320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LUFC, SAFC, NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    LUFC, SAFC, NUFC

    Hops!

    Ma ei tea kui palju ülalpoolnimetatud meeskondade atribuutikat eestis liikvel on, aga usun et sellest kuulutusest võib mõnele abi olla.

    Nimelt läheme härra Smutiga (loodetavasti tuleb mõni härra veel) 1.novembri Leedsi ja Arsenali madinat vaatama, tee peale jäävad peale Leedsi veel ette sellised kolkad nagu Newcastle ja Sunderland. Kui foorumikülastajatest kellelgi mingit huviatavat nänni (kruusid, kondoomid, sallid, sokid, peeglid, pastakad jne) on vaja, siis võib siia kirja panna või mulle läbi soccerneti võlumaailma sõnumi saata. Niisama soovunelmaid võib ju ka kirja panna, näiteks ManU logoga õllekruus, iseasi, kas neist tolku on

    Ahjaa, reisile ette jääb ka Göteborg, nii et kui keegi ÖISi, GAISi, Hackenit, Örgrytet, IFK Göteborgi, Gunnilset või mõnda muud mõnusat selle kandi meeskonda toetab, siis võib ka oma soovidest teada anda Kui just tegu ei ole mõne mu armukese või mõne muu väga kalli isikuga, siis raha kavatsen ma enamalt jaolt ette võtta.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    #2
    Replying to Topic \'LUFC, SAFC, NUFC\'

    Novembri lõpul on plaanis mitmepäevane reis , kus alates Londonist peaks peale Nottinghami, Leedsi ja York`i nimeliste külade läbimise välja jõutama Northumberlandi capitali Newcastle`isse. Kuna kolgastes pikemaid peatusi ei teha , siis on võimalik piiratud hulgal (ei kehti Toon Army suhtes) rahuldada suveniiride ja muu stuffi soove Sage`st, Gatesheadist ja veel ühest väikesest külast Wear`i ääres, kus päikest ei näe peaaegu kunagi ja kus pole kombeks ennast pesta
    299195

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'LUFC, SAFC, NUFC\'

      Siis peaks äkki Sunluni logoga käterätte ja hambaharju tooma?
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'LUFC, SAFC, NUFC\'

        kui te sinna veel lähete siis muidu soovix endale newcasle nomega särki kas Jenas või Dyer
        izerman@hotmail.com

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'LUFC, SAFC, NUFC\'

          arvata võib, et nad \'seal\' kord kuus või äärmisel juhul kord üle kahe kuu käivad..
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'LUFC, SAFC, NUFC\'

            kui siin juba jutt käib Newcastle särkidest siis avaldaks kah ühe väga rõõmustava teadaande NUFC fännidele. Need kes veel allahindlusega pole sportlandi külastanud siis hetkel maksab eelmise hooaja särk seal kõigest 665.-EEK

            soodne, mis?
            izerman@hotmail.com

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'LUFC, SAFC, NUFC\'

              tõesti soodne.. inglismaalt tellides saaks vanemaid särke kuskil 500 krooniga

              Kommentaar

              Working...
              X