320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Edgar Davids

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Edgar Davids

    Seda teemat ajendas mind kirjutama, üks Ale post kunagi paar nädalat tagasi, mis andis teada, et ootame ära 19.septembri, kui Davids tagasi tuleb. Davids on nüüd tagasi ja siiamaani on kõik \"super hästi\".

    Juventus - Celtic: Suursugune \"debüüt\". 2 kollast, mis teeb kokku eemaldamise, kusjuures kõik mis ma tema mängus nägin, olid ainult meeletud taklamised. Ühtegi täpset söötu ei õnnestunud tähele panna.

    Juventus - Lecce: Mõngu lõpus toimus pisike kaklus, mille tõttu üllatus-üllatus sai 2-mängulise bänni ei keegi muu kui Edgar ise.

    Jään ootama huviga järgmist mängu paari nädala pärast, mil tal jälle võimalus oma tippvormi näidata.

    Igal juhul ootan asjalikke kommentaare teemal: kas saab temast ilma nandrolooni abita veel kunagi asja või ei?
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    #2
    jäta eedi rahule. superlahe tüüp on. las taklab nii kuis jaksab see ju tema töö kaitsva midfielderina.

    Kommentaar


      #3
      asja saab tast kindalsti, kuid eks kipub nii olema, et kui pole pikka aega mängu saanud, kipuvad need nipid ununema ja vorm pole kohe alguses teab mis super. Sama lugu on minu arust Ronaldoga, vähemalt mingil määral.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #4
        Ise vaatasin paar aastat tagasi meest, kui keskvälja Jumalat, nüüdseks on minu suhtumine temasse kardinaalselt muutunud. Ei saa mina aru, miks oli vaja tema mängukeeldu lühendada.
        Pahatahtmatult tekib arvamus, et mees mängis enne juba mingite ainete toimele toetudes, sest jalgpall on nagu jalgrataga sõitmine- ei tohiks nagu meelest ära minna.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #5
          Isand Kosk, siinkohal vaidleksin küll vastu. Paarinädalane jalkatrennidest eemalolek annab ikka kohe pallitunnetuses ja mängulugemises tunda. Puuted ei ole enam puhtad ja kõik on kuidagi krobeline. Eks Edgar tegi vahepeal trenni ka, egas kogu aeg ei joonud aga mängudest eemalolek annab kindlasti alguses tagasilöögi. Tagasilöögi pikkus sõltub erinevatest asjaoludest: mänguaeg, keskkond, nandrolooni kogused jms
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            #6
            muide kui ta ka tarvitas nandrolooni siis see andis talle ainult kiirust juurde aga tehnikat ikka mingi pulbriga ei saa
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #7
              ainus mida see tablet või pulber talle juurde ands oli füüsilist vastupidavust. tehnikat ja kiirust saab arendada ainult trenni tehes

              Kommentaar


                #8
                Davis ...hmm

                Ise tahab oma mängijamainet taastada jne. Aga kuidas ta väljakul käitub, vahel täitsa mõttetud vead. Ta tundub nii ägesust täis olevat, kui üle pika aja mängida sai.
                Ilma nadroloonita peaks ta edaspidi hakkama saama küll, hea mängija on. Peaks ennast vaid rohkem vaos hoidma. Küll ta õige tase tuleb tagasi(see mis eemalejäämistega kadus).

                Kommentaar


                  #9
                  Ka mina olen Davidsit tegijax pidanud , kuigi kui aus olla ,siis "juustemeeste" hulgas oli Seedorf minu meelest parem mees.Nyydsex on aga Davidzist saanud yx suur "joke".Ta ei kuulu kindlasti maailma tippDMide hulka,kus on Keane,Jeremias või mõni kolmas.Kollastest tuleb lahti saada ja ta peax oma hiilgavat tehnilist arsenali rakendama rohkem ryndesuunas.

                  Kommentaar


                    #10
                    Inglismaalt kostab kõlakas, et Vieira, kes juba ammu Arsenalist jeehat tahtis tõmmata, vahetatakse Davidsi vastu. Juve pole siiani ei kinnitanud ega ümber lükanud
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      #11
                      Tere, pole ammu näinud.

                      teen oma come-back'i ühe väikse satiiriga:

                      oioioi, enne valitses itaalia foorumitel küll "Juve on pask ilma Davidsita!" aga nüüd...

                      Aga kes ütles, et Davids ei too Juvele midagi juurde...?

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Ale

                        Tere, pole ammu näinud.

                        teen oma come-back'i ühe väikse satiiriga:

                        oioioi, enne valitses itaalia foorumitel küll "Juve on pask ilma Davidsita!" aga nüüd...

                        Aga kes ütles, et Davids ei too Juvele midagi juurde...?
                        Ei mäleta küll, et seda keegi väitnud oleks.

                        Ja mida ta siis juurde toob?

                        Igal juhul väga omapärane huumorimeel.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by jyrioo

                          Inglismaalt kostab kõlakas, et Vieira, kes juba ammu Arsenalist jeehat tahtis tõmmata, vahetatakse Davidsi vastu. Juve pole siiani ei kinnitanud ega ümber lükanud
                          Kuulujuttude kohaselt pakkus Juventus Arsenalile Patrick Vieira eest Edgar Davidsit + 14 miljonit £ kuid Arsenal keeldus. Klubid ei ole kuulujuttu kinnitanud ega ümber lükanud.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Edgar Davids\'

                            edgar davids on minu vaieldamatu lemmik! Selline on lihtsalt mehe iseloom!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Edgar Davids\'

                              Paras .... on see Davids,mängida ei oska...autogrammi ka mulle ei andnud

                              Kommentaar

                              Working...
                              X