PDA

View Full Version : Otsitakse mängumehi

-Loom-
28.09.03, 20:25
Järgmisest aastast eesti 5. liigas kaasa lüüa sooviv klubi otsib mängijaid. Praegu toimub trenn 2 korda n2dalas. 1 kord tlna sidekooli saalis ning teist korda n2dalas toimub trenn rahandusmin taga asuval \"staadionil\".
varustuse (pallid jne) muretsemine juba käib.
Ise ma üritan olla mingi treenerihakatis:P naca noor, aga kyll ma ka õpin:D
igatahes kellel on huvi, siis saata mulle privasõnum või mail: hattrick@hot.ee

-Loom-
30.09.03, 20:34
nii. t2na oli meid trennis 16. aga no arvatavasti sealt mingi osa kaob talve jooxul, sest ei need viici vist liigasse minna. igatahes asi juba trenni moodi.
eile yhikatoas kaarte m2ngides m6tlesime ka nime v2lja.
FC Lagune:lahe:

Silver
30.09.03, 20:42
nud jätsid lõpust ära ;)

-Loom-
30.09.03, 20:45
kle 2ra murtese kyll me t6esti millalgi ka laguneme, kuid praegu seda 6nnex n2ha pole ja asi pigem j2rjest enam areneb.

Silver
30.09.03, 21:16
Soovin edu :) Rasked ajad ees, tean seda omast käest. Närve tuleb hoida.

-Loom-
01.10.03, 15:31
närve läheb häid vaja, aga ka paksu rahakotti. praegu on naca juba näre läind, aga ka rahakott on palju õhemax muutund. õnnex on trenninimekirjas praegu 15 mängijat ja alati on olnud kohal vähemalt niipalju, et saax trenni läbi viia. (muidugi nendest 15-st on 7-8 need kes liigasse)

kaala
01.10.03, 20:39
Originally posted by treze

Soovin edu :) Rasked ajad ees, tean seda omast käest. Närve tuleb hoida. treze on ju vist meie kuulsa FC Mustamäe omanik :P

Alfonso
02.10.03, 15:18
Lahe et uued tiimid kogunevad, mängida ka oskate?

FC Mustamäe kõrbes tugevalt läbi, arvan et mustamäe paneb miski tublid 4-5 aastat 5-t siis on lootusi ka edasi saada.

Muidu tore.
Edu vutikatele.

-Loom-
02.10.03, 15:38
noh kuna meeskond on uus ja m2ngijate valik v2ga v2ike, siis meie tase on ypris kehvakene veel. aga paistab et kui vormi k6ik end ilusti saavad, siis j2rgmisel hooajal liigas keskmike hulka ikka kuulume. (rohkemat ei julge loota veel). uusi tulijaid ikka jagub ning praegugi k2ivad m6ne m2ngijaga l2bir22kimised. eks paari n2dala p2rast ole asi t2psemalt n2ha. praegu aga teeme trenni ja lihvime oskusi.
kindlasti loodame talvel m6nel turniiril osaleda ning oma taset kontrollida.

Raix
02.10.03, 17:07
Originally posted by Alfonso

FC Mustamäe kõrbes tugevalt läbi, arvan et mustamäe paneb miski tublid 4-5 aastat 5-t siis on lootusi ka edasi saada.

naised saunas rääkisid, et Mustamäe vennad lähevad üldse laiali.. ja võib-olla nad ise räägivad midagi muud, aga minu arvates mingist tugevast kõrbemisest (praegu peaksid tabelis 4ndad olema) küll rääkida saa, esimese aasta kohta täitsa ok! ;)

enivei... Chobram, jõudu sulle asjaajamisel ning loodetavasti saate ikka satsi kokku!! :silm4:

segens
02.10.03, 17:15
praegugi k2ivad m6ne m2ngijaga l2bir22kimised.

Läbirääkimised. :naer4: Huvitav millised need välja näevad? Mängijad esitavad nõudmsi, klubi omapoolseid.

ek
02.10.03, 17:30
Kui nüüd natukene ajusi liigutada siis peaks täiesti arusaadav olema, et läbiräkimised võivad seisneda kasvõi selles et mõni V liiga kohta \"tegija\" kes meeskonnale hädasti ära kulub, vabastatakse klubi kuumaksust, antakse tasuta mänguvorm jne. Või need polegi läbirääkimised??

indie
02.10.03, 18:12
No krt, tase ja läbirääkimised sinnapaika. Peaasi, et viienda põhja kümme kuni kaksteist võistkonda tuleks! Mida rohkem seda, mitte ainult uhkem, vaid mänguarmastajatest ka õhkavamapoolsem. Jah-jah, nii et, kes veel seinapeal konutab - sats kokku ja viienda põhja!

Silver
02.10.03, 18:50
Vabandan OFF-Topicu pärast, aga tundsin, et pean veits valgust tooma FCM\'i kohta:

Mis puutub Mustamäesse, siis jah me läheme laiali. Osad mängijad jätkavad tuleval hooajal enamasti Kaitseliit/ Kalevis. Seega, miks arvad, et kõrbesime? Mitmed mängijad (umbes 5-6) mängisid samal ajal ka neljandat liigat. Kaitseliidu seisu vaadates on mängud üleminekukohale kindlustatud ning esikahte saamine täiesti reaalne. Ütleks, et meie mängijad on mänginud täitsa korralikult. Mis puutub hooajaeelsesse hooplemisse, siis seda tegi mängija, kes meiega ei liitunud. Mina ei ole kunagi väitnud, et me esimesel aastal esikohapeale väljas olime. Seega lugupeetud Alfonso vaata, mida sa ajad.

Mis puutub 4 kohta, siis on see minimaalne, mida saavutada suutsime. Oleksid küll ei loe, aga esikolmikusse pääsemine oli täiesti reaalne. Vedas nihu, meeskonna hing ei pidanud vastu jne. jne. Sellegipoolest ei usu, et hooaeg täielikult raisku läks. Uusi kogemusi meeskonna ehitamisest on nüüd vähemalt mingisugune nägemus olemas. Pealegi FCMi üldvanust vaadates on 90% mängijatest alla 18.

Mängijatest: Tuleval hooajal on vähemalt 3-4 põhimeest arvatavasti TJK nimekirjas kolmandas või neljandas liigas kuna vanust on alla 18. Seega juba sellepärast, et Katsev ei anna kaarte ei saa meeskond edasi tegutseda. Osad lähevad Kaitseliitu ehk siis meie põhimeeskonda kuna Mustakas oli siiski duubel. Ülejäänute kohta ei oska midagi kommenteerida.

Head hooajalõppu ja kindlat närvi ja häid tulemusi talvel-sügisel igasugustel siseturniiridel. Nende osaleb Mustamäe arvatavasti täiskoosseisus.
;)

FCMi viimane mäng on tuleval nädalavahetusel, kui Maardu staadionil võtab meid vastu FS Junior :)

-Loom-
02.10.03, 22:16
l2bir22kimiste all m6tlesin seda, et n2it k6ik ei soovigi yldse tulla kui mingid kirved maxud peal jne.

Maarek
03.10.03, 11:21
Originally posted by treze
Mis puutub hooajaeelsesse hooplemisse, siis seda tegi mängija, kes meiega ei liitunud. Mina ei ole kunagi väitnud, et me esimesel aastal esikohapeale väljas olime. Seega lugupeetud Alfonso vaata, mida sa ajad.

Ega sa pole vist teemat \"FC Mustamäe\" lugenud. Polnud fraini nimeline vend sugugu ainus suur hoopleja ;) ;)

-Loom-
03.10.03, 13:49
fc lagune l2heb j2rgmisel hooajal pigem kogemusi omandama. praeguse seisuga 6 m2ngijat, kes pole varem liigas m2ngind. kuid paistab, et 6nnestub saada ka m6ni v2ga hea m2ngija:lahe:

-Loom-
03.10.03, 14:01
Nii, tegin t2na nimekirja ja sain kokku 11 m2ngijat, kes soovivad liigasse tulla. *see on koos m2ngijatega, kes soovivad meiega liituda. trennis m2ngijaid kyll rohkem, kuid k6ik ei soovi liigasse.

Alfonso
04.10.03, 17:48
Fc lagune on väga hädine nimi. Mehed asja peab ikka tõsiselt võtma, sellise tite nimega naerdakse teid välja ja kohtunikud ka ei ole teie poolt. Pange ikka mingi lahe ja pulli nimi, siis kohe näha et pulli ja täkku vennad, kes tahavad aint naisi panna ja siis , 1)teid alahinnatakse vastaste poolt, 2)kohtunik ka rohkem teie poolt ja 3) on paljud teised ka teie poolt, 4)naisi saate rohkem 5)sponsoreid saate, 6)ma võin treeneriks tulla.
minu poolt pakutavad nimed:
1)BimBom FC
2)FC Laste-aed
3)FC Tarmo Kink
4)FC Alfonso
5)FC RaimoKalevNõu :P
ja kõigile tuntud
6)Fc PoeTäkud ja Poksijad

igatahes, treeneriks tulen. Kui huvi on.
Musi

-Loom-
05.10.03, 15:38
lyhike kommentaar selle kohta: nimi ei m2ngi

plekkpurk
08.10.03, 16:53
tahax ka juba mingit meeste liigat mängida....a ma 87 syndint....ja mängin....noorteliigasi alles...krt ei jõua ära oodata,,,,,.... :):):;)

-Loom-
08.10.03, 17:20
87...mina sinu asemel m2ngix paar aastat noorteliigas.
sai ise ka liiga vara noortest 2ra tuldud ja aiataha l2x esimene hooaeg..a muidugi ka muid p6hjuseid..

plekkpurk
10.10.03, 16:34
ee...nujah....mis mul üle jääb...mängin enda tiimiga niikaua kui laiali minnaxe...
mäletad #punker ? irw.... a tavai sis... :P

kjuutipai
12.10.03, 01:50
ma võiks igal pool mängida, maolen Floras ka m\'nginud

-Loom-
12.10.03, 13:15
no tule meile..teisip2eval kl 5 on trenn. meil neljap s6pruskohtumine fc kakum2ega...thx enne m2ngijad kokku saada;)

printest
15.10.03, 12:06
Kas teil on sponsor olemas või maksate ise kõik kinni?

Hunt
15.10.03, 16:30
arvatavasti tuleb sul ise ka nati raha mängu panna. veavlt, et nõnda uuel klubil juba sellised sponsorid kes kõik kinni maxavad. muidugi võin ka exida!:kaval:

-Loom-
15.10.03, 16:39
ise maksame k6ik, kuid peale eilset trenni sai r22gitud ja v6ibolla saame sponsori.
a kindlasti peame ise ka ikka maxma.

Wingback
16.10.03, 21:36
Huvitav, mis need summad endast kujutavad. Kui saladus pole siis võiks siin veidi avalikustada.

<----kah õnnetult veel ilma klubita :doh: :P

Devil
16.10.03, 21:38
oot oot Vince, sul tasuks vaid soovi avaldada, sest FC Soccernet oleks kindlasti huvitatud sinu teenetest :). Meil kindlam põhi jalge all kah ning vapustavad peod ja imeilusad naisfännid :)

sprinter
16.10.03, 22:12
Originally posted by Devil

oot oot Vince, sul tasuks vaid soovi avaldada, sest FC Soccernet oleks kindlasti huvitatud sinu teenetest :). Meil kindlam põhi jalge all kah ning vapustavad peod ja imeilusad naisfännid :)

pakun et FC Kakumäe olex ka Vince-st huvitatud

U2
16.10.03, 22:14
Lookal on 100% õigus!

Devil
16.10.03, 22:25
Aga mina tean kui hästi ta mängib, ja ma ei lase tal teile tulla :P.

Neth
17.10.03, 00:25
Ei noh meeskonna teema areneb. Kui me nyyd saame õismäele trenni tegema (enamvähem kindel), siis tuleb ka mängumehi juurde. Pärast kaotust Futule tundus asi küll suts kehv, aga uute mängijatega läheb meeskond aina paremax (tore olex kui need mängumehed ka trenni end veavad).

-Loom-
17.10.03, 15:13
jah, kuid futule kaotus n2itas vaid seda, et m2ngijad kes liigasse tahavad tegid hea m2ngu ja need kes ei taha exisid.

superm2ngu tegi v2ravavaht, kelle toox eraldi esile. h2sti m2ngis ka keskkaitse jaanus, kes toetas ka pidevalt rynnakut.

igatahes m2ng n2itas, et v6ima eelmise hooaja 5 liiga viimasele vastu saada kyll kui k6ik mehed kes kohale luband tulla, seda ka teevad.

Alfonso
17.10.03, 17:12
Oot, oot, aga palju siis seisud jäid , kakumäega*? ja mis futuga ka mängisite, oleks tore seise näha!

-Loom-
17.10.03, 18:14
kakum2e ja furu sama meeskond.

meie andmete kohaselt 5:3 ja nende omade kohaselt 6:3.

minu hingele j2i paar olukorda, kus sai vastaste kaitsetest m88da, kuid l88k oli s*tt:oih:

Neth
17.10.03, 19:52
Njah, vaevalt et see nyyd supermäng oli. See alles esimene kord kui 2 aasta tagant väravasse sain ja pooled väravatest saab ikka minu nimele ka kanda. Ja mis mängu puutus, siis ega üle oma võimete mängida ei saagi ning kui me arvestame fakti et u. pool koosseisu oli põhimõtteliselt esimest korda jalgpalli võistlustel (või nii vähemalt väideti) siis polnud hullu midagi. Nii palju võib öelda, et arenguruumi on. Ja ex me järgmine hooaeg näeme, mis sats kokku tulnud on.

kaupo
17.10.03, 22:27
Tublid poisid! Loodetavasti olen peagi rivis ja veel loodetavamalt leiame sponsori, kes on nõus abistama näiteks transpordi ja treening- ning mängukulude kandmisega.

-Loom-
18.10.03, 15:12
jah tea, kas tublid, sest 6:3 pole eriti tubli tulemus..aga teine poolaeg oli m2ng juba enam v2hem.

Alfonso
20.10.03, 14:22
Kus te trenne teete siis, mujal praegu toksida ei saa, äkki teiega saaks. :lahe:
Ja kellad ja kus need umbes asuvad.
homme sidekooli võimlas väää?:kaval:

Neth
20.10.03, 15:54
Trenne teeme nüüd õismäel VÕG\'i väljakul. Teisip. on kell 18.00 järgmine trenni aeg pole veel kindel. Kui troll nr. 6\'ga sõita siis tuleb Kullerkupu peatuses maha tulla ja sealt otse mingi 100m ja oledki väljakul.;)

-Loom-
20.10.03, 16:53
praegu jah teeme niikaua kuni v6imalik v2ljas.. saal on meil kehvake ning v2ljas palju paremad v6imalused trenni teha. kuna p2ris kylm juba, siis PIKAD TRESSID SELGA!

Devil
20.10.03, 23:10
Originally posted by Chobram

kuna p2ris kylm juba, siis PIKAD TRESSID SELGA!

dressid

indie
21.10.03, 00:59
(ega seal muud vahet pole kui ortograafia...) hääldus on ju sama.

Alfonso
21.10.03, 13:21
kas sellise lumega ka trenn toimub, vastake kiirelt täna ju treennn???

-Loom-
21.10.03, 13:32
t2na on trenn ja pikad dRESSID selga jalga kuhu iganes;)

marcello
21.10.03, 15:27
FC Olympic otsib ka oskajaid.Oskusi saab näidata neljapäeviti alates novembrist sidekoolis kell 18.30.
Klubisse mitte kuuluvatele maksab trenn 25 eeku,odav ju.
Kui on soovi klubiga liituda ja oskused seda võimaldavad siis on klubi maks 3 korda 500 eeku.

Ray Ecco
21.10.03, 15:32
t2na on trenn ja pikad dRESSID selga jalga kuhu iganes

AAAAga, kus teil trennid toimuvad, ma tulex vaatama...kui saab siis lööx kaasagi???:õnnelik:

zaz
21.10.03, 16:00
Originally posted by Neth

Trenne teeme nüüd õismäel VÕG\'i väljakul. Teisip. on kell 18.00 järgmine trenni aeg pole veel kindel. Kui troll nr. 6\'ga sõita siis tuleb Kullerkupu peatuses maha tulla ja sealt otse mingi 100m ja oledki väljakul.;)

See kõigest paar rida tagasi!!! Laiskus murrab maha!:doh:

-Loom-
21.10.03, 16:45
meil praegu mingit maksu pole, kuid kord kuus tahax mingi v2ikse summa iga m2ngija k2est saada.
t2nase trenni kohta juba k6ik andmed siin olemas...ootame m2ngijaid.

U2
21.10.03, 21:13
Chobram,teeks järgmisel nädala neljapäeval kordusmängu?

leiba
22.10.03, 02:27
Kus teil ka järgmine treening toimub ?:lahe:

Tihane
22.10.03, 09:50
Originally posted by leiba

Kus teil ka järgmine treening toimub ?:lahe:
kuskilt eestpoolt andis lugeda välja midagi sellist:

[i] Praegu toimub trenn 2 korda n2dalas. 1 kord tlna sidekooli saalis ning teist korda n2dalas toimub trenn rahandusmin taga asuval \"staadionil\". [i]

-Loom-
22.10.03, 12:03
praegu ongi asi segane...ei teagi mis neljap2evast saab, sest lumi tuli maha ja eile uisutasime 6ism2el kunstmurul..
ma arvan, et homme teeme rahandusmin taga..kl pool 5.

Hunt
22.10.03, 14:08
paregu ple veel lund ega jääd ollagi. ja saab ka lumel ja jääl mängitud palli. NT. kevadel sai lume/jääl mängitud soccernetiga.:kaval:

-Loom-
22.10.03, 14:10
teeme ylej2rgmisel n2dalal ja teisip2eval ...kuna 6ism2e statka yx v2rava on katki, siis ei teagi kuida teha...:doh:

leiba
23.10.03, 15:31
kas täna trenn toimub ?

Janek
23.10.03, 17:04
Ma lugesin, et topiku pealkiri on \"Otsitakse uusi mängumehi\". Vaadates Mineviku langenute ja varalahkunute arvu sooviks ka nüüd ja praegu klubi ridu täiendada, sest karm tõsi on see, et kevadeks on kümnest kaks järgi.

ethan
23.10.03, 19:36
Mängijaid otsivad Tallinna klubid võiksid teatada ka linnaosa, kus nende treeningud toimuvad, oleks lihtsam.

Neth
24.10.03, 21:38
Njah, aga kuna isegi ei tea millal või kus trennid toimuvad siis on linnaosa suts raske nimetada. Usun, et paljudel klubidel on see probleem, et pole püsivat treening kohta või siis toimub nende pidev vahetumine.

-Loom-
24.10.03, 22:19
neth kas ma saan sellest postitusest aru, et sl pole teisip2evax 6nnestund v2ljakut saada 6ism2e oma?:oih:
kui on siis teeme seal ja ikka kl 18

Neth
25.10.03, 11:37
EI väljak on meile kinni pandud, nii et sellega probleeme pole. Seal on vaikselt ka seda värava probleemi lahendama hakatud ja ehk saab teisipäevax juba teise suure värava ka, kuid üheks probleemiks on lumi, mis tuli liialt vara maha. :viha:

-Loom-
25.10.03, 17:23
no m8llame lumega, kuid suht liuv2ljha mulje j2i eelmisel korral..ei saa seal m2ngida siseomadega, seda ma avastasin. vahepeal oli tunne, et hakkan veerpalux muutuma.
aga no nagu lugeda v6ib, siis teisip kl 18.00 on trenn 6ism2el.

Devil
25.10.03, 18:49
pakuks idee välja ... oma klubi trenni asju mujal arutada, teeksite ntx klubile pisikese oma foorumi ;). Nac imelik on lugeda juba :P, aga see võib ka vabalt minu viga olla.

-Loom-
25.10.03, 19:10
see topic on siiski tehtud selle jaox, et klubita m2ngijad teaxid kus trenni teeme ja muu inf.

Devil
25.10.03, 21:07

see topic on siiski tehtud selle jaox, et klubita m2ngijad teaxid kus trenni teeme ja muu inf. A, sorri siis, ma ei leidnud kusagilt vastavat märget, seepärast ka segasin, tuhat vabandust.

-Loom-
27.10.03, 12:24
vastav m2rge topicu alguses. l6pp on t6esti v2he OT aga topic ise m6eldud siiski k2mgijatele teadvustamisex, et tulgu trenni jne.

ek
27.10.03, 13:08
tehke oma klubile siis konkreetne teema ja arutage seal palju tahate

Devil
27.10.03, 13:25
igatahes kellel on huvi, siis saata mulle privasõnum või mail: hattrick@hot.ee Get the point keenjus

-Loom-
27.10.03, 19:42
Originally posted by ethan

Mängijaid otsivad Tallinna klubid võiksid teatada ka linnaosa, kus nende treeningud toimuvad, oleks lihtsam.

no peab ju siin teatama:kaval:
ja paistab, et k6ik kes trenni soovivad tulla ja huvitatud on uurivad asja enne siin ja alles siis priva ja mailiga.

kaupo
28.10.03, 10:06
Ma ei saagi nüüd aru, milles asi? Ei ole ju kusagil kirjas, et siin võib endale mängumehi otsida ainult FC Lagune. Topic on `Otsitakse mängumehi`. Kellel meha juurde vaja, andku teada.
Miks aga osad esitavad siin küsimusi, mille jaoks näiteks FC Lagune esindaja on oma mailiaadressi andnud (kas täna trenn on, kus täna trenn on, mis trennist jutt käib jne.)?
Pakun välja, et kõik klubid, kes mängijaid otsivad, võiks siin teada anda oma kontaktid, meeskonna lühikirjelduse (kas uus klubi või mitte, kus treeningud ja kui tihti, kas treener on või ei, mitmendat liigat hakkab mängima, eelmise aasta tulemus, kui on jms.) soovi korral ka vihje, milliseid mängijaid otsitakse. Kõik. Isiklikult saab kokku leppida ka väljaspool foorumit.

kaupo
27.11.03, 08:27
Niisiis - FC Lagune otsib väravavahti. Praegune esiväravavaht on küll hea, aga tema koht on teatud asjaoludel väljakul. Seega - kõik, kelle eeskujuks on Poom, Kahn või mõni muu puurilukk ja kes oskab väravas mängida, on teretulnud.

Tihane
27.11.03, 11:53
Originally posted by hullpaks

Niisiis - FC Lagune otsib väravavahti. Praegune esiväravavaht on küll hea, aga tema koht on teatud asjaoludel väljakul. Seega - kõik, kelle eeskujuks on Poom, Kahn või mõni muu puurilukk ja kes oskab väravas mängida, on teretulnud.

võiks ka kirjeldada, millised on seatavad tingimused oodatavale väravavahile. Kas on mingi liikmemaks, kes varustuse eest hoolitseb. Kui tihdedalt oleks vaja trennis osaleda .. kas trennides või mängudel mitte osalemine tekitab sanktsioone jms.

tanielo
27.11.03, 15:04
Tallinnas tegutsev Kristiine Jalgpalliklubi soovib leida meeskonda uusi mängijaid.

Täpsem info: http://www.kristiinejk.ee

-Loom-
27.11.03, 18:24
varustuse kohta niipalju: vv-le on kindad olemas. ylej22nud tuleb endal muretseda.

kui trennis ei k2i, siis arusaadavalt eelistame seda vv, kes k2ib, olgu ta siis kasv6i v2he halvema tasemega.
klubi maksud ja muu on arutamisel.

Neth
27.11.03, 18:38
Tglt oleneb ka vv\'st, kui tegu on hea väravavahiga, siis on võimalik muretseda peale kinnaste ka väravavahi särk, püksid, põlvekaitsed(kunstmurul kindlasti vajalikud) jne.

ek
27.11.03, 19:23
noh oletame et ma olen nüüd veel parem kui väga hea kas siis saaks tennised ja trussikud ka? :oih:

-Loom-
28.11.03, 12:52
ek, imelikud naljad. minu arvates arusaadav, et kui on hea m2ngija, siis pakkume talle v6imalikult palju v6imalusi nii treenimisex kui muux.

ek
28.11.03, 13:46
Kui te sponsorit ei leia siis on raske isegi ühe-kahe mängija kuumaksust vabastamine, varustuse soetamisest rääkimata.
Minu meelest oli äärmiselt naljakas et üles loetleti mis heale väravavahile soetakse ja sellest oli ka mu kommentaar tingitud

Neth
28.11.03, 17:19
No asi on nii, et kui sa oled väravas sitt, siis sa istud pingil ja seega pole mõtet sulle mingit varustust ka hankida, kui aga oled hea väravavaht ja saad põhisse, siis annab sle mõned asjad hankida ja neid me mitte ei osta, vaid need on meil juba olemas:kaval:

kaupo
29.11.03, 21:33
ek, kui sa oleksid veel parem väravavaht, kui hea, siis ma võiks vabalt ise sinu klubimaksu ära maksta ja sulle trussikud osta, kui sa tunned, et sul on neid hädasti vaja ja enda omad ei kõlba. Ja need jogad, kes trennis ei käi, ei meeldi kellegile.