PDA

View Full Version : CM 03/04

Leheküljed : [1] 2

Epic
27.09.03, 15:45
siit saab täpsemalt uuendusi uurida (http://www.sigames.com/news_view.php?act=2&id=717) :lahe:

eriti toredad asjad :

Goal Of The Month (http://www.sigames.com/images/softography/cm0304/screenshots/5l.jpg)

Socceroo? (http://www.sigames.com/images/softography/cm0304/screenshots/13l.jpg)

Treening (http://www.sigames.com/images/softography/cm0304/screenshots/9l.jpg)

Tundub, et põhiliselt jääb samaks mis CM4-gi aga vähemalt on release date novembris mitte aprillis(?) :D ning siis tuleb otsustada kas osta CM03/04 või TCM2004 või hoopis mõlemad (nagu mina :) ) Eesti liigat vaevalt, et tuleb kuna ainult 4 uut liigat tuleb võrreldes CM4-ga :( loota ju võib aga ei usu eriti.

Eks näeb mis saab, loodedavast ei tule selline aeglane pask nagu CM4 :P

resorte
27.09.03, 19:42
Originally posted by Epic

Socceroo? (http://www.sigames.com/images/softography/cm0304/screenshots/13l.jpg)

Sellel pildil on juba viga sees! Nimelt Kewell\'i number on 7 mitte 6. ;)

ethan
27.09.03, 19:45
Originally posted by Totti

Sellel pildil on juba viga sees! Nimelt Kewell\'i number 7 mitte 6. ;)

Ai raisk, Mina küll Seda mängu peale sellist posti ei kavatse osta!

SleepWalking
27.09.03, 21:35

lahenda oma riistvaralised probleemid ... mul cm4 koos kõikide update\'idega pole just eriti palju aeglasem kui 01/02.

17
27.09.03, 22:29
Tundub täitsa pelatav mäng olevat, aga CM4 eriti palju erinev ei ole, aga noh eks see selgub siis kui mängima saab hakata.:)

Epic
28.09.03, 10:22
Originally posted by SleepWalking

lahenda oma riistvaralised probleemid ... mul cm4 koos kõikide update\'idega pole just eriti palju aeglasem kui 01/02.

Veab Sul ;)

Mul on igasugu mõtetut pahna siia kokku tõmmatud :trafck:

Epic
19.10.03, 11:57
Thank you SIgames! (http://www.sigames.com/news_view.php?act=2&id=723)

Ehk siis kõik mängijad, kes USAs mängivad kaovad ära :viha: Ehk siis vaevalt, et mina seda mängu nüüd ostma hakkan.

TCM2004 here I come!!! :D

Jaan
20.10.03, 04:40
Ja palju sa oma Manyoosse USA mängijaid tavaliselt ostad? Tont.

Revolucion
20.10.03, 15:41

Thank you SIgames! (http://www.sigames.com/news_view.php?act=2&id=723)

Ehk siis kõik mängijad, kes USAs mängivad kaovad ära :viha: Ehk siis vaevalt, et mina seda mängu nüüd ostma hakkan.

TCM2004 here I come!!! :D

Tore värk!? Ma nagu tavaliselt mängisingi ainult MLS-is.

Epic
06.11.03, 17:20
Kui kedagi huvitab siis demo (http://www.thedugout.net/dl_file.php?id=313) on väljas. :lahe:

Pärast kirjutan oma elamustest...kui muidugi käima saan ;)

edit: fakk, asi ei lähegi tööle :deemon:

Red Devil
06.11.03, 22:18

Kui kedagi huvitab siis demo (http://www.thedugout.net/dl_file.php?id=313) on väljas. :lahe:

Pärast kirjutan oma elamustest...kui muidugi käima saan ;)

edit: fakk, asi ei lähegi tööle :deemon:

Mul läx ilusti tööle

ethan
06.11.03, 23:00
Selle asemel, et oma arvuti füüsiliste omadustega eputada, võiks isekeskis system requirementse lugeda :doh:

mxm
07.11.03, 15:19
mängisin veits demot erilisi uuendusi seal küll pole.
Täpselt sama mis CM4 kr.. :viha:

17
07.11.03, 15:37
Ei tea mängisin ka veits ja tegelt tundus päris hea olevat, aga noh jääme full versioni ootama:)

limp
10.11.03, 11:26
mul ka töötas, kuid erilist vaimustust ei tekitand.. mängisin 01/02 edasi - kuid see hakkas ka näkku panema - savemise ajal pillub seda send errorit xp all ja vsjoh, kõik viskab mängust välja

SleepWalking
17.11.03, 08:45
Olgugi, et ametlik release leiab aset sel reedel - on CM03/04 full versioon juba mõned päevad **legaalselt kättesaadav. Isiklikud muljed esimese paari mängimiskorra järel on sellised, nagu ilmselt enamusel - selline oleks pidanud CM4 algusest peale olema. Parandatud on nipet-näpet ning uuendusi on veidi igal pool, kuid samas üldisega võrreldes minimaalselt - seega kui CM4 on ostetud ning kõik update\'d peal ei ole 03/04 soetamisel küll erilist mõtet.

Aga mis põhiliste uuendustena silma hakkas - 2D mängumootor on reaalsem - liikumine seal arvestab ilmastikku ning väga libeda ning mudase väljakuga pall suurt ei veere kah. Lisaks on 2D puhul lisandunud graafilise illustratsioonina kaardid, abikohtuniku lipp, mis võimalikku suluseisu fikseerib jne. Üleüldse on see liikumine seal veidi reaalsem, kui varem. Teiseks hakkas silma feedbacki rohkus, mida tõsi küll ka lubati selles mängus olevat - lisandunud on mõningaid kommentaare ka mängusituatsioonides. Kolmandaks, kui isegi CM4 4.0.8 versioonis lõid ründajad 95% väravatest - siis nüüd löövad ka keskväljamehed ja kaitsjad. Neljandaks - veidi ebareaalne aga ikkagi, meeletu huvi mängijate ostmiseks. Testimise mõttes Arsenaliga läbimängitud hooaja transfer-akendes tehti mängijate ostuks ca 3-4 pakkumist päevas - kusjuures enamus neist sisaldasid vähemalt ühe osana mängijate vahetust. Nii pakkus Newcastle mulle tülpimuseni Dabizase vahetust Ljungbergi vastu. Viiendaks on lisandunud ajalugu. Iga mängija profiilis on 10 viimase mängu täpne statistika, samuti on meeskondade eelnevate kohtumiste ajalugu (mis kahetsusväärsel kombel peale 01/02te ära kadus).

Arisilan
17.11.03, 20:51
Nuuh, demo põhjal tundus küll, et mänguga on rohkem vaeva nähtud kui eelmise versiooniga... Oli küll paar pisiviga, kuid need ei häirinud eriti. Suuremaid prahmakaid silma ei hakanudki ja see on ainult hea..

Seega täiesti mängitav :) Küsimus oleks ainult selle kohta, et kas uues CMis on eestlased ikka veel non-eu mängijad või muutub nende staatus mängu käigus?

Arisilan
17.11.03, 21:22
Nuuh, demo põhjal tundus küll, et mänguga on rohkem vaeva nähtud kui eelmise versiooniga... Oli küll paar pisiviga, kuid need ei häirinud eriti. Suuremaid prahmakaid silma ei hakanudki ja see on ainult hea..

Seega täiesti mängitav :) Küsimus oleks ainult selle kohta, et kas uues CMis on eestlased ikka veel non-eu mängijad või muutub nende staatus mängu käigus?

limp
18.11.03, 13:36
fulli järgi pasitab sama mõttetu kui cm4. buge on tohhujaa ning oleneb klubist - kas lööd mingi miljon väravat või ainult mõned mängus vms. võin siis bugi listi anda:
Substituted player not leaving the pitch.

Strikers missing one-on-ones.
Make an offer option missing from the action menu after clicking the back arrow when in the contract offer screen.
Scoring a goal cancelling out pressing of tactics button.
Strikers losing out on headers to defenders.
Chester Evening Leader being set as a national newspaper.
Send to rehab being disabled in the demo (NOT A BUG)
Players injured during matches reported as being injured in training.
The fact that combined league tables has home AND away results and some ppl overlook this
Teams re-negotiating bids for their players for smaller amounts than you originally bid.
You cannot declare interest in a player already on your shortlist (NOT A BUG).
Play continuing when a keeper has been injured.
Run arrow remaining in tactics after a player has been sent off.
Clicking on players profiles during penalty shootouts reverts the penalty takers back to default.
Anything edgarz has to say. Ever.
Dragging a player\'s position onto a player\'s name changes his position to goalkeeper.
Defenders coming into the area to collect goal kicks.
Unable to praise players who are on loan.
Clubs withdrawing loan bids when you tick \"play in cups\" or \"play against\" quite often.

kusjuures, need bugid on üksnes demo põhised...

K1ly
23.11.03, 23:06
äkki keegi oskaks õelda on CM03/04 kuskil üleval ka ve?? full versioonina ikka!

fitti
23.11.03, 23:50
paar päeva ka siis mängitud ja viriseda ei saa. kuna vahepeal sai masinat upgradetud, ei saa ses mõttes nt CM4-ga võrrelda, aga jookseb (medium database) enamvähem talutava kiirusega. lahe täiendus on see, et match reportis mõnel sündmusel klikkides saab seda 2D ka \'korduses\' vaadata. buge pole veel ise täheldanud.

võtsin taas vana hea Motherwelli. board raha ei andnud, aga lootis relegatsiooni vältida. Sai leitud paar tasuta meest, kellest esimeses tiimis on läbi löönud kameruni kaitsja Jean Dika ja ründes Adrian Ilie. mängin 442 üsna kaitsvat taktikat, ja vastupidiselt kõigi ootustele hoian kinni euroopa-kohast ja võitlen 4.-5. koha pärast. Klubi parimate mängijate eest pakutakse tõesti pidevalt pappi, aga \'reject all offers\' õnneks ei sunni mind pidevalt läbirääkimistega tegelema. seega olen esialgu rahul ja muretsen, et ega mäng hakka jälle töötegemist segama.:P

Kaarel
24.11.03, 00:46
Ründajate tendents kindlana näivaid väravašansse üle lüüa on üsna häiriv, loodetavasti seda parandatakse järgmises patchis.

Ise mängin Tottenhamiga, teine hooaeg on keskpaigas: jagan ManU-ga teist kohta, Arsenal on kahe punkti kaugusel.

zaz
24.11.03, 01:18
Originally posted by fittibaldi
ja vastupidiselt kõigi ootustele hoian kinni euroopa-kohast ja võitlen 4.-5. koha pärast.
Näed bug leitud! sa võitled 3-ndas(?) divaris euroopasse pääsu eest?!:P

Kaarel
24.11.03, 02:16
Originally posted by zaz

ja vastupidiselt kõigi ootustele hoian kinni euroopa-kohast ja võitlen 4.-5. koha pärast.
Näed bug leitud! sa võitled 3-ndas(?) divaris euroopasse pääsu eest?!:P

Motherwell kuulub Šoti kõrgliigasse.

limp
24.11.03, 18:35

lahe täiendus on see, et match reportis mõnel sündmusel klikkides saab seda 2D ka \'korduses\' vaadata. buge pole veel ise täheldanud.

niisiis, see vidin oli juba cm4\'s juurde poogitud, et see pole uus, kuid samas, peab ütlema et cm 01/02\'st pole nad paremat teinud

Glazza
27.11.03, 17:32
Kui kellegil on soov omastada avamata CM 03/04 originaalmäng koos õpetusega 300 krooni eest, siis võib minu poole pöörduda...

fitti
03.12.03, 00:57
kaks hooaega Motherwelli juhitud. Kurat. Ei suuda üle oma varju hüpata - mõlemal aastal kyll pidevalt tabeli tipus tolgendanud, aga Euroopa-pilet on mõlemal korral jäänud lunastamata, seda eelkõige shoti liiga omapära tõttu - viimased kuus vooru nimelt võtavad tabeli alumised ja tabeli ülemised omavahel mõõtu (kui see peaks kellelegi teadmata olema). Ühest küljest tähendab see seda, et võid tabelis lõpetada kuuendana isegi siis, kui \'nõrgemate\' grupi võitja ehk seitsmes sinust rohkem punkte korjab. Teisalt on need viimased voorud vägagi otsustavad - ja minul seni ei õnnestunud hiilgevormi näidata ehk celticu ja rangersi järel kolmandaks tulla. Teise hooaja keskel tuli üldse masendav vormilangus, sain sisse tabeli viimastelt nii mis kolises, kogu tiim mängis maks. reitingule 6, väga kole periood. Ühtki staari-starletit ka enam ei ole, kelle peale mängu ehitada - ManU 4M£ oli liiga hea pakkumine, et senist kaptenit Pearsonit mitte müüa. Tõsi, uuest hooajast mängib mu ridades noor poola täkk Mila, kelle tiimi saabudes ilmus mitme mängija infosse rida \'thinks Mila has great future ahead of him\'. kolm on kohtuseadus, eks proovime korra veel - tcm2004 kah juba järge ootamas.:P

france
12.12.03, 15:38
kuule sa kes seda CM 03/04 kuidas ma su poole pöördun??????

resorte
12.12.03, 18:44
Noh ma kah mängisin seda mängu mingi ilgelt kaua aega tagasi ning juhendasin AS Roma\'t. Serie A võitsin suure edumaaga liigas kokku sain 3 viiki ja ülejäänud võidud. Uefa Cup\'i võitsin ka finaalis tegin 4:1 Liverpoolile kotti. Kaks kolli Mancinilt ja üks Tottilt ning Carewilt, \'pooli ainsa värava lõi Diouf. Italian Cup\'i võitsin ma ka, finaalis oli vastu Juve. Esimese mängu \"kodumeeskonnana\" ma kaotasin 2:0 - two goals from Del Piero. Teine mäng oli hoopis teistsugune ja väravaterohke ehk siis võitsin \"võõrsil\" 5:3. Väravad lõid: 1:0 Carew, 2:0 Cassano, 2:1 Trezeguet, 3:1 Dacourt, 3:2 Montero, 4:2 Totti, 5:2 Emerson ja 5:3 Trezeguet.
Transferre erilisi ei teinud ainult et palkasin \"imelaps\" Freddy Adu ja ostsin Valenciast Carewi £5.5M ning müüsin Gaetono D\'Agostino Interisse £5M\'iga.
Aga tõeliselt nävi ajas selles mängus see et see loeb koguaeg neid passiivseid suluseise ja nii mul läksid luhta ilusad väravad mõne tugeva klubi vastu nagu Milan ja Juve.
Nüüd mõtlesin et peaks seda mängu edasi mängima kuna oli päris lust mängida ja patch on mul kah tõmmatud et see ei loeks neid passiivseid suluseise.

Kaarel
12.12.03, 20:56
Minu meelest 4.1.2 patch küll passiivsete suluseisude lugemist ei paranda. Samuti pole eriti juttu olnud, et seda teeb 4.1.3, mis lähiajal ilmuma peaks.

france
13.12.03, 11:53
kas keegi teab kust seda mängu saada.Tallinnas polnud seda kusgil

Neth
13.12.03, 12:30
Originally posted by france

kas keegi teab kust seda mängu saada.Tallinnas polnud seda kusgil

Äkki loed selle lehekülje esimest postitust! Muidugi ei tea ma kas see mäng on veel alles, aga siiski proovida ju võid.

Epic
17.12.03, 19:28
sai siis ka natuke demot pelatud ja päris tore oli :)
Ründajad tõesti nii hullult enam väravaid ei löönud, samas ei saanud ka kaitsjad pead/jalga valgeks :deemon: Keane ja Scholes üllatasid oma väravalöömis oskustega :D Silma jäi ka see, et näiteks Ronaldinhol ja Beckhamil puudub history eelmise hooaja kohta :oih: ja kas tõesti lõi Crespo ainult 7 väravat eelmine hooaeg Interi särgis? :doh: Samuti ei märganud Freddy Adud mängus, kas täisversioonis on sama lugu?

Muidu tore mäng ning hakkasin isegi kaaluma täisversiooni ostmist ;)

Kaarel
17.12.03, 19:35

Ründajad tõesti nii hullult enam väravaid ei löönud, samas ei saanud ka kaitsjad pead/jalga valgeks :deemon: Keane ja Scholes üllatasid oma väravalöömis oskustega :D Silma jäi ka see, et näiteks Ronaldinhol ja Beckhamil puudub history eelmise hooaja kohta :oih: ja kas tõesti lõi Crespo ainult 7 väravat eelmine hooaeg Interi särgis? :doh: Samuti ei märganud Freddy Adud mängus, kas täisversioonis on sama lugu?

03/04 versioonist on välja jäetud kõik MLS\'i klubid ja mängijad.

Epic
17.12.03, 19:39
Originally posted by Kaarel

03/04 versioonist on välja jäetud kõik MLS\'i klubid ja mängijad.

seda ma tean aga Adul ju ei olnud ühegi klubiga lepingut kui mäng välja lasti :doh:

Neth
17.12.03, 19:40
Endal täisversioon olemas, kuid mitte originaal. Tõsi, nii Beckhamil kui Ronaldinhol puudub history 2002/03 hooaja kohta ja Crespo on löönud eelmisel hooajal 7 väravat. Kuid Freddy Adu on täitsa olemas.

fitti
17.12.03, 22:03
vähemalt mul on Adu seni kolmest mängust kolmes kohe alguses Reali noorte hingekirja siirdunud.

PraS
18.12.03, 00:12
no võibolla tundub see mulle ainult nii, kuid cm03/04 tundub raske olevat.......olen proovind nii madalama liigade meeskondadega kui ka tippmeeskondadega, kui peale poolt hooaega läheb kõik kuidagi metsa.......

fitti
18.12.03, 01:22
Maitea, minu meelest on jälle kergem kui 01/02. Samas olen mänginud seni vaid kolme tiimiga.. Motherwellist juba rääkisin, seal ei suutnud ma kolm hooaega järjest enamat 5. kohast ja jätsin asja sinnapaika - või vähemalt esialgu pooleli. Ründeteravik oli mul seal muide lõpuks väga staazhikas/staarikas - Yorke+Hasselbaink, ja kõmmutasid küll. Proovisin ka Torpedoga, aga see läks ikka väga metsa, Opi kusjuures oli kõrgeima keskmisega ja see oli alla 7.. Praegu mängin vähe bravuursema tiimiga - Sociedadiga nimelt. Esimene hooaeg läks La Ligas väga lihtsalt, kuid mõned rumalad punktikaotused siin-seal tõid kokkuvõttes 4.koha. CL-is põrusin juba alagrupivoorus..Kedagi juurde ei ostnud peale väidetava cm-imelapse Källströmi, et tedagi oma käega katsuda ;), aga midagi erilist pole tal mul korda saatnud. Hetkel teine hooaeg pooleli, liigas 10. koha piirimail ja CL-is püüan alagrupis vähemalt UEFA cupi koha kätte saada. Hea ost oli Carew, free transferiga sain Deco ja Pat Anderssoni. Kogu sociedadi-experiance\'i juures on aga kõige lahedam olnud see, et tegin ise staari..:P See käis nii, et, kui B-meeskonnast yks tyyp, Jon Gimenez, seal mitmeid häid esitusi tegi, tõin ta A-tiimi - ja mees skooris edasi! 19-aastane ja statsid pole ka suuremad asjad, aga I hooaja lõpus oli ta minu tiimi resultatiivseim ja La Liga Aasta Mängija valimisel sai teise koha; praeguse, teise hooaja keskel on ta näitajad nats halvemad kui koll per mäng. Päris uskumatu, sellist reservimeest pole varem üheski mängus avastanud.

Üldiselt kipitab mõte hakata mõne conference\'i tiimiga mängima, aga kui seal peaks ebaõnnestuma, siis on pettumus suur ja enesehinnang null.

PS. viimane lause paneb mõtlema, et äkki peaks järgima slõuganit \'get a life!\'...?:P

ahjaa, väike skriin ka - võite arvata, kas olin mängu viimased 10 minutit tooli peal pysti või jaaaa...
http://www.hot.ee/fitti/soc.jpg

france
19.12.03, 20:33
kas keegi saaks beckhami ja ronaldinho 2002/03 history öelda
Mitu mängu ja väravat liigas

coco
20.12.03, 00:57
Ronaldinho kohta leiad statistikat ja palju muud huvitavat siit (http://www.ronaldinho.fr.fm/)

makser
20.12.03, 13:48
ei leia:P vähemalt minul see leht ei avanenud...

EgoTrip
20.12.03, 21:08
Probleem on selles, et kui ma mängin oma mängu ära, siis all hakkab ta lugema teisi mänge, Kas neid saab kuidagi kiirendada, või üldse ära kaotada. Ja mul pole mingi pask arvuti, nii et arvuti võimsusest puudu ei tule.

Kaarel
20.12.03, 23:40
Originally posted by Funky_Moses

Probleem on selles, et kui ma mängin oma mängu ära, siis all hakkab ta lugema teisi mänge, Kas neid saab kuidagi kiirendada, või üldse ära kaotada. Ja mul pole mingi pask arvuti, nii et arvuti võimsusest puudu ei tule.

Võta \'full detail\' maha. Kasu sellest pole, aga mängu teeb sitaks aeglasemaks.

PraS
20.12.03, 23:46
Originally posted by Kaarel

Originally posted by Funky_Moses

Võta \'full detail\' maha. Kasu sellest pole, aga mängu teeb sitaks aeglasemaks.

pigem kiiremaks

Kaarel
20.12.03, 23:59
\'Full detail\' teeb kiiremaks? Vahest räägid lähemalt?

Jyrka
21.12.03, 00:59
äravõtmine teeb kiiremaks, sul ei olnud ennem kõige õnnestunum lause

Kaarel
21.12.03, 02:10
Lause oli õnnestunud. Enda viga, kui aru ei saa.

eestimees
21.12.03, 09:34

kas keegi saaks beckhami ja ronaldinho 2002/03 history öelda
Mitu mängu ja väravat liigas

1992/93 Manchester United 0 mängud 0 väravad
1993/94 Manchester United 0 0
1994/95 Manchester United 4 0
Preston North End [loan] 5 2
1995/96 Manchester United 33 7
1996/97 Manchester United 36 7
1997/98 Manchester United 37 9
1998/99 Manchester United 35 6
1999/00 Manchester United 31 6
2000/01 Manchester United 31 9
2001/02 Manchester United 28 11
2002/03 Manchester United 31 6
2003/04 Real Madrid 14 3

realmadridfan
26.12.03, 23:53
mul selline mõte, et võiksite siia ka odavate ja andekate mängijate nimesid kirjutada;)
et siis oleks natuke lihtsam mõne väiksema klubiga mängida jne...

makser
27.12.03, 03:10
jerome rothen...4 milliga saad kätte umbes..ja päris hea left winger...muutub mõne aja pärast world class wingeriks..ja mexes ka on hea...ja kui mingi 11 milli raha siis on lucio ka võimalus..teise hooaja alguses saab henry ja davidsi free tranferil....mingi aja pärast lähevad reyes ja kovacevic contract unprotected ...aga nende eest tuleb midagi maksta...kui väga palju kirjavigu on siis saab ehk andeks...nimelt ma natuke purjus hetke,,,nii et mitte väga palju möliseda...AITÄH!! :P :)

realmadridfan
27.12.03, 03:41
Originally posted by makser

jerome rothen...4 milliga saad kätte umbes..ja päris hea left winger...muutub mõne aja pärast world class wingeriks..ja mexes ka on hea...ja kui mingi 11 milli raha siis on lucio ka võimalus..teise hooaja alguses saab henry ja davidsi free tranferil....mingi aja pärast lähevad reyes ja kovacevic contract unprotected ...aga nende eest tuleb midagi maksta...kui väga palju kirjavigu on siis saab ehk andeks...nimelt ma natuke purjus hetke,,,nii et mitte väga palju möliseda...AITÄH!! :P :)

tänud,aga neid henry\'si ja mexes\'eid ma juba teadsin..ja tegelikult ma mõtlesin veel odavamaid...aga pole midagi.

igatahes edu sulle siis kaineks magamisega ja ööd.

Epic
27.12.03, 19:54
Mul tekkis selline küsimus, et kas CM03/04-as on ikka nii, et kui ma näiteks mängin Inglismaa liigat siis ülejäänud liigades mängivad enamus meestest lisaks euromängudele ja paarile karika mängule ainult 4-8 liiga mängu? :oih:

SleepWalking
27.12.03, 20:16
saad seda ju ometi vältida sellega, et valid alustuseks simuleeritavaks ka kõik muud (põhilised9 liigad. muidu tõesti simuleerib ainult valitud liiga mänge ja neid sarju, kus selle liiga meeskonnad osalevad. vähemalt nii olen mina sellest aru saanud.

Epic
27.12.03, 20:32
Originally posted by SleepWalking

saad seda ju ometi vältida sellega, et valid alustuseks simuleeritavaks ka kõik muud (põhilised9 liigad. muidu tõesti simuleerib ainult valitud liiga mänge ja neid sarju, kus selle liiga meeskonnad osalevad. vähemalt nii olen mina sellest aru saanud.

Igatahes CM01/02-es oli kõik korras, mehed mängisid ilusti liigamänge ja puha :P CM4-as aga oli asi juba viltu :(

limp
30.12.03, 08:36
minuarust on neil kõige parem cm siiski cm 01/02 - nad üritavad igasuguseid fixe teha jne kuid ebaõnnestub see. nad oleks siiski pidand seda cm3 mootorit edasi arendama mitte uut mootorit tegema, sest see uus on suht aegalne ning selles on väga palju buge

Epic
31.12.03, 16:37
Keegi orginaali on Tallinnas müügil näinud?

france
31.12.03, 21:42
mul sai esimene hooaeg läbi ning kui jõudis kätte esimene juuli 2004 siis mäng võttis kinni.Mitu korda.Kas keegi saaks öelda mida teha

Kaarel
02.01.04, 15:23
Kuigi 4.1.3 patch pidi algselt viimaseks jääma, siis nüüd teatas SI, et teevad siiski ka 4.1.4 update\'i. Muuhulgas peaks seal võrgumänguga seotud probleemid parandatud olema.

Väike kopi-peist SI foorumist.

by Marc Duffy

Hi all

Firstly, Happy New Year.
Secondly, apologies for some of the errors that you experienced in 4.1.3 (especially with regards to Network play and the match stats issue)

We\'re planning to do a corrective patch 4.1.4 to make right the wrongs and tidy up some other loose ends that we know some of you have experienced. The current list of fixes is as follows, release of this will be as quickly as possible but no date is set yet

Patch 3 - 4.1.4

Match
- Fixed network game bug where client scorelines differed to server due to clash of post and pre 4.1.3 tactics
- Fixed 4-4-1-1 and 4-2-3-1-dk
- Full match mode now skips \"dead time\" again
- Fixed problem where user couldnt make a sub immediately after certain incidents
- Fixed obscure crash that occured when human\'s goalkeeper red carded

Match AI
- Cut down on hurried and pointless hopeful passes from decent players
- Improved shooting AI...more range of different shots
- Improved computer team AI when utilising free role wide players eg Pires
- Made fiery and temperamental players more likely to dissent or lose temper
- Tweaked player clean through detection AI
- Slight tweaks to goalkeeper saves

france
02.01.04, 16:24
kas keegi saaks oma CM 2003-04 ftp.dataneti.ee üles panna ma tõmbasin patchi kuid siis ei läinud enam tööle.Nõudis CD.

realmadridfan
02.01.04, 17:21

kas keegi saaks oma CM 2003-04 ftp.dataneti.ee üles panna ma tõmbasin patchi kuid siis ei läinud enam tööle.Nõudis CD.

Otsi kuskilt netist patch\'ile crack ka, siis peaks tööle minema.
Proovi www.gamecopyworld.com .

fitti
07.01.04, 18:25
tekkis selline kyss, et kui palju keegi nn. individuaaltreeninguga aega näeb? Uurisin selle kohta siinseal välismaa foorumites ka, aga seal enamasti on kõik harjunud \'to leave as is\' ehk ei torgi midagi.
Ega ma ise ka midagi palju muutnud pole, vahepeal scarboroughga mängides tundus hädavajalik, et attacking skill kogu meeskonnal kasvaks, sestap lisasin shootinguid ja sprinte jne. terve first teami treeningusse. Lisaks tegin ühest ründajast katsejänese ja panin ta praktiliselt ainult löömist harjutama. tulemuseks see, et hooaja lõpuks olid tal nii mental kui physical näitajad halvemaks läinud ja finishing ühe palli võrra kõrgem ehk umbes 9.
sõnaga, kas ja kuidas keegi on mõnd meest eraldi arendanud? reetke mõni saladus..:P

realmadridfan
07.01.04, 20:08

Lisaks tegin ühest ründajast katsejänese ja panin ta praktiliselt ainult löömist harjutama.

Aga ära pane ainult löömist harjutama. Sa võid ju lihtsalt treeningkoormust suurendada. Et näiteks kõik jääb samaks, aga paari vaba päeva asemel paned näiteks löömise vms. Proovida ju võib...

Revolucion
07.01.04, 22:55
Mul üks selline küsimus või probleem. Kas teil ka selle 4.1.3. patchiga kõik mehed taovad iga nuka pealt üle või täiega mööda. Endal nii oma mehed kui ka vastas meeskonna mängijad. Viiest mängust lõppesid neli 0:0 viikidega. Keskmiselt oli mängus värava võimalusi mingi 6-8 aga kõik mööda. Mängijate löögi tugevus ka ullult nõrk. Varasemates patchides seda probleemi nagu ei olnud.

SleepWalking
08.01.04, 09:10
Originally posted by Revolucion
Mul üks selline küsimus või probleem. Kas teil ka selle 4.1.3. patchiga kõik mehed taovad iga nuka pealt üle või täiega mööda.
...
Varasemates patchides seda probleemi nagu ei olnud.

imelik on vaid see, et varasematega sul seda ei olnud.
näide minu suhteliselt tavalisest mängust (4.1.2 versiooniga)
arsenal - man city
final score: 2-1
shots on target: 6-1
shots off target: 43-4

resorte
16.01.04, 22:08
Nii ma Roma mängu enam ei viitsi mängida ja mõtlesin siis proovida Hispaania liigat ning võtsin klubiks Real Betis ;) aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida kuidas mul seal liigas läinud on. Vaid sellest et keegi siin küsis häid mängijaid: Kui mängida 4.1.2 patch\'iga siis selliseid häid mängijaid, kellel contract kohe lõppemas on nagu näiteks: kui otsite vasakkaitset siis Ajaxi Maxwell on väga hea, kui otsite paremale kaitset siis veitsa vana võitu on muidu, aga hea karistuslöökide lööja on parguaylane Francisco Javier Arce mängib Jaapanis, Gambas (neil mõlemil lõppeb kontraht 2004 a algul). :õnnelik: Ründavat-poolikut saaks Fenerbachest Ariel Ortega ning samas klubis on muidu üks mega-noor-ründaja Sanli Tuncay ma sain kätte kuskil £9milliga. Mul ongi ta ainus ost ning mees löönud 6 mängust 8 väravat. :õnnelik:

Enjoy! :õnnelik:

Jaan
17.01.04, 02:38
Nonii, tegin kah oma esimese täispika hooaja. Newcastle\'ga, natürlich!

Taktikaks valisin üsna lihtsakoelise 4-4-2, rõhuga kiiretele äärtele, kuid eksperimenteerisin ka 4-3-1-2, 4-1-3-2 ja 4-3-2-1 taktikaga. Vast viimane väärib üleüldse kasutamist, kui vastase 4-mehelist kaitseliini maha murda vaja, ent klassika ruulis siiski paremini. Transferlisti läks nö. vanad puud - hooaja jooksul lahkusid Acuna (900k Villa), McClen (170k, West Ham), Quinn (140k, SheffUtd), Orr (free, Notts Co) + mõned noored free transferiga. Sisse ostsin rahalistes raskustes Wimbledonist vasakääre Morgani 500k ja keskväljamehe Reo-Cokeri 500k. Lisaks Borost noor vasakkaitse Murphy 675k eest.

Põhikoosseisuks kujunes: Given - Hughes, Bramble, Woody, Bernard - Dyer, Bowyer, JJ, Robert- Shearer, Bellers. Hooaja keskel asendasin kehvalt mänginud Roberti talendika ja kiire Morganiga.

Algus oli liigas üsna nutune ja kukkusin välja ka Meistrite Liiga eelringis võõrsil löödud väravate arvel Donetski Shahtari vastu, kes polnud muuseas sita pealt riisutud - oma grupist jõuti edasi ja kodus tehti tuul alla ka Madridi Realile.

Siis hakkas aga hästi minema, vahepeal püsisin paarkümmend mängu järjest kaotuseta. Otsustav oli seejuures hea kaitse (naljakoht!). Hooaja lõpuks löödi mulle liigas vaid 17 kolli - kaks korda vähem kui paremuselt järgmisele Manyoole. Mingi aeg hoidis Given puuri puhta 13 mängu järjest. Ja nii see liigavõit tuligi, lisaks ka liigakarikas - 1-0 Chelsea vastu, koll JJ-lt lõpu eel. FA Cupis kaotasin võõrsil Chelseale 4. ringis. UEFA karikas jõudsin finaali, kuid finaalis tuli vastu võtta 0-1 kaotus Parmalt. Morfeo karistuslöök jõudis sihile juba 5. minutil.

Liiga:
1. Newcastle 74 (tiitel kindlustatud 2 vooru enne lõppu)
2. Arsenal 67
3. Manyoo 65
4. Spurs 64
5. Pool 63
6. Chelsea 62
...
16. Bolton 40 -12
17. Man City 40 -13
----------------------
18. Portsmouth 40 -16
19. Wolves 37
20. Leicester 32

FA karika võitis Derby Cpunty alistades penaltitega Chelsea (kes siis kaotas mõlemad karikafinaalid).

Parim mäng oli enda hinnangul liigakarika poolfinaal Highbury\'l, kus Bellers lõi kolm kolli ning andis Alile kaks söötu seisuks 5-2.

Hooaja resultatiivsemad olid (kõik sarjad):
Bellamy 25 (liiga parimad Henry 31, Roonaldo 26, Saha 23, Smith 22, Pahars 21)
Ameobi 13
Shearer 8
Bramble 7
Dyer 6
LuaLua, Bowyer 5
JJ, Morgan, Robert 3

Söödud:
Al 12
Dyer 10
Robert 8
Hughes, Ameobi, Solano 7

Lisaks põhikoosseisu meestele said rohkem mänguaega veel Solano, Griffin, O\'Brien, Elliott, LuaLua, Speed ja Ambrose.

Hooaja positiivsemad momendid on kindlasti Ameobi esiletõus ning Bellamy resultatiivsus. Samas Bellersil on tendents pooltes mängudes \"ära kaduda\". Negatiivne on kindlasti Roberti kehv mäng, kuid temasugust pujäänikut ei julge transferlisti ka panna - keerab veel meeskonna moraali perse.

Järgmiseks hooajaks on täiendused 2 free transferi - Stankovic ja D Mills. Nende lisandumine peaks andma lisajõudu tiitlikaitsmiseks ja ka Meistrite Liiga ründamiseks.

Kui nüüd mängust üldiselt rääkida, siis käib ikka väga närvidele passiivsete suluseisude äravõtmine. Lisaks on bug see, et hooaja parimate arvestamisel loetakse ka laenul madalamates divisjonides käinud meeste keskmist hinnet. Nii sai hooaja mängija autasustamisel teise koha Stephen McPhail. Lisaks on liiga äärmiselt ühtlane, mida näitab Manyoo, Arsenali ja Chelsea esinemine. Mis ei seganud Manyoot meistrite sarja võitmast... Saa siis aru asjast...

Kaarel
17.01.04, 05:07
Mis versiooniga mängid? Nimelt tuli see nädal välja ka 4.1.4, seal peaks nüüd kõik korras olema.

Mis Sholasse puutub, siis on ta IMHO mängus üpriski üle hinnatud. Peale esimest hooaega võtab ta Newcastle\'is pidevalt kindla starting-11 koha ning kõmmutab hirmsasti kolle. Shearer seevastu on üsna under-rated, arvestades asjaolu, et ta on ka veel praegusel ajal IRL liiga parim kollikütt.

Jaan
17.01.04, 08:04
Alustasin eelmine nädal 4.1.3-ga. Aga seal on muidu teisigi paranähtusi - Bellamy 25 kolli, nagu juba mainitud, Dyer lööb rohkem kui kaks väravat hooajaga, Bramble on liiga parim kaitsja...

Tembu
20.01.04, 16:51
Sellest (http://www.kitbag.com/stores/kitbag_4_5/football/product_details.aspx?pid=11763&cid=66&tid=) on keegi midagi kuulnud-näinud? Mida endast kujutab üldse?

Epic
20.01.04, 17:36
Originally posted by tembuu

Sellest (http://www.kitbag.com/stores/kitbag_4_5/football/product_details.aspx?pid=11763&cid=66&tid=) on keegi midagi kuulnud-näinud? Mida endast kujutab üldse?

Mina olen kuulnud. Selline tore mäng kus saad oma lemmik meeskonda juhtida, lisaks Arsenal Club Footballile on veel teisi ManU, Chelsea, Celtic jne :lahe: Kahju, et asi on mõeldud ainult PS2-le :(

Sir Margus
21.01.04, 18:40
Ise olen mänginud Espoo Honkaga 6 hoaega. Alustasin soome 1 div. ja nüüd olen juba 2 korda kõrgliiga ära võitnud. CL-is ona parim tulemus alagrupi 3 koht ja sealt UEFA-sse kus kohe NUCF-i vastu välja langesin. Veel siuke asi, et mu staadion mahutab aint 1000 pealtvaatajat aj kui am üritan seda suurendada, siis antakse teade, et ei omata staadionit ja seega pole võimalik seda laiendada.:oih: Et kas kuidagi pole nagu võimalik seda statat siiski omale saada...raha nagu oleks mul piisavalt ju..??

Epic
21.01.04, 19:59
Originally posted by Sir Margus

Ise olen mänginud Espoo Honkaga 6 hoaega. Alustasin soome 1 div. ja nüüd olen juba 2 korda kõrgliiga ära võitnud. CL-is ona parim tulemus alagrupi 3 koht ja sealt UEFA-sse kus kohe NUCF-i vastu välja langesin. Veel siuke asi, et mu staadion mahutab aint 1000 pealtvaatajat aj kui am üritan seda suurendada, siis antakse teade, et ei omata staadionit ja seega pole võimalik seda laiendada.:oih: Et kas kuidagi pole nagu võimalik seda statat siiski omale saada...raha nagu oleks mul piisavalt ju..??

Ei tea, pole mänginud seda toredat mängu.

NB! Äkki keegi teab kust ma endale orginaali saaksin soetada? :kaabu:

Jaan
24.01.04, 01:14
Niisiis, teine hooaeg. Nagu öeldud lisandusid kahe hooaja vahel free transfer Stankovic Laziost ning 2 milli eest Mills Leedsist. Kuna hooaja alguses langesid pikaajaliste vigastustega välja nii Bramble kui Woody, lisasin kaitseliini 1.9 milli eest Albrechtseni Kopenhaagenist. Hooaeg algas üsna nutuselt, kïgepealt kaotasin Charity Shieldi Derbyle 1-0, siis sain liigas esimese 12 mänguga vaid 17 punni, kuna probleeme oli kollide löömisega. Siis seis mõnevõrra paranes, kuid mingi hetk tuli teine mõõn, kus olin pea 10 mängu võiduta. Kusjuures meeskond mängis hästi, enam-vähem kõigis mängudes oli üsna masendav ülekaal, kuid minu mehed lõid keskmiselt 15 löögist 10 raamidesse ja 1 sisse, samas kui vastane tegi umbes 3st 1 või 2. Selline asi ajab ikka väga räigelt närvi... Õnneks läks Meistrite liigas paremini, alagrupist edasipääsemisega raskusi polnud - grupikaaslased olid Shahtar, Marseille ja PAO.

Kahjuks kukkusin välja liigakarikast kui panin noored mängu. Peale masendavat ülekaalu jäin St. James\'l alla Stoke Cityle 0-1. Liigakarika võitis lõppeks Man City lisaajal 2-1 Evertoni vastu. Ka Karikast kukkusin välja alguses, 3. ringis jäädes võõrsil kordusmängus alla Evertonile 1-3. Karikafinaalis alistas Chelsea penaltitega Arsenali 3-1. Samas, Meistrite Liigas sattusin kokku Real Sociedadiga. Hispaanias kaotasin 1-2, kuid koduseinte toetusel jäi kordusmängu tulemuseks koguni 7-1. Bellamy lõi 4 kolli ja andis 2 söötu, Ameobi sai kirja 2+2. Veerandfinaalis alistasin võõrsil löödud väravatega Milani, kuid poolfinaalis kaotasin Arsenalile peale 2-2 kodumängu 1-3. Finaalis kaotas aga Arsenal peale Henry kiiret avaväravat 1-2. Vastaste kollid lõid Dean Richards ja Helder Postiga... jah, TOTTENHAM!!! Seda siis Ruud Gulliti seksikal juhendamisel.

Liigas tundus korraks, et saan isegi esikohakonkurentsi sekkuda, ent lõpus jäid Arsenal ja Manyoo siiski kättesaamatuks.

1. Arsenal 75
2. Manyoo 74
3. Newcastle 68
4. Spurs 64
5. Pool 58
6. Chelsea 57 +2
7. Man City 57 -1
8. Birmingham 55
....
16. Blackburn 46
17. Charlton 42
------------------
18. Everton 41
19. WBA 37
20. Preston 19

Seega ainuke uustulnuk, kes püsima jäi, oli Derby. Alt tulid üles Leicester, Forest ja Stoke.

Liiga resultatiivsemad:
Henry 37
Klose (Arsenal) 24
Postiga 23
AMEOBI 20
Aasta mängija: Orlando Montolvan (Leeds, USA)

Siinkohal annaks ka põnevamaid transfer-uudiseid-
Pires Arsenal - Chelsea 15
Klose Lautern - Arsenal 13.75
Anelka ManC- Chelsea 11.5
Heskey Pool - Deportivo 7.75
Bonera Parma - Chelsea 7.75
Kanoute Spurs - Barca 7.5
Castellini Torino - Chelsea 7.5

maailmast:
Roberto Carlos Real Madrid - Juvebtus 12.75
Hargreaves Bayern - Sociedad 10.25
Lucio Leverkusen - Schalke 10.25
Nakata Parma - Inter 9.75
Cisse Auxerre- Barca 9.75
Davids Juventus - Barca 8.25
Perrotta Chievo - Betis 8

Uued treenerid:
Everton - Völler, Fulham - Vialli, Blackburn Carver (end. Newcastle\'i abitreener), Preston - Stuart Pearce, Spurs - Gullit, Man City - Erland Johnsen, Shotimaa - Moyes, Inglismaa - McClaren, Rootsi - SG Eriksson, Taani - M Laudrup, Nigeeria - Wenger (samal ajal Arsenalis edasi, nagu McClaren Boroski),
Serhat Fenerbahce - Atletico Madrid 7.75

Enda satsist veel. Hooaja jooksul müüsin Millsi 2 milliga Arsenali, sest ta ei kohanenud klubiga. lisaks lahkusid reservidest Ramage (Ipswich, 14k), Caig, Carr, Norton, Jackson, Smith, Speed, Kerr, Gavilan, G Caldwell, Pattison (kõik ft), Harper (Spurs, põhiväravavht, 900k), Atkin (Bolton, 70k), Dabizas (WBA, 100k), O\'Brien (WBA (1.3m), Finnigan (Chesterfield, 40k).

Hooaja etteastete numbri kohaselt võiks sümboolne koosseis olla järgmine:
Given - Hughes, Albrechtsen, Bramble, Murphy -Dyer, JJ, Bowyer, Morgan - Ameobi, Bellamy. Varus: Collin, Shearer, Bernard, Solano, Stankovic. Veel said rohkem mängida Griffin, Woody, Chopra, Robert, Reo-Coker, Viana, Ambrose.
Kole lõid:
Bellamy 27
Ameobi 25 (Aasta mängija)
Shearer 6
Albrechtsen, Dyer, JJ 4
Stankovic, Bowyer 3
Sööte jagasid:
Ameobi 18
Morgan 10
Stankovic 9
Shearer 7
Bowyer, Solano 5
MoM:
Ameobi 12
Given 9
Bellamy 4

Ahjaa. Em2004 võitis Holland, alistas lisaajal prantslased 1-0. Eestlaste osas on ainukesed põnevad asjad Dmitri Girishini kolimine Florasse ning Pärnu Kalevi poolkaitsja Andrei Shadrini üleminek Krõlja Sovetovisse.

Kuna Meistrite Liiga tiitel jäi kättesaamatuks peab ühe hooaja vähemalt veel tegema :)

resorte
24.01.04, 11:10
Kuulge teie, kes Inglise Liigat mängivad, mul on teile üks küsimus: Kas Chelsea Chairman on seal ikka Abramovic wä?
Küsin kuna ise pole Inglise Klubidega mänginud ja teiste riikide klubidega mängides on direction seal tühi. :oih:

Epic
24.01.04, 11:19

Kuulge teie, kes Inglise Liigat mängivad, mul on teile üks küsimus: Kas Chelsea Chairman on seal ikka Abramovic wä?
Küsin kuna ise pole Inglise Klubidega mänginud ja teiste riikide klubidega mängides on direction seal tühi. :oih:

Minuarust ei peaks olema sest ta ei olegi ju, tema jagab lihtsalt pappi laiali. Kodanik Ken Bates on Chelsea chairman ;)

resorte
29.01.04, 17:51
Nonii mul siis Betis\'ega esimene hooaeg läbi. :)

Alustuseks räägin siis Spanish Cupist ehk siis langesin teises voorus välja. Esimeses voorus panin siis reservid mängima ning võitsin siis 5:3 lisaajal ja selline mees nagu Pablo Nino lõi mängus 4 väravat. Teises voorus sain vastaseks Xerezi ning ülla-ülla sain neilt haledalt :oih: ... 5:1 pähe, ka selles mängus lõi keegi Xerezi mängija 4 väravat, ühe värava lisas nende kontole Juanito omavärav, enda auvärava lõi muidu kaitsja David Rivas. Cupi võitis üldse D2 klubi Getafe.

Nüüd siis Hispaania Liiga ning see sai siis kotti pistetud. :õnnelik: Üks kõige raskemaid mänge oli vast see kui tuli minna Nou Campile Barca vastu, see mäng oleks kindlustanud mulle La Liga tiitli. Mängu algus oli hullem kui õudus unenägu, sest kahe minutiga tegi Patrick Kluivert 2:0, aga see minu Denilson ei murdnud ning seadis teisel poolajal kahe karistuslöögiga 2:2 viigi jalule ning lõppsõna jäi siis minu Martin Palermo kaug-kõrglöögile mis viis mu kuni lõpuvileni ette 2:3 ja Me olimegi La Liga Champions :õnnelik: seda veel 69 aastase vahega sest Betis võitis viimati La Liga 1935. aastal. ;)

Liiga tabel siis jäi selliseks: (punkte enam ei mäleta)
1. Betis
2. Barcelona
3. Malaga
4. Real Madrid :D

Esimesed 3 liigaväravakütti:
Salva - Malaga 21
Denilson - Betis 21
P. Kluivert - Barcelona 21

04/05 hooaja eelse Spanish Super Cupi vastaseks oli Getafe ning kahe mängu kokkuvõtteks jäi 5:1 vastavalt 4:1 ja 0:1 minu kasuks. :õnnelik:

Ning lõpetuseks siis mõningad transferid:
Season 03/04
In:
Sanli Tuncay - £9.75mil - Fenerbache
Francisco Javier Arce - free – Gamba
Out:
Luis Fernandez – £1.5mil – Atletico Madrid
Fernando - £4.5mil – Espanyol
Dani – £2.5mil – Recreativo

makser
29.01.04, 18:14
Nii, räägiks siis ka natuke oma tegemistest. Mängin Barcelonaga. 1 hooaeg sain liigas siis 4 koha, Spanish cupis jõudsin veerandfinaali, kus kaotasin Real Madridile (kui ise ei löö lüüakse sulle :( ) Uefa cup õnnestus võita... finaalis siis vastaseks Sporting...võit tuli 2:0 Kluiverti ja Ronaldinho väravatest.

Meeskonnaga liitusid: Jerome Rothen 4mil
Philippe Mexes 3,1mil
Giovanni Van Bronchorst 3,9 mil
Sebastian Frey 15,5 mil

Meeskonnast lahkusid:Luis Enrique free
Rüstu 4,1 mil
Enke 1,4 mil

Enne teist hooaega sain meeskonda paar uut nägu ja tulemus oli ka vastav... La liga tiitel, 4 mängu enne hooaja lõppu kindlustatud. Champions Leagues läx küll halvasti jäin grupis 3-ndaks ja sain Uefa Cupi, mis õnnestus järjekordselt võita. Spanish Cupis langesin juba 2 ringis välja kus reservidega kaotasin penaltitega Univ. Las Palmasele.

Meeskonnaga liitusid:Thierry Henry free
Edgar Davids free
Matthew Upson 12,5 mil
David Beckham 8,75 mil

Kolmas hooaeg on algamas ja meeskonnaga on liitumas Burdisso.

Koosseis on selline

frey

Puyol---Mexes---Marques---Upson

Davids

Beckham---Ronaldinho---Rothen

Henry---Kluivert

france
03.02.04, 21:04
kas keegi mis teha, kui mul hooaeg saab läbi või tahan editori kasutada tuleb not responding.

fitti
04.02.04, 14:12
france, kuvalda ja joptvõimatt alati abiks..;)

tegin kaks hooaega AaB-ga - Taani liigat polnud enne mänginud ja ikka kipun tuttavamaid klubisid valima. Anyways.
Esimene hooaeg ei saanud kuidagi kaitset tööle, põhimehed ei suutnud mängu lõpuni vastu pidada ja vahetusmehed polnud väärilised. Mängisin 4-1-3-2, DMC oli õnneks hea.
Samas näitasid poisid paremat mängu attacking mentaliteediga (küll kõlab huvitavalt), nii et jäin selle juurde pidama. Manmarking ja direct söödud kah.
Kaitsesse ostsin kaks DC-d kohe juurde, üks aafriklane, teine tsehh, mõlemad teise hooaja lõpuks kindlad põhimehed. Hooahja teine pool läks seega natuke paremini ja kokkuvõttes 6.koht.
Teise hooajaga lahkus klubist 21 meest, enamik kyll U-18 ja free transferiga. Laenult tuli paar head meest tagasi, sealt sain tugevdust (Ints-poiss imes paraku täiega ja myysin ta 1.divarisse..), lisaks soetasin kolumbiast tugeva DL, kolmandaks ründajaks ex-ManU Erik Nevlandi ja 2. divarist leidsin superhea ML...kokkuvõttes võib öelda, et igale põhimehele on samaväärne vahetusmees olemas - ja kui hooaja viimased 4 mängu poleks aiataha läinud, võitlenuksin 2.-3, koha eest.. Paraku sedapuhku siis 4. Aga meeskond on noor, mitmed juba U-21 koondises ja mis peamine, happy to stay at club. Mansas oli enne 1 staar, Michael Silberbrauer, kes kogu aeg vingus. 1.hooajal õnnestus ta Sociedadi laenule saata, teisel myysin Kaiserslauternisse 3M-ga. Pole paha, arvestades, et 50% tulevasest myygisummast saan samuti omale, rääkimata sellest, etnyyd enamik meestest suberb moraaliga!

france
04.02.04, 17:15
messassa sa sonid fittibaldi

fitti
07.02.04, 14:57
suurepärane kolmas hooaeg lõppes mul AaB-ga meistrina! Ise olen rahul, peale ManU pole yhegi klubiga meistriks tulla suutnud.;)
Kokku kaotasin vaid 6 mängu, väravatevahe +26 ja vahe teiseks tulnud Kopenhageniga 7p. Üldiselt võib väga suure osa edust kanda kahe Nielseni arvele - üks neist väravasuul ja teine ründes. Ründaja David Nielseni hooaeg lõppes taani liiga parima keskmisega 8.06, mis väljendus ka parima väravalööja staatuses - 33 kolli. Lisaks veel 10 korda MoM. Vanust tal aga juba 29, ilmselt tuleb väga tõsiselt hakata vaatama uue esiryndaja järgi.

Meeskond on siiski väga ühtlane ja reservidest on mitu põnevat noort peale kasvamas. Saab siis näha, kuidas euroopas läheb - seni olen sõpruskohtumistes võitnud nt chelskit ja galatasarayd, teistel taani klubidel on õnnestunud jõuda cl finaali (midtylland) ja uefa cupi veerandisse (AB).

resorte
13.02.04, 17:48
nii vahepeal sai Betis\'ega 2 (04/05 ja 05/06) hooaega mängitud. ;) Proovin teha ülilühikese kokkuvõtte.

Hooajal 04/05 võitsin Liiga, kaotasin Cup\'is 1. roundis üldse muidu võitis Sociedad ja CL\'is jõudsin 2. roundi, kus mind peatas Arsenal (hilisem meister)
Tabel pärast hooaga siis:
1. Betis 93p
2. R. Sociedad 67p
3. Valencia 65p
4. R. Madrid 65p
5. Barcelona 63p
6. Alaves 57p

Liiga parimad värava kütid:
Dijbril Cisse - Sevilla - 28
Sanli Tuncay - Betis - 23
Jesuli - Celta - 23

Hooaja transferid:
In:
John Carew - Valencia - 6.5M
Raul Bravo - Real Madrid - free
Oscar Minambres - R. Madrid - free
Portillo - R. Madrid - free
Maxwell - free transfer - free
Out:
Fernando Varela - Barcelona - 4M
Sebastian Romero - Recreativo - 1M
Benjamin - Malaga - 2.9M
Tote - Real Madrid - 10M (+ R. Bravo, Minambres, Portillo)

Nüüd hooaeg 05/06:
sel hooajal võitsin kõik, nii Liiga, Cupi kui ka CLi.
La Liga:
1. Betis 101p
2. Celta 75p
3. R. Sociedad 63p
4. Racing Santander(!) 63p
5. Barcelona 62p
6. R. Madrid 61p
7. Valencia 60p
-----------------
18. Atletico Madrid 29p
19. Malaga 27p
20. Extremadura 23p

Liiga top 3 goalscorerit:
Christian Vieri - Valencia - 23
Fabio Bazzani - R. Sociedad - 20
Changui - Albacete - 19

Cupis oli finaali vastaseks Rayo ning 3:0 võit käes. :)

CLi finaalis kohtusin Arsenaliga ning maksin eelmisest aastast jäänud võla 2:0 võiduga. Väravad Donovanilt ja Capilt.

Ning sel hooajal liitusid:
In:
Lucio - Newcastle - 27M
Mark Bos - Ajax - free
Luisao - Benfica - 11M
Landon Donovan - Leverkusen - 11M
Morten Gamst Pedersen - Monaco (Tromso) - 11M
Rafael van der Vaart - Ajax - 29M
Out:
Maxwell - R. Madrid - 15M
Juanito - R. Madrid - 15M
Sanli Tuncay - ManU - 45M
Denilson - Barcelona - 40.5M
Daniele Bonera - Milan - 21M

Koosseis näeb välja selline:
------------------ C. Lainez ------------------------
-- F. D. Ettien --- Luisao --- Lucio(C) --- D. Rivas
-------------------- Assuncao ----------------------
------ Capi ------ Joaquin ------ R. van der Vaart
------------- J. Carew ---- L. Donovan ------------

fitti
15.02.04, 12:47
aga minul raske hooaeg Aalborgiga euroopas seljataga. Kuigi CL grupifaasis võitsin kogemata karikahoidjat ManUt old traffordil Erik Nevlandi väravast 2-1, jäin alagrupis siiski kolmandaks ja UEFA cup it was then. Teel lendasid blackburn, betis ja galatasaray. Finaalis sain vastaseks Schalke. Nood poisid läksid juba 9 minutiga 2-0 ette, kuid 60.minutiks juhtisin 3-2. Siis arvas arvuti, et minu võitmistest on juba küllalt - ja kuigi olin kohe peale juhtväravat klikkinud \'aab tactics\' nupule, et poisid tagasi tõmmata, ei lasknud raal mul enne formatsiooni muuta, kui saadana schalke oli 3 väravat kõmmutanud. :doh: Uskumatult nõme lugu seega - no time for losers, nagu laulgi ytleb.

Koduliigas oli algus masendav, esimesest 10 mängust vist 2 võitu vaid. Siis kogus tiim vormi ja voor enne lõppu olin vaid punktiga liidritest Kopenhaagenist maas. Seega polnud meistritiitliks muud vaja, kui et mina võidaks ja nemad mingil juhul mitte - ja kuigi mina oma osaga sain fantastiliselt hakkama (nevland 4 kolli!), ei tulnud Kopenhaagen neile asetatud ülesandega toime ja võitsid kah. 1 punktiga runners-up seega.

Raha anti aga järgmiseks hooajaks päris palju, juba 5M esimese hooaja 750k asemel ;) - aga kuna praegu tundub meeskond väga kompaktne, siis ma ei tea, kas hakkan seda hurraaga kulutama. Board lubas kuue kuuga ka 5000 kohta staadionile juurde ehitada - esmakordselt on klubi infos rida: finances-rich!
wicked, aay?

gamer
15.02.04, 15:56
kas sellele mängule ei ole keegi eesti liigat meisterdanud?

eston maravilha
16.02.04, 19:24
cm saab endale uue nime, nimelt football manager..

fitti
23.02.04, 01:05
hurrahuraa, uefa cupi finaal 2007/08
AaB-Liverpool 3-0!! fännid plaanivad aalborgi staadiumi kõrvale oma iidoli, alzheerlasest treeneri Fot Dobaldo auks püstitada ausamba. suvel liitub muide tiimiga noor eestlasest ryndestaar kink, tarmo. maru värk, ah..?:lahe:

EgoTrip
25.02.04, 14:36
Kas kellegil mingeid screenshot´e mängust pole näidata. UEFA finaali Aab ja Liverpooli vahel näiteks, mis lõppes siis 3-0. Oleks hea näha ka teiste tegelaste screenshot´e

fitti
25.02.04, 15:08
no mis, mõtled, et luiskan või..?:kaval:

UEFA finaal AaB vs Pool 3-0 (http://www.hot.ee/fitti/uefa.jpg)
seni suurim võit, 6-1 (http://www.hot.ee/fitti/kopen.jpg)
imeline leid bulgaariamaalt (http://www.hot.ee/fitti/todo.jpg)
club confidence ehk nii hästi pole minust veel yheski varasemas klubis arvatud (http://www.hot.ee/fitti/conf.jpg)

and last but not least
super cupis polnd kah inglastest asja (http://www.hot.ee/fitti/arse.jpg)

dimaggio
25.02.04, 17:11

hmm...ehk ostan ka enda võistkonda selle selli.

enda kõige parema ostu sooritasin CM 01/02 mängides, kui ostsin Wolverhamptonisse ruper-striker Wayne Rooney, kes lõi vist 150 mängus kuskil 120 väravat, ise olles vaevalt 15 täis(osad kollid tagus ta ManU eest, nimelt pani United mu imelisi saavutusi treenerina tähele ja nõustus minu töötaotlusega, seega kohe hankisin Rooney £15 milliga enda uute tiimi)

realmadridfan
25.02.04, 17:31
Originally posted by dimaggio

hmm...ehk ostan ka enda võistkonda selle selli.

Mul juba tehing tehtud. :D

Mikusiku
28.02.04, 15:54
kas keegi teab, kust seda mängu tõmmata?

resorte
28.02.04, 16:30
Keegi tahtis näha pilte, nu ma siis näitan mis mul juhtunud on.
Mul sõber mängib Juvega ja tal lõi Buffon värava (http://www.zone.ee/ft10/Juve.jpg?2) ja muuseas see värav ei olnud nii, et pani Gianluigi ründesse ja siis skooris vaid Buffon lõi selle värava OMA karistusalast mõeldes sööta ette Trezele, aga paraku ei saanud Treze ja ka vastaste väravavaht seda kätte ja nii veereski pall raamide vahele. :)
Teine pilt: Liverpooli noor tsehhi ründetäkk on otsustanud jalgpallist loobuda (http://www.zone.ee/ft10/MilanBaros.jpg?2), väga imelik igaljuhul sest mees ei olnud tõsises vigastuses, et oleks pidand kauaks ajaks välja minema.
Kolmas pilt on minu Betis\'e karjääri kõige suureskoorilisem võit (http://www.zone.ee/ft10/Numancia-Betis.jpg?2) Spanish Cupis Numancia vastu.
Neljas pilt räägib sellest et mul vend mängib Leverkuseniga ja ostis endale Bayernist Tobias Rau, keda hakati järgmisel hooajal taga ajama ning mees rääkis sõbrale mida ta üleminekustest arvab ja see sõber läks vist pärast juttu Rau\'ga ummisjalu ajakirjanduse poole (http://www.zone.ee/ft10/Rau.jpg?2).

realmadridfan
28.02.04, 17:03
Originally posted by zidane_5

kas keegi teab, kust seda mängu tõmmata?

Oleksid pidanud varem reageerima, see oli juba eelmisel aastal datanetis üleval.

17
28.02.04, 18:05

Keegi tahtis näha pilte, nu ma siis näitan mis mul juhtunud on.
Mul sõber mängib Juvega ja tal lõi Buffon värava (http://www.zone.ee/ft10/Juve.jpg) ja muuseas see värav ei olnud nii, et pani Gianluigi ründesse ja siis skooris vaid Buffon lõi selle värava OMA karistusalast mõeldes sööta ette Trezele, aga paraku ei saanud Treze ja ka vastaste väravavaht seda kätte ja nii veereski pall raamide vahele. :)
Teine pilt: Liverpooli noor tsehhi ründetäkk on otsustanud jalgpallist loobuda (http://www.zone.ee/ft10/MilanBaros.jpg), väga imelik igaljuhul sest mees ei olnud tõsises vigastuses, et oleks pidand kauaks ajaks välja minema.
Kolmas pilt on minu Betis\'e karjääri kõige suureskoorilisem võit (http://www.zone.ee/ft10/Numancia-Betis.jpg) Spanish Cupis Numancia vastu.
Neljas pilt räägib sellest et mul vend mängib Leverkuseniga ja ostis endale Bayernist Tobias Rau, keda hakati järgmisel hooajal taga ajama ning mees rääkis sõbrale mida ta üleminekustest arvab ja see sõber läks vist pärast juttu Rau\'ga ummisjalu ajakirjanduse poole (http://www.zone.ee/ft10/Rau.jpg).

Jama,ma ei näe mitte ühtegi pilti:(

resorte
28.02.04, 18:41
Ma kontrollisin üle ja kõik pildid avanesid. Tundub et sul seal on mingi jama siis.

makser
28.02.04, 18:51
mul ka sama jama et ei avane mitte sittagi :S

fitti
28.02.04, 19:18
zone\'i ei saa linkida ilma passwordita or sth

Robinho
28.02.04, 19:45
Nii et Totti viska meile parool!:P

Jyrka
28.02.04, 20:50
Rumalukesed, pange linkidele ?2 lõppu ja voila!

Näiteks: http://www.zone.ee/ft10/Rau.jpg?2

dimaggio
28.02.04, 21:01
Teine pilt: Liverpooli noor tsehhi ründetäkk on otsustanud jalgpallist loobuda (http://www.zone.ee/ft10/MilanBaros.jpg), väga imelik igaljuhul sest mees ei olnud tõsises vigastuses, et oleks pidand kauaks ajaks välja minema.
Seoses sellega tuli ka minul üks taoline asi meelde, nimelt mängisin ma kunagi CM 00/01 ning avastasin ühe noore inglase(ta oli 17) ning mis ma näen: retired from international football:D

realmadridfan
28.02.04, 21:10
Originally posted by dimaggio

Seoses sellega tuli ka minul üks taoline asi meelde, nimelt mängisin ma kunagi CM 00/01 ning avastasin ühe noore inglase(ta oli 17) ning mis ma näen: retired from international football:D

Ja niikuinii mingi selline tüüp, kes polnud kunagi koondises mänginudki?:D

dimaggio
28.02.04, 21:22
Originally posted by realmadridfan
Ja niikuinii mingi selline tüüp, kes polnud kunagi koondises mänginudki?:D
Täpselt nii, KAHJUKS unustasin ta nime ära.

eston maravilha
02.03.04, 15:15
andy cole jr??

resorte
02.03.04, 18:20
Kas keegi sellist (http://www.zone.ee/ft10/George.JPG?2) tegelast teab??? :sega1: Muuseas history andmetel sai ta TVMK\'st kinga. :P
See (http://www.zone.ee/ft10/The Shuffle.JPG?2) tahab ka mingi karm mees olla vist. :D Ma mõtlen nimede poolest. ;)

fitti
02.03.04, 18:33
No kuule ma võin ka taavi rähnale nickiks panna \'Da Tank\'...

resorte
02.03.04, 18:42

No kuule ma võin ka taavi rähnale nickiks panna \'Da Tank\'...

Muuseas mina neid nicknamesid sinna ei pannud neile. \"George\" oli üldse 06/07 hooajal tekkinud sinna mängu (kuigi history oli juba 01/02 hooaja kohta olemas), sest kohe algul ma vaatasin kas ma olen ainus eestlane mängus või ei. Ja teise, selle inglase leidsin ma nii et panin \"quik searchi\" Alex ja siis leidis sellise jopsi, ise muidu otsisin noort brasiillasest väravavahti Alexsandrot.

edit: väikesed võrdlused isetehtud ja mitte minu tehtudnicknamed:
isetehtud (http://www.zone.ee/ft10/Ill Nino.JPG?2) - mitte oma tehtud (http://www.zone.ee/ft10/George2.JPG?2)
The Shuffle kohta käib sama (http://www.zone.ee/ft10/The Shuffle2.JPG?2)

dimaggio
02.03.04, 19:13
Originally posted by eston#21

andy cole jr??
juunior Cole ta ikka ei olnud

ja mis puutub sellese Georgi, siis CMis tekivadki uued mängijad, nö. akateemiast tulnud, kuid kui tema ajalugu ulatus juba hooaega 01/02, siis on selline asi väga imelik

Marduk
04.03.04, 13:07
Sain t2na yhe ilusa uue rekordi. J6udsin Q.P.R\'ga PL ja esimesel 12 m2ngul l88di mu vastu igas m2ngus erinevate meeste poolt: \"1st goal for the club\". Ei ole naljakas :P

france
09.03.04, 21:31
ma tahtsin editoris deportivot tugevamaks kuid mu editor võtab kinni kas keegi teab mida tuleks teha.

Neth
09.03.04, 21:44
Nagu näha, siis inglise keelne text sulle kohale ei jõudnud, eks ma siis seletan eesti keeles: Kõigepealt võta lahti kaust Data, sealt ava omakorda db, seejäral võta aktiivseks kõik failid, mis seal on ning ava properties, sealt võta kohalt, kus on kirjutatud Read-only, linnuke maha, siis peaks kõik korras olema.

france
09.03.04, 21:51
tehtud kuid ikkagi võtab kinni

Neth
09.03.04, 22:01
Njaa, siis on ilmselt midagi muud perse läinud, parim asi mis nüüd teha on - reinstall

resorte
11.03.04, 16:28
Ok, hooaeg 06/07 möödas. Võitsin liiga ja CL\'i ning Cupis langesin veerandfinaalis välja, kaotasin Nastic\'ule. Liiga lõppedes toimus mõningaid üllatusi ka. :D

First Division:
1. Betis 93p
2. Deportivo 73p
3. Real Madrid 67p - üllataja :naer5: - polnud varem niikõrgel kohal olnud :ingel4:
4. Valencia 65p
5. Sevilla 65p
6. Zaragoza 63p
--------------------------------
18. Barcelona 39p - üllataja :ingel3:
19. Alaves 36p
20. Ciudad de Murcia 35p

Top Goalscorers:
1. Changui - Albacete - 22
2. F. Bazzani - R. Sociedad - 20
3. C. M. Perona - Osasuna - 20

Champions Cup:
Finaal: Stade Velodrome (Marseille)
Betis - Juventus 1:0
Morten Gamst Pedersen 105.

Mõningad transferid mis ma tegin:
In:
Fabio Rochemback - Barcelona - free
Kevin Kuranyi - Stuttgart - £15M
Alessandro Simonetta - Roma - £3M
Out:
Martin Palermo - Alaves - free
Capi - Barcelona - £12M

Ning lõpetuseks:
Jeemeni imemees (http://www.zone.ee/ft10/Turki Al-Qahtani.JPG?2) :)

Tanel
13.03.04, 11:07
Kas kellegil on võimalik mulle saata CM 03/04`ja Quikstartid läksid Installi käigus kuskile kaduma.Saatke Priva või ütelge foorumis.
Kas või ainult Itaalia liigat.

Aga hakkasin ka mängim Itaalia liigat jälgimiseks võtsin ka Hispaania ,aga mine tea kui saan kinga kolin hispaaniasse ja hakkan seal vallandamis rekordit ületama.:D
Mängin ikka vana hea Interiga.Ostsin endale 3 noort Klavani,Kingi ja Adu.Ja oi mis imet Klavan hakkab mul see hooaeg Vasak Kaitsja kohta mängima nii ,et esimene eestlane meistrite liigas alagruppi faasis ilmselt.:P Veel ostsin kellegi soovitatud Jerome Rotheni kes on kahjuks sellel positsioonil kus teda kõige vähem tarvis on vasak ründav poolkaitsja nimelt on mul neid 4 või 5 tükki kes on kõvad mehed nimelt mingi senegaalane vist ,aga nimi läks meelest,Kily Gonzales,Andy Van Der Meyde,Rothen ja võib-olla oli keegi veel.Aga see poitsioon kus mul Klavan mängib sinna tuleb millalgi mingi maailmas tuntud nimi või ,siis mingi hea lõuna ameerikast ,aga seni mängib seal Klavan ja küll ta tulevikus saab veel kõvasti mängid ,sest vanust 17 ja on juba 3,400 000 miljonit.Floralt ostsin sellise suure summa nagu 3,0 miljoniga.Flora saab kulutada;) .Eesmärgid:Võita järgmiseks aastaks koht CL´is ehk liiga 1-4 ,Italian Cupil jõuda vähemalt veerand finaali ja CL`is esialgu kaheksandik finaalidesse.
Eesti klubidest nii palju ,et Flora on jõudmas CL`i kolmandasse ringi ,sest nad võitsid kodus mingit küprose klubi 4:0:) ....Suurim ost on siis Lauren Arsenalist Mallorcasse ja järgmised on minu ostud Kink,Klavan ja Rothen vastupidises järjekooras sellega mis ma kirjutasin......Õnneks või kahjuks leidsin reservidest Coco üles ja see tähendab ,et Klavan jääb varumeheks.Hooaja suurim kartus mitte suurtest (lazio,Juventus,Milan,Roma) on Chievo kes kulutab hirmasti raha mängijatele.

Tanel
14.03.04, 09:00
Kes tahab tulla mängima Network Game`t version 4.1.4.Itaalia Liiga Inter ja Juventus on kinni.IP peaks olema 212.27.229.41. Peaks nagu töötama.Loodame väga.Database on Medium.
Juventus - Mingi tundmatu
Roma - Henryfan
Milan- Realmadridfan
Inter- Zaz
Parma- Roberto Carlos
Võtke Priva abil ühendust.Siis ma panen siia teie võistkonna.
Fakte:M\'ngus on Serie A ja Serie B...Ostmine ja müümine on Naeltes.

DEDE junior
14.03.04, 16:49
Originally posted by Henryfan

Kes tahab tulla mängima Network Game`t version 4.1.4.Itaalia Liiga Inter ja Juventus on kinni.IP peaks olema 212.27.229.41. Peaks nagu töötama.Loodame väga.Database on Medium.
Juventus - Henryfan
Inter - kui Roberto Carlos tuleb.Sest see sai juba eile räägitud.
Milan- Realmadridfan

Kolm foorumi kõige lollimat liiget teevad mängu:D :D :D

taku*
14.03.04, 16:51
u can say that again:D

Tanel
14.03.04, 17:11
Originally posted by DEDE junior

Juventus - Henryfan
Inter - kui Roberto Carlos tuleb.Sest see sai juba eile räägitud.
Milan- Realmadridfan

Kolm foorumi kõige lollimat liiget teevad mängu:D :D :D Ma võin küll kõige kirja oskamatu olla ,aga vaevalt ,et kõige lollim.Miks sa ei julge tulla kardad pähe saada we?

Tanel
19.03.04, 15:45
Ega teil juhuslikult pole kunsti annet ,et joonistada CM`ile ehk nüüdsest Football Managerile logo.Link siin (http://www.sigames.com/competitions.php?type=view&id=2).Peaauhind 10 000 naela.Ütleme ,et kui õnnestuks ja teie tehtud logo läheks sinna mängu ,siis te saaks oma paari aasta palga. (oleneb sellest kus keegi töötab)Veel üks viis kuidas SI Games fänne võrgutab.Logo peab olema saadetud kaheksandaks aprilliks.Nii ,et olge SI`le abiks ja tänuks saate 10 000 naela ja äkki ka Eesti liiga :õnnelik: .

17
20.03.04, 19:49
Nii taas on võimalus netis pelada:)Inglise liigat siis ja hostijaks oleks Henryfan ja mäng toimuks patchiga 4.1.5:)Kui soovi on siis ühendust võtta Taneli(gigant1_5@hotmail.com) või minuga(poominator1@hotmail.com)Meeskonnad mis praegu võetud:

Arsenal:Henryfan, kui ta Robinhot ei saa, siis ta ei hosti:D :P
Chelsea:mina
Liverpool:Helar

Robinho
20.03.04, 23:10
Originally posted by Roberto Carlos

Ei saa, ei hosti! Seega lapsed, minge nautige kevadilma, mitte ärge haisege oma kompuutrite taga. Teil nagunii nuppu jalka alal pole.

DEDE junior
21.03.04, 19:02
Originally posted by Robinho

Ei saa, ei hosti! Seega lapsed, minge nautige kevadilma, mitte ärge haisege oma kompuutrite taga. Teil nagunii nuppu jalka alal pole.

Ma ka olen nõus hostima aga ainult siis kui ma saan Arsenali ja lisaks antakse mulle nii Liverpoolist ManUst kui Chealsest mu vabal tahatel 5 mängijat. Muidu ma ei hosti vot!!!

17
21.03.04, 19:15
Originally posted by DEDE junior

Ma ka olen nõus hostima aga ainult siis kui ma saan Arsenali ja lisaks antakse mulle nii Liverpoolist ManUst kui Chealsest mu vabal tahatel 5 mängijat. Muidu ma ei hosti vot!!!

Sul on ikka eriti väärakad fantaasiad:doh:

resorte
25.03.04, 19:35
Hakkasin täiesti uuesti mängima ja olen Itaalias, klubiks AS Roma. :) Ei viitsinud lihtsalt Betis\'ega edasi mängida.

Esimene hooaeg läbi ja Italian Cup + UEFA Cup + Serie A võidetud.

Italian Cup:
Finaalis Juventus ja kokkuvõttes 3:1 võit.
1. mäng 1:1 Cassano - Del Piero
2. mäng 2:0 Cassano, Tommasi

UEFA Cup:
Finaal:
Roma - Barcelona 2:1
Tommasi, Carew - van Bronckhorst

Serie A:
1. Roma 78p
2. Milan 68p
3. Inter 66p
4. Lazio 60p
5. Parma 60p
6, Juventus 54p
-------------------------------
15. Ancona 25p - Pl\'is kaotas Atalantale 4:3
16. Empoli 22p
17. Udinese 20p
18. Modena 19p

Top Goalscorers:
1. John Carew - Roma - 21
2. Alessandro Del Piero - Juventus - 19
3. Christian Vieri - Inter - 18

Ostud/Müügid:
In:
Giovanni Paquale - £0 + P/Ex
Freddy Adu - Free Transfer - Free
Sanli Tuncay - Fenerbache - £8,75M
Alessandro - Atletico Paranaense - £3,5M
Out:
Luigi Sartor - Inter - Free
Vincenzo Montella - Inter - £15M + P/Ex
Saliou Lassissi - Milan - £2,5M
Jonathan Zebina - Inter - £10M

Davids
25.03.04, 20:52
Hakkasin ka uut m2ngu tegema JUVEGA!Imelik aga esimese hooaja algul oli Chivul probleeme Romaga ja sain ta poolmuidu!Niisiis praegune koosseis:

--------------------------------Buffon----------------------------------

-----Thuram-------Chivu--------Montero---------Zambrotta----------

-----------------------------Appiah-------------------------------------

-----Camoranesi-------------------------------------Davids------------

-----------------------------------D\'Alessandro--------------------------

----------------Trezeguet-------------------Robinho--------------------

Suvel lisanduvad veel Lucio ja Diego!

:õnnelik:

Mikusiku
26.03.04, 19:13
kuna mul täisversioon tõmbab hullult kaua, siis mängin demo:( tekkis küsimus, kas demos ei antagi auhindu(team of the week, goal of the month)
edit=küsimusele pole vaja vastata, sest sain endale juba täisversiooni:silm4:

17
26.03.04, 23:11
Kas mõnel teist on ka nõnda, et CM ei lase uut mängu creatida jookseb kokku, aga quick startidest saab mängu alustada:viha: Tegelikult pole mul teab mis sitt arvuti ka niiet kõik peaks korras olema,aga kahtlane:S

Tanel
28.03.04, 13:47
Palju kõmu tekitanud mängust on siis mängitud esimene hooaeg. Kellelgi ei õnnestunud seekord siis üle mängida Zaccheroni poolt juhendatavat Juventust, kes võitis Serie A päris kindla edumaaga.
Hooajast on veel meenutada Roberto Carlose kinga saamisi Romast ja Laziost, superost Robinho\'t ja UEFA Cupi finaali, mille võitis Roma, olles Parmast üle, tulemusega 11:5.

Mõningased tulemused siis veel lühidalt:

CL
finaal: Dinamo Kiiev 1:2 Man U

Uefa Cup
finaal: Roma 11:5 Parma

Italian Cup
finaal: Inter 0:3 ja 2:3 Juventus

Serie A :
1. Juventus
2. Parma
3. Inter
4. Roma
5. Lazio
6. Milan

Suuremad Transferid(eurodes):

20 M Gronkjaer Chelsea -> Inter
16,5 M Adriano Parma -> Inter
7,75 M B. Pedretti Sochaux -> Inter
free Maxwell Ajax -> Milan
4,5 M Mexes Auxerre -> Milan
free Camoranesi Juventus -> Milan
14 M Robinho Santos -> Roma

siis mõned vahetused:

Delvecchio ja Tomassi(Roma) <-> Karagounis + 1,5 M (Inter)
Marchonni (Juventus) <-> M. Blasi (Parma)

Suvel on Parmasse voolamas suured väed. Kõige rohkem kära tekitas talvel Henry ,kelle jahi võitis lõpuks Milan ning koos sellega tõusis ka üheks favoriidiks järgmine hooaeg.Juventusesse tulevad suvel sisse Emre ja Guti.

Ja lõpux siis tegelased, kes mängivad:

Juventus/Roma - Henryfan
Inter - zaz
Milan - Realmadridfan
Roma/Lazio/Parma - Roberto Carlos

Mikusiku
28.03.04, 14:18
UEFA Cupi finaali, mille võitis Roma, olles Parmast üle, tulemusega 11:5.
on see tõsi?

realmadridfan
28.03.04, 14:24

on see tõsi?

Jah, täiesti tõsi.:)

zaz
28.03.04, 16:06

on see tõsi?

nii juhtub, kui kohtuvad 2 täielikult ründava orientatsiooniga klubi:P

Tanel
28.03.04, 17:21

on see tõsi?Point oli selles ma läksin 1-0 juhtima ,siis suutis Ferrari oma järjekordse punase hankida :P .Ja nii neid kolle tuli Robinho ja Cassano lõid minul kübaratriki ja Parmal Gilardino. Ja ründav on meie võistkond küll ,sest nii ütleb statistika.:doh:

Tanel
30.03.04, 17:18
Tegelikult käib meil CM`is hooaeg 05/06 ,aga kas keegi on märganud sellist kuju nagu Siim Reinhold ,ma märkasin natukese aja eest 21 aastat vana ,klubi Mallorca ,eesti koondises 6 mängu 1 värav ,väärtus 4,6 milli pakkusin 15 milli loodan kätte saada.(10ga ei saanud :( )Mees on eestlane ,aga sündinud Shotimaal Aberdeenis vaadake äkki on teil ka selline onuke. Floras piax ikka esialgu mängima lasti sealt lahti ja Mallorca korjas üles.

Edit: Ja nüüd sain ta ka kätte ,liitub siis suvel:) .Maksin tema eest 15 milli.:lahe:

17
31.03.04, 16:30
Leidsin praegu mingisuguse eestlase:)TVMK-s mängib Juri Fjodorov 22 aastane, aga sündinud Hispaanias Albacetes ja historys on kirjas, et eelmine klubi oli Barcelona(!)

Hargreaves
04.04.04, 11:37
Olen jõudnud aastasse 2007 Bayern Müncheni juhtimisel ja võitnud igal aastal Bundesliga ja 2 korda CL´i
Märkimist tasub,et Santa Cruz on kaasa teinud 156 mängu ja löönud 173 väravat.
Samas on veits imelik,et mul saavad just ründajad ja ründavad poolkaitsed kõike rohkem kaarte.

Praegune koosseis:

------------Hildebrand---------
Sagnol---Mexes---Bonera--Rau
---------Hargreaves-------------
Deisler----Ballack---Ronaldinho
------Santa Cruz---Pizarro------

Tarmo Kink on ka edukat tööd teinud,löönud 6 mängus 7 väravat ja maksab 11 mln.:õnnelik:

fitti
07.04.04, 21:47
hmm. siuke asi siis. olen torquay. hooaja esimene mäng. 70. minut. väravavaht lööb palli värava alt lahti. tuul (?) kannab kaugelekaugele. vastase kiiper on kasti joonel, pall kuku tema ette maha, põrkab tast üle ja veereb väravasse....

K1ly
07.04.04, 22:42

hmm. siuke asi siis. olen torquay. hooaja esimene mäng. 70. minut. väravavaht lööb palli värava alt lahti. tuul (?) kannab kaugelekaugele. vastase kiiper on kasti joonel, pall kuku tema ette maha, põrkab tast üle ja veereb väravasse....

endalgi selline asi juhtunud nimelt cm4-jas:kaval:

Davids
08.04.04, 17:15
(Frey)
------------------Buffon------------------
(Koopman,Montero,Legrottaglie,Brown)
Thuram----Lucio----Chivu----Zambrotta
(Palombo)
-------------------Appiah------------------
(Zambrotta) (M.G.Pedersen)
------Camoranesi-----------Davids------
(Nedved)
-------------------Diego-------------------
(Simonetta) (Sculli,Del Piero)
--------Tevez------------Trezeguet-------

See on mu mega team eelmine hooaeg v6itsin k6ik 2ra + weel super cupi:õnnelik:
Ilma cheatiteta!!!!

Tanel
08.04.04, 17:18
KLe Davids poiss pane Simonetta ründesse julm täkk mul maksab prgu selles network games ,mida me mängime 18 milli ja toksib sitax väravaid ,sest vaata mis ta Finishing on.

Edit: Ja Robinhot polegi?

resorte
08.04.04, 17:43

Robinho on lihtsalt P.A.S.K.!!! Tra tegin endal uue mängu ja ostsin ta ära, saast ei saanud mu meeskonnas olla isegi 5(!!!) päeva kui hakkas mölisema et tegi vea kui liitus klubiga ja tahab klubist lahkuda. Ja peagi requestis end transfer listi kah. :viha:

Robinho
08.04.04, 18:14

Robinho on lihtsalt P.A.S.K.!!! Tra tegin endal uue mängu ja ostsin ta ära, saast ei saanud mu meeskonnas olla isegi 5(!!!) päeva kui hakkas mölisema et tegi vea kui liitus klubiga ja tahab klubist lahkuda. Ja peagi requestis end transfer listi kah. :viha:
EAT POOP!
Oma viga, kui mängida ei oska.

Tanel
08.04.04, 18:24

Robinho on lihtsalt P.A.S.K.!!! Tra tegin endal uue mängu ja ostsin ta ära, saast ei saanud mu meeskonnas olla isegi 5(!!!) päeva kui hakkas mölisema et tegi vea kui liitus klubiga ja tahab klubist lahkuda. Ja peagi requestis end transfer listi kah. :viha: Hmm mul ta on löönud 35 mängus 34 kolli ja ma mängin sinu pooltatud Romaga ja üldse on kolme hooajaga löönud üle 100 värava mu eest.

NB!! Ostke endale selline täkk nagu Estefania leiate ta REal Sociedadist ,kas siis reservidest või põhist noormees ja ülihea ka veel.

resorte
08.04.04, 19:11

EAT POOP!
Oma viga, kui mängida ei oska.

No mida sa paat üldse kärtsud?!
Muuseas ma ei teinud mitte midagi muud kui korra klikkasin \"Continue Game\'i\" peale ja see laadis 5 päeva laksust.

Davids
08.04.04, 21:16

Kle Davids poiss pane Simonetta ründesse julm täkk mul maksab prgu selles network games ,mida me mängime 18 milli ja toksib sitax väravaid ,sest vaata mis ta Finishing on.

Mul maksab Simonetta juba 10 mil ja hind t6useb k2rmelt:õnnelik:
Mix mulle Robinho kui Mul Tevez 38mil Treze 48,5mil ja Simonetta jamuidugi vanameister Del Piero!!!!!!Ei n2e nagu p6hjust osta:deemon: :õnnelik: :kaval:

Tanel
08.04.04, 21:19
Aga sa võiks võib-olla keskkaitset täiendada. Aga mina va geenius lõin taktika millega suutsin interit 4-0 võita ,aga peale seda mängu sain ma kolmes mängus punase (Estefania,Bonera ja Samuel):D

Edit: Unustasin võta ikka va Scmeichel Kape ka ,mul on ta 19 ja väärt 5 milli .:)

Davids
08.04.04, 21:19

Robinho on lihtsalt P.A.S.K.!!! Tra tegin endal uue mängu ja ostsin ta ära, saast ei saanud mu meeskonnas olla isegi 5(!!!) päeva kui hakkas mölisema et tegi vea kui liitus klubiga ja tahab klubist lahkuda. Ja peagi requestis end transfer listi kah. :viha: Hmm mul ta on löönud 35 mängus 34 kolli ja ma mängin sinu pooltatud Romaga ja üldse on kolme hooajaga löönud üle 100 värava mu eest.

NB!! Ostke endale selline täkk nagu Estefania leiate ta REal Sociedadist ,kas siis reservidest või põhist noormees ja ülihea ka veel.

See et ta sul nii palju v2ravaid on l66nud ei t2henda et ta peaks meil sama palju l66ma:P
Ja yleyldse ostke Tevez siis igam2ng tehtud!!!!!Ta l6i oma esimeses m2ngus mis oli juba v2ga ammu kohe 4 v2ravat!:kaval:

Davids
08.04.04, 21:21

Aga sa võiks võib-olla keskkaitset täiendada. Aga mina va geenius lõin taktika millega suutsin interit 4-0 võita ,aga peale seda mängu sain ma kolmes mängus punase (Estefania,Bonera ja Samuel):D

Keskkaitse rebib t2iega Lucio oli ellmise hooaja maailma parim m2ngia!!!!!Chivu ja Legrottaglie k2ivad vahelduva eduga ja muidugi vanameister Montero!!!!:kaval: :õnnelik: Mul pole kedagi vaja vahetada saan sellest ise ka aru:kaval:

realmadridfan
14.04.04, 22:44

Palju kõmu tekitanud mängust on siis mängitud esimene hooaeg. Kellelgi ei õnnestunud seekord siis üle mängida Zaccheroni poolt juhendatavat Juventust, kes võitis Serie A päris kindla edumaaga.
Hooajast on veel meenutada Roberto Carlose kinga saamisi Romast ja Laziost, superost Robinho\'t ja UEFA Cupi finaali, mille võitis Roma, olles Parmast üle, tulemusega 11:5.

Mõningased tulemused siis veel lühidalt:

CL
finaal: Dinamo Kiiev 1:2 Man U

Uefa Cup
finaal: Roma 11:5 Parma

Italian Cup
finaal: Inter 0:3 ja 2:3 Juventus

Serie A :
1. Juventus
2. Parma
3. Inter
4. Roma
5. Lazio
6. Milan

Suuremad Transferid(eurodes):

20 M Gronkjaer Chelsea -> Inter
16,5 M Adriano Parma -> Inter
7,75 M B. Pedretti Sochaux -> Inter
free Maxwell Ajax -> Milan
4,5 M Mexes Auxerre -> Milan
free Camoranesi Juventus -> Milan
14 M Robinho Santos -> Roma

siis mõned vahetused:

Delvecchio ja Tomassi(Roma) <-> Karagounis + 1,5 M (Inter)
Marchonni (Juventus) <-> M. Blasi (Parma)

Suvel on Parmasse voolamas suured väed. Kõige rohkem kära tekitas talvel Henry ,kelle jahi võitis lõpuks Milan ning koos sellega tõusis ka üheks favoriidiks järgmine hooaeg.Juventusesse tulevad suvel sisse Emre ja Guti.

Ja lõpux siis tegelased, kes mängivad:

Juventus/Roma - Henryfan
Inter - zaz
Milan - Realmadridfan

Mina lõpetasin pärast 5.(vist) hooaega. Nii et kes soovib, võib minu asemel Milani peatreeneritoolil jätkata.:)

17
14.04.04, 22:54
Suur suur tänu Kristole kes viitsis meiega koos CM-i pelada:)Suutis Milanist kokku klopsida suurepärase meeskonna,kuid kahjuks lõppes treenerikarjäär ootamatult.Põhjus jääb vaid meie teada:kaval:Igatahes minu Giampaoli Pazzini pühendas mängu Austria Viennaga täielikult Kristole lüües 5 väravat ja andes 1 söödu.Igatahes :baibai: :baibai: :baibai: :baibai: :põnn: :põnn: :põnn: :põnn: Ja suur suur aplaus heade elamuste pakkumise eest meile kõigile:r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7:

fitti
14.04.04, 22:54

umm..okei..tahad uut väljakutset? võta kõik serie a klubid, küll siis saab alles vägevaid rekordoste ja värke teha, aaay maaan?

realmadridfan
14.04.04, 22:59

umm..okei..tahad uut väljakutset? võta kõik serie a klubid, küll siis saab alles vägevaid rekordoste ja värke teha, aaay maaan?

Minuga räägid või? Kui jah, siis oled sa midagi valesti aru saanud.;)

Tanel
14.04.04, 23:07

Minuga räägid või? Kui jah, siis oled sa midagi valesti aru saanud.;) Ma arvan, et ta võttis sinu tsitseeritud postitusest selle lõigu ;). Aga ei suutnud enam CMi edasi pelada kahekorde Serie A võitja, ühekordne CLi võitja ning ka teiste karikate võitja mees oli võitnud peaaegu kõik mis võimalik puudus ainult üks asi see mille oleks pidanud talle kohe andma \"Serie A Manager of the year\". Aga ta on paljudele eeskujust ta suutis loobuda päeva röövivast CMist.

Davids
15.04.04, 15:26
Kes saab hostida ja kuidas see v2rk yldse toimib mudu olen asjast huvitatud!:lahe:

Tanel
16.04.04, 19:38
No nii vabanes ka kahjuks Parma treeneri koht on soovijaid. Mängijaid on häid kuid kaks võib-olla parimat tegid ülemineku eelmise aasta meister klubisse Roma. Mäng hakkab igatpidi Roma kanti kiskuma kuna aastaid kogutud kokku häid mängijaid pink on heasi mängijaid täis (nagu Chelseal aint paremad) . Teistel tuleb natukene tööd teha et samaga vastata, kuid kas on siis soovijaid Parma kohale.

17
16.04.04, 22:18

No nii vabanes ka kahjuks Parma treeneri koht on soovijaid. Mängijaid on häid kuid kaks võib-olla parimat tegid ülemineku eelmise aasta meister klubisse Roma. Mäng hakkab igatpidi Roma kanti kiskuma kuna aastaid kogutud kokku häid mängijaid pink on heasi mängijaid täis (nagu Chelseal aint paremad) . Teistel tuleb natukene tööd teha et samaga vastata, kuid kas on siis soovijaid Parma kohale.

Tegelt ma mõtlesin järgi ja kui võimalik, siis tuleks tagasi:punastama:

Tanel
01.05.04, 10:25
Mul juhtus eile selline tore asi mida ma hmm 5 hooaega oodanud. Anti võimalus saada Saksamaa peatreeneriks, ei uskunud enda võimalustesse ja hoi hopsti isegi pakuti mulle tööd. Esimesed kaks mängu on ka möödunud kahjuks oli võistkond vigastusdest räsitud puudu olid sellised nimed nagu Kehl, Ballack, Amoah jne järgmises mängus ei olnud enam Deislerit. Kuid see nagu meie networki mängus ja tooksi nagu noh selle itaalia liiga kohta paar asja.

Võitjad:
2003/04 Torino Juventus
2004/05 Torino Juventus
2005/06 AC Milan
2006/07 AC Milan
2007/08 AS Roma
2008/09 AS Roma

Minu algkooseis (AS Roma):
-----------------------------------Kasper Scmeichel----------------------------
-Nigel De Jong---------------------------------------------------Steven Reid--
------------------------Daniele Bonera-------James McEvely------------------
--Rafael Van Der Vaart------------Daniele De Rossi-------James McFadden-
--------------------------------------Oskitz Estefania-----------------------
-------------------------------------------------------------------------------
----------------------------Robinho--------------Giampaolo Pazzini-------

Ja kui Roma pingist räägida siis võtab ikka kõhendaks, seal siis sellised nimed: Jermaine Jenas, Adriano, Moke, Simonetta, Simao, Walter Samuel, A.Ghomsy, V.Seretis, Lionel Mathis, Helder Barbosa, A.Isakkson, J.Charles, Gabri ja reservides kah mõned normaalsed mängijad Eremenko jr, Omar Daley noordest on sellised täkud peale kasvamas et oi oi oi. Aga noh kui minu kuludustest rääkida (mängijate ostmine), siis minu käest on läbi käinud selline tore summa nagu kuskil 350 miljonit naela :P. Suuremadest müükidest võib-olla Totti (Bayern), Emerson (Real M.), Reyes (Barca), Gasbarroni (Juve), Cassano(Parma) rohkem ei mäleta....

Aga jah CLi olen kah kaks aastat järjest kinni pannud ja viimase kahe aasta jooksul pole ühtegi tiitlit, mis võimalik saada oli ära kaotanud neli korda valiti Serie A parimaks treeneriks. Eelmine aasta kõmmutas Estefania vastaste võrku maagilised 51 kolli ja ühes mängus lausa 9 väravat Verona võrku. Natuke jama oli see Gasbarroni lahkumine, kuid pärast Adriano tulekut sai see selgeks. Mees oli võtme mängija võitmaks esimest CLi tiitlit ja ka esimest Serie A tiitlit. Oli plaanitud vahetusmeheks, aga lõi nii palju kolle et oi oi oi, järgneval hooajal nii särav ei olnud. Cassano lahkus siis peale Pazzini tulekut.

Koondisega esimesed mängud läksid normaalselt kuigi tuli vastu võtta võõrsil Taani vastu 3:2 kaotus ja Taani väravas seisis ju teadatuntud kunn Kasper Scmeichel (Roma).
Teise mängu panin võõrsil Andorra vasstu kotti järgmine mäng tuleb kah võita siis on pääs MMile käes ja raske seda võita ei tohiks olla kuna mäng Luxembourgiga.

Tanel
07.05.04, 15:38
Nii lõpetasin oma nyyd seitsmenda hooaja ära ja tiitel tuli jällegi Roma auhinna kappi ja seda rada läksid ka muud võimalikud tiitlid. Kuid Italian Cup läks küll üle kivide ja kändude. Läksin kokku poolfinaalis AC Milaniga ja võitja selgus dramaatilises penalti seerias, kus meie päästjaks osutus Kasper Scmeichel. Finaali esimese mängu võitis Torino Juventus 2:0. Kui 89 minutit oli mängitud tegid Juve pallurid Roma meestele penalti, enne seda oli seis 1:0. Aga Pazzini suutis penalti realiseerida ja saime lisaajale, aga tänu sama mehe kolmandale väravale saime me ilusasti peale teist lisaaega võidu. Liigast pole mõttet rääkida, aga jah paar sõna võib ju öelda: \"Mul on igav!\" nimelt ma võitsin tiitli umbes 20 punktise edumaaga.:kaval: Lõppes ka minu kaua oodatud MM ja henryfani juhitud Saksamaa koondis jõudis üle lisaaegade ja vastaste punaste võiduni :õnnelik:. Alagruppi esimeses mängus võtsid vastased vastu 4:1 kaotuse ja kolm väravat lõi mees nimega Mike Hanke, kellest sai ka MMi kangelane lüües 9 väravat :). Ilma temata me oleks ilmselt veerandfinaali toppama jäänud. Alagruppi mängudes võtsime veel ühe võidu ja viigi kah. 1/8 finaalis juhtus vastaseks Uruguai. Sama mees Mike Hanke kübaratrikk tõi meile võidu ja tee finaali poole jätkus :). Aga siis hakkas vastastega tõeline show veerandfinaalis vastaseks Argentiina ja kui me selle mängu võitaksime tuleb vastaseks Brasiilia. Võitsimegi mängu tänu lisaaja väravale, ei mäleta kes lõi. Poolfinaal vastane siis Brasiilia. Normaal aeg lõppes 1:1 meie värava oli löönud Mike Hanke. Teisel lisaajal hakkas, siis jälle pihta Hanke show ja mehe kolmas kübaratrikk MMil :). Finaalis sattus vastaseks Prantsusmaa koondis. Meie õnneks oli just terveks saanud Sebastian Deisler kellest kogu MM olime puudust tundud otsustasin ta koondisesse kutsuta kuna ma teadsin, et ta tähtsadeks mängudeks paraneb. Tõsine probleem oli MMil aga kaitseliin finaalist kõrvale jäid nii Metzelder, Friedrich, Huth ja Kluege kuigi vbl teine ja neljas nimi pole just palju ütlevad, aga korralikult mängivad :). Finaali ei saanud saata ka vigastatud Hanket, mis oli tõeline hoop. Normaalaeg lõppes 0-0, aga otsustasin sisse tuua vanameister Ballacki ja tema tõi meile jälle teisel lisaajal võidu. Suvel tegid mõned konkurendid eesotsas Juve ja Interiga suur oste, kuid see eest mina piirdusin mängijate müügiga kus ma teenisin tervelt 70 miljonit. Ja oma teenitud papi eest ladusin lauale 54 miljonit naela AC Milani kaitse tugisambale Phileppe Mexesile oleks vähem pakkunud, aga Milan ei nõustunud müüma:( ja ladusin selle 54 lauale. Veel ostsin Martinsi ja Jelle Van Damme osad vennad võtsin vist freest kah kõige tuntum võib-olla Maxwell. Aga siin ütleks mõnda Interi suurest ostu jamast. Ostsid nad Juventuse: Cerci(8 milli) ja D\'Alessandro (20 milli), Parmast: Serici (2 milli) AS Romast: ostsid tagasi eelmine aasta lahkunud Adriano (15 milli ladusid lauda) ja Yildiray Bastürki (3,9 milli) ma võisin ka eksida kuna nad ostsid päris palju mehi, aga need mis mina kirja panin on õiged.

Jaan
10.05.04, 03:35
Niisiis. Võtsin põhjanaabrite liiga ja loomulikult FC Haka! :)

Hooaja algus oli vaevaline, esiteks murdis Terehhov jala ning oli septembrini audis. Täienduseks tõin esidivisjoni VG-62-st Mikko Helmineni keskväljale (100k eurot). Hooaja jooksul muretsesin veel tulevikulootuse, KuPSi kollkipri Roope Matsi (26k) ning augusti alguses free transferiga Lvivi Karpatõ\'st vasak-kesk-(pool)kaitse Jaroslav Khoma ning noore paremääre(kaitse) Nikolas Hiltuneni FC Hämeenlinnast.

Hooaja algus läks üle kivide-kändude. Karikasarja neljandas ringis kaotasin juba Hämeenlinnale. Kodus läks hästi, ent võõrsil komistasin pidevalt, näiteks 1-4 Interi vastu. Turu, mitte Milano! Kodus jäi parimaks 5-0 KuPSi vastu, esimene koll löödi mulle kodus augustis. Loomulikult tegi seda Klubi, kes võitis 1-0. Selleks ajaks olin juba algul eest ära läinud Jaroga teinud sisse 5-punnise vahe. Klubi oli kaugel maas. Ent siis... olles alistanud makedoonlaste Pobeda Uefa eelringis, hakkas kodune vorm kõikuma. Ja nagu IRL, Klubi tuli kuskilt kaugustest mühinal järgi. Siiski suutsin lõpus säilitada 2-punktise edumaa. Ahjaa, UEFAs tuli esimese ringis vastu Athletic Bilbao, kelle võõrsil alistasin 1-0. Ent kodus... Teise poolaja alguses lõi Ylönen omavärava ja lisaajal lõi Athletic teise ka.

Põhikoosseis (sulgudes esimene asendus):
Vilmunen (Toivonen)
Kangaskorpi(Salli)-Ylönen-Okkonen (Pasoja)-Khoma (Kauppila)
Torkkeli (Hiltunen)-Helminen (Koivuranta)- Karjalainen (Rantala) - Innanen (Terja)
Vallu (Ristilä)- Nenonen (Mattila/Lehtinen)

Hooaja resultatiivseim loomulikult Vallu, 21 kolli. Innanen ja Nenonen lisasid kumbki 10. Hooaja parimad olid Soomes Klubi uus noor supermees Furuholm (Jazzist) ja TPSi Nigeeria noortekoondislane Wusu (25 mängu/30 kolli).

Kui kedagi huvitab, siis pudenesid KuPS ja FC Lahti, tõusid GBK (Kokkola ehk siis Tammeka sõbrad) ja VPS.

Uue hooaja tugevduseks ostsin 140k eest Panevezyse Ekranasest Leedu koondise noore ja terava vasakääre Edgaras Chesnauskase. Vabaagentidena liitusid Alliannsi edurivimees Markus Paatelainen ning meie oma ründetäkk Enver Jääger. Esimeses karikamängus sahistas leedulane võrku koguni kahel korral, Enver piirdus kolli ja resultatiivse passiga.

2005.a eesmärgid uus meistritiitel ning Meistrite Liiga kolmas eelring.

Mis häirib Soome liiga puhul... Eestiga võrreldes väga alahinnatud. Ma ei suudaks ühtegi Flora meest ka oma viie aasta transfer budget\'i eest osta. Rääkimata neile veel palga maksmisest. Isegi Flora varumehed saavad rohkem pappi (3k kuus) kui mul enamus põhist. Teiseks - no nii vähe Soome klubidel finantsjõudu ju ka pole, kui ei suuda isegi ühe väga normaalseid mehi 50k eest osta (Ristilä). Soome koondislane Karjalainen on saadaval 150k-ga... ei midagist (parimas eas, ainult ei taha uut lepingut teha), isegi klubi ütles ei. Rahadega läheb kitsaks niimoodi...

fitti
10.05.04, 08:00
divisjonis möllavatele manageeridele rubriigist lootustandvad mängijad:

DR - Lee Canoville, FC - David Graham, mõlemad Torquay United. Viimane oli mul neli hooaega järjest parim väravakytt (20+ kolli) ja fans player of the year, esimene aga usaldusväärne fullback, kes, kui müüsin õigel ajal, ka olematule büdzhetile tubli lisa tõi.

Phmtselt ei viitsinud enam torquay\'ga jännata, kui ka neljandal hooajal 2.divari playoffi poolfinaalis hävitavalt lüüa sain (3.-st 2.-se tõusmine oli suht valutu kusjuures). kuna keegi kõrgemasse divarisse tööd ka ei pakkunud, võtsin üldse uue mängu ette.

Karjääri kõrgpunktideks siis jäidki runner-up 3.divaris, Vans Trophy ja kolm Manager of the Monthi auhinda.

aijaa - laenudega kippus nii olema, et mõni premieri mees, kellel \'no intention to join torquay\', ilmus tihtipeale varsti samasse divarisse mingi teise meekonna koossesius. kusjuures, nagu öeldud - ma ka kuulusin ikka promotioni-pretendentide sekka.

dreyd
10.05.04, 09:56
Originally posted by Jaan

Mis häirib Soome liiga puhul... Eestiga võrreldes väga alahinnatud. Ma ei suudaks ühtegi Flora meest ka oma viie aasta transfer budget\'i eest osta. Rääkimata neile veel palga maksmisest. Isegi Flora varumehed saavad rohkem pappi (3k kuus) kui mul enamus põhist. Teiseks - no nii vähe Soome klubidel finantsjõudu ju ka pole, kui ei suuda isegi ühe väga normaalseid mehi 50k eest osta (Ristilä). Soome koondislane Karjalainen on saadaval 150k-ga... ei midagist (parimas eas, ainult ei taha uut lepingut teha), isegi klubi ütles ei. Rahadega läheb kitsaks niimoodi...

see ei ole enam mäng, see on reality ise:)

Jaan
10.05.04, 18:32
Aga kui isegi Eesti, Ukraina ja Makedoonia kalurite meeskondade keskpärastele vendadele (kes niikuinii seal palka pooleaastase hilinemisega saavad) maksta ei jõu, siis on küll nats jama.

DEDE junior
10.05.04, 21:27
Originally posted by Jaan

Aga kui isegi Eesti, Ukraina ja Makedoonia kalurite meeskondade keskpärastele vendadele (kes niikuinii seal palka pooleaastase hilinemisega saavad) maksta ei jõu, siis on küll nats jama.

Olles ka ise Hakaga mänginud palju, pean tunnistama, et klubi finantsjõud on tõesti vga väike. Eestist peaks ikka olema Soome Kõrgliiga tippu kuuluval satsil olema realne mehi muretseda. Kas just Piiroja, Viikmäe v siis kõrgelt hinnatud Kaalmaad ja Lindperet, aga teised peaksid kyll suht tuim olema. Isiklikult ostsin Eestist Ustritski, kellel on suht head näitajad ja kellest sai kiirelt Haka parim ryndaja Paatelaineni kõrval.
Negatiivne yllataja oli meeskonnas Popovic kes pärast esimest hooaega vga ära vajus. Ilmselt tegi vanus oma töö:(

dreyd
10.05.04, 21:38
ma ju räägingi, et see on reality ise, HAKA budget sai selle hooaja algul tänu ühe mõjuka sponsori tagasitõmbamise tulemusena kõva löögi, raha jagus vaid põhimõtteliselt palkadeks, mis juba lepingutes. Müüki polnud ja uute nägude hankimiseks raha polnud. sad but true

Jaan
10.05.04, 22:31
Aga ühelgi teisel Soome klubil pole ka raha, et Soome koondislast poole hinnaga osta. 100k euro eest läheks selline mees vähemalt kuskile Rootsi/Norra/Taani küll ära...

dreyd
10.05.04, 22:43
ma ise pole proovinud, aga vist Klubil endal peaks enam-vähem rahaasjadega asi kõige parem olema, on vist ikka mingit kopikat transfer´ide jaoks, aga jah muidu on üldiselt suht keeruline mingeid kobedaid oste teha.

Tanel
13.05.04, 21:00
Täna elasin läbi tõelise \"Thriller\" mängu. Mängides Fulhamiga sain ülitähtsaks mänguks rahalises mõttes vastaseks Arsenali. Rahaseis on meil ülimalt kehv, mis tähendab et edasi tuli saada, mäng oli siis Liiga Cupi veerandfinaal. Arsenalil on meiega oli hooaja jooksul tõsiseid raskusi kuna sai muretsetud eelmise aasta teleraha ja üllatusliku neljanda koha rahe eest paar mängijat. Mäng oli Highburyl. Alustasin nagu oodati läksin 19.minutil 1:0 juhtima, paari minuti pärast Arsenal viigistas. Esimese poolaja lõppuks tundus, et kõik on tehtud, nimelt juhtisin juba 5:1! Jay Jay Okocha andis Arsenali kaitseliinile tõsiselt raskusi. Teisel poolajal hakkas siis pihta thriller: Arsenal tuleb tagasi seis on 5:4, löön 6:4, Arsenal vastab 6:5, Saha lõi siis 7:5, kuid Arsenal suutis lüüa 7:6 ja 90.minuti väravaga uppitas mängu lisaajale. Lisaaeg tõi kaas hulgaliselt ohtlike olukordi kuid väravaid see ei toonud. Väravavahid olid nagu kangelased, aga ikkagi lasid sisse mõlemad 7 väravat ehk siis olid nagu kõige rohkem süüdi. Penalti seeria algas mõlema võistkonna ülelöögiga, siis lõi Arsenal 1:0, Fulhami mängija jälle üle, Arsenali mängija üle, Fulham sisse 1:1, Van Der Sar tõrjub, Fulham lööb 2:1, natukese aja pärast tuleb 2:2 mäng läks ka kuuendale penaltile, Arsenal lööb 3:2... Fulham lööb!!! LEHMANN TÕRJUB!!!!

On ka teil sellist thrillerit juhtunud?

resorte
14.05.04, 16:01
On ka teil sellist thrillerit juhtunud?

Jah mul oli kord, aga mitte nii skoorirohke. Mängisin siis Romaga Italian Super Cupis ja vastas seisis Juve. Ma läksin 16. minutil Alessandro Simonetta löögist juhtima 1:0 (ainus löök minu poolt terve mängu aja), edasi hakkas Juve ainult peale taguma, aga Pelizzoli oli mul tasemel. :) Lõpuks siiski 87. minutil ei suutnud mu vv tõrjuda Treze pealööki ja tuli tabloole 1:1. Lisaajal pressis Juve aga edasi ja edasi, aga väravat ei saanud. Penaltid tulid siis hakkas see jubedus pihta. Nimelt algas nii: Roma sees! Juve sees! Roma mööda! Juve sees! Roma sees! Juve sees! Roma sees! Juve mööda! Roma mööda! Juve mööda! Roma mööda! Juve mööda! Roma sees! Juve sees! Roma sees! Juve sees! Roma sees! Juve sees! Roma MÖÖDA!!! Juve SEES! - kümme meest lõid penaltit. Aga noh Juve võitis kah siis. Pilt (http://www.zone.ee/ft10/Valus kaotus.JPG?2) ka sellest mängust.

Davids
14.05.04, 19:16
Kes on alustanud m2ngu large versiooniga???!!!!:doh:
R22kige oma jutumitest ja tegemistest ja mis m2ngiaid teil on keda muidu pole tavaliselt?!?!:oih: :)

zaz
14.05.04, 20:15
Originally posted by Davids

Kes on alustanud m2ngu large versiooniga???!!!!:doh:
R22kige oma jutumitest ja tegemistest ja mis m2ngiaid teil on keda muidu pole tavaliselt?!?!:oih: :)

vääga palju mängijaid on;) Näiteks enamus Flora põhimeestest on täitsa olemas:) ja kõik koondised peaks kah mehi täis olema, isegi Malta, Fäärid ja muud pisikesed:kaval:
ahjaa, ise mängin Cambridge Unitediga Inglis div 3...

resorte
31.05.04, 11:42
Mängin Saksamaal, klubiks VfL Wolfsburg. Esimene hooaeg möödas muidu, ja võitnud olen ma UEFA Intertoto Cup\'i, millest pääsesin UEFA Cup\'i ja selle finaalis võitsin Sportingut 2:0. Liigas saavutasin esimese koha Bayerni ees ühe punktiga, kolmas koht oli 20 punktiga maas (Dortmund) :deemon:. Viimase vooru mäng oligi mul kodus Bayerni vastu ja tuli viik. Närvi ajas aga see, et ma läksin 2:0 Klimowicz\'i väravatest ette ja 89\' min. lööb Makaay 2:1 ning 92\' min. 58\' sec. lööb Makaay teise värava, 2:2 viik! (3 minutit oli lisaaega) :viha: Enne hooaega ostsin endale Mexése £3.1 mil, Robinho £4.4 mil, de la Cuesta £700 k ja Gamst Pederseni £1.5 milliga. Nüüd, suvel, peale UEFA Cupi ja Saksa liiga võite andis board mulle raha ka juurde. Meeskonda olen saanud tasuta Cambiasso Realist ja Tifferti Stuttgartist. Aga ostma pidin ma Gabriel Milito £5 mil. ja Anatoli Todorovi £2 milliga, väravasse sain odavalt Hildebrandi, kuna VfB langes esimesest liigast välja.
Koosseis on preagu selline:
----------------- Hildebrand -----------------------

-- Franz --- Mexés ---- G. Milito --- de la Cuesta

---------------- Cambiasso ------------------------

-- Tiffert ---- D\'Alessandro ----- Gamst Pedersen

-------- Klimowicz ----------- Robinho ------------

17
06.06.04, 22:26
Oleks siis selline küsimus rahvale, et kas teie hulgas ei leiduks inimesi kes oleks nõus CM 03/04 hostijaks hakkama?

17
21.06.04, 17:52
Ma soovitan soojalt, ärge uskuge ühtegi kokkuvõtet mille anriivänn siia foorumisse oma CMi mängudest teeb, kuna ta kasutab MCMi.Kui keegi veel ei tea siis on see selline proge millega saad endale juurde panna raha, mehi tugevamaks teha jne jne jne.ÜHESÕNAGA HENRYFAN ON PETTURIRAIBE!!!

mikc
21.06.04, 18:47
Originally posted by 17

Ma soovitan soojalt, ärge uskuge ühtegi kokkuvõtet mille anriivänn siia foorumisse oma CMi mängudest teeb, kuna ta kasutab MCMi.Kui keegi veel ei tea siis on see selline proge millega saad endale juurde panna raha, mehi tugevamaks teha jne jne jne.ÜHESÕNAGA HENRYFAN ON PETTURIRAIBE!!!

Ma ei imesta.

Arx07
27.06.04, 12:08
kellegil eesti koondise peatreenerix on õnnestunud saada cm\'s?

Hughes
27.06.04, 14:20
jah tegin Eesti meistriliiga ja esiliiga Austria liigade asemele. Praegu olen FC Elva ja Eesti koondise peatreener. FC Elvaga sain meistriliigasse ja seal lõpetasin hooaja 3. kohaga. Eestiga võitsin 2004 Euro ja praegu on käimas World Cupi viimased valikmängud. Hetkel juhin alagruppi Kreeka, Hispaania, Bosnia ja Ungari ees.

gamer
27.06.04, 21:05
ferdinand vaata priva, mul oli kunagis amuti eesti liiga, praegu mängivad üksikud eesti klubid inglise liigades

Arx07
28.06.04, 00:02
Originally posted by ferdinand

jah tegin Eesti meistriliiga ja esiliiga Austria liigade asemele. Praegu olen FC Elva ja Eesti koondise peatreener. FC Elvaga sain meistriliigasse ja seal lõpetasin hooaja 3. kohaga. Eestiga võitsin 2004 Euro ja praegu on käimas World Cupi viimased valikmängud. Hetkel juhin alagruppi Kreeka, Hispaania, Bosnia ja Ungari ees.
see eesti liigade tegemine austria liiga asemele võttis küll sul ma arvan ikka tohhuijaa aega:D

Hughes
03.07.04, 14:02
Soovitan kõigile selliseid mängijaid:

Jairo Fernando Castillo
Sinamo Pongolle
Dionisis Chiotis (AEK väravavaht, pärast 3. hooaega maailma parim)
Niko Kranjcar

Sull
05.07.04, 00:50
Ma soovitan sellist meest nagu van Hobune.
Lööb väravaid rohkem kui mänge on.

woodoo
06.07.04, 18:48
Kas keegi teist mingeid low-divisioni tiime on püüdnud upitada?
Ise jandasin Huddersfieldiga.Kuna see tiimil oli kena staadion ja väga kõva ajalugu.Sellest tiimist said \"tuule tiibadesse\" Arsenali ja Liverpooli legendaarsed treenerid.
Plaaniks sai võetud: Meeskond Premieri.Kahjuks CM oskused on nagu on ja nii jõudsime premieri 9 aastaga :kurb8:.
Mis CM\'is silma jäi, et play-off\'is loeb mäng \"away goale\", mistõttu jäime kahel aastal 2 divisioni play-off finaalist kõrvale :( .

Hughes
06.07.04, 20:16
Originally posted by woodoo

Kas keegi teist mingeid low-divisioni tiime on püüdnud upitada?

Mul on mäng pooleli Carlisle´ga. Esimesel hooajal jäin 3. liigas kaheksandaks. Järgmisel hooajal tänu uutele free agentide turult püütud mängijatele tuli ka oodatud edasipääs 2. divisioni. Kolmandal hooajal olin lähedal 2.divisionist väljakukkumisele. Suutsin siiski püsima jääda. Neljandal hooajal tegin suure tõusu ja tabelis tuli 6. koht. Play-offides kukkusin kahjuks välja, nii et tuli veel vähemalt üheks hooajaks 2. divisioni jääda. Õnneks saingi juba järgmine hooaeg kõrgeima koha liigas. Hetkel on algamas 6. hooaeg ja meeskonda püütud sellised mängijad nagu 35 aastane Nicky Butt ja 38 aastane Gareth Southgate.

freeman
06.07.04, 23:46
kuda saab koondise peatreeneriks saada ???:oih:

Hughes
07.07.04, 10:03
Originally posted by freeman

kuda saab koondise peatreeneriks saada ???:oih:

ma teen tavaliselt nii, et kõigepealt Add manager... Siis tean et tahan näiteks Inglismaa koondise peatreeneriks. Võtan vasakult menüüst Competitions, seejärel otsin Inglismaa koondise üles sealt, näiteks mängu alguses mängib ta European Champions Cup Qualifing.

france
13.07.04, 18:46
mulle ei meeldi see kui hooaeg läbi saab ning tahad näiteks trezegueti arsenali osta kuid tal pole eelmise hooaja liiga mänge kirjas ja üldse ei näita teiste liigade mängijate mitu mängu liigas tegi hooaeg.CM 2001-2002 oli küll see korras ning liiga palju väravaid löövad ründajad Owen lõi 12 mängus 12 väravat ning Henry 14 mängus 19

Scorpion
28.07.04, 01:46
Kas kellegil mingit eesti liiga patchi ei ole? tahaks eesti klubi treenida või koondist

Hughes
23.08.04, 18:14
Tegin täiesti uue meeskonna, kellega alustasin Championshipsis. Klubi omanik -mina- olen rikkaim mees maailmas(papp on põhjas) ja saan pakkuda piiramatuid palku ja seetõttu olidki need mängijad nõus minu meeskonnas mängima(klubi nime jätan enda teada). Koosseis on selline:

-----------------------------Nikopolidis--------------------------------

-----------------Materazzi----------------Dellas-----------------------
Miguel---------------------------------------------------------Lizarazu
------------------------------Davids------------------------------------

Beckham-----------------------------------------------------Overmars
----------------------------Camoranesi--------------------------------

---------Koller---------------------------------Hasselbaink------------

Varumehed:
Poom, K.Schmeichel
Sennikov, Edman
J.Cole, E.Petit, Wiltord, McManaman, Adu
Kluivert, Verpakovskis

Tanel
24.08.04, 10:03
Kas tavalised CM\'i liigad on üleviskanud? Mul on teile pakuda midagi täiesti uut! CM FRENZY SUPERLEAGUE (http://www.cmfrenzy.com/downloads/pafiledb.php?action=download&id=102&PHPSESSID=22af e1a425776607fa459fac1e647a48)

Kõik maailma tippklubid on paigutatud viite liigasse! CM03/04 ei mänginud kuni nägin seda. Valige Inglise liiga ning sealt kõik liigad alates Conferencest. Database on uuendatud kuni 30.maini 2004. Installida nii, et kõik failid kopida database/db kausta. Aga enne kopi db kaust igaksjuhuks kusagile mujale. Ise alustan vast viimasest Under Leaguest.

Liigade koosseisud:

League of Masters

• Real Madrid
• Valencia
• Juventus
• Man Utd
• Milan
• Deportivo
• Arsenal
• Bayern
• Inter
• Barcelona
• Roma
• Liverpool
• Real Sociedad
• Dortmund
• Celta
• Chelsea
• Lazio
• Betis
• Sao Paulo
• Ajax

Super League 1

• Galatasaray
• Newcastle
• Boca
• River
• Celtic
• Athletic Bilbao
• Marseille
• Sporting
• Fenerbahce
• Dinamo Kiev
• PSV
• Feyenoord
• Porto
• Benfica
• Flamengo
• Schalke 04
• Leverkusen
• Werder
• HSV
• Cruzeiro
• Sparta Prague
• Sevilla
• Hertha
• Stuttgart

Super League 2

• Zaragoza
• Paris-SG
• Mallorca
• Anderlecht
• Villareal
• Lens
• Nantes
• Rangers
• Shahkhtar
• Tottenham
• Bordeaux
• America
• Austria Vienna
• Atletico Madrid
• Leeds
• Parma
• Santos
• Man City
• Corinthians
• Atletico Mineiro
• Partizan
• Wolfsburg
• PAO
• Vasco

Super League 3

• Basel
• 1860 Munchen
• Kaiserslautern
• Independiente
• Racing
• Lyon
• Boavista
• CSKA Sofia
• Levski Sofia
• Osasuna
• San Lorenzo
• Sturm Graz
• Everton
• Monaco
• Olympiakos
• Club Brugge
• Besiktas
• FC Copenhagen
• Cruz Azul
• Pumas
• Auxerre
• Gremio
• Palmeiras
• Dinamo

Under League

• Red Star
• Hajduk
• Cardiff
• Skeid
• Napoli
• Crewe
• Nottingham Forest
• Millwall
• Uniao Sao Joao
• Blackburn
• Panaitolikos
• Saint Patrick\'s Athletic
• Bastia
• Marconi
• Sparta Sarpsborg
• AS Saint-Etienne
• Spartak Moscow
• Grampus
• Kaizer Chiefs
• AFC Wimbledon
• Litex
• Suwon

fitti
24.08.04, 10:12
Algselt postitas Tanel

Ise alustan vast viimasest Under Leaguest.

• Litex

good thinking, võtad litexi ja kedagi pole vaja ostagi, kakalov ja todorov lammutavad niigi..;)
krt päris kahju kohe et aega pole ja töö tahab tappa, muidu teeks kah selle eksperimendi ära.

realmadridfan
24.08.04, 13:28
Peab vist CM-i jälle peale laskma...

skint
24.08.04, 14:43
Hmm, klubide jaotus on sel onul ikka vähe naljakas... Kümnekonna puuduva Premieri klubi asemel on mõned Championshipi mõttetud meeskonnad (i.e. Leeds, Notts Forest, Crewe??, Millwall, Cardiff). Ja no muidugi AFC Wimbledon Blackburni ja Moskva Spartakiga samas divisjonis...

Eih, kui mina kunagi veel aega saan, siis jätkan oma 2008 vms hooaega Brightoniga Premieris... :)

Tanel
24.08.04, 15:39
Algselt postitas skint

Hmm, klubide jaotus on sel onul ikka vähe naljakas... Kümnekonna puuduva Premieri klubi asemel on mõned Championshipi mõttetud meeskonnad (i.e. Leeds, Notts Forest, Crewe??, Millwall, Cardiff). Ja no muidugi AFC Wimbledon Blackburni ja Moskva Spartakiga samas divisjonis...

Eih, kui mina kunagi veel aega saan, siis jätkan oma 2008 vms hooaega Brightoniga Premieris... :)Ma pakun, et need on mingitel muude asjade pärast sinna pandud. Aga kuidas sul Brightoniga siis läinud on? Aga Fulhamit pole :viha:. See eest on üks teine samasugune. Kus on ka Fulham. Aga seda ma ei mängi sellepärast, et seal pole updatet. Kuigi ega selle Frenzy update just ka kõike uuem pole. Kõiges 30.mai tänavu. Raisk oleks kasvõi 1.augustini, siis võiks pidutantsu teha. :D http://volftp.mondadori.com/e/servizi/mirror/popup/?/mirror/fifa/cmfaq/cm0304_superleague_world.rar

fitti
24.08.04, 17:08
voi sind henryfan, jäigi täna tööpäev poolikuks ja Litex valitseb päeva...

esimene tähelepanek, et free transferiga saab (nn conference\'i tiim!!) kätte Oliseh\' või nt Bosnichi. Ja Todorov - uiui, mis täkk. igasugu bläkböönid ei saa mitte vastu võitmatutele bulgaritele.

ja see peaks minema nüüd teemasse naljakad pallurite nimed, aga panen siia: meeskonnas säändune mees nagu Nebojsa Jelenkovic. kes vene keelt ei oska, küsigu robinholt abi..;)

Tanel
24.08.04, 18:24
alles nüüd märkasin seda rasket viga. :D Nimelt kannatab selle Superliiga all Euroopa Karikasarjad. Nõrgad osalejad jne. Aga elab üle. Superliigat võita on poole raskem kui tavalist Meistrite Liigat. Ise alustasin Blackburniga. Mänge veel teinud pole ja mängijaid ka ostnud mitte, aga hetkel jahin Morten Gamst Pederseni, Hatem Ben Arfat, Alessio Cercit ja Oskitz Estefania. Lisaks hangin suure tõenäosusega ka Fredy William Thompsoni. Soovitan seda viimast meest. Ainult 210k tuleb välja käia. Kui hästi läheb on mees umbes peale teist hooaega World-Class Midfield. Vähemalt mul juhtus nii. :)

fitti
12.09.04, 19:08
Algselt postitas fittibaldi
voi sind henryfan, jäigi täna tööpäev poolikuks ja Litex valitseb päeva...

aega võttis, aga I hooaeg läbi ja Under league kinni pandud, seda küll suurelt jaolt tänu üheleainsale mehele:

http://www.hot.ee/fitti/todorov.jpg

lisaks leidsid skaudid I hooajal veel 2 noort täkku, kellest seni nt cupi mängudes ja reservide eest kõvasti abi olnud, ehk see hooaeg saab ka juba liigamängudes mängitada.

Ederson, AM/FC, RS Futebol, 17 a, mina sain ta 18k, praegu maksab üle 1M
Atanas Chipilov, SC, Kiievi Dünamo, 16 a, maksin ennekuulmatult palju ehk 575k, aga reservide eest 22-s mängus 21 kolli ja I tiimis 9-st 5.

Epic
13.09.04, 12:35
huvitav, kas peale minu on mõnel veel nii, et ei ole võimalik mängijaid laenule pakkuda? :doh:

zaz
07.11.04, 11:26
Keegi seda mängu ei mängigi enam?

Igatahes sir Bobby (http://www.zone.ee/xstriker/bobby.JPG?2) :D

Epic
07.11.04, 11:34
Algselt postitas zaz

selliste asjade pärast ei mängigi :)

resorte
07.11.04, 11:51
Algselt postitas zaz

Ricky Martin (http://www.zone.ee/ft10/Ricky Martin.JPG?2) ;)

telekavaataja
06.12.04, 14:02
Algselt postitas Totti

Algselt postitas zaz

hästi editoriga töötatud:doh:

17
06.12.04, 15:48
Algselt postitas telekavaataja

Algselt postitas Totti

Algselt postitas zaz

Milleks editoriga? Mängus saab ju ka minuteada mängijatele nickname panna.

zaz
06.12.04, 16:47
Algselt postitas telekavaataja

sorry, aga ma tõesti ei viitsiks aega sellise jama peale kulutada... ja nicknamede kohapealt ei oska ma midagi öelda, sest pole kunagi kasutanud...
Milleks üldse sellise mõttetu asjaga pead vaevata?:D

telekavaataja
01.01.05, 12:36
see mäng on ikka väärt küll.Praegu tuli välja fm 2005.Mängisin seda 2 nädalat , siis mängisin väljatulnud patchiga 2 päeva aga siis midagi tõmbas mind ikka cm 03/04 poole.Seda mängu ei tohi tõesti unustada , kuid ma ei tea võibolla fm 2006 tuleb parem , mida ma loodan , aga see mäg jääb eluks ajaks minu südamesse.

mg
01.01.05, 21:04
mina jõudsin cm03 04ga juba aastase 2022, kui järdku vend tegi uploadi ja nüüd tahab mäng plaati, mille olen suutnud ära kaotada.
minu arust on see 1 paremaid mänge üldse, kuigi seal esines igasugu imelikke vigu ja muid paranähtusi.
mina olen siis 2 korde inglise meister chesterfieldiga ning sama leicesteriga.
cl-i ja uefa cupi võit chesterfieldiga ning 2 liiga cupi võitu oli vist ka.
juhendasin ka inglise ja portugali koondist, esimesega jõudsin emil veerandfinaali ja siis lasti mind lahti, portugaliga jäi asi pooleli.
olen seal mängus vist ka kõrgepalgalisim treener, vahepeal sain 34 tonni naela nädalas, aga sellel pole visty üldse tähendust.

telekavaataja
02.01.05, 19:06
Algselt postitas mg

mina jõudsin cm03 04ga juba aastase 2022, kui järdku vend tegi uploadi ja nüüd tahab mäng plaati, mille olen suutnud ära kaotada.
minu arust on see 1 paremaid mänge üldse, kuigi seal esines igasugu imelikke vigu ja muid paranähtusi.
mina olen siis 2 korde inglise meister chesterfieldiga ning sama leicesteriga.
cl-i ja uefa cupi võit chesterfieldiga ning 2 liiga cupi võitu oli vist ka.
juhendasin ka inglise ja portugali koondist, esimesega jõudsin emil veerandfinaali ja siis lasti mind lahti, portugaliga jäi asi pooleli.
olen seal mängus vist ka kõrgepalgalisim treener, vahepeal sain 34 tonni naela nädalas, aga sellel pole visty üldse tähendust.

Aastal 2018 olin lõpuks Napoliga võitnud champions league , mis oli selleks ajaks ainuke võitmata tiitel.

olegtoivo
03.02.05, 18:46
Tuli kange isu CM 03/04 järele. Muidu võtaks isegi FM 2005, aga pidavat teine buge täis olema, nagu CM4 oli algul. Database vajaks aga uuendamist, oskab keegi juhatada mõne lingini kust saaks 2004 septembri seisu transferid ja värgid?? aitäh

Devil
03.02.05, 18:48
http://www.thedugout.net

olegtoivo
03.02.05, 19:13
Jõudsin ise ka juba dugouti, valida on ilmselt kas calcio või CMsorted update vahel, aga lugedes kommentaare on mõlemad eriti vigased. Kui Barca mängib UEFA cup\'i, Atalanta on Serie B\'s jne. Ilmselt siis vana databasega edasi.

Devil
03.02.05, 19:30
CMsorted on yldjuhul korralikum, ei oska ausalt kommenteerida pole 03/04st huvitatud enam. 01/02 on parem ja CM5 võib midagi muuta

IndrekL
03.02.05, 21:04
Algselt postitas Devil

CMsorted on yldjuhul korralikum, ei oska ausalt kommenteerida pole 03/04st huvitatud enam. 01/02 on parem ja CM5 võib midagi muuta
Oi ära sellelt mängult küll midagi looda. Nii palju kui ma screenshote olen näinud on see ikka väga jube.

siimsorokin
03.02.05, 21:16
Algselt postitas Indrec

Algselt postitas Devil

Oi ära sellelt mängult küll midagi looda. Nii palju kui ma screenshote olen näinud on see ikka väga jube.

Oma lõpliku järelduse teeb igaüks ise ikka ma arvan! :)

IndrekL
03.02.05, 21:20
Tegelikult küll jah, aga ma ei oota eriti sellelt mängult midagi. Screenshotide järgi muidugi ainult ei saa öelda, aga jah, kui välja tuleb siis proovin ning kui hästi läheb jätan äkki pealegi.

Devil
03.02.05, 21:25
Algselt postitas Indrec

Tegelikult küll jah, aga ma ei oota eriti sellelt mängult midagi. Screenshotide järgi muidugi ainult ei saa öelda, aga jah, kui välja tuleb siis proovin ning kui hästi läheb jätan äkki pealegi.Eks näeb, mis saab. Võib ju tegelt tulla meeldiv üllatus.
Tegelt ma ootaks sarnastelt mängudelt ikka selle suhtluspoole/meedia parandamist. FMis on seda ses suhtes kenasti edasi arendatud, kuid ikka veel puudulik.

Anfield
06.05.05, 14:52
Kellelgi mänule mingit Patchi pole mis teeks uuendused 2004/2005 aastaks ?

ethan
06.05.05, 16:37
Algselt postitas ow3n

CM 03/04 Robi Robson & Bosy Revolution Update 2.5 (http://www.fcmc.pl/sciagnij.php?co=download&nr=196)

ethan
12.05.05, 19:00
Algselt postitas Anfield

Eelmine link mul endal praegu käima ei läind, vb on kellelgi teisel sama probleem olnud.

aga siit on võimalik seesama update tõmmata (http://www.cmrev.com/download.php?act=pokaz&dzial=update&co=176). Uuendused kuupäevaga 20. märts 2005. Mina leian, et tegu on väga hea update\'iga.

Anfield
12.05.05, 22:42
Heh. uus küsimus..on see tähtis ka kuhu alla ma selle update teen ? Hetkel ei saanud hakkama. ehk keegi targem õpetab ?

ethan
13.05.05, 00:04
Algselt postitas Anfield
Heh. uus küsimus..on see tähtis ka kuhu alla ma selle update teen ?

Ilmselt mõtled seda, millisesse kausta (folderisse) paigutada. On küll tähtis.
Peab olema data/db kaustas, tuleb ülekopeerida samade nimedega eelmised failid (millest on soovitatud mõistetavatel põhjustel teha esmalt koopia).

Ehk siis, olenevalt sellest, kus CM arvutis asub. Minul on selline rida:
C:\\\\Program Files\\\\CM 03-04\\\\data\\\\db

Anfield
13.05.05, 14:58
Algselt postitas ethan

Algselt postitas Anfield
Heh. uus küsimus..on see tähtis ka kuhu alla ma selle update teen ?

Ilmselt mõtled seda, millisesse kausta (folderisse) paigutada. On küll tähtis.
Peab olema data/db kaustas, tuleb ülekopeerida samade nimedega eelmised failid (millest on soovitatud mõistetavatel põhjustel teha esmalt koopia).

Ehk siis, olenevalt sellest, kus CM arvutis asub. Minul on selline rida:
C:\\\\Program Files\\\\CM 03-04\\\\data\\\\db

Tegin nii nagu rääksid.Nüüd on nii et kui uut mängu hakkan tegema..lööb mingi errori ette,et peame mängu sulgema jne. aga kui võtad loaditud mängu siis on kõik ok. milles probleem võib seisneda ?

ethan
13.05.05, 15:17
Esmalt re-install. Seejärel tõmba CM 03/04 v4.1.4 Patch (http://www.sigames.com/downloads.php?type=download&id=167&file=305), siis kindlasti CM 03/04 v4.1.5 Patch (http://www.sigames.com/downloads.php?type=download&id=209&file=322). Siis seesama update, mille link eespool on, ning peakski nagu töötama.

Anfield
13.05.05, 19:17
Suured - suured tänud sulle. sain tööle. :reiv:

ethan
14.05.05, 13:19
Algselt postitas Anfield
Suured - suured tänud sulle. sain tööle. :reiv:

no problem :õnnelik:

telekavaataja
15.05.05, 21:04
Avastasin siis enda jaoks sellise eksootilise liiga nagu Rootsi oma , mängin klubiga Hammarby , viiendal hooajal sattusin isegi CL-i . Ja Rootsi liiga suht lahe isegi.

ethan
19.05.05, 23:40
Nõnda kurioosset juhtumist kohtasin täna oma CM karjääri jooksul esmakordselt. Nimelt õnnestus noorel soomlasel Jami Puustinenil (mängib neljandal hooajal minu York City koosseisus League One\'is) oma ribid murda ja kolmenädalane vigastus külge saada komistades treeningul koonuse (või käbi? cone siin pigem koonus ilmselt) otsa :lahe:

WeThePeople
03.08.05, 19:48
paneks selle Network Game tööle jälle...versioon4.1.5..võtaks mõne kõva liiga ja lihtsalt mägiks..kuna minu algatatud siis inglismaalt võtan chelsea..hispaaniast barcelona..itaaliast ac milani..mis arvate??:kaval: valime nendest kolmest liigast:õnnelik:

telekavaataja
03.08.05, 19:51
Selle mängu Networgi game vastu poleks midagi, aga miks ka mitte?

realmadridfan
03.08.05, 20:00
Davai, ma olen Real.

telekavaataja
03.08.05, 20:02
Oot, kes siis mängivad ja kas tõesti HIspaania liiga?

realmadridfan
03.08.05, 20:06
Miks ka mitte.:D Mu 1 sõber tuleb ka vb.

WeThePeople
03.08.05, 20:10
kes hostib...või kuidas see asi käib???ma ise ei oska

realmadridfan
03.08.05, 20:11
Mina hostida ei saa.

WeThePeople
03.08.05, 20:15
mis sul siis viga??:)

realmadridfan
03.08.05, 20:17
Algselt postitas 2cool4school

mis sul siis viga??:)

Mul on paha olla.

Jagatud nett on!

realmadridfan
03.08.05, 20:18
Aga eks te siis mõelge, ma oleks vist nõus küll, kui me homme alustaks. Ma praegu minema. Aidaa.

telekavaataja
03.08.05, 20:18
Ärge mulle hostimise osas näkku vaadake - 0,6 prosa ei võimalda head kvaliteeti.

WeThePeople
03.08.05, 20:19
mul ka jagatud...:(

telekavaataja
03.08.05, 20:20
Home võiks tõesti alustada, aga kuidas oleksid sellised kellajad nagu kella 3-st kuni kella 8-ni???

WeThePeople
03.08.05, 20:21
3-8ni oleks sobiv aga mis liigas???

telekavaataja
03.08.05, 20:25
No teeme siis Hispaania liigat, ega erilist vahet pole.

realmadridfan
04.08.05, 18:16
Ei viitsi siis keegi?

telekavaataja
04.08.05, 18:23
Ma arvan, et ma viitsiks, kui mingi 4-5 inimest ikka tuleks.

WeThePeople
04.08.05, 19:33
ma tuleks ka kui keegi hostiks:doh:

zaz
04.08.05, 19:59
Ma ühineks ka heameelega! :r66m2:
Aga, et on siin üldse keegi, kes on võimeline hostima??? :oih:

Väravavaht
05.08.05, 12:07
Algselt postitas zaz

Ma ühineks ka heameelega! :r66m2:
Aga, et on siin üldse keegi, kes on võimeline hostima??? :oih:

ei ärge sassi küll võtke. Tal läheb tavaliselt 30 minutit - 2 tundi järgmise Continue Game nupuvajutuseni

17
05.08.05, 12:34
Sellessuhtes, et kui keegi mulle kuskilt mängu sebib, võin ka mängida;) Ja žaži ma juba tean, tavaliselt läheb tal rohkem kui 2h;)

ethan
05.08.05, 13:05
mul on originaal!

aga FM on parem...

ethan
05.08.05, 13:08
CM 0304-ga on selline lugu, et piisab kui tõmmata keskpoolkaitsjale pikk joon ette (see n.ö. arrow) ja väravad tulevad...

Mu St. Mirreni keskpoolik, kel polnud mitte mingit muud oskust kui kiirus, mis ta jalgades peitus, lõi ligemale 40 mänguga ligemalt 65 väravat. Nimeks David Jack. Aga ostma ei tasu teda tõtata, sest see oli n.ö. random oskus :lahe:

realmadridfan
05.08.05, 14:05
Algselt postitas 17

Sellessuhtes, et kui keegi mulle kuskilt mängu sebib, võin ka mängida;) Ja žaži ma juba tean, tavaliselt läheb tal rohkem kui 2h;)

Noh, kas FM ei tulnud jälle välja?

gamer
05.08.05, 14:08
Ülespoole CM01/02 pole netis üldse mõtet teha ;)

telekavaataja
05.08.05, 14:08
Ma võiks hostida, aga 1)ei ole kindel oma arvuti käitumises 2) peate mulle täpselt seletama kõik´, mis hostija tegema peab.