PDA

View Full Version : Sallid

mjkk
15.10.03, 13:20
Sallid on jalgpallifänluse lahutamatu osa. Seega oleks inspireerituna kellel-mis-särk teemast minu arvates ka taolist vaja. Siia võiks igaüks kirjutada, missuguseid vutisalle tal leidub ja pikapeale saab siin ehk sallegi vahetatud/müüdud, kui huvilisi on. Oleks tore teada, kui palju ja missuguseid kellelgi kodus kapipõhjas leidub, ehk on mingeid teisi huvilisi niiviisi saab omavahel vahetada, välismaal on see üsna levinud...

Endal millegi suurega kiita pole, olemas kaks Newcastle Unitedi salli ja üks koondise oma. Samuti Norrast ostetud FC Vikingi oma. :)

vandersell
15.10.03, 13:42
1 koondise oma, nö esimene fännisall (see mis laiemalt müügil oli), 1 Blue Supporteri oma juba pikemat aega küla peal :P , Arsenali ja Barcelona oma. Järgmisel nädalal lisandub Ajaxi värvidega sall :)

eston maravilha
15.10.03, 13:55
kui särke on mul üksjagu siis salle on aint 1 - jep you guessed it aston villa oma:)

resorte
15.10.03, 14:15
Mul siis kah mõningad Bayern München\'i omad on. Neid siis kokku kaks. :)
Ei ole viitsinud rohkem neid osta ega pole ka viitsimust neid otsida.

17
15.10.03, 17:44
Mul siis kah ainult üks ja see Eesti koondise see kõige esimene:)

2mSööt3mMööda
15.10.03, 21:13
Oman ühte Eesti koondise salli

Jansu
17.10.03, 11:17
Kaks koondise salli ( kõige esimene ja bljuusupporterite sall:P)...varsti loodetavasti lisandumas Viljandi Tuleviku sall...:õnnelik:

eston maravilha
17.10.03, 12:13
tuli meelde et kuskil on veel tottingtoni sall mille vend kunagi balti jaama turult kaltsuhunnikust leidis ja piistu pani

patsy
17.10.03, 14:54
newcastle om on mul:õnnelik:

Jaan
17.10.03, 18:19
Tubli!

mjkk
17.10.03, 19:07
Originally posted by patsy
newcastle om on mul:õnnelik:

Kunagi küsisid, kui palju selle eest annaks, vihjates sellega (vist), et oled nõus seda müüma. Kuidas on lood hinnaga ja kas oleks võimalik ka pilti sellest näha? :)

Stinger
23.10.03, 19:59
võitle EESTI võitle
ja St Pauli sall, mis sai Hamburgist ostetud:kaval:
seega 2 salli

Silver
24.10.03, 19:16
Juve, Võitle Eesti Võitle, AC Milan. Omasin Barca ja Reali salli kah, kuid need läksid müügiks.;)

Tihane
24.10.03, 19:28
Mul on hästi pikk vanaisa sall .. levivad jutud, et ta oli kunagi selle sama salliga mängides ka värava löönud

Silver
25.10.03, 09:33
Originally posted by Tihane

Mul on hästi pikk vanaisa sall .. levivad jutud, et ta oli kunagi selle sama salliga mängides ka värava löönud Mul on tõsiselt hea meel, et sa sellist salli omad :P

sicmic
25.10.03, 11:42
Originally posted by treze

Juve, Võitle Eesti Võitle, AC Milan. Omasin Barca ja Reali salli kah, kuid need läksid müügiks.;)

ManU salli omasid ka, see on nüüd minu kodus :D
Kokku võib mu majast hea tahtmise korral leida veel 1 ManU salli, 2 Sinise Toetaja salli, 1 nö. esimene koondise sall, Poola sall ja kui eriti hästi otsida, peaks leidma ka Lazio salli:doh:

Tihane
25.10.03, 12:34
Originally posted by treze

Originally posted by Tihane

Mul on hästi pikk vanaisa sall .. levivad jutud, et ta oli kunagi selle sama salliga mängides ka värava löönud Mul on tõsiselt hea meel, et sa sellist salli omad :P

kusjuures .. see on selline musta valge triibuline .. sinule kui juventuse fännile kindlasti meeldiks

Peku
27.10.03, 10:04
mul on I koondise sall, noh see esimene, noh. siis Ajaxi, Milani ja Brügge, viimase ostis mulle vanaema kusagilt kaltsukast.:doh:

pesa
02.12.03, 15:34
mul kaks salli ainult Eesti koondise esimene sall ja Rotterdami Feyenoordi oma

Aabel
02.12.03, 15:40
mul on kõik kuus koondise salli:õnnelik:
tulevikus tahaks Celticu salli. Peab jõulumehele kirjutama.;)

silverman
02.12.03, 15:51
3 Eesti koondise salli
2 BVB salli
Aston Villa
Poola
Horvaatia
Belgia

rauno
02.12.03, 16:50
3-e lõviga sall st siis esimene fännisall eesti oma ( bulgaaria reis näitas et see meeldib inglise koondise fännidele hästi;) )
Euro2004 alagrupi sall
Bulgaaria
Läti
Flora
Liverpooli

vist kõik

Mätas
10.12.03, 16:32
Minul ainult üks Roomast toodud Milani sall.
Peres, st mehel hulgim,kaugem vast Corianthase ( või kuda seda kirjutataksegi) oma.

vibu
20.12.03, 17:28
1. koondise sall
Võitle eesti Võitle- mille kinkisin oma pojale sünnipäevaks, kui sai kuu aja vanuseks
Brondby
Tottenham

Viimased kaks kaltsukatest, kusjuures, Tottenham oli veel pakendis...
Brondby oma ka täiesti korralik- nagu tutikas...

zaz
24.11.04, 12:12
Et mis on nende mõte? On vinged? Palju teil neid on? Millised teil on? jne jne jne

:myts9: :hüppenöör :kohv:

fitti
24.11.04, 12:47
salli mõte on selles, et külma ilmaga ei jääks kurk haigeks ega tuleks nohu või mis veel hullem, kopsupõletik!

vandersell
24.11.04, 12:53
Algselt postitas vandersell

1 koondise oma, nö esimene fännisall (see mis laiemalt müügil oli), 1 Blue Supporteri oma juba pikemat aega küla peal :P , Arsenali ja Barcelona oma. Järgmisel nädalal lisandub Ajaxi värvidega sall :)

Lisandunud üks Arsenali ja üks Middlesbrough sall :P
Blue supporter teenib siiani võõrast isandat...

zaz
24.11.04, 12:54
Algselt postitas fittibaldi

salli mõte on selles, et külma ilmaga ei jääks kurk haigeks ega tuleks nohu või mis veel hullem, kopsupõletik!

ja jalgpallimeeskonna sümboolikaga sallid on selleks, et siis ikka kantaks salle ja oldaks rõõmsad, et neil nii vägeva pildi/mustriga sall on? :)

peaks vist ise kah salli hakkama kandma... :ham3:

U2
24.11.04, 13:04
Mul leiduvad kapis sellised sallid nagu AC milani ja Arsenali fännisallid

zaz
24.11.04, 13:10
mul on Fc Flora sall ja vsjooo... Rohkem pole vaja kaa:)

vandersell
24.11.04, 13:38
Mõned inimesed lihtsalt ei saa vihjest aru. Otse öelda ka ei viitsi.

kaala
24.11.04, 14:20
oman esti koondist võitle eesti võitle! salli ja eintract frankfurdi salli.samuti lisandub varsti ka uhiuus getafe cf klubi sall

xKxAxPxUx
24.11.04, 15:22
Kui keegi kõige uuemat ManU salli soovib siis teatage mulle. Hind on aint krõbe 300.-.
Nike märk on ka peal.

zaz
24.11.04, 17:43
Algselt postitas vandersell
Mõned inimesed lihtsalt ei saa vihjest aru. Otse öelda ka ei viitsi.

see teema siin on uuem ja vingem, kui eelmine! :lahe:

Ja pealegi, on konkurents edasiviiv jõud;)

Kui raffast häirib, siis võib ju teema sulgeda!:kaabu:

silver014
25.11.04, 16:57
Mul Juve, Bayerni, Barca, FCF ja kax Eesti koonidse salli
Kui keegi tab võix öelda kus müüakse Tallinas barca salli... tahax väga mingit uuemat

IndrekL
28.11.04, 19:50
Mul on Eesti koondise sall. Tahaks, aga kuskilt endale ManU oma:lahe:

sepakas
28.11.04, 19:55
vaata teemasse kapu pood, seal üks manu sall müügil.

aton
28.11.04, 23:14
Eesti koondise esimene sall ja siis veel VfL Bochumi oma ka, mille sain ühelt fännilt kingituseks, kui sattusin paari aasta eest sealkandis üht liigamängu fännisektorist kaema.

Van Nistelrooy
29.11.04, 14:45
Algselt postitas xKxAxPxUx

Kui keegi kõige uuemat ManU salli soovib siis teatage mulle. Hind on aint krõbe 300.-.
Nike märk on ka peal.
On veel müüa ?

sell8
29.11.04, 20:38
Ostan koondiste salle!
Hind kokkuleppeline ja võimalik ka vahetada, vahetuseks saan praegu pakkuda belgia, hispaania, prantsusmaa, brasiilia ning šoti salle. Kui ma mingi väga hea salli saaks;) , siis olen isegi oma kreeka sallist nõus loobuma!:)

17
04.12.04, 15:43
Nii kollektsiooni on lisandunud ka Tottenhami sall (http://www.zone.ee/s2rgisallikompanii/PC040079.JPG?2). Kel soovi osta/vahetada, siis võtku ühendust:)

Noonik
16.12.04, 23:21
Ma ostsin endale Peterburi reisilt Zeniidi salli ... Eesti koondise sall kah muidugi.
Flora sall 150.- maksab? Eks?

Bianconera
17.12.04, 20:54
Mul on olemas Manchester Unitedi sall, aga loodan kunagi ka Juventuse oma saada

Juveman
17.12.04, 21:52
Algselt postitas Bianconera

Aga minul on Juve sall olemas :kaabu: :kaabu: :kaabu:

Bianconera
17.12.04, 21:58
Algselt postitas Juveman

Veab siis :(

Miq
27.12.04, 23:39
Niiviisi seltsimehed. Müügile on saabunud uus, pop ja noortepärane, köha ja nohu pärssiv abivahend ehk siis Eesti ühe populaarsema jalgpalliklubi JK PIRAAJA sall. Täiesti hämmastaval kombel ja turunõudlust arvestades on veel mõned eksemplaarid jäänud ka alles :lahe:
http://www.jkpiraaja.ee/www/sall_vaike.jpg
Ühesõnaga, kes tahab tellida ja enne seda niisama näppida natuke ja saada osa sellest silmailust ja aurast, mida nimetatud atribuut pakub, siis punkar@hot.ee on väga abiks mailiaadress :)

NB! Tegemist on 100% originaaltootega ja selle soetanud kodanik omandab alates ostumomendist õiguse ka kostitada piraajasid õllega :õnnelik:

Bianconera
28.12.04, 00:35
Algselt postitas Juveman

Minul nüüd kaa :D

sell8
09.06.05, 14:14
Kuna eile ei õnnestunud kiirustades staadionile ja sealt minema, ühegi Portugali fänniga sallivahetus, siis kas kellelgi pole müügiks pakkuda mända Portugali salli? Eile staadionil silmasin neid ka Eesti fännide kaelas.

Sir. Nuutu
10.06.05, 16:17
kogud salle?

sell8
11.06.05, 14:50
Jah, koondiste omi küll:lahe:

Sir. Nuutu
14.06.05, 18:01
ütle,mis sul olemas on.
mis koondiste siis?

kaala
14.06.05, 22:53
Algselt postitas Nuutu

ütle,mis sul olemas on.
mis koondiste siis?
tal neid ligi 30.

dreyd
15.06.05, 13:17
kui ma ei eksi, siis mul peaks kodus kaks HAKA fännisalli olema, võin ühest loobuda, kui on huvi.

sell8
19.06.05, 20:06
Aitäh pakkumast aga mulle kahjuks klubisallid huvi ei paku. Kui kellelgi koondise salle \"üle\" peaks olema, siis oleks mu huvi vägagi suur. Muidu inimestele, kes klubisallidest huvituvad, siis te peaksite pilgud pöörama erinevate kaltsukate poole, kuhu tihtipeale võõramaalased oma kasutatud tavaari toovad ja nii see Eestisse jõuab.

Maarja
17.08.05, 23:14
Ostsin täna Arenalt \"Me usume Eestisse\" salli, sain veel 25 krooni allahindlust:õnnelik:
Sall sai võiduga sisseõnnistatud:r66m7: :r66m7:

Oman veel ka FCF salli

Oll
20.08.05, 12:53
Eesti koondise esimene sall + FCF

rooney
20.08.05, 12:55
Hetkel vaid kaks salli \"Me usume Eestisse!\" ja Manchester United Treble!

ballack
26.08.05, 12:57
hetkel: Eesti, läti, portugali, šoti, põhja-iiri, slovakkia, FC Flora, 2xBayern München (originaal+novgorodi turu originaal).

MihkelPallak
28.08.05, 12:49
fc kopenhaageni sall

Maarja
31.08.05, 15:59
Algselt postitas robski

Ostsin täna Arenalt \"Me usume Eestisse\" salli, sain veel 25 krooni allahindlust:õnnelik:
Sall sai võiduga sisseõnnistatud:r66m7: :r66m7:

Oman veel ka FCF salli

+ chelsea fc sall

sell8
02.09.05, 18:28
Tegin täna väikese inventuuri, et mis siis olemas. Hakates kodumaa poolt liikuma siis Eesti, Läti, Leedu, Poola, Ungari, Tsehhi, Saksamaa, Belgia, Holland, Liechtenstein, Prantsusmaa, Hispaania, Itaalia, Kreeka, Horvaatia, Türgi, Egiptus, Inglismaa, Shotimaa, Põhja-Iirimaa, Rootsi, Soome ja kaugematest maadest Brasiilia. Lisaks veel üks Sotimaa sall aga see ei ole justkui omade ergutamiseks vaid kauaaegsete rivaalide ja naabrite maha tegemiseks ehk siis sall suure keskmise sõrmega, mis ilutseb keset Iglismaa lippu ning kirjadega Fucking English Bastards. Samuti on mul veel sall SK Slovak, mille ma sain slovakkia fännidega vahetades Eesti salli vastu aga mind lasti üle sest mulle kinnitati, et see on nende rahvuskoondise sall, aga koju jõudes ja salli põhjalikumalt vaadates selgus, et see hoopis nende kohaliku Bratislava klubi sall :viha:. Samuti on mul veel inglise Conferance sarja kuuluva klubi Fc Crawley Town sall. Igaljuhul kui kellelgi mingit müümise-, ostmise- või vahetamisesoovi on siis võtke julgelt ühendust. Loomulikult on salle millest ma ei loobu :kaval: , kuid kui hea kaup, siis võib kõike juhtuda;)

jansa
16.01.07, 18:27
Tegin täna väikese inventuuri, et mis siis olemas. Hakates kodumaa poolt liikuma siis Eesti, Läti, Leedu, Poola, Ungari, Tsehhi, Saksamaa, Belgia, Holland, Liechtenstein, Prantsusmaa, Hispaania, Itaalia, Kreeka, Horvaatia, Türgi, Egiptus, Inglismaa, Shotimaa, Põhja-Iirimaa, Rootsi, Soome ja kaugematest maadest Brasiilia. Lisaks veel üks Sotimaa sall aga see ei ole justkui omade ergutamiseks vaid kauaaegsete rivaalide ja naabrite maha tegemiseks ehk siis sall suure keskmise sõrmega, mis ilutseb keset Iglismaa lippu ning kirjadega Fucking English Bastards. Samuti on mul veel sall SK Slovak, mille ma sain slovakkia fännidega vahetades Eesti salli vastu aga mind lasti üle sest mulle kinnitati, et see on nende rahvuskoondise sall, aga koju jõudes ja salli põhjalikumalt vaadates selgus, et see hoopis nende kohaliku Bratislava klubi sall :viha:. Samuti on mul veel inglise Conferance sarja kuuluva klubi Fc Crawley Town sall. Igaljuhul kui kellelgi mingit müümise-, ostmise- või vahetamisesoovi on siis võtke julgelt ühendust. Loomulikult on salle millest ma ei loobu :kaval: , kuid kui hea kaup, siis võib kõike juhtuda;)

miks ma seda kuulutust varem näinud pole, kas Sul neid salle veel pakkumises on? Mul siin vahepal tekkis kihk koguma hakata neid salle millistega Eesti koondis mänginud on (ennekõikke välismaal) ja millistel ise kohapeal kaasaelamas, paljud on olemas aga Sinu poolt pakutavatest: Läti, Leedu, Poola, Liechtenstein, Horvaatia, Türgi,Soome jvm. läheks kindlasti loosi. Anna teada siis. J.

toonetikas
16.01.07, 19:18
mul on olemas

1) norra klubi SK Viking sall
2) Newcastle United sall
3) Arsenal (Humanast 20 eeguga saadud ,väga ilus sall on, Pride of North London)
4) lähipäevil saan kätte Viljandi Tuleviku salli, täna nägin ja nii ilus on =)
5) peres on ka kaks erinevat Eesti koondise salli.

sell8
17.01.07, 00:54
miks ma seda kuulutust varem näinud pole, kas Sul neid salle veel pakkumises on? Mul siin vahepal tekkis kihk koguma hakata neid salle millistega Eesti koondis mänginud on (ennekõikke välismaal) ja millistel ise kohapeal kaasaelamas, paljud on olemas aga Sinu poolt pakutavatest: Läti, Leedu, Poola, Liechtenstein, Horvaatia, Türgi,Soome jvm. läheks kindlasti loosi. Anna teada siis. J.

Lisaksin sallide nimistusse veel Venemaa, Ukraina, Taani, Jaapan, Slovakkia, Iirimaa, Island, Norra, Wales.
Kahekordselt on Inglismaa, Shotimaa, Holland, Brasiilia. Kui sul mingit vahetamissoove on siis olen nõus kõiki salle kaubaks tegema aga kui tahad osta siis müün ainult neid, mida oman kahekordselt.

jansa
17.01.07, 12:56
...asi selge. Palju Brasiilia salli eest soovid? Pilt? Mul P-Iiri salle 2 tk. - vahetame brasiiliaga?

Zavjalov
17.01.07, 18:38
Mul on Liverpooli, Norra koondise ja Juventuse sallid:)

leht
17.01.07, 21:27
mul eksisteerib mingi 30 erineva klubi salli.

Miq
18.01.07, 09:35
Mina pakuks kas müügiks või vahetuseks mõne koondise salli vastu (sellise siis, mida mul veel pole) Bayern Leverkuseni salli.

sell8
06.11.07, 22:37
Tänane salliinventuur näitas:
Argentiina
Belgia x 2
Brasiilia x 2
Ecuador
Hispaania
Holland x 2
Horvaatia x 2
Iirimaa
Inglismaa x 2
Island
Itaalia
Jaapan
Kreeka
Leedu
Liechtenstein
Läti
Maroko
Norra x 2
Poola
Portugal x 2
Prantsusmaa
Põhja-Iirimaa
Rootsi x 2
Saksamaa
Slovakkia
Soome
Šotimaa x 2
Taani
Tšehhi
Türgi
Ukraina
Ungari
Usa
Venemaa
Wales

Ootan vahetussoove privasse või 53461394!

sell8
06.11.07, 23:22
Klubisalliinventuur näitas:
Rootsi:
Göteborg IFK
Östers IF (Teeveri praegune koduklubi)

Norra:
Oslo Lyn SFK (need, kellega Flora mängis Uefa sarjas)
Viking F.K.
Aalesund F.K. (Jäägeri praegune tööandja)

Taani:
Brondby IF
Brondby IF (siidisall)

Inglismaa:
Crawley Town FC
Scunthorpe United FC
Aston Villa FC
Blackburn Rovers FC
Londoni Arsenal (Poomi endine koduklubi)
Leeds United
Manchester United
Derby County (Poomi endine koduklubi, praegune Ojamaa leivaandja)
Tottenham Hotspur
Nottingham Forest
Chelsea FC
Liverpool
West Ham United
Manchester United

Prantsusmaa:
Strasbourg RSC

Saksamaa:
Borussia Dortmund VB (x2)
Rostock Hansa FC
Müncen 1860 TSV (x2)
Göningen TG
Bayern München FC
Bayer 04 Leverkusen (x2)
Eintracht Frankfurt

Slovakkia:
Bratislava Slovak SK

Itaalia:
Roma AS

Hispaania:
Barcelona FC (x2)
Bilbao Athletic
Mallorca RCD

Portugal:
Lissabon Benfica

Küpros:
Limassol Apollon FC

Egiptus:
Kairo Al-Ahly FC

Holland:
Ajax Amsterdam FC
Vitesse
Eindhoven PSV

Maroko:
Dima Raja Club Athletic

Mängusallid:
Djurgardens IF (Rootsi)- Amsterdam Ajax FC (Holland)
Helsingsborgs IF (Neemelo leivaandja, Rootsi) - Parma AC (Itaalia)
Barcelona FC (Hispaania) - Chelsea FC (Inglismaa)

Kõik pakkumised oodatud privasse!

Leaf
08.11.07, 16:49
Mis sa oled mingit salliladu noolinud või ?:D

Jõhhhhkralt on sul ikka neid .

fitti
08.11.07, 17:09
Tuletab mulle meelde, et lubasin ühele vanale Hollandis saata Kalevi salli. Mis mul endal on paraku kadunud. Aidake.

Devil
08.11.07, 22:59
Kõik pakkumised oodatud privasse!

raha otsas? :D

JanK
11.11.07, 09:32
Mul on: Real Madrid FC sall
Eesti-Inglismaa mängusall.

Ongi kõik.:):D

magnisco
11.11.07, 14:51
Mul on see triibuline Eesti sall ja Tammeka sall :)

aanvaller
11.11.07, 18:34
mul on selliseid salle:

Ajax
ManU
Liverpool
Cska
everton
hjk
valencia
barca
marseille
psv
flora
Rakvere tarvas:D
Kreeka koondis
Hispaania koondis
Eesti koondis

Kasper
11.11.07, 22:26
Mul on: Real Madrid FC sall

Mis klubi see veel on?

kewu
12.11.07, 21:46
Mu salliarsenali kuulub siis 3 salli- Eesti koondise, Ungari ja BC Rakvere Tarvase omad

JanK
12.11.07, 22:38
Mis klubi see veel on?

Emm. Ma ei tea. Mis siis on???
:D:D:D

Kasper
12.11.07, 23:45
Emm. Ma ei tea. Mis siis on???
:D:D:D

Ma pole Real Madrid FC´st midagi kuulnud, küll on olemas, aga selline klubi - Real Madrid Club de Fútbol, ehk Real Madrid CF.

JanK
12.11.07, 23:48
Ahjaa, my bad.
Pole kunagi ennem sellise vea teinud. :D

Saarlane
13.11.07, 17:19
No tegelikult on ju sügavalt pohhui, võimis?

magnisco
14.11.07, 19:34
Kas mingit interneti lehekülge ka on kust saaks igasuguseid salle tellida?

sell8
15.11.07, 13:28
Kas mingit interneti lehekülge ka on kust saaks igasuguseid salle tellida?

Üldist lehte mina küll ei tea, vastava klubi salli saad tellida tavaliselt klubi kodulehel olevast klubipoest või siis vastava klubi fänniorganisatsiooni kaudu, selle info võid tavaliselt samuti just klubi kodulehelt leida. Koondise sallidega on keerulisem, neid netist naljalt ei leia. Muidugi kui valdad vastava riigi keelt, mille klubi või koondise salli otsid siis on google.com abiks. Vähemalt mina olen nii mõnegi salli sarnasel meetodil leidnud.
Edu!

air
08.12.07, 21:09
ostan liverpooli sall!

Leaf
09.12.07, 02:16
Osta kui tahad .

ian.
12.12.07, 20:55
mingi 25 tükki umbes, enamus on koondiste omad, kes on eestis käinud.
teen vahetust tavaliselt.
aga on ka manu sall + mingite klubide omad veel.

kuna tuli ostusoove juba, siis ütlen kohe ära, et ma ei hakka müüma/vahetama jne.

magnisco
17.12.07, 20:39
Mõned pildid:
http://picasaweb.google.com/paul.kask/Sallid

Ma eeldan, et sina oledki see mees, kellest oli Jalkas artikkel.
Väga lahe hobi:)

jansa
18.12.07, 13:10
Ma eeldan, et sina oledki see mees, kellest oli Jalkas artikkel.
Väga lahe hobi:)

Jalkas oli juttu Anti Kask`st ja tema sallikogust ja staadionifetishist :)
Super vend on küll...kui kevadel Sloveenias käisime siis rentis ka kohe auto ja põrutas Itaalia 3-liiga mängu vaatama ja siis käis vist veel Austria mingit liiga mängu vaatamas...Edu talle igatahes

ShatAp
01.03.09, 20:53
Vana teema see, aga ostaks Manchester Unitedi salli, kellegil pakkuda on ?:P

Even
01.03.09, 22:17
mul mingi paar aastat vana tšehhist toodud on. võin müüa teile veel levadia - newcastle salli, venemaa salli, inglismaa - eesti salli.

Bart
29.02.12, 17:41
Tean, et see vana teema... (alles nüüd leidsin üles)
Aga ise oman järgmiste meeskondade salle:
REAL Madrid
Chelsea
AS Roma
Eesti
Juventus
AC Milan
Barcelona
Manchester United
Türgi
2* Liverpool
Arsenal
SL Benfica

Huvi korral mõne salli vastu võin kaaluda müümist ja/või vahetamist. Ühendust saab sõnumi kaudu!

BlueBlackWhite-
29.02.12, 18:52
Ostaks ühe ära, kui 10.märts Ale Coq Arena kanti satuksid.

Bart
29.02.12, 19:39
Ostaks ühe ära, kui 10.märts Ale Coq Arena kanti satuksid.

Seda annab korraldada. Muidu sa võiksid oma sõnumites mingi puhastuse teha, proovisin sulle sõnumit saata aga ei lasknud...

BlueBlackWhite-
29.02.12, 19:51
Puhastus tehtud, vast nüüd saab? Huvitatud oleks Real Madridi sallist siis.

hofnar
29.02.12, 21:28
Roma salli võtaks

Bart
04.03.12, 10:21
Aga ise oman järgmiste meeskondade salle:
REAL Madrid*
Chelsea
AS Roma*
Eesti*
Juventus
AC Milan
Barcelona
Manchester United
Türgi
2* Liverpool
Arsenal
SL Benfica

Võin kaaluda sallide müümist ja/või vahetamist. Iga salli hind eraldi on 10 €. Ühendust saab sõnumi kaudu!

* sallid on juba reserveeritud.

arx20
04.05.12, 11:50
no siin on ka miskit nodi (Euro 2012) müügil, ise ostsin palli mis toodi järgmine päev kohale.
on ka paar salli olemas

http://www.popsport.ee/euro-2012

vpiigo
09.05.12, 14:54
Olemas sellised sallid:
Holland
Türgi
Bulgaaria
Taani (1986 Mehiko MM oma)
Prantsumaa
Iirimaa
Saksamaa
Horvaatia
Põhja Iirimaa
Eesti Hoki sall.
Shamrock Rovers
Juventus(90 lõpu oma)
Benfica
PSG
Borussia Dortmund
AJAX
Napoli
Nõmme Kalju :)
Manu
Nacional (Madeira sats)
Kaitseliit Kalev-Teine liiga põhja tsoon.

EII
12.05.12, 14:32
kui palju manu sall maksab?

juustusai
12.05.12, 16:36
FC Flora
Barca
Borussia
Cristiano Ronaldo
CSKA Moskva
Moskva Lokomotiv
Moskva Spartak
Benfica
Juventus
Bröndby IF
Djurgårdens IF
Läti
Venemaa
Portugal
Rootsi
Taani
Eesti
Eesti vs Inglismaa ja AC Milan vs Barcelona (2006 aasta CL mängu oma)

budu
23.06.18, 11:25
Kui kellegil on vedelemas jalkasalle ja ise ei oska midagi nendega peale hakata, siis võib mulle kinkida või siis müüa :)

maamesilane
25.06.18, 19:47
Kui kellelgi ostuhuvi ,kribage privasse! Ehk venitan salli pikkusesse välja ja vaatan kriitiliselt üle!

maamesilane
25.06.18, 19:48
Üks veel!

maamesilane
28.06.18, 17:19
TVMK,Paide ,Twister bronn peal!

maamesilane
04.07.18, 22:27
Selline Kalju kah pakkuda!

maamesilane
20.07.18, 22:06
TVMK,Paide,Kalju,Twister lännu!

vpiigo
07.11.18, 22:13
Kui keegi tahaks sallikogu alustada siis oleks pakkuda 200+ salli. Salle olen kogunud umbes 18 aastat ja on nii klubisid kui ka riikide omasid. enamus riikide omasid ise vahetanud fännidega ja osad toodud tiitlivõistlustelt. Klubidega pigem nii, et sõbrad siilid reisidelt kuhgi eksootilistesse paikadesse on kaasa toonud mingeid huvitamaid salle.
Kirjuta privasse kui huvi.