Kui keegi teab infot selle aasta turniiri kohta ( kas ikka kalevi hallis, mis liigad mängivad jne) siis arendaks siin teemat.
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
Aastalõputurniir
Collapse
X
-
Replying to Topic \'Aastalõputurniir\'
Originally posted by solskjaer
Kui keegi teab infot selle aasta turniiri kohta ( kas ikka kalevi hallis, mis liigad mängivad jne) siis arendaks siin teemat.
Ilmset Kalevis ja suht samal ajal nagu iga aasta. Seekord võibolla saavad isegi V liiga tiimid mängida aga see selgub lähiajal.
-
Replying to Topic \'Aastalõputurniir\'
Originally posted by Tibutibu
Originally posted by solskjaer
Kui keegi teab infot selle aasta turniiri kohta ( kas ikka kalevi hallis, mis liigad mängivad jne) siis arendaks siin teemat.
Ilmset Kalevis ja suht samal ajal nagu iga aasta. Seekord võibolla saavad isegi V liiga tiimid mängida aga see selgub lähiajal.
Kommentaar
-
Replying to Topic \'Aastalõputurniir\'
Kalevi hallis ikka toimub.
Ajakava järgmine:
P, 21.12
08.00-15.00 C1-klassi turniir
15.00-22.00 Naiste turniir
E, 22.12
08.00-15.00 A-klassi turniir
15.00-22.00 IV liiga turniir
T, 23.12
08.00-15.00 B-klassi turniir
15.00-22.00 III liiga Teine turniir
K, 26.12
08.00-15.00 Maakoolide turniir
15.00-22.00 III-IV liiga turniir
L, 27.12
08.00-15.00 D2-klassi turniir
15.00-22.00 III liiga Esimene turniir
P, 28.12
08.00-15.00 D1-klassi turniir
15.00-23.00 Esiliiga turniir
E, 29.12
08.00-15.00 C2-klassi turniir
15.00-22.00 Rahvusvaheline turniir I päev
T, 30.12
08.00-15.00 II liiga turniir
15.00-22.00 Rahvusvaheline turniir II päev
Kommentaar
-
Replying to Topic \'Aastalõputurniir\'
Ametlikult polegi turniiri ajakava veel välja kuulutatud, kuid tõesti - kahjuks V liiga ei saa tänavugi turniiril osaleda ning IV liigas mängivad iga tsooni 6 paremat klubi.
Kuid ülaltoodud ajakava vaadates on pettumus, et III liigale toimub kaks turniiri, kuigi üks neist võiks olla hoopis viiendale liigale. Aga eks EJLil on omad põhjused.
Kommentaar
-
Replying to Topic \'Aastalõputurniir\'
Siin veel põhjalikum turniiri ajakava:
Pühapäeval, 21. detsemberil
08.00 – 15.00- C1-klassi turniir
Turniirile kutsutakse Eesti noorte meistrivõistluste tulemuste põhjal 16 parimat C1- klassi võistkonda.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
15.00 – 22.00- Naiste turniir
Turniirile kutsutakse kõik 8 Eesti naiste meistrivõistlustel osalenud naiskonda.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
Esmaspäeval, 22. detsemberil
08.00 – 15.00- A-klassi turniir
Turniirile kutsutakse Eesti noorte meistrivõistluste tulemuste põhjal 8 parimat A1- klassi ja 8 parimat A2- klassi võistkonda.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
15.00 – 22.00- IV liiga turniir
Turniirile kutsutakse IV liiga võistkonnad, kes on tulnud oma piirkondades 3. – 6. kohale.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
Teisipäeval, 23. detsembril
08.00 – 15.00- B-klassi turniir
Turniirile kutsutakse Eesti noorte meistrivõistluste tulemuste põhjal 8 parimat B1- klassi võistkonda ja 8 parimat B2- klassi võistkonda.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
15.00 – 22.00- III liiga Teine turniir
Turniirile kutsutakse III liiga võistkonnad, kes on tulnud oma piirkondades 5. – 8. kohale.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
Reedel, 26. detsembril
08.00 – 15.00- Maakoolide turniir
Turniirile kutsutakse eelmise aasta maakoolide turniiri võitja ning 15 maakondlike turniiride võitnud võistkonda.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
15.00 – 22.00- III - IV liiga turniir
Turniirile kutsutakse kõik III liiga võistkonnad, kes on tulnud oma piirkondades 9. – 10. kohale ja IV liiga võistkonnad, kes on tulnud oma piirkondades 1. – 2. kohale.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
Laupäeval, 27. detsemberil
8.00 – 15.00- D2-klassi turniir
Turniirile kutsutakse Eesti noorte meistrivõistluste tulemuste põhjal 16 parimat D2- klassi võistkonda.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
15.00 – 22.00- III liiga Esimene turniir
Turniirile kutsutakse kõik III liiga võistkonnad, kes on tulnud oma piirkondades 1. – 4. kohale.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
Pühapäeval, 28. detsemberil
08.00 – 15.00- D1-klassi turniir
Turniirile kutsutakse Eesti noorte meistrivõistluste tulemuste põhjal 16 parimat D1- klassi võistkonda.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
15.00 – 23.00- Esiliiga turniir
Turniirile kutsutakse Meistriliiga 7. ja 8. kohale tulnud võistkonnad ning kõik kaheksa Esiliiga võistkonda.
Mänguaeg 1 x 16 minutit.
Esmaspäeval, 29. detsember
08.00 – 15.00- C2- klassi turniir
Turniirile kutsutakse Eesti noorte meistrivõistluste tulemuste põhjal 16 parimat C2- klassi võistkonda.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
15.00 – 22.00- Rahvusvaheline turniir- I päev
Turniirile kutsutakse Meistriliiga 1. – 6. kohale tulnud võistkonnad ja 2 võistkonda välismaalt.
Mänguaeg 1 x 27 minutit.
Teisipäeval, 30. detsember
08.00 – 15.00- II liiga turniir
Turniirile kutsutakse kõik 16 II liiga võistkonda.
Mänguaeg 1 x 12 minutit.
15.00 – 22.00- Rahvusvaheline turniir- II päev
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar