320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Terehhov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Terehhov

    Kui päris aus olla, siis korralikud ääremängijad Eesti koondises praktiliselt puuduvad. Terehhov on minu meelest 90-ndate parim äär koondises. Kahjuks enam mitte.

    Kõik mäletavad teda Shoti ja Leedu mängudest. Viimastel aastatel ei pääse ta enam tihti väljakulegi. Vigastused, millega ta võitleb juba paar viimast aastat, on tal seganud läbi löömast Norras ja on keeranud karjääre veidi untsu. Loodan väga, et mitte lõplikult. Praegu kuuleb temast üliharva. Tahaks väga loota, et ta särab kunagi taas nagu enne. Olen kindel, et koondis tunneb temasugusest mängijast vägagi puudust.

    P.S See teema oleks võinud ka koondise alla minna aga otsustan veidi "Eestlased välismaal" elavdada.

    #2
    tjah, terehhovit koondises näha oleks küll päris tervitatav asi, kuid kas ta arno plaanidesse sobib...minu arust võib ka Operit ääreks nimetada, seal ta ju tihti tegutseb, ja väga hästi tegutseb.

    Terehhovist ei ole aga eriti midagi kuulda olnud, loodame, et asi paraneb siiski.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      Võiks kasvõi Terjat rpndes katsetada, et näiteks Ints ja Terja ründajatePAARIKS nihutada ja siis Opi päris keskpoolikuks, aga ma arvan, et kui sel juhul Terjale see istuma peakski, siis ilmselt Eesti hetkel parimale ja stabiilsemale mängijale mitte
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by yeg

        Võiks kasvõi Terjat rpndes katsetada, et näiteks Ints ja Terja ründajatePAARIKS nihutada ja siis Opi päris keskpoolikuks, aga ma arvan, et kui sel juhul Terjale see istuma peakski, siis ilmselt Eesti hetkel parimale ja stabiilsemale mängijale mitte
        Yeg, väike teadaanne sulle, kui sa veel tähele pole pannud - nimelt ei mängi Eesti koondis enam kahe ründaja ehk ründajatepaariga, on ainult üks keskründaja, Zelinski, kellele Oper koos kellegi teisega (miks mitte Opi paremale ja Terja vasakule, kui mees vormis on) palli jala peale üritavad sokutada.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #5
          Ma ei tea mida see Pijpers mõtleb aga eestlased ei saa sellise ründamisega kuidagi hakkam peax olema ikka see sama 4-4-2 taktika sest mingi kolme ründajaga saab kusagil hollandis küll mängida kus mängijatel on sitax rohkem talenti kui meie mängijatel
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Miq

            Orginally posted by yeg

            Võiks kasvõi Terjat rpndes katsetada, et näiteks Ints ja Terja ründajatePAARIKS nihutada ja siis Opi päris keskpoolikuks, aga ma arvan, et kui sel juhul Terjale see istuma peakski, siis ilmselt Eesti hetkel parimale ja stabiilsemale mängijale mitte
            Yeg, väike teadaanne sulle, kui sa veel tähele pole pannud - nimelt ei mängi Eesti koondis enam kahe ründaja ehk ründajatepaariga, on ainult üks keskründaja, Zelinski, kellele Oper koos kellegi teisega (miks mitte Opi paremale ja Terja vasakule, kui mees vormis on) palli jala peale üritavad sokutada.
            Ma ju ütlesingi et võiks KATSETADA
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              Kas keegi teab sellest vene poisist vist Smirnovist midagi.
              kyhr

              Kommentaar


                #8
                smirnovist
                keda sa silmas pead
                jürgen
                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                Kommentaar


                  #9
                  smirnov on lõpuks terveks saanud ja mängib hetkel minu teada fc valgas. tahaks loota, et tal õnnestub selle aasta lõpuni ilma ennast vigastamata mängida, et võib olla järgmine aasta flora koosseisu trügida, kuigi ees on reim, novikov ja anniste.
                  http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

                  Kommentaar


                    #10
                    Kahju et Terjal allakäik

                    ...ei ole ta enam koondisessegi kutsutud, mäletan Teituri ajal mängis ta küll eesti eest normaalselt. Ei lähe tal Norras ka nii hästi, pingil tihti. Kahju, aga loodan et asjaolud paranevad.

                    Kommentaar


                      #11
                      novikov ei ole hea m2ngija...s88dud on ikka v2ga ebat2psed

                      Kommentaar


                        #12
                        kas keegi teab?

                        kas kellelgi on mingeid andmeid Sergei (Terja )-Terehhovi
                        praeguse käekäigu kohta. Me kõik mäletame tema suurepäraseid väravaid Vilniusest,kus ta tõi meile supervõidu.
                        Samuti väravat fääride vastu,mis oli tolle tsükli üks ilusamaid. Tahaks veel Terja mängu kindlasti näha ja loodan,et taastab oma endise kiiruse ja vormi.
                        Nüüd ei mahtunud ta enam ka koondisesse,väga kahju.
                        Andke teada!!!!!!
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by ROOTSI KUNN

                          kas kellelgi on mingeid andmeid Sergei (Terja )-Terehhovi
                          praeguse käekäigu kohta. Me kõik mäletame tema suurepäraseid väravaid Vilniusest,kus ta tõi meile supervõidu.
                          Samuti väravat fääride vastu,mis oli tolle tsükli üks ilusamaid. Tahaks veel Terja mängu kindlasti näha ja loodan,et taastab oma endise kiiruse ja vormi.
                          Nüüd ei mahtunud ta enam ka koondisesse,väga kahju.
                          Andke teada!!!!!!
                          Tänane SLoleht kirjutab, et Branni juhtkond nõuab mängijate arvu vähendamist. Esimesena lähevad välismaalased - Terehhov, Razanauskas. Viimase vastu tunnevad onefootball.com andmetel huvi Torino ja Chievo, Terja saatus on väägagi lahtine veel.

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by nwa

                            Kas keegi teab sellest vene poisist vist Smirnovist midagi.
                            Kui sa pead silmas Maksim Smirnovi, siis tänasest EPL Onlinest leiab niukse teate.

                            TVMK ostis FC Floralt Maksim Smirnovi

                            Tallinna TVMK sõlmis kokkuleppe Eesti meisterklubi FC Floraga, mille alusel ostab TVMK Floralt Maksim Smirnovi mängijaõigused.

                            Üleminekusumma on 50 000 krooni, lisaks säilitab FC Flora 40% Smirnovi edasimüügihinnast kolmandale klubile.

                            28. detsembril 23-aastaseks saav Smirnov on Eesti koondises mänginud 20 mängu ja löönud ühe värava. Viimase kahe aasta jooksul on talle tehtud kaks rasket põlveoperatsiooni.

                            Eelmisel hooajal pallis Smirnov FC Valga meeskonnas.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kui Terja nüüd müüki pannakse, on mul selline tunne, et ta tuleb Florasse tagasi. Nii oleks ka veel võimalus Koondisse pääseda, Pijperi silma all ju.
                              Brannis sai ta küll väga vähe mänguaega, ei saa ma aru miks ta isegi nii kaua seal oli.
                              Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X