320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sõpruskohtumised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

    Originally posted by Rui Costa


    Fc Kakumäe võitis Sc Tallinna kuradeid 5-2(0-2)
    Meie väravad Anatoli 2,Tarmo,Silver,kristjan P
    Tänud vastaseid ilusa mängu eest!!!
    BTW:Järgmine kord võiks see oran˛i pusaga mängija teibi suu ette panna
    Ja teie ründaja võiks oma jalad ning emotsioonid endale jätta mitte vastastega jagada..

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

      Originally posted by Ramm


      Aga pole hullu,liiga on tulekul siis kõik kained


      Arvad!!!?? aga jah seal teie meeskonna ründaja peaks oma närvidega midagi ette võtma selles mõttes, et kui ta liigas samamoodi teeb nagu täna siis ta just väga palju mängida ei saa...Olukord mida ma mainisin oli selline, et me nagu jooksime kõrvuti vms ja siis tal läx pall jalalt ära...eks ma natuke üritasin teda tasakaalust välja ka viia jne...ja siis poiss otsustas et oleks õige aeg jalaga lüüa mind nagu...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

        Originally posted by makser
        Arvad!!!?? aga jah seal teie meeskonna ründaja peaks oma närvidega midagi ette võtma selles mõttes, et kui ta liigas samamoodi teeb nagu täna siis ta just väga palju mängida ei saa...Olukord mida ma mainisin oli selline, et me nagu jooksime kõrvuti vms ja siis tal läx pall jalalt ära...eks ma natuke üritasin teda tasakaalust välja ka viia jne...ja siis poiss otsustas et oleks õige aeg jalaga lüüa mind nagu...
        Irwwwww...

        No kuulge jonnipunnid Peace eksole, küll oma vennad koperdavad üksteise jalgadesse, küll lüüakse pall auti ja siis ikka teie pall.. nuh.. mis seal ikka, tükki see ära ei võta küll aga naerma ajas ja nokkimistuju oli sammuti peal

        Hea tsitaat oli teil sammuti: \" Näe, see VENELANE lõi meile värava!\" ehk siis Anatoli. Vend vaatas omasid suht vihase näoga

        Mäng ise oli kena ja ilm oli super

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

          Poisid, see on ju viies liiga, mida te soovite? Liigset ei saa ka tahta. Mõelge sellele, et selliseid õllevendi, kes esmakordselt ühiselt vutti taovad on piisavalt ja just viiendas liigas – õlleliigas. Tehnilist ning kindlat mängujoonist on vast palju tahta..

          Mis puutub mängudesse, siis iga kord, kui Kuradid kaotavad, siis tekib mingi hullem vabandamine. Küll see oli katki, siis sellel läks näpp, äkitselt natukene laupäeval joonud jms.

          Keda kotib? Ise sa „panid tina“ teades, et mäng on ees. Seega süüdistada võib ainult sind, kuid mitte vastaseid. Tulemus räägi enda eest. Liiga on samuti eest, seda ei ole vaja iga postitusega koguaeg korrata. Antud olukorras olid paremad kakumäelased. Seega au neile.

          Soovin edu ja rohkesti väravaid. Sest lause Kuraditel „lööge meile palju tahate, me lööme rohkem“ pole viimastes mängudes eriti kehtinud. Suure hurraaga tulite, kuid kas ka esireal lõpetate, see on teine teema.

          Päikest!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

            Trezz, kes vabandab? Mul oli selgelt öeldud, et Kuradid olid sitad, Kakumäe parem ja võitis, kes kus vabandab? VV sa seisul 2-2 vigastada ning väljakumängija oli väravas. Lihtne. Vabandused või põhjused, liigita neid teinekord õigemini Ja mis sõprusmängust ikka tahta kui ilmad ilusad, teinekord tuleb ikka ette võtmist

            Nii, et Trezz ära närvitse ja chill out

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

              Ma arvan, et ma olen siis silmapime ja nõrk lugeja... Vabandan. Samas, mis moodi sa põhjuseid-vabandusi liigitad? Teinekord prooviga ilma põhjusteta teha.. Kui te võidate, siis eriti põhjustamist ei tule...:P Kaotusekorral on lugu teine. Ma ei ole närvis. Väga hea tuju hetkel. Muigan siin vaikselt.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

                Iroonia tunnen kaugelt ära Olgu herr Treze, las ta olla.. mis me nämmutame siin OT asjade pärast.

                Anyway, Striit otsib aprilli keskpaika omale sparringupartnerit, kel soovi andke teada

                meelis@engeros.ee

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

                  Sry OT eest aga kas Kakumäel olid kõik enda mängijad ikka kes hakkavad ka liigas mängima?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

                    See on saladus

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

                      Originally posted by Ramm


                      Sry OT eest aga kas Kakumäel olid kõik enda mängijad ikka kes hakkavad ka liigas mängima?
                      Aga nii palju võib öelda, et liigas mängib meil tugevam ja tahtejõulisem meeskond

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

                        Einuh mõnda ma ikka tundsin isiklikult ja tean et ei mängi liigas teie eest aga ikkagist võiks mängida sellise koosseisuga kes liigas ka mängib siis saaks teada ka meeskonna tegelikkuse taseme..endalgi parem siis.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

                          nu keda sa tundsid...?valgusta mind ka

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

                            Originally posted by Rui Costa


                            nu keda sa tundsid...?valgusta mind ka
                            See on saladus
                            Hoian silma peal kui liigas kohtume,et ikka paberid oleksid korras

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

                              sama Ramm võib sinu tiimi mängijate kohta öelda.....eriti silmas pidades TJK-st lahkunud staare
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Sõprusmängud enne hooaega 2004\'

                                siiski siiski...TJK -ga on asjad korda aetud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X