:

eston maravilha
18.09.03, 23:10
makaronijuus pole ründaja

Jaan
18.09.03, 23:58
Originally posted by mcnamara

Oi oi noored, nüüd on küll midagi nihu läinud... Inglise liiga ülivõimsalt parim ründaja on ju Swansea City Iiri terjer Lee Trundle! Mees on ju 3.divaris tagunud juba 8 väravat alanud hooajal! Selle vastu pole Henry\'l, Ruudi\'l ega kellelgi teisel midagi panna.

Üldiselt ei kõlba aga sellised teemad mitte...

Ei ütleks, et selline teema mõttetu on. Alati oleneb kirjutajatest ning siin kahjuks korralikku argumendipüstitust veel pole.

Niisiis. Oleneb loomulikult sellest, et milline sats on ja millist ründajat vaja on.
Kui võistkond mängib target-maniga süsteemi, siis pole paremat meest kui Shearer. Õhus väga hea, tugeva löögiga, hoiab palli hästi ning standardolukordades asendamatu ka kaitseliinis.

Väga tugev keskväli eeldab nn. fox-in-the-box mängijat. Ma usun, et keegi ei vaidle siinkohal vastu, kui ütlen, et Inglismaal on selles osas parim Ruud van Hobune (aka Nistelrooy). Vend oskab kastis ikka uskumatult hästi positsiooni valida ning ka kontrarünnakutel on tema väledusest võistkonnal abi.

Aga... kui nüüd üldiselt kõik kokku panna, siis on ikkagi Henry parim. Ta ei löö mitte ainult väravaid, vaid on võimeline ka mängu üles ehitama ning teistele väravavõimalusi looma. Lisaks on Henry veel hirmkiire, mis on tänapäeva jalgpallis vaat et tähtsaim omadus, saab hakkama karistuslöökide toimetamisega. Ainuke nõrkus, kui sellisest üldse rääkida saab, on tema puhul ehk tagasihoidlik peamäng, aga kõik muu korvab selle.

Märkimist väärivad veel:
Adrian Mutu, Micheal Owen, James Beattie, Jimmy F Hasselbaink.

malagar
19.09.03, 00:21
Henry ja Mutu

Silver
19.09.03, 09:23
Adrian Mutu - Potensiaali mehel on. Loodan tõsiselt, et varasemad kogemused Serie A\'st annavad pallivõlurile tuult tiibadesse ning hästi alustatud hooaeg suudetakse ilusti lõpuni väljavedada. ;)

fitti
19.09.03, 13:38
Pean parimaks vanameister Sheringhami. Tema sünniaasta on 66, kuid ikka veel lööb ta premieris kolle - tõsi, ehk mitte kõrgklassi satsi eest - ja tema vajalikkust klubile ei saa kuidagi alahinnata (praegu viiest mängust viis kotti!).
Paari Sheringham-Klinsmann ma ei saa mitte mäletada, sest siis (90-te algul) ma inglise liigat ei jälginud, kuid Sheringham-Shearer EM-l on kyll elavalt meeles.
ManU 98/99 aasta karika- ja CL-finaalide võidus näen ka ainult yhte \'syydlast\'..
Teddy rocks, ja niikaua kui ta meie võrku ei sahista, on kõik parimas korras..! :P

mcnamara
19.09.03, 13:45
Originally posted by fittibaldi
Pean parimaks vanameister Sheringhami. Tema sünniaasta on 66, kuid ikka veel lööb ta premieris kolle - tõsi, ehk mitte kõrgklassi satsi eest - ja tema vajalikkust klubile ei saa kuidagi alahinnata (praegu viiest mängust viis kotti!).

Sa ilmselt eelmise hooaja lõpuosa ei mäleta? Sheringham oli totaalselt mängust väljas, mis polnud mitte just vähetähtis tema tollase koduklubi jaoks... Ma millegipärast arvan, et ta hoog tänavugi kevadeni ei kesta.

Aga mis puutub hooaega 2003/2004, siis parim ründaja Premier\'is saab olema Michael Owen. Mul ei ole selles vähimatki kahtlust.

vello99
19.09.03, 14:19
Originally posted by mcnamara

Sa ilmselt eelmise hooaja lõpuosa ei mäleta? Sheringham oli totaalselt mängust väljas, mis polnud mitte just vähetähtis tema tollase koduklubi jaoks... Ma millegipärast arvan, et ta hoog tänavugi kevadeni ei kesta.

Teddy on mu iidol, oli seda ka siis kui Manure eest mängis, on seda ka nüüd. Aga mcnamaraga olen ühel nõul, ootame jõuludeni ja sealt edasi ja vaatame mis siis saab. Teddy kohta kasutati (ja kasutatakse) ju väljendit, et milleks sul vaja kiirust, kui kaks ekstra jardi \"peas\" lisaks on. Eelmise hooaja lõpus muutus see ütlus Spursi fännide jaoks, et mis kasu sul kahest ekstra jardist peas, kui pall kolme jardi kaugusel on... ;)

marabella666
19.09.03, 14:38
Minu meelest ei maksaks maha kanda ka Nistelrooyd, Henryd ja Beattiet.
Samas ootan mõningate uute meeste esile tõusu... etc Joe Cole

SleepWalking
19.09.03, 14:42
Originally posted by FCOperBK

Joe Cole esiletõus ründajana???

Kaarel
19.09.03, 14:42

Paari Sheringham-Klinsmann ma ei saa mitte mäletada, sest siis (90-te algul) ma inglise liigat ei jälginud, kuid Sheringham-Shearer EM-l on kyll elavalt meeles.
ManU 98/99 aasta karika- ja CL-finaalide võidus näen ka ainult yhte \'syydlast\'..

Täpsuse huvides, Sheringham-Klinsmann olid Spursis koos hooajal 1994-95. Peale seda müüdi Klinsmann Bayernisse ning asemele osteti Chris Armstrong. Klinsmann ise naasis korraks veel Tottenhami 97-98 hooaja keskel (laenati Sampdoriast), aidates neil liigasse püsima jääda. Teddy mängis sel ajal aga ManU-s. See jäigi sakslase viimaseks hooajaks, teatavasti loobus ta peale 1998 MM-i.

marabella666
19.09.03, 14:50
Originally posted by SleepWalking

daaa.... kas ma tõesti pidin juurde kirjutama, et Joe Cole ei ole ründaja. Kuigi jah, siin treemas vist vaikimisi ründajaid mõeldud. Sorry, peace:P

larry261
19.09.03, 15:35
parim ründaja on Teddy Sheringham

vaikiv mees
19.09.03, 20:35

Originally posted by SleepWalking

daaa.... kas ma tõesti pidin juurde kirjutama, et Joe Cole ei ole ründaja. Kuigi jah, siin treemas vist vaikimisi ründajaid mõeldud. Sorry, peace:P

(eriti \'noorusaegadel\' WH-s) m2ngis kyll pea k6iki kohti, sh ka ees

resorte
19.09.03, 20:48
Aga kas kõik on unustanud mainida üht super head ründajat Hernan Jorge Crespo\'t või on ta mõne jaoks sitt?
Ise pakungi üht oma lemmik rünadajat Crespo\'t Premieri parimaks ründajaks. ;)

eston maravilha
19.09.03, 20:54
seni kuni hernan ühtegi kolli löönud pole kuulub ta ade akinibiyiga ühte klassi:)

K1ly
19.09.03, 23:14
Ruud van Nistelrooy on parim aga ega Henry il ka midagi viga pole ;)

Football King
20.09.03, 19:03
Nyydsest Crespo ja Van :)

sprinter
20.09.03, 20:28
Ruud van Nistelrooy ja Shearer

potikunn
20.09.03, 21:34
ühinen mcnamaraga see hooaeg on kindlalt parim MICHAEL OWEN !!!

17
20.09.03, 21:34
Parim ründaja on kindlasti Mart Poom:P

Silver
21.09.03, 00:30
Originally posted by Roberto Carlos

Parim ründaja on kindlasti Mart Poom:P Miks ma teadsin, et sa selle postituse teed. Gloryhunter! Kus on Madriidi avatar? Või vahetad sa neid nii, kuidas jumal juhatab?

H.M Murdock
21.09.03, 01:03
on neli ründajat,kes minu silmis seda auhinda jagavad:
Henry,van Nistelrooy,Owen ja Shearer.Kõigil on oma trump ja neist parima valimine on raske ja ülekohtune

OT:mixer,sa oled ikka ainulaadne (vähemalt me kõik loodame nii) ja ma ei imestaks,kui omme oleks su nimi Poom vms :naer6:

Red Devil
21.09.03, 01:32
Inglise liigas on palju väga häid ründajaid ja üx parim on nende järgmiste seas: Henry, Nistekas, Crespo .....:silm4:

Pätu
21.09.03, 09:33
see teema muutub iditismiks jälle ju :) vahepeal olid siin isgei sisukad postitused, aga nüüd hakkab vaikselt teema mõte kaduma.. keegi võiks pasa ära kustutada a\'la parim ründaja on nende seas... ja parim ründaja on see ja siis roberto carlose postitused võiksid saada kohe kustutatud ;) see mudugi lihtsalt minu tagasihoidlik plaan elu paremaks muutmise nimel

Jaan
21.09.03, 11:07
Ok, mille asjalikuga sa siis ise hakkama said? Tahtsin öelda siin seda tegelikult, et proovisin küll sisulist vaidlust algatada, et tõestada mcnamara ekslikkust, ent ikkagi on vastused vaid üherealised.

Silver
21.09.03, 11:28
Ma arvan, et tore oleks vaadata, kui kaaskondlased oma vastused ära ka põhjendavad. Samas oleks tore, kui teeksime väikese ennustamise siia teemasse, et kes on need kolm pingereas, kes hakkavad väravakuninga tiitlile pretendeerima. Samuti väravate arv, palju keegi hooaja lõppedes on löönud.

Minu eeldatav topp 3:

James Beattie 29
Michael Owen 25
Thierry Henry 23

Miks nii arvasin:

Beattie mäng on väga nauditav. Eelmine hooaeg kolmandal kohal platseerunud ründaja tuleb ja teeb ära. Vähemalt ma loodan nii. Owen pürgib ka esiotsa. Vähemalt loodan, et ta suudab. Henry top3 panemine pole mingi ime. Samas jätsin ma endale selle julguse, et välja jätta Ruud van Nistelrooy. Egas me näe, mis toimuma hakkab.

Samas loodan tõsiselt, et Teddyl jätkub energiat ilus hooajaalgus lõpuni vastu pidada. Minu viga... vaatasin valesti hetke liigatabelit.. tundus, et mehel on ainult 1 koll seljataga ;)

eston maravilha
21.09.03, 13:03
sheareril jah väga sitt algus olnud kõigest 5 väravat 5st mängust

Pätu
21.09.03, 13:12
Originally posted by Jaan

Ok, mille asjalikuga sa siis ise hakkama said? Tahtsin öelda siin seda tegelikult, et proovisin küll sisulist vaidlust algatada, et tõestada mcnamara ekslikkust, ent ikkagi on vastused vaid üherealised.

ma lihtsalt teen siin vabatahtlikku järelvalvet.. kui mul pole viitsimist rääkida teemast siis ei räägi ka.. ja siin pole ma muud teinud kui teisi kritiseerinud ja lotnud et moded teevad midagi
ja kui kustutavad asju siis võivad ka minu omad ära kustutada.. peaasi et pask kaoks

lennu
22.09.03, 14:39
minu jaoks on vägagi tore vaadata vätavaküttide tabeli tipus Anelkat, loodan, et tema lollused on nüüd lõplikult selja taha jäänud ja ta keskendab oma energia väravate löömisele

Noonik
28.09.03, 17:12
Hih.

Üleüldse ehk tõesti Nistelrooy, kuid tuleb tunnistada, et \"parim ründaja\" oli nüüd hiljuti meie kallis Mart POOM(inator)!!!! :D

Hogarth
28.09.03, 18:10
shearer...igatahes

aiFo
28.09.03, 23:24
Originally posted by doggi20

1.sunderland hakkas mulle siis sümpatiseerima kui nad inglise kõrgliigasse tõusid(oil 2000/01)

2. shearer...igatahes

liialt laia silmaringiga oled, kulla doggi...:oih:

17
28.09.03, 23:32
Kuigi tegelikult Mart Poom ei mängi Inglise Premiershipis, siis paneks parimaks ründajaks hoopis Paul Robinsoni:P:P:P ok ok hmm kellegi poolt mainiti ennem ära James Beattie.Ise pakuks ta teda ja Shearerit vist nagu ka...ahjaa Crespo ja Mutu ka;)

eston maravilha
28.09.03, 23:41
crespo on tõesti täkk-ründaja, isegi meeskonna eduseisul ei saa mees väljakule, mis siis veel algkoosseisust rääkida..

Hogarth
02.10.03, 15:14
Originally posted by aiFo

Originally posted by doggi20

1.sunderland hakkas mulle siis sümpatiseerima kui nad inglise kõrgliigasse tõusid(oil 2000/01)

2. shearer...igatahes

liialt laia silmaringiga oled, kulla doggi...:oih: Olin alkoholi joonud(ja mitte vähe).Anna andeks aifo,et tekitasin sulle jubedaid piinu,mida pidid kannatama minu postitusi lugedes.:doh:

Jaan
02.10.03, 19:56
In vino veritas!!

zaz
26.10.03, 16:38
Nu pakuks siis nii et:
1.Henry 23
2.Shearer 21
3.Hasselbaink 18

Neth
26.10.03, 16:42
Ega Ruudi vastu ikka keegi ei saa, henry on ka hea, kuid mitte nii hea kui Nistekas.

skint
26.10.03, 22:31
Tänane Arsenali mäng näitas ikka selgelt, kes on Inglise liiga üks parimaid mängijaid - Thierry Henry. Tänane värav sündis Henry tavapärasest ülitäpne löögist ja ka see posti läinud pall oli sama hästi löödud. Van Nistelrooy on iseenda halb vari sel hooajal. Sellistel meestel nagu Shearer ja Henry selliseid vormikõikumisi ei esine - nad löövad oma väravad ikka ära!! RvN on aga viimases kolmes mängus täiesti nähtamatu olnud.

Neth
27.10.03, 00:56
Originally posted by efafan

Tänane Arsenali mäng näitas ikka selgelt, kes on Inglise liiga üks parimaid mängijaid - Thierry Henry. Tänane värav sündis Henry tavapärasest ülitäpne löögist ja ka see posti läinud pall oli sama hästi löödud. Van Nistelrooy on iseenda halb vari sel hooajal. Sellistel meestel nagu Shearer ja Henry selliseid vormikõikumisi ei esine - nad löövad oma väravad ikka ära!! RvN on aga viimases kolmes mängus täiesti nähtamatu olnud.

Jah ma ei tea kui kaua sa jalgpalli fänn oled olnud, aga shearer\'l on vormilangusi olnud piisavalt. Näitex 97/98 hooaeg, kus ta lõi mingi 17 mängus aint 2 väravat ja ka hooaeg 00/01 oli shearerile masendav, seal lõi aint 5 väravat. Mis henry\'sse puutub, siis ka temal on olnud halbu hooaegu ja tänu ühele neist ta arsenali sattuski (98/99 vist, kus ta juves oli väga kehv). Ja ka eelmise hooaja keskpaik polnud henry jaoks just imeline.
Nii et ka neil on tõsiseid vormikõikumisi olnud ning need viimased RvN mängud ei näita veel midagi, küll ta varsti uuesti lööma hakkab.;)

eston maravilha
27.10.03, 01:44
mõlemad hooajad mis sa sheareri kohta välja tood oli mees umbes pool hooaega vigastatud..

Cerny Petr
27.10.03, 02:06
Originally posted by Neth

Originally posted by efafan

Jah ma ei tea kui kaua sa jalgpalli fänn oled olnud, aga shearer\'l on vormilangusi olnud piisavalt. Näitex 97/98 hooaeg, kus ta lõi mingi 17 mängus aint 2 väravat ja ka hooaeg 00/01 oli shearerile masendav, seal lõi aint 5 väravat. Mis henry\'sse puutub, siis ka temal on olnud halbu hooaegu ja tänu ühele neist ta arsenali sattuski (98/99 vist, kus ta juves oli väga kehv). Ja ka eelmise hooaja keskpaik polnud henry jaoks just imeline.
Nii et ka neil on tõsiseid vormikõikumisi olnud ning need viimased RvN mängud ei näita veel midagi, küll ta varsti uuesti lööma hakkab.;)

Juve stiil ei sobinud ju Henryle absoluutselt, ta on puhas ründaja, seal pidi ta aga rohekm lõhkuma kui looma. Ma võin küll eksida, aga kas ta ei mänginud seal mitte puhtalt vasakut äärt ?

skint
27.10.03, 17:28
Ma siin küll tsiteerima ei hakka, aga vastuseks nethile: vutifänn olen olnud kogu oma teadliku elu ehk siis esimene MM, mida täielikult jälgisin, oli 1994 USA. See selleks, aga teema kohaselt: loomulikult pidasin ma silmas hooaegu Inglise liigas, kus mängijaid pole kimbutanud vigastused. Aga seda ma ei olegi väitnud, et van Nistelrooy enam kolle ei löö, lööb ja teeb seda palju, aga praegu on ikka suht suur mõõn mitte ainult väravalöömist arvestades, vaid üleüldse mänguliselt. Meest ei ole platsil nähagi, jalutab niisama ringi ja jääb mulje, et ei üritagu nagu eriti.

Neth
28.10.03, 00:50
Tglt on Henry ja Shearer mõlemad ikka ,,suured\'\' mängijad. Minu jutu point oli aga selles, et ka neil on olnud suuremaid vormilangusi, kuigi viimaste aastate jooksul on mõlemad väga head olnud (väljaarvatud see väike periood eelmise hooaja keskpaigast, mil Henry oli suht kehv). Aga samas ega sellist mängijat kellel polex alavormi olnud on vist väga raske leida, sest tegu on siiski INIMESTEGA.

Hogarth
05.11.03, 00:34
Originally posted by Jaan

In vino veritas!!......in aqua sanitas:doh:

Vex
11.11.03, 23:21
Arsenal the Best!!!Loomulikul Thierry Henry(the best striker in the world):deemon:

eston maravilha
12.11.03, 01:39
Originally posted by Vex

Arsenal the Best!!!

kas peab seda iga postituse algul mainima...???

Vex
12.11.03, 17:56
ow my god!:viha: Muidugi!!!sest see on minu teha mida ma kirjutan!!Ok?

jyriöö
12.11.03, 18:01
Originally posted by Vex

Loomulikult. Aga selline \"kirjutamine\" lõpeb varem või hiljem (pigem varem) tagasihoidliku bänniga.

fitti
12.11.03, 18:03
Originally posted by jyriöö
Loomulikult. Aga selline \"kirjutamine\" lõpeb varem või hiljem (pigem varem) tagasihoidlikku bänniga.

nagu ytleb rahvasuugi, tänasida toimetusi ära viska homse varna...

dimaggio
12.11.03, 18:03
Originally posted by Vex
..ja mida krdit sa nende värvidega mässad? sa ei ole ainuke, me oskame ka värve kasutada.

henn
18.11.03, 14:59
owen:the best player of the world

potikunn
22.11.03, 17:53
aga äkki teeb imet põder ründaja \"miklu\" mikael forssell!iseeneset oleks päris norm ju?!

larry261
16.12.03, 18:44
ei saaksi ainult üht välja tuua

kindlasti Van Ruud ja Crespo

Aga ka vanameistrid Shearer ja Sheringham.

larry261
16.12.03, 18:48
ja ärge tehke välja

Vex on ju Arsenali fänn(kui muidugi Arsenali üldse saab fännata)

euro_boss
16.12.03, 19:40
Originally posted by larry261

(kui muidugi Arsenali üldse saab fännata)

miks ei peaks saama?

minumeelest on Arsenal Inglise klubidest kõige normim, kuid see selleks

lujk
16.12.03, 19:48
Tagasi põhiteema juurde. Parim ründaja on Viduka, Mark(o) Viduka, paaris Alan Smithiga lausa võrratud.

kivi999
19.12.03, 15:34
cole kyll ei ole:viha: voi-bolla henry,ronaldo või owen:D

mikc
19.12.03, 22:31
Originally posted by kivi999

cole kyll ei ole:viha: voi-bolla henry,ronaldo või owen:D

Ronaldol on jah inglise liigas head aastad selja taga ja see hooaeg pommitab ka seal nagu segane..a äkki ytled mis inglise klubis ta m2ngib,ma ise ei mäletagi...kui sa muidugi ei mõtle ManU Ronaldot

SpiderMan
21.12.03, 02:14
Neid on 2, Henry ja RVN.

Zlatan
25.12.03, 04:43
Thierry Henry :)

Mõnuagent 007
12.01.04, 23:00
Hasselbaink äkki. Või Henry, Shearer

mjkk
12.01.04, 23:02
ei ole olemas...:kurb10:

GreenACe
11.02.04, 16:03
Ruud van Nistelrooy:doh:

Amadeus
13.02.04, 13:25
Pakuks Owen. Aga noh eks seal ole terve hulk teisigi kes väga k6vad tegijad. Ega siis ilmaasjata yks maailma paremaid liigasi ei ole.

mimo
29.02.04, 03:47
1)henry
2)saha
3)owen või mutu

mimo
29.02.04, 03:47
1)henry
2)saha
3)owen või mutu

kait00
26.09.04, 17:51
Henry ikka

kaaLer
26.09.04, 19:49
siiamaani vast ikka on olnud Henry ja Shearer aga minaarvan et tõusvaks ja võib-olla ka parimaks ründajaks ingliseliigas on saamas Drogba (hoian ise põialt talle:P )
:kaval:

skint
26.09.04, 20:03
Algselt postitas kaaLer

siiamaani vast ikka on olnud Henry ja Shearer aga minaarvan et tõusvaks ja võib-olla ka parimaks ründajaks ingliseliigas on saamas Drogba (hoian ise põialt talle:P )

Järjekordne asjalik postitus koos õigetes kohtades kasutatud õigete smailidega vms... :põnn:

Anfield
26.09.04, 20:57
hmm...nistelroy,Henry või Baros

kaaLer
26.09.04, 23:59
Algselt postitas skint

Algselt postitas kaaLer

Järjekordne asjalik postitus koos õigetes kohtades kasutatud õigete smailidega vms... :põnn:

asooo...kus point on?:doh:
aga ikkagi siis jah et:

GO GO DROGBA:lahe:

mjkk
27.09.04, 00:02
skint, lootusetu juhtum.

:õnnelik: :doh: :deemon: :kaval: :oih: :lahe: :) ;) :P :( :õnnelik:

eston maravilha
27.09.04, 01:05
sel hetkel kui didier \"mul on raskusi palli kontrollimisel\" drogba inglise liiga parimaks ründajaks tõuseb hakkab maakera teist pidi pöörlema ..

kaaLer
27.09.04, 14:54
:D

vaimukas :doh:

ertz
27.09.04, 15:08
Algselt postitas eston#21

sel hetkel kui didier \"mul on raskusi palli kontrollimisel\" drogba inglise liiga parimaks ründajaks tõuseb hakkab maakera teist pidi pöörlema ..

äkki pakud välja dazza \"maeisaamittemillegigahakkama\" vasselli siis? :doh:

eston maravilha
27.09.04, 20:31
http://217.151.110.38/board/smilies/wanker.gif

Hughes
27.09.04, 22:36
Top 3 minu jaoks:

1.Kluivert
2.Henry
3.van Nistelrooy

Ossa
28.09.04, 01:06
Ruud Van Nistelrooy on parim ründaja Inglismaal.:D

xKxAxPxUx
16.10.04, 15:13
Wayne Rooney

IndrekL
16.10.04, 15:56
Ma pakuks kah samuti Rooneyt:lahe:

Karla
16.10.04, 15:58
parimad on nistelrooy ,henry ja rooney.

etsajo
19.10.04, 14:14
Henry või Rooney!!!

romario
19.10.04, 14:27
No doubt...Henry!!!!

budu
19.10.04, 14:33
anelka

Adriano#10
19.10.04, 16:28
Top 5.

1.Henry
2.Rooney
3.Shearer
4.Pires
5.Drogba

ertz
19.10.04, 16:42
Algselt postitas NikeBoy13

Top 5.

1.Henry
2.Rooney
3.Shearer
4.Pires
5.Drogba

Pires pole ründaja

Adriano#10
19.10.04, 17:24
Algselt postitas erts

Top 5.

1.Henry
2.Rooney
3.Shearer
4.Pires
5.Drogba

Pires pole ründajavabandust..:P ...lugesin et parimad v2ravakytid...:kaval:

ertz
19.10.04, 18:08
vabandust..:P ...lugesin et parimad v2ravakytid...:kaval:

pole hullu

Drogba
21.10.04, 14:55
henry v6i reyes aga cristal palace johnson v6ib yllatada
:õnnelik:

eston maravilha
21.10.04, 15:12
Algselt postitas davids26

...cristal palace johnson v6ib yllatada

isegi 50 väravat liigas ei tee sellest emakargajast parimat ründajat..

andrew = http://i.xanga.com/RantinRob/hand.gif

Drogba
21.10.04, 15:41
ta un juba 5 kolli l66nd h2sti talle algand v6i mis

skint
21.10.04, 15:47

ta un juba 5 kolli l66nd h2sti talle algand v6i mis

3 väravat mängust ja 2 penaltit üheksas mängus, täiesti suurepärane tõesti...

mcnamara
21.10.04, 15:58
Algselt postitas skint

Tuline kahju, et foorumis Palace\'i fänne ei pesitse. Jääb teile vääriline vastulöök andmata.

skint
21.10.04, 16:22
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas skint

Tuline kahju, et foorumis Palace\'i fänne ei pesitse. Jääb teile vääriline vastulöök andmata.

Tõesti kahju... saakski äkki aretada konstruktiivset vaidlust teemal, kelle peaks Johnson Inglise koondise ründeliinis välja vahetama (Owen, Rooney, Defoe, Smith, Vassell, või isegi äkki Heskey)...

Aga samas ei üllata mind nende olemasolu puudumine, kuna ikka tuleb ju juhinduda suurklubidest ja eks Eric Cantonagi juba näitas, kuidas Palace\'i fännidega käitutakse...
http://gfx.dagbladet.no/sport/2002/10/18/eric.jpg

mcnamara
21.10.04, 16:39
Algselt postitas skint
Tõesti kahju... saakski äkki aretada konstruktiivset vaidlust teemal, kelle peaks Johnson Inglise koondise ründeliinis välja vahetama (Owen, Rooney, Defoe, Smith, Vassell, või isegi äkki Heskey)...

Heskey Inglise koondises? See on mulle küll uudiseks.
Aga selline Premieri väiksema venna kottimine pole IMHO lihtsalt ilus.

skint
21.10.04, 16:51

Heskey Inglise koondises? See on mulle küll uudiseks.

Kuu aega vana uudis küll, aga siiski mitte liiga vana vist... (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/b/birmingham_city/3645470.stm)

Aga selline Premieri väiksema venna kottimine pole IMHO lihtsalt ilus.

Hmm, aga kas selleks, et \"kedagi kottida\", peab see keegi olema just midagi suurt??

Van Nistelrooy
21.10.04, 17:03
Pole kahtlustki, et see on Van NIstelrooy

Ruud Van Nistelrooy:r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7:

mcnamara
21.10.04, 17:07
Algselt postitas skint
Hmm, aga kas selleks, et \"kedagi kottida\", peab see keegi olema just midagi suurt??

Olen ma midagi sellist öelnud? Mind lihtsalt huvitab, miks veendunud Brightoni poolehoidja seda Londoni satsi nii südamest vihkab?
Igale asjale peaks leiduma põhjendus. Minul näiteks Palace\'iga probleemi ei ole, tegelikult meenutan suure mõnuga ühte Liverpooli ammust mõõduvõtmist nendega, mis lõppes küllalt sümpaatse skooriga.
Küll aga olen alati võimeline põhjendama, miks näiteks Arsenal on mulle ebasümpaatne klubi. Vist olen seda teinud juba ka kuskil. Samas härra Cantona\'d ei sooviks ma ka mitte nende vastu märatsema saata.

skint
21.10.04, 17:33

Olen ma midagi sellist öelnud? Mind lihtsalt huvitab, miks veendunud Brightoni poolehoidja seda Londoni satsi nii südamest vihkab?
Igale asjale peaks leiduma põhjendus. Minul näiteks Palace\'iga probleemi ei ole, tegelikult meenutan suure mõnuga ühte Liverpooli ammust mõõduvõtmist nendega, mis lõppes küllalt sümpaatse skooriga.
Küll aga olen alati võimeline põhjendama, miks näiteks Arsenal on mulle ebasümpaatne klubi. Vist olen seda teinud juba ka kuskil. Samas härra Cantona\'d ei sooviks ma ka mitte nende vastu märatsema saata.

Eiei, seda asja nüüd küll südamest vihkamiseks nimetada ei saa... kõigest kuskil foorumis teise klubi nõrkustele tähelepanu juhtimisel/nöökimisel ja vihkamisel on minu jaoks ikka väike vahe sees...

Palace\'i näol ei ole tegemist mitte lihtsalt Londoni satsiga, vaid suhteliselt lõunas asuva tiimiga, kes on Brightoni jaoks lähim liigaklubi. Sealt, aga ka mujalt tuleneb kogu see local rivalsi asi... Nüüd küsid sa, et miks peaks see midagi tähendama siin, Eestis või kuskil mujal väljaspool Inglismaad? Ja ma aiman, et sel teemal sa enam vaielda ei viitsi, kuna ajalugu näitab, et sa seda juba mitmeid kordi teinud... aga see ikkagi on jalgpalliga kaasas käiv nähtus. Eriti, kui välismaiseid Brightoni foorumeid külastades pead üle päeva või veel tihemini lugema, kui suur klubi see CP ikkagi on ja kuidas 26. oktoobril 2002 juhtus mõningaid sündmusi etc... Ian Dowie peatreenerina ja Poomi välja jätmine Premierist ei ole isiklikus plaanis kasuks tulnud...

Ja mis puutub Cantonasse, siis ei ole ma kunagi väitnud, et tema tegu on jalgpallile auks või midagi... ei. Aga kuna see ikkagi toimus ja me ei saa öelda, et selles ei olnud oma süüd ka Palace\'i fännil, siis näitab seegi midagi selle klubi/toetajate kohta... Ja nüüd ei maksa väita, et sellist abuse\'i võib kohata igal mängul... Aga mängijana oli Cantona mulle sellele vaatamata üsnagi sümpaatne.

Martin
21.10.04, 17:51

Algselt postitas skint

Pean tunnustusega nentima, et McN ei maga tõesti! Ja skinti esimene postitus antud teemal oli tõsiselt ropp, solvav ja ründav ning vihkamisest tulvil. Eriti afroinglaste vastu.

HÄBI SULLE!

rooney88
22.10.04, 17:56
ma arvan et rooney voi henry:kaval:

Karla
23.10.04, 20:31

henry v6i reyes aga cristal palace johnson v6ib yllatada

täna lõi johnson 2 väravat.

Drogba
23.10.04, 20:35
jah ühe neist pendlast kokku löönd juba 7 kolli Cristal place mängijalt pole paha tulemus:lahe:

fitti
24.10.04, 15:36
niisama infoks, kopipeist guardianist:

· So who is the Premiership\'s top English scorer?

Andy Johnson: Age 23 Height 5\'7\" Born Bedford.

Ex-Birmingham trainee and Trevor Francis protégé, followed Francis to Palace in 2002 as makeweight in Steve Bruce\'s £4.25m deal for Clinton Morrison. Scored 32 goals last season, became cult hero and has hit seven already in the Premiership. Trademark: sharp, darting runs, lack of hair and burger-munching goal celebration - a tribute to Palace physio Paul Hunter, \'The biggest eater I\'ve ever seen.\'

Iain Dowie on AJ: \' Is he brave? Yes. Is his movement good? It\'s improving all the time. Is he good in the air? Yes he is. Can he hit the ball like a rocket? Yes. Can he shape a ball? That\'s coming on. He\'s improving on his weaker side and he\'s only 23. Would he be a threat to any defence? Yes he would. Andrew shows the fundamental quality in a good pro - to want to be the best every day.\' Are you listening Sven?

minu meelest on väga sümpaatne topskoorerite nimekirjas säändseid harjumatuid nimesid näha.

inzu
27.10.04, 23:46
ma arvan et rooney nistelrooy henry või reyes

Raldo
28.10.04, 00:56
Rooney ja Henry :D

zempion
29.10.04, 22:05
Thierry Henry

etsajo
16.11.04, 17:17
Algselt postitas tr2lts

Rooney ja Henry :D

Ma nagu täpselt samal arvamusel!!!!

eston maravilha
19.01.05, 19:18
nõustun eelkõnelejaga.. millised kaunid kauglöögid 4-lt meetrilt

Pilt
21.01.05, 22:32
reyes ,henry,roony,
võibolla ka POOM:D :P :) :lahe:

Andu
27.01.05, 21:14
mis seal m6elda...HENRY ikka :õnnelik:

Daz Booob
27.01.05, 21:40
nu kui nüüd võtta statistika ette, siis henry-le vastast ei ole...isiklikult aga hoian pöidlaid alan smithile

rohelineKonn
27.01.05, 21:44
Algselt postitas Daz_Booob

nu kui nüüd võtta statistika ette, siis henry-le vastast ei ole...isiklikult aga hoian pöidlaid alan smithile

oled ilmselt ainuke \'pooli avatariga inimene maailmas, kes mänku mängijale pöialt hoiab

RVN
28.01.05, 14:42
ruudi ikka

Daz Booob
28.01.05, 16:03
Algselt postitas rohelineKonn

Algselt postitas Daz_Booob

oled ilmselt ainuke \'pooli avatariga inimene maailmas, kes mänku mängijale pöialt hoiab

mis teha, ega mina teda sinna ajanud...tandem rooney-smith on veel omaette teema.

mömm
20.02.05, 03:03
kindlasti pakuks kohta henryle, aga inglastest pakuks kohta manu meestele

Maris
25.02.05, 18:00
Ruud, ikka Ruud, kes muu!

rooney22
09.04.05, 21:30
Ruud van Nistelrooy ja Wayne Rooney

AlwaysRed
06.05.05, 17:33
loomulikult wayne rooney

midasaajad
08.06.05, 12:52
naq thierry henry. päris kindlalt kohe

Pilt
08.06.05, 14:03
mido:ham4:

noname
08.06.05, 16:15
henry. hullult kiire vend.

midasaajad
16.06.05, 22:54
sorry. a van nistelrooy lööb ju aint värava joonelt väravaid;)

mömm
16.06.05, 23:06
rooney ja henry

Sir. Nuutu
17.06.05, 00:22
Ruud van Nistelrooy

kanchelskis
20.06.05, 19:08
VÄRAV soome võrku räägib enda eest.

meelis911
23.06.05, 12:13
yakubu ja heskey on parimad

kanchelskis
24.06.05, 22:22
kurat see heskey lööb ju 3 väravat hooaja peale:lahe:

svennson
28.06.05, 22:20
Henry ja Rooney

prinze
29.06.05, 16:45
Ruud van Nistelrooy, keegi ei ole nii stabiilne ja löö kindlalt pea aegu kõik väravavõimalused nii kindlalt ära. Kui ta lööb mängus kaks väravat siis tähendab see seda et tal üle 3-4 võimaluse kokku olnutki.Henry seevastu lööb kümnest võimalusest ühe ära (kui ta vormis muidugi on).Kindlasti on üks parimaid ka Shearer.Kahju et varsti loobub.Kindlasti ei tasu unustada Djibril Cissed ja Dider Drogbad. Need võivad ka väravalööja tiitli eest võidelda.Inglastest tõstataksin esile Rooney, Vasseli ning ka James Beattei. Võib olla ka Peter Chourci. Ning ka Andy Johnson on näidan väga head mängu (koondiseski juba mängind) aga team võib olla kõigest ühe hooaja tegija.

_manutd_
29.06.05, 17:49
Ruud van Nistelrooij

woodoo
29.06.05, 18:26
Robi ja Bobi

Kaits
14.07.05, 18:35
Ruud van Nistelrooy on Da Best...Ainulaadne..Mees mängib peaga, mitte per**ga

k0x
06.11.05, 18:34
Ruudi lööb suht raskeid väravaid tavaliselt :D
Kõksab lihtsalt tühja..kõik tehakse tema eest ära ja tema peab lihtsalt jala pallile vastu panema ning au ongi temal :P

rooney
06.11.05, 18:39
Ruud van Nistelrooy ja Wayne Rooney, aga ka Thierry Henry ja ei saa unustada ka Michael Owen-it!

valma
06.11.05, 21:15
Owen ja Henry.

mt013
06.11.05, 21:40
no ma ei saa aru...mõned mõnitavad siin nistelroy.....töö tehakse tema eest ära mis jutt see on....pane mõni teine tema asemel keegi ei suudaks kastis midagi teha.....Muidugi ei saa ka teisi ründajaid unustadada....inglise liiga parimad on ma arvan nistelroy ja rooney ning henry ja cisse

inzu
06.11.05, 23:23
Henry ja Rooney

runno
06.11.05, 23:51
Super teema igaljuhul.. igatpidi hariv lugemine..

golo
14.11.05, 22:10
pakuks et Nistelrooy ja Henry...
aga inglastest..hmm...rooney, owen ja defoe võibolla

Barcameez
21.05.06, 23:07
Henry:D
Teine oleks kindalt rooney:kaval:

ChelseaFC
21.05.06, 23:11
Crespo ja Henry. Inglastest Dean ashton

taku*
21.05.06, 23:16
tõesta valemiga.

No5
21.05.06, 23:53
Rooney. Ühegi kahtluseta.

taku*
22.05.06, 01:16
jälle sama asi. tõesta.

niisama on lihtne jaurata. ma nõuan valemeid.

kristjan24
23.05.06, 11:11
Jermaine Defoe

eston maravilha
23.05.06, 11:17
andrew johnson, geoff horsefield, john stern, dj campbell

jyriöö
23.05.06, 11:20
Siinse loeteluga tuli mulle meelde ühe suure legendi (http://sport.guardian.co.uk/columnists/story/0,,1771205,00.html) lahkumine.

pavel37
10.06.06, 13:30
kindlasti henry selles pole kahtluski aga minu üks lemmikuid on rooney:D

JanK
15.06.06, 23:16
Thierry Henry,Wayne Rooney,Pjotr Crouch.

tzempion
19.06.06, 00:14
1.Henry
2.Rooney
3.Crespo

arvan mina ;)