PDA

View Full Version : Kumb Võidab järgmise hooaja

Levadia1
24.10.03, 20:59
Levadia vist.........................:( :(

marabella666
24.10.03, 21:49
asi on väga lihtne - kui Pijpersit just välk ei taba, siis võidab loomulikult Flora. Kuigi jah Levadia on lubanud mängijate osas piiri tagant tugevdust otsida. Kui need otsingud täppi lähevad, siis on kõik ok. Samas ei tea keegi, kuidas TVMK kahe hooaja vahel edeneb - aga usun, et hästi. Ratnikov tuli eelimise aasta lõpus treeneriks ja suure tõenäosusega tulevad ta töö õiged viljad välja järgmine hooaeg. Transi võib kohe maha kanda. Isiklikult arvan, et keegi transi mängijatest siirdub kahe hooaja vahel Tallinna klubisse. Samas on huvitav, mis saab Levadia süsteemi 2st (3st) väravvahist Djatšenkost- Kas siirdub Transi tagasi?

Cerny Petr
24.10.03, 22:14
põhimõtteliselt olen eelmisega nõus.
kui Flora samamoodi jätkab ja tähtsaid mängijaid ei lahku, ei ole teistel suurt võimalust.

U2
24.10.03, 22:24
Ilma ühegi kahtluseta Flora:D

Czork
24.10.03, 22:55
Järgmisel hooajal on kõva konkurerimine kolme meeskonna vahel Flora,M Levadia Ja TVMK:kaval:

17
25.10.03, 00:41
FLORA no comments:)

p3p3
25.10.03, 11:34
kindlasti flora

resorte
25.10.03, 12:29
Tartu Merkuur! :õnnelik: :D
OK, OK tegelt mind eriti ei huvitagi kes selle meistriliiga võidab, niiet ma ei paku mitte ühtki klubi. :deemon: :doh:

zaz
25.10.03, 23:38
Kui TVMK ja Levadia oma täiendused ära teevad ja hästi valmistuvad siis võib tulla päris pingeline ja huvitav hooaeg. Kuigi jah Flora on teistest klassi võrra parem ja isegi oma varu koosseisuga olexid nad võimelised võitma:lahe:

Hogarth
26.10.03, 00:29
Originally posted by Czork

Järgmisel hooajal on kõva konkurerimine kolme meeskonna vahel Flora,M Levadia Ja TVMK:kaval: m levadia jäta sellest nimekirjast küll nüüd välja.

ethan
26.10.03, 00:44
muuseas \"kumb\" ei küsita nelja meeskonna kohta.

Czork
26.10.03, 09:56
Originally posted by zaz

Kui TVMK ja Levadia oma täiendused ära teevad ja hästi valmistuvad siis võib tulla päris pingeline ja huvitav hooaeg. Kuigi jah Flora on teistest klassi võrra parem ja isegi oma varu koosseisuga olexid nad võimelised võitma:lahe:

Ei võitaks.TVMK ja Maardu levadia põhikoosseis on parem kui flora varu koosseis.
Ja kui Hamre minema läheks siis kaotaks Flora rohkem.
:viha:

Czork
26.10.03, 09:57
Originally posted by Hogarth

Järgmisel hooajal on kõva konkurerimine kolme meeskonna vahel Flora,M Levadia Ja TVMK:kaval: m levadia jäta sellest nimekirjast küll nüüd välja.

Ei tea miks.Ta on järgmisel hooajal tugevam.:kaval:

zaz
26.10.03, 18:07

Originally posted by zaz

Ei võitaks.TVMK ja Maardu levadia põhikoosseis on parem kui flora varu koosseis.
Ja kui Hamre minema läheks siis kaotaks Flora rohkem.
:viha:

Ära ole selles nii kindel midagi! Floral on palju võimekaid noori ja iga aastaga tuleb neid aina juurde ja aina paremaks nad lähevad :) Vaata näitex Ajaxit, palju häid mängijaid lahkuvad sealt aga sama palju tuleb neid asemele ja samal ajal on Ajax ikka euroopa paremate seas;)

Neth
26.10.03, 18:12
Õige jutt Ajax\'i kohta, sama käib ka flora kohta. Raske siiski uskuda, et florale keegi järgmine hooaeg vastu suudab panna, kuigi eesti liigajalgpallile teex see ainult head kui tekiks ka mõni tõsine konkurent florale (mitte et TVMK ja Levadia polex tõsised konkurendid, aga siiski loodax neilt rohkemat). Aga mina usun ja ka loodan et järgmine hooaeg on võitjax taaskord FC FLORA.

eston maravilha
27.10.03, 01:55
türademaa, te tulete siin võrdlema ajaxit floraga.. ainus mis neil sarnane on see et kasutavad suht oma kasvandike.. ja kui hamre ära müüakse, kes siis väravaid lööma hakkab?? viikmäe, slava ja lindpere?? ärge ajage naerma, hea kui 3 peale 20ndki hooajal saavad

Jaak
27.10.03, 09:17
SLOLeht:

Uuel aastal lakkab üks Levadia kahest eksisteerimast ja senine esindusmeeskond nimetatakse ümber Tallinna Levadiaks.
Seega Maardu Levadia meistriks ei tule!
:õnnelik:

Tihane
27.10.03, 09:42
Originally posted by eston#21

türademaa, te tulete siin võrdlema ajaxit floraga.. ainus mis neil sarnane on see et kasutavad suht oma kasvandike.. ja kui hamre ära müüakse, kes siis väravaid lööma hakkab?? viikmäe, slava ja lindpere?? ärge ajage naerma, hea kui 3 peale 20ndki hooajal saavad

see et hamre peetäis väravaid lööb on suuresti tingitud sellest, et tehakse korralik eeltöö .. kui seal hamre neid väravaid löömas ei ole, lööb keegi teine.

Hogarth
27.10.03, 10:35

Originally posted by Hogarth

Ei tea miks.Ta on järgmisel hooajal tugevam.:kaval: Aga Flora ja TVMK ei ole???:segadus:

kaitz
02.11.03, 05:59
Miks arvate,et Tulevik järgmisel hooajal ei suuda medali konkurentsi pakkuda:P

Artista
02.11.03, 20:16
Sellepärast, et see ei ole selle klubi eesmärk.

Shrek
02.11.03, 21:13
Arvan et kui Hamre läheks Florast ära siis tuleks võitlus põnevam aga kui Hamre jääb siis tuleb ikka Flora meistriks:P, aga kes teab nagu Tihane ütles et kui Hamre läheb ära lööb neid väravaid ees keegi teine aga arvan siiski et Hamre sugust mängijat ikka Flora ei leiaks:doh:

Ruud
02.11.03, 21:15
Kui Hamre, Reim, Kristal ja teised \"staarid\" alles jäävad siis loomulikult Flora :doh:

13
09.11.03, 19:46
Originally posted by Ruud

Kui Hamre, Reim, Kristal ja teised \"staarid\" alles jäävad siis loomulikult Flora :doh:

Irw @ staarid .....naljatilk oled.
Meistriks julgeks pakkuda TVMK - d.Kunagi peab neil kahh ju see tiitel tulema.karika nad võitsid. nüüd on meistritiitli kord.:silm4:

Ruud
09.11.03, 20:30
Originally posted by 13

Originally posted by Ruud

Irw @ staarid .....naljatilk oled.
Meistriks julgeks pakkuda TVMK - d.Kunagi peab neil kahh ju see tiitel tulema.karika nad võitsid. nüüd on meistritiitli kord.:silm4:

Muidugi mõtlesin seda naljaga, sest miks ma mudu panin staarid jutumärkidesse. Flora \"staarid\"

Aaga jääb mulje, et Hamre vist järgmine hooaeg ei esine enam Eestis :oih: võin ka eksida, aga mina seda ühest lehest lugesin...

-Loom-
11.11.03, 16:01
ausalt wää?:kop: :keel5:

Czork
11.11.03, 19:38

ma olen täitsa nõus.Kui Hamre ära läheks ei võidaks flora enam üldse.:viha:

sicmic
11.11.03, 20:18

ma olen täitsa nõus.Kui Hamre ära läheks ei võidaks flora enam üldse.:viha:

Njah...Flora mind küll ei huvita, kuid üldse ei võidaks midagi? Et kõik senised saavutused (viimase tosina aasta jooksul) on tänu Hamrele? Mis siis, et ta vaid ühe hooaja siin veetnud on...:doh:

Isiklikult loodan kolmiku TVMK, Levadia ja Flora võrdset heitlust kogu järgmise hooaja jooksul. Võit läheks praeguse seisuga kõige tõenäolisemalt siiski Florale...

Juveman
11.11.03, 21:11
Flora paneb ju kinni,selles pole kahtlustki:P

ethan
11.11.03, 22:54
Originally posted by m1kk
Njah...Flora mind küll ei huvita, kuid üldse ei võidaks midagi? Et kõik senised saavutused (viimase tosina aasta jooksul) on tänu Hamrele? Mis siis, et ta vaid ühe hooaja siin veetnud on...:doh:

Isiklikult loodan kolmiku TVMK, Levadia ja Flora võrdset heitlust kogu järgmise hooaja jooksul. Võit läheks praeguse seisuga kõige tõenäolisemalt siiski Florale...

Täpsustuseks, Hamre on Eestis veetnud 2 hooaega, mitte ühe. Flora kohe absoluutselt huvi ei paku? Veider.

mg
13.11.03, 17:16
a seda et loodetavasti võidsab järgmine hooaeg hoopiski fclootus, kuid millegipärast seda hääletuses polnud... huvitav miks küll...

xxxxxx
13.11.03, 17:44
Mina loodan ja ootan ikkagi Arno ja Flora neljandat võidukat aastat:lahe:

Väga loogiline, eksju?

fcflorapoiss1
13.11.03, 20:56
:viha: levadia ei ole hea tiim flora ruulib täiega sest mina käin ka seal noorte grupis et flora võidab

zaz
13.11.03, 22:21
Originally posted by fcflorapoiss1

:viha: levadia ei ole hea tiim flora ruulib täiega sest mina käin ka seal noorte grupis et flora võidab

Eesti meistriliiga mõistes on Levadia ikka küll hea tiim ja TVMK oled üldse ära unustanud, ka nemad on hää tiim, kuid Flora on lihtsalt Super;)

Ja see, et sina Flora noortes trennis käid ei pane Florat kohe kindlasti võitma:kop: järgmine kord kui midagi postitada tahad siis mõtle ikka läbi mis sa kirja paned:eiei:

Neth
14.11.03, 00:18
Originally posted by zaz

Ja see, et sina Flora noortes trennis käid ei pane Florat kohe kindlasti võitma:kop: järgmine kord kui midagi postitada tahad siis mõtle ikka läbi mis sa kirja paned:eiei:

No ei või iial teada, äkki on tegu mingi super-talendiga, kes järgmine hooaeg mängib Flora põhimeeskonnas ja on seal põhitegijax ning toob meeskonnale meistritiitli?:D :P Väga ebatõenäoline küll aga siiski.....

Kui natuke tõisemalt rääkida, siis usun mina, et ka järgmine hooaeg on edukas Florale ning meistrix tuleb just Flora, aga kui Euroopas jõutax kuhugi kaugemale, siis ei olegi see mestriliiga nii väga tähtis (samas on tegu jällegi printsipiaalse värgiga, sest tiitel kaodata kellegile teisele olex ikka suts ,,häbiasi\'\' Florale)

tkkt
17.11.03, 11:10
kumb?? maardu või siis nyydne tallinna levadia ei võida kindlasti.. ainuke konkurent florale on TVMK!!!!!:õnnelik:

kahju, et konkurente nii vähe on....:oih:

13
17.11.03, 12:38
Originally posted by fcflorapoiss1

Oi sa oled kõva mees ju siis:lahe:

Jansu
17.11.03, 17:17
hääletamisel võiks olla ka mõni muu variant...ntx: mõni teine meeskond...
ykski neist neljast ei pruugi võita ju...:D

GreenACe
19.02.04, 16:28
Arvan,et FC Flora

mg
19.02.04, 16:51
a kui nüüd flora jälle paar venda välismaale saadab läheb neil võitmine küllaltki raskeks.
sama sündroom tabas neid vist 2000 või 1999 aastal, mil jäädi hoopis kolmandaks.

väravate löömise kohta niipalju, et kui viikmäe nüüd florasse jääb siis hakkab tema skoori tegema.
zahhovaiko ka areneb vaikselt ja muutub aina paremaks.

Amadeus
20.02.04, 11:40
Ei usu küll et Floral probleeme tekib. Isegi kui pool paar meest välismaale lähevad. Nende baas on ikka nii suur et paar meest ei tekita enam mingit tühimikku.

Üllar
20.02.04, 21:13
MA arvan küll,et võidab kas tvmk või levadia,aga kindlasti mitte flora:lahe:

Neth
20.02.04, 22:43
Originally posted by Üllar

sitasti arvad siis:P

U2
20.02.04, 23:06
Kuna rüütli oskusi eriti ei tea,kahtlen siiralt,et ta levadia meistriks suudab vedada.Ja kui Viikmäe ka veel hoogu läheks siis tuleb vist sama lugu kui eelmine hooaeg..:D

Amadeus
21.02.04, 00:14
Originally posted by Rui Costa

Kuna rüütli oskusi eriti ei tea,kahtlen siiralt,et ta levadia meistriks suudab vedada.Ja kui Viikmäe ka veel hoogu läheks siis tuleb vist sama lugu kui eelmine hooaeg..:D

Vaadates Rüütli seniseid näitajaid siis on ta rohkem seda tüüpi treener kes suudab enam-vähem taset hoida. Küll aga pole ühelgi tema juhitud meeskonnal kunagi mingeid suuri arenguhüppeid märgata olnud. Isiklik arvamus muidugi.

Peku
21.02.04, 01:19
Originally posted by Neth

naljakas:D
flora võidab muide.

Üllar
22.02.04, 03:37
Originally posted by Peku

Originally posted by Neth

naljakas:D
flora võidab muide.

Äkki paned 2 ja 3 koha ka ära ja jagame siis medalid välja?:P

17
23.02.04, 00:25
Aga miks ei võiks üllatada näiteks Trans või Tulevik?Ise ennustan, et Flora paneb siiski kotti.

potikunn
25.02.04, 21:03
tahaks jah loota et keegi nagu asja põnevamaks muudaks ikka mingi neli viis satsi võiks olla ...aitab unistamisest:õnnelik: karta on et jälle Flora .

Amadeus
03.03.04, 17:41
Keegi v6iks selle Levadia kah Tallinnaks ära vahetada, kaua ta seal Maardus istub :)

jormat
04.03.04, 22:15
tvmk võidab florat...

Hunt
04.03.04, 22:48
Sellel aastal tulen eestimeistriks TVMK:kaval:

kemal1
05.03.04, 10:29
Levadia kui mitte hoian pöialt Transile:viha: :silm4:

Vex
25.03.04, 22:36
trans:doh:

Amadeus
26.03.04, 11:54
TVMK ja Levadia mängivad see aasta m6lemad päris korralikku stabiilset jalgpalli. Loodetavasti teevad nad Florale esikoha kaitsmise raskemaks kui see eelmisel aastal oli.

PraS
26.03.04, 13:02
Originally posted by Amadeus

TVMK ja Levadia mängivad see aasta m6lemad päris korralikku stabiilset jalgpalli. Loodetavasti teevad nad Florale esikoha kaitsmise raskemaks kui see eelmisel aastal oli.

samas ei saa aga kunstmurul toimunuid mänge täie tõsidusega võtta

kaitz
26.03.04, 21:01
Njah siiski kaldun arvama,et Flora see aasta tiitlit ei võida aga kes võidab seda ka raske öelda pakuksin ikkagi TVMK-d

Kest1n
27.03.04, 12:30
LOOTUS ALUTAGUSE ON PAREM!!!
AGA SELLEL HOOAJAL MEISTRIKS SAAB LEVADIA!

käbi
27.03.04, 13:12
VILJANDI TULEVIK VÕIDAB!!!!!!!! see aasta lastakse Pampers lahti mulle tundub

oku
29.03.04, 16:58
TVMK! :)
Kui liidriks tõusevad, ostan endale TVMK särgi :)

Tihane
29.03.04, 17:17
kui flora oma madalseisust mängijate vigastuste jms üle ei saa, siis tõenäoliselt tõesti Levadia .. kuid eks see ole lähiajal paista.

Kaspy
12.05.04, 13:19
igaljuhul mina julgeks oma hääle anda Levadia kes on olnud seeaasta päris supper ;)
veel võiksid konkureerida TVMK,Flora ja hea jätkamise puhul ka miks mitte Trans

norsk
12.05.04, 14:18
Siiamaani on kõige parema mulje jätnud Levadia,aga meistriks pakuks TVMKd. Fanerka edu aluseks saab loodetavasti olema stabiilsem mäng võrreldes konkurentidega. Aga kõige rohkem ootan ma sellelt hooajalt,et 17:0 taolist tsirkust enam ei tuleks.

Amadeus
12.05.04, 14:50
Originally posted by norsk

Siiamaani on kõige parema mulje jätnud Levadia,aga meistriks pakuks TVMKd. Fanerka edu aluseks saab loodetavasti olema stabiilsem mäng võrreldes konkurentidega. Aga kõige rohkem ootan ma sellelt hooajalt,et 17:0 taolist tsirkust enam ei tuleks.

Kui fanerka plussiks on stabiilsus, siis ehk viitad ka asjaoludele mis Levadiat ebastabiilseks lubaks pidada. Minu arust on nad sel hooajal mitte ainult hästi organiseeritud ja taktikaliselt mitmekylgsed ,vaid ka stabiilsed. Ei ole neil justkui yhtegi läbip6rumist olnud. TVMK seevastu on Transile kaotanud. Levadia kehvim tulemus sel aastal on ju viik.

Kaspy
13.05.04, 10:40
ja nüüd karikamängus selge allajäämine Florale:kaval:

ruyna
16.05.04, 20:40
ma arvan et Levadia aga mine sa tea tabeliseis näitab koguaeg flora edu vähemalt siiamaani:D

Pai
17.05.04, 00:55
Nu seda ei tea, floral on vahepeal päris kehvad mängud, samas ta võib ka üllatada, nii et see on väga lahtine veel. Mitte et mul midagi flora vastu oleks , kuid ma loodan et võidab keegi teine, vaheldust oleks vaja

Andu
02.06.04, 09:53
näitab kyll et flora aga tglt ikka võidab levadia!:D

IndrekL
02.06.04, 13:43
Minu kindel arvamus: Levadia:) .
Florakad see aasta läbi ei löö:kaval:

budu
02.06.04, 16:33
tvmk arvan mina kuigi levadia on heas hoos

ennu
18.07.04, 12:48
arvatavasti levadia sest flora mängib praegu kohutavalt(meistriteliiga eelvoor)

budu
18.07.04, 18:52
ma arvan et levadia võidab ära selle möllu

bomb
03.08.04, 10:24
Nüüd sündmused Eurosarjas ja traagilised sündmused Floraga näitavad selgelt, et Levadiale liigub nüüd veakauss aga kui tõlgendada järgmist hooaega 2005 aastaks siis loodan imet merkuuril. kuigi see oleks tõeline ime aga praeguse arenguga võib Merkuur ka minna varsti nõudlejate seltskonda:kaval: .

norsk
03.08.04, 12:47
Originally posted by Amadeus

Originally posted by norsk

Kui fanerka plussiks on stabiilsus, siis ehk viitad ka asjaoludele mis Levadiat ebastabiilseks lubaks pidada. Minu arust on nad sel hooajal mitte ainult hästi organiseeritud ja taktikaliselt mitmekylgsed ,vaid ka stabiilsed. Ei ole neil justkui yhtegi läbip6rumist olnud. TVMK seevastu on Transile kaotanud. Levadia kehvim tulemus sel aastal on ju viik.
Siis, pea kolm kuud tagasi, arvasin ma et Levadial tuleb hooaja keskel mõõnaperiood, mida aga siiamaani juhtunud ei ole. TVMK stabiilse mänguga ka just ei hiilga, nii et puusse panin ma oma ootustega tookord. Kuigi medalite kaela riputamiseni on veel veidike aega...

reimifänn
03.09.04, 18:05
Flora KINDLALT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

macyntoch
03.09.04, 21:23
raudselt Flora see hooaeg lihtsalt levadial veab, aga see flora on koba sest nad ei saa kunagi meistrite liiga 3. legi edasi...

3rk1
03.09.04, 21:59
Ega jah, enne peaks teise legi ka pääsema.

oku
06.09.04, 13:52
Mis ajast 3 legi mängitakse :)

3rk1
06.09.04, 16:53
Juba päris pikka aega, muide.

Vex
06.09.04, 21:46
trans...:P

kaupo
19.09.04, 14:20
Klge, mis krdi jama see on, äkki keegi seletab mulle. TVMK-l on peetud 21 mängu, pidada veel 6. Floral peetud 22 mängu, ja ka 6 kohtumist ees. Mis krt?! TVMK mängib ühe mängu vähem või?

asdf
19.09.04, 14:31
Algselt postitas hullpaks

Klge, mis krdi jama see on, äkki keegi seletab mulle. TVMK-l on peetud 21 mängu, pidada veel 6. Floral peetud 22 mängu, ja ka 6 kohtumist ees. Mis krt?! TVMK mängib ühe mängu vähem või?

TVMK-l on pidada 7 mängu. Sa mõtled, et 6 vooru on veel, ma arvan. Asi selles, et 19. vooru mäng TVMK - Levadia vahel (pidi toimuma augusti keskel) lükati Levadia euromängude tõttu edasi ja see toimub 29. septembril.

siim089
28.10.04, 16:11
no kui flora täiendust ei saa ja levadia jääb yldkokkuv6ttes samax mingit suurt muutust ei toimu siis ma kaldun arvama et levadia ( kuid tvmk v6ib ka hambaid näidata:)

Amadeus
28.10.04, 18:02
Floral on kogu aeg täiendust tulemas ... enda noortest. Noored nimelt arenevad. Need kes sel aastal veel päris välja ei venitanud on järgmisel aastal kõik tegijad. Levadia lähim täiendus on aga 89 aasta sats. Noh mingil määral ehk arenevad ka sel aastal II meeskonnas mänginud 86 aasta kutid.

kaaLer
29.10.04, 01:13
äki läheb ulevikul ässte ja võidavad :D
Ma pakun et kui Rüütli ikka Levadias siis Levadia paneb kinni kah.

Floral liiga plaju \"staare\" koos, et enam kokkumängu ei tule a la Madrid Real :D