PDA

View Full Version : Ungari - Eesti

El President
26.10.03, 04:16
Uurisin foorumit ja ei pannud tähele, et selle kohta teema oleks juba... :hacker:

Teatavasti peaks 15. novembril käesoleval aastal toimuma Ungari-Eesti A-koondiste maavõistlus jalgpallis. Uurides jalgpalliliidu kodukat jääb selgusetuks, kus see täpselt aset leiab, ja üldse on infot kuidagi vähevõitu. :sega9:
Kas keegi ehk teab teemast lähemalt rääkida?

Ise olen juba paar kuud Budapestis resideerunud,
aga ungari keelt kahjuks nii hästi ei mõista,
et nende oma kodukalt asja uurida...

Ja ehk on ka mõned fännid mängule kaasa sõitmas?
Eks see Ungari kaugel ju ole, aga vein on odav ja naised lõunamaiselt ahvatlevad siinkandis... :silm3:

ROOTSI KUNN
26.10.03, 10:14
Karta on ,et massiline kohalesõit jääb seekord ära aga üksiküritajaid on kindlasti minemas. Mängu toimumiskohta ei oska küll öelda ,kuid ametlikult peaks see vähemalt kuu aega olema ette teada. Eks ta lähipäevil ilmselt teatavaks tehakse.
Elage aga siis seal mõnusalt kaasa ja pange kohalikke nii pallimurul ,kui ka ööelus.:lahe:

Tihane
26.10.03, 10:52
kurb on jah, et see mäng läti türgi mänguga samal ajal on ... lisaks on veel loo saalijalgpalli turniir .. magus päev ..

kmoor
26.10.03, 22:04
Mäng võib vabalt ka 19-dal toimuda. 15.-ks on tõeliselt super vastane tulemas.

ROOTSI KUNN
26.10.03, 22:36
Originally posted by kmoor

Mäng võib vabalt ka 19-dal toimuda. 15.-ks on tõeliselt super vastane tulemas.
Räägi täpsemalt ,kui midagi tead või ajad niisama kärbseid pähe!:deemon:

kmoor
26.10.03, 22:58
Asi veel paras ?, aga susiseb ja natuke juba suitsu ka näha :)
Ütleme nii, et Budapest ei jää sealt sugugi kaugele. Tegelikult võiksid asjapulgad ise reklaami teha, sest nende kahe mängu pärast tasuks isegi bussireisile kolistada. Muidu ütlevad alles paar päeva enne mäbgu välja ja siis ei jõua enam midagi orgunnida. Käi oma liine pidi liidu asjapulkadele pinda, las räägivad välja, mis neil käsil :)

Olen ma varem kuskil mingit jama ajanud?

rauno
27.10.03, 10:01
seoses ungari mänguga on mul selline inff:

mäng peaks toimuma 19.11.2003 ja sellises kohas nagu Debrecen.
aga kuna pressiteadet selle kohta veel pole siis kindlat veel selles osas pole.
mis 15.11.2003 toimub ei oska kommenteerida.

punn
27.10.03, 11:02
nii! tegemist on otse portugali pääsenud meeskonnaga :)
vennikesed mängiuvad klubides nagu juve, dortmund, ajax jne
uups! nüüd on küll mega raske ära arvata, kellega tegu

aga moosimine alles käib ning seepärast ka vaikus. need vennikesed tuleks lillekülla ka tuua. mina oleks raudselt kohal.

asdf
27.10.03, 11:23
Nii, lugu sellest ka Soccernetis nüüd -> http://www.soccernet.ee/news.php?id=5101

ethan
27.10.03, 12:22
Originally posted by punn

nii! tegemist on otse portugali pääsenud meeskonnaga :)
vennikesed mängiuvad klubides nagu juve, dortmund, ajax jne
uups! nüüd on küll mega raske ära arvata, kellega tegu

aga moosimine alles käib ning seepärast ka vaikus. need vennikesed tuleks lillekülla ka tuua. mina oleks raudselt kohal.

Juve - Nedved, Dortmund - Rosicky, Ajax - Galasek. Tšehhiga mäng pidavat olema ära kukkunud?

junks
27.10.03, 15:47
Läheb siis ka keegi sinna Ungarisse w? Lisaks koondise meestele loomulikult.

asdf
27.10.03, 20:00
Nüüd siis ametlik kinnitus olemas, et kohtutakse Albaania ja Ungariga... -> http://www.soccernet.ee/news.php?id=5106

cool004
27.10.03, 21:00
et kas etv vähemalt ungari mängu üle kannab.Vähemalt nad ju aasta alguses lubasid ju kõik Jalka mängud ülekanda(koondise omad)

Tihane
27.10.03, 21:47
Originally posted by cool004

et kas etv vähemalt ungari mängu üle kannab.Vähemalt nad ju aasta alguses lubasid ju kõik Jalka mängud ülekanda(koondise omad)

vast ei peetud lubaduses silmas kõiki sõpruskohtumisi.

sicmic
27.10.03, 22:16
Originally posted by Tihane

Originally posted by cool004

vast ei peetud lubaduses silmas kõiki sõpruskohtumisi.

Ja selle võimaluse vastu töötab ka fakt, et telekavad pannakse paika mitu nädalat varem, kuid lõplikud kuupäevad ja vastased selgusid alles täna...Loodame muidugi parimat!:doh:

Jorgan
28.10.03, 10:04
Selle Albaania mänguga aetakse vist seda äri ka, et kõikide Euroopa tiimidega mängud ära mängida. (või siis mitte?) Palju pole enam jäänd vist, peale Albaania veel Põhja-Iirimaa, Inglismaa, Prantsusmaa, Taani, Hispaania, Slovakkia, Serbia (või jugoslaavia või mis iganes selle nimi on) + - veel mingi hulk riike

(samas ma ei luba midagi ega garanteeri et eelnevalt kirja pandud tekst ka õige on :P )

Epic
28.10.03, 10:57
Nonii uurisin, puurisin natuke Albaania tausta ;)

FIFA edetabelis paikneb 91.kohal

Viimaste aastate säravamad tulemused - Märtsis mängisid kodus EURO2004 valikmängu Iirimaaga 0:0 viiki.Veebruaris võitsid Venemaad kodus 3:1 EURO2004 valikmängus.Samuti suutsid nad viigi Shveitsi vastu välja võluda.Lähiminevikku kuuluvad ka sellised tulemused: Andorra vastu 0:2 kaotus :P, Bahreini vastu 0:3 kaotus, Luxembourgiga 0:0 viik :D . Usun, et Albaaniaga saadakse kenasti hakkama ;)

Ning natuke ka Ungarist

FIFA edetabelis 67.kohal

Eelmisel aastal maikuus mängiti Hispaaniaga sõprusmängus 1:1 viiki, sama on suudetud ka Rootsi ning Poola vastu.Lätile on kaotatud 1:3, Moldovoga on 1:1 viiki mängitud. Ega see Ungari ka väga kõva pähkel ole :lahe:

silverman
28.10.03, 14:17
Originally posted by Epic
Nonii uurisin, puurisin natuke Albaania tausta ;)
Usun, et Albaaniaga saadakse kenasti hakkama ;)

Albaaniaga võõrsil ei ole küll mingit lootust. Paremad shansid on pigem Ungari vastu.
Minu tagasihoidlik arvamus.

zaz
28.10.03, 15:25
Eesti ja ei saa Albaaniale vastu!!!!!!:D Nädala nali! Eesti peax ikka mõlema vastasega päris kenasti hakkama saama. Ungari vastu ootan vähemalt viiki ja Albaaniat peax Eesti kohe kindlasti võitma :lahe:

rauno
28.10.03, 15:38
ma arvan ka seda et albaaniat ei tasuks siiski alahinnata.
samamoodi nagu leedut balti turniiril.
albaania selle aasta tulemused räägivad enda eest.

-Antz-
28.10.03, 15:47
Originally posted by zaz

Eesti ja ei saa Albaaniale vastu!!!!!!:D Nädala nali! Eesti peax ikka mõlema vastasega päris kenasti hakkama saama. Ungari vastu ootan vähemalt viiki ja Albaaniat peax Eesti kohe kindlasti võitma :lahe:

Ootoot! Vaata Albaania viimaste aastate esitusi valikmängudes ja siis näed isegi, et mingit jalutuskäiku küll Eestil sealt loota ei ole.
Pigem on lihtsamaks vastaseks madjarid, kui albaanlased.

zaz
28.10.03, 16:11
Aga siiski Eesti on neist mõlemast tase kõrgemal ja selle tõestuseks peaxgi Eesti nad alistama. Nüüd Eestil põhimehed kah platsis :) !

jansa
28.10.03, 16:27
Originally posted by zaz

Aga siiski Eesti on neist mõlemast tase kõrgemal ja selle tõestuseks peaxgi Eesti nad alistama. Nüüd Eestil põhimehed kah platsis :) !

... kle rahune maha nüüd veidike... tase eespool...ütle kust see üks tase algab ja teine lõppeb? Ungari on pikaajaliste traditsioonidega vutiriik (mille tõestuseks OM ja MMi medalid - tõsi küll vahetult enne ja peale viimast suurt sõda; ja MMi ja EMi finaalturniiridele pääsemised) hetkel küll eiolda 50ndate imemeeskonna tasemel (Puskas jaKO) ent tugev siiski; Albaania aengust räägivad tõepoolset kõvad saavutused viimasel ajal EM ja MM alagrupi mängudes (võidud Venemaa, üle, viik Iirimaaga jne) + Balkani- lõuna-slaavi koolkond- elik heal päeval võivad nad võita igatüht... Mina näiteks ei oskaks küll mitte ühegi kriteeriumi järgi määratleda et nad eestist \"tase allpool on\"....

Mulle meeldis Jorgani arvamus et Eesti tahab vist kõikide Euroopa riikidega kohtuda ja seinalt EUroopa kaarti silmitledes tõepoolest: mängitud ei ole veel: Inglismaa ja Prantusmaaga, Hispaaniaga, Saksamaaga, (elik nende suurtega kelledega mängimise võimalus tekib vast ainyult helde loosiõnne korral ühes alagrupis), P-Iiriga, Makedooniaga(võimalus tuleb järgmine aasta kevadel) , Serbia-Montenegroga, Slovakkiaga, Luksemburgiga(või oli see Liechenstein st. ühega neist on mängitud ja teisega mitte), s.o. 9 riiki
Rumeeniaga mängiti EW ajal kui ei eksi...
Parandage kui puuse panin statistikud...

Jaan
28.10.03, 16:32
Mängitud on nii Luksemburgi kui Liechtensteiniga. Rumeeniaga on kohtutud nii EV kui EW ajal.

Tegelikult tahtsin seda öelda, et tegemist on ikkagi sõprusmängudega ning seega võiks maha rahuneda. Nüüd oleks siis õige aeg proovida ka uusi mehi, mitte veri-ninast-välja stiilis lõpuni põhikoosseisuga mängida ja siis nentida, et 0-1 võõrsil pole ju paha.

yheksa
28.10.03, 16:34
Originally posted by jansa
Mulle meeldis Jorgani arvamus et Eesti tahab vist kõikide Euroopa riikidega kohtuda ja seinalt EUroopa kaarti silmitledes tõepoolest: ....

Mitte, et Jorgani möttet pahad oleksid aga seda on Pohlak ise kuskil intervjuus kunagi öelnud, et selline \"väike\" plaan tal on..... just need Sinu poolt nimetatud suurriigid ongi niuksed, et nendega söprusmängus kokkusaamine ei ole just lihtne. Tasub töepoolest loota vist vaid loosiönnele.

..aga noh, eks neid plaane on ju igasuguseid :)

jansa
28.10.03, 16:53
Originally posted by Jaan

Mängitud on nii Luksemburgi kui Liechtensteiniga. Rumeeniaga on kohtutud nii EV kui EW ajal.

Tegelikult tahtsin seda öelda, et tegemist on ikkagi sõprusmängudega ning seega võiks maha rahuneda. Nüüd oleks siis õige aeg proovida ka uusi mehi, mitte veri-ninast-välja stiilis lõpuni põhikoosseisuga mängida ja siis nentida, et 0-1 võõrsil pole ju paha.

... jajah kui ma laisa in9imsesena enda teadmisi ka internetisstatistika lehekülgedelt kontrollima hakkasin siis tõepoolset: kohtutud on Rumeeniaga 99a, ja nii Luxenbourgi 2000a. kui ka Liechensteiniga 93a ja kusjuures ka Makedooniaga 94 a.
Nii et mängimata EUR riike jääb vaid 7 :)

Ja Vatikanis teatavasti oma vutikoondist pole kahjuks

Cerny Petr
30.10.03, 16:19
aga...Saksamaaga on ju mängitud, muidugi mitte viimase 12 aasta jooksul.

ROOTSI KUNN
30.10.03, 18:48
Originally posted by Cerny Petr

aga...Saksamaaga on ju mängitud, muidugi mitte viimase 12 aasta jooksul.
Põhimõtteliselt on sul ju õigus ,kuid me räägime siiski pealesõjaaegsest õigemini taasiseseisvunud Eestist .:lahe:

Juveman
30.10.03, 18:55
Tulemas on tõeline lahing.Ootax nüüd lõpux võitu ka.Kui Indrek paraneb,siis kollid ka tulevad,Andrus on ka heas vormis...

gaskoff
30.10.03, 18:56
Originally posted by Juveman
,Andrus on ka heas vormis...
veerpalu?

zaz
30.10.03, 20:12
Originally posted by gaskoff

veerpalu?

Kle anname ikka andex, ta alles uus siin ;) Kõik said ju aru, et ta mõtles Andres Operit.

Pealik
30.10.03, 22:23
Originally posted by zaz

Originally posted by gaskoff

veerpalu?

Kle anname ikka andex, ta alles uus siin ;) Kõik said ju aru, et ta mõtles Andres Operit.

ikka anname andeks aga oli ikka naljakas lugeda küll algul :D

Juveman
31.10.03, 00:57
Tänan väga,endalgi häbi lugeda sellist viga mitu tundi hiljem:(
Aga jah,mõtlesin ikka Andrest ja täpsemalt siis Operit.Srry veelkord

aNn
06.11.03, 15:39
Tere!

M6ningad detailid on selgunud m2ngu kohta:

Jalgpalli Liit ytleb, et:
19.11.2003, kl 17:00 Ungari Eesti Ferencváros Stadium,
mis t2hendab Budapesti (nii palju kui mina tean). :õnnelik:

Ann,
(1 postitus!)

mg
06.11.03, 16:06
a mul on siuke kahtlane tunne, et eesti teeb mõlemad mängud 0:0 viiki

Usin
06.11.03, 21:40
igastahes ootavad ees põnevad mängud
ETV võiks ponnistada

ROOTSI KUNN
07.11.03, 09:04
Nüüd oleks vaja natuke vaeva näha ja uurida ,kuidas neid mänge telepurgist kätte saaks. Eelkõige pean silmas Ungari mängu ,mida on ilmselt kergem välja peilida.

murri
07.11.03, 13:29
Eesti A-koondis mängudeks Albaania ja Ungariga:
väravavahid
Martin KAALMA (14.04.1977) — FC Flora Tallinn 23/-
Mart POOM (03.02.1972) — Sunderland AFC (ENG) 95/-

kaitsjad
Teet ALLAS (02.06.1977) — FC Flora Tallinn 43/2 (sõidab ainult Ungarisse)
Enar JÄÄGER (18.11.1984) — FC Flora Tallinn 8/-
Raio PIIROJA (11.07.1979) — Valerenga IF (NOR) 38/3
Urmas ROOBA (09.07.1978) — FC Kopenhagen (DEN) 54/1
Erko SAVIAUK (20.10.1977) — FC Flora Tallinn 52/1
Andrei STEPANOV (16.03.1979) — FC Flora Tallinn 40/-

poolkaitsjad
Kert HAAVISTU (18.01.1980) — FC Flora Tallinn 37/-
Ragnar KLAVAN (30.10.1985) — FC Flora Tallinn 3/- (sõidab ainult Ungarisse)
Marko KRISTAL (02.06.1973) — FC Flora Tallinn 133/9
Liivo LEETMA (20.01.1977) — FC TVMK Tallinn 28/-
Martin REIM (14.05.1971) — FC Flora Tallinn 120/14
Ott REINUMÄE (20.04.1984) — FC Flora Tallinn 13/-
Meelis ROOBA (20.04.1977) — FC Flora Tallinn 43/2

ründajad
Joel LINDPERE (05.10.1981) — FC Flora Tallinn 16/-
Andres OPER (01.11.1977) — Torpedo Moskva (RUS) 81/23 (sõidab ainult Ungarisse)
Vjatsheslav ZAHOVAIKO (29.12.1981) — FC Flora Tallinn 10/1
Indrek ZELINSKI (13.11.1974) — Aalborg BK (DEN) 95/25
Sergei TEREHHOV (18.04.1975) — FC Haka Valkeakoski (FIN) 62/4
Kristen VIIKMÄE (10.02.1979) — FC Flora Tallinn 71/9

Jällegi on millegi pärast selline tunne et tegu on lihtsalt Flora välislaagriga: koondisse on kutsutud ainult üks mees väljaspoolt (Liivo Leetma).
Ja Pjipers ilmselt kavatseb katsetada kas Kristal on valmis ka järgmises valiktsüklis lõpuni kaasa mängima. Kas mitte praegu poleks aeg rohkem katsetada kas või uute poolkaitsjatega (kas või Smirnov).

Peku
07.11.03, 16:32
võibolla sõidavad siis allas ja klavan testimisele kusagile huvitavasse kohta, et albaaniasse sõita ei saa...:doh:

sicmic
07.11.03, 18:08
Originally posted by Peku

võibolla sõidavad siis allas ja klavan testimisele kusagile huvitavasse kohta, et albaaniasse sõita ei saa...:doh:

Oh üllatust, oh üllatust - vaata siia (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5152)
:lahe:

Et peaaegu kõik Florast taas, on muidugi paha. Minagi lootsin leida nimekirjast Smirnovi...

Neth
07.11.03, 22:08
Originally posted by m1kk

Et peaaegu kõik Florast taas, on muidugi paha. Minagi lootsin leida nimekirjast Smirnovi...

Jama tõesti, võix ikka teisi ka natuke proovida (väljaspool florat) ega ei peagi kohe mingi 10 uut meest koondisse tooma, aga mõne võix Pijpers siiski kutsuda. Aga noh olen kindel, et arno teab asja paremini ja jätame koosseisu ikka tema otsustada :kaval:

gianluca
07.11.03, 23:38
etv kodukat uurides selgub, et pühapäeval lubatakse miskit kokkuvõtet Läti - Türgi mängust:

P 16. novembril kell 18.35

kordus T 18. novembril kell 12.20

Eestlased suusahooaja eel
Maret Ani üks treeningpäev
Reportaaž Läti - Türgi jalgpalli EM lisavalikmängust Riias
Saatejuht Marko Kaljuveer

aga oma koondisest ei tehta jälle väljagi

Epic
08.11.03, 17:43
Originally posted by gianluca

etv kodukat uurides selgub, et pühapäeval lubatakse miskit kokkuvõtet Läti - Türgi mängust:

P 16. novembril kell 18.35

kordus T 18. novembril kell 12.20

Eestlased suusahooaja eel
Maret Ani üks treeningpäev
Reportaaž Läti - Türgi jalgpalli EM lisavalikmängust Riias
Saatejuht Marko Kaljuveer

aga oma koondisest ei tehta jälle väljagi

Saade nimega Spordifookus :lahe:

Muideks Urmas Rooba asemel kutsuti koondisesse Hohlov-Simson ;)

mjkk
08.11.03, 22:26
Ma ei saa jätta lihtsalt mainimata, milline on Pijpersi ründajate valik. Oleks aeg anda võimalus Teeverile. Pagan võtaks, mees lõi Meistriliigas sel hooajal 21 väravat, samal ajal on Arno valikus aga sellised matsid: Joel Lindpere (5 väravat), Vjatšeslav Zahovaiko (14 väravat), Kristen Viikmäe (11. väravat).

Vabandage väga, aga nendes meestes ei näe mina küll mingit potentsiaal väga kõrgele jõuda. Teeveri kohta ma kindlalt ei saa öelda, vähe teda mängimas näinud, aga võimaluse on ta kindlasti ära teeninud. Ka Zelinskile võiks teda praegusel hetkel eelistada, sest Ints eriti heas vormis minu teada pole olnud (juba nii paar kuud). Terja opi on arusaadavad.

Toetan Eesti koondist küll ka nende meestega, kes meil on, aga ei saa aru, miks ei anta võimalus Flora-välistele meestele rohkem. Ärge kallutage teemat küll selle Flora peale, aga kui vaatame koondist, siis Florast väljaspoolt on lisaks Eestist eemal mängivatele meestele meeskonnas vaid kaks mängijat: Hohlov-Simson ja Leetma. Ei Smirnovi ega Teeverit. Miks? Öelge mulle palun mõjuv põhjendus, miks ei võiks Ungari või Albaania vastu minna mängima natukenegi uuema koosseisuga ja katsetada sellist meest?

Neth
08.11.03, 23:16
Originally posted by Magpie

Ma ei saa jätta lihtsalt mainimata, milline on Pijpersi ründajate valik. Oleks aeg anda võimalus Teeverile. Pagan võtaks, mees lõi Meistriliigas sel hooajal 21 väravat, samal ajal on Arno valikus aga sellised matsid: Joel Lindpere (5 väravat), Vjatšeslav Zahovaiko (14 väravat), Kristen Viikmäe (11. väravat).

Vabandage väga, aga nendes meestes ei näe mina küll mingit potentsiaal väga kõrgele jõuda. Teeveri kohta ma kindlalt ei saa öelda, vähe teda mängimas näinud, aga võimaluse on ta kindlasti ära teeninud. Ka Zelinskile võiks teda praegusel hetkel eelistada, sest Ints eriti heas vormis minu teada pole olnud (juba nii paar kuud). Terja opi on arusaadavad.

Toetan Eesti koondist küll ka nende meestega, kes meil on, aga ei saa aru, miks ei anta võimalus Flora-välistele meestele rohkem. Ärge kallutage teemat küll selle Flora peale, aga kui vaatame koondist, siis Florast väljaspoolt on lisaks Eestist eemal mängivatele meestele meeskonnas vaid kaks mängijat: Hohlov-Simson ja Leetma. Ei Smirnovi ega Teeverit. Miks? Öelge mulle palun mõjuv põhjendus, miks ei võiks Ungari või Albaania vastu minna mängima natukenegi uuema koosseisuga ja katsetada sellist meest?

Teeverit valdas hooaja lõpus alavorm (kuigi lõi lõpus ühe hattrick\'i) ilmselt on see üx põhjusi mix teda koondises pole. Kuid ex ta oma võimaluse saab, loodetavasti varsti. Smirnov\'i väljajätmine on jah arusaamatu, mees on ju ennast tõestanud, kui piisavalt hea mängija, et konkureerida koondise koha peale. Minu silmis on ta täiesti võrdväärne haavistuga, kui mitte isegi parem, aga see on ainult minu arvamus.

skint
08.11.03, 23:34
Originally posted by Neth
Minu silmis on ta täiesti võrdväärne haavistuga, kui mitte isegi parem, aga see on ainult minu arvamus.

Smirnov on igal juhul Haavistust parem. On olnud küll mänge, kus Kert Haavistu on erilist aktiivsust üles näidanud ja võidelnud palli pärast, aga enamasti ei ole tal mitte midagi välja tulnud. Tohutult kasutamata jäänud võimalusi ja millegi päraston tunne, et Haavistu ei löögi mitte kunagi oma esimest koondiseväravat.....aga see selleks. Kui Smirnovi poleks need krdi vigastused tabanud, siis mängiks ta raudselt mõnes välisklubis, sest see, mida ta Edinburghis tegi, on ikka klassika. Samas on ta vorm viimasel ajal üsnagi stabiilne olnud, parimad mängud olid sel hooajal võib-olla UEFA Cup-is. Seetõttu nagu jääb jah see asi suti arusaamatuks ja ka Teever on tegija. See on müstika, miks teda ei proovita...
Igatahes minu arvates võiks noori pigem katsetada suht mõttetus mängus Albaania vastu kui Balti turniiri mängudes Leedu-Läti vastu, sest oleks ükskord juba aeg selle turniiri võit ka koju jätta!!

Jaan
09.11.03, 01:22
Üks huvitav mängija, kes U21-st ehk põhikoondisse võiks mahtuda, on Aleksandr Dimitrjev, lisaks Teeverile muidugi. Keegi võiks ta klubivormi kommenteerida, koonduses on ta kogu aeg põhimeeste hulgas olnud ja kui Ott R. koondises on, siis miks mitte ka Aleks.

zaz
09.11.03, 02:47
Küllap tahab Pijpers hooaja lõpetada ikka korralike tulemustega, seepärast on ka mängijad hollandlase tavapärasest valikust:doh:, kõik ju mäletavad, mis juhtus kui prooviti uusi mängumehi Balti turniiril :kaval:

mjkk
09.11.03, 09:41
Originally posted by zaz
Küllap tahab Pijpers hooaja lõpetada ikka korralike tulemustega, seepärast on ka mängijad hollandlase tavapärasest valikust:doh:, kõik ju mäletavad, mis juhtus kui prooviti uusi mängumehi Balti turniiril :kaval:

Ma ei palugi tagasi kutsuda Sirelit, Pareikot, Kallastet, Kulikovi jpt., vaid lihtsalt anda võimalus Teeverile, kes vähemalt liigamängudes on statistika põhjal puhtalt koondises olevatest ründajatest üle.

Smirnov on tõepoolest hea mängumees, vääriks kahtlemata kohta koondises, nõustun. Miks teda pole, ei oska öelda. Jaani välja toodud Aleksandr Dmitrijev on samuti väärt võimalust, kuigi mina toetun vaid ühele kohtumisele, kus ma teda nägin - Balti turniiril Leedu vastu - mees mängis tõepoolest hästi ja sellise esituse põhjal on ta võimaluse küll teeninud.

Tegelikult on nimesid rohkemgi ja minu arvates tasuks selliseid mängu Ungari ja Albaaniaga rohkem ära kasutada. Järgmised mängud on arvatavasti kevadel, kui euro-meeskonnad tulevad sõprsukohtumisi ehk mõningaid pidama, siis oleks juba hulganisti rumalam katsetada...

ROOTSI KUNN
09.11.03, 14:29
Kuulge spetsid ,jätame koondise moodustamise ikka peatreenerile;) .
Aga Teeveri kohta tahaksin küll oma arvamust avaldada. Minu arvates ei ole ta A-koondises mängimiseks veel päris küps. Korra sai ta ju proovida ,minu meelest toimus see kevadel Kanada vastu ,kui tema sooritatud nurgalöögist lõi Opi ,võiduvärava.
Tema koht on U-21 koosseisus ja ,kui ta järgmisel hooajal veelgi paremaks ei muutu siis on karta ,et igavesti andekaks ta jääbki. Teeveri võiks samuti kusagil Euroopas näidata ,kuid TVMK klubi ei ole sellest huvitatud ja nii võibki poiss eluks ajaks siis sitsima jääda. Kahju ,et meil tegelikult puududvad korralikud agendid ,kes Eesti poisse välismaale sokutaks. Tarmo Lehiste tegeleb ainult Florakatega. Kink sai tänu sellele ,et lihtsalt on üliandekas aga natuke vähemandekate aga siiski väga heade noormängijate müügiks puudub meil süsteem ja inimesed ,kes sellega tegeleksid.:deemon:

INCE
09.11.03, 14:33

Originally posted by zaz

Ma ei palugi tagasi kutsuda Sirelit, Pareikot, Kallastet, Kulikovi jpt., vaid lihtsalt anda võimalus Teeverile, kes vähemalt liigamängudes on statistika põhjal puhtalt koondises olevatest ründajatest üle.

Smirnov on tõepoolest hea mängumees, vääriks kahtlemata kohta koondises, nõustun. Miks teda pole, ei oska öelda. Jaani välja toodud Aleksandr Dmitrijev on samuti väärt võimalust, kuigi mina toetun vaid ühele kohtumisele, kus ma teda nägin - Balti turniiril Leedu vastu - mees mängis tõepoolest hästi ja sellise esituse põhjal on ta võimaluse küll teeninud.

Tegelikult on nimesid rohkemgi ja minu arvates tasuks selliseid mängu Ungari ja Albaaniaga rohkem ära kasutada. Järgmised mängud on arvatavasti kevadel, kui euro-meeskonnad tulevad sõprsukohtumisi ehk mõningaid pidama, siis oleks juba hulganisti rumalam katsetada...

Miks sa arvad et peatreener peaks kõike PROOVIMA. Pakun välja , et päris ilma tausta ja taset uurimata ta kedagi koondisesse ei võta (ega peagi) kuna tulemuste eest vastutab ainuisikuliselt PEATREENER:viha: Soovitan soojalt lugeda viimast Sporditähte, kus Arno talle iseomasel moel proovib puust ja punaseks selgeks teha miks mõni asi lihtsalt ON NII. Veidi laisematele soccernetlastele võtsin iseloomustamiseks ühe lõigu tema jutust. \"... Me kasutaks heameelega teiste klubide mängijaid , aga nende tase peab siis olema ka vastav ... Minu jaoks on küsimus selles , kas teised klubid suudavad meiega kaasa tulla ja tahavad jalgpalli arendada.Ka Levadia ja Narva peavad olema ambitsioonikad ... \"
Mis puutub Teeverisse, siis on tal veel piisavalt tõestamisruumi U 21-s. Ja veel mis puutub koondise valikusse, siis võib olla ka minul on oma arvamus, kuid ma EI PEA ennast Arnost kompetensemaks , et seda ilmtingimata välja öelda.
Asja juures kõige kurvemaks pooleks on see, et eestlaste mälu on nii lühike. Tuletage meelde ja vastake, mis seisus olid koondis ja Flora kui Arno eestisse tuli ? Abiks niipalju , et sellest ajast saadik on Flora tulnud kolm korda järjest eesti meistriks ja koondis on tõusnud x kohta ... kui te mind ei usu, siis kuulake mida arvavad Pijpersist sellised \"diletandid\" nagu Rüütli, Ratnikov, Bondarenko ?
Tänastes uudistes mingi vend ütleb ilusti,kas me tõesti ei suuda ajaloost õppida ja hakkame mehest alles siis lugu pidama kui ta siit juba läinud on?:( Mõelge selle peale, fännid !!!
:deemon:

mjkk
09.11.03, 15:09
Et asjast valesti aru ei saadaks, siis ütleksin seda, et ma ei tahtnud absoluutselt kritiseerida Pijpersi tööd - hindan teda absoluutselt maksimumpunktidega. Ma lihtsalt tahtsin ära mainida selle, et isegi kui Pijpers niimoodi on öelnud, ei ole näiteks Viikmäe-Saharovi-Zahovaiko-Lindpere tase minu arvates nii kõrgel kui Teeveril. See on lihtsalt üks subjektiivne arvamus mitte kõige targemalt mehel. Austan endast targemaid nagu Pijpers seda kindlasti ka on ja seega ei ole mul õigus kritiseerida tema valikut. Lihtsalt tekitab arusaamatust ja mul on õigus oma sõna sekka öelda.

Pijpersi töö kohta tema aastatel pole mul mitte kui ühtegi paha sõna öelda. Õigustatud on tema sõnade kohaselt valik küll, kuid jätab mind endiselt arusaamatusse. Julgeme proovida Jaanus Sirelit ja taaskord proovida Toomas Kallastet, aga suurimat väravakütti Meistriliigas, kes koondisesse oleks potentsiaalne tulija, me ei proovi. Kahju.

Neth
09.11.03, 15:23
Vaevalt et keegi meist ei pea Pijpers\'st ja tema otsustest lugu, pigem on nende postituset all mõeldud ikka oma arvamuse avaldamist. Selge, et härra Pijpers teab asjast ikka kõvasti rohkem kui meie, aga oma arvamust võime me avaldada ju sellegipoolest, selleks soccernet\'i foorum ju ongi (seda teavad ilmselt moderaatorid öelda)? Ja ega meie arvamus mingi kuld pole, selle järgi ju ei pea kohe talitama. Mina hindan Pijpers\'t väga kõrgelt ja usun, et Eesti koondist ja Flora\'t tabas ikka täielik õnn, et nad sellise treeneri said. Nii, et vaevalt, et keegi midagi paha öelda tahtis, nagu ma juba mainisin, oli tegu ilmselt lihtsalt oma arvamuse avaldamisega.

ethan
09.11.03, 16:28
Mind huvitab, milliste parameetrite järgi Magpie üldse mängijaid hindab?

Viikmäe, Saharov, Zahovaiko, Lindpere ja Teever - kõik täidavad platsil hoopis erinevaid rolle.

mjkk
09.11.03, 21:09
Originally posted by ethan
Viikmäe, Saharov, Zahovaiko, Lindpere ja Teever - kõik täidavad platsil hoopis erinevaid rolle.

Kõik on ründajad, kas pole? Minu arvates oleks Sinu poolt viimasena nimetatud mees aga kasulikum kui teised.

ethan
09.11.03, 21:37

Kõik on ründajad, kas pole? Minu arvates oleks Sinu poolt viimasena nimetatud mees aga kasulikum kui teised.

Saharov ja Lindpere pole (puhtad) ründajad. Nii Viikmäe, Zahovaiko kui Teever mängivad ka peale puhta ründe selle taga, Zaho ka vasakul, Viikmäe ka paremal. Mille järgi Sa neid võrdled? Mõtled peast mingeid ability reitinguid, inspireerituna CM-st vms?

Näiteks Lindpere on oma positsioonidel Teeverist minu arvates täiesti selgelt üle, olgu Teever ei mängi vasakul, aga keskel, nr. 10 kohal, on Joel ikkagi temast üle. Suurem kogemus, kiirus, töövõime, tehnika - Lindpere plussid sellel positsioonil, sama mis Operil, ainult et Operil on ka hea väravatunnetus.

Kusjuures, ma ei ütle, et Teever kehv oleks (nagu ka Smirnov), kaugeltki mitte. Aga ennist kirjeldati imho mõtlemapanevalt, miks väljaspoolt Florat on raske A-koondisse murda. Praegu oleks vaja hädasti mängijaid edasi müüa, ning kiiresti, kuni nad veel noored on (praegune A-koondise nooremapoolne generatsioon siis), aga TVMK-l puudub selline management-süsteem, nagu ka Levadial, kes neid edasi müüks, mistõttu näeks mina väga hea meelega Teeverit Florasse pääsemas, paljuks tal seda lepingut ongi veel, teab keegi?

Jaan
10.11.03, 01:55
Mulle meenus just praegu viie aasta tagune vaidlus ühes välismaa listis miski prantslasega, kes üritas tõestada, et Guivarc\'h on superründaja, mis siis, et ta väravaid ei oska lüüa.

Jaan
10.11.03, 01:59
Originally posted by zaz

Niisiis. Kumb on olulisem - sõprusmäng Albaaniaga või Balti turniir? Mina tean, kumba ma rohkem hindan ja väga kahju, et peatreeneril on teised prioriteedid. Pealegi, kui läkisme Belgia vastu \"noori proovima\", siis miks mitte nüüdki nii-öelda pilk peale heita. Ahjaa, uute meeste proovimine ei tähenda seda, et teeme uue kaitseliini neljast klounist.

mjkk
10.11.03, 07:38
Jaan ütles asjad selgesti välja. Hea ründaja on see, kes väravaid lööb, minu pärast mängigu ta viis meetrid paremal või viis meetrit vasakul. Ja meest, kes meile väravaid tooks, oleks hädasti vaja.

kala
10.11.03, 10:00
Teeveri kiitjad võiksid mõelda, mitu väravat on ta suutnud lüüa U21 eest ja TVMK euromängudes. Mina mäletan ainult ühte väravat bulgarite vastu, ja seegi oli löödud tänu vastaste suurepärasele kingitusele, mitte tänu Teeveri suurele meisterlikkusele. Olulistes mängudes on tal olnud mitmeid väga häid väravavõimalusi, kahjuks on aga jalg (või pea) otsustavatel momentidel värisema hakanud. Meenutage kasvõi võimalusi Odense vastu. Las ta lööb enne mõned väravad U21s, alles siis hakake teda tahtma A-koondisesse. Või arvate, et A-koondises on lihtsam väravaid lüüa?

ethan
10.11.03, 17:00
Just nimelt. palju Teever siis neid väravaid löönud ka on, et teda juba praegu superründajaks peetakse?

Eesti Meistriliiga keskmikele ning viimastele väravate tagumine näitab küll tema mänguoskust, kuid mitte läbilöögivõimet A-koondises. Otsustavates kohtumistes, eelkõige Floraga, meistriga, ning klubiga kelle peatreener on ka koondise peatreener (seega tõestamise poole pealt prioriteetseim kohtumine) on Teever justkui olematu platsil. Selle oleme ammu selgeks saanud, et paari sähvatuse põhjal koondisse ei kutsuta, vaid peab näitama stabiilsust. Teever aga on ebastabiilne olnud, las ta arendab oma stabiilsust ning taset, ning ehk ei kruviks mängijate ümber asjatuid pingeid?

to Jaan:
kas ma olen öelnud, et Viikmäe või Zahovaiko või keegi muu keda Sinu sõrmed igal sammul kritiseerima kipuvad, superründajad on?

mjkk
10.11.03, 18:10
Võtame asja siis nii pidi: millega on ära teeninud koha koondises praegu meeskonnas olevad ründajad? Viikmäe on pask olnud kõik aastad, mõned kohtumised on olnud enam-vähem, kuid minu arvates on see mees küll Eesti koondise lootusetuim. Muidugi on see minu isiklik arvamus. Ometigi on tema perse all tervelt 71 kohtumist. Lindpere on lootustandev, mehel on võitlusvaimu ja see mulle meeldib. Zahovaiko on selline Harju keskmine, võib hiilata, kuid ka sügavale perse keerata. Seda nimetatakse siis ebastabiilsuseks.

Ma ei ütle seda, et Teever peaks nüüd koondisesse minema, hakkama väga palju väravaid lööma ja saama tõeliseks superstaariks, aga vaadates praegust koosseisu on mees vähemalt ühte võimalust väärt, kui mitte enamat. Millega teenisid Kulikov, Sirel, Kallaste jpt. suvel koondisekutse?

ethan
10.11.03, 18:22

Võtame asja siis nii pidi: millega on ära teeninud koha koondises praegu meeskonnas olevad ründajad? Viikmäe on pask olnud kõik aastad, mõned kohtumised on olnud enam-vähem, kuid minu arvates on see mees küll Eesti koondise lootusetuim. Muidugi on see minu isiklik arvamus. Ometigi on tema perse all tervelt 71 kohtumist. Lindpere on lootustandev, mehel on võitlusvaimu ja see mulle meeldib. Zahovaiko on selline Harju keskmine, võib hiilata, kuid ka sügavale perse keerata. Seda nimetatakse siis ebastabiilsuseks.

Ma ei ütle seda, et Teever peaks nüüd koondisesse minema, hakkama väga palju väravaid lööma ja saama tõeliseks superstaariks, aga vaadates praegust koosseisu on mees vähemalt ühte võimalust väärt, kui mitte enamat. Millega teenisid Kulikov, Sirel, Kallaste jpt. suvel koondisekutse?

Viimasele lõigule vastates - ehk paneks siis hoopis Teeveri kaitsesse, et anda talle võimalus? Ehk, teisisõnu, kaitsesse oli mehi vaja, ründesse üldiselt mitte (katsetamine katsetamiseks). Meenutades, põhikaitseliin oli kõik vigane, nagu ka esimesed vahetused, mistõttu tuligi mängu teine ešelon.

Muu osa jätan vastamata, kuna see on ainult subjektiivne arvamus meilt mõlemalt, and the truth is not out there. Aga selline lõputu käiamine paari mängija ümber on väsitav, sel ei paista lõppu tulevat.

Cerny Petr
10.11.03, 18:24
Võimas, nüüd siis Rähn kah koondises...

ROOTSI KUNN
10.11.03, 18:31

Võimas, nüüd siis Rähn kah koondises...

Rähni apsakad on tegelikult üle võimendatud ,kuna nad on juhtunud näit: sellise koondise nagu Holland,vastu.
Palju sa ise teda mängimas oled näinud? Mina olen teda ikka väga paljudes mängudes näinud ja üldiselt jätab ta hea mulje , psüühika kallal saab ka tööd teha ,kui teada tahad.:lahe:

Cerny Petr
10.11.03, 19:17
ega ma päris nii ka ei mõelnud, peale Hollandi mängu olen teda isegi paar korda näinud ja ega kedagi paremat poleks saanudki(Hollandi mängu apsus ei süüdista ma teda enam ammu). Lihsalt see ei ole tore, et Hohlov-Simsonit ei ole nagu ma aru saan.

ROOTSI KUNN
10.11.03, 19:26

ega ma päris nii ka ei mõelnud, peale Hollandi mängu olen teda isegi paar korda näinud ja ega kedagi paremat poleks saanudki(Hollandi mängu apsus ei süüdista ma teda enam ammu). Lihsalt see ei ole tore, et Hohlov-Simsonit ei ole nagu ma aru saan.

Hohlov-Simson lihtsalt ei ole koondises mängimisest huvitatud,tegelikult on ta praegu terve ,kui purikas ja see kutse jäi talle ilmselt ka viimaseks koondise kutseks. Imestan ,et Arno pole siiani sellest ise aru saanud. Sergo on hea ,kuid siiski enam mitte nii hea ,et teda taga nutta.

Jorgan
10.11.03, 19:53
kas Albaania ja/või Ungari mängu on lootust ka kuskilt telepurgist kaeda???
oskab keegi öelda???

zaz
10.11.03, 20:29
Vaevalt küll, et telekast neid mänge näeb:( Pole ju kunagi näidatud Eesti koondise sõpruskohtumisi väljaspool Maarjamaad.
hea kui neil mängudel üldse mingi kaamera kohal on ja me näeme mängu olukordi ja ehk ka väravaid mõnest erisaatest kunagi hiljem (näiteks Jalgpallipäevikust vms):doh:

skint
11.11.03, 16:01
Otsustavates kohtumistes, eelkõige Floraga, meistriga, ning klubiga kelle peatreener on ka koondise peatreener (seega tõestamise poole pealt prioriteetseim kohtumine) on Teever justkui olematu platsil. Selle oleme ammu selgeks saanud, et paari sähvatuse põhjal koondisse ei kutsuta, vaid peab näitama stabiilsust. Teever aga on ebastabiilne olnud, las ta arendab oma stabiilsust ning taset, ning ehk ei kruviks mängijate ümber asjatuid pingeid?

Seepeale tõusis küsimus, kui Ingemar ei ole Flora vastu mängudes midagi erilist näidanud (1 värav 4 mängus sel hooajal), siis kuidas seletada Maksim Smirnovi eemalejätmist (Florale 4 mängus 3 väravat ja mitu söötu) ning Smirnovi puhul ei saa nagu ebastabiilsust kurta või mis??

ROOTSI KUNN
11.11.03, 18:16
Originally posted by efafan

Seepeale tõusis küsimus, kui Ingemar ei ole Flora vastu mängudes midagi erilist näidanud (1 värav 4 mängus sel hooajal), siis kuidas seletada Maksim Smirnovi eemalejätmist (Florale 4 mängus 3 väravat ja mitu söötu) ning Smirnovi puhul ei saa nagu ebastabiilsust kurta või mis??

Sinna ebastabiilsuse alla just koer maetud ongi. See on Smirnovi üks suuremaid vigu minu meelest ,et mees mängib väga suurte tõusude ja mõõnadega.Kahjuks!:deemon:

Epic
12.11.03, 12:21
Ohoo, mida järgmisest aastast hakatakse kandma :lahe:

http://www.epl.ee/g/pics/piciHTnnm.jpg

zaz
12.11.03, 13:01
Ei ole nii!!:oih: see ju suht rõve, eelmine oli igastahes parem Nike märgile leiti kah paras koht kuhu see panna:P

Udupasun
12.11.03, 13:12
Originally posted by zaz

Nike märgile leiti kah paras koht kuhu see panna:P

Kes otsib, see leiab...

Cerny Petr
12.11.03, 18:27
eelmise aasta särk oli ikka kõige ilusam.

Wingback
13.11.03, 00:28
See teema ei ole küll särgi teema, aga njah...see särk jätab mulje nagu see oleks ebakainelt meisterdatud. Logo ei saadud päris keskele ja nike-i märk läks hoopis uitama.:(
Selline käkerdis juba niipalju ei müü.

17
13.11.03, 16:13
Kas soccernet sellest mängust LIVE-ülekande ka teeb?

vaikiv mees
13.11.03, 17:18
(ahjaa, Zelinski-teema all juba märgitud fakt, et)
ühtlasi tähistab end taas koondisse murdnud veteran Zelinski

ehk siis foorumlane
ikka innu

täna oma 29.sünnipäeva

Epic
13.11.03, 18:57
Sahinad käivad, et detsembris mängitakse Saudi Araabiaga üks sõpruskohtumine :lahe:

Neth
13.11.03, 19:44
No nii ei tea, kas ma sain valesti aru või mis, aga ma uudisest kuulsin, et Sander Post kutsutakse ungari ja albaania vastu mängudeks koondisse. Noh ma nii ,,ühe kõvaga kuulsin\'\' nii et pole kindel, äkki keegi kinnitab või lükkab tagasi mu jutu?

No nii nüüd lugesin sama juttu ka soccernet.ee\'st, ei tea päris kahtlane värk, et Post koondisse sai, äkki saab mängu ka :)

zaz
13.11.03, 21:08
Ehk saabki, tore oleks :)
Nagu lugesin, lubab Pijpers ründavat jalgpalli, ei tea mis sellest küll välja tuleb:oih:, sama lubati ju ka Poola vastu, aga ehk lüüakse seekord omad võimalused ära :D
Sander Postist veel niipalju, et suure tõenäosusega näeme me teda järgmisest hooajast juba Flora ridades:õnnelik:

Jaan
14.11.03, 04:04
Põhikoondisse pääsemine on selles osas kindel märk. Tulevikul võivad aga üsna tõsised personaliprobleemid tekkida ja isegi \"massööri\" mängupanekust ei piisa enam.

Epic
14.11.03, 17:04
Ungari koondis

Väravavahid: Gabor Kiraly (Berliini Hertha) ja Zoltan Vegh (Budapesti MTK).

Kaitsjad: Boldizsar Bodor (Germinal Beerschot), Tamas Bodog (Mainz), Attila Dragoner (Ferencvaros), Csaba Feher (NAC Breda), Gabor Korolovszky (Omonia) ja Zoltan Peto (Sopron).

Poolkaitsjad: Balazs Farkas (Ujpest), Miklos Lendvai (Charleroi), Peter Lipcsei (Ferencvaros), Krisztian Lisztes (Bremeni Werder), Vasile Miriuta (Györi ETO), Norbert Nemeth (Györi ETO), Krisztian Pest (Pecs) ja Peter Simek (Ujpest).

Ründajad: Zoltan Gera (Ferencvaros), Zoltan Hercegfalvi (Videoton), Zoltan Kovacs (Ujpest) ja Imre Szabics (VfB Stuttgart).

:lahe: :lahe: :lahe:

vandersell
15.11.03, 22:02
Läti mängu eufoorias on kahe silma vahele jäänud, et saime Albaanialt 2:0 suhu...

zaz
16.11.03, 02:19
njah,:( tavaline, kui Eesti \"ründama\" läheb, kahju, et keegi seekord väravat ei kobistanud ära:kurb9:

no ja krt vist sõnusin ära, kui ütlesin, et vähemalt viik tuleb....:kurb4:

ROOTSI KUNN
16.11.03, 11:52
Olin kindel ,et Albaanias saame lutti,kuid lootsin vähemalt ,et lööme värava. Aga jällegi on tühjad pihud :D
Hakkame tasapisi korvpalluritele järele jõudma :oih: .Puudub vaid see ,et Arno hakkaks enne mängu loosungeid loopima- a-la... Paneme kõik ahju...
Kui ka Ungari vastu kuivalt kaotame siis hindaksin kogu hooaega hindega: 3- :viha:

kraff
17.11.03, 09:49
Ma ikkagi tahaks vastust saada sellele ,et miks kasutatakse nii vähe mängjaid sõpruskohtumistes.
Kas tõesti ei vaja ja ei soovi teised mängida.Miks peame ootama jälle kui keegi tervisega või varsti vanusega lahkuvad(Kristal;Reim),et siis hakata ehitama uut koondist ja vabandada et praegu käsil noorenduskuur.Kas ei või seda kõike ennetada .

Äkki ma olen valesti mõtleja ja kaotuskibedust raskesti võttev inimene aga see kordub ja kordub.

ROOTSI KUNN
17.11.03, 10:10
Originally posted by kraff

Ma ikkagi tahaks vastust saada sellele ,et miks kasutatakse nii vähe mängjaid sõpruskohtumistes.
Kas tõesti ei vaja ja ei soovi teised mängida.Miks peame ootama jälle kui keegi tervisega või varsti vanusega lahkuvad(Kristal;Reim),et siis hakata ehitama uut koondist ja vabandada et praegu käsil noorenduskuur.Kas ei või seda kõike ennetada .

Äkki ma olen valesti mõtleja ja kaotuskibedust raskesti võttev inimene aga see kordub ja kordub.

Karta on ,et nende noortega mängides oleks skoorid meie kahjuks veelgi suuremad ja seda ka nigu ei tahaks. Meeskonna noorendamine peaks kulgema samuti väga tasakaalukalt ,et mitte kaotada mingitki stabiilsust . Noored omandavad kogemusi ka kõrval mängivatelt vanadelt. Kui vaadata Albaania mängu koosseisu siis minu meelest said mitmed noored võimaluse mängida.

Ono
17.11.03, 15:33
Originally posted by ROOTSI KUNN

Originally posted by kraff

Karta on ,et nende noortega mängides oleks skoorid meie kahjuks veelgi suuremad ja seda ka nigu ei tahaks. Meeskonna noorendamine peaks kulgema samuti väga tasakaalukalt ,et mitte kaotada mingitki stabiilsust . Noored omandavad kogemusi ka kõrval mängivatelt vanadelt. Kui vaadata Albaania mängu koosseisu siis minu meelest said mitmed noored võimaluse mängida.

Flora noored.
Ennast jätab eesti koondise tegemised täiesti külmaks, vähemalt nii kaua kui see pohlaku dünastia valitseb, ma ei pea maksma 200 eeku et minna vaatama kuidas fc flora kaotab, seda mõttetust võib jälgida koduliiga näol.

Melwood
17.11.03, 15:37
Originally posted by Ono

Flora noored.
Ennast jätab eesti koondise tegemised täiesti külmaks, vähemalt nii kaua kui see pohlaku dünastia valitseb, ma ei pea maksma 200 eeku et minna vaatama kuidas fc flora kaotab, seda mõttetust võib jälgida koduliiga näol.

Nii nii, millal viimati võis koduliigas näha, kuidas Flora kaotab? :doh:

Edson
17.11.03, 16:13
Kaotuste jada on väga pikale läinud. Pidev jutt on: \"Tuleb anda noortele võimalusi.\" Väga õige, sõprusmängud ongi selleks loodud, et katsetada uusi mängumehi. Aga tähtsates mängused võiks siiski välja panna koosseisu, mis on hetkeil tugevam. Näiteks mäng Bulgaariaga: Peale kaotusseisu jäämist oleks ründes teravuse loomiseks sisse panna TVMKs väga hästi esinenud Smirnovi. Alles oli värskelt meeles TVMK mäng taanlastega, kus Smirnovi suudeti peatada ainult vea hinnaga. Bulgaariaga mängides oli ju veel hea tulemuse korral jõuda finaalturniirile. Aga ei. Pandi mängu eelnevates mängudes kehvalt esinenud Reinumäe, kes oli platsil suur NULL.
Selge see et Flora noori on vaja näidata ja nad võimalusel maha müüa- aga seda võiks teha klubi tasandil, mitte koondises eksperimenteerides.
See krdi noorenduskuuri jutt käib juba sellest ajast, mil Kristal poisike oli. Millal siis vilju maitsta saab? Ega saagi vist.

Tuli väga pessimistlik jutt aga olgem ausad: vaadataes selle aasta tulemusi, on ka põhjust.

Neth
17.11.03, 17:13
Originally posted by Ono

Ennast jätab eesti koondise tegemised täiesti külmaks, vähemalt nii kaua kui see pohlaku dünastia valitseb

Oled nagu väheke valesse kohta sattunud siis või mis? :kop:

Stinger
17.11.03, 17:39
Teab keegi, kas mõnelt kanalilt ka mängu üle kannab? :õnnelik:

rauno
17.11.03, 20:05
netis online on hungarlaset JL kodukal selline link online hun vs est (http://www.mlsz.hu/Aktualis/20031119/aktualismost.asp)

rauno
17.11.03, 20:42
no üritasin kasvõi mingit kanalit leida mis näitaks,a esialgu tulemusi otsingule pole:(

heinzz
18.11.03, 10:00
Mis kell mäng algab?

Jux
18.11.03, 10:52
Originally posted by heinzz

Mis kell mäng algab?

Eesti Jalgpalli Liidu kodulehe kohaselt kell 17.00.

rauno
18.11.03, 10:59
Ungari JL kodukal oli ka 17.00 ja noorte oma 13.00

Ono
18.11.03, 20:34
Originally posted by Melwood

Originally posted by Ono

Flora noored.

Nii nii, millal viimati võis koduliigas näha, kuidas Flora kaotab? :doh:

Ime kahh, pea kõik eesti noored lähevad florasse, sest muud võimalust ei antagi.
Flora solgutab oma mehi oma duublitest kuidas heaks arvab jne.
See oleks imelik kahh, kui nad selliseid tulemusi ei saavutaks, nagu tänavune hooaeg oli.

Oled nagu väheke valesse kohta sattunud siis või mis?

Anna andeks.

ethan
18.11.03, 20:49
seega nagu keegi sunnib kõiki noormängijaid Florasse minema, seda tahtsid öelda või?

jyriöö
19.11.03, 17:15
Eesti koondise algkoosseis maavõistluseks Ungariga kolmapäeval, 19. novembril kl. 18.00 Eesti aja järgi Budapestis:

Mart Poom, Teet Allas, Andrei Stepanov, Raio Piiroja, Ragnar Klavan, Martin Reim, Kristen Viikmäe, Marko Kristal, Indrek Zelinski, Andres Oper, Joel Lindpere.

PS. U21 hoiab mängu lõpuhetkedel 0:0 seisu. 62. minutil on Jäägeri asemel mängu tulnud ka Tarmo Kink.

heinzz
19.11.03, 21:01
Eesti asus 86. minutil Ungari vastu juhtima. Värava autorix 65. minuti vahetusest tulnud MEELIS ROOBA.

aiFo
19.11.03, 21:12
ja nagu ann mulle tänuväärselt budapestist live\'i tegi, jäi akustiline mulje kogu yritusest, et eestlasigi kohapeal ysna omajagu oli -- vähemalt lärmi tegid nad vaffaste :)

tore, et 1:0!!!

pRmt!

aiFo. peaks vist ike tähistama pisut...:P

xxxxxx
19.11.03, 21:50
Lõpuks ometi võit!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Nüüd võiks veel Saudi-Araabiale tuule alla teha...:lahe:

Epic
19.11.03, 22:11
Lõpuks pidi see juhtuma ning tore, et see täna juhtus ;)
Saudidele teeme samuti säru! :õlu:

vaikiv mees
21.11.03, 01:23
vau! hea uudis! pessimistlikud ennustused ei t2itunud
uefa.com\'i (http://www.euro2004.com/competitions/EURO/news/Kind=1/newsId=127578.html) (Margus Luige?) s6nul kasutas Eesti kontrate taktikat, mis l6puks 2ra tasus

rauno
21.11.03, 08:45
jess! hooaja lõpus hakkas jälle valguskiir paistma:)
kahju et ei näe kuskilt vist milline Rooba värav oli.

kotkas
21.11.03, 10:32
Meelise individuaaltrennid on hakanud vilja kandma. Tubli Mella!!
Suvel hakkas silma , et Florast tegid ka puhkepäevadel trenni Hamre ja M.Rooba.
Võimalik, et tegi ka mõni teine aga Männikul oli näha neid kahte .

Epic
21.11.03, 10:40
Ungari peatreener Imre Gellei on väidetavalt ametist lahkunud tänu kaotusele :D

ROOTSI KUNN
21.11.03, 11:31
Originally posted by kotkas

Meelise individuaaltrennid on hakanud vilja kandma. Tubli Mella!!
Suvel hakkas silma , et Florast tegid ka puhkepäevadel trenni Hamre ja M.Rooba.
Võimalik, et tegi ka mõni teine aga Männikul oli näha neid kahte .

Mella torkas ju ka Albaanias silma ,kuid ei suutnud kahjuks omi võimalusi ära kasutada.
Paistab ,et venna vigastus on talle topelt jõudu andnud ja Mella mängib just,kui kahe eest.:) Arvestades seda ,et sel hooajal ei pääsenud ta tihti isegi FCF põhisse siis on ta praegu küll heas vormis.

aNn
21.11.03, 12:26
Hehee. Kohalikus spordilehes on esileheuudis Eesti-Ungari m2ng, pealkiri t6lgiti mulle kui \" Luckily the country didn\'t see it\". :D Sest ungari f2nne oli vaid 437(!) kohal!! Eestlasi oli juba kokku ca 40-50! :lahe:

Ann

aNn
21.11.03, 12:26
Hehee. Kohalikus spordilehes on esileheuudis Eesti-Ungari m2ng, pealkiri t6lgiti mulle kui \" Luckily the country didn\'t see it\". :D Sest ungari f2nne oli vaid 457(!) kohal!! Eestlasi oli juba kokku ca 40-50! :lahe:

Ann

Red Devil
21.11.03, 13:15
Väga tore, et Eesti suutis üle pika aja jälle võita :õnnelik: , eriti hea veel see et M.Rooba kolli lõi. Kahju ainlt, et mängu kuskilt otse ei saanud näha :( . Nüüd vaja teada saada MM-i valikgruppid :õnnelik:, mis loositakse 2-l detsembril ja peale seda paneme saudid ahju ;)

ROOTSI KUNN
21.11.03, 13:17
Originally posted by aNn

Hehee. Kohalikus spordilehes on esileheuudis Eesti-Ungari m2ng, pealkiri t6lgiti mulle kui \" Luckily the country didn\'t see it\". :D Sest ungari f2nne oli vaid 437(!) kohal!! Eestlasi oli juba kokku ca 40-50! :lahe:

Ann

Loodetavasti lasti peale võidetud mängu ka kohalikel veinidel ja shampustel hea maitsta.;)
Minu teada fänniringkondadest eriti rahvast kohale ei sõitnud. Oleks aga huvitav teada ,kes need 30-40 toetajat olid.

greenday
21.11.03, 13:23
Originally posted by Red Devil

Väga tore, et Eesti suutis üle pika aja jälle võita :õnnelik: , eriti hea veel see et M.Rooba kolli lõi. Kahju ainlt, et mängu kuskilt otse ei saanud näha :( . Nüüd vaja teada saada MM-i valikgruppid :õnnelik:, mis loositakse 2-l detsembril ja peale seda paneme saudid ahju ;) Ei loosita 2-l detsembril.

Red Devil
21.11.03, 13:27
Originally posted by greenday

Originally posted by Red Devil

Väga tore, et Eesti suutis üle pika aja jälle võita :õnnelik: , eriti hea veel see et M.Rooba kolli lõi. Kahju ainlt, et mängu kuskilt otse ei saanud näha :( . Nüüd vaja teada saada MM-i valikgruppid :õnnelik:, mis loositakse 2-l detsembril ja peale seda paneme saudid ahju ;) Ei loosita 2-l detsembril.

Ei loosita jah, my bad :doh: hoopis 5 detsembril. Ei tea kust selle 2 dets välja kookisin :oih:

mg
21.11.03, 15:51
kuradi hea et eesti madjarid ahju pani, kaalusin juba läti fänniks hakkamist, kid h*iadki kiluvargad, r*isk, et teil ikka s*tasti läheks

priity
21.11.03, 16:35
Loodetavasti lasti peale võidetud mängu ka kohalikel veinidel ja shampustel hea maitsta.;)
Minu teada fänniringkondadest eriti rahvast kohale ei sõitnud. Oleks aga huvitav teada ,kes need 30-40 toetajat olid.
Budapestis pesitseb üsna palju eestlasi--kas siis selles Sorose asutuses või teistes ülikoolides. Samuti on seal ka teisi tegelasi peale üliõpilaste. Eks siis nemad käisidki kaasmaalaste mängu kaemas. Usun et oli kindlasti tore soome-ugri üritus :)

Cerny Petr
21.11.03, 17:28
http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=20.11.03&r=3&id=149194

see artikkel kirjeldas küll igati normaalset mängu - korralik kaitse, palli valdamine ja söödumäng ning ohtlikud olukorrad vastaste värava all, millest suudeti isegi üks koll välja võluda.:r66m17:

mcnamara
21.11.03, 17:33

Mina tean nelja Ungaris elavat eestlast, kes meie poistele kaasa elamas käisid. Ja võitu tähistades jagasid omavahel pudelitäie Saku õlut. Rohkem neil seda kodumaist märjukest lihtsalt polnud. :)

aNn
21.11.03, 18:10
Originally posted by myself

Eestlasi oli juba kokku ca 40-50! :lahe:

T6epoolest, n2ib, et hommikul tiba \"v2sinud\" peaga kirjutatud teatesse on apsud sisse juhtunud... :silm2:
Eestlaste alla said loetud ka muust rahvusest Eesti toetajad. Ja viimaste arv oli ka tiba v2iksem.
Vabandust, enam nii ei tee. ;)

EgoTrip
21.11.03, 21:37
Tegelt oli enne Eesti-ungari mängu selge, et Ungari peatreener lahkub ametist. Tal lihtsalt oleks leping aasta lõpus ära lõppenud ja ega Ungari Jalgpalliliit samuti temaga lepingut pikendada ei soovinud.