320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

1000 m + 10 õlli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1000 m + 10 õlli

    Eile tuli sõber külla ja spordijuttu vestes hakkasime rääkima igast rekorditest.
    Tema teadis rääkida et olla Tallinnas selline kossuvend (nimesid ei nimeta), kes jooksnud 1000 meetrit 36 minutiga, kusjuures peale igat sadat meetrit joonud ära ühe pudeli õlut.
    Mõtlesin, et purustan siis selle rekordi, kuna 36 mintti on ikka suht pikk aeg.
    Seadsime siis raja koos 10 õllega valmis ja mina ,kui ainuke julge alustasin oma jooksu.
    Ilm oli aga eile natsa külm, nii et õlu ei libisenud just kõikse paremini. Peale 300 meetrit ja kolme õlut oli aega kulunud 9 minutit.Kõik tundus olema väga lihtne.
    Peale seitsmendat õlut öeldi, et rekordaeg on juba on juba läbi, ürita lõpetada.
    Peale üheksandat õlli kadus mõistus...
    Täna hommikul öeldi et olin ikka suutnud finisisse roomata, kuid aeg oli jama, 1h57m22s, ehk siis pea kaks tundi.
    Varsti üritaks sama asja uuesti, kui on huvilisi ,siis teeks koos.
    Ja aega peab parandama kõvasti. Kas kellelgi on samalaadseid kogemusi ette näidata?
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

    #2
    Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

    Heheheh. Better luck next time!
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

      Isiklikult endal ei ole aga tean, et mingid kodanikud laagrist(või nõmmelt) olid sarnase asjaga hakkama saanud. Aga üldiselt tundub, et said päris hästi hakkama, sest neil juhtus nõnna, et kolmest vennast 2 katkestasid(uinusid õllepudeli kõrvale ca 6-7saja meetri peal). Kindalsti kõva trenni juures suudad oma aega lihvida ja kui aega parandad, siis anna kindlasti teada.
      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

        Sellise teema lugemine hommikul vara paneb väikese muige näole küll. Hästi paned, muud pole öelda Edu järgmises korras. Muide, mis õlle sa endale alla kaanisid sellel kilomeetrisel lõigul? :P

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

          see korvapllur võis olla Kim-Erik Küttis
          Muide rekord on tõesti kadestamisväärt. Esiteks on juba paha paha, kui iga 100m tagant ära juua 0,5 liitrit vett. Eks tehke alguses veega proovi- alguses gaasideta ja siis gaasidega. Ei tea, kas siiski rekordist jagu saadakse :P Või tehke alkoholivaba õluga.
          Lõpetuseks ütlen, et nähtavasti on mu eelpool välja pakutud treeningu-variandid väga vastandlikud selle ala eetiliste tõeks pidamistega.:P
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

            Korvpalluri nimeks oli Valdo Lips ja joogiks oli Originaal.
            Ärge järgi tehke,järgmine päev on väga paha))
            "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

              Alkoholivaba õllega on ju sulaselge petukaup. Aga selline küsimus - et kui distantsi vältel nö. loodus kutsub ja õlu tahab väljuda ülevalt või alt, kas siis ikka tulemus loeb? Küsimus sihitud pigem oksendamise kohta.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

                Mnjah 36 minutiga 10 õlle ära juua on juba iseenesest kunst ka istudes, mitte kyll võimatu, kuid siiski.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

                  Originally posted by lume


                  Korvpalluri nimeks oli Valdo Lips ja joogiks oli Originaal.
                  Ärge järgi tehke,järgmine päev on väga paha))
                  Vau, respect Eesti Vabariigi kohtusüsteemi vastu tõusis tunduvalt....
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

                    A me tegime sõpradega nats teistmoodi,ega me viitsinud pudeli haaval tilgutada.Me kavatsesime juua 5 pudelit õlli,siis joosta 2 stata ringi(1 ring 400m.),siis veel 5 pudelit õlli ja veel 2 ringi.Keegi meist lõpuni ei jõudnud(4OSAVÕTJAT),mina isiklikult sain hakkama 5 õlle ja 2ringiga,teise õlleringi joomisel sain jagu veel 2 õllest ning siis hakkasin värvilist köit maha laotama.
                    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

                      tundub ülikõva üritus. selleks on siiski vaja suuremat seltskonda, muidu võib minusugusel tüübil motivatsioonikriis tekkida. kui soccernet.ee midagi sellist korraldaks, siis oleks ma igatahes kohal. edu korraldajatele *taustaks rõve naer saalist*

                      muideks, suusatajatel käib see pisut teisiti, ehk isegi suts kavalamalt:
                      sõidetakse paarisaja meetrine ring, reeglina üks tõus ja laskumine. siis juuakse mingi kogus alkoholi, talvel reeglina kanget alkoholi. ja seda siis mingi kokkulepitud arv kordi. sellise formaadi korral on sportliku osa tähtsus pisut suurem. samuti on võimalik analüüsida, kuidas tarbitud hundijalavee kogus ja laskumistehnika omavahel seotud on.


                      ja veel, 10 õlle vendi ma austan - igati auväärne tulemus. kunagi ammu-ammu oli Hollywoodis neljapäeviti üritus nimega Yliwood, kus anti uksel tops, mida siis tunni jooksul tasuta õllega täideti. minu parimaks tunnitulemuseks jäi 8 õlle, ning sel korral leidis koristaja mind kell 4 potikaane pealt magamast. püksid ilusti jalas. õnneks.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

                        Igasugune jooksmine 6lle k6hus, tundub v2ga raske Olen siukest yritust proovind ja l6puni j6udnud. Aeg umbes 1,5h ja finishis ypris surnud :P
                        Kunagi mingil synnip2eval tehti aga 6llesprint. Tuli pudel 6lut l2bi k6rre endale sisse aja nii kiiresti kui v2hegi v6imalik. Ajaks tuli 26 sekundit. Aga yldiselt siukesed yritused annavad j2rgmisel hommikult ennast h2sti k6vasti tunda. S6pradele ei soovita

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

                          Originally posted by Marduk


                          Igasugune jooksmine 6lle k6hus, tundub v2ga raske Olen siukest yritust proovind ja l6puni j6udnud. Aeg umbes 1,5h ja finishis ypris surnud :P
                          Kunagi mingil synnip2eval tehti aga 6llesprint. Tuli pudel 6lut l2bi k6rre endale sisse aja nii kiiresti kui v2hegi v6imalik. Ajaks tuli 26 sekundit. Aga yldiselt siukesed yritused annavad j2rgmisel hommikult ennast h2sti k6vasti tunda. S6pradele ei soovita
                          Aga vaenlastele??
                          Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

                            Aga teeme hoopis soccerneti vahelise taolist jalka ürituse, et jalgpall 90 minutit ja iga 10 min tagant, on paus, kus igaüks joob pudeli õlut.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'1000 m + 10 õlli\'

                              Originally posted by -Eemeez-*


                              Aga teeme hoopis soccerneti vahelise taolist jalka ürituse, et jalgpall 90 minutit ja iga 10 min tagant, on paus, kus igaüks joob pudeli õlut.
                              Kas sellise asja nimi tavaliselt ei ole treeningmäng?
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar

                              Working...
                              X