PDA

View Full Version : Edgar Davids

Maarek
26.09.01, 14:59
Seda teemat ajendas mind kirjutama, üks Ale post kunagi paar nädalat tagasi, mis andis teada, et ootame ära 19.septembri, kui Davids tagasi tuleb. Davids on nüüd tagasi ja siiamaani on kõik \"super hästi\".

Juventus - Celtic: Suursugune \"debüüt\". 2 kollast, mis teeb kokku eemaldamise, kusjuures kõik mis ma tema mängus nägin, olid ainult meeletud taklamised. Ühtegi täpset söötu ei õnnestunud tähele panna.

Juventus - Lecce: Mõngu lõpus toimus pisike kaklus, mille tõttu üllatus-üllatus sai 2-mängulise bänni ei keegi muu kui Edgar ise.

Jään ootama huviga järgmist mängu paari nädala pärast, mil tal jälle võimalus oma tippvormi näidata.

Igal juhul ootan asjalikke kommentaare teemal: kas saab temast ilma nandrolooni abita veel kunagi asja või ei?

eston maravilha
26.09.01, 16:51
jäta eedi rahule. superlahe tüüp on. las taklab nii kuis jaksab see ju tema töö kaitsva midfielderina.

sicmic
26.09.01, 17:59
asja saab tast kindalsti, kuid eks kipub nii olema, et kui pole pikka aega mängu saanud, kipuvad need nipid ununema ja vorm pole kohe alguses teab mis super. Sama lugu on minu arust Ronaldoga, vähemalt mingil määral.

Kosk
28.09.01, 16:35
Ise vaatasin paar aastat tagasi meest, kui keskvälja Jumalat, nüüdseks on minu suhtumine temasse kardinaalselt muutunud. Ei saa mina aru, miks oli vaja tema mängukeeldu lühendada.
Pahatahtmatult tekib arvamus, et mees mängis enne juba mingite ainete toimele toetudes, sest jalgpall on nagu jalgrataga sõitmine- ei tohiks nagu meelest ära minna.

Edson
28.09.01, 16:53
Isand Kosk, siinkohal vaidleksin küll vastu. Paarinädalane jalkatrennidest eemalolek annab ikka kohe pallitunnetuses ja mängulugemises tunda. Puuted ei ole enam puhtad ja kõik on kuidagi krobeline. Eks Edgar tegi vahepeal trenni ka, egas kogu aeg ei joonud aga mängudest eemalolek annab kindlasti alguses tagasilöögi. Tagasilöögi pikkus sõltub erinevatest asjaoludest: mänguaeg, keskkond, nandrolooni kogused:) jms

Pätu
28.09.01, 23:37
muide kui ta ka tarvitas nandrolooni siis see andis talle ainult kiirust juurde aga tehnikat ikka mingi pulbriga ei saa

eston maravilha
29.09.01, 10:40
ainus mida see tablet või pulber talle juurde ands oli füüsilist vastupidavust. tehnikat ja kiirust saab arendada ainult trenni tehes

Wingback
08.10.01, 21:59
:doh: Ise tahab oma mängijamainet taastada jne. Aga kuidas ta väljakul käitub, vahel täitsa mõttetud vead. Ta tundub nii ägesust täis olevat, kui üle pika aja mängida sai.
:lahe: Ilma nadroloonita peaks ta edaspidi hakkama saama küll, hea mängija on. Peaks ennast vaid rohkem vaos hoidma. Küll ta õige tase tuleb tagasi(see mis eemalejäämistega kadus).

Aramis
09.10.01, 00:35
Ka mina olen Davidsit tegijax pidanud , kuigi kui aus olla ,siis "juustemeeste" hulgas oli Seedorf minu meelest parem mees.Nyydsex on aga Davidzist saanud yx suur "joke".Ta ei kuulu kindlasti maailma tippDMide hulka,kus on Keane,Jeremias või mõni kolmas.Kollastest tuleb lahti saada ja ta peax oma hiilgavat tehnilist arsenali rakendama rohkem ryndesuunas.

jyriöö
11.10.01, 18:32
Inglismaalt kostab kõlakas, et Vieira, kes juba ammu Arsenalist jeehat tahtis tõmmata, vahetatakse Davidsi vastu. Juve pole siiani ei kinnitanud ega ümber lükanud

Ale
13.10.01, 22:35
Tere, pole ammu näinud.

teen oma come-back'i ühe väikse satiiriga:

oioioi, enne valitses itaalia foorumitel küll "Juve on pask ilma Davidsita!" aga nüüd...

Aga kes ütles, et Davids ei too Juvele midagi juurde...?

Maarek
14.10.01, 13:23
Orginally posted by Ale

Tere, pole ammu näinud.

teen oma come-back'i ühe väikse satiiriga:

oioioi, enne valitses itaalia foorumitel küll "Juve on pask ilma Davidsita!" aga nüüd...

Aga kes ütles, et Davids ei too Juvele midagi juurde...?

Ei mäleta küll, et seda keegi väitnud oleks.

Ja mida ta siis juurde toob?

Igal juhul väga omapärane huumorimeel.:D :D :D

erxx
16.10.01, 12:48
Orginally posted by jyrioo

Inglismaalt kostab kõlakas, et Vieira, kes juba ammu Arsenalist jeehat tahtis tõmmata, vahetatakse Davidsi vastu. Juve pole siiani ei kinnitanud ega ümber lükanud

Kuulujuttude kohaselt pakkus Juventus Arsenalile Patrick Vieira eest Edgar Davidsit + 14 miljonit £ kuid Arsenal keeldus. Klubid ei ole kuulujuttu kinnitanud ega ümber lükanud.

erne
19.08.02, 01:13
edgar davids on minu vaieldamatu lemmik! Selline on lihtsalt mehe iseloom!:r66m2:

Atu
19.08.02, 02:10
Paras .... on see Davids,mängida ei oska...autogrammi ka mulle ei andnud

Peku
19.08.02, 02:32
kas otsustad, et mängija on si*t kui ta sulle autogrammi ei andnud :doh: :D tohman, aga endale meeldis kah kunagi davids, et lahe mees jne. aga peale nandrolooni värki, mkmm:lahe:

Davids
19.08.02, 20:56
DAVIDS on maailmas 3# keskkaitse!!! Ta ruulib täiega!!!!Mille järgi inimesed võtavad,et ta on nii ülbe.Paljud arvavad,välimuse järgi aga samas võiks ka sama ülbed olla RAUL FIGO ZIDANE KAHN EFFENBERG ja ........................!!!!!!!!!!!!!!:ingel3: :segadus: :ham9: :reiv:

Davids
19.08.02, 20:58
Peku Atu on vähe imelik vä!?!?!?!?!??!?!?!?!:sega9: :sega5: :sega4:

Udupasun
20.08.02, 02:23
Tubli Eedi, postitused muutuvad aina sisukamaks:reiv: :reiv: :reiv: :jump4:

resorte
20.08.02, 15:54
Muutuvad sisukamaks küll, aga kirjavigu on tal ikkagi :P :õnnelik:

mg
20.08.02, 19:47
seda et, niikaua kuni daavitsale sama raha plekitakse, temast mängumeest ei saa!!!!!
pakun välja palga vähendamise.

resorte
20.08.02, 20:10
Originally posted by mg

pakun välja palga vähendamise.

Sellist asja saaks küll korraldada :)

resorte
20.08.02, 20:38
... ja see oleks õige tegu. :jump2: :reiv:

Epic
21.08.02, 03:13
tõesti ei tea mis davidsist kasu on
ma lippi asemel müüks ta küll maha aga noh keegi vist ei tahagi teda :silm3:

mg
27.08.02, 18:22
küll keegi ikka tahab.
real madrid niguniii.;) :kaval:

Aabel
08.09.02, 03:11
Pigem Roma loe siit (http://www.countrylife.co.uk/worldsoccer/newssep02/roma0509.html)

Silver
08.09.02, 15:27
No jah lugesin ka selle artikli läbi ja loodan, et Roma ei sa Davidsit. Vend on terve suve tugevalt trenni teinud ning lollid kombed on ununenud! Häkki saab oma endise vormi tagasi, millega ta säras paar aastat tagasi. Igaljuhul jään ootama ja proovin ennast asjaga kursis hoida!

asdf
08.09.02, 15:35
Avaldan ka oma arvamuse Davidsi kohta. Ausalt öeldes pole ta mulle kunagi meeldinud. Ta on jätnud kuidagi väga ülbe ja üleoleva mulje..:oih: Eks sellised ole paljud staarid. Sorry kui Davidsi austajaid solvasin aga selline on lihtsalt minu arvamus :prill1:

daK
25.09.02, 18:33
eilne kiievi mäng näitas taas davidsi taset (igati heas mõttes).
paistab, et ta on oma vahepealsest hilinenud puberteedi perioodist yle saanud ja keskendub taas väljakul toimuvale. igati eeskujulik mäng.:ingel1:

coco
25.09.02, 20:06
Väga kena mängu tegi Ets eile indeed...lõi kena värava ja oleks ühe samalaadse veel löönud, ainult tookord sai väravavaht löögi tõrjutud...loodetavasti, kui vastane on tugevam ja pnged tõusevad, davids jälle idiooti ei hakka mängima ja mingeid lollusid tegema, muidu täitsa lahe säga...

jazzjansa
27.09.02, 13:03
Edgar on tõesti taas mängima hakanud.Selle tõestuseks on viimatine ML. mäng Kiievi vastu,kus ta valitses koos Paveliga keskvälja.Kuid mulle ei meeldi tema juures üks asi:
Ta on kuradima ülbe vennike.Kui Di Vaio(2x),Del Piero või Nedved värava lõid ,siis tema küll ei viitsinud neid \"kallistama\" minna,kuigi ta ei olnud kaugel.Oleks võinud kasvõi ühe mehise õlapatsutuse teha.Aga siis kui tema värava lõi(väga meisterliku),tuli Del Piero kohe teda \"kaisutama\".Kas on inimete loomused nii erinevad või on Edgar lihtsalt nii ülbe.:jump2: :jump2:

jazzjansa
27.09.02, 13:05
ARVAN ET ASI ON ÜLBUSES.TEMA OLEK VÄLJAKUL JUBA VIITAB SELLELE:::MA OLEN TEIST KÕIGIST PAREM.ÄRGE ISEGI MÕELGE MULT PALLI ÄRA VÕTTA,SEST VASTASEL JUHUL MA EI TEA MIS MA TEEN.:jump2: :jump2:

eston maravilha
28.09.02, 21:55
lahe ise küsin ise vastan

sul pole vist eriti sõpru

Silver
28.09.02, 23:52
Originally posted by jazzjansa

ARVAN ET ASI ON ÜLBUSES.TEMA OLEK VÄLJAKUL JUBA VIITAB SELLELE:::MA OLEN TEIST KÕIGIST PAREM.ÄRGE ISEGI MÕELGE MULT PALLI ÄRA VÕTTA,SEST VASTASEL JUHUL MA EI TEA MIS MA TEEN.:jump2: :jump2:
Sa tundud väga tark inimene olevat, edu sulle, jätka samas vaimus, ga muidu seda et ei pea iga teema alla postitama ning CAPSIGA kirjutama, tänan koostöö eest.Igal pool pole vaja ka hullemat ässa panna, siis ma eriti ei usu, et se kommentaar on ôige....mida sa siin ajasid!Olgu mees milline on pea asi, et tast juvele kasu oleks!

M6iss
15.11.02, 13:10
Olen sellega nõus, et vahepeal oli Davids s*tt mis s*tt, kaardid, doping, täiesti mõttetu mees Juve jaox. Kuid viimasel ajal on näha, et mees tahab paremaks saada, on teiste juttu ka lõpux kuulda võtnud. See on ülihea, sest Davids on üks päris tugeva klassiga mängija.:silm4:

eeter
21.11.02, 17:38
Davids on praegu ja jätkab parimana veel mitu aastat serie A-s....tema söödud ja kohavalik on uskumatud...tema talendiga mängijaid on vähe ning enamasti la ligas(Zidane,Vicente,Mendieta,Riquelme):doh:

H.M Murdock
28.01.03, 01:09
Davids on suht mõtetu tühikargaja,keda mingi erilise põhjusega platsil hoitakse.Tema fännid on 5-11 aastased,kes arvavad et ta on \"tuus\".Vana kah teine.......:kaval:

Devil
28.01.03, 01:53
Originally posted by H.M Murdock

Davids on suht mõtetu tühikargaja,keda mingi erilise põhjusega platsil hoitakse.Tema fännid on 5-11 aastased,kes arvavad et ta on \"tuus\".Vana kah teine.......:kaval: ei ole ta tühikargaja, ei ole enamus ta fännid 5-11 aastased, ei ole ta veel vana kah ... mõtle tsipa enne kui kirjutad ...

mjkk
28.01.03, 16:11
Originally posted by H.M Murdock

Davids on suht mõtetu tühikargaja,keda mingi erilise põhjusega platsil hoitakse.Tema fännid on 5-11 aastased,kes arvavad et ta on \"tuus\".Vana kah teine.......:kaval:

Ei nõustu sinuga, Murdock...olen küll tema antiaustaja, aga siiski, mees on asja eest platsil, vast ehk vähe üle hinnatud, kuid asja eest...

...ja 29-aastane pole kaugeltki vana :doh:

H.M Murdock
28.01.03, 22:38
Sorry need,kelle \"tundeid\" ma riivasin!!:( Aga mulle lihtsalt tundub,et Davidsi parimad aastad on möödas.Kuigi jah,ega ta juvele halba ei tee!:lahe:

P.S:fännide koha pealt hoian ma karbi kinni!;)

Silver
28.01.03, 22:44
Ei ma saan aru, et vanasid teemasid on suht lahe taas avada. See on tegija, kui sa proovid, aga enne uuri asja ka, kui tuled siia oma ila ajama! Teeme nii. Pole Ju raske môtle enne , kui kirjutad! :deemon: